rial Texel'94 wint in Broek op Langedijk J'elleboog wint zaalvoetbalbeker Behendige honden winnen clubwedstrijden ZDH komt te laat op stoom Gehandicapt SVO verliest nipt van kampioen De Koog verliest van gemotiveerd Vesdo 8 TEXELSE y couRANT oetbalprogramma Paardenclinics op Eagles Ranch Familie Wijsman wint golfwedstrijd Meiden Texel'94 tonen herstel Jan Buis neemt afscheid van WVT Programma zaalvoetbal Klaverjasmarathon Eierlandsche Huis Windgebrek dupeert surfers Spanning stijgt bij bowling ■ssmr; mi- DINSDAG 27 APRIL 2004 joböy van Annette Hin en Melby van )irk de Reus hebben de >ehendigheidswedstrijd gewonnen #e Hondenclub Texel zondag hield het verenigingsterrein bij zwem- i'ad Molenkoog. De opkomst was ped. Onder fraaie weersomstandig- leden bonden maar liefst 21 honden m hun baasjes de strijd met elkaar an. De niveauverschillen waren root, want de clubwedstrijd stond apen voor alle leden. Terwijl de jonge, 'elatief ongeoefende honden aan gelijnd meededen, snelden de oudere honden alleen onder appèl over de baan. De clubdag begon met het onderdeel Gambling, waarbij de deelnemers punten konden halen op een parcours waarvan de route en de keuze van de hindernissen vrij waren. Daarna was er een vast parcours, met hindernissen die in voorgeschre ven volgorde genomen moesten wor den. In het laatste onderdeel. Jumping, ontbraken de zogenoemde raakvlaktoestellen. Uiteindelijk ging de hoofdprijs bij de grote honden naar Bobby van Annette Hm (zie foto). Clubvoorzitter Ruud Beers en Barow legden beslag op de tweede prijs, Marjan van Aken en Josty werden derde. Meest succesvol bij de kleine honden waren Dirk de Reus en Melby. Met een andere hond, Juma, veroverde De Reus ook de derde prijs. De tweede prijs werd een prooi voor Cees Stotijn en Lucky. (Foto Martin Laan) Hoewel tegenstander LSW aan vankelijk duidelijk sterker was, iSlaagde Texel'94 er zondag in zijn aatste uitwedstrijd winnend af te sluiten. In Broek op Langedijk werd het 1-3 voor de gasten, die hun positie in de middenmoot daarmee consolideerden. Ir stond weinig meer op het spel. Toch begon LSW, dat net boven de degradatiestreep staat, enthousiast en fel aan de wedstrijd. De Texelaars daarentegen lieten kleurloos voetbal tienen leden veel balverlies. Omdat Je aanvallers van LSW wat te non- jhalant met de kansen omgingen, randen ze zich dat nog permitteren lok. Het eerste wapenfeit van èxel'94 kwam van spits Jacob njnen, die de bal in de 25ste minuut an grote afstand op de linkerkruising an het vijandelijke doel schoot. Het twoord van de gastheren liet niet 3 op zich wachten en bestond uit en afstandsschot, waarbij de bai kelings over de lat scheerde, ongeveer een half uur kwam Texel'94 geheel onverwacht op voor sprong, toen spits Krijnen alert was bij een misverstand in de verdediging van de Langedijkers. Vlak erna viel Pieter List uit wegens een arm- blessure. Hij werd vervangen door Leon Zijm. Gaandeweg kreeg Texel'94 steeds meer vat op de wedstrijd en gingen de spelers met meer bezieling de duels in. Even later werd het 0-2. Een gehot van Martijn de Veij werd in eer ste instantie gekeerd door de keeper, maar de spits kreeg de bal terug en schoof deze toen af op Arne-Jan Kruithof, die er beter voorstond en van korte afstand scoorde. LSW zakte vervolgens ver weg en Marcel Ris kreeg een riante mogelijkheid het derde doelpunt voor zijn ploeg te scoren. Hij faalde echter in de afron ding. Kort na de rust bracht de thuisploeg de stand na een goede aanval met een juist gerichte kopbal van Niels Beers op 1 -2. Hiermee was de span ning in de wedstrijd terug. LSW trachtte door te drukken, maar de stootkracht van de aanvallers was te gering, waardoor de Texelse defen sie de zaak onder controle kon hou den. Na een klein uur spelen breidde Krijnen de voorsprong met een kop bal uit een corner weer uit naar twee doelpunten. In het vervolg kregen beide ploegen sconngsmogelijkheden. Jelte van der Kooi, die was ingevallen voor De Veij, faalde in de 83ste minuut voor open doel. Ondertussen had ook Ralph Koning het veld verlaten. Hij werd vervangen door Arjen Lap, die vol gens correspondent Jan Heethuis 'niet verkeerd' inviel. In de slotfase kreeg Leon Zijm een aardige kans na knap voorbereidend werk van Arne- Jan Kruithof, maar zijn actie leverde slechts een hoekschop op. Zondag speelt Texel'94 zijn laatste wedstrijd van dit seizoen aan de Haffelderweg tegen Vrone uit Sint Pancras. Keeper Bart Heerschap speelt dan zijn laatste officiële competitiewedstrijd voor de Texelse club. Hij is twintig jaar keeper van het eerste elftal geweest. Zaterdag 1 mei BerdosBI-Texel'94 B1 14.30 èxel'94 B2-De Koog B1 13.30 RC C1-Texel'94 C1 12.30 VC C3-Texel'94 C2 14.30 sterend C1 -Succes C1 13.45 WOW D1-Texel'94 D1 11.30 èxel'94 D2-JVC D2 13.30 èxel'94 D3-Hollandia T. D2 11.45 èxel'94 D4-Winkel D2 11.45 chagen D3-Texel'94 D5 11.30 Den Helder D2-Oosterend D1 12.00 èxelse pupillencompetitie arcelona-Arsenal 9.30 VO F2-De Koog F1 9.30 eal Madrid-SVO F1 9.30 VCE1-Texel'94 E5 10.30 exel'94 E1-Texel "94 E3 10.30 èxel '94 E2-Texel '94 E4 10.30 Koog F1 -Texel '94 MD2 10.30 iverpool-SVO E1 10.30 ondag 2 mei exel'94-Vrone 14.00 osterend-WSW 14.00 DH-Zuidermeer 14.00 exel'94 2-Duinrand S. 2 12.00 atervogels 3-Texel'94 3 12.00 GW 5-Texel'94 4 12.45 ecreatievoetbal exelse Boys-Oosterend 10.30 e Waal-De Koog 10.30 anet Bos uit Engelbert geeft aandag 3 en dinsdag 4 mei aardenclinics op de Eagles Ranch aan de Westerboersweg nabij De aal. De clinic van maandag is een spe kte uitdaging voor volwassenen, aarin grondwerk en een 'schrik- arcours' centraal zullen staan. De linio van dinsdag is speciaal voor inderen en staat in het teken van het eter begrijpen van de taal van paar- en. Deelnemers kunnen hun eigen aard meebrengen of - in overleg - de ursus volgen met een paard van de agles Ranch. Deelname kost €50,- Per dag, meekijken kost €20,-. De n'c duurt vier uur, de prijs is inclu- le' koffie, thee en lunch. Voor aan gingen en inlichtingen: Eagles 4nbh, tel. 317303, of per e-mail n,o@eaglesranch.com. Henk en Manty Wijsman hebben zon dag op de Texelse golfbaan de Volvo Mixed Foursomes gewonnen. Deze wedstrijd wordt op alle golfbanen in Nederland gespeeld. De inschrijf gelden worden overgemaakt aan de Stichting Nationale Boomfeestdag en onder meer gebruikt voor de ontwik keling van milieu-educatief les materiaal voor Nederlandse basis scholen. De landelijke winnaars gaan naar de Volvo Masters in Valderrama in Spanje. De wedstrijd werd ver zorgd door Volvogarage Grisnigt uit Den Burg. Er werd gespeeld met windkracht zes, maar Henk en Manty Wijsman speelden een zeer solide wedstrijd en kwamen met 35 punten binnen. De tweede plaats was voor Elly en Peter Boorsma met 33 pun ten. Marijke de Beer en Bart Medema moesten met 30 punten de derde plaats delen met Wil Homan en Antoinette van der Werff. Tegen de verwachtingen in heeft ZDH zondag in Twisk met 3-2 ver loren van de gelijknamige thuis club, die vóór de wedstrijd nog onderaan stond. De Hoornders waren vooral in de eerste helft veel sterker en kregen enkele fraaie kansen, maar moesten na rust bin nen een kwartier drie treffers in casseren. Het herstel kwam daarna te laat om alsnog de pun ten binnen te halen. In Den Hoorn werd het in de eerste competitiehelft nog 5-0 en aanvanke lijk leek ZDH ook in Twisk een een voudige zege te boeken. Binnen een minuut had Mike de Bruijn zijn ploeg aan een voorsprong moeten helpen, nadat de keeper niet meer dan een hand achter een schot van Michiel Dekker had gekregen. De Bruijn raakte de terugspringende bal echter maar half. Het was de eerste van een handvol kansen. Dekker liet de ver dediging een paar maal zijn hielen zien, maar kon de keeper niet passe ren en had daarnaast de pech dat de grensrechter van Twisk zijn vlag al in de lucht stak als er maar een beetje gevaar dreigde voor het doel van zijn ploeg. De scheidsrechter volgde diens advies consequent op en haalde daarnaast alle vaart uit het spel door bij elke sliding af te fluiten. ZDH maakte de fout door steeds onrustiger te gaan voetballen. Na rust ging het van kwaad tot erger bg de ZDH-spelers, die zich geregeld lieten aftroeven door de steeds feller voetballende manschappen van Twisk. Illustratief was de openings treffer van de thuisploeg, waarbij één speler even buiten een drukbevolkt strafschopgebied alle tijd kreeg uit te halen (1 -0). De tweede treffer kwam op soortgelijke wijze tot stand (2-0) en pas daarna besloten ook de Hoornders met wat meer pit te spe len. Ze namen meer risico en ver waarloosden daarbij de verdediging, wat leidde tot een paar grote kansen voor beide ploegen. Toen het 3-0 werd. leek de wedstrijd beslist, maar in het laatste kwartier kwam ZDH als nog op stoom. Eerst kopte Ronald Biesboer de bal uit een corner van Joop Rommets fraai in de kruising (3- 1) en daarna bekroonde Mike de Bruijn een snelle rush over links met een bekeken voorzetje op Erik Wuis, die leek te scoren maar de eer aan Sjoerd Oosterhof gunde (3-2). ZDH hoopte op meer, maar Twisk bleef in de laatste vijf minuten overeind, waardoor de ploeg drie punten kon bijschrijven en de laatste plaats van de ranglijst overdeed aan De Koog. ZDH krijgt zondag de kans zich op eigen veld te revancheren tegen Zuldermeer Het meidenvoetbaltem van Texel '94 lijkt na een kleine inzinking weer op de weg terug. Zondag werd in Obdam opnieuw gewon nen (1-2). Slachtoffer van de Texelse dadendrang was Victoria. Direct na de aftrap nam Texel'94 het initiatief. De meiden voetbalden voor namelijk op de helft van Victoria Obdam, dat amper aan de bal kon komen. En dreigde de thuisploeg eens een tegenaanval op te zetten, dan waren de door keepster Marit Tuitman geleide Texelse verdedigers paraat. In de twintigste minuut kwa men de bezoekers verdiend op voor sprong dankzij een doelpunt van Lotte Koomen. Tien minuten later werd het 0-2, toen Obdam door het centrum probeerde uit te verdedigen en voorstopper Anne Zegers van Texel'94 de bal zo maar voor haar voeten kreeg. Ze aar zelde geen moment en schoot reso luut raak. Vijf minuten voor tijd slaagde de thuisploeg er toch in een doelpunt te maken en daarmee de spanning terug te brengen. Na de rust kreeg Texel'94 nog een paar aardige kansen. Asha Mechielsen raakte de paal en Katinka Eelman schoot net naast. De beste ploeg was echter Victoria. De Texelse verdedigers hadden het zwaar, maar wisten de voorsprong vast te houden. Jan Buis heeft zaterdag 24 april af scheid genomen als jeugdtrainer van Wielervereniging Texel. Bij zijn laatste training kreeg hij een T-shirt met het opschrift 'Gouwe Ouwe'. Welverdiend, want gedurende 26 jaar lidmaatschap is Buis goud waard geweest voor de club. Meer dan een kwart eeuw lid gele den, op 1 augustus 1978, werd Buis lid van de wielervereniging, nadat hij met het team van Smullies Bar had deelgenomen aan wielerwedstrijden op de Bernhardlaan. Sindsdien was hij manusje van alles binnen de ver eniging. Met het 'oranje monster', een caravan in de clubkleuren, reed hij heen en weer naar de wielerwed- stnjden die toen nog op de Hogeberg werden gehouden. In de jaren '80 was hij zelfs nog enige tijd voorzitter. De huidige leden kennen hem vooral als trainer van de jongste jeugd bij het mountambiken. Werken met de jeugd vindt hij prachtig. Nog steeds, maar hij voelt zich met 57 jaar toch wat te oud worden. Doorzijn afscheid krijgt hij tijd op zaterdagmiddag zelf weer een rondje te fietsen. Niet meer in zijn oude gebreide wielertrui, maar in het gloednieuwe afscheidsshirt. Dejeugdtrainmg op de mountainbike in het bos wordt overgenomen door Pim Lexmond. Elke zaterdag vanaf 14 00 uur bij het beginpunt van het mountainbikepad aan de weg naar het Westerslag. Iedere jeugdige fiet ser is hierbij welkom. Ouders kunnen contact opnemen met Ingrid Uit geest, tel. 327220. De Texelse zaalvoetbalcompetitie wordt deze week afgesloten met de bekercompetitie bij de jeugd. Woens dag spelen de E- en de C-junioren, dondedag zijn de D-jumoren aan de beurt en spelen de C-jumoren de fi nales. Woensdag 28 april 18.00 Krim E2-J'boog E1 Kuipers 18.10 Koog E1-J'boog E2 Kuipers 18.20 Krim E1-J'boog E1 Kuipers 18.30 Koog E1-Krim E2 v. Putten 18.40 J'boog E2-Krim E1 v Putten 18.50 J'boog E1-Koog E1 v. Putten 19 00 J'boog E2-Krim E2 Kuipers 19.10 Krim E1-De Koog E1 Kuipers 19.20 J'boog E1-J'boog E2 v. Putten 19.30 Krim E2-Krim E1 v. Putten Daarna, prijsuitreiking 19.45 Krim C2-Krim C1 Hoogendijk 20.25 Klif C1-Koog C1 v Noordende Zaaldienst: Mantje. In twaalf uur speelden de deelnemers aan de klaverjasmarathon in het Eierlandsche Huis vijftien partijen. De marathon begon zaterdagmiddag om half drie en duurde tot 's nachts half drie. Het was voor het eerst dat op deze tijd werd gespeeld, in voor gaande jaren werd van 's avonds acht tot 's morgens acht gespeeld. Met af en toe een rook- of eetpauze werd het een ontspannen geheel. Als eer ste eindigde het koppel Frans de Groot-Nel van Veen met 26.034 pun ten. Tweede werden Truus Witte en Jannie Wonder met 25.037 punten, derde Hans Westdorp en Bram van de Linde (25.027). Vierde en vijfde werden Roel de Zwart en Carlo Bos (25.026) en Paul Kikkert en Jan Schaap (24.544). Drie Texelse surfers die dit weekend zouden deelnemen aan het NK surfen in Almere, zijn onverrichter zake te ruggekeerd. Door gebrek aan wind kon er met worden gezeild. Het be trof de broers Adriaan (klasse heren) en Dorian van Rijsselberghe (klasse jeugd experience) en Maike Mar- cincyk (experience dames). Naar ver wachting zullen de veertig Neder landse surfers hun krachten eind mei kunnen meten, wanneer het NK als nog wordt gehouden. Met nog maar één wedstrijd te gaan. blijft het spannend in de bowling- competitie. Doordat koploper Vis- vogels deze week vrij was, konden de nummers twee en drie dichterbij ko men. De Koogel deed dit met over macht doordat Marcel Witte een game van 205 game gooide en Jan Plaatsman een van 211 Door een maximale score te behalen tegen TZN wist De Koogel de koppositie weer van Visvogels over te nemen. Met nog één wedstrijd voor de boeg is het verschil nog slechts twee pun ten. Ook nummer drie. De Jutter, deed goede zaken en won met 5-0 van Automatiek PP. Met 4,5 punt ver schil heeft ook De Jutter nog kans op het kampioenschap. Chris Dobber gooide deze week de hoogste game (214), Rinse Dijt de hoogste serie (717) Uitslagen Eduardo's-Badweg Sportief 3-2; Speelkwartier- Schouwstra Transport 4-1de Koogel-TZN. 5- 0; de Jutter-Automatiek PP 5-0; Sommeltjes- All Stars 1-4, Van Beek Bijoux-Heksenketel 3,5-1,5. Donderdag 29 april 18.00 Krim D2-Koog D1 18.10 Texel D1-Krim D3 18.20 Krim D1-Krim D2 18.30 Koog D1-Krim D3 18.40 Krim D1-Texel D1 18.50 Krim D3-Krim D2 19.00 Koog D1-Texel D1 19 10 Krim D3-Krim D1 19.20 Texel D1-Krim D2 19.30 Krim D1-De Koog D1 Daarna: prijsuitreiking C-jumoren: 19 45 Verl. D-Verl. 20.35 Wmn. D-Winn. Daarna: prijsuitreiking Zaaldienst: Texel'94. v. Putten v. Putten v. Putten Kuipers Kuipers Kuipers v. Putten v. Putten Kuipers Kuipers E v. Noordende E Hoogendijk Een gelegenheidsteam van Oos terend heeft zich zondag kranig geweerd tegen het ongenaakbare Dirkshorn, dat al weken kampioen is. Met drie B-junioren en twee ve teranen in de gelederen moesten de Gortbuken pas in de slotfase buigen (3-1). Oosterend had veel moeite een team op de been te brengen in Dirkshorn. Drie spelers waren geblesseerd en drie anderen moesten werken, zodat er van de selectie slechts zeven leden speelklaar waren. De drie B-junioren op wie de laatste tijd veelvuldig een beroep was gedaan, waren gelukkig wél beschikbaar, terwijl ook veteraan Bart Tuitman en trainer Jitze Beintema bereid bleken de voetbal schoenen aan te trekken. Ondanks de gemankeerde selectie gaf Oosterend uitstekend partij. Dirkshorn had weliswaar het initiatief, de gasten deden de kansen met ca deau en loerden gretig op de tegen aanval. Halverwege de eerste helft slaagde de thuisploeg er toch in te scoren, toen na een snelle aanval één van de spitsen een schietkans kreeg en keeper Marco Drijver kansloos liet (1-0). Oosterend verraste echter met een onvermoede veerkracht en kwam binnen een paar minuten weer op gelijke hoogte, toen Alexander Witte een mooie voorzet van Bob Witte op waarde schatte en in één beweging hard en zuiver op doel schoot; 1-1. De tweede helft gaf een zelfde spel- beeld te zien. Dirkshorn viel aan, maar moest zich behelpen met en kele schoten van afstand, terwijl het gegroepeerd spelende Oosterend af en toe gevaarlijk counterde. Na een kwartier leek het zelfs 1 -2 te worden. toen Bob Witte doorbrak. Hij schoot echter te gehaast zelf, waar hij de bal beter had kunnen terugleggen op een meegekomen teamgenoot. Een kwartier voor tijd kreeg Dirkshom de tweede grote kans van de wed strijd en opnieuw was het raak. Met een geplaatst schot klopte hij keeper Drijver. Nóg was Oosterend met ver loren, want met een beetje meer ge luk had het zomaar 2-2 gestaan. Maar zeven minuten voortijd maakte één van de spelers van Dirkshorn met een fraai afstandsschot het 103de doelpunt van zijn ploeg van dit sei zoen De 22ste overwinning was daarmee een feit. Zondag speelt Oosterend op eigen terrein tegen WSW. Met een overwin ning doet de ploeg een grote stap op weg naar de nacompetitie. en werd een paar maal bijna beloond voor deze positieve instelling. Peter Koorn schoot rakelings naast en een schot van Jip Frank was net met hard genoeg om de sterk spelende keeper van Vesdo te verrassen. Aan de an dere kant verrichtte Steven van Beek een uitstekende redding op een van dichtbij ingeschoten bal. Enkele mi nuten later kwam de Koger keeper goed weg. toen hij een doorgebroken speler van Vesdo buiten het straf schopgebied nogal fors blokkeerde, waardoor deze een flinke buiteling maakte. De scheidsrechter, die alles op ludieke wijze en verbaal oploste, hield ook in dit geval de gele en rode kaarten op zak. 'Het was met in de aard van de wedstrijd de keeper er uit te sturen', verklaarde hij na afloop. Tien minuten voor tijd kreeg Jip Frank nog een kansje. In een rommelige si tuatie voor het doel van Vesdo doel schoot hij rakelings naast. Omdat Vesdo vervolgens nog twee riante kansen miste, bleef het 0-2, waarmee de gasten de periodetitel veroverden. De Koog speelt zondag een uit wedstrijd tegen Knollendam en sluit het seizoen een week later in Den Hoorn af tegen ZDH. De Koog heeft het in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen niet kunnen bolwerken tegen het sterke Vesdo uit Schagerbrug (0-2). De bezoekers toonden zich bijzon der gemotiveerd, omdat ze nog volop in de race waren voor een periodetitel, die recht geeft op extra wedstrijden om promotie. De Koog rest alleen het streven om niet op de onderste plaats te ein digen. De eerste kans in de wedstrijd, na een kwartier spelen, was voor Vesdo en leverde gelijk ook een treffer op. De rechterspits kreeg erg veel ruimte en kon alleen op keeper Steven van Beek af gaan. Op het laatste moment speelde hij de bal breed naar een medespeler, die eenvoudig kon sco ren: 0-1Vijf minuten later kon Vesdo de wedstrijd al beslissen, toen Van Beek opnieuw oog in oog kwam te staan met een speler die zomaar door de Koger verdediging kon lopen. Deze raakte daar echter zo opgewon den van dat hij de bal helemaal ver keerd raakte. De eerste kans voor De Koog ont stond uit een vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied. Dennis Vonk haalde zoals gewoonlijk keihard uit. maar zag de keeper van Vesdo in een reflex redding brengen. Daarmee was het gevaar voor de bezoekers nog met geweken, want eerst kreeg Erik Bakker de kans te scoren, waarna Sher Atroshy de keeper pro beerde te verrassen met een hakbal. Beide pogingen liepen echter op een mislukking uit. Vesdo kreeg vervolg enkele redelijke kansen om de wedstrijd te beslissen, maar het ontbrak ook deze ploeg aan scherpte. Enkele minuten voor de rust was De Koog dichtbij de gelijk maker. Uit een hoekschop van Andreas Schraag kopte Joris Ellen uitstekend in, maar de lange keeper van Vesdo was zeer alert en wist nog net redding te brengen. In de tweede helft nam Vesdo het ini tiatief en dat leverde enkele goede kansen op. Na enkele missers was het na twintig minuten toch raak. Het doelpunt kwam op gelukkige wi|ze tot stand, maar was wel erg mooi. Een Vesdo-speler wilde vanaf de linker vleugel een hoge voorzet geven, mar raakte de bal niet helemaal goed. waarna hij deze tot zijn eigen verras sing in de verste bovenhoek zag be landen (0-2). De Koog probeerde er ondanks deze tegenslag toch nog wat van te maken Door in de bekerfinale met 3-2 te winnen van kampioen Klif hebben de zaalvoetballers van J'elleboog vrijdag alsnog een prijs gewonnen. Hoewel ze er blij mee waren, be schouwden de spelers de overwin ning zelf als niet meer dan een troostprijs en waren ze liever kam pioen in de competitie geworden. Voor een goed gevulde sporthal en onder het toeziend oog van de be stuursleden van de KNVB West 1die een kennismakingsbezoek aan het eiland brachten, ontspon zich een spannende wedstrijd, die echter nooit het niveau van de kampioens- wedstnjd van een week eerder kon benaderen. Klif opende de score, maar met lang hierna kwam J'elleboog weer langszij. Daarna wis ten beide team nogmaals te scoren, zodat de stand vlak na de hervatting 2-2 was. In de tweede helft was J'elleboog sterker en nam de ploeg dankzij een prachtige actie van Paul van Exel de leiding. In het vervolg golfde het spel op en neer, maar de den zich weinig grote kansen meer voor, zodat J'elleboog net als vorig seizoen de beker kon bemachtigen. Zowel kampioen Klif als bekerhouder J'elleboog vertegenwoordigt het Texelse zaalvoetbal komend seizoen in de bekerstrijd van de regio West 1 van de KNVB. In de laagste jumorenklasse werd De Krim E1 kampioen door te winnen van De Krim E2. In alle jeugdklassen kwam de kampioen dit seizoen uit de gelederen van De Krim. J'elleboog 2 behaalde de fairplaycup en Texel'94 6, dat op de valreep zijn eerste over winning boekte in de tweede klasse, ontving als laatst geëindigde senio renteam eveneens een attentie. Uitslagen Texel'94 01-De Krim D1 0-5; Texel'94 Cl-De Krim C1 0-5. De Koog C1 -Klif C1 5-0; Texel'94 7-De Krim 4 0-5; De Krim 3-Texel'94 3 1-7; De Knm E1 -De Knm E2 2-1Texel'94 5-De Krim 6 2-9; Texel'94 8-Klif 4 6-6; Texel'94 6-De Knm 5 10-6; Klif 3-De Koog 1 4-12; De Knm C1-Klif C2 12-2; Texel'94 3-Mantje 4 8-1; Casino 1- Mantje 1 2-6; Texel'94 1-Oosterend 1 1-10; J'elleboog 1 -Klif 1 3-2 Bekerkampioen J'elleboog, met op de bovenste rij van links naar rechts: Henk Broekman, grensrechter Jos Bakker, Hans Polderman, Paul van Exel en coach Wemer van der Meer. Onderste rij: Simon Brand. Rob van der Stap, John List, Nicol Schermer en Arjen Kiltz. (Foto Joop Rommets)

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 7