4 GAAT TEXEL NU VAN HET SLOT? zm M DIGITAAL FOTO VIDEO OP Z'N MOOIST!!! DE KRIMI TEXEL Canon mv 750 COMBI Juttersbuffet Ie I berichten .TEXELSE JQ cóURANT. GEMEENTE TEXEL Hoorzitting over streekplan actief in beeld 1U Hout- en Bouwcentrum Van der' Raam- en deurkozijn incl. iso-glas Tj&J Overige bekendmakingen voor Autotechniek Autotechnicus, Eerste autotechnicus, Alice in Wonderland g geen keuze gemaajjt? voor detailhandel in Den Helder of Schagen ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Bekendmakingen Gemeente Texel Vergunningen VRIJDAG 18 JUNI 2004 Volgens het concept-streekplan ('Ontwikkelingsbeeld Noord- Holland Noord') van de provincie dreigde Texel voor de komende tien jaar 'op slot' te gaan. Acties van de gemeente en andere Texelse organisaties resulteerden in februari 2004 in een mas sale respons van circa 900 bezwaren. Inmiddels hebben Gedeputeerde Staten de plannen bijgesteld. Er mogen de komende tien jaar 600 woningen worden bij gebouwd en uitbreiding van locale bedrijventerreinen wordt toe gestaan. Het uiteindelijke besluit wordt echter genomen door Provinciale Staten. Donderdag 24 juni komt de provincie naar Texel voor een hoorzittii* over het concept-streekplan. De bijeenkomst begint om 13.30 uurjj schietsportcentrum Odysseus, Emmalaan 65 in Den Burg en zal tot» de avond duren. Het gemeentebestuur roept eenieder op om opnieuw massaal aanwezig te zijn. Allee bezwaarmakers kunnen inspreken, andere belangstellenden zijn van harte welkom om* toehoorder aanwezig te zijn. De provinciale "Nota van beantwoording" kunt u nog verkr gen bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Laat zien dat de toekomst van Texel ons allemaal aangaat holel restai leer informatie ^op zaterdag 19 juni -14.00 uur langs Bfimarkt, 31, Den Helder. p,N Kf holel reslriHit bungalowpark ZONDAG 20 JUNI (voor-, hoofd- en nagerecht) Voor alle vaders een leuke attentie! Speciale vaderdagprijs 17,- p.p. Kinderen tot 10 jaar 9,- p.p. n gewenst) Aanvang 18.00 uur. Reserveren i Dagelijks geopend Sluifivcg 13. Oosterend T 0222 363020 I www prins-hend Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Vaststelling belastingverordening De gemeenteraad heeft op 23 maart 2004 gesteld: de Verordening Baatbelasting rioleringsaanli De Ploegelanden. De verordening treedt in werking met ingang van de ac/rtstëtj na die van de bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is 1 Januari 2004. bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming va.it verordening in de verzameling besluiten verordeningen ocl juni 2004 onder nummer 149 De verordening ligt kostelooii image bij de balie Burgerzaken en Welzijn van het genvé tehuis Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een aan leges een afschrift verkrijgen van genoemde verorderi en besluiten. or Commissievergaderingen De vergaderingen van de raadscommissies Wert wijze Raad en Middelen van eind juni gaan nü door. Wél gaan door: de commissie Grondgebied (maandag 28 en dinsdag 29 juni) commissie Wel zijn (woensdag 30 juni), aanvang 20.00 uur in he gemeentehuis. Vaststelling nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening De gemeenteraad heeft op 16 juni 2004 es nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening Texd (APV) vastgesteld. De APV bevat diverse bepafa gen met betrekking tot de openbare orde, even? menten, horeca, maatregelen tegen overlast, ed De APV vervangt de huidige APV en bevat daa naast een nieuwe regeling voor het kappen vs bomen. De nieuwe APV is geldig vanaf 31 jti 2004. Naast de oude APV worden ingetrokken de Kap verordening Texel en de Verordening ter bevord* ring van de veiligheid met recreatieve bedrijfJ vaartuigen. De komende weken zal via publicatie aandacht worden besteed aan gewijzigde® nieuwe onderdelen van de APV. Ook worden reet betrokken organisaties of personen zo mogelijk geïnformeerd over gewijzigde of niei onderdelen. Ter inzage Vanaf 21 juni a.s. ligt de nieuwe APV ter inza bij de balie Grondgebied van het gemeenlek Hier kunt u ook terecht voor nadere informal Specifieke vragen kunnen wellicht niet direct bi antwoord worden, maar die vragen worden ger' teerd zodat deze in een later stadium kunnl worden beantwoord. Eén onderdeel van de APV wordt direct ingevoi in de periode 1 juli t/m 31 augustus tussen Ofl en 06.00 uur is het verboden het strandgedei te betreden tussen de palen 18 en 21 waarop ij standhuisjes zijn geplaatst. Het gaat hierbij om# strook strand van 10 meter breed gerekend va de duinvoet. Dit zal ter plaatse met borden v den aangegeven. De bepaling geldt niet voor# genaren en gebruikers van strandhuisjes, miisj kunnen aantonen eigenaar/gebruiker te zijn-J1 bepaling is bedoeld om de bouwwerken op& strand te beschermen èn andere vormen vantë der en overlast te voorkomen. De politie kan w deze maatregel direct handhavend optreden,0 zonder dat er al strafbare handelingen zoals*" nieling worden verricht. niveau 2 niveau 3 (BBL; 4 dagen per week werken, 1 dag per week naar school) De dansvoorstelling is een groot succes geworden. Bestuur en directeur van de Muziek- en Dansschool Texel bedanken allen die zich hiervoor hebben ingezet: vrijwilligers, leerlingen, ouders, docenten, Nauta Boek, Gemeente Texel, Rabobank, Stichting Rab Texel, Teso, VSB-fonds. N.o -«fx. V Vader valt dit Werken bij een Recreatiebedrijf is afwisselend en leuk! Ter versterking van ons administratieteam zijn we op zoek naar een Fulltime jaarcontract met mogelijkheid tot verlenging Werkzaamheden Uicvoeren van diverse verschillende administratieve taken op de afdeling Administratie waarbij een defi nitieve taakomschrijving gemaakt wordt die afge stemd is op de kwaliteiten van de kandidaat. Profiel Wij denken daarbij aan iemand met een passende op leiding op administratief gebied en goede kennis van geautomatiseerde boekhoudsystemen Verder aantoon bare werkervaring in diverse takken van bedrijfs administratie. het vermogen om in een teamverband te werken, goede communicatieve vaardigheden en een dienstverlenende instelling. De Krim biedt: Een fijne werksfeer met enthousiaste collega's, belo ning en voorwaarden volgens de CAO Verblijfs- recreatie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden waar onder studie-ondersteuning en een reiskostenver goeding. Ben je geïnteresseerd?: Stuur dan voor 29 juni een brief met cv naar. DE KRIM I TEXEL, Personeelszaken, t a v. Joannie Schaapman, Roggeslootweg 6, 1795 JV De Cocks- dorp. Het is ook mogelijk om per e-mail te reageren personeels zaken@krim.nl. Mocht u nog vragen heb ben, bel dan naar 0222-390110. jaar voor oranje! Oranje tompoezen Oranje moorkoppen Oranje EK punten 4 voor 5,00 Wees er snel bij of bestel ze tijdig bij Spar Kalverboer. Spar Koot, Spar Goënga, Dros Bakkerij of bij Texel Catering Banket Service Ruud Boom Stoompoort 16, Oudeschild. tel. 313791 Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel nl OPEN: ma. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen Haven 26 te Oudeschild: geheel oprichten v.e. speel- werktuig/klimtoren (ontvangen 10 juni 2004); Rogges lootweg 313 te De Cocksdorp gedeeltelijk vergroten v.e. zomerhuis (ontvangen 14 juni 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning Middelton 6 te Den Burg: gedeeltelijk veranderen/ver groten v.e. woonhuis (ontvangen 16 juni 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, tweede fase De Rede 7 te Den Hoorn: geheel vernieuwen/vergro ten v.e. loods (ontvangen 9 juni 2004); Schilderend 44 te Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 10 juni 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunning Skillepaadje 8 te Oudeschild: gedeeltelijk vernieuwen/ vergroten van 2 landbouwschuren en garage/berging (verzonden 11 juni 2004). Verleende reguliere bouwvergunning Nieuwlanderweg 90 te De Waal" plaatsen v.e. recreatiewoning (verzonden:11 juni 2004). Verleende monumentenvergunning Herenstraat 49 te Den Hoorn restauratie van het woonhuis (verzonden 10 juni 2004) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten ziin bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis a/d Duykerdam 38 te Den Burg. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het concept-besluit ligt vanaf 21 juni 2004 gedurende vier we ken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze kenbaar maken Voornemen tot medewerking (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: tijdelijk plaatsen van twee kantoorunits a/d Nikadel 21 te De Koog. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het concept-besluit ligt vanaf 21 juni 2004 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstelling Burgemeester en Wethouders willen medewerking verlenen op basis van een vrijstelling ex artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aan het verzoek van: Hotel Opduin, Ruyslaan 22 te De Koog, om het ge bruik van de recreatieve- en verzorgende voorzienin gen van het hotel op beperkte schaal aan 'niet' hotel gasten aan te bieden. Dit voornemen ligt vanaf 21 juni 2004 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Eventuele zienswijzen kunnen gedurende deze termijn schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden ge maakt Voornemen tot tijdelijke vrijstelling Burgemeester en Wethouders willen vrijstelling verle nen aan de volgende verzoeken met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening: permanente bewoning van het recreatieappartement Pelikaanweg 172 te De Koog tot en met 31 decem ber 2007; permanente bewoning van het zomerhuis Zanddijk 288 te De Cocksdorp tot en met 31 oktober 2007; permanente bewoning van het recreatieappartement Schumakersweg 94b te De Koog tot en met 1 januari 2005; permanente bewoning van de recreatieve opstal Zuidhaffel 31a te Den Burg tot en met 31 december 2006; permanent bewoning van het recreatieappartement Schumakersweg 62 te De Koog tot en met 31 de cember 2007. Deze voornemens liggen vanaf 21 juni 2004 gedurende twee we ken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis In dien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van inzage legging schriftelijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders Afsluiting deel Razende Bol Burgemeester en Wethouders hebben twee gedeel ten van de Razende Bol tijdelijk afgesloten, ter be scherming van de daar aanwezige zeehonden en dwergsterns. Het afgesloten gebied is ter plaatse ken baar gemaakt via borden. De bijbehorende stukken liggen vanaf maandag 21 juni gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de balie Grondge bied. Eventuele bezwaren kunnen gedurende de termijn van de ter inzage legging schriftelijk aan het College van Burgemeester en Wet houders worden gestuurd Vrijstellingen 'kamperen bij de boer' Burgemeester en Wethouders hebben vrijstelling ver leend voor het plaatsen van kampeermiddelen, jaar lijks in de periode van 15 maart tot en met 31 okto ber, binnen de agrarische bebouwingsblokken van onderstaande personen. 10 kampeerm.: P, van Groenigen - Amaliaweg 11; 09 kampeerm.: J. M, Bakker - De Grie 5; 10 kampeerm.: T.J. Timmerman - De Rede 23; 10 kampeerm.: C.J de Lugt - Hoofdweg 1; 07 kampeerm.: B.C. Bakker - Hoofdweg 34; 10 kampeerm.: J.L. Stroo - Hoofdweg 41; 10 kampeerm. B.M. Dros - Hoofdweg 66; 10 kampeerm.: W.T. van der Linde - Krimweg 22; 10 kampeerm.: Fa. Uitgeest - Maaikedumweg 8; 10 kampeerm.: S.N. Roeper - Oorsprongweg 69; 08 kampeerm.: J F Krab-Kanters - Pontweg 160; 10 kampeerm.. D.P List - Pontweg 180; 07 kampeerm.: H. Smit - Postweg 129; 10 kampeerm.: N.A. Zegers - Postweg 149; 10 kampeerm.: E. Barendrecht en P.Wuis - Postweg 177; 10 kampeerm.: C Westdorp - Postweg 185; 10 kampeerm.: A. de Visser-Jansen - Redoute 12; 10 kampeerm.: Bakker Astrid BV - Ruigendijk 16; 10 kampeerm.: W.J. Reuvers - Ruigendijk 22; 07 kampeerm.: E M. van der Star - Schorrenweg 16; 10 kampeerm S.H. Wuis - Schorrenweg 21; 10 kampeerm.: K.A. Hin-Vlaming - Schorrenweg 31; 10 kampeerm.: J. Schraag - Schorrenweg 39; 10 kampeerm.: N.A. Zegers - Slufterweg 211; 10 kampeerm.: W en R Boon - Stuifweg 68; 10 kampeerm.: J. Dijkshoorn - Stuifweg 70; 10 kampeerm D. Terpstra - Van der Sterrweg 11 09 kampeerm. J.C. van Heerwaarden - Vuurtorenweg 61 10 kampeerm.: A. Saai en M.G.Saal-Willemsma - Vuurtorenweg 83; 05 kampeerm.: J Th. Boon - Vuurtorenweg 107. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staande naam en het adres van de indiener; de datum, een omschrijving van het be sluit waarlegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht. Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aangevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Be stuursrecht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Bovengenoemde ver gunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeen tehuis Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: de heer M. Rópke, Strandpaviljoen De Zeester, voor het houden van het Zomerfestival op 25 juli a.s. op het strand nabij Paal 17, met spectaculaire activi teiten, muzikaal en sportief programma en kinder activiteiten van 12.00 tot 17.00 uur; de heer M. Ropke, Beachcafé De Buren, voor het houden van een muzikaal dansfeest "Island Samba" op 28 juli a.s. op het strand nabij Paal 17 van 15.00 tot 24.00 uur; Stichting Horeca Belangen De Koog voor het hou den van De Koog Culinair op 11 en 12 september a.s. in het centrum van De Koog; Stichting Texel Race voor het houden van de Texel Race op 18 september met als uitwijkdatum 19 sep tember a.s. vanaf het strand nabij Paal 9 en het hou den van kitesurfwedstrl|den op deze dagen nabij Paal 9. Bovenstaande aanvragen liggen Ier inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee we ken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burge meester, Postbus 2001790 AE in Den Burg. ieer informatie op zaterdag 19 juni (.00 uur langs markt. Helder. unicef Kijk op www.unicef.nl/shop cf t*l 0701D 33 00 leiden kenloomren) Digitale videocamera LCD kleurenscherm 22 x Optische zoom USB aansluiting Image stabilisation Lichtgewicht ontwerp Digitale effecten ROC Kop van Noord-Hollair Sector Techniek (0223) 611350

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 10