Gedeelde eerste plaats bij Model Racing Texel f 1 F amilieberichten Texel Vastgoed b.v. m ■m. Koplopers zaalvoetbal ongenaakbaar TIME OUT RVT ^1" Geen zwemstrijd in Calluna Medium in De Lindeboom Training Tevoko jongeren centrum Cursus masseren TEXELSE j COURANT" Jasmijn 'Jexel aartjes grn/e vovrjaa i'J - mow/// l^evewenc/ u In de pits. In de Burgemeester De Koning- ij hal werd zaterdag de laatste mpetitieavond van het bin- inseizoen van Model Racing ixel gehouden. Bij de klasse haal 1:12 was de strijd om de Isselbeker bij aanvang van de dstrijd nog lang niet gestre- m. Jos Smit en Wouter van ien hadden beiden nog kans I op de eerste plaats in het eind klassement. Na een spannende j-strijd moest de wedstrijdleiding i een beroep op het reglement „®>en en kwam tot de verras- nde uitslag dat beide deelne- lers de wisselbeker een half ir in huis mogen hebben. in de in totaal acht clubavonden Ien de beste zes resultaten mee lor het eindklassement. Smit had vier wedstrijden gewonnen, drie keer de tweede plaats veroverd en werd eén keer vijfde. Van Strien j had drie keer gewonnen, was vier keer tweede geworden en één keer vijfde. Als Van Strien de laatste avond zou winnen en Smit een tweede plaats zou behalen, zou den beide deelnemers precies fflenveel punten hebben. Zaterdag nam Wouter van Strien in de eerste manche direct de leiding en stond deze met meer af. Smit deed verwoede pogingen bij te blij ven maar had veel last van het overige verkeer en zakte terug naar een vierde plaats. Frans Prins reed voor wat hi] waard was, maar bleef drie ronden achter. Gerrit van Strien werd derde. In de tweede manche hield Smit het hoofd koel en wist zelfs een ronde voorsprong te creëren. Maar het noodlot sloeg toe, Smit raakte in een crash waar- - door hij zijn voorsprong kwijt was. Vijftien seconden voor het eind van de race maakte Smit een stuurfout en kon Van Strien de leiding ne men. Smit moest vier seconden toegeven en genoegen nemen met een tweede plaats. De derde plaats was weer voor Gerrit van Strien. Wouter van Strien won de laatste manche met van twee ron den voorsprong op Smit. De derde plaats was voor Prins. Deze uitsla gen hadden tot gevolg dat Wouter van Strien op een eerste plaats eindigde, gevolgd door Jos Smit en Frans Prins. Van Strien en Smit hadden daarmee een gelijk aantal punten in het eindklassement. In dergelijke gevallen zegt het re glement dat het aantal gereden ronden per deelnemer beslissend is. Het bleek echter dat beide deel nemers ieder 629 ronden op hun naam hadden, waardoor de wedstrijdleiding niet anders kon beslissen dan dat de eerste plaats gedeeld moest worden. Gerrit van Strien eindigde op een derde plaats, Ronald Kramer viel net bui ten de pri|zen. Frans Smit werd vijfde. In verband met het grote aantal deelnemers aan de electroklasse 1:10 werd in drie groepen gereden. In de eerste groep nam Jan Schouwstra al vrij snel de leiding en wist de eerste twee manches op zijn sloffen te winnen. In de derde manche kreeg hij concurren tie van Edo Pool, maar Schouws tra hield het hoofd koel en stuurde zijn auto ook in de laatste manche naar de overwinning. In de tweede groep was het aanmerkelijk span nender. Ronald de Waard en Yvar Pool waren tijdens de eerste manche onafscheidelijk. Na de race van vijf minuten had Pool een voorsprong van drie seconden. De Waard werd tweede, Raymond Witte derde. In de tweede manche werd Pool weer eerste en moest De Waard genoegen nemen met de laatste plaats. De strijd om de tweede en derde plaats ging tus sen Raymond Witte en Sander Vermeulen. Vermeulen, die nog maar drie keer eerder meedeed, zette een knappe prestatie neer door de tweede plaats voor zich op te eisen. Pool wist in de derde en laatste manche vier rondes meer te rijden dan in de voorgaande twee. De Waard werd tweede en Witte derde. In de derde groep was Jelle Schouwstra oppermachtig en won alle drie manches. Roy Barhorst werd tweede, derde werden ach tereenvolgens Floor van Marion, Daan Grismgt en Arjen Pool. Met het maximumaantal te beha len punten werd Ruben Verkaart overtuigend winnaar van de 1:10- klasse. De tweede plaats was voor Yvar Pool. Floor van Marion kwam slechts vier punten tekort voor de derde plaats, die naar Edo Pool ging. In de 1:1 O-klasse zijn dit seizoen 24 verschillende deelnemers aan de start verschenen die in competitieverband 8.164 rondjes hebben afgelegd. De elf deelne mers aan de 1:12-klasse hebben 5.568 rondjes gereden. Alle model auto's samen hebben dus 13.732 rondjes verreden, of wel meer dan 400 kilometer. Als afsluiting van het binnen- seizoen houdt Model Racing Texel op 27 maart aanstaande een indoorkampioenschap. Meer infor matie en alle uitslagen zijn te vin den op website www.modelracina texel.nl S8S» ssiK-Xv» T J. ./i.f - Wouter van Strien en Jos Smit behaalden een gedeelde eerste plaats. (Foto Andri van Strien lleboog en Klif, de twee kop- lers in de hoofdklasse van het else zaalvoetbal, geven el- lar geen duimbreed toe. Beide ims wonnen opnieuw, waar- ior het er al meer naar uitziet dat de strijd om het kampioen schap wordt beslist in de laatste lyedstrijd op 16 april, wanneer ze elkaar treffen. fïïjf won na een moeizaam begin Betekend (8-3) van Texel'94 1, Bt om een rol van betekenis te •rspelen komend seizoen een beter team op de been zal moeten bren gen. J'elleboog had het zoals ver acht moeilijk tegen ZDH. maar Et uiteindelijk toch de zege vei lig te stellen (6-4). Door de grote overwinning van Klif is het verschil in doelsaldo terug gebracht tot twee doelpunten. J'elleboog heeft nu een voordelig saldo van 64, Klif van 62. Vrijdag heeft Klif het met een wedstrijd tegen De Krim 1 op papier eenvoudiger dan J'elle boog, dat tegen Mantje 1 speelt. Overigens viel Mantje afgelopen week tegen met een nederlaag te gen Mantje 2 (3-4). Gezien de on derlinge resultaten tegen het tweede en derde team en de dom per dat de titel al in een vroeg sta dium onbereikbaar werd, draait Mantje 1 een teleurstellend sei zoen. In de eerste klasse was het de week van de laagst geplaatste teams. Zowel NIOZ, De Krim 3 als Texel'94 2 won. terwijl koploper Oosterend 2 in een gelijkspel moest berusten tegen J'elleboog 4. In de tweede klasse is De Koog 1 na een 9-0 zege op De Krim 6 al vrijwel zeker van het kampioen schap. Uitslagen Klif C1-Texel'94 C1 3-3; RAB 1-J'elleboog 3 6-3, Oosterend 2-J'elleboog 4 4-4, De Krim C2-Oosterend C1 7-5; De Krim 6-De Koog 1 0-9, Oosterend 4-Klif 3 0-5; NIOZ 1 - Klif 2 6-5, Mantje 4-De Knm 3 1-4, J'elleboog E2-De Koog E1 3-3; Texel'94 8- Texel'94 6 10-1, Mantje 3-De Krim 2 3-2; Texel'94 1 -Klif 1 3-8; Mantje 2-Mantje 1 4- 3, Texel'94 2-Texel'94 4 4-3, ZDH 1- J'elleboog 1 4-6 I-De Texelse zwemkampioen- sachappen zijn afgelast wegens llMn tekort aan inschrijvingen. 'Volgens voorzitter Fred Hollen- itferg van zwem- en poloclub e-TX'71 hebben zich 21 deelne- ffièrs aangemeld, waar in de Voorgaande jaren 60 zwemmers rden verwelkomd in zwem- id Calluna. 'Je kunt niet al die Ijwilligers inschakelen voor 21 nsen.' it is niet duidelijk waar de grote 'ugval aan te wijten is. 'Het is mer om sport op te moeten en, maar er is tegenwoordig img belangstelling voor extra iviteiten. ledereen doet meer- 'e sporten Misschien komt het ik doordat de schoolvakantie net rbij is', aldus Hollenberg. De ltste jaren vonden de kampioen- Jappen altijd doorgang en on- ks de teleurstelling probeert de 'emclub het volgend jaar op- iuw. Het bestuur zoekt dit jaar naar een alternatief. Medium Lia Schippers verzorgt vrijdag 12 maart een avond in De Lindeboom. Het medium werkt aan de hand van foto's en per soonlijke bezittingen van overlede nen. Zij biedt de aanwezigen de mogelijkheid vragen te stellen. De avond begint om 20.00 uur, de toe gang bedraagt €7,-. De trainingen van volleybal vereniging Tevoko van donderdag avond 11 maart worden wegens de theaterweek van OSG De Hogeberg niet in de Burgemeester de Koninghal gehouden, maar in de zaal van de school De Gezondheidswijzer van Corbis Plus start in samenwerking met het Ganesha-centrum voor Yoga en Ayurveda op 13 maart met een cursus masseren. De cursus sluit aan bij de uitgangspunten van Ayurveda, een ruim drieduizend jaar oude geneeskunst afkomstig uit India, Sri Lanka en Nepal. Tij dens de cursus worden onderwer pen behandeld als massage technieken, zelfmassage, omgang met ademhaling, houding van de masseur en gebruik van materia len. De cursisten oefenen het mas seren bij elkaar (gekleed), deelne mers kunnen ook een eigen partner meenemen. De cursus be staat uit zes bijeenkomsten van anderhalf uur en wordt gegeven op het adres Nieuwstraat 3 in Den Helder. Deelname kost €62,-. Abonnees van het servicepakket betalen €56,-. Voor aanmeldingen en informatie: de Gezondheidswijzen tel. 0223- 650135, of e-mail gezondheids- wijzer® corbisplus.nl. Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stil gestaan Wat in onze herinnering bli/ft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles watje ons hebt gegeven Na een leven vol liefde en zorg, waarvan de laat ste jaren zeer moeilijk voor haar zijn geweest, is vredig ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Bakker-van Heerwaarden weduwe van W.H. Bakker Texel, 14-10-1922 t Den Helder, 7-3-2004 Den Burg: Ineke Dia en Gerard Huisman Piet en Emy Bakker Jacob en Elzbieta Bakker Petten: Alice en Henk van 't Voort Oudeschild: Jan Koopman en kleinkinderen Moeder is thuis. Donderdag 11 maart wordt de Heilige Mis van Requiem gehouden om 13.30 uur in de H Johannes de Doperkerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats in het familiegraf op de R.K begraafplaats aan de Keesomlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „De Witte Burcht", Molenstraat 19. Correspondentie-adresD Huisman-Bakker, Akenbuurt 22, 1791 PJ Den Burg. Opnieuw hebben wij voorgoed afscheid moeten nemen Bedroefd delen wij u mede dat op 81 -jarige leef tijd is overleden onze dierbare oudste zus, schoonzus en tante Johanna Maria van Heerwaarden sinds 1 augustus 2002 weduwe van Willem Hendrik Bakker Den Burg-Texel, 7 maart 2004 Voor nu en de komende tijd wensen wij de kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte. Fam. van Heerwaarden Die vredige rust is één van de redenen Waardoor jij een plaats in ons hart hebt vergaard Jij bracht vaak een dankbaar gevoel in ons leven Maar je werd ook op menig gebied niet gespaard. Klaas Bonne Na bijna 5 jaar liefdevol verzorgd te zijn in „Verpleeghuis Texel", is van ons heengegaan mijn lieve man en zorgzame vader en opa Jacob Schrama (Jaap) 21-8-1917 7-3-2004 In het laatste hoofdstuk van het boek van zijn leven hebben wij een bijzondere periode gedeeld. Na zijn herseninfarct deelden wij onmacht, emo tie en afscheid, maar ook veel warmte, aandacht en liefde voor elkaar. In alle rust is hij aan zijn laatste reis begonnen. Dat hij ruste in vrede. A. Schrama-Garthoff kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot condoleren donderdag 11 maart van 19.30 - 20.30 uur in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De H. Eucharistieviering ten afscheid zal worden gehouden op vrijdag 12 maart om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Den Burg, waarna we vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K. kerkhof te Den Burg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in „Uitvaartcentrum Texel". Correspondentie-adres: A. Schrama-Garthoff, Schoorwal 26, 1791 HN Den Burg. Na een lang ziekbed is in alle rust van ons heen gegaan onze broer, zwager en oom Jaap Schrama Wij wensen Annie en de kinderen veel sterkte toe de komende tijd. Piet en Door van Sambeek Annie de Bo Neven en nichten „Hennner mi/ zoals ik was. Hartverwarmend was de belangstelling, na het toch nog plotseling overlijden van onze moeder, oma en overoma ADRIANA VAN DER VIS-VAN HOUTE Wij danken u van harte voor uw steun en warme belangstelling. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, maart 2004 DINSDAG 9 MAART 2004 Voor uw belangstelling ondervonden na het overlijden van mijn broer JACOB JAN KALIS zeg ik u hartelijk dank. C.J. Kalis en familie Texel, maart 2004 Geboren: Fay Yourtgson Whyte 5 maart 2004 Duncan Tamara Oranjestraat 311794 BB Oosterend. Voor bezoek graag eerst even bellen, a 06-24226663. Wet avontuur op aarde is begonnen! Op 5 maart 2004 e' X Doekter va£ Ted Lia Redeber-O uéndoq fCLieftstraai 60 1 777 GD +4i|)po(ijtuskoef Blij en gelukkig zijn wij met ons vierde kind en ons zusje Karin Ariadne Willemijn Karin is geboren op 4 maart 2004 om 20.28 uur jaap en Anneke Vlasblom Marije Wouter t Hester Herenstraat 37 1 797 AG Den Hoorn Zaterdag 13 maart Radio 538 dj Undo Duvall in QuestionPlaza. Boekenweek in Het Open Boek. Nico Dros spreekt in de bibliotheek. A.s. woens dagavond (morgen dus), aanvang 20.00 uur. Dames. Nieuwe collectie Gaastra - Esprit - Mexx - St. James. Mantje Sport. (1M-Texelaart|e) EETCAFÉ DEZE MAAND: - ruim assortiment echt Texels lamsvlees ST EN ENPLAKTS TEL. 022 2 320164 Antenne-installaties - Ser vice Center Texel - 311 777 Nieuwe collectie schoenen O'Neill - Helly Hansen - Meindl - Lowa. Mantje Sport. Satellietinstallaties - Ver koop/Reparatie - Service Center Texel - 311 777 Marjo, verhaal van Rudy Kousbroek over het boetje van Kikkert, te lezen op www.hetopenboek.nl Jonge leghennen nu be stellen, levering 25 maart. K. de Ridder, tel. 319497. Fitwerk van Texdok. Grote sortering verzinkte fitkoppelmgen, bochten, nippels, doppen, enz Ook verzinkte pijp Tel 312661 (IM-Texelaartje) presenteert haar geshowd door onze modellen. woensdag 10 maart aanvang 10 15 uur reserveer een plaatsje 0222-313702 GRATIS ENTREE. Weverstraat 104. Den Burg £t— mode vanaf maat 40, mode die je past Te koop: aquarel van S de Wijn. Schapenboet. 1948. Te bevr. 06- 53762918. Service van kust tot kust - Stiehl - Audio-Video - 311 777 Katjes €0,99 p. bos, chrysanten geel €0,99, primula's bont €0,69. De Zonnebloem, naast de Aldi. Nieuwe Sia-collectie is bin nen Audrey H&G, Burg wal 45, 0222-321245. Op zoek naar vakantie werk? Bel Randstad, Alice Reinders 06-22243467 Heeft uw TV het begeven bel ons dan even - Stiehl 311 777 Krullebol wil steil haar'? Bij Onipp Kapsalon krijgen ze het voor elkaar! Waalderstr 15. tel 312227, met en zonder afspraak! Schitterende bossen ro zen, freesia's, gipskruid en chrysanten De Zonne bloem, naast de Aldi Heeft u een horeca- of recreatiebedrijf? Geen toe gangskaarten Horeca- beurs ontvangen? Bel 317970. Kinderkleding. Helemaal te gek Protest - Hookipa - Gaastra - Hawk (Skate). Mantje Sport Zaterdag 13 maart Radio 538 dj Lindo Duvall in QuestionPlaza Boekenweek in Het Open Boek. Wel een horeca- of recreatiebednjf, maar geen toegangskaarten Horeca- beurs ontvangen? Bel 317970 Dahlia op pot €0,99, jas mijn €3,99, bloesemtakken p. bos €1,39 De Zonne bloem, naast de Aldi Spitzen! Boekenweek geschenk van Thomas Rosenboom, gratis in Het Open Boek. Nieuwe collectie schoenen. Pony - Merrell - Puma - Oakley. Mantje Sport. De boekenweek begint met Nico Dros in de biblio theek. Woensdagavond 10 maart, aanvang 20 00 uur Entree €3,50. Aangeboden t.e.a.b2 lattenbodems. 80x200 cm. Tel. 322064. Pssst, kom 's: bij Qnipp maken ze recht wat krom is! Waalderstr. 15. tel. 312227, ook zonder af spraak. Wij reparen alle merken TV, Radio, Video, DVD, CD. PU. Satelliet. Camera, Scanner, etc. (ook met door ons geleverd) met 3 maan den garantie - Service Center Texel, 311 777 Zaterdag 13 maart Radio 538 dj Lindo Duvall in QuestionPlaza. Kinderkleding. Helemaal te gek. Protest - Hookipa - Gaastra - Hawk (Skate). Mantje Sport. ONROERENDE GOEDEREN - TAXATIES - HYPOTHEKEN' - ASSURANTIËN Ons actuele woningaanbod; www.texelvastgoed.nl Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2.3.3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 gemeten de voorkeur. Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé. dhr. P. Kuip Czn. Tel. 31 20 31 dhr J P Coutinho Tel. 31 46 65 dhr. MH Trap Tel. 31 92 42 Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2.3 3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur. Aaiijjcsktcn bij. TE KOOP m DEN HOORN Herenstraat 67 Keung opgeknapt en gemoderniseerd jaren '30 huis met dakterras en ondergelegen garage op circa 100 m2 eigen grond. INDELING; hal/entree met trapopgang, woon kamer met schuifpui naar royaal dakterras, inloopkast/keldertje, keuken met inbouw- apparatuur, toilet Eerste verdieping: twee slaapkamers, toilet badkamer met douche, ligbad en wastafel. Tweede verdieping; grote slaapkamer en bergvlierinkje. Voorzien van moderne elektra, HR cv-ketel en isolatieglas wordt dit prima onderhouden woonhuis u aangeboden. Oplevering per direct. In vraagprijs verlaagd. TE KOOP in DEN HOORN Herenstraat 41 In de dorpskern gelegen karakteristiek, V halfvnjstaand woonhuis met een heerlijke zonnige en diepe tuin alsmede de helft van de achtergelegen schuur op totaal 231 m2 eigen grond. INDELING; Tial/entree met trapopgang, kelder H met stahoogte, kamer en suite met erker en rookkanaal, achterportaal met toegang tot toilet, keuken, via buitenom bereikbare kelder ruimte. Op de eerste verdieping een overloop met trapopgang, eerste slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten, tweede slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot dakterras, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Vaste trap naar de tweede verdieping met twee slaapkamers, beiden voorzien van een dakkapel. Deze jaren '30 woning is voorzien van nieuwe kozijnen met dubbele beglazing en een nieuwe HR cv-installatie (Vaillant 2002). Goed onderhouden Aanvaarding in overleg

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 3