Voorjaarsshow tuin- en parkmachines /■v OPEN ÖAGl rijopleiding: ii-ranslsfiBIIB „cte- Officiële I berichten Vrijdag 2 en zaterdag 3 april van 9.00 t/m 17.00 uur gesloten MAANDAG 5 APRIL Overweegt u een 3.7j| TEXELSE COURANT Nieuwste modellen: V/' DE KRIMI TEXEL v ZELFSTANDIG WERKEND KOK KEUKENHULP/ HULPKOK MEDEWERK(ST)ER FASTFOODRESTAURANT HELP SLACHTOFFERS AARDBEVING IRAN! BAR-RESTAURANT zondag 4-4-04, wegens bruiloft Dorpsstraat 148, De Koog ROC Doe een rijopleiding in stappen!!] 7S°/o slagingspercentage lij Keukencentrum Texel Lesprijs 32,50 of 50,- p/mnd. "Y\crte,ev Bekendmakingen Gemeente Texel i Vergunningen Burgerzaken Welzijn Overige mededelingen VRIJDAG 2 APRIL 2004 Castel Garden Iseki Kawasaki Harry Gutbrod Walker frontmaaier etc., etc. Diverse gebruikte machines MECHANISATIE B.V. Bernhardlaan 172, Den Burg Telefoon 0222-312752 go 11 baa n De Texelse Werken bij een Recreatiebedrijf is afwisselend en leuk'. Ter versterking van ons culinaire team op zowel De Krim als de Golfbaan zijn wij op zoek naar een: Fulltime tot 1 november met mogelijkheid tot jaarbetrekking Je bent in staat onze keukenbrigade, zowel op De Krim als op de Golfbaan, op een professionele en coachende manier aan te sturen. Je vervangt de chef-kok bij af wezigheid en bent dan in staat alle activiteiten voor onze restaurants, horeca outlets en cateringfaciliteiten te coördineren. Ook het opmaken en verzorgen van buffetten voor grotere groepen is geen probleem. Tevens heb je ervaring met moderne kooktechnieken en convenience Bij voorkeur heb je een diploma SVH Leermeester, kennis van HACCP en ben je bekend met de calculatiemethoden Fulltime tot 1 november met mogelijkheid tot jaarbetrekking Meewerken aan alle voorkomende werkzaamheden binnen de keuken, van zowel De Krim als de Golfbaan, waaronder: prepareren van buffetten, mise en place maken, voorbereiden en uitvoeren broodjesservice, pizzaservice en ontbijt, etc Tevens zijn wij nog op zoek naar een: Fulltime tot 1 november met mogelijkheid tot jaarbetrekking Ervaring in snackbar of in vergelijkbare werksituatie vereist. Werken in piekdrukte, professionele houding en uitstraling zijn belangrijk. Het aansturen van de vakantiekrachten behoort ook tot de taken. Bij voor keur kennis van HACCP en een diploma Sociale Hy giëne. Algemeen profiel: Wij zoeken positief ingestelde en enthousiaste colle ga's die onze teams komen versterken. Werkervaring is gewenst, maar instelling en collegialiteit zijn min stens zo belangrijk Je bent gewend te werken in een teamverband en je bent stressbestendig. Interne opleidingsmogelijkheden en doorgroeiperspectieven zijn ruimschoots aanwezig. De Krim en Golfbaan bieden: Een fijne werksfeer met enthousiaste collega's, belo ning en voorwaarden volgens de CAO Verblijfs- recreatie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een reiskostenvergoeding als je meer dan 10 km van ons bedrijf woont Reactie: Graag binnen 10 werkdagen een schriftelijke reactie met vermelding op welke vacature u solliciteert aan Vakantiecentrum De Krim, t.a.v Joannie Schaapman, Personeelsfunctionaris, Roggeslootweg 6, 1795 JV De Cocksdorp, tel: 0222 - 390110, of per e-mail: personeels zaken^krim.nl De hulporganisaties zijn in actie Help nu een geef www.glro555.nl Giro 555 Den Haag SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES Kop van Noord- Holland van 16.00 - 19.00 uur Haffelderweg 40A, Den Burg (achter OSG) Rijschool Offerman Rijschool Langereis zijn door het CliR gecertificeerd. Maricoweg 6 Den Burg Q 0222 31 24 47 Voor opgave- Mob. 06 53690708 - 06 51112274 Wie zich vóór 15 april 2004 opgeeft, krijgt de bootkaart (15 keer) vergoed. www.langereis.nl Vrijdag, zaterdag en maandag Vijgen 500 gram 75 Volop vanaf dj. ^5 H. v/d Vis, Weverstraat 74 Studentenhaver 200 gram Chili borrelnoten 250 gram Chocolade yoghurt/banaan 200 gram samen Gemeente Texel Croeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nJ OPEN: ma. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen Dorpsstraat 22 te De Koog: plaatsen van terrasscher men en zonwering (ontvangen 25 maart 2004); Achter tune 22 te Oosterend: plaatsen v.e. serre (ontvangen 30 maart 2004); Weststraat 16 te Den Burg: plaatsen v.e. serre (ontvangen 30 maart 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Nikadel 5 te De Koog: gedeeltelijk vergroten van het dorpshuis (ontvangen 25 maart 2004); Dorpsstraat 42 te De Koog: plaatsen v.e. gevelornament (ontvangen 25 maart 2004); Vaargeul 10 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. zolderruimte (ontvangen 25 maart 2004); Vaargeul 12 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. zolderruimte (ontvangen 26 maart 2004); Heems- kerckstraat 17 te Oudeschild: geheel oprichten v.e. inpandige dienstwoning (ontvangen 29 maart 2004); Epelaan 19 te De Koog: gedeeltelijk veranderen v.e. woonhuis (ontvangen 30 maart 2004); Hogeremd 11 te De Waal: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 30 maart 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, eerste fase Pijpersdijk 42 te De Koog: plaatsen v.e. woonhuis (ont vangen 25 maart 2004) Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, tweede fase Nollekoog 8-10 te De Koog: oprichten van 2 bedrijfs gebouwen (ontvangen 25 maart 2004); Achtertune 7A te Oosterend: geheel oprichten v.e. woning (ontvan gen 30 maart 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunning Haven 17 te Oudeschild: plaatsen v.e. werkplaats (ver zonden 31 maart 2004). Verleende lichte bouwvergunningen Oorsprongweg 47 te De Cocksdorp: geheel vernieu wen/vergroten v.e. garage/berging/schuur (verzonden 30 maart 2004); Postweg 132 te De Cocksdorp: ge deeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 30 maart 2004); Zeebries 22 te Den Burg: gedeeltelijk verande ren/vergroten v.e woning (verzonden 30 maart 2004). Verleende reguliere bouwvergunningen Krimweg 22 te De Cocksdorp: plaatsen v.e. paarden stal en opslag (verzonden 26 maart 2004); Oost 16 te Oosterend: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis (verzonden 26 maart 2004); Dorpsstraat 21 te De Koog: plaatsen v.e. berging (verzonden 26 maart 2004); Kadijksweg 12a te Den Burg: geheel vernieu wen v.e. zomerwoning (verzonden 26 maart 2004) Duykerdam 35 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 29 maart 2004); Bijenkorfweg 7 te Oosterend: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. zomerhuis (verzonden 30 maart 2004); Diek 6 te Den Hoorn: geheel vernieuwen v.e. garage/berging (ver zonden 31 maart 2004) Meyertebos 15 te Den Burg: plaatsen v.e. opslagschuur (verzonden 31 maart 2004). Verleende reguliere bouwvergunning, eerste fase Postweg 224-226 te De Cocksdorp: gedeeltelijk ver anderen/vergroten v.e. hotel/restaurant (verzonden 31 maart 2004). Verleende sloopvergunningen. Pontweg 55 te De Hoorn: slopen v.e. garage/berging (verzonden 30 maart 2004); Schorrenweg 16 te Oos terend: slopen v.e. stal (verzonden 30 maart 2004); Spangerweg 18 te De Waal: slopen v.e. schuur (ver zonden 30 maart 2004); Thijsselaan 2 te Den Burg: gedeeltelijk slopen v.e. schuurtje en bedrijfsruimte (verzonden 30 maart 2004); Mokweg te Den Hoorn: slopen v.e. pompgebouwtje watervoorziening (verzon den 30 maart 2004); Laagwaalderweg 43 te De Waal: gedeeltelijk slopen v.e. opslag (verzonden 30 maart 2004); Oude Dijkje 40 te De Koog: slopen v.e. kippen hok (verzonden 30 maart 2004). Verleende gebruiksvergunning Café restaurant Topido, Kikkertstraat 23 te De Cocks dorp (verzonden 31 maart 2004). Kampeerexploitatievergunningen Burgemeester en Wethouders hebben besloten een kampeerexploitatievergunning af te geven voor onbe paalde tijd aan de kampeerterreinen: "De Bremakker, Tempelierweg 40" (verzonden 24 maart 2004); "Bungalow- en stacaravanpark Van Liere/Eelman", Bosrandweg 407 (verzonden 24 maart 2004); "Om de Noord", Boodtlaan 80 (verzonden 24 maart 2004). De kampeerexploitatievergunningen zijn afgegeven op basis van de bepalingen van de Wet op de Openlucht recreatie c.a. Het bovenstaande besluit ligt met bijbe horende gewaarmerkte tekeningen vanaf maandag 5 april 2004 ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluit zijn verzon den een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. In dien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoedeisende geval len mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtsbank te AJkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Uitbreiding camping Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan een uitbreiding van camping De Koorn-aar, Grensweg 388 te Den Burg. In de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan "Buitengebied Texel Herziening ex artikel 30 WRO" is hiervoor een wijzigingsbevoegdheid opgenomen in artikel 29, lid 7. Vanaf maandag 5 april 2004 ligt het voornemen twee weken ter visie voor inspraak bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Indien u een reactie heeft kunt u deze tijdens de inzage termijn schrif telijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders ken baar worden gemaakt. Kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan: Gemeente Texel, Groeneplaats 1 te Den Burg, voor het kappen van 3 populieren in de Mulderstraat nabij het "Strender Tuus" in het gemeentelijk plantsoen, wegens gevaar van omwaaien; Gemeente Texel, Groeneplaats 1 te Den Burg, voor het kappen van een gedeelte van een boomsinj aan de Stuifweg nabij het Prins Hendrik Hotel, gens het realiseren van een containeropstelplaal Kastein en van Barneveld, Bernhardlaan 72 teO Burg, voor het kappen van een walnootboom ml achtertuin van een halfvrijstaande woning aan| Bernhardlaan wegens overlast; A.W. van der Vliet, Bernhardlaan 150 te Den Bul voor het kappen van twee cypressen in de voortf van de vrijstaande woning aan de Bernhardlaan II wegens overlast; Vereniging Natuurmonumenten, Heemskerckstrl 46d te Oudeschild, voor het kappen van een elsj een esdoorn in de tuin van een vrijstaande worl aan de Rommelpot te Den Hoorn wegens uitbj van woning. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de besch op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbehei Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor bei hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangk benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriI kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, fl bus 200, 1790 AE Den Burg De betreffende stukken zijn gedur de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig bij de fl Grondgebied Nadere informatie, tel (0222) 36 22 76 Ontwerpbestemmlngsplan Den Burg Met ingang van 5 april 2004 ligt het ontwerp-l stemmingsplan Den Burg gedurende vier wekei voor eenieder terinzage van 9.00-16.00 uur bij d balie Grondgebied van het gemeentehuis. Bui ten kantooruren in de openbare bibliotheef Drijverstraat 7 te Den Burg, dinsdag en vrijd; 14.00-20.30 uur. Het plangebied heeft betrekking op Den Burg (m uitzondering van het centrum). Het plan zal t zijner tijd de zeven nu geldende bestemming! plannen vervangen. In het plan Is tevens de voot genomen uitbreiding aan de oostzijde en we: zijde van Den Burg opgenomen. Het plangebie wordt begrensd door de Pontweg-Emmalaai Hallerweg-Kadijksweg-Marsweg-Waalderwej Geörgiëweg-Kogerstraat-Akenbuurt. Het plan ii op onderdelen aangepast aan onder andere v en beleidswijzigingen en de reacties op het pla die in 2000 gehonoreerd zijn. Gedurende de genoemde termijn van vier weki kan eenieder schriftelijk een zienswijze over ti ontwerpbestemmingsplan "Den Burg" kenbai maken aan de gemeenteraad van Texel, Postbi 200, 1790 AE Den Burg. In verband met de c wikkelingen van het streekplan voor Noord-H land-Noord, zijn wij voornemens het plan in s tember 2004 - al dan niet gewijzigd - door i gemeenteraad van Texel te laten vaststellen. Registratie kiezers die onderdaan zijn van een andere lidstaat van de Europese Unie De burgemeester van de gemeente Texel maakt be kend dat niet-Nederlanders die onderdaan zijn van een andere lidstaat van de Europese Unie en als ingezetene zijn ingeschreven bij deze gemeente, zich kunnen laten registeren als kiezer voor de ver kiezing Nederlandse leden van het Europees Par lement. U dient dan: op 28 april 2004, de dag van kandidaatstelling, uw werkelijke woonplaats In Nederland te heb ben: op10junl2004,de dag van stemming, 18 jaar of ouder te zijn; niet uitgesloten te zijn van het kiesrecht in Neder land of in een andere lidstaat van de Europese Unie Het verzoekschrift (model Y 32) is verkrijgbaar bij de balie Burgerzaken Welzijn van het gemeen tehuis. Een eenmaal als kiezer geregistreerd per soon blijft geregistreerd zolang hij/zij als ingezetene is ingeschreven bij een Nederlandse gemeente. Het verzoekschrift bevat tevens een verklaring dat hij/ zij niet is uitgesloten van het kiesrecht en dat hij/zij uitsluitend in Nederland van het kiesrecht gebruik zal maken. Het verzoekschrift dient uiterlijk op 28 april 2004, de dag van kandidaatstelling te zijn ontvangen. Ver zoeken die na deze datum worden ontvangen gel den pas de volgende verkiezing. Nadere inlichtin gen worden verstrekt door bureau Burgerzaken. Verklaring Omtrent het Gedrag Vanaf 1 april 2004 is de aanvraag en de afhandeling van de afgifte van de Verklaring Omtrent het Ge drag gewijzigd. De afgifte van de Verklaring Om trent het Gedrag wordt vanaf deze datum belegd bij het Centraal Orgaan Verklaring Omtrent het Gedrag (COVOG) van het Ministerie van Justitie. Indien u een Verklaring Omtrent het Gedrag nodig, heeft kunt u bij de balie Burgerzaken Welzijn een aanvraagformulier en een brochure ophalen. Dit aanvraagformulier kunt u volledig ingevuld en met een kopie van een geldig legitimatiebewijs weer inleveren. De kosten voor het in behandeling nemen van uw aanvraag bedragen €29,50 en moe ten bij de aanvraag worden voldaan. De medewer ker van het bureau Burgerzaken stuurt uw aanvraag door naar het COVOG. Het COVOG zorgt voor de verdere afhandeling. De Minister van Justitie beslist uiteindelijk op uw aanvraag. Wijzing vuilroutes Vrijdag 9 april (Goede Vrijdag) en maandag 12 april (2( Paasdag) is gemeentewerken gesloten. Onze dienstverlening voor die dagen is als volgt aangepast: Het huis- en bedrijfsafval van Goede Vrijdag wordt woensdag 7 april opgehaald. Het huis- en bedrijfsafval van 2" Paasdag wordt woensdag 14 april opgehaald. De kadavers die vrijdag 9 april voor 5.00 uur worden aangemeld, worden zaterdag 10 april op gehaald. Wanneer de bedrijfsafvalcontainers op afroep geleegd worden, dan moet u deze voor woens dag 7 april aanmelden bij de serviceballe, tel, 36 21 11. Deze containers worden dan donderdag 8 april nog geleegd. Voor storingen en calamiteiten in rioleringen e.d. kunt u het nummer van de servicebalie (362111) bellen en wordt u automatisch doorverbonden n de storingsdienst. Grofvuil later Dinsdag 13 april Is er geen grofvuildag. Wanneer! de grote schoonmaak voor deze dag had geplant1 dan moet u het grofvuil aanmelden voor 27 april.] Ecokar De ecokar komt maandag 5 april weer op Texel) Particulieren kunnen daar hun klein chemisch al] val gratis kwijt. De ecokar doet alle dorpen aan. het schema in de Texelse telefoongids. Overige) kunt u uw klein chemisch afval ook inleveren elkj dinsdag en donderdag tussen 10.00 en 12.00 u op de gemeentewerf aan de R.P. Keijserstraat ij Den Burg. Melding meierblissen Particulieren die op vrijdag 30 april 2004 eel] meierblis willen ontsteken moeten dit bij de meente melden. Na goedkeuring mogen dezl meierblissen worden opgebouwd. Formulieren i verkrijgbaar bij de balie Grondgebied van het gH meentehuis. Melden kan tot en met vrijdag 23 apr

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 12