Wk 2 Aquarel maakt plaats voor olieverf Oldtimers bekijken in Oudeschild 1 m Kielekiele Te TEXELSE COURANT Bijen Misdaad Tango Argentino Raadsleden naar dorpen toe Derden moeten aanleg nieuwe ijsbaan opbrengen Kaartpot verdeeld SVO voetbalt tegen Vesdo om promotie Gemeente maakt reclame voor lawaai bij luilak U (j eslaagd \Yat ik zeggen wou... Herbouw (2) Veteranen actief bij Texel'94 College akkoord met kokkelvisserij oud Papier Medische zorg Hulpverlening fe Kerkdiensten TEXELS E^COU RANT Radio Texel VRIJDAG 14 MEI 2004 g Jelly Venneman, Tienke van der Vis, Neeltje Hoogerheide, Hanneke Peetoom, Annemieke Boelkens, Deet Kraay en Joke de Boer (vlnr) bekijken een deel van de werken die de komende weken in de Tusse de Banke hangen. (Foto Jem*n van Hattum) Jarenlang was ze een fervent liefhebster van aquarelschilderijen. Vorig jaar ging het roer bij Hanneke Peetoom volledig om, waarna zij en haar cursisten zich toelegden op het maken van olieverfschilderijen. De resultaten zijn vanaf vandaag tot woensdag 26 mei te zien in ge meentelijke expositieruimte Tusse de Banke aan de Groeneplaats in Den Burg. Aan kleur en variëteit geen gebrek in Tusse de Banke. Ongeveer twintig Als ik op een verjaardag of ander feestje ben aan de overkant, ver tel Ik graag over Texel. Vaak word ik daar als eilander als een buiten- beetje gezien. Want zo 'n eiland heeft voor de gemiddelde Neder lander toch altijd wat spannends. Meestal vallen de monden open als ik vertel, dat ik mijn achterdeur niet op slot doe wanneer ik het dorp in ga om boodschappen te doen. Ik leg dan uit dat dat kan omdat Texel weinig cnminaliteit kent. Is Texel niet dé veiligste plek in Nederland, dan behoort het toch zeker bij de top drie, heb ik mi/n toehoorders altijd voorge houden. Uit een artikel in de Texelse Cou rant van dinsdag moet ik helaas opmaken dat mijn euforische ver haal inmiddels dreigt te worden achterhaald door de feiten. Vol gens de Misdaadmeter is de mis daad op Texel sterk gestegen. Texel kent landelijk gezien de re latief hoogste stijging van het aantal aangiften van aanranding. En dat baart mij zorgen. Kan ik over tien jaar mijn dochter nog met een gerust hart aan het Texelse uitgaansleven toever trouwen? Het aantal aangiften van zakkenrollen steeg met de factor vier. De politie nam 45 meldingen aan in 2003 Kunnen mijn bejaarde schoonouders straks nog veilig winkelen in de centra van onze dorpen? Voortaan rijd ik alleen nog in tweedehands auto's, want met 119 vernielingen aan voertuigen in het vorig jaar neem ik geen enkel risico meer. En met 24 in braken binnen een jaar tijd gaat mijn achterdeur voortaan toch ook maar op slot. Meer dan ooit vraagt deze ont wikkeling van ons Texelaars om alert te blijven. We laten het niet zover komen als aan de overkant. Waar toevallige passanten in el kaar worden gerost, terwijl toe schouwers met de handen in de zakken blijven staan. Laten wij het oer-Hollandse principe van de sociale controle hoog in het vaandel houden. In een kleine, af geschermde gemeenschap als Texel moet dat kunnen. Ook de Texelse politie zou in dit kader een duit in het zakje kunnen doen. Want als je voor acute pro blemen moet bellen naar een 0900-nummer geeft je dat niet echt een gevoel van veiligheid Zorg weer voor een Texels alarm nummer en adequate bezetting van bureau Keesomtaan, korps chef Anja Brink! Dan is er al een hoop opgelost. Rest voor mij persoonlijk nog wel een sociaal probleem tijdens ver jaardagen en feestjes. Ik vrees dat ik voor het eerstkomende verjaardagsfeest maar wat goede moppen uit mijn hoofd zal moe ten leren. Reacties: mrrutgervanvelzen hotmall.com cursisten van Peetoom hebben zo'n zestig werken opgehangen die ze de afgelopen maanden hebben ge maakt. Allemaal olieverf en knap om te zien. 'Het is een nieuwe uitdaging', vertelt Peetoom 'En het is ook een trend, want je ziet tegenwoordig bijna nergens meer aquarel. Ik was laatst op een grote expositie in Limburg met zo'n vijftig kunstenaars en daar zat met éen aquarel tussen.' Voor de cur sisten Tienke van der Vis, Femke Tjepkema, Gré Swabedisse, Florien Kok. Wil de Haan, Veronique Bremer, Veronica Bos en Joke de Boer is het de eerste keer dat ze exposeren in Tusse de Banke. De anderen, Neeltje Hoogerheide. Annemieke Boelkens, Gea Kiewiet, Ingrid Koorn, Astnd Nauta, Marianne Roeper, Jelly Venneman. Marijke Siemonsma en Deet Kraay (keramiek), exposeerden er al eerder. De schilderijen vertonen diverse Texelse landschappen, nageschil derde werken van bekende mees ters, uitingen van eigen fantasie of nageschilderde foto's. De cursisten die voor het eerst meedoen laten meerdere eigen variaties van be kende werken zien. 'Dit keer mocht dat nog, maar de volgende keer niet meer', zegt Peetoom lachend. Een van de opvallende werken vindt Peet oom een schilderij van het Skillepaadje van Jellie Venneman. 'Dat straalt een rust uit.' Ook opval lend is een surfer van Ingrid Koorn die zich midden in een grote golf bevindt. 'Zij heeft een schoonzoon die surft.' Het eerste werk van de hand van Veronica Bos is een schilderij met klaprozen. Peetoom: 'Dat heeft ze gemaakt aan de hand van een foto die. dat bleek later, Ruth de Ruwe had gemaakt en zij is ook weer een oud- leerlinge van mij.' Peetoom schat dat zij de afgelopen jaren inmiddels aan zo'n tachtig Texelaars schilderles heeft gegeven. Het is de tweede keer dat Peetoom, eigenaar van galerie Zeewinde in de Kogerstraat, met haar cursisten ex poseert in Tusse de Banke. De eer ste keer was precies een jaar gele den Eigen werk van Peetoom hing gisteren nog niet tussen de andere schilderijen. 'Ik dacht dat er geen plek voor was. maar misschien dat het toch nog kan.' De expositie is, met uitzondering van de zondagen, elke dag te bezichtigen van 10.00 tot 17.00 uur. Op Hemelvaartsdag is Tusse de Banke ook geopend. De bijen, waarvan in het artikel in de Texelse Courant van dinsdag 4 mei sprake was. hadden geen toevlucht gezocht op het dak van het waag- gebouwtje, maar vier meter hoog in een lindeboom De zwerm deed dat ook niet op zondag 2, maar op zater dag 1 mei, zo meldt ons imker Jac. Stark. In de Muziek- en Dansschool wordt zaterdag een inloopavond Tango Argentino gehouden. Liefhebbers van de tango zijn vanaf 20.30 uur welkom. Er zijn docenten aanwezig om zo nodig aanwijzingen te geven. De raadscommissie Grondgebied trekt volgende week naar Oudeschild en Den Hoorn om te praten over de nieuwe bestemmingsplannen. Maandagavond vergadert de com missie vanaf 20 00 uur in dorpshuis De Waldhoorn in Den Hoorn. Daar worden de inspraakreacties op het bestemmingsplan 't Zouteland be sproken. Dinsdagavond is de com missie te gast in 't Skiltje in Oude schild, waar vergaderd wordt over het nieuwe bestemmingsplan Oude schild en over het bedrijventerrein Oudeschild II eerste fase. Drie weken lang een ijsbaan op de Groeneplaats exploiteren kost on geveer €65.000,-. Slechts een klein deel van die kosten kan worden terugverdiend met de inkomsten. De rest moet door derden worden opgebracht. Dat antwoorden burgemeester en wethouders op vragen van raadslid Roelie Bakker van Texels Belang. Bakker had in februari tijdens de commissie Welzijn gevraagd of het mogelijk was in navolging van de Rabobank elk jaar een kunstijsbaan aan te leggen op de Groeneplaats. Volgens de gemeente, die sprak met directeur Leo Timmer van de Rabo bank, moet ongeveer €65.000.- wor den begroot voor onder meer de huur van een baan en een generator, de aanleg van een ondervloer, energie kosten, bewaking en verzekering. Daartegenover staat een inkomsten- post van ongeveer €10.000,- als er vanuit wordt gegaan dat over een periode van drie weken vijfduizend mensen de baan bezoeken en alle maal €2,- entree betalen. 'Dat bete kent dat derden, zoals de gemeente en het bedrijfsleven, €55.000,- moe ten opbrengen De baan moet ver van te voren worden gereserveerd. Het gevaar zit erin dat hij er iigt in een periode dat er ook kan worden ge schaatst op natuurijs en dat betekent dat het aantal bezoekers sterk min der zal zijn dan begroot.' De gemeente schrijft dat er ook reke ning moet worden gehouden met de bewaking op de baan en dat die gro tendeels zal moeten worden uitge voerd door vrijwilligers. De hulp van de ijsverenigingen is daarbij onont beerlijk 'Ook moet er permanent een EHBO'er aanwezig zijn die bij onge vallen direct kan heipen.' De opbrengst van de acht klavegas- drives die de afgelopen maanden in De Witte Burcht werden gehouden, werd dinsdag over vijf goede doelen verdeeld. Zoals gebruikelijk mochten de aanwezige kaarters een keus ma ken uit de vijftien hiervoor ingebrachte doelen. Uiteindelijk gingen de Zonne bloem, de Reumapatiëntenvereniging Texel, het Koningin Wilhelmmafonds, het Tesselhuus en de Texelse Rede met een deel van de opbrengst naar huis. Elk kreeg €225,-. Aan de laatste avond werd door zes tig deelnemers meegedaan, die voor een netto-opbrengst van €241,- zorgden. In totaal deden aan de acht drives 392 kaarters mee, 204 mannen en 186 vrouwen. Dertien van hen speelden alle acht keer mee. Van hen behaalde Thijs Smit met 6754 het hoogste gemiddelde. Het 21ste sei zoen begint in oktober. Het eerste elftal van SVO speelt zon dag thuis tegen Vesdo 1 de eerste wedstrijd van de nacompetitie. De uitwedstrijd in Schagerbrug staat voor donderdag (Hemelvaartdag) op het programma. Beide ontmoetingen beginnen om 14.30 uur. De winnaar promoveert naar de zesde klasse. In tegenstelling tot eerder veronder steld, strijden in de zevende klasse slechts twee ploegen om promotie. Knollendam, dat in Oosterend het meest werd gevreesd, blijkt zich niet te hebben geplaatst voor de nacom petitie. Maak zoveel lawaai en plezier als je wilt, maar pleeg geen vernielin gen. Dat is kort gezegd de bood schap die de gemeente wil uitdra gen aan jongeren die luilak willen vieren. Een werkgroep heeft zich de afgelopen tijd gebogen over maatregelen die vandalisme zo veel mogelijk moeten tegengaan. Geconcludeerd werd onder meer dat luilakvierders afleiding moet worden geboden. Op luilakochtend (zaterdag 29 mei) wordt daarom onder auspi ciën van de gemeente vanaf 4.00 uur een feestelijk programma verzorgd voor de jeugd van de middelbare school. Afgelopen week werden op de basisscholen stencils uitgedeeld waarop stapsgewijs wordt uitgelegd hoe de leerlingen een luilak jank bus (ook wel snerpende fietssirene) kun nen maken met behulp van een leeg conservenblik, een stuk sisaltouw, een spijker, petroleum of wasbenzine, een oude lap en een fiets met baga gedrager. 'Ze moeten zich weer gaan richten op de traditionele manier van luilak vieren. Daar hoort een hoop lawaai gewoon bij. Dat geldt niet voor het met boter insmeren van een an ders bezittingen, vertelt een woord voerder van de gemeente Maroes Albers (22) uit de Hemmer behaalde woensdag aan de Vrije Universiteit in Amsterdam cum laude haar doctoraal examen Sociaal Cul turele Wetenschappen in de richting beleid, communicatie en organisatie. Carla van Wijngaarden slaagde na een opleiding van een week bij het Gauscentrum in Lelystad voor het diploma hondeninstructeur 1. Zij is sinds oktober actief bij de Honden club Texel, aanvankelijk als assistent, nu als zelfstandig instructeur. Het was een mooi stukje van Kees Verschoor over de herbouw van het Raaksje in de Texelse Courant van dinsdag. Wat ik alleen mis bij al dat moois is het cachotje naast het raad huis, waaraan ik dierbare herinnerin gen heb in verband met mijn verblijf aldaar tijdens de Russenoorlog. Kom, zeur met en bouw iets nieuws op de volle ruimte. Jac. Stark, Den Burg. Dertig voetbalteams doen zaterdag 15 en zondag 16 mei mee aan het toernooi voor recreanten en vetera nen dat Texel'94 jaarlijks organiseert. De deelnemers zijn afkomstig uit het hele land. Acte de présence wordt gegeven door onder meer Bennebroek, Appingedam, Orion uit Nijmegen en Luctor et Emergo uit Almelo. De eer van de thuisveremging wordt verdedigd door oud-Texel'94 1 (met onder anderen Klaas Dirk Koorn, Paul van Exel, Simon Brand. Bart Heerschap en John List) en oud- Texel'94 2 (onder wie de broers Sjaak en Nelis Bakker, Jan Eelman en Jan- Hein Studulski). De wedstrijden du ren twintig minuten. Op beide dagen wordt om 10.30 uur begonnen. Op zaterdag wordt gevoetbald tot circa 17.00 uur. De prijsuitreiking staat zon dag rond 15.00 uur gepland. Nieuw bij die gelegenheid is de uitreiking van een bokaal die de naam heeft ge kregen van Marjan van der Vis, een trouwe vrijwilliger van Texel'94 die vorig jaar overleed. Deze prijs gaat naar de ploeg die zich het meest heeft weten te onderscheiden in po sitieve zin. B en w hebben geen bewaren te gen mechanische kokkelvisserij gedurende 2004 in het tot Texel be horende deel van de Waddenzee. Dat blijkt uit het positieve advies dat zij desgevraagd hebben gege ven aan het ministerie van LNV, dat de vergunningen aan de vissers verstrekt. In het bestemmingsplan staat dat de kokkelvisserii op het huidige niveau voortgezet kan worden. Geredeneerd wordt dat de verstoring in het alge meen beperkt is omdat het alleen bij hoogwater of in de geulen gebeurt. Een feit is wel dat door het vistuig de bodem over een belangrijke opper vlakte wordt omgewoeld, waardoor veel planten- en dierenleven vernie tigd wordt, al gaat het om slechts een fractie van het natuurlijke verlies. De hersteltijd van een kokkeiperceel is één tot twee jaar. Het college realiseert zich dat de za ken in de toekomst mogelijk anders komen te liggen door beleidswijziging als gevolg van het EVA ll-rapport en het rapport van de commissie Meijer. De besluitvorming daarover moet nog plaatsvinden zodat op dit mo ment nog het huidige bestemmings plan leidraad is. Met belangstelling bekijken bezoe kers van de oldtimermeeting op de haven van Oudeschild één van de ongeveer honderd opgestelde auto's en motoren. Hoewel het prachtig weer was, liet het bezoek het een beetje afweten. De bezoekers die wel naar de haven waren gekomen, kon den hun ogen uitkijken en luisteren naar de muziek die er werd gespeeld. Met een aantal oldtimers werd een tocht over het eiland gemaakt. (Folo March Heijnan) Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten 6. Sluyscoog, Korfbaeck, Vuurbaeck, Verlaet, Duykerdam, Middelton, Buytengors. In Oudeschild wordt dinsdag 18 mei vanaf 13.30 uur door 'De Bruinvis' oud papier opgehaald, leder wordt verzocht het tijdig gebundeld aan de straat te zetten. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar. 327270 Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via éen van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Te vens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727, 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage; op werk dagen. 's avonds en tijdens het weekeinde; Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp; Schoonoor 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Set oordsingel 44, Den Burg, tel. 4636549. Spreekuur elke w van 9.00 tot 17.00 u. Voor over ontwikkeling, voeding, ding en verzorging van jonge ren. - Uitleenmagazijn/servicepu Schoonoordsingel 44, Den Bum 314887. Geopend elke werkdag sen 13 00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0 650222. Kraamhulp: Voor directe krj hulp op Texel en na poliklinisch* valling Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikba Indicatie: Indicatie voor thi- en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis Stichting RI0 Wiermgen. Opvragen via tel. (C 671552. Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Bur'g; tel 312112. Maandag t/ir, dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 1( 13.00 en 15.00-17.00 u.; zor 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. ten die tijden alleen voor spo- sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9 00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2 Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844 DierenartsenpraHtijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichtmg, Wilhelmmalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van xt Is IJC iSl 9 00 tot 10 00 u. en van 14.G 16.00 u., De Buureton, Beatra 43, Den Burg. Tel. 312696, Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand de brandweer, 072 - 5644444 fehe Huiselijk geweld: Safehfem Texel, crisisopvang huiselijk ge,Me tel. 0222-321001dag en nachfe e reikbaar. Jongeren Informatie Punt vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, seis liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en wc< dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'G Ulo, Wilhelminalaan 1Den Bun- 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donde in d'Ouwe Ulo. WilhelminaiT tot p Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 2223330, dag tussen 10.30 tot 12.30 uu Kerken en minima: voorTexi— in financiële nood. Spangerwp 1793 EH De Waal. er zi L ti g hi Zondag 16 mei 2004 PROTESTANTSE KERK IN NE DERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. dhr. M.D. Kuiper. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. G. Toes uit Hoorn, be vestiging ambtsdragers. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. J. Vlasblom, Heilig Avondmaal. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden; 19.00 u. ds. P.C. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. C. der Nederlanden. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend. 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser, mmv. Rob Manse, zang. Dienst in Oosterend. De grootste Nederlander woont gewoon om de hoek. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advertentlecontroclen en aanbiedingen daartoe zijn van toepassing do Regelen voor het Aclvortenti*we:en van do Stichting ROTA, gevestigd to Amsterdam, zoals gedeponeerd bfj do Kamer van Koophandel en Fabrieken le Amsterdam onder nummer 41198699 Een oxemplaar van do Regolen voor hot Advertentie wezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automotisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode l< BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.OOi G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KER! Den Burg: zon. 10.45 u, Gospeltram; woord-comrr viering parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: bare lezing, 10.30 u.; Wachtts studie, 11.20 u.: Vertrouw op geest bij veranderingen in hetl eroi fen Omdat de raadscommissie Grond?®! op lokatie vergadert, wordt alleen dsfte missie Welzijn uitgezonden (v.««nC vanaf 20.00 uur). Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieutó 19 00 u. Shopping met Bart en Pet' |jjk (entertainment) 21.00 u. Onzin in de ether 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kmderprograff Vandaag: Ontdekwandetr De kinderen van Pietelepot: op stap met het nieuwe van het IVN in de hand 18.00 u Muziek met Marco 19.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit SOWWS gemeente Oosterend 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poèaf 12.00 u Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlan 15 00 u Frans gaat het doen (muz 16 00 u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtbfl 9.30 Hervormde kerk Den Buig 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19 00 u Wegdromen met een boeki ling van zaterdag) 20 00u. Natuurwijzer (herhaling v* dag) 21 00 u. Reggae on the move (i 23 00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18 00u. Radio Texel actueel (ni< 19.00 u. Op uw verzoek (verzoek 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogw (herhaling van zaterdag) 18 00 u. Onder de toren (geest#l gramma, met vanaf 19.00! verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhak 20.00 u. Raadscommissie. RecW- uitzending van de corn,J*^^m Welzijn vanuit het gemeert aansluitend. Radio Noonf Donderdag: 18 00u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnaroj Janien de Bruijn besprek6" kale nieuws). Vandaag: Over sterren het het ma^ keuzes Met een hoorspeltje overt* tiebureau, de Sommeltjes en vee1*® op eigen teksten en op tekst vankj Rijmelaar) Fenijn (herhaling van 6 aansluitend Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2