mantjc de Koorn-aar GRATIS ZDH - Dirkshorn De Ark -yr DIGITALE CAMERA! TE HUUR OP TEXEL oproepkrachten m/v 22 nieuwe collega medewerkster DEZE MAAHD COMBI Officiële I berichten Bekendmakingen Gemeente Texel .TEXELSE g COURANT' v// kwauteü' daesi uugpeetp concessies Lifestyle StmBSS •K z.d.a Help slachtoffers aardbeving Iran! Giro 555 Den Haag Tweekamerwoning Starkenburgh 34 te Den Burg Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis Wij zoeken een CAMPING Koninklijk Taxeli Tanfiatecotpi Zoekt per 1 september 2004 dirigent m/v Muziekvereniging KTF van der Vis Dll adonnement v.a. 23.50 p.mnd/ «ijpgaMaHw^gaSp uw.! Vergunningen VRIJDAG 12 MAART 2004 A.s. zondag, aanvang 14.00 uur aan de Witteweg. ZDH: al elf maanden thuis ongeslagen. Dirkshorn: deze competitie nog geen punt verloren. Dat wordt dus spannend! App. boerderij Schenker wedstrijdbal: Voor meer info onze website: www.svzdh.nl De hulporganisaties zijn in actie Help nu een geef www.giro555.nl SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES www.amnesty.nl postbank 454 000 AMNESTY International Support our fight for human rights Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning De woningen worden toegewezen op registratiedatum. WONEN TEXEL STICHTING Boogerd 29 is toegewezen aan 17-07-2000. Starkenburgh 68 is toegewezen aan 17-12-2002 (complexverhuizing). Thijsselaan 53 is toegewezen aan 29-08-2000. Oranjestraat 12 is toegewezen aan 26-02-2002. (bovenwoning) Beschikbaar per 05-04-2004 Uiterste inleverdatum 17-03-2004 Kenmerken: Woonkamer, 1 slaapkamer Kaleshuurprijs 310,76 Totale; huurprijs 345,57 Criteria 1. maximaal belastbaar inkomen:£24.575,00. 2. maximaal 2 personen 3 voorrang bij complexverhuizing Stichting Wonen Texel Wilhelminalaan 74, telefoon technische zaken 31 37 88, overige zaken en diensten 31 41 93. Postbus 100, 1790 AC Den Burg. 's Morgens geopend, 's middags op afspraak. Kijkt u ook op onze internetsite www.wonentexel.nl voor informatie èn online inschrijven. Het Maartenhuis, een heilpedagogisch en een sociaaltherapeutische leef- en werkgemeenschap, nabij De Koog is op zoek naar Mensen die vanuit enthousiasme interesse hebben in de omgang met mensen met een specifieke zorgvraag en daar zorg aan willen verlenen, kortom er echt werk van willen maken. Zij zullen op projectbasis worden ingezet in de begeleiding ter versterking en ondersteu ning van huis Avalon vanwege de specifieke zorgvraag van enkele bewoners die meer intensieve begeleiding nodig hebben. De werktijden liggen eenmaal per twee weken op zaterdag en/of zondag. De precieze werkuren worden in nader overleg afgesproken. Wij verwachten van deze krachten: een initiatiefrijke houding een realistische kijk op het meer intensief begeleiden van onze bewoners affiniteit in de omgang met mensen met een verstandelijke handicap belangstelling voor de identiteit van onze gemeenschap Wij bieden: heerlijk veelzijdige arbeid kansen tot persoonlijke ontplooiing in het werk plezierige en open werksfeer betaling volgens CAO Gehandicaptenzorg Brieven met curriculum vitae kunt u -binnen een week na verschijning van deze oproep- richten aan: t.a.v. mevr. B. Verhoeven Ruyslaan 81 1796 AZ De Koog Telefonische informatie: (0222) 317682 Het kleine team van zoekt op korte termijn een voor een jaarbetrekking. Heb je interesse, bel voor nadere informatie met Jan. C. Stolk, 319310. voor de schoonmaak van de chalets. Op vrijdag van 9.00 tot 15.00 uur. Grensweg, Den Burg. Reacties a 312931 Wij verwachten van onze dirigent: een grote dosis enthousiasme diploma ha/fa/bra - directie goede sociale vaardigheden het vermogen om te stimuleren en te motiveren dat hij/zij een verenigingsmens is De repetitieavond is maandagavond van 19.30 - 21.30 uur. Voor info en sollicitatie: Postbus 81, 1790 AB Den Burg-Texel Scherpe prijzen en een vakkundig advies' Vier bedrijven op één adres MARICOWEG 6! een gratis toestel, 120 belminuten per maand en 2 maanden gratis abonnement. •Vodafone netwerk dBXB> een zoak van vertri KPN UODAFOKE TELFORT ORANGE DEBITEt MINICRUISER 0226-355546 HOOGWOUD dealer van 4$ mini brommobiele Reparatie Onderhoud Occasions Financiering Verzekering Tevens t 35 occasio' met Bovag garantie op voorraad v.a. €3750, Ja. stuur mi| Informatie over de Mimcruisi Dhr./Mevr: Adres: - PC en Plaats Telefoonnummer geen aulorljbewijj H geen wegenbelai Wester Dcekelweg 21 1718 MK Hoog va www dtg^atjutomobit Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN; Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde reguliere bouwvergunning Hoofdweg 51 te De Cocksdorp: gedeeltelijk vernieu wen/vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 1 maart 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, eer ste fase Zanddijk 284 te De Cocksdorp: oprichten v.e. vakan tiewoning (ontvangen 5 maart 2004); A.H. Terpstra en Zn voor het gedeeltelijk vernieuwen/vergroten v.e. stal a/d De Rede 7 te Den Hoorn (ontvangen 10 maart 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, tweede fase Lageveld 7 te Oosterend: geheel vernieuwen v.e. recreatiewoning (ontvangen 5 maart 2004). Aangevraagde gebruiksvergunning Joost Dourleinkazerne, Mokweg te Den Hoorn (ont vangen 12 februari 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend. Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd Verleende (reguliere) bouwvergunningen Burdetstraat 2 te Den Burg: geheel veranderen v.e. schoolfunctie naar gezondheidsfunctie (verzonden 8 maart 2004); Pontweg 210 te Den Burg: plaatsen v.e. huisje t.b.v. van wasopslag (verzonden 9 maart 2004); Mienterglop 25 te De Koog: plaatsen v.e. groeps- accommodatie (verzonden 8 maart 2004). Verleende (reguliere) bouwvergunning, tweede fase Middelton 8 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woning (verzonden 9 maart 2004). Verleende sloopvergunning Oorsprongweg 47 te De Cocksdorp: slopen v.e. schuur/garage/berging (verzonden 5 maart 2004). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn be kendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten min ste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: W. Heiligers voor het plaatsen v.e. berging a/d Oosterweg 20 te Oosterend: S.L.M. Boon voor het gedeeltelijk veranderen v.e. carport tot excursiehut a/h Oude Dijkje 4 te De Koog. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 15 maart 2004 gedurende vier weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuls. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Vrijstelling Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan de volgende aangevraagde vrijstelling artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening: gebruik van het perceel Oude Dijkje 40 en 42 voor uitsluitend woondoeleinden. Dit besluit ligt vanaf 15 maart 2004 gedurende vier weken ter in zage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Indien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van Inzage legging schriftelijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethou ders Vergadering welstandscommissie De welstandscommissie kring Den Helder/Texel houdt op donderdag 18 maart 2004 weer een openbare ver gadering, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Helder. Op de agenda staan de volgende Texelse plannen: Niozhaven; plaatsen v.e. aanlegsteiger; Postweg 4; ged. vernieuwen/vergroten woonhuis; Nieuwlanderweg; ged. vergroten recreatie-eenheid; Maricoweg 8; gew. uitvoeren v.e. bouwplan waar voor reeds vergunning is verleend; Schilderweg 217; ged. vergroten woonkamer; Postweg 128; plaatsen acht tijdelijke berg/kleed units; Postweg 128; plaatsen tijdelijke bergruimten; Oor Bremerstraat 18; plaatsen v.e. woonhuis; Westerweg 29; geh. vernieuwen/vergroten woon huis; Gasthuisstraat; geh. oprichten 22 seniorenwonin gen; Vuurtorenweg 39; uitbreiden woonhuis. Milieuvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te verlenen aan: Amsing Recycling v.o.f. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het verwer ken van oud papier, plastics en kunststof tuin meubelen aan het Vliegwiel 30 te Oudeschild. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning ver bonden. Tijdens de inzagetermijn van 15 maart tot en met 12 april 2004 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stuk ken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de balie Grondgebied. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzageterml/n biJ Burgemeester en Wethouders schriftelijk beden kingen inbrengen. De schriftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende. Op grond van artikel 20 6 van de Wet milieube heer kunnen alleen diegene die tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) m beroep gaan. Nadere informatie de heer H. Kuiper, tel. (0222) 36 21 88. Melding meierbllssen Particulieren die op vrijdag 30 april 2004 een meierblis willen ontsteken, moeten dit bij de ge meente melden. De particuliere meierbllssen mogen na een goedgekeurde melding al drie maanden tevoren worden opgebouwd. De grote meierblis per dorp of buurtschap mag doorgaans j pas eind maart of later worden opgebouwd. Hier over volgt nog een afzonderlijke bekendmaking. De meldingsformulieren meierblis, met de in acht te nemen voorschriften, zijn verkrijgbaar bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Voor B een meierblis geldt: toegestaan is uitsluitend het jBjj storten en verbranden van schoon afvalhout, B snoeiafval en slootruigte. Storten en verbranden L van schadelijke of gevaarlijke stoffen of voorwer- j pen is ten strengste verboden De meierblis is dus ii niet bedoeld om op een gemakkelijke manier om e van uw overbodige troep af te komen. Daarvoor; moet u toch echt bij De Hamster in Oudeschild zijn: Zie voor de openingstijden blz. 144 van d« Texelse Telefoongids. Melden van meierbllssen j kan uiterlijk tot en met vrijdag 23 april 2004. Nadere informatie: afdeling Handhaving, tel. I (0222) 36 21 87. Publicatie voor Texelse Courant van 12 maart i( 2004 Ti E X ld l Ie f Uittreksels persoonsgegevens Elke dag worden er bij de balie Burgerzaken Wei zijn van de gemeente Texel uittreksels uit de gemeen telijke basisadministratie persoonsgegevens (GBA verstrekt. Het is niet bij iedereen bekend aan wie dergelijk uittreksel verstrekt mag worden. Een uittreksel uit de gemeentelijke basisadministrafi mag verstrekt worden: aan de persoon zelf; aan de ouder(s) gezaghebber(s) van een mindei jarige onder de 16 jaar. Minderjarigen van 16 jaa en ouder kunnen een ander wel schriftelijk macht gen; aan een curator; aan een persoon die door een ander schrifteh;» gemachtigd is. Deze machtiging geldt dus ook voc gehuwden of geregistreerde partners die voor kaar een uittreksel willen aanvragen Bij een machtiging dient altijd een kopie van een gel dig legitimatiebewijs van de aanvrager te worde overgelegd. De kosten van een dergelijk uittrekse bedragen €4,35. Mocht u nog vragen hebben de' kunt u contact opnemen met bureau Burgerzaken, t*| lefoonnummer (0222) 36 21 20. Expositie gemeentelijke aankopen Van zaterdag 20 tot en met woensdag 31 maart is er een expositie van gemeentelijk kunstbezit in „Tusse de Banke", Groeneplaats 10 in Den Burg. Tijdens deze tentoonstelling wordt een selectie getoond van aankopen uit de laatste vijf jaar. De tentoonstelling is dagelijks voor publiek geopend van 11.00 tot 17.00 uur. U bent allen van harte welkom. Oproep thematentoonstelling De jaarlijkse thematentoonstelling staat ditmaal in het teken van sport. De commissie nodigt ie dere inwoner van Texel uit met een creatieve in zending deel te nemen. De expositie is van za terdag 12 tot en met woensdag 30 juni 2004 in de gemeentelijke expositieruimte "Tusse de Banke". Deelnemers verplichten zich om mini maal één dagdeel in de expositieperiode aanwe zig te zijn. Belangstellenden kunnen zich aanmelden tot maandag 3 mei bij mevrouw E. Rutten, telefoon (0222) 36 22 18. Schriftelijk naar Gemeente Texel, afdeling Cultuur en Educatie, Postbus 200,1790 AE Den Burg of via e-mail erutten@texel.nl. Grofvuil op zaterdag Vuiloverslagstation De Hamster bij Oudeschild isza terdag 13 maart van 9.00 tot 12.00 uur weer geo voor het gratis inleveren van grofvuil door particuli* ren (max. 250 kg). Onder grofvuil wordt verstaar verhuisbaar afval uit de woning, dat niet in de mm container past. Overigens kunt u op werkdagen tis terecht van 8.00-12.00 en 13.30-16.00 uur

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 8