www.texelwereldwijd.nl Nieuws op de korrel 2 mi TIME OUT Bloembollen centraal in Agrarisch museum TEXELSE COURANT Geslaagd j W"at ik zeggen wou Raadhuis (4) Subsidie voor bouwdorpen Sjostakowitsj: Sovjetvolgeling of dissident? Mijn idee. Links Vernissage in Posthuys Texel Crèche Gemini wordt gesloten I oud Papier TX 56 wordt Italiaans privéjacht Wat zijn uw munten waard? Burgwal dicht Open avond ROC TEXEL-0NLINE.NL Medische zorg Hulpverlening U5 Kerkdiensten jongeren centrum Colofon Radio Texel VRIJDAG 2 APRIL 2004 Oud-bloembollenteler Kees Kok uit Den Hoorn demonstreert hoe hij vroeger de narcissen verwerkte. (foto Geard Timerman) brand werd bestreden en die dit jaar een prominente plek in het museum heeft gekregen. Verder is er een door lopende diatentoontstelling over het werken met paarden in de akker- en weidebouw, er draait een oude Texelfilm en mensen kunnen een kijkje nemen in de stolp met z'n au thentiek Texelse inrichting Het mu seum is maandag open van 13.30 tot 17.00 uur, dinsdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur en zondag van 14.00 tot 16.00 uur. Werken in de bloembollenteelt, op de manier zoals het er vroeger aan toe ging. Dat is te zien op de nieuwe ex positie in het deze week geopende Agrarisch en Wagenmuseum in De Waal. De tentoonstelling is vooral de verdienste van oud-bollenteler Kees Kok uit Den Hoorn, die veel eer in de opstelling heeft gelegd. Niet alleen bollenzeven, -rooiers, -sorteren en andere machines in het museum, ook de bloembakken buiten heeft hij met zorg aangekleed. Kok is eén van de ruim veertig vrijwilligers die betrokken zijn bij het Waalder museum. Dat zijn niet alleen oud-agrariërs, er zitten ook Texelaars tussen die verstand heb ben van hout- en metaalbewerking en administratie. Al die kennis komt goed van pas in een museum waar de diversiteit aan werkzaamheden groot is. Woensdagmiddag is de vaste dag dat de vrijwilligers de han den uit de mouwen steken. Daar naast bemensen vrijwilligers bij toer beurt de balie en leiden ze bezoekers rond. Langs de bollenexpositie. maar ze hebben ook een verhaal bij andere museumstukken. Zoals de appara tuur waarmee in een grijs verleden Marga Boon (24) uit Den Hoorn is aan de Vrije Universiteit in Amster dam geslaagd voor het doctoraal examen Bedrijfseconomie. In sep tember vervolgt zij aan dezelfde uni versiteit de masteropleiding Fiscaal Recht. Boon heeft inmiddels werk gevonden bij B&B van der Vis en Den Boer Accountants en Adviseurs. Een nieuw raadhuis: willen we dat wel? We willen het niet op de ijsbaan, we willen het niet bij de sportlocaties. De FNV Vrouwen willen het graag houden op de plaats waar het nu is. Net als de heer Daalder schrijft in de Texelse Courant van 30 maart, den ken wij dat de kosten voor ons als burgers straks niet meer op te bren gen zijn. Eerst (nu) een grote opknap beurt en dan de boel weer aan de kant schuiven. En waarvoor? Uitbreiding in het park is helemaal met zo'n gekke optie. Een vleugel eraan, wat meer parkeerruimte en bovendien goed bereikbaar voor ouderen, lekker centraal. Voetbal vereniging Texel'94 zit te springen om sportvelden, gebruik die ruimte daar maar voor. In deze tijd van bezuinigin gen kun je het met maken zulke grote investeringen te doen. Namens de FNV Vrouwen van Texel. A.G. Witte, Oudeschild, Voor het organiseren van het Bouw- dorp en de Jongerenvakantiekaart heeft de Welzijnsstichting €5 000,- subsidie toegekend gekregen van het Oranje Fonds. Dit fonds vindt het belangrijk dat mensen volwaardig en zelfstandig lid van de samenleving kunnen zijn en ontvangt haar gelden uit onder andere de BankGiroLoterij en de Lotto. In de serie Portrettengalerij, waarin sprekers op verzoek van de Muziek- en Dansschool ingaan op componis ten en hun muziek, verzorgt Ed de Boer uit Den Hoorn dinsdag 6 april een muzikale presentatie over het leven en werk van Dmitri Sjosta kowitsj Deze grote Russische com ponist werd in het Westen indertijd gezien als een slaafse volgeling van communistische sovjetdoctrines, ter wijl hij in eigen land - dat toen werd geregeerd door Stalin - bekend stond als dissident. Weinig twijfelden er aan dat hij de gedurfdheden in zijn muziek zou moeten bekopen met de dood. Aan de hand van een schets van po litieke verhoudingen in het twmtigste- eeuwse Rusland, biografische infor matie en muziekvoorbeelden geeft De Boer een beeld van de bizarre wereld waarin Sjostakowitsj moest zien te overleven. Ook laat hij zien hoe de componist in zijn muziek, te gen de verdrukking in, toch wist uit te drukken wat met mocht worden gezegd. De Boer besteedt onder meer aandacht aan 'Antiformalis tische Rayok', een in het geheim ge schreven muziekstuk, dat pas na zijn dood werd ontdekt, waarin Sjostakowitsj de draak steekt met Stalin en zijn trawanten. De presentatie vindt plaats in d'Ouwe ULO en begint om 20.00 uur. De toe gang bedraagt €6,-. Kinderen en jon geren betalen €3,-. Mijn geliefde heeft twee handen. Op zich niet een mededeling waar van je denkt: kom laat ik de krant eens bellen. Ware het niet dat ze bij hem allebei aan dezelfde kant zitten. Links. Twee linkerhanden en rechts helemaal niks. Heel onhan dig bij kleine klusjes om en rond het huis. Omdat het ook best nog grote handen zijn, hangt alles aan hem en wat hi/ beetpakt een beetje scheef. Zoals het plantenrekje dat hij opgehangen heeft, het pas ge timmerde tuintafeltje waarvan de pootjes niet allemaal dezelfde lengte hebben en ik wil niet praten over het hekje dat er niet uitziet zoals een professioneel hekje ei genlijk behoort te ogen. Eerlijk heidshalve moet ik zeggen dat mijn talenten ook niet op het gebied van boren, timmeren en zagen liggen, maar ik ben tenslotte een vrouw en dus vind ik heel ongeëmancipeerd dat ze daar ook met hóeven te lig gen. Emancipatie moet je niet overdrijven Je moet het huisje bij het schuurtje laten, de schoenma ker bij zijn leest, het dekseltje op het potje en meer van dat soort fraais en de klopboor en de cirkel zaag in stoere handen. Nu is vorige week met de storm, zoals ik al meldde, de schutting ernstig be schadigd en met vrees en beven heb ik hem erop los gelaten. Sindsdien is de ravage compleet. Toen hij de stutten er onderuit haalde en even ging voelen hoe erg het eigenlijk gesteld was met de palen, zwaaide hij hem even te ver door, kon hem niet meer hou den en daar lag de boel. Hele bed narcissen plat en de kamperfoelie afgescheurd en hij er bovenop. Het einde van onze relatie vrezend als ik buiten zou komen, heb ik me wij selijk nergens mee bemoeid, me iets dieper in het huis teruggetrok ken, niks gezegd en pas uren later, tegen etenstijd, gevraagd of hij al lekker opschoot. Hij mompelde wat en de stamppot smaakte goed. Na nog een volmaakt toetje zei hij: 'Ik denk dat we morgen maar eens wat nieuwe tuinplanten bij Halsema moeten gaan halen'. 'Zijn de narcissen dan zo snel uit gebloeid dit jaar?', vroeg ik quasi onwetend en toch een beetje stokerig. Na al die uren kon hij er we! om lachen. Ach, als je de ge bruiksaanwijzing eenmaal kent, is het leven best leuk en helemaal niet zo ingewikkeld. Schutting of geen schutting. Pien Verberg In Posthuys Texel in De Koog hou den Ole West en Joke Hamminga zondag om 16.00 uur een feeste lijke vernissage. Het duo exposeert met schilderijen (West) en bronzen beelden (Hamminga) en brengt een ode aan zee en natuur. Ole West woont en werkt op het Duitse Waddeneiland Norderney, maar is allesbehalve een verstokte eilandbewoner. Zijn werk zwerft over de wereld, met exposities in onder andere Hamburg, Munchen en New York. Museaal is zijn werk te bezich tigen in bijvoorbeeld het Albert Kónig Museum. West was deelnemer aan The Cleveland Drawing Biennale in het Engelse Middlesborough en reisde door Scandinavië, Schotland, Wales, Frankrijk, Italië en de Vere nigde Staten. Galeriehouder René Geurtsen is dan ook verheugd een ware globetrotter in zijn galerie te verwelkomen. Hetzelfde geldt voor Joke Ham minga. Even leek het alsof ze zich met haar man definitief terugtrok in architectonisch prachtige boerderij op het Utrechtse platteland en af scheid nam van de beeldende kunst. Maar tijdens een grondige verbou wing van de boerderij, heeft ze mo gelijk diep nadacht over een nieuwe collectie aansprekende bronzen beelden, zoals die nu in het Posthuys zijn te bezichtigen. Meer informatie staat op de website www.posthuys- texel.com Met ingang van dindag 13 april sluit de crèche bij de polikliniek in het Gemini ziekenhuis de deuren. De kinderoppas was bedoeld als service, maar ondanks de vele positieve reac ties werd er te weinig gebruik van gemaakt. Per genoemde datum heb ben bezoekers van de poliklinieken geen gelegenheid meer hun kinderen tijdelijk onder te brengen in de ziekenhuiscrèche. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 3. Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Hogerstraat, Gravenstraat (geen bedrijven), Warmoesstraat, Schil derend tot rotonde, Julianastraat, Keesomlaan. (Advertentie) Kosteloze taxatie van al uw muntenpenningen en bankbiljetten. Den Burg (Texel): zaterdag 3 april a.s. van 13.30-17.30 uur Hotel De Lindeboom, Groeneplaats 14 Heiloo: zondag 4 april a.s. van 13.30-17.30 uur Colden Tulip Hotel, Kennemerstraatweg 425 U kunt zich tijdens deze taxatiedag vrijblijvend laten informeren over: a. Inlevering voor onze internationale muntveilingen. b. Eventuele verkoop a contant. Karei de Geus Muntveilingen BV, Eindhoven, 040-2123455 Romunt BV Numismatiek, Roermond, 0475-316010 Mevius Numisbooks Int. BV, Vriezenveen, 0546-561322 De experts zi|n aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren (NVMH) De TX 56 'Cornelia Catharina' gaat in Italië een nieuwe toekomst tegemoet als privéjacht. Nadat de gebroeders Van der Slikke de kotter waarmee ze tot voor kort rondvis vingen hebben laten saneren, hebben ze het dertig jarige schip verkocht aan de Itali aanse heren Reverberi en Guarisco. De kotter is inmiddels ontdaan van alle visserijspullen, zoals de netten- rol en de koelinstallatie, zo laat één der firmanten weten. In San Remo wordt het bijna dertig meter lange De Burgwal in Den Burg wordt weer deels afgesloten voor al het auto verkeer. Dat hebben burgemeester en wethouders besloten op advies van de overleggroep Verkeerszaken. De vervanging van het algehele verbodsbord door een voetgangers bord een paar jaar geleden, blijkt in de praktijk niet te werken. Bewoners hebben veelvuldig geklaagd over gemotoriseerd verkeer dat sindsdien over de smalle weg heeft gereden. Het nieuwe rijverbod wordt van kracht tussen Burgwal 22 en de Binnenburg Voor bevoorradings- verkeer en fietsers geldt een uitzon dering. De MBO-locaties van het ROC Kop van Noord-Holland houden dinsdag 13 april open huis. In de gebouwen van de sectoren Economie, Gezond heidszorg en Welzijn, Techniek en Zeevaart kunnen toekomstige leerlin gen en andere belangstellenden te recht voor informatie over de ver schillende beroepsopleidingen. Op het programma staat onder meer di verse rondleidingen door de gebou wen. Zo kan er een kijkje genomen worden in de diverse praktijklokalen die tijdens deze dagen in gebruik zullen zijn, waarbii tekst en uitleg ver zorgd wordt door zowel leerlingen als docenten. De open avond wordt gehouden van 19.00 tot 21.00 uur bij de sectoren: Economie, Drs. F. Bijlweg 21Tech niek, Sportlaan 54: Zeevaart, Het Nieuwe Diep 20; Gezondheidszorg en Welzijn, Kievitstraat 31 Voor meer informatie: ROC Kop van Noord-Holland, tel. 0223-611200. schip omgebouwd tot plezier- In Oudeschild wordt dinsdag 6 april vaartuig. Wanneer het schip afreist vanaf 13.30 uur door 'De Bruinvis' naar de nieuwe bestemming in San oud papier opgehaald, leder wordt Remo is nog niet bekend. verzocht het tijdig gebundeld aan de (Foios«nK«n9) straat te zetten. ■:i»ra a .U i a- Zo*m ïarjvAn Ruil GcdMerB E-oai 3 c'&4r»» 'osCxawjtr, - i 13 A Ij B IsMrx.HOnitfv j" it Weöê i Dat nieuws vaak leidt tot discus sies, vragen en meningsverschil len, is bekend. Kranten en websites brengen doorgaans ob jectief de feiten en de lezer vormt zich daarover een mening. Op Texel-online doen ze dat anders. De makers van deze Texelse website brengen op hun strak vormgegeven site opvallende be richten uit het Texelse nieuws. Die voorzien ze vervolgens van (kri tisch) commentaar of ze stellen vragen die veel lezers bij zo'n be richt zullen hebben. Een verfris sende kijk op het lokale nieuws. Zelf geven de makers onder het kopje disclaimer aan dat hun site niet al te serieus moet worden ge nomen en dat zij zich derhalve zich niet hoeven te houden aan de jour nalistieke normen. Niettemin is een bezoek aan Texel-online best de moeite waard. De website wordt goed bijgehouden en is be hoorlijk actueel. De indeling is overzichtelijk en de opgeroepen informatie snel beschikbaar. Naast de high-hghts uit het nieuws zijn er diverse rubrieken, zoals horeca, toerisme, Texelaars en politiek, waarin ongezouten kritiek wordt gegeven op ontwikkelingen op ons eiland. Verder is er een poll waarin gezocht wordt naar 'de mening van Texel'. Onder het kopje Laatste Meningen kunnen bezoekers hun mening kwijt over onderwerpen die op de website worden behandeld. Alle nieuws bronnen waarop Texel-online zich baseert, zijn getinkt. Verder geeft de redactie een aantal websites aan die zij de moeite van het be kijken waard vindt. Wellicht om hun onafhankelijkheid te kunnen waarborgen, opereren de makers van de site onder pseudoniem. Het adres van de website: www.texel-online.nl. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkun dige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krij gen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer ver meld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingj 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoor oordsingel 44, Den Burg, tel. O90& 4636549. Spreekuur elke werkda van 9 00 tot 17.00 u. Voor vrag& over ontwikkeling, voeding, opvo* ding en verzorging van jonge kind* ren. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg.t* 314887. Geopend elke werkdag tu* sen 13.00-14.00 u - Diëtiste: voor afspraken elke wert dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0225 650222. Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinischeb* valling: Parenta Kraamzorg, te 0900-727382. Indicatie: Indicatie voor thuiszcw en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTeii Wieringen. Opvragen via tel. (0223 671552, Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, De Burg; tel. 312112. Maandag t/mw| dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10 Dj 13.00 en 15.00-17.00 u., zondi 11.00-12 00 en 16.00-17.00 u. Bi ten die tijden alleen voor spoi sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9 00 tot 17.00 u. Telefoon 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam. tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tt 16.00 u., De Buureton, Beatrixlai 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen vi schepen en zwemmers in nood:ti 316270. Chemicaliën op het strand: B de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouj Texel, crisisopvang huiselijk gew tel. 0222-321001, dag en nachtbt reikbaar Jongeren Informatie Punt: v<x vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, seksw liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en woens dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'0u*< Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg.t; 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpa* jongeren bij problemen en voj I opvoedingsondersteuning a» ouders. Spreekuur elke donderdi in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan! Den Burg. Voor aanmelding, mfa matie en advies: 0900 2223330,6 dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voorTexelaa in financiële nood. Spangerwegl(| 1793 EH De Waal Zondag 4 april 2004 Palmzondag HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 10.00 u. ds. Bouwhuis uit Haaksbergen, dienst in gerefor meerde kerk. De Waal: 11.00 u. ds. J. Vlasblom, kinderdienst. De Koog: 11.00 u. dienst in De Waal. Den Hoorn: 11.00 u. dienst in De Waal. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. dhr. M.D. Kuiper; 19.00 u. mw, C. Vlaming uit Marken. Oudeschild: 11.00 u. mw C. Vla ming uit Marken. De Cocksdorp: 10 00 u. ds. P.C. Barnard, oecumenische dienst in de hervormde kerk. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. Bouwhuis uit Haaksbergen. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 09 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6-1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advertentiecontracten en aanbiedingen daar toe zi|n van toopasslng de Regelen voor hot Advertentie- vrezen van do Stichting ftOTA. gevestigd to Amsterdam, zoals gedeponeerd txi de Kamer van Koophandel en Fa brieken to Amsterdam onder nummer 41198699 Een oxomplaar van de Regelen voor hol Advertentlowezon wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. n* Wouwenaar. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00uï| G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zon. 10.45 u. darel koor; ma. 5/04:19.30 u. damesfeflf boeteviering. Oudeschild: 9.30 u. De Cocksdorp: 9.30 u. oecumed sche palmpasenviering in NH-kd JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: 20.00i Gedachtenisviering, de viering wj het Avondmaal des Heren. Kun je wel afscheid nemen van iemand die je niet gekend hebt? Vrijdag: 18 00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u. Onzin in de ether 22.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma Vandaag: Erna Tromp van De Bewaarp& komt vertellen hoe huis en tuin gezeEj maken voor Pasen 18 00u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10 00 u. Kerkdienst vanuit gereformeeü kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlandsla 15 00 u Frans gaat het doen (muziek) 16 00 u Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.15 u Rooms-katholieke kerk Den Ed Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (hert ling van zaterdag) 20 00 u. Natuurwijzer (herhaling van zo"' dag) 20 00 u. Raadscommissie. Rechtstre uitzending van de commissie Grondgebied vanuit het gem# tehuis aansluitend: Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u Op uw verzoek (verzoekplat*'1 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk gramma, met vanaf 19.00uu' verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Raadscommissie. Rechtstrt uitzending van de commissie Welzijn vanuit het gemeente^ aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 20.00 u. Raadscommissie. Rechtstr uitzending van de commissie Middelen vanuit het gemee^ huis aansluitend: Radio Noordholland lil iL' ,i rem issie I em#

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2