Overdekte tribune Texel'94 bijna klaar Sp°rt Afscheid van ijsbaan met sterretjes Zwak Oosterend verliest van Vesd Texel'94 speelt zich uit gevarenzone ZDH boekt remise tegen concurrent Hardlopen en wandelen in 23ste halve marathon TEXELSE COURANT' Robert Kleingeld beste golfer Sportvissen G-team vaster op koppositie Jury tevreden bij springwedstrijd Voetbaluitslagere Voetbalprogramn Programma zaalvoetbal DINSDAG 9 MAART 2004 'T ClL -Ï* rMl 'mi .iïttvmMr-x S mBK Een zwak voetballend Oosterend heeft zondag op eigen veld een te leurstellende nederlaag geleden. Tegenstander Vesdo speelde ook niet geweldig, maar scoorde wel tweemaal en hield de spitsen van de thuisploeg op afstand, waar door de uitslag 0-2 werd. De vooruitzichten waren goed voor Oosterend. Coach Richard Daalder, die Jitze Beintema verving, kon over een bijna volledige selectie beschik ken. Alleen Rinze Douma moest we gens werkzaamheden afzeggen. Daardoor namen drie reserves plaats in de dug-out, Vesdo daarentegen miste maar liefst zeven basisspelers, waaronder de keeper. Zijn taak werd op voortreffelijke wijze waargenomen door de grote speler die normaal vrije verdediger is. maar in zijn jeugd bij AZ heeft gekeept. In het eerste kwartier waren beide partijen aan elkaar gewaagd. De eer ste kans was voor Ad Guldemond, die de bal fraai kreeg aangespeeld en ineens op doel schoot. De keeper was kansloos, maar werd geholpen door de lat. Vijf minuten later werd het 0-1 voor Vesdo. De gasten kregen op twintig meter van het doel van Oosterend een vrije trap. De bal raakte het muurtje Oosterender ver dedigers en ging vervolgens met een slakkengang langs de debuterende keeper Wouter van Strien, die al op weg was naar de andere hoek. In het vervolg kreeg Vesdo nog een paar kleine kansen, maar deze werden niet benut. Oosterend wist voor rust ook nog een paar keer in de buurt van het doel van de tegenstander te komen, maar de sterke keeper was steeds paraat. Bij het begin van de tweede helft kwam Michel Heibuurt in de ploeg voor Alexander Witte. Het eerste kwartier na de hervatting was duide lijk voor Oosterend, dat Vesdo aardig onder druk zette. De gasten kwamen er niet meer uit en het wachten was op de gelijkmaker. De invalli keeper weigerde echter te capi ren. Halverwege kregen de rrian van Richard Daalder een gevi klap te verwerken, toen de bal op middenveld werd verspeeld en spits met een verre en snelle tr$ stelling werd gebracht. Hij bleef kg bloedig (0-2). Met de verdienstelijk debuters Stefan Bremer als vervanger vooi Bloem probeerde Oosterend in slotkwartier ijzer met handen te ken. De ploeg kreeg inderdaad sen, maar het doelpunt wilde vallen, zodat dure punten verlg L gingen. Oosterend staat nu vijfdei I 28 punten uit 15 wedstrijden, I maar drie punten meer dan Vej I WSW (33 uit 16) en Zuidermeei I Knollendam (29 uit 15) zijn nog I nen bereik, maar dan zal zondaH eigen terrein wel moeten worrier wonnen van De Koog ki Binnenkort kunnen toeschouwers van Texel'94 plaatsnemen in de overdekte tribune langs het A-veld. Hij stond al sinds de verhuizing tien jaar geleden op de planning om te worden gebouwd. Drie weken ge leden werd daadwerkelijk een be gin gemaakt. Onder aanvoering van Dries Veltkamp hebben diverse vrijwilligers van Texel'94 de handen uit de mouwen gestoken voor de bouw van een overdekte tribune langs het A-veld. De zitplaatsen moeten nog worden aangebracht, maar de overkapping stond zondag tijdens de wedstrijd van Texel'94 tegen VIOS uit Warmen- huizen al fier overeind. Volgens voor zitter Werner van der Meer is er nog ongeveer twee weken nodig om het binnenwerk af te maken. Daarna vindt een officiële opening plaats 'Misschien dat we dat combineren met de viering van ons 10-jarig be staan.' Texel'94 ontstond destijds uit de fusie van de Texelse Boys en Texel. De overdekte houten tribune is 25 meter lang en krijgt twee lagen met zitplaatsen. Er kunnen straks honderd tot honderdvijftig bezoekers plaatsnemen. De spanten komen er hetzelfde uit te zien als de spanten van het clubgebouw. De club wachtte met de bouw totdat de nieuwe kunststofatletiekbaan was aangelegd rond het naastgelegen B- veld. Volgens Van der Meer wordt nog bekeken of de tuinwal tussen het Texel'94 heeft zich dankzij een overwinning (2-0) op VIOS Warmenhuizen vrijwel zeker uit de degradatiezone gespeeld. Hekkensluiters DTS en Wieringer- waard verloren en staan inmiddels op een behoorlijke achterstand. Trainer John Rep toonde zich te vreden met dit resultaat en ziet goede mogelijkheden voor de ko mende weken, wanneer Schagen en Wieringerwaard op bezoek ko men. Texel'94 startte verrassend met Martijn ('Tinus') de Veij in de spits. Na enkele jaren zonder veldvoetbal is de lange aanvaller weer in training. Rep durfde het aan om hem samen met Jacob Krijnen in de aanval te poste ren. Wanneer hij weer wat meer wedstrijdritme heeft opgedaan, wordt het nu nog kleine scorend ver mogen van de Texelaars beslist gro ter, verwachten insiders. De talent volle doelman Bart Graaf verving zijn vakantievierende naamgenoot Heer schap uitstekend en solliciteerde daarmee nadrukkelijk naar een basis plaats. In de eerste helft hielden de teams elkaar aardig in evenwicht. Het veld spel van de bezoekers was verzorg der, maar de Texelse defensie stond onder leiding van Martin Koorn als een huis. Koorn speelde met een pijnstillende injectie, om ondanks een vervelende teenblessure van de par tij te kunnen zijn. Kansen deden zich op het slechte veld nauwelijks voor. Marcel Ris schoot voor de thuisclub net naast en voor de bezoekers was Marco van Wonderen met een kop bal dichtbij een doelpunt. Vlak voor rust moesten beide keepers ineens vol aan de bak. Martijn de Veij kreeg een bal met goed onder controle, waardoor VlOS-doelman Jan Petter kon ingrijpen. Collega Bart Graaf moest enkele schoten onschadelijk maken. Vlak na rust opende Edgar Klippel de score. De Veij legde goed terug, waarop Klippel zich geen moment bedacht en de bal keihard in de ver ste bovenhoek schoot. Bijna scoorde Texel'94 meteen 2-0, maar de onver moeibare Jacob Krijnen kon Petter niet verschalken. VIOS zocht hierna nadrukkelijk de aanval en drukte de thuisclub ver terug op eigen helft. Het grote veldoverwicht leidde echter nauwelijks tot kansen. Slechts uit de tweede lijn konden de gasten Bart Graaf af en toe op de proef stellen. Een fraai afstandsschot van Michel Koot wist hij stijlvol over de lat te werken. Rep wisselde De Veij voor Jelte van der Kooi en Maarten Broek man voor Maurice de Groot. On danks deze verse aanvallers kon Texel zich nog met onder de druk van de gasten uitwerken. De moe gestreden rechterverdediger Joost van Heerwaardem werd vervangen door de jeugdige Arjen Lap. Pas in de ruim bemeten blessuretijd konden de Texelaars gevaarlijk counteren. Inval ler Jelte van der Kooi maakte koel bloedig aan alle spanning een einde. Met enig geluk belandde de bal een verre pass van Marcel Ris voor de attente spits, die beheerst doelman Petter passeerde en de eindstand op 2-0 bepaalde. eerde Ruud Beerling, verzond een lis tig passje op Michiel Dekker, die de hele verdediging van DESS de hielen liet zien en keurig afrondde. In de slotfase zette ZDH nog even aan, maar beet DESS enkele malen venijnig van zich af. De uitslag was dan ook een juiste weergave van de krachtsverhoudingen. Helaas voor de Hoornders, die al voor de zevende maal moesten berusten in een gelijk spel, schoten ze er op de ranglijst weinig mee op. Ze staan nu achtste, met éen punt voorsprong op Jisp en twee punten achterstand op DESS. Zondag komt het ongenaakbare Dirkshorn op bezoek, dat alle zeven tien wedstrijden won en een doel saldo van 82-10 heeft opgebouwd. Het zal voor ZDH dan ook een enorme klus worden een nederlaag te voorkomen. Een extra stimulans vormt de ongeslagen status op eigen veld, die inmiddels al elf maanden duurt. ZDH heeft zondag op eigen veld een gelijkspel (1-1) geboekt tegen concurrent DESS uit Benning- broek. De thuisploeg schoot wei nig op met het punt dat dit resul taat opleverde, maar bleef wel voor de tiende maal op rij ongeslagen. De Hoornders speelden een degelijke wedstrijd tegen DESS, dat met twee punten méér twee plaatsen hoger op de ranglijst stond en waartegen het destijds in Bennmgbroek 2-2 werd. De spelers van trainer Henk de Ruyter hanteerden het vertrouwde concept, waarbij een sterke verdediging en een hard werkend middenveld de peilers zijn voor verrassende tegen stoten van de snelle aanvallers. Dat leverde ondanks het verzorgde spel van de technische vaardige spelers van DESS een licht overwicht en een paar kleine kansen op. Spectaculair was de omhaal van Mike de Bruijn in een vol strafschopgebied, waarbij de keeper nog net redding kon brengen. Michiel Dekker zorgde met het hoofd enkele malen voor gevaar, maar ook hij vond het doel met. Enigszins tegen de verhoudingen in kwam DESS na een half uur op voor sprong. Het doelpunt werd gescoord door de snelle linksbuiten van de gasten, die slordig uitverdedigen af strafte met een bijzonder fraaie lob. ZDH was door deze tegenslag even van de kaart en raakte de controle over de wedstrijd kwijt. De rust werd echter zonder verder onheil gehaald. In de tweede helft ging de thuisploeg op zoek naar de gelijkmaker en moest DESS zich voornamelijk be perken tot verdedigen. Grote kansen kregen de Hoornders met, al ging de stormbal bij de gasten in top wanneer ZDH een corner of vrije trap te nemen kreeg en de kopsterke Fedor van Elk, Ronald Biesboer en Jan-Willem Bak ker zich voor het doel meldden. De gelijkmaker was een karakteristieke. Ivar van Elk, die als verdediger ver dienstelijk inviel voor de gebless- Robert Jan Kleingeld was met 20 stablefordpunten de beste golfer in de maandwedstrijd van de Texelse golfclub. Hij speelde in de categorie golfers met een handicap van 0 tot 18. Op de tweede plaats eindigde Henk Wijsman met 18 punten, derde werd Piet Schuijl uit De Koog met 17 punten. Bij de spelers met een han dicap van 18,1 tot 26,4 eindigde Kees Jongebreur met 18 punten op de eerste plaats. Tweede werd Petra Keyser (16), derde Dik van Egmond (15) In de derde categorie, golfers met een handicap van 26,5 tot 36, won Jan Peetoom met 18 punten. Willem van Tatenhove werd met 18 punten tweede, Kasper van Zuilekom eindigde met 16 punten op een derde plaats. Bij de spelers zonder officiële handicap werd Greteke Keyser met 11 punten de beste, In totaal deden 39 golfers mee. De golfclub had voor deze wedstrijd ook alle nieuwe leden en sponsors uitgenodigd. Voor de niet-golfers werd een climc gehouden, die door Bij de asfaltmolen bij Oudeschild werd zaterdag de eerste wedstrijd gehouden om het kampioenschap van Sportvissersclub Texel. De vier deelnemers konden zich in een goede vangst verheugen. Nico Tessel eindigde met zeven vissen met een gezamenlijke lengte van 124 cm op een eerste plaats, gevolgd door Poul Verhagen (3 vissen, 64 centimeter) en Rein Kuyper (2, 44). Frans Bos ein digde met 1 vis (22 cm) op een vierde plaats. De volgende wedstrijd wordt gehou den op zaterdag 20 maart, aanvang 18.00 uur bij de asfaltmolen En niet, zoals eerder vermeld, bij het Anker park. Donderdag houden de sport vissers jaarvergadering in dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild. Aanvang 20.00 uur. Jef Schuur werd gewonnen. Bij de nieuwe leden won Martijn Folmer. Longest drives werden geslagen door Lia Kuip en Robert Jan Klein geld. Neary's waren er voor Robert Jan Kleingeld en Margreet de Graaff. A- en B-veld terugkeert. Die werd weggehaald bij de aanleg van de atletiekbaan. Met de komst van de overdekte tribune herleeft een stukje historie. Langs het voormalige A-veld van Texel, waar nu mogelijk het nieuwe raadhuis komt, stond vroeger al een tribune. De G-voetballers van Texel'94 heb ben zaterdag in Haarlem goede za ken gedaan met een 0-2 zege op het tweede team van HIS. Dankzij deze overwinning en de nederlaag van het achtervolgende Waterloo staan de Texelaars fier op kop, met een voorsprong van vier punten op de nimmer twee, HOSV. Ondanks een handvol afwezigen kon Texel'94 toch een vrij aardig team op de been brengen. Dat resulteerde in een overwicht, maar afstands schoten van Paul Bakker misten het doel steeds net. Vlak voor het verstrij- ken van de eerste helft werd het toch 0-1. De keeper kon een schot van Jimmy Ponmah nog net keren, maar was kansloos op de rebound van Annie Brouwer. Op slag van rust raakte Raymond Molanus met een schot de paal. Al in de openingsfase van de tweede helft besliste Texel'94 de wedstrijd. Schutter was opnieuw Annie Brou wer, die een pass van Paul Bakker keurig afrondde. Een grotere over winning leek daarna in de maak, maar Paul Bakker en Raymond Molanus hadden weinig geluk met hun scho ten. Achterin had Texel'94 weinig te vrezen. Verdedigers Jos Bakker, Raymond Molanus en Peter Breuer hadden hun zaakjes goed op orde, terwijl keeper Martijn Verbeeke pa raat was bij de schoten van afstand van HIS. Zaterdag komt concurrent Waterloo op bezoek, waarvan eerder dit sei zoen in de regen met 2-1 werd verlo ren. r Hardlopers van uiteenlopend ni veau verschijnen zaterdag aan de start van de 23ste halve marathon van De Waal. De soep na afloop, de loterij op startnummer, video beelden van de wedstrijd en de prijsuitreiking in dorpshuis De Wie lewaal zijn vertrouwde elementen van dit populaire evenement, dat wordt georganiseerd door de dorpscommissie van De Waal en Atletiekvereniging Texel. Nieuw is een wandeltocht, die onder meer over het nieuwe natuurpad door Waalenburg voert. Het initiatief om naast de hardlopers ook wandelaars uit te nodigen, is ge nomen na overleg met wandel vereniging Het Gouden Boltje. De organisatie heeft een parcours uitge zet dat naar eigen zeggen 'zeer de moeite waard' is en de deelnemers de ontluikende natuur van Waalen burg laat zien. De totale duur van de wandeling wordt geschat op ander half uur.'De wandelaars kunnen in schrijven vanaf 12.45 uur en direct daarna van start gaan. Na afloop is er soep. net als voor de hardlopers. De halve marathon van 21,1 km is een KNAU-wedstrijd, die ondanks de officiële status niet alleen open staat voor wedstrijdlopers, maar ook voor recreanten en trimmers. De andere - veel kortere - afstanden zijn alleen recreatief. Net als in voorgaande ja ren staat er op de langste afstand een premie (van €150,-) op het verbete ren van het parcoursrecord. Het re cord bij de vrouwen staat al sinds 1991 op naam van Katinka Wilten- burg, die in 1.20.30 over de finish kwam. Het record bij de mannen is nog veel ouder. Barry Kneppers won in 1984 in 1.07.00. Vorig jaar won Lutz Lohse bij de heren in 1.18.49. Bij de veteranen was Simon Luckett uit Haarlem in 1.23.58 de snelste. Bij de vrouwen ging de overwinning naar Marja Mulder uit Den Helder, die over de streep kwam in 1.35.05. Degenen die nog niet aan de halve marathon of een wedstrijd over 10,6 kilometer toe zijn, kunnen meedoen aan een kleinere ronde, van 4,8 kilo meter. Deze voert de deelnemers langs het Hogereind en de Sommeltjesweg naar het fietspad richting Burgerdijk. Via Ongeren, de Westerboersweg, De Staart en de Polderweg gaat het terug naar de fi nish. Ook voor kinderen zijn er wed strijden. De jeugd tot en met 11 jaar loopt één ronde en de jeugd van 12 tot en met 15 jaar twee ronden door De Waal. Beide categorieën gaan om 13.30 uur van start. Het startschot voor de wedstrijden over 10,6 en 21,1 kilometer valt om 14.00 uur. Vijf mi nuten later gaan de deelnemers aan de ronde over 4,8 kilometer van start. De organisatie heeft bepaald dat be geleiders niet op de fiets mogen mee rijden. Inschrijven kan vanaf 12.45 uur in dorpshuis De Wielewaal. Het inschrijfgeld voor de jeugd bedraagt €2,50. Deelnemers aan de ronde over 4,8 kilometer en wandelaars betalen €3,50, de anderen €6,-. De prijs uitreiking staat rond 16.15 uur ge pland. Onder de lopers die erin sla gen de wedstrijd over 21,1 kilometer te voltooien, worden prijzen in natura verloot, beschikbaar gesteld door trouwe sponsors. Elke deelnemer ontvangt een herinnering en doet automatisch mee aan de loterij op startnummer. Lopers van de overkant worden des gewenst met een taxibusje terugge bracht naar de boot van 17.00 uur. Als zij de boot van 12.30 uur uit Den Helder nemen, kunnen ze ook per busje naar het parcours worden ver voerd. Meer informatie is verkrijgbaar bij Piet Bakelaar, tel. 313843. De looptraining van donderdag 11 maart gaat wegens de halve marathon met door. Juryleden Boonstra en Van der Ham uit Friesland toonden zich zondag tevreden over de verrichtingen van de deelnemers aan de springwedstrijd in manege Akenburg. Zij adviseerden hen door te gaan op de ingeslagen weg en hadden voor een enkeling een extra aanwijzing. Een groot aan tal ruiters wist de twee klassieke par- coursen zonder fouten af te leggen en de uiteindelijke plaatsing moest door een barrage worden bepaald. En zelfs in deze tweede ronde wisten alle ponyruiters foutloos te blijven. Uitslagen: Eerste parcours: klasse B. cat. D/E' 1Roma Brouwer met Foxy, 2. Desiree Witte met Paraad. Klasse L. cat. D: 1 Marieke Wuis met Flower. Klasse M, cat E: 1. Ellen Blom met Okona. Klasse B-paarden: 1 Esther Bakker met Nero K; 2 Robbert van Bergeijk met Naico. Tweede parcours klasse B. cat D/E 1 Myrthe Ellen met Hunter; 2. Desiree Witte met Paraad Klasse L, cat. D" Marieke Wuis met Flower. Klasse M. cat E. 1 Ellen Blom met Okona. Klasse B-paarden 1 Kris Arkebout met Oraya; 2 Robbert van Bergeijk met Naico. Met brandende sterretjes hebben schaatsers en personeel van de Rabobank zondagavond afscheid genomen van de ijsbaan op de Groeneplaats. Ijsmeester Jan Hopman, organisator Anna van der Velde van de Rabobank en direc teur Leo Timmers sloten de baan officieel af door de machines waar mee het ijs werd koud gehouden stil te zetten. Volgens schattingen van de Rabobank hebben ongeveer vijf duizend mensen de afgelopen drie weken de ijsbaan bezocht. De kinde ren van de basisscholen zijn daarbij meegerekend. Timmers zei zondag avond met een brok in zijn keel af scheid te nemen van de baan. Of er volgend jaar weer één komt, is vol gens hem afhankelijk van diverse or ganisaties en bedrijven in Den Burg. Voor de Rabobank was het eenma lig dat zij de baan lieten plaatsen. 'Je wordt ook maar één keer honderd jaar. Maar we hebben nu de draai boeken en die stellen we voor een volgende keer graag ter beschikking.' Timmers was vol lof over de inzet van de vele vrijwilligers, van wie sommi gen bijna drie weken op de iisbaan gewoond hebben. 'We dachten van tevoren dat twee per dag genoeg zouden, maar soms stonden ze er zelfs met zijn zessen.' Minpunt waren diverse valpartijen, waarbij een aan tal mensen gewond raakte. Aan de andere kant zagen vrijwilligers de schaatsprestaties van diverse kinde ren de afgelopen drie weken toene men. De laatste avond was de baan deels afgezet voor mensen die wilden priksleeën. De bank had dat oor spronkelijk afgelast, maar een paar mensen wilden het toch graag doen. Ook Timmers nam plaats op een prik slee. Zaterdagnacht hielden bezoe kers van café In den Grooten Slock een spontaan 'curlingtoernooi', waar bij ze fluitketels met water zo dicht mogelijk bij een doel probeerden te laten glijden over het ijs. Gisteren lag de baan er verlaten bij om te ont dooien. Volgens Aad Boshuis van de brandweer is er in drie weken tijd zo'n 38.000 tot 40.000 liter water op ge spoten. Woensdag begint het afbre ken van de baan. Zaterdag 6 maart |jj Bergen A1-Texel'94 A1 uitge: a: Texel'94 B1-BKC B1 uitqe: di Oosterend B1 -De Koog B1 R Den Helder C2-Oosterend C1 n; Texel'94 C1 -Den Helder C1 a: Texel'94 C2-Hollandia T. C1 |0 Texel'94 D1-Den Helder D1 vr Meisjesvoetbal Koedijk MB2-Oosterend MB1 G-voetbal HIS 2-Texel'94 Texelse pupillencompetitie Texel'94 E1 -Texel'94 E5 SVO E1-Texel'94 MD2 Texel'94 E2-Texel'94 E4 Liverpool-De Koog F1 Barcelona-Arsenal Zondag 7 maart Texel'94-VIOS W ZDH-DESS Oosterend-Vesdo Texel'94 2-DTS 2 Succes 4-Texel'94 3 Oosterend 2-Geel Zwart'30 4 Meisjesvoetbal Texel'94 MA1-ZAP MA1 Recreatievoetbal De Waal-De Koog Texelse Boys-Oosterend d, Zaterdag 13 maart Texel'94 B1-W'meer B1 LSW B2-Texel'94 B2 VIOS W B2-Oosterend B1 BKC B2-De Koog B1 Texel'94 C1-BKC C1 Texel'94 C2-Succes C1 Texel'94 C3-VIOS W. C2 Oosterend C1-Winkel C1 W'meer D1-Texel'94 D1 Vesdo D1-Texel'94 D2 Texel'94 D3-Den Helder D2 BKC D2-Texel'94 D4 Texel'94 D5-SRC D3 VIOS W D3-Oosterend D1 ZDH E1-Schagen E5 De Koog E1-DWOW E4 Meisjesvoetbal Oosterend MB1-Kolping B. G-voetbal Texel'94-Waterloo Texelse pupillencompetitie Real Madrid-Arsenal Liverpool-Barcelona ZDH F1-SVO F1 R SVC F1-De Koog F1 R Texel'94 E1 -De Koog E1 iR SVO E1-SVC E1 lfl Texel'94 E2-Texel'94 MD2 iR Texel'94 E3-Texel'94 E5 iR Zondag 14 maart Texel'94-Schagen P I Oosterend-De Koog 'R* Texel'94 2-Berdos 2 'R Nieuwe Niedorp 3-Texel'94 312|i^ SRC 3-Texel'94 4 1'mi he ah d< 13 ge 1. rit 1. N' 1- v< 1 w L SF v or be de •i ce aa aa oc de - D; Pt ve mi MB; de va tra i; ke Oosterend 2-Kreileroord 2 Recreatievoetbal Oosterend-De Waal Texelse Boys-De Koog w< i,he Pa Woensdag 10 maart 18.00 Krim D2-Texel D1 18.45 Krim C2-De Koog C1 Ku-fc, 19.30 Texel C1-SVO C1 KuC 20.20 Texel 7-SVO 4 Noordf^ 21.10 J'boog 3-Klif 2 Hoogeffl Zaaldienst: J'elleboog. Donderdag 11 maart 'Ei< 18.15 Krim E1-De Koog E1 'sla -1 \mt Anna van der Velde van de Rabobank deelt sterretjes uit bij het afscheid nemen van de ijsbaan. (Foto Jeroon van Hottum 19.00 Klif 4-De Krim 6 Mo* 19.50 De Krim 4-Texel 8 KumL 20.40 Texel 6-Texel 5 KuR 21.30 De Krim 3-SVO 2 Van®,, Zaaldienst: Texel. K lijk Vrijdag 12 maart gpc 17.30 J'boog E1-J'boog E2 J bRfe, 18.15 Mantje 4-Texel 2 Kujk 19.05 De Krim 2-J'boog 2 VanWj 19.55 Mantje 1-J.'boog 1 Saf'W 20.45 De Krimi-Klif 1 Ba«r 21.35 ZDH 1 -SVO 1 Hooge* 22.25 Texel 3-RAB Mgf, Zaaldienst: De Krim.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 6