i Herinneringen en liedjes op reünie Thijsseschool Zandschilderijen over sprookjes in Burgwal 37 TEXELSE COURANT' Jongerenwerk Mij" idee... Lente Garantie voor Promconcerten Kenia-actie Wat ik zeggen wou... Raadsvergadering Hondenpoep Garantie voor 'Broadway' Taxatiedag oude munten Medische zorg Hulpverlening j}1 Kerkdiensten oud Papier Colofon Radio Texel VRIJDAG 19 MAART 2004 Voorste rij (van links naar rechts): Connne Krijnen, Stephan de Haan. Miranda Bruin en Sijbrand Keijser. Daarachter Bonnie Rietveld, leerkracht Jan Heethuis, Bartjan van Zon, Hans van der Slikke, Eline Duinker, Danielle Lussanet de la Sablonière en Gerda Vlas. Daarachter, leerkracht Els Alderlieste, Inge Keijser, leerkracht Wim Loning, Monique Wijnhoff, Nico Kikkert, Anneke van der Star, Edwin Dob, leerkrachten Karei van Empel en Gerrit Gerrits, Silvia Endenburg, Harriët Bakker, Monique Zegel (half zichtbaar), Karin Kiltz, Hanneke van der Vis, Marike de Veij, Amo Evers, leerkracht Andrew Albers, Stefan van der Maden, Tom Keijser, Ron Kamminga en Jacob Roeper. Achterste rij: Marijke Brücher, Perry Bakker, Gerti Praamstra, Saco van der Bijl, Jaap de Wilde, Anka Coutinho, Sandra Heetveld, René Kossen en Leon de Wit. Marian de Vnes staat niet op de foto. Afwezig waren: Marleen Barendregt, Lindy Hoogendijk, Bea Jas, Jifke Kuitse, Liesbeth Lobato, Bemhard de Bloois, Enk Bollemeijer, Allard de Chavonnes Vrugt, Jan-Simon Dros, Ferdinand Keijser, Siep Hofker (overle den), Klaas Mantje, CorMoojen, Rob Naggy, André Roeper, Jaco Rijkaart, Peter Schol, Erwin Smidt, Bert van der Star, Jaco van Tngt, Gert-Jan Westeriaken en Giel Wiedijk. (Foto Joop Rommots) De opkomst was niet overweldigend, toch .maakten de 36 mannen en vrou wen die in het schooljaar 1977-78 in de zesde klas van de Thiisseschool zaten er zaterdag samen met hun oude leerkrachten een gezellige reü nie van. Ongeveer de helft woont nog of weer op Texel en ziet elkaar nog wel eens, al is het alleen maar op straat. Anderen hadden elkaar al ze ker twintig jaar niet gesproken. Aan de hand van oude foto's en het poëziealbum dat Anka Coutinho had meegenomen, werden herinneringen opgehaald. Tom Keijser, die tegen woordig zijn brood verdient als came raman bij RTL4 en 5, kreeg het te ver duren, want onafhankelijk van elkaar herinnerden drie oud-klasgenoten zich dat hij als jochie zó mager was, dat hij door een harde windvlaag eens met fiets en al in een ligusterhaag was geblazen, een ver haal dat steeds in geuren en kleuren werd opgedist. 'Meester' Gerrit Gerrits, bij wie ongeveer de helft van het gezelschap in de klas had geze ten (de andere helft zat bij Jan Heet huis) en die erom bekend stond dat hij veel zong met zijn klas, ontpopte zich opnieuw tot de muzikale onder wijzer en hief met een flinke groep enkele ouderwetse liederen aan. 23 leerlingen van toen lieten om uiteen lopende redenen verstek gaan. Van hen wonen Bea Jas (Zwitserland) en Liesbeth Lobato (Verenigde Staten) tegenwoordig in het buitenland en is Siep Hofker (die later Westdorp heette) overleden. Ferdinand Keijser is door een ziekte al jaren minder mobiel. Voor hem schreven de reünisten herinneringen en goede wensen op een kaart. Bovendien werden video-opnamen gemaakt, die een groepje binnenkort bij hem zal bezorgen. Bijgaande foto kan via tel. 0223-641740 worden besteld bij de organisator van de reünie, Corinne Krijnen. De afdrukken zullen worden uitgedeeld bij het 50-jarig jubileum feest van de Thijsseschool in juni. Het Jeugd en Jongerenwerk stelt volgende week Tj-biljetten beschik baar waarmee jongeren geld kunnen terugvragen van de belastingdienst. Het is verschrikkelijk spannend buiten. Bloedstollend, zou ik bijna zeggen. De lente komt eraan! Het maakt met uit hoe de winter nog een laatste poging doet om ons te vertellen dat hij gewoon vol gens zijn beurt in de seizoenen best aanwezig was, het zijn de laatste stuiptrekkingen. Nog twee dagen en het is officieel lente Hiep, hiep! Al meer dan een maand geleden zag ik het eerste speenkruid aarzelend opkomen en sinds deze week spettert het geel me weer van alle kanten te gemoet. Overal in de bosjes en langs de slootkanten zie ik de vro lijke sterrebloemetjes naar me staan lachen en ik lach terug. Nar cissen en hyacinten staan gezel lig zij aan zij in mijn kleine achter tuintje en als ik over de railing van het Schulpengat hangend 't Horntje nader, heten velden gele krokussen in de Phns me harte lijk welkom bij terugkeer op het eiland. Nog een paar weken en tulpen in allerlei kleuren zullen het lentefeest mee versterken. Ik ken geen groter genoegen dan langs de Pontweg rijdend mijn ogen de kost te geven Wat me erbij be paalt hoe gelukkig je bent als je de beschikking over twee ge zonde ogen hebt. In de Dennen loopt weer een nieuw blinden- pad. Ook al kun je er met je vin gers lezen wat er in de directe omgeving van een aanwijsbord/e te zien is, je moet het maar gelo ven. Eén boshyacintje aftasten lijkt me toch anders dan dat hele veld van paarsblauwe kleuren onder ontwakend groen in zijn geheel kunnen waarnemen. Net dat éne toefje wit van een paar late sneeuwklokjes en die geinige verdwaalde gele krokus ontgaan je. Een geluk dat je het lied van de merel, de tuinfluiter en de nachtegaal dan nog wel kunt ho ren. Maar ook die vreugde is niet voor iedereen weggelegd. Twee of drie jaar geleden, tijdens de manifestatie Meimaand Natuur- maand, waren er voor blind-do- ven bordjes in braille ergens in het bos, waarop de geluiden be schreven waren. Ik begrijp abso luut niet hoe dat 'gehoord' kan worden. Heel curieus. Er zal wel over nagedacht zijn. Vooral in deze tijd waarin de natuur op alle zintuigen, reuk, gehoor en ge zicht een uitbundig beroep doet, ben ik mij ervan bewust hoe ge lukkig ik ben dat alles aan mij werkt en dat mijn voeten me on belemmerd brengen waar ik maar heen wil. Pien Verberg Het gaat om jongeren met vakantie- of bijbanen. 'Als zij niet het hele jaar hebben gewerkt, kunnen ze in aan merking komen voor belasting- teruggave', aldus jongerenwerkster Carla Schrama. De Tj-biljetten zijn van maandag tot en met donderdag tussen 12.30 en 17.00 uur af te ha len bij jongerencentrum Time Out aan de Wilhelminalaan in Den Burg. Jon geren die hulp nodig hebben bij het invullen, kunnen zich tot Schrama wenden. De Stichting Promconcerten geeft dit jaar twee uitvoeringen in Oosterend, op 10 en 11 juni Met het evenement is €10.665,- gemoeid. Er wordt aan meegedaan door 160 mensen en men verwacht voor elke avond 400 kaarten van €10,- te verkopen. Sponsors hebben al €1.510,- toegezegd. Dit jaar worden twee concerten ge geven, omdat de kaarten voor de avond van vorig jaar binnen een paar uur waren uitverkocht. De stichting zit met een tekort als het aantal bezoe kers tegenvalt of als verdere sponsor bijdragen uitblijven. Desgevraagd heeft het gemeentebestuur daarom een garantiesubsidie van €1.000,- beschikbaar gesteld. Drie jaar geleden startte mevrouw Van den Berg-Witte uit Den Burg met het inzamelen van geld ten behoeve van de Brothers of St. Joseph in het Kemaanse Mweiga. Met dit geld is mmidels een waterproject gereali seerd. Er werd een dam aangelegd voor irrigatie en er werden putten geslagen. Daardoor is de veestapel inmiddels weer aan het aangroeien. De boerderij in Mweiga is 16,5 hec tare groot en wordt beheerd door twee broeders met een agrarische opleiding. Naast het werk op de boerderij hou den de broeders zich bezig met de bestrijding van aids, wat in Afrika een groot probleem is. Er wordt onder richt gegeven in hoe niet besmet te raken en patiënten worden opgevan gen, geholpen en gecontroleerd. Als het thuis verzorgen moeilijk wordt, worden de patiënten overgebracht naar het ziekenhuis en de broeders assisteren ook bij begrafenissen. Voor het kopen van medicijnen en verse groenten en fruit is echter geld nodig. En ook de aanschaf van beschermingsmateriaal doet een be roep op de financiële middelen van - de broeders. Mensen die de Brothers of St. Joseph financieel willen bij staan, kunnen een bijdrage storten op rekeningnummer 673453278 ten name van M.A. van den Berg-Witte, Middelton 2, Den Burg, onder vermel ding van 'Kenia'. Voor meer informa tie: tel 314675 (tussen 20.00 en 22.00 uur). P)o nomoantaroaH L-/-,rrx€ Het zal niet de eerste en zeker ook niet de laatste keer zijn, maar ik wou het even over hondenpoep hebben. Ik verbaas me er enorm over dat mensen zich er met voor schamen hun hond(en) op de meest vreemde plaatsen te laten poepen en dat dan laten liggen. Regelmatig zie ik hondenpoep op de stoep of aan de rand van iemands tuin liggen. Ook ligt het op hoekjes en randjes van plant soenen en zie ik dat er zo doorheen kan worden gelopen of gefietst, wat ook wel gebeurt. Het is mij zelf over komen dat ik uit de auto stapte en dan in de hondenpoep stond. Zelfs is het meermalen gebeurd dat iemand zijn hond in de voortuin van mijn huis liet poepen zonder het op te ruimen. Het verbaast mij nog het meest dat mensen geen plastic zakje of schepje meenemen om de poep op te ruimen. Kortom, wat ik zeggen wou: het is een kleine moeite om de poep van uw hond(en) op te ruimen. Els Bergman, Den Burg. De gemeenteraad komt dinsdag vanaf 19.30 uur in vergadering bijeen in het raadhuis in Den Burg. De ver gadering is openbaar en wordt recht streeks uitgezonden via Radio Texel. De agenda luidt als volgt: 1Opening en mededelingen. 2. Vaststelling volgorde stemming. 3. Vaststelling agenda. 4. Vaststelling besluitenlijst 10 februari. 5. Dualisme? Hoe nu verder? 6. Procedure raadsbrieven.7. Toe passing en wijziging rechtsposi tie als gevolg van de Wet Dualisering (inclusief Instructie Griffier). 8. Verordening voorzieningen voor wethouders, raads- en commis sieleden gemeente Texel 2004. 9. Concept raadsvoorstel NoordWest 8. 10. Wijziging verordening op de openluchtrecreatie. 11Verhaal kosten aanleg riolering deelgebied De Ploegelanden. 12. Investeringssubsidies en Inci dentele subsidies. 13. Ingekomen stukken. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Het college heeft besloten maxi maal €4.400,- uit te trekken als garantiesubsidie voor de organisa tie van het Huiskamer Theater Fes tival 2004 (Broadway) in Den Hoorn. Het evenement, dat voor de vierde keer wordt gehouden, is gepland op 28, 29 en 30 mei op en rond het Klif in Den Hoorn. De artiesten zijn actief in theater Klif 12, in een tent op het parkeerterrein en in ongeveer 25 mini-theaters in particuliere huizen. Er zijn zo'n 50 optredens gepland, waar bij 100 artiesten zijn betrokken. De organiserende Stichting Theater Ac tiviteiten Texel denkt 2100 kaarten te verkopen en rekent ook op sponsor gelden. De totale kosten van het eve nement zijn geraamd op €56.332,-. Daar staat €31.368,- aan entree gelden en €19.800,- aan sponsoring tegenover. Verder is er nog een over schot van €832,- van de vorige keer, zodat het verwachte tekort €4.332,- bedraagt. Het college sluit zich aan bij de op vatting van de Adviescommissie Kunst- en Cultuurbeleid dat het Huis kamer Theater Festival iets toevoegt aan het culturele aanbod van Texel en daarbij ook een groot promotioneel effect heeft voor het eiland. Drie munthandelaren houden zater dagmiddag 3 april een taxatiedag in hotel De Lindeboom in Den Burg. Bezoekers kunnen gratis oude mun ten, penningen en bankbiljetten op hun waarde laten beoordelen. De taxaties worden verricht door K. de Geus uit Eindhoven, P. Coumans uit Roermond en J. Mevius uit Vriezen- veen. De laatste twee zijn beëdigd taxateur, De Geus is eigenaar van een muntenveiling. De drie zijn aangeslo ten bij de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren en organiseren ge zamenlijk onder de naam GeRoMe bijeenkomsten door het hele land. 'We hebben dat alleen nog nooit eer der op een Waddeneiland gedaan', vertelt K. de Geus. Volgens hem blijkt uit de bijeenkomsten dat er behoefte is aan kennis over oude munten en biljetten die mensen nog wel eens in huis blijken te hebben. 'Bij veel men sen staan de zogenaamde verborgen potjes of doosjes met oud geld. Dat kan variëren van kaartcenten tot zil veren guldens en rijksdaalders, om nog maar te zwijgen van gouden vijf jes, gouden dukaten, buitenlandse munten en papiergeld. Door onze uit gebreide kennis op het gebied van de numistiek zijn wij in staat onafhanke lijke en betrouwbare adviezen te ge ven.' Volgens De Geus kunnen be zoekers tijdens de taxatie aangeven of ze hun bezittingen eventueel wil len laten veilen. 'Maar ze kunnen ze ook gewoon zelf blijven bewaren.' De veiling duurt van 13.30 tot 17.30 uur. WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG Buitenaardse Elf, Kaarsengeest en Moeder Aarde zijn enkele titels van de zandschilderijen van let Schuur, die tot 18 april exposeert in ontmoetingscentrum Burgwal 37 in Den Burg. Schuur combineert in haar werk twee passies die zij van kinds af aan ontwikkelde: tekenen en sprookjes. Voor Schuur is het de eerste keer dat zij exposeert. Ze zag als een berg op tegen de ontmoeting met de verslag gever, vertelt ze. 'Het is best span nend, want mijn werken zijn heel per soonlijk. Wat ik maak, vinden anderen misschien helemaal niet mooi.' Als kind was Schuur al veel bezig met tekenen, waarvoor zij ook de hoog ste rapportcijfers had. Die hobby pakte zij enkele jaren geleden weer op met kleurpotloden. Na enige tijd experimenteren ontdekte Schuur een jaar geleden de techniek waarmee zij zandschilderijen maakt. Het korrelige reliëf op de werken ont staat door de mix van de textiel- verharder paverpol met vogeltjes- zand, een klein soort grind. Met acrylverf worden de blanke werken vervolgens ingekleurd. Dat heeft ge resulteerd in een aantal opvallende creaties, niet in de laatste plaats door de keuze van het onderwerp. 'Ik ben gek op de sprookjeswereld', verklaart Schuur. 'Ik kan helemaal opgaan in mystiek en geheimzinnigheid. Zo kwam ik op het idee van de kaarsen geest, doordat je een kaarsje brandt als er iets ergs is gebeurd. Daarom heb ik een geest in de vlam gemaakt.' De komende tijd wil Schuur zich ver der bekwamen in het maken van zandschilderijen, ook door bijvoor beeld andere materialen uit te probe ren. 'Soms doe ik het een hele week niet, maar waar ik aan begin, moet uiteindelijk eerst worden afgemaakt. Als ik geen zin heb, laat ik het gewoon even liggen', aldus Schuur. Haar fa voriete werk, De Bosgeest, is zelfs niet te koop. omdat daar volgens ei gen zeggen te lang aan is gepriegeld. De zandschilderijen die niet worden verkocht gaan weer mee naar huis, 'Daar zet ik ze niet onder het bureau. Ik wil alles volhangen.' let Schuur: 'Ik ben gek op de sprookjeswereld'. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Te vens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen. 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en I verzorgende hulp: Schoonoordsing I 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoo oordsingel 44, Den Burg, tel 09o I 4636549. Spreekuur elke werkdi I van 9.00 tot 17.00 u Voor vragjl over ontwikkeling, voeding, opvo I ding en verzorging van jonge kino I ren. - Uitleenmagazijn/servicepunt: i Schoonoordsingel 44, Den Burg.t, j 314887. Geopend elke werkdag tj sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke w&j dag van 8,30-17.00 uur, tel 022 650222. Kraamhulp: Voor directe kraa- hulp op Texel en na poliklinische b valling: Parenta Zorg, tel. 022 54Ó088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszo en voor opname in verpleeg-1 verzorgingshuls: Stichting RIO Te Wieringen. Opvragen via tel (022 671552. Opname geschiedt opa vies van huisarts of specialist Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/mvi dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.Q 13.00 en 15.00-17.00 u.; zond 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. E ten die tijden alleen voor spoec sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 16.00 u., De Buureton, Beatrixli 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood:li 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehoi Texel, crisisopvang huiselijk gewt tel. 0222-321001, dag en nacht reikbaar. Jongeren Informatie Punt: vd vragen en advies over wonen, \s ken, studie, recht, relaties, sekt liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en woed dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouv Ulo. Wilhelminalaan 1Den Burg.tfflb 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp d oc jongeren bij problemen en vo K opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donderö in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, infc matie en advies: 0900 2223330, el dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelajf in financiële nood. Spangerweg 1793 EH De Waal. Zondag 21 maart 2004 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: dienst in De Waal. De Waal: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker. De Koog: 9.30 u. ds. J. Vlasblom. Den Hoorn: 11.00 u. ds. J. Vlasblom. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden; 19.00 u. ds. P.C. Barnard. Oudeschild: 11.00 u. ds. C. der Ne derlanden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Barnard. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. dhr. J. Ooster hof. GEREFORMEERDE GEMEENTE: Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 1. Noordwester, Duinreep, Zee bries, Vloedlijn, Golfslag, Vaar geul, Schoorwal, Gasthuisstraat - aanleunwoningen, Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Pontweg. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mall info@lenr nl Op al onze advertentlecontractan en aanb?«ding«n daar toe zijn van toepassing de Regelen voor het Advertentie- wezen van de Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij do Kamer van Koophandel en Fa brieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Eon exemplaar van de Regolen voor hot Advertentiewezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half Jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. n j dei chi J'c sta in kerkgebouw Schoolstra Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTEhe Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. Sc C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. J. Groenveld uit Andijk ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. dameskc woordcommunieviering paroi nen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Ope bare lezing, 10.30 u.: Doet uv God van u verlangt? Wachtti studie, 11.20 u.: Het toneel vjine deze wereld is bezig te veranderen. De besten zijn zij die denken dat ze het niet zijn. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u. Onzin In de ether 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16 00u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramr Vandaag: Zuster Mary Anne vertelt haar werk in Mozambique. Robin Grazfj Maartje en Sara Bakker vertellen overtj eerste communie en de wandeltocht bate van zuster Mary Anne. 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit baptisten gemeente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlands! 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18 00u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Bi Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (hefl ling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling vanfl da9) I 21.00 u. Reggae on the move (muziw; 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuwsjl 19.00 u. Raad en daad (over de TexeW politiek) 19.30 u. Raadsvergadering (rechtstr» vanuit het gemeentehuis) I aansluitend- Radio NoordhoM Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramM (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk H gramma, met vanaf 19 00 ui* verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen I 20.00 u. Raadsvergadering (herhaling^ dinsdag) aansluitend Radio NoordhoW Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) J 19.00 u. Even bijpraten met., is gestcfl Op dit moment is nog met bw hoe de programmering wort* ingevuld. 20.00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2