3 :r 1 'Na landingsoefening geen douches en warm water' Zware omstandigheden tijdens laatste Krimloop F amilieberichten f TEXELSE COURANT' - iners naar Stroe ke, Van der Vis Winter winnen ielerwedstrijd ede woning naar vierkante meter Wat ik zeggen wou. •x, -■ Beeldentuin bij bungalows leidt tot bezwaren Windsingel moet naar andere plaats Boeken Top Tien Kap mag, maar bijgebouwen weg Robbert Boersen sterkste in tijdrit lOillem. o Jflariska <72ouiita Maf tem Qwen "Jexelaartjes VRIJDAG 20 AUGUSTUS 2004 V-- .•Z«- .''v'.m.v D Meijer eindigde afgelopen nd tijdens een samengestelde jdstrijd in Stroe op de eerste inde klasse 1 voor tweespan- was een van de vijf Texelse mers in een veld van 65. Za- werden dressuur en vaardig- ifgewerkt, zondag werd een ion verreden over een weg- irs van 21 kilometer waarin hindernissen waren opgeno- de laatste een spectaculaire imdernis. Jimmink wist met zijn span j« mara's de wisselbeker voor de aanspanning in de wacht te LI .Carlo Witte eindigde op een jlaats in de klasse 2 voor twee- a sn. Hans Jimmink behaalde in L Jasse een vierde plaats, Piet ;ch een zesde. Willem Goënga ein- als zevende. «edstrijd was een goede voor- te ng op de samengestelde men- enl ijd die 25 en 26 september op vordt gehouden. de wielerwedstrijd voor de lankcompetitie die dinsdag erreden op de baan aan de ferweg begonnen de ren- an de A-poule rustig. Uitein- won Jordy Vinke met ruime irong. ek^tempoversnelling van Gauke igen ontstond een kopgroep Van Lingen, Niels Jimmink,1 toom, Jordy Vinke en Ruben ge iet hadden postgevat. Jesse en Ricardo de Graaf vonden te instantie ook aansluiting bij groep, maar moesten lossen, zie mpo in de kopgroep lag niet de renners beloerden elkaar an Lingen probeerde een aan- m vergeefs weg te springen. In irlaatste ronde plaatste Jordy zijn beslissende versnelling, ime voorsprong won hij de rit. 'int om de tweede plaats ver- aotisch. Van Lingen dook te te voorlaatste bocht in, waar van de baan raakte. Jimmink erde hiervan en werd tweede, te vijf renners gingen van start poule. Een sprint moest hier lissing brengen. John Daalder versnelling van ver aan om lenstanders te verrassen, maar an der Vis had deze truc door- passeerde Daalder nog net, luisman werd derde. De jeugd lid werd gewonnen door Cees In de eindsprint verschalkte aas Uitgeest. Mike Brouwer Jiap derde, voor Werner Kuip. >13! 1 Jordy Vinke; 2. Niels Jimmink; 3. an Lingen; 4 Theo Boom, 5. Ruben van poule: 1. Ferry van der Vis; 2 John 3 Mark Huisman, 4 Arie de Ridder, Schaefer(gastrenner). Jeugd I.Cees Klaas Uitgeest; 3. Mike Brouwer, 4. Kuip, 5. Erwin de Ridder; 6 Daan het pand Californiëweg 313 svrouw H.Roemers-Burie vol st bestemmingsplan een re- ve bestemming heeft en n niet groter mag zijn dan 70 ite meter, wil het college toch mng geven voor vervangende >ouw van 85 vierkante meter, ent is dat het in 1933 ge le huis (dat bereikbaar is via legangsweg over het bunga- ■kVredelust) bij de vaststelling I huidige bestemmingsplan ten 'te als recreatiewoning is aan- kt. Het is historisch aantoon- dat het huis lang voor die tijd uigegeven als tweede woning izelfde rechten en plichten als voor gewone woningen. -■ te woningen mogen zowel voor 5 fente bewoning als voor re- worden gebruikt. Mevrouw srs staat sinds januari 2001 op 'es ingeschreven en kreeg in "vergunning voor de vervan- eneen garageberging, wat bij h die alleen recreatiewoning et mogelijk is. De vernieuwing thuis wordt mogelijk gemaakt en artikel 19-procedure Met meer dan normale belangstelling heb ik het artikel over mariniers en hun landingsvaartuigen in de Texelse Courant van 13 augustus gelezen. Vooral omdat met enorme letters boven het artikel werd vermeld dat elke marinier zijn opleiding begon op dit vaartuig, namelijk de L13. Dit is niet helemaal correct. Zelf heb ik mijn opleiding op de Mok gehad in 1953. De landingsvaartuigen die toen wer den gebruikt waren de zgn. LCA's. Waar dit voor stond is me ontscho ten (Landing Craft Assult, red.) maar ze waren toch enigszins anders dan de bij het artikel afgebeelde L13. Ze waren waarschijnlijk uit Engeland af komstig. De bovenkant was open en kon bij slecht weer worden gesloten door middel van een zeil. Op zich is een en ander niet belangrijk, maar al lezende kwamen mij de beelden weer voor de geest van de landings oefeningen toentertijd. Vóór de Tweede Wereldoorlog moet de Mok een goed en functioneel oefenkamp zijn geweest, dat als basis diende voor watervliegtuigen. Na de oorlog werd het gebruikt voor de opleiding van mariniers, hetgeen door de prima ligging aan zee uitermate geschikt was voor dit doel. Maar als ik nog denk aan de accommodatie waar mee we ons moesten behelpen en dit vergelijk met de luxe voorzieningen van vandaag, dan is dat zo'n verschil dat de heren naar mijn mening tegen woordig totaal verwend worden. Er was beperkt stromend water, dat door de 'waterboer' werd opge pompt uit een bak in het haventje, die steeds werd bijgevuld door een tank bootje uit Den Helder. Dit systeem werkte heel gebrekkig en vaak hele maal met. Na een landingsoefening wilden we ons douchen, maar er waren geen douches en warm water was er al helemaal niet. Het kwam dus voor dat er begin oktober overdag een landingsoefening werd gehouden waarbij alleen het geweer droog bleef. Je zogenaamde gevechts uitrusting was totaal nat en zat soms onder de prut. Als je dan terugkwam in het kamp, was het eerste dat je deed je natte plunje aan de drooglijn hangen, nadat je het in de wasgoot had uitgespoeld. Tegenwoordig bren gen ze dat naar de droogkamer en is het in een uurtje droog. Het douchen ging als volgt. Je nam je buitenhelm en vulde die onder de koudwaterkraan en kieperde hem vervolgens over je hoofd. Ijskoud water, je stond te rillen. De luitenant zei dan: 'Ik wil geen wanklank horen, want dat doen mietjes. Jullie worden marinier. Het kon gebeuren dat er midden in de nacht alarm werd ge geven en dat we in volledige gevechtsuitrusting buiten moesten aantreden. Dan riepen we: 'Dat kan niet, want onze uitrusting hangt nog aan de lijn en die is nog lang niet droog.' 'Niks mee te maken. Halen die spullen, en met een rotgang.' Ik voel het nog: zo uit je warme bed die natte kleren aangehesen en de ver dere troep aam je lijf gehangen en naar het haventje, alles in de looppas en je hield je kop dicht, want met straffen waren ze niet mals. Via de touwladder langs die nage maakte scheepswand in de LCA en varen met die hap naar een voor ons onbekende bestemming. Had je ge luk dan werd het een landing op de 4) <V. Het college zal Gerard Zoetelief uit De Koog geen opdracht geven om bomen te planten bij zijn elf rec reatievilla's aan het Mienterglop. De reden is dat van beplanting geen sprake is in de bouwvergun ning die Zoetelief vier jaar geleden kreeg voor het villapark. Stan Boon uit De Koog denkt daar anders over. Hij wil alsnog afscher mende beplanting omdat hij geen prijs stelt op inkijk vanaf het park op zijn naburige beeldentuin aan het Oude Dijkje en vroeg het college handhavend op te treden. Hij meent dat in de bouwvergunning wel dege lijk een bepaling inzake het aanbren gen van beplanting is opgenomen. De gemeente stelt dat op de tekening bij de bouwvergunning slechts een globale Impressie van mogelijke beschoeiing nabij de recreatie woningen is aangegeven, maar dat deze geen onderdeel is van het bouw- en aanlegplan waarop de ver gunning betrekking heeft. De aanleg ervan kan daarom met worden afge dwongen. De kwestie staat met los van het be zwaar dat Zoetelief en Nico Ruys hebben gemaakt tegen bouw activiteiten van Boon in zijn beelden tuin. Deze bouw ('verandering van een carport') zou strijdig zijn met de bescheiden opzet die de beeldentuin zou krijgen en visuele en andere hin der opleveren voor het aangrenzende villapark. Hors, maar als het kader goed op dreef was voeren ze naar paal 9 en zaten we een uur in die open boot te bibberen tot de klep naar beneden ging en we te water sprongen om vervolgens zo snel mogelijk naar het strand te ploeteren en zorgen dat je bij de duinvoet kwam, want daar mocht je dan even gaan liggen wach ten tot er nadere orders kwamen. Een Bart Siemeling, gefotografeerd tijdens zijn opleiding tot marinier op de Mok. uur later was je weer in het kamp en mocht je de was weer doen. Als er toen een vakbond voor militairen had bestaan, zou het kamp onmiddellijk gesloten worden. Sterker nog, het zou nooit in gebruik genomen zijn. Na de amfibische opleiding, die een maand duurde en waarmee de negen maanden duiende marimersopleiding werd afgerond, werd ik in november 1953 als lid van de vaste bemanning op de Mok geplaatst en heb daar een jaar lang als waterboer de drinkwa tervoorziening mogen runnen. Dat betekende alle dagen improviseren en vaak 's nacht in actie moeten ko men omdat de drukketel het weer eens niet deed De landingstroepen moesten toch water hebben als ze terugkomen. Om die reden hoefde ik nooit meer wacht te lopen en kon ik elke avond naar Den Burg. Ook leuk. Nog zie ik, toen in de winter de slan gen (die bovengronds lagen) waren bevroren en het pompen niet lukte, de lange rij mariniers emmers water doorgeven, van de waterbak in de haven tot de waterput. Dit alles kwam weer bij mij boven toen ik het ge noemde artikel las. Het was allemaal heel primitief maar ik had het met willen missen. Bart Siemeling, Den Burg Naschrift redactie: De kop boven het artikel 'Elke mari nier begon zijn opleiding op dit vaar tuig' is een citaat uit de mond van èén van de initiatiefnemers van de restau ratie. In het artikel wordt ook gesteld de L13-landingsboot in de jaren zes tig op de Mok was gestationeerd en dat eerder werd gewerkt met landingsvaartuigen van andere lan den, zoals ook blijkt uit het verhaal van Bart Siemeling. Tijdens de laatste Krimstrandloop zorgde het hoge water er woensdag avond voor dat de lopers door het mulle zand moesten lopen. Menigeen koos daarom voor vier kilometer in plaats van de acht. Hoewel er een dreigende lucht hing, bleef het droog. Bij de jongens won Ruwen Gouwen- berg, die voor deze loop iedere week uit Den Helder overkomt. Onder luid applaus kreeg hij zijn medaille op het strand omgehangen. Snelste Texe laar was Jurgen Ploeger, hij werd vijfde. Bij de meisjes won Kaijlee van Gent uit Breda in 5.11 minuten. Doris van der Steeg uit De Cocksdorp won de bronzen medaille in 5.58 min. Uwe Siebert uit Koblenz (D) liep heel mak kelijk naar een overwinning op de vier km. Hij werd gevolgd door Rob Zwet sloot uit Alkmaar. Remko Nagtegaal uit Zuid-Eierland moest op de acht km zijn meerdere erkennen in Leo van Gent uit Breda. Nagtegaal deed er 33.10 over, van Gent finishte in 31.35 min. Uitslagen: 1200 meter jongens 1 Ruwen Gouwenberg (Den Helder, 8 jaar) 5.17,2 Dominik Schwörer (koblenz, 9)5.19:3 Fabran Schwörer (Koblenz, 11) 5.34. 4 Daan Obbes (Baarle Nassau. 12) 6 06; 5. Jurgen Ploeger (Den Burg, 11) 6.55.6 Bob Goslinga (Den Burg,11) 7.12, 7 Philêmon Therapalasingham (Den Helder. 6) 8.18. Meisjes 1. Kaijlee van Gent (Breda. 10) 5.11; 2. Esther Hager (Bottrop, 11) 5.43: 3 Doris van der Steeg (De Cocksdorp, 10) 5.58, 4 Marieke Obbes (Baarle Nassau, 9) 6 08 5 Selina Kuip (De Cocksdorp, 8) 6.17, 6 Noor van der Steeg (De Cocksdorp, 7) 6 49; 7. Lena Vetter (Keulen (D), 10) 7 17; 8 Mant Latjes (Noord Schar- woude, 6) 7.22; 9. Jennifer de Graaf (De J. Wuis krijgt van de gemeente geen aanlegvergunning voor een windsingel als beschutting voor zijn toekomstige moestuin aan de Genteweg bij Oosterend. Reden is dat de moestuin en de singel van één meter breed en maximaal twee met hoog is geprojecteerd in agra risch gebied, maar buiten het agra risch A-blok. Het telen van groen ten voor eigen gebruik is alleen mogelijk binnen het bouwblok om dat deze activiteit gerelateerd kan worden aan de woonfunctie die binnen de bestemming plaatsvindt. De voorgenomen groenteteelt heeft geen rechtstreekse relatie met de agrarische bedrijfsvoering van Wuis. Er is echter een alternatief. Achter de windsingel aan de noordzijde van het perceel ligt een 15 meter brede strook grond die wel binnen het bestemmingsvlak ligt. Als Wuis de tuin hier aanlegt is er geen probleem en kan hij ook aanlegvergunning krij gen voor de windsingel na het indie nen van een gewijzigde aanvraag. Wuis heeft laten weten de groente eventueel te willen verkopen. Dat mag zolang de uiterlijke gevolgen daarvan zich beperken tot een bord langs de weg op eigen terrein en een kistje of eenvoudig bouwwerk om de koopwaar uit te stallen. Als Wuis een aparte verkoopruimte wil moet hij vrij stelling aanvragen met inachtneming van de regelgeving voor 'onderge schikte detailhandel in het buiten gebied en de kernen'. Wat hebben Dick van Reeuwijks Opstand der Georgiërs, Mijn Wadden van Gerrit Jan Zwier, Langs Pagga's Paadje van Irene Maas en Omgaan met Texelaars van Hugo Bakhuys van den Brink met elkaar gemeen? Uiteraard gaan deze boeken allemaal over Texel of Texelaars, maar ook ko men ze alle vier voor in de Media Boeken Top Tien van juni en juli, die staat afgedrukt in De Journa list, het vaktijdschrift over journa listiek, van 30 juli. De Media Boe ken Top Tien werd op verzoek van het blad samengesteld door Daan Welboren van Nauta Boek Omdat volgens Welboren geen 'echte' mediaboèken top-tien was te maken, combineerde hij mediaboeken en meer algemene boeken over Texel, met als ach terliggende gedachte: 'Wat zou een journalist moeten lezen als hij Texel bezoekt?' Dat leidde tot het volgende over zicht: 1Ruth de Ruwe: Texel in foto's. 2. Dick van Reeuwijk: Opstand der Georgiërs. 3. Geert Mak: De eeuw van mijn vader. 4. Hugo Bakhuys van den Brink: Omgaan met Texelaars. 5. Gerrit Jan Zwier: Mijn wadden. 6. Kees Slager en Theo Uitten- boogaard: Holland, van Texel tot Tiengemeten. 7. John Jansen van Galen: Wandelen op de Wadden. 8. Irene Maas: Langs Pagga's Paadje. 9. Jan Wolkers: Omringd door zee. 10. Arnout ter Haar: Het Lichtjaar. Cocksdorp, 8) 7 48, 10 Thirza Goslmga (Den Burg. 8) 9 10. Vier km 1Uwe Sieberl (Koblenz. 41) 16.39; 2 Rob Zwetsloot (Alkmaar, 43) 16.49; 3. Patrick Hulshoff (Twijselerheide, 16) 17 55; 4. Hugo Wijnhoven (Hengelo, 14) 18.02; 5 Pieter Dog ger (Den Burg, 19) 18.23; 6. Hanneke Lemstra (Den Burg, 18) 18.39; 7. Anja Schwörer (Kob lenz. 38) 18.56, 8 Thomas Richter (Den Burg, 36) 19.37; 9. Hanneke Verheul (Assen, 48) 20.06.10. Maria de Hartog (Ermelo. 46) 20.09; 11 Laurien Bakker (Den Burg, 44) 21.25. 12. Ron Latjes (Zoetermeer, 49) 21.34; 13. Rose Goslinga (Den Burg. 41) 21.51 14. Paul Schermer (Zaandam. 37) 22.08, 15. Martin Kuip (De Cocksdorp. 33) 22.47,16. Chiel de Boer (De Koog, 50)23 36.17 Franke Hager (Bottrop. 46) 25.09, 18. Mattieu Katier (Hen gevelde, 18) 28.19; 19. Dion Wijnhoven (Hengelo. 18) 28.19. Acht km. 1Leo van Gent (Breda. 41) 31.35; 2 Remko Nagtegaal (Zuid-Eierland, 36) 33.10; 3. Herman Ploeger (Den Burg, 43) 34 47, 4, Mark Beliën (Lommei (B), 40) 35.43; 5 Wil Schermer (Zaandam, 57) 40.25; 6 Cees Wftte (Oosterend, 49) 41 017 Geert van der Steeg (De Cocks dorp, 41)41.10.8. Ko Kwakman (Enschede, 49) 41 58, 9. Cees Goslinga (Den Burg, 41) 42 27. 10. Gert Jan Vos (Hengelo, 40) 42.39.11Peter Cramer (Uithoorn, 44) 42.42,12 Maarten Smit (Den Burg,58) 46.36; 13. Cees Timmer (Ooster end, 48) 49.53, 14. Ruud Meedendorp (Den Burg, 43) 51.59; 15. Pieter Jan Kooger (De Waal. 41) gestopt. J. Kuyper uit Weesp mag zijn aan de Kadijksweg bij Den Burg staande recreatiewoning uitbrei den met een kap, maar hij moet wel enkele bijgebouwen slopen omdat die zonder vergunning zijn geplaatst. Het gebouw staat te boek als recrea tief opstal, wat volgens het huidige bestemmingsplan betekent dat het niet groter dan 55 vierkante meter kan zijn. De werkelijke oppervlakte is 71 vierkante meter en er staan ook drie bijgebouwen bij. Die bijgebou wen zijn illegaal en kunnen ook met worden gelegaliseerd omdat het be stemmingsplan voorschrijft dat bijge bouwen bij recreatieve opstallen met mogen Wel wordt een oppervlakte aan bijgebouwen van maximaal 6 vierkante meter gedoogd, wat bete kent dat één bijgebouw van die op pervlakte kan blijven staan. De recreatiewoning is in 1989 ver bouwd, volgens de vergunning tot een oppervlakte vbn ongeveer 57 vierkante meter. In werkelijkheid is de oppervlakte 71 vierkante meter, als gevolg van wijzigingen bij de uitvoe ring waarmee de gemeente destijds genoegen heeft genomen. De huidige situatie bestond bovendien reeds toen het nu geldende bestemmings plan ter visie werd gelegd, zodat van overgangsrecht sprake is. Het col lege wil daarom van deze feitelijk te grote oppervlakte geen probleem maken en gaat akkoord met het aan brengen van een kap met dezelfde oppervlakte. Twee bijgebouwen met een gezamenlijke oppervlakte van bijna 29 vierkante meter moeten ech ter verdwijnen. Robbert Boersen heeft zijn onge slagen status in de tijdritcompetitie weten te behouden. Tijdens de vrij dag verreden tijdrit over 32 kilometer was hij ruimschoots de sterkste. Re gen en wind zorgden ervoor dat de tijdrit onder zware omstandigheden werd verreden. Desondanks zette Boersen een snelle eindtijd neer van 46 minuten en 30 seconden. De wedstrijd van de jeugd vond geen doorgang in verband met de slechte weeromstandigheden. Uitslag Senioren: 1Robert Boersen, 46:30, 2. Gauke van Lingen, 48:47, 3, Niels Jimmink, 49:49, 4. Theo Boom, 52:33, 5. Menno Goenga, 55:52 Uitslag ligfietsen: Rene Boon, 52:27, Plotseling is van ons heengegaan, onze lieve broer, zwager en oom Johannes Jacobus Zijm Lieve Corrie en kinderen, véél sterkte. Familie Zijm, nichten en neven Wet uit het oog niet uit ons hart Uit onze familiekring is onverwacht heengegaan onze geliefde zwager Han Zijm Voor Corrie, kinderen en kleinkinderen een groot verdriet. We wensen hen veel sterkte en moed in de komende tijd. Nel en Klaas v.d. Veen Cees t en Ria Witte Marius en Toos Witte Ria en Ton Visscher Neven en nichten Geschokt hebben wij gereageerd op het over lijden van Han Zijm De man die jarenlang ons bedrijf heeft geleid en het ons mogelijk maakte om zijn levenswerk voort te zetten. We wensen Come, kinderen en familie veel sterkte toe om dit leed te verwerken. Fa. Zijm en Blonk en medewerkers Eerst was er nog hoop Toen de angst Daarna de vreselijke bevestiging. Wij willen alle mensen die ons hebben bijgestaan heel hartelijk bedanken. Alle kaarten en jullie oprechte medeleven hebben ons gesteund en goed gedaan. Het is fijn te weten dat we op Texel zoveel vrienden hebben. Onze speciale dank gaat uit naar de Politie Texel, in het bijzonder Petra Vlaming. Namens mijn moeder en naaste familie, nogmaals bedankt. Hans en Elles van der Park Danny en Kelly ZToenuHuje ontmoehjuj Jlirfilt op hrt crntc (jocichi lihj gaan trouwen! Tiki doen t/if op orgdatj 3 september 2004 om 14 10 uur üi hel </emeeutehuu fe rl)en llurtj U beul tuut harte mei hom op onze recept te tuut 19 30 tot 20 30 uur in Dcnchcafé 0)e Duren fpaal 17). Ons at/res is Wener straat 1e, 1791 c 4t 4 rDen Durtj vlei 0222- 313b'50. Cadeautip E3 "En zaterdags leer ik buikdansen." leren om kleinzoon In AuilreM Ic e-maiizn Iedere woerudegzvond lol bj de repebtle ven de fenfere. Ie venteanbeer meken op vakantie Doorgroeien In )e werk. Kortom: leren brengt Je verder. Wet geel u dit jeer leren? Kijk op de webute de programmakrant voor Hoera, op 19 augustus zijn onze papa en mama Leon Trap en Esther Diergaarde getrouwd. Ralph en Lucas Trap, Leon en Esther, Duiker 22,1613 AG Grootebroek. zy/i ontzettend6/y enzpe/uATup met de jpe/>oorte oon onze, zoon €IH/1 dTêow isye/eoren ofi auyu&tos 2004 om 07.06*uur; coeeyt 3200jram en es óf cm 7a/uj. j f^arc- dlèe&d en dos/a dduzzn^tt Waardcoez 3, Q)cn (28asy - zfexe/ 0222 372226 Met z'n vieren is het nog leuker! Blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Zij is geboren op 19 augustus 2004 om 13.55 uur en weegt 3060 gram. Ed, Sandra en Viggo Maas Middelton 1 1791 TC Den Burg Tel. 0222-315457 Wil je ons komen bezoeken, graag eerst even boeken! INLEVEREN: maandag vóór 10 00 uur en woensdag vóór 17.00 uur KOSTEN: €4,80 tot en met 3 regels Per regel meer €1,60 (incl. btw). F0T0-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. VOOR BEDRIJVEN: IM-Texelaartje op aanvraag. Fotokopiëren (ook in kleur) tegen lage prijzen. Nu bij Combi Texel. Tegelzetbedrijf Tematex voor al uw tegels, tegel werk en advies Peter Witte, 311242. www.tema tex.nl Auto Service Centrum. Voor uw totale auto onder houd Tel. 315588 Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen per week zonder afspraak te recht. De Koog tel. 317575. Ook voor reparatie van uw leren jas kunt u bij ons te recht! Schoenmakerij Van Osch. Reparatie met garantie: tv, audio, video en cd. Rob's Techno Varia, De Ruyterstraat 24, tel. 314350 Nieuw: Prins (Hendrik) heerlijke huisgemaakte appeltaart met slagroom en koffie op ons fraaie ter ras of in ons restaurant. Ter introductie voor €3,-. Tot ziens op de Stuifweg, nabij Oosterend. Allemaal zijn we blij/ want we hebben ee een kindje bij. TAaar ik heb 2clf de meeste schik/ want de grootste dat blijf ik! "Heel blij zijn wij met de qeboo»*te van onze dóchter en zusje A)atasja A^öH-ina 16 augustus 2004 Ron Zege»*s ■Henriëtte jjc^kergouw G^isella „AAon Repos" Rontweg 179 1796 I?e Koog Tel. 0222- 317822 Biüroek liefs! L»iw Gevraagd: catamaran schippers en evenemen- tenbegeleiders. Zeiischool De Eilander, 06-20634 413. Voor reparatie en verkoop van Audio en Video - Ser vice Center Texel - 311 777. Ongeb. eenz. vrouw, 48, niet lesb. (A'dam), zoekt vriendschap met vriendin op mooi Texel! Wil eerst correspond! (Verlang ook 'n beetje naar steun, be grip, opv, rust). Br. o. nr. 1904 aan bureau Texelse Courant, Spinbaan 6. Te huur voor student in Alkmaar (centr.) Gemeub. kamer €240,- p/mnd. Incl. Tel. 072-5111978. Pianolerares heeft nog tijd om les te geven. Alle leef tijden. Gratis proefles. Bel 320277 voor meer info. Maaicontracten voor 2005? M. Dijker tuin onderhoud, 310350 Da's gauw verdiend; kleur- conditioner twv. €18 gratis en voor niets bij aankoop van een kleur-shampoo! Qnipp Kapsalon. Waal- derstr 15, tel. 312227, met en zonder afspraak! Vandaag besteld, van nacht vers gemaakt, mor gen opgehaald of bezorgd: Ambachtelijk gemaakte ge bakjes en taarten in allerlei soorten en maten. Texel Banket Service Ruud Boom, www.texelbanket.nl tel 313791 Voor bijna alles waar een snoer aan zit - Service Center Texel - 311 777 Gevraagd: catamaran schippers en evenemen- tenbegeleiders. Zeiischool De Eilander. 06-20634 413. Te koop: 6-persoons piramidetent (Esvo chalet 6), in uitstekende staat (3 jr. oud), incl. extra's, €475,-. Tel 319265. Wij starten weer met bezor gen' De Griek. Wever straat 44. tel. 322036

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 3