'Capoeira is een overlevingscultuur' 2 s TIME OUT -J Menno Siebinga de wereld rond .TEXELSE COURANT' -v - Hedrijvig/?<e/r/ Groene paden weer gesloten Armeens echtpaar opent winkel met exotisch eten Houten bouwsels op grasveld OSG Mijn idee... Oost Telefoongids Precariocadeau voor jarige bank Wie ontwerpt nieuw logo voor vuilniswagen? Recreatievoetbal Teso-kapitein Nominatie voor Nesrin During Medische zorg Hulpverlening H3 Kerkdiensten oud Papier jongeren centrum Colofon Radio Texel VRIJDAG 5 MAART 2004 Menno Siebinga vorige zomer in actie tijdens een demonstratie. Menno Siebinga (25) hervatte woensdag na een jaar afwezigheid zijn lessen in capoeira in de aan bouw van sporthal Ons Genoegen. De Texelaar was enige tijd uitgeke ken op lesgeven, maar hervond het plezier tijdens een wereldreis waarbij hij onder andere Brazilië bezocht, het land waar de sport ontstond. Siebinga is één van de slechts tientallen bevoegden in Ne derland die mag onderwijzen in de bijzondere combinatie van ge vecht, dans, muziek, theater, acrobatiek en zang. 'China, Laos, Thailand, Cambodja, Indonesië, Timor, Australië, Vere nigde Staten, Mexico. Guatemala, Honduras, El Salvador, Nicaragua en Costa Rica', dreunt Siebinga in chro nologische volgorde de landen op (Foto Arctvet Tenets* Courant) waar hij zich tussen oktober 2002 en oktober 2003 met Eddy Eelman (26. ook Texelaar) heeft opgehouden. 'Het was een wederzi|dse droom een we reldreis te maken. Om het te bekos tigen heb ik na mijn studie fysiothe rapie een jaar gewerkt en gespaard, voornamelijk in de praktijk van Henk de Steur. Ook Eddy, die heeft gestu deerd voor industrial designer en mechanical egineer. werkte een half jaar.' Doel van de twee backpackers was om te genieten van elke dag die zij in de verre oorden doorbrachten. 'We hebben een beetje de toeristische plekken aangehouden en we zijn veel opgetrokken met de lokale bevolking. Daardoor kan ik nu bijvoorbeeld een beetje Chinees schrijven en spreken Tijdens de reis door Aziatische lan den ontdekte Siebinga dat capoeira in dat werelddeel een relatief onbe kende sport is. Door middel van de monstraties en lessen liet Siebinga de bevolking in zijn gastlanden kennis maken met de combinatie van vech ten en dansen Een capoeiratafereel concentreert zich rondom het hoofdinstrument berimbau, dat lijkt op een pijl en boog. Samen met de altabaque (grote trommel), de pudeiro (tamboe rijn) en de agogo (koeienbel) vormt de berimbau de muzikale ondersteuning van een gevecht. De beoefenaars staan in een cirkel, de roda In die cirkel begroeten twee capoeiraspe- lers elkaar op traditionele wijze, waarna het gevecht kan beginnen. Siebinga: 'Binnen capoeira heb je verschillende stijlen. Kijk je naar de groep die 's zomers bij het trein station van Amsterdam staat, dan zul je vooral acrobatiek en veel schijnbe wegingen zien. Dat is puur om de mensen te vermaken. Maar op som mige straathoeken in Brazilië moet je echt uitkijken. Daar is het hard, heb je vol contact en kun je behoorlijk in elkaar geslagen worden. Dan willen ze laten zien dat ze beter zijn dan jij en kijken ze hoe ver je durft te gaan.' In Thailand zag Siebinga tot zijn ver bazing een capoeiragezelschap op straat. Na even de kat uit de boom te hebben gekeken stapte hij in de cir kel en werd uitgekozen voor een ge vecht. Na deze kennismaking mocht Siebinga verschillende malen mee naar optredens op exclusieve Thaise feesten. Grijnzend: 'Een keer bleken we op te treden voor een groep Thaise en westerse vrouwen modellen.' Het gevecht van Siebinga met een andere capoeirameester werd opgenomen voor een video over de sport. Maanden later in Bra zilië werd hij herkend op straat. 'Dat is heel raar. Kijk, ik vind capoeira ge woon leuk om te doen, net als andere vechtsporten als escrima en jun fan Ieet kune do. Maar in Brazilië is het een manier van leven.' Capoeira kwam met Braziliaanse im migranten mee naar Nederland. Door het zien van de video 'Only the strong survives' werd Siebinga negen jaar geleden gegrepen door de sport. 'Capoeira werd oorspronkelijk door slaven ontwikkeld. Omdat vechten op de plantages verboden was, ont wikkelden zij een manier die op dan sen leek. Toen de slavernij werd af geschaft bleken ook criminelen het te doen. Daardoor is het tot 1928 ver boden geweest. Omdat het niet mocht kreeg iedere capoeirameester een schuilnaam en dat is nog steeds zo. Ik ben espirro. Vroeger probeerde ik nameli|k alles te doen wat mijn te genstander ook deed, dus werd ik spiegel genoemd.' Bij terugkomst van zijn wereldreis - na een week onvervalst Braziliaans car naval - merkte Siebinga dat hij toch weer wilde lesgeven. 'Nu heb ik erva ren hoe het in Brazilië wordt gegeven. Ik had eerst het gevoel er minder uit te halen dan ik erin stopte. Ik moest me gewoon even opladen en de lol terugvinden. Het blijft mooi om een kind te boeien dat eigenlijk geen en kele sport wilde doen De lessen in Ons Genoegen beginnen elke woensdag om 15.45 uur. Dat de eer ste les deze week door alleen jonge ren werd bezocht, zegt volgens Siebinga niet veel. 'Jong en oud, ie dereen kan het doen op zijn eigen niveau. Het mooie is dat het meer is dan vechten alleen. Je ontwikkelt ook je lenigheid, muzikaliteit, zang. to neelspel en discipline.' Naast capoeira wil Siebinga zijn leer lingen laten kennismaken met breakdance, een dansvorm die begin jaren '70 ontstond in New York. 'Dat heeft veel overeenkomsten met capoeira. Het is ontstaan op straat en daarom een survival of the fittest. Capoeira is tenslotte een overle vingscultuur.' Wangen Sarkisian voor de reeds gevulde schappen van Ararat Zijn vrouw Parandzem was die dag ziek. ffora M.cr.n Oe/uen lier in Schagen werd besloten de plannen te verwezenlijken in het pand naast Music Store Texel. Wazgen Sarkisian zegt op Texel nog geen win kel van het soort Ararat te zijn tegen gekomen. 'Veel winkels kopen hun buitenlandse producten bij Neder landse groothandels. Wij halen juist alles uit andere landen, zoals Turkije, Marokko, Syrië en Spanje.' Sarkisian denkt genoeg afnemers te hebben voor zijn exotische producten. 'Een maand geleden heb ben we aan ongeveer tweehonderd mensen op Texel gevraagd of ze zo iets nog misten op het eiland. Bijna negentig procent vond het een heel goed plan.' Het assortiment van Ararat laat zich het best omschrijven als dat van een kruidenier, maar dan met alleen exotische etenswaren. Sarkisian: 'We hebben rijst, vleeswa ren, dranken, snoep, noten, groenten en 150 verschillende soorten kruiden. We hebben veel dingen, maar van alles slechts een beetje. Als mensen iets lekker vinden kunnen we er snel veel meer van bestellen. Zo hopen we ook vaste klanten te krijgen.' Staatsbosbeheer heeft per 1 maart de wandelpaden in het nationaal park die zijn gemarkeerd met palen met groene koppen afgesloten. Dit om de broedvogels in de duinen voldoende rust te geven. Door het tijdelijk afslui ten van de groene paden wordt de afstand tussen de met gele koppen gemarkeerde wandelpaden en de met blauw gemarkeerde rond wandelingen zo groot dat vogels als de wulp die alleen op grote afstand van een pad willen broeden vol doende ruimte vinden. Na het broed- seizoen, vanaf 16 augustus, zijn wan delaars er weer welkom. Vanaf 1 maart moeten honden ook in het duingebied tussen Jan Ayeslag en Mienterglop aan de lijn. De gesloten gebieden zijn wel te bezoeken tijdens excursies onder leiding van een bos wachter. In de Weverstraat in Den Burg ope nen Wazgen en Parandzem Sarkisian maandag op feestelijke wijze hun winkel 'Ararat'. Het echt paar is momenteel druk met de in richting van schappen met exoti sche etenswaren. De winkel, vernoemd naar een Armeense berg, importeert alle delicatessen uit het buitenland. De van oorsprong Armeense familie Sarkisian woont sinds zes jaar op Texel. Het idee voor een winkel in buitenlandse levensmiddelen ont stond terwijl zij de Nederlandse taal onder de knie probeerden te krijgen en zij bezig waren hun huis aan de Beatrixlaan in te richten. Met toege zegde hulp van een Syrische winke- Openbare scholengemeenschap De Hogeberg mag tussen 9 en 25 maart op het grasveld naast de school aan de Emmalaan acht houten bouwsel tentoon stellen. Ze worden vervaar digd tijdens de theaterweek en zijn te groot om in de school zelf te worden opgesteld. Op het veld staan ze goed in het zicht van het publiek. De bouw sels zijn strijdig met het bestem mingsplan en er zou eigenlijk een ar tikel 17-procedure nodig zijn, maar nu het gaat om dingen die maar twee weken blijven staan vindt het college het praktischer om de bouwsels ge woon te gedogen, mede omdat er voor een procedure geen tijd is 'En het beurt met. Ik ben teugel' De vuist van de oude boer dreunt met zware slag het aarzelende idee van zijn zoon en opvolger van tafel. 'Het is altied zo weest en zo moet het bliev'n. Ik wil d'r met naar kiek'n'. Sorry agrariërs, ik kan er ook niks aan doen. Ik lees een streekroman en daarin worden boeren, ten onrechte overigens, helaas meestal een beetje boel als achterlijk gepor tretteerd Ik moest er aan denken toen ik de laatste weken de arti kelen in deze krant volgde over de plannen voor nieuwbouw op het buurtschap Oost, Ze lagen nog niet ter inzage en moesten nog aan den volke getoond, maar 'ze' waren alweer teuge. 't Ken niks worre. En 'ze' wisten ook al voor anderen dat ze teuge waren. Maar is dat wel zo? Als ik de krant lees, krijg ik een heel ander idee. De meningen zijn verdeeld. Het plan is prachtig, maar over de locatie is niet ieder een even enthousiast. Met het plaatje voor me, kan ik niks an ders zeggen dan dat ik het bij zonder idyllisch vind en heel erg passend. Hulde aan Kooger en Westerlaken voor het ontwerpen van zo'n fraai geheel, waar ook het groene hart geen enkel ge vaar loopt en waar de schapen van Herman Barhorst vredig kun nen blijven grazen. Gaan een paar Oosters straks de artikel 19- procedure aanvechten? Verhitte koppen in een vredig buurt schap? Jarenlange stagnatie als verworven recht van onze mon dige samenleving en regeren over het graf? Straks komt er één of andere rijke overkanter met veel poen die in de romantische buurtschap iets fraais voor zich zelf neerzet en verder aan Texel geen boodschap heeft en die dan daar ook met doet. Vier hui zen voor Texelaars. Ik denk aan het artikel van een maand gele den in deze krant over die dak lozen. Is de locatie echt onover komelijk? In de ouderwetse streekroman krijgt de vader een dodelijke hartaanval of raakt de zoon zwaar invalide voordat de harde koppen buigen en er voor uitgang geboekt kan worden. Hopelijk krijgt dit boek een ge zonder slot. Pien Verberg De Molengat prijkt pontificaal op de omslag van de nieuwe telefoongids 2004/2005 voor de regio Den Helder. De foto is gemaakt op het opsteldek in Den Helder. Een paar kleine details: de fietsers staan op de rijbaan voor de auto's, Teso-personeel staat met bij de slagbomen als de auto's de boot verlaten en de op de omslag afgebeelde mensen komen bij echt Teso-personeel niet bekend voor. De Texelse Rabobank krijgt van de gemeente een cadeautje ter gele genheid van het 100-jarig bestaan. Het is een geldsom ter grootte van het bedrag dat de bank verschul digd is aan precariobelasting voor de kunstijsbaan op de Groene- plaats. Het college noemt de ijsbaan een groot succes. 'Het initiatief slaat aan bij jong en oud en kan dan ook wor den beschouwd als een cadeau voor de hele Texelse gemeenschap'. Voor de baan moet de bank echter wel precariobelasting betalen, want die geldt voor alle zaken op, in, onder of boven gemeentegrond. De gemeente had de bank graag kwijtschelding van deze belasting willen geven als blijk van waardering, maar dat is wet telijk niet mogelijk omdat alleen per sonen beneden een bepaald inkomensniveau voor kwijtschelding in aanmerking komen. Het probleem is nu opgelost door de belasting ge woon te innen en er een bijdrage van dezelfde grootte tegenover te stellen. Om welk bedrag het precies gaat moet nog worden berekend maar uit gaande van €1,61 per maand per vierkante meter zal het tussen de €500,- en €1.000,- liggen. De gemeente schrijft een wedstrijd uit voor een nieuw logo op de reinigingswagens. De inzender van het winnende ontwerp krijgt €500,-. Het bekende kleurige ontwerp 'Houdt ons eiland schoon' werd dertien jaar geleden geïntroduceerd. Het college vindt dat het tijd is voor wat anders. Aan de wedstrijd kan door iedereen worden meegedaan. Het ontwerp dat wordt aangebracht op de zijkant van de veeg- en vuilniswagens moet iets uitstralen in de trant van de geza menlijke verantwoordelijkheid van overheid en publiek voor een schone, prettige en veilige leefomgeving en Texels reputatie onderstrepen als ei land van rust en ruimte. Het ontwerp moet 60 centimeter breed en 40 hoog zijn en er moet re kening worden gehouden met twee tekstregels. Het gekozen ontwerp zal dienen als basis voor de uiteindelijke uitvoering. Als dat om bijvoorbeeld technische redenen nodig is, kan de gemeente er wat aan veranderen. Bij het indienen van het ontwerp wordt ook het auteursrecht aan de ge meente overgedragen. Die kan het logo dus ook voor andere doeleinden gebruiken. Wie mee wil doen kan vanaf heden een aanmeldingsformulier afhalen in het raadhuis of het gebouw van gemeentewerken, Reyer Keijser- straat 7 in den Burg (open tussen 9.00 en 16.00 uur). Samen met het in gevulde aanmeldingformulier kan het ontwerp tot en met 26 maart worden ingeleverd bij Gemeentewerken. De inzendingen worden beoordeeld door een jury onder voorzitterschap van wethouder Corry Heijne-Dros. Op zaterdag 24 april zal de winnaar bekend worden gemaakt ti|dens de Open Dag van Gemeentewerken. Het voetbalprogramma van de Texelse recreantencompetitie ont brak dinsdag. Voor zondagochtend staan echter gewoon twee wedstrij den gepland. Het team van Texelse Boys ontvangt Oosterend en De Waal speelt tegen De Koog. In het rijtje van onlangs gepensio neerde Teso-kapiteins ontbrak in het interview met Henk Boon de naam van Dirk Bakker, die zo'n anderhalf jaar geleden afzwaaide. Het keramische werk van kunstena res Nesrin During uit Oosterend is geselecteerd voor een tentoonstel ling om de prestigieuze European Ceramic Award. Deze expositie wordt om de drie jaar gehouden en gejureerd door museumcuratoren en kunstenaars. De tentoonstelling vindt plaats in het Keramikmuseum Westerwald in het Duitse Montabaur, van 17 september 2004 tot 6 januari 2005. Het bestaande logo werd destijds ontworpen door Tiny Bakker-Hopman uit De Koog. Gaat zij ook meedoen aan de wedstrijd? Bakker: 'Ik begrijp niet waarom er een ander logo moet komen. Het bestaande ontwerp is vertrouwd en duidelijk en volgens iedereen die ik ken nog helemaal van deze tijd. Als ik aan die wedstrijd mee doe zal ik daarom het bestaande ontwerp opnieuw indienen'. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkun dige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krij gen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer ver meld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsl 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Sch oordsingel 44, Den Burg, tel 4636549. Spreekuur elke we van 9.00 tot 17.00 u. Voor vr over ontwikkeling, voeding, op ding en verzorging van jonge ki ren. - Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg 314887 Geopend elke werkdag sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke dag van 8.30-17.00 uur, tel 650222 Kraamhulp: Voor directe k hulp op Texel en na poliklinische valling: Parenta Zorg, tel. 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszcf en voor opname in verpleeg-1 verzorgingshuis: Stichting RIOTel Wieringen. Opvragen via tel, (02 671552. Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. 'Apotheek: Weverstraat 95, cl Burg; tel. 312112. Maandag t/mvL dag 8.00-17.30 u.; zaterdag iq.qH 13.00 en 15.00-17.00 u.; zon£ 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u Bi* ten die tijden alleen voor spoedB sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11. Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. •Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur^ 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 16.00 u.. De Buureton, Beatri) 43, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Crisisopi huiselijk geweld, tel. 08-7190171 Jongeren Informatie Punt: va vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, sel liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en w< dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'( Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp; jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donde in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, in? matie en advies: 0900 2223330, dag tussen 10.30 tot 12.30 uur Kerken en minima: voor Tex< in financiële nood. Spangerweg 1793 EH De Waal. Zondag 7 maart 2004 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: dienst in De Waal. De Waal: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker. De Koog: 9.30 u. ds. L. Giethoorn uit Groningen. Den Hoorn: 11 00 u. ds. I. Giethoorn uit Groningen; 10.50 u. voorzang. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. J.J. Wilmink uit Zwolle; opnames voor het pro gramma Spirituo19.00 u. ds. P.C. Barnard. Oudeschild: 11.00 u. ds. J.J. Wil mink uit Zwolle. De Cocksdorp: 11.00 u. ds, P.C. Barnard. In Eierland kan oud papier worden ingeleverd in de container die zater dag tot 16.00 uur bij de J.P. Strijbosschool staat Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advertontiecohtracten en aanbiedingen daar toe zijn van toepassing de Regelen voor het Advertentie- vrezen van de Stichting ROTA gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij do Kamer van Koophandel en Fo- brloken Ie Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Rogeion voor het Advoricntiowozen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. ERKEN: H. Hw. EMEE itraat, GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. dhr. tra uit Emmen. GEREFORMEERDE GEMEE in kerkgebouw Schoolstraat, terend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. 1 van Dijk; woe. 10/03: 15.00 19.30 u. biddag. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat, Den Burg: 10.00u.c, Mastenmaker. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00u.: G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. dameskc Oosterend: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg; Op* bare lezing, 10.30 u.; Wachttore studie, 11.20 u Geloof in God geeft geloof Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u Onzin in de ether 22 00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramn^ 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. De harde kern (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit SOW Waddengemeente Texel Oosterend 11 00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 15 00 u Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den& 19.00 u. Baptistengemeente Texel Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u Natuurwijzer (herhaling van ondag) 21 00 u. Reggae on the move (muziek'1 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) I 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplat®' 20.00 u Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma (herhaling van zaterdag) 18 00 u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00' verzoekplaten) 19 45u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00u. Country time (muziek) 19.00 u. Het programma Even bijprat? met is gestopt Bij het terp? gaan van deze krant is nog 9? duidelijkheid over op welke mer deze lacune wordt 20 00 u Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2