Nog kaarten te koop voor de Josti Band Applaus en champagne voor jonge sterren Brandweer wil aantal oefeningen verdubbelen Kielekiele .TEXELSE 2 COURAE Wat ik zeggen wou... Waterstof Beeldentuin Calluna start met zwemactiviteiten Vleermuisweek Beroepskracht nodig voor preparatie Zang en visroken in Oosterend Beatrixfonds Medische zorg Hulpverleni"g Kerkdiensten TEXELSE ^COURANT Radio Texel k 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS Mj ■t VRIJDAG 10 SEPTEMBER 2004 Foto Joop Pommels) Ben Haak serveert champagne voor de jeugdige sterren. Links scriptschrijver en regisseur Johan Hoogerheide. Met applaus, champagne en be wonderende kreten werden ze ont vangen, de 11 en 12 jaar oude ac teurs die hadden meegedaan aan het filmkamp van zwembad Molen koog. De sterren in spé schitteren in een griezelfilm, die dinsdag avond 'in première' ging in het door Ben Haak en Liz Gedikink geëx ploiteerde paviljoen bij het zwem bad. Ik ben in mineur Altijd heb ik ge dacht dat het mij niet zou overko men. Zelfs ti/dens de aandelen- dip van het afgelopen decennium dacht ik nog helemaal snor te zit ten met mijn beleggingen. Maar wat blijkt nu? Ook mijn aandelen pakket wordt bedreigd met een krach die zijn weerga niet kent. Ik had het helemaal uitgedacht. Op tijd stoppen met werken en ge nieten van het leven Ik speelde op zeker Daarom kocht ik jaren geleden aandelen Rab BV. Ja. u weet wel. die oheboer of moet ik zeggen oliesjeik uit Oudeschild. Een nsicoloze belegging, zo re deneerde ik, want als het om olie gaat heeft Rab nagenoeg het monopolie op Texel. Ik leek gelijk te krijgen. Jarenlang schoten mijn aandelen als een raket omhoog. Onder de bezie lende leiding van Paultje Krugers en kroonpnns Jan-Jacob verwierf 'ons' bedrijf met de olte-euro's participaties in bouwmarkten, van Gamma tot Karwei, verspreid over het land. Her en der werden Texaco-benzinepompen en HSS Hire Shops, van die apparaten- verhuurwmkels, uit de grond ge stampt. Ja, wij, de firma Rab en ik, hadden het leuk voor elkaar. Mijn zelfgecreèerde VUT-regeling lonkte. Dankzij de Texelse olie. Totdat ik vorige week vrijdag dat verschrikkelijke bericht in deze krant las. 'Texel in aanmerking voor waterstofproject'kopte die krant. Ik voelde de bui al hangen. En wat blijkt? Het ECN in Petten heeft haar oog op Texel laten val len voor een proefproject met waterstof als energiebron. Op waterstof kunnen auto 's rijden en je kan er huizen mee verwarmen. In de toekomst lopen zelfs onze mobieltjes en MP3-speters op waterstof En Texel is een mooi afgebakend gebied waar dat kan worden uitgeprobeerd. Binnenkort rijdt er dus geen auto meer op Rab-benzine of Rab- diesel. We gooien allemaal opge waardeerd water in onze tank. Het zou mij met verbazen als Jan Kuiper van EcoMare de eerste Texelse waterstofpomphouder gaat worden En die pomp zal wel naast het educatief centrum, bij het slag van paal 17 komen, want zo'n waterstofbom kan natuurlijk met in een woonwijk worden ge plant. Nou, mij niet gezien. Ik blijf rijden op Rab-benzine. Ik zoek een auto die een op vijf loopt. In mijn tuin plaats ik weer een olietank en de verwarming blijft voortaan op tien. Weer of geen weer. Des noods verstook ik die hele olie voorraad van Rab in mijn eentje Reacties: mrrutgervanvelzen hotmail.com Het script werd geschreven door Johan Hoogerheide en docher Maya, die ook de regie, het camerawerk en de montage voor hun rekening na men. Veel tijd hadden ze daarvoor met, omdat ze er pas aan wilden be ginnen te werken wanneer duidelijk was op hoeveel acteurs ze konden rekenen. Het werden er uiteindelijk zestien, één meer dan het maximum dat ze hadden afgesproken. 'Maar toen we vijftien meisjes hadden, meldde zich ook nog één jongen We vonden het jammer om die teleur te stellen, zodat we hem ook nog heb ben toegelaten', vertelt Hoogerheide, die samen met Haak en Gedikink al drie keer eerder een filmkamp voor de oudste |eugd van de basisscho len organiseerde Hoogerheide en zijn dochter besloten een griezelfilm te schrijven. Niet te ingewikkeld en met met te veel shots, want een budget was er eigenlijk niet, alle opnamen moesten in eén week end kunnen worden afgerond en op veel ervaring konden de acteurs (nog) niet bogen. Omdat decorstukken met te betalen waren, werden de deelne mers aan het kamp gevraagd teke ningen te maken. Door listig gebruik te maken van de computer, is Hoogerheide erin geslaagd de sug gestie te wekken dat de kinderen./'n hun eigen creaties spelen Het filmkamp, en daarmee de opna men, vond in het weekend van 26 en 27 juni plaats op het terrein van Molenkoog. 'Het was erg warm. Ik moest de kinderen steeds opnieuw vertellen dat ze niet even konden gaan zwemmen, omdat ze dan het gevaar liepen met nat haar te worden gefilmd, terwijl ze één scène daarvoor nog helemaal droog waren. Het was moeilijk om ze duidelijk te maken dat ze er aan het eind van de tweede dag nog steeds hetzelfde moesten uitzien als aan het begin van de eerste dag.' Het was niet het enige probleem waarmee Hoogerheide te maken kreeg Door de onervarenheid van de kinderen moesten sommige opna men voor een beter resultaat eigen lijk opnieuw worden gemaakt, maar daarvoor ontbraken de mogelijkhe den. 'In één scène krijgt een meisie slijm op haar hoofd. Ze moest daar zó om lachen, dat de twee anderen die ook slijm over hun hoofd kregen al lachend omhoog keken terwijl het nog moest gebeuren En eigenlijk had het een heel griezelige scène moeten zijn. Maar ja, we hadden maar éen potje slijm gemaakt, dus daar moes ten we het mee doen.' Het resultaat is een allercharmantst filmpje, dat inclusief de aftiteling ze ventien minuten duurt. Het gaat over een groep kinderen die net als de acteurs zelf op kamp zijn en in ten ten slapen. Vóór het slapen gaan, vertelt één van de leiders een grieze lig verhaal, dat de voorbode blijkt van de latere gebeurtenissen. Wanneer éen van de meisjes 's nachts, tijdens een knetterend onweer, moet plassen en niet alleen naar het toilet durft, gaan twee vriendinnetjes met haar mee. Dan krijgen ze te maken met een verdoemde tovenaar, die hen om hulp vraagt Wanneer ze weigeren, neemt hij wraak en worden ze opge sloten. Gelukkig zijn de andere kinde ren, die naar hen op zoek gaan, met te bang om de tovenaar te helpen, waarna het verhaal toch nog een ge lukkig einde krijgt. De ouders en an dere belangstellenden die de pre mière bijwoonden, hadden er een hartelijk applaus voor over De kinde ren kregen de film op DVD mee naar huis. Mijn vrouw en ik - om zo te zeggen hoog bejaard en na veel reizen ook goed bekend op de andere Wadden eilanden - waren deze week voor het eerst na onze jeugd weer een keer op Texel. We genoten een paar dagen (met prachtig weer) van de schoon heid van het eiland en we schrokken van de plekken waar complexen van eenheidsbouw van 'recreatie'-wonm- gen hier en daar de sfeer aantasten. We reden over het Oude Dijkje en bezochten de beeldentuin. Wat een uit de hand gelopen hobby vermag. Daar is natuurbeleving op een leer zame manier mogeli|k gemaakt. Fan tastisch ook in combinatie met de beeldententoonstelling. Dat mag niet verloren gaan Niet door oprukkende recreatiewoningen en met doordat de tuin in handen komt van een eigenaar die de huidige opzet niet begrijpt en er een vermaakscentrum van maakt. Opdracht dus voor alle berokkenen om in goed overleg en geleid door het gemeentebestuur en andere instan ties (Staatsbosbeheer, Natuurmonu menten) iets waardevols te behou den. Nu en in de toekomst. EcoMare zegt het duidelijk: 'Texel is aars, met een blijvende eigen identiteit' geen 24-uurseconomie', belevingswaar de'. Maar (mag het voorzichtig ge zegd worden?) bij EcoMare leren bezoekers vooral zien door het prachtige materiaal. Museumachtig en door veel op knoppen te drukken. Waardevol, daar met van. En de be tekenis van alle natuurexcursies en andere mogelijkheden mag natuurlijk niet onderschat worden, maar toch, de tuin van Boon is echt kijken en voelen. Dat moet behouden blijven. W.H. Eijgenhuijsen, p/a hotel Boschrand, De Koog. In zwemparadijs Calluna gaan van af maandag 13 september weer meerdere activiteiten voor doel groepen van start. Aquaioggen (bewegen op muziek in diep water) kan elke dinsdag, van 10.00 tot 10.30 en elke donderdag van 19.30 tot 20.00 en van 20.00 tot 20.30 uur. De prijs voorvi|f lessen (tot de herfstvakantie) is €20,50. Mobiliteit 55+ (aquagym met als doel de conditie te verbeteren) wordt ge houden op dinsdag van 8.45 tot 10.00 uur, de kosten zijn €20,50 voor vijf lessen Zwemmen voor ouderen (beweging en ontspanning in het water met lichte gymoefeningen voor senioren) wordt gegeven op woensdag van 9.00 tot 9.30 uur. Kosten €18.- voor vijf lessen. Teddybeer brons (waarbij baby's vanaf zes maanden onder deskun- Tijdens de Nationale Jeugdnatuur- week van de Vrije Vogel Club kunnen kinderen van 8 tot 14 jaar in EcoMare een vleermuizenprogramma volgen. In samenwerking met de Vleer- muizenwerkgroep Texel krijgen de deelnemers op zaterdag 18 septem ber allerlei informatie over vleermui zen en hun manier van leven. Hierna De brandweer wil het aantal oefe ningen gaan verdubbelen om nog adequater voorbereid te zijn op calamiteiten en noodsituaties. Be doeling is dat er volgend jaar een derde beroepskracht wordt aange trokken die zich toelegt op het voorbereiden van oefeningen en oefensituaties. De verhoging van het aantal oefenin gen komt voort uit de leidraad oefe ningen die sinds anderhalf jaar van toepassing is op brandweerkorpsen. Daarin wordt beschreven op welke taken brandweerkorpsen moeten zijn voorbereid. Een werkgroep van de Texelse brandweer heeft de leidraad de afgelopen tijd onder de loep ge nomen en een selectie gemaakt van de oefentaken die het meest van toe passing zijn op Texel. Alle oefeningen uit de leidraad uitvoeren zou volgens brandweercommandant Dick Jonge- neel ondoenlijk zijn. 'We kunnen hier beter oefenen op een natuurbrand dan op een chemische brand. Het zelfde geldt bijvoorbeeld voor oefe nen op de bestrijding van brand in gebouwen van vijftig meter of hoger, want die hebben we met op Texel.' De selectie van oefentaken uit de lei draad is voorgelegd aan burgemees ter en wethouders, die er in principe mee hebben ingestemd. Volgens Jongeneel is de brandweer op zich met verplicht de leidraad in te voeren, maar wordt er wel aan gerefereerd zodra er zich ongevallen zouden voordoen. Het aantrekken van een Voor de vijfde keer zijn de straatjes rond de Maartenskerk in Oosterend zaterdag het toneel van een grote vis- rookwedstri|d. Omdat het een lus trumviering is, pakt organisator Arjan Trap flink uit Klapstuk is de bijdrage van het Kraaiennest, een 27 zangers tellend shantykoor uit Zevenhuizen (nabij Rotterdam), dat liedjes over het ruige leven op zee ten gehore zal brengen. Het koor verzorgt twee op tredens (aanvang 12.00 en 14.00 uur), die beide ongeveer een half uur zul len duren. Ook Oosterender Gerrit Terwindt laat zijn muzikale kwaliteiten horen (vanaf 11.00 en 15.00 uur). Daarnaast zijn er demonstraties nettenboeten, worden visserijfilms vertoond en zijn recepten voor ge rechten met vis verkrijgbaar. De wedstrijd begint om 10.00 uur. Tot 12.30 uur wordt er eerst poon ge rookt. Tussen 13.30 en 16.00 uur wordt sliptong bereid. Tussendoor trekken de juryleden zich voor beraad terug in café De Kroonprins. Deze deskundigen hebben de schone taak de gerookte vis op eigenschappen als smaak, geur en structuur te be oordelen, maar de ervaring leert dat er ook voor de toeschouwers meestal wel iets te proeven overschiet. De prijsuitreiking staat rond 17.45 uur gepland. Collectanten van het Prinses Beatrixfonds gaan volgende week langs de deur om geld in te zamelen voor de bestrijding van spierziekten als polio, de ziektes van Parkinson en Huntington, mutiple sclerose en spasticiteit Het Prinses Beatrixfonds financiert het wetenschappelijk on derzoek naar de bestrijding van deze aandoeningen,en behartigt de belan gen van patiënten en hun familie. Wie de collectanten misloopt, kan een gift overmaken op gironummer 969, ten name van Prinses Beatrix Fonds, Den Haag. dige leiding vertrouwd raken met wa ter) is op woensdag van 9.30 tot 10.00 uur, Teddybeer ziiver (voor peu ters vanaf 15 maanden) van 10.15 tot 10.45 uur en Teddybeer goud (voolr peuters vanaf 2 jaar) van 11.00 tot 11.30 uur. Kosten €16,- voor vijf keer. Therapeutisch zwemmen (verstandig bewegen door middel van rustig gewrichts- en spierversterkende oe feningen en pittige conditieoefenin gen) kan elke woensdag van 11.30 tot 12.00 uur. Kosten €18,- voor vijf lessen Bovenstaande activiteiten ge beuren onder begeleiding. Trimzwemmen (zelfstandig baantjes trekken) is op maandag en donder dagavond 20.30 tot 21.30 uur, dins dag en woensdag van 8.30 tot 10.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Kosten €2,85 per keer, tevens kmpkaarten verkrijgbaar. Voor infor matie en opgave tel 317888 worden vleermuizenkastjes gemaakt. De deelnemende kinderen worden op een later tijdstip uitgenodigd om hun kastje op te hangen. Deelname aan het vleermuizenproject is gratis, het aantal plaatsen is beperkt. Opgeven kan van dinsdag 14 tot vrijdag 17 september bij EcoMare, tel. 317741 nieuwe beroepskracht voor de preparatie wordt later aan de raad voorgelegd, In de praktijk komt het er op neer dat brandweermensen straks zo'n twee tot tweeënhalf keer per maand gaan oefenen. 'Dat is afhan kelijk van het aantal specialismen dat iemand heeft.' Bedoeling is dat er op lange termijn nog meer beroeps krachten bij de brandweer komen Met het verdubbelen van de oefenin gen speelt de brandweer in op de re sultaten van een landelijk onderzoek naar de vakbekwaamheid van ge meentelijke brandweerkorpsen dat deze week bekend werd gemaakt De Inspectie Openbare Orde en Veilig heid concludeerde onder meer dat er te weinig realistisch wordt geoefend Ook schortte het volgens het rapport regelmatig aan kennis bij bevel voerders en officieren van dienst van de 61 onderzochtte korpsen. Volgens Jongeneel geldt dat laatste niet voor de Texelse brandweer. De chefs van de ploegen op de wagens zijn ge schoold tot brandmeester, de hoog ste onderofficiersopleiding waarvoor een opleidingstijd van tien jaar staat. Zelf is Jongeneel opgeleid tot hoofd brandmeester en plaatsvervangend commandant Theo Kuip volgt mo menteel een opleiding tot adjudant hoofdbrandmeester bij het NIBRA, het kennisinstituut voor brandweer en rampenbestrijding. Het korps telt momenteel 48 leden en er zijn twee sollicitanten en is daarmee op sterkte. De kaarten voor de uitvoering van het Josti Band Orkest op zaterdag middag 25 september zijn nog niet uitverkocht. Zo snel was dat ook niet te verwachten, gezien het feit dat er in de speciale tent die op het terrein van De Krim wordt gezet plaats is voor maar liefst 600 toe schouwers, maar de organisatoren hopen toch de 200 resterende kaarten te zullen slijten in het be lang van het goede doel: een nieuwe auto voor gezins vervangend tehuis de Texelse Reede. Het landelijk befaamde orkest komt voor het eerst sinds de oprichting in 1966 met 75 spelers en de nodige mensen voor technische en andere begeleiding naar Texel. In de tent op De Krim begint om 15 00 uur de uit voering, die twee maal drie kwartier duurt. In de pauze zal de auto, een Opel Safari van €22.000,- worden onthuld en aangeboden aan de lei ding van het gezinsvervangend te huis. De aanschaf van de wagen is overigens niet geheel afhankelijk van het batig saldo van de Josti-uitvoe- ring. Er zijn mooie bedragen toege zegd of verkregen van diverse plaat selijke bedrijven en personen. Ook het inzamelen van lege inktpatronen en telefoons en evenementen zoals de markt die door de Texelse Reede zelf werd gehouden leveren het no dige op. Het leeuwendeel van het beoogde bedrag moet echter komen van de kaartverkoop voor het con cert. De kaarten van €35,- zijn te koop in supermarkten in Den Burg, De Koog, Den Hoorn en Oosterend, galerie 't Posthuys in De Koog en op tal van andere plaatsen op Texel, herkenbaar aan de Josti Band-pos- ter. Op de dag van de uitvoering is op De Krim nog meer te beleven op muzi kaal gebied. Om 11.00 en 15.00 uur begint in theater De Kiekendief een optreden van de leugdtoneelgroep van Oosterend, onder regie van Ina Schrama en met Aris van Zeijlen als speaker. Dat de eerste voorstelling samenvalt met de Josti-uitvoering is niet toevallig. Het geeft ouders de mogelijkheid om zelf naar de Josti Band te gaan, terwijl hun kinderen bij de musical in De Kiekendief zijn. Het Josti Band Orkest overnacht niet op Texel. De hele karavaan gaat 's avonds weer naar de thuisbasis. In de tent op De Krim is dan nog gezellig en muzikaal vertier, want vanaf 19.30 treedt daar Big Band Texel op. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den By tel. 0900-4636549. Spreekuuri werkdag van 9 00 tot 17.00 u.\ vragen over ontwikkeling, voed opvoeding en verzorging van ion kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepj Schoonoordsingel 44, Den Burg, 314887. Geopend elke werkdagl sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken i werkdag van 8.30-17.00 uur, 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kraa hulp op Texel en na poliklinis bevalling Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikt* Indicatie: Indicatie voor thuis en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTi Wieringen. Opvragen via tel. (Oi 671552 Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/m dag 8 00-17.30 u.; zaterdag 10 13.00 en 15.00-17.00 u.; zor 11.00-12 00 en 16.00-17.00 u ten die tijden alleen voor spoe sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur 9.00 tot 10.00 u. en van 14.0C 16 00 u., De Buureton, Beatrix) 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safeht Texel, crisisopvang huiselijk ge* tel. 0222-321001dag en nach! reikbaar Jongeren Informatie Punt: vragen en advies over wonen,i ken, studie, recht, relaties, set liteit, verslavingen en vnje Openingstijden dinsdag en m dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'( Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burc 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donda in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaa Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies 0900 222333Q dag tussen 10.30 tot 12.30 uu Kerken en minima: voor Tex* in financiële nood. Spangerwt 1793 EH De Waal. Zondag 12 september 2004 PROTESTANTSE KERK IN NE DERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker, geza menlijke startzondag in gerefor meerde kerk. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke startzondag in gereformeerde kerk, ds. P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10 00 u. ds. J. Vlasblom, 9.50 u. voorzang. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden; 19.00 u. ds. C. der Ne derlanden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. PC. Barnard. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie. Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenrnl Op ol onze advertentiecontraden en aanbiedingen daar toe zqn van toepassing do Regelen voor hot Advertentio- we/en van do Sltchting ROTA gevestigd to Amsterdam zoals gedeponoord t»| de Kamer van Koophandel on Fa bnckon Ie Amsterdam onder nummer 41198699 Een oxemplaar van do Regelen voor hot Advert ent lewezon wordt op uw verzoek kosteloos loegozonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65.60 63,50 (automatisch) Bi| verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Burg: tot nader order geen die Texel DOOPSGEZINDE GEMEEN Kogerstraat, Den Burg. 10.0C C. Duinkerken-Visser BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10 0! J. Tensen uit Emmeloord. ROOMS-KATHOLIEKE KER Den Burg: zon. 10.45 u. dame woord-communieviering pare nen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: bare lezing, 10.30 u. Wachtt studie, 11.20 u Feest wordt het alleen met elkaar ierlar> Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (mev 19.00 u Shopping met Bart en Pef (entertainment) 21 00 u. Onzin in de ether 22 00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boe* Vandaag begint Wijkie var Berg aan een nieuw bode 'Emmelien' van Joh G 17 00 u Pietelepote (kinderprogri Vandaag: het Paracentrv 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10 00 u. Kerkdienst vanuit baptist* gemeente Den Burg 11.00 u Vlaswiek (muziek en po« 12 00u. Natuurwijzer 13 00 u Goud van Noud (Nedei 15 00 u. Frans gaat het doen (mifl 16.00 u Sportlokaal (uitslagen eni views) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10 45 u Rooms-katholieke kerk ft Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een (herhaling van zaterdag) 20 00u. Natuurwijzer (herhaling vi zondag) 21.00 u. Reggae on the move (mu 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (metf 19 00u. Op uw verzoek (verzoek 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u. Pietelepote (kmderprogrt (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestej gramma, met vanaf 19-0® verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verb# 20 00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barm Janien de Bruijn bespre*3 lokale nieuws) Voorber» het nieuwe seizoen 20 00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2