s 2 Teso-kapitein neemt afscheid in huifkar Kwaliteitskeurmerk Texelse stranden Kielekiele TEXELSE COURANT Texel W^at ik zeggen wou. Raadhuis (20) Wat ik zeggen wou. Blanco Raadhuis (21) Wat ik zeggen wou. bedrijvig heid Nieuwe eigenaren Klein Griekenland Teso boekte vrijdag record Raadhuis (22) Medische zorg Hulpverlening Kerkdiensten oud Papier T E X E LS E™COU RANT DONDERDAG 3 JUNI 2004 verzorgende hulp: Schoonoord^» 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schco oordsingel 44, Den Burg, tel. o«j 4636549. Spreekuur elke werkj van 9.00 tot 17.00 u. Voor vrag over ontwikkeling, voeding, öp^ ding en verzorging van jonge kir, ren. Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg,! 314887. Geopend elke werkdagt, sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke wei dag van 8.30-17.00 uur, tel. 02; 650222. Kraamhulp: Voor directe krajftS hulp op Texel en na poliklinisch^ valling: Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikbar, Indicatie: Indicatie voor thuisj en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOT* Wieringen. Opvragen via tel. (02j 671552. Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/m dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10. 13.00 en 15.00-17.00 u.; zoa- 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u.B ten die tijden alleen voor spoea sende gevallen. Burg. Voor inlichtingen, advies,ca sultatie en preventie. Bereikbar di. en woe. tijdens kantooruren, 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram G jam, tel 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Tei Warme maaltijdvoorziening, a mering, klusjesdienst, huishoudei dienst, versteldienst. Spreekuun 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 16.00 u., De Buureton, Beatn>i 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood l:i 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safeho, Texel, crisisopvang huiselijk ge^; tel. 0222-321001, dag en nachtb reikbaar. cl uit Ridderkerk, extra collecte voor doopsgezinde zending. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00u. Bert Piet uit Amsterdam ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zon. 10.45 u. dami woord-communieviering p; nen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg vergadering in Swifterbant. Goede wind helpt je verder. eei an Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten metWijk*rf den Berg spreekt met Ria van den Witte, die au pair was in Zwitserlanden? rijs. Verder vertelt Vroon Barhorst-Haö over haar leven in Gerritsland. aansluitend: Radio Noordholland Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (mev«l 19.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u. Onzin in de ether 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 07.00 u. Ronde om Texel. Verslaggw langs de route doen rechtstreeks ven van de Ronde om Texel en volgen ded marans op de voet. Afhankelijk vande-' duurt het programma tot ergens mdes dag 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramn Vandaag: Verkiezingen. De kinderen Pietelepote spreken met kandidaten het Europees parlement. Hen worden! Imgen voorgelegd, met name overdag van Texel in Europa. 18.00 u. Muziek met Marco 19 00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit gereforme* kerk Den Burg. 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poöae) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud, 15.00 u. Frans gaat het doen (muie* 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholiekekerkOenB Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek pi haling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling vans dag) 21.00 u. Reggae on the move (muzi<« 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuvw 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekp#* 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram« (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk^ gramma, met vanaf 19.00 W verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard e" Janien de Bruijn bespreken' lokale nieuws) 1 Vandaag: Raadhuis. Over het al dj*1 verbouwen van het raadhuis, de <W? van de democratie, de Ronde ornJ^.| de toenemende drukte Verder wc® afgelopen seizoen geëvalueerd en» een tipje van de sluier opgeücM plannen voor het nieuwe seizoen. M muziek, uit 'Alice in Wonderland', op"- teksten en op tekst van Huib 'de R1!"" Fenijn aansluitend: Radio Noordholland to m n >in kimBuilen »CTamwoofd»lijkhc>d via dc rexlicuc De toelichting die de gemeente in de Texelse Courant van vrijdag 28 mei gaf over het nieuw te bouwen ge meentehuis, klinkt onzes inziens niet erg overtuigend. Vraagtekens zetten we bi|voorbeeld bij het geringe prijs verschil tussen nieuwbouw en ver bouw Door de gemeente wordt er niets aangetoond. Verder is er de vraag of er een projectontwikkelaar is die geïnteresseerd is in het huidige gemeentehuis en wat hij daarvoor gaat betalen Vorig jaar is het ge meentehuis nog voor ongeveer €800.000 verbouwd. Dit bedrag moet bij nieuwbouw in vijf jaar ver vroegd worden afgeschreven. Maar dit zijn kosten die de burgers wel be taald hebben. Dus behalve de kosten die wij al eerder hebben genoemd, zoals de verdubbeling van het parkeergeld en de mogelijke extra verhogingen van de onroerendzaak- belasting, komt daar de vervroegde afschrijving van de verbouwing nog bij. De gemeente geeft ook niet volledig weer wie er meetellen voor het ver eiste opkomstpercentage van veertig procent. Daarom nog even kort sa mengevat: u stemt natuurlijk wel voor het Europees parlement. Bent u daar naast vóór nieuwbouw van het ge meentehuis. dan stemt u voor de ijs baan of voor het voetbalveld. Bent u echter tégen nieuwbouw, dan houdt u uw oproepkaart in uw zak en telt dan niet mee voor het gewenste opkomstpercentage. Het bestuur van 10 voor Texel. Naschrift redactie. Navraag bij de gemeente leert dat de stemmachine, naast de keuze voor het voormalige voetbalveld of de ijs baan, ook de mogelijkheid biedt om blanco te stemmen. Maar stem gerechtigden hebben ook de vrijheid om niet te stemmen. Het enige ver schil is dat een blanco stem wel kan meetellen voor het halen van de ondergrens van veertig procent die de gemeente heeft gesteld om de meningspeiling over de locatie van het raadhuis als 'leidend' te beschou- 'Als de liftschacht van het gebouw van de Onderzeebootdienst in één lijn ligt met de kerktoren, dan zit je bij het aanvaren van de haven van Den Hel der precies goed.' Een gevleugelde uitspraak van Teso-kapitein Martien Bakelaar uit Den Burg en tevens één van de kneepjes van het vak die zijn opvolger goed in de oren heeft ge knoopt. Na een loopbaan van 32 jaar bij Teso. waarvan een flinke poos als kapitein, nam Bakelaar zondag defi nitief afscheid. Hij is na Theo Dogger, Sietse Broersma, Dirk Bakker, Jan Staal en Henk Boon al de zesde ka pitein die in relatief korte tijd plaats maakt voor de nieuwe lichting. Zelf had Bakelaar de veerdienst het liefst met stille trom verlaten, maar daar wilden de andere leden van zijn vaar- ploeg met van weten. Ze charterden koetsier Martin Kikkert met zijn huif kar, die hem klokslag twee uur 's mid dags opwachtte toen de kapitein de stuurhut voor het laatst verliet en die het gezelschap stapvoets naar Den Burg bracht. (FotoGanmTlmmmnan) Ik had een prachtig voornemen. Na een bezoek aan het creatieve en kleurrijke Broadway, afgelo pen weekend in Den Hoorn, was ik namelijk in opperbeste stem ming. Daar zou mijn column deze week over gaan! Totdat dinsdag mijn oog viel op de kandidatenlijst voor de aan staande Europese Verkiezingen. Toen ik hem opensloeg, viel mijn oog op een "Meningspeiling' van onze gemeente. 'Waar wilt u dat het nieuwe gemeentehuis ge bouwd wordt?', luidde de peil- vraag. Een innerlijke strijd maakte zich van mij meester. Ik had mij immers voorgenomen geen woord te reppen over dit onder werp. Broadway is veel leuker. Net als vele Texelaars vind ik na tuurlijk ook dat het gemeentehuis gewoon op z'n plek moet blijven staan. Oké, het ziet er niet uit, dat vierkante kolos in het centrum van Den Burg. (Waar was de Welstandscommissie toen dat werd neergezet?) Maar opknap pen is een prima alternatief. Met een fractie van de centen voor nieuwbouw kan het huidige raad huis weer een juweeltje worden, vergelijk De Lindeboom. Onze lokale overheidsdienaren denken er echter anders over. Dus kunnen wij donderdag 10 juni in het stemlokaal slechts kie zen voor nieuwbouw, en wel op het Texel-veld of op de ijsbaan. Verbouw is dus sowieso van de baan en da's vreemd. Lezen onze volksvertegenwoordigers geen ingezonden brieven in de Texelse Courant? Horen zij met de nega tieve reacties in de straat over verplaatsing het gemeentehuis? Met enige ergernis denk ik terug aan de eerste hoorzitting die de gemeente over dit onderwerp had belegd. Het was een zeer rommelige presentatie. Diverse commissieleden deden hun on navolgbare zegje. Het was écht niet te volgen. Ook toen bleek de grote vraag slechts: waarheen verhuist het gemeentehuis Blij ven en verbouwen was 'een ge passeerd stationVragen uit de zaal hierover werden handig om zeild. Uit een berekening bleek dat de kosten voor nieuwbouw en verbouw ongeveer gelijk zou den zijn. Ammehoela. Tenzij er wordt verbouwd met gouden deurknoppen. Denk toch eens na commissie van wijze mannen en vrouwen. Ik zal op 10 juni in ieder geval mijn protest tegen de geplande ver huizing laten horen. Ik stem blanco. Misschien is het nog niet te laat en blijft het raadshuis staan waar-ie staat. Enne... sorry Broadway. Mi/n ruimte is beperkt. Maar het was weer prachtig. Tot over twee jaar. Reacties: mrrutgervanvelzen hotmail.com Donderdag is het zover. Dan kunnen we democratisch onze stem uitbren gen voor het Europees parlement. Zonder meer een goede zaak in deze tijd waarin men het woord democra tie hoog in het vaandel heeft. Maar hoe democratisch is de twééde kaart die u van de gemeente ontving? Trots kan men natuurlijk op 10 juni met maar liefst twee stemkaarten in de aanslag naar het stembureau stap pen. In een paginagrote advertentie inde Texelse Courant van 28 mei pro beert de gemeente u met veel elan op te roepen om gebruik te maken van uw 'democratisch stemrecht' over ons zo veel besproken gemeente huis. Wel geeft men echter duidelijk aan dat er slechts twéé keuzes mo gelijk zijn voor een geheel nieuw raadhuis: 'Want in 2003 heeft de ge- Yannis Varkaris en Yannis Filippas zijn de nieuwe eigenaren van restaurant Klein Grieken land. (Foto Jeroen van Haltum) kanties met hun families. 'We wilden graag iets voor onszelf beginnen en dat kon hier' De twee willen Kiem Griekenland een echt Griekse sfeer gaan geven en echt Grieks eten ser veren. Diverse producten halen ze zelf uit Griekenland en in de avonden wil Varkaris op Griekse snaar instrumenten als de baglamast en de bouzouki spelen. Voor de sfeer heb ben ze ook een Grieks olijfboompje gepland bij hun nieuwe restaurant. Yannis Varkaris en Yannis Filippas zijn de nieuwe eigenaren van restaurant Klein Griekenland aan de Nikadel in De Koog. De twee hebben er inmid dels een paar weken warm gelopen. Varkaris en Filippas hebben beiden in diverse restaurants gewerkt in Neder land en Griekenland. Varkaris werkte onder meer op Kreta en in Athene. Filippas werkte eveneens op Kreta. De afgelopen jaren werkten ze in een Grieks restaurant in Utrecht. Ze kwa men met Texel in aanraking door va- Met 4.351 auto's heeft Teso vrijdag een recordaantal auto's vervoerd, vier procent méér dan met Pinkste ren 2003. In combinatie met een bezoekersstroom naar Cape Hol land, leidde de grote drukte ertoe dat auto's al ter hoogte van de Kooybrug in de file kwamen. Het lange weekend, het Pinkster evenement van de Oude Trekkers en Motoren Vereniging, Broadway en het fraaie weer zijn factoren die bijdroe gen aan de enorme drukte. Nadat de grootste toestroom vanaf circa 15.00 uur op gang kwam, stagneerde het verkeer in en voor Den Helder. Des ondanks kijkt Teso terug op een dag waarin de doorstroming naar de veer haven wel zodanig was dat de boot bij elke afvaart volledig kon worden geladen en dat de veerdienst dus de maximale capaciteit heeft benut. Er werd doorgevaren tot 23.30 uur. Op vallend was verder dat de drukte donderdag al op gang kwam. Die dag werden 12 procent meer auto's over gezet dan een jaar eerder. De terug reis maandag, waarbij 3900 auto's werden vervoerd, liep volgens Teso volgens het boekje. Dit in tegenstel ling tot het Hemelvaartweekend, waarbij de wachtrij tot de tweede ro tonde bij Den Burg stond. Het betrof slechts 300 auto's en alle wachtende pasten keurig op het opstelterrein, 'Probleem was dat toen iedereen te gelijk weg wilde, terwijl de reizigers nu gespreid kwamen', vertelt Alex Cofino van Teso. Tijdens het hele pinksterweekend zette de veerdienst 4,1 procent meer auto's over, terwijl het personenvervoer toenam met gemiddeld 2 procent Hieruit valt te concluderen dat de bezetting per auto iets is teruggelopen. Het is - gemeente - niet üw huis dat men buitengaats gaat bouwen en u - excusez Ie mot - is door de strot gaan douwen Het is - helaas - ook niet óns huis een kanjer, samen te betalen Of dacht de raad dat geld bij Ezel S te kunnen halen? Met een mooi vergulde pil bedoelt men: democratisch slikken Mag ik tóch de keuzekaart straks maar laten fikken? A.C. Bakker, Den Burg. meenteraad al de historische keuze gemaakt voor verplaatsing. Kies daarom met overtuiging. Maar u bent overigens niet verplicht om aan beide verkiezingen mee te doen', lezen we onder aanvoering van onze eerste burger deze wel zeer lijvige uiteenzet ting om uw keuze te bepalen vóór de locatie ijsbaan of het voormalige voetbalveld. Mis ik als gewone bur ger hier nou even iets? Sta ik daar straks op 10 juni voor die stem computer, en na mijn stem voor het Europees parlement kan ik zowaar ook nog deelnemen aan de door de gemeente genoemde 'unieke combi natie' voor de keuze van een nieuw raadhuis. Maar waar zit bij deze de mocratische stemcomputer nou toch die verdomde keuzeknop voor be houd van het bestaande raadhuis op de huidige locatie? Je zoekt links je zoekt rechts, brilletje af brilletje op. Niks geen knop waarmee u vrij uw keuze kan bepalen voor de huidige locatie. Heel jammer dat men on langs in de gemeenteraad met 'de handschoen' durfde op te nemen toen Frans Visman van D66 voor stelde om de kwestie van het 'kanjer project' van het veelbesproken ge meentehuis nog eens opnieuw te bezien. De stemmen en uitslagen van de eigen eilandbevolking bereiken het gemeentehuis wel, maar kom niet aan de heilig verklaarde 'karn- o nee - kanjerprojecten'. Mijn 'rode kaart' voor de raadhuis-stemming gaat in ieder geval zeker rechtstreeks bij het oud papier voor OBS De Bruinvis. Dan heb je in ieder geval het demo cratische gevoel dat het met de oud- papierprijs tenminste nog iets goeds opbrengt. Tel eerst wat je hebt, en dan pas wat je werkelijk mist. Bert Koning, Oudeschild. Tijdens een officiële bijeenkomst op Cape Holland in Den Helder hebben vertegenwoordigers van de negen Texelse strandslagen en de Waddenhaven (de jachthaven) de Blauwe Vlag ontvangen. Dit kwaliteitskeurmerk is het interna tionale symbool voor schone stranden met goede voorzieningen en een goede bereikbaarheid. De toekenning geldt voor één jaar. Van de circa 100 Nederlandse strandslagen werden er door de Ne derlandse jury (van de ANWB) 32 voorgedragen aan een internationale jury, gevormd door de Foundation for Environmental Educationeen onaf hankelijke milieuorganisatie. Texel kreeg voor elk van zijn strandslagen aan de (Noordzee)kust - paal 9, 12, 15, 17, 19, 19,5, 20, 21 en 28 - een Blauwe Vlag toegewezen. Voor paal 21 en 28 was dit de tweede maal. Ook vorig jaar mocht bij die strand slagen al de Blauwe Vlag worden gehesen. De gemeente laat in een persbericht weten dat wethouder Annie Hm, in het college portefeuillehouder strandzaken, 'apetrots' is op het be reikte resultaat en dit als 'een belang rijke kwaliteitsimpuls voor de recrea tieve voorzieningen' op Texel be schouwt. 'De toekenning van de Blauwe Vlag is de bekroning op het werk van strandexploitanten en de gemeente, die gezamenlijk in de af gelopen periode de puntjes op de i hebben gezet om het de bezoekers naar de zin te maken.Ook de strand exploitanten, verenigd in de Vereni ging Strandexploitanten Texel, toon den zich verheugd met de toe kenning. Bezoekers die zaterdag een kopje koffie of thee bestelden in één van de paviljoens, werden getrak teerd op een petit four met het logo van de Blauwe Vlag. Niet alleen het zwemwater langs de Texelse kust werd beoordeeld door de internationale jury. Ook uiteenlo pende voorzieningen voorde strand- bezoekers werden in orde bevonden, zoals het sanitair, de strand bewaking, bereikbaarheid en de ruime (en gra tis) parkeerplaatsen. Daarnaast heb ben zes van de negen strandslagen (paal 9,12,15,17,20 en 28) voorzie ningen voor mensen met een handi cap, zoals parkeerplaatsen, sanitair, strandrolstoel en een betonnen pad of rolmat tot aan de waterlijn. De toekenning van de Blauwe Vlag gen heeft volgens de gemeente een belangrijke promotionele waarde voor Texel, omdat toeristen er veel waarde aan hechten. In Duitsland geeft 65 procent van de vakantiegan gers aan de aanwezigheid van de Blauwe Vlag bij de keuze voor een bestemming mee te wegen. De vlaggen werden vrijdag tijdens een officieel programma op Cape Holland uitgereikt door hoofd directeur G. van Woerkom van de ANWB en europarlementariër J. Maaten en zaterdagochtend door de leden van het college gehesen bij de strandslagen. Burgemeester Joke Geldorp en strandexploitanl Renè Jager hijsen de Blauwe Vlag bij paal 9. Op de achtergrond Piet Zijm, die als medewerker van het strandpaviljoen onder meer de taak heeft de rommel in de omgeving op te ruimen en daarmee een belangrijk voorwaarde vervulde bij de toekenning van het keurmerk. ifoio Joop Rommeisi Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08 00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Zondag 6 juni 2004 PROTESTANTSE KERK IN NE DERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. J. ter Haar, Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. dhr. D. Muurling uit Barneveld. Hervormde gemeente Waal, Koog, De Waal: 10.00 u. ds. J. Vlasblom, kindedienst. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. F. van Hel den; 19.00 u. ds. RC. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. F. van Helden. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. J. Klanderman, mmv koor 'I believe' Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 2. Weststraat, Hollewal, Lijnbaan, Pater Witte- plein, Molenstraat, Molendwars straat. Inwoners van Eierland kunnen za terdag tot 16.00 uur hun oud papier storten in de container bij de Strij- bosschool. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advertentiecontracton en aanbiedingen daartoe Zijn van toepassing do RcgeJan voor het Advertentiewezen van de Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd W| de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Regelen voor het Advertentiewezen wordt op uw verzoek kostoloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automousch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2