De Texelse makelaars bieden aan Eelman \fan Heerwaarden EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Officiële I berichten PASFOTO'S TEXELSE /^COURANT" wonen op Texel: www.fletexelsemakelaars.nl Raam- en kozijn profielen Brandbeveiliging Advisering Training RECREATIESTICHTING TEXEL Geef u nu op voor de tweedaagse cursus BHV - Ploegleider Welke in oktober zal worden gehouden 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS MEE NIBHV Inschrijving DANSLESSEN Texel Open huis zondag 19 september Vrijstaande semi-bungalow Middenwoning in Oosterend 'Swinging World' Overige bekendmakingen Uitslag Statiegeldbonnen Bekendmakingen Gemeente Texel Vergunningen Burgerzaken Welzijn VRIJDAG 17 SEPTEMBER 2004 TCVCT CE? Meer foto's van de aangeboden woningen vindt u op www.detexelsemakelaars.nl info@detexelsemakelaar en Bouwcentrum Van der Vis Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar zwart/wit of kleur €4.50 Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.noordzee.nl of ~dc~1 stort een Lor «nu»» gift op giro 3666563 o.l.v. Dansschool Corma, Den Helder Aanvang 13.30 t/m 17.00 uur Incl. diverse demonstraties (15.00 uur) Kopen of vei Kies een NVM Tevens gelegenheid voor inschrijving Ballroom - Latin clubs Streetdance - Clipdance (vanaf 5 jaar) Swing-kids (vanaf 5 jaar) Salsa Jeugd en ouderen lessen Adres: schietcentrum Odysseus Emmalaan 65 - Den Burg (t.o VW-kantoor) Inschrijven kunt u ook dagelijks onder telefoonnummer 0223-630303 of 06-51987804 Epelaan 36 In De Koog: een rustig gelegen vrljstaa seml-bungalow met garage/berging en 673 m2 onder- bijgelegen eigen grond. indeling: entree in hal met trapopgang. toilet, ruimte i wasmachineaansluiting. 2 slaapkamers met wastafel, badka (met ligbad, douchecabine en wastafel), keuken, woonka met rookkanaal en deur naar zonnige tuin. Op de verdieping zijn een overloop, een slaapkamer en p hobbykamers Voorzien van een aardgasgestookte combi-cv-installatie. Ir achtertuin bevindt zich een zitkuil met een koperen ha partij. Vrijstaande garage/berging Oplevering in overleg. Vraagprijs 365.000 kosten koper Schoolstraat 19 In een rustige straat In oosterend: een middenwoning met aanbouw en 59 m2 onder- en bijge legen eigen grond. indeling: entree in hal. woonkamer met balkenplafond. trapkast en eenvoudige open keuken, portaal met uitgang naar zonnige tuin. badkamer (met toilet, douchehoek. was tafel en wasmachineaansluiting). Op de verdieping een over loop met dakraam, slaapkamer met twee dakramen en een wastafel, slaapkamer met dakkapel en wastafel Het geheel is voorzien van een hr cv-installatie (2001). Opleve ring in overleg Vraagprijs 129 500 kosten koper Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2 3 3 van de Huis vestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur Tip! Zoekt u een huis op Texel? Meld u aan als woningzoekende en wij stellen u direct op de hoogte als er een woning te koop komt die voldoet aan de door u opgegeven wenseni Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax(0222)313 946 telefoon in het weekend 06 -53 16 71 56 www.dansschool-corma.nl E-mail: corma@wxs.nl Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staan de naam en het adres van de indiener, de datum: een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht. Bi/ spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening worden aange vraagd bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Be stuursrecht, Postbus 251, 1800 BC Alkmaar Gemeente Texel Croeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl Dit besluit wordt van kracht op de maandag volg op deze bekendmaking van het besluit. Tijdelijke verkeersmaatregelen Onder toeziend oog van notaris Mar/on Hooger- heide heeft door Stichting Geregeld de trekking plaatsgevonden van ingeleverde statiegeldbonnen t b.v de auto voor de Texelse Reede. Dank voor al uw statiegelddonaties! We hebben meer dan €1000,- opgehaald. Willen ondergenoemde personen, ook omdat er tussen de prijzen kaarten zijn van de Jostiband, hun prijzen vanaf maandag 20 september met legitimatiebewijs ophalen bij notariskantoor Dogger Hoogerheide, Beatrixlaan 1, 1 791 GA Den Burg. Els Huisman, Duinroosstr 1 7, De Koog; G. Schrama, Wilhelminalaan 107, Den Burg; Josvan Schie, Ruyslaan 81De Koog; Fam. Klijn, Wilhelminalaan 67, Den Burg; Bobby en Willeke, Meyertebos 19, Den Burg, M van Grieken, Vossiuslaan 1 3, Bussum; Y. Legierse, Duyker- dam 40, Den Burg; D. Boersma, Hoofdweg 94. De Cocksdorp; Henk, Leliestr. 3zw, 2011 BL Haarlem; B Koning, Tempeliersweg 40, Den Burg; M Merkelbach, Schorrenweg 11, Oosterend; MME. Wassink, Vloed lijn 31, Den Burg; A Brans, Akenbuurt 18, Den Burg, Corine Rikkenberg, De Staart 7, De Waal; Leny Kikkert, Meyertebos 19, Den Burg; Westerlaken, Beatrixlaan 28, Den Burg; Vroombout, Wagenaarstr. 3, Spijke- nisse; G List, Pevierstr. 1 7, De Koog Er zijn nog concertkaarten voor de jostiband te koop! Steun ons doel (de auto voof de Texelse Reede) en koop een kaart bij: Super de Boer; Texel Tent, Supermarkt Koot, Skilderkaai, Het Posthuys; Vakantiecentrum De Krim. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen Roggeslootweg 734 te De Cocksdorp; plaatsen v.e. dakkapel (ontvangen 9 september 2004); Roggesloot weg 203 te De Cocksdorp: plaatsen v.e. dakkapel (ontvangen 13 september 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning Boodtlaan 6 te De Koog: gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds een bouwvergunning is verleend (ontvangen 14 september 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiks vergunningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd Verleende lichte bouwvergunning De Ruyterstraat 102 te Oudeschild: plaatsen v.e. dak kapel (verzonden 10 september 2004). Verleende reguliere bouwvergunningen Middelton 6 te Den Burg; gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 10 september 2004); Heems- kerckstraat 17 te Oudeschild: geheel oprichten ve. inpandige dienstwoning (verzonden 13 septem ber 2004), Zeekraal 4 te De Koog: gewijzigd uitvoe ren v.e. bouwplan waarvoor reeds vergunning is ver leend (verzonden 13 september 2004); Mokweg te Den Hoorn; vergroten v.e. recreatief opstal (verzonden 13 september 2004); Postweg 126 te De Cocksdorp- geheel plaatsen v.e. straalvliegtuig (verzonden 13 sep tember 2004); Kogerstrand Paal 20 te De Koog: ge heel veranderen van gevelbekleding en kleuren v e strandpaviljoen (verzonden 13 september 2004); Middellandseweg 11 te Oudeschild: geheel vernieu wen/vergroten v.e. verdieping op een woonhuis (ver zonden 13 september 2004). Verleende reguliere bouwvergunningen, eerste fase Mieland 2 te Oudeschild: geheel plaatsen v.e. schuur (verzonden 9 september 2004); Ruyslaan 81 te De Koog: oprichten v.e woonhuis met kantoren (verzon den 10 september 2004). Verleende sloopvergunning Veerhaven 't Horntje te Den Hoorn: slopen v.d. korte-, lange- en noodfuik (verzonden 13 septem ber 2004). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waarlegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar Sector Bestuursrecht, Post bus 251, 1800 BG Alkmaar kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Verleende vrijstellingen 'kamperen bij de boer' Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 24 lid 3 van het bestemmingsplan 'Buiten gebied Texel' en van artikel 8 lid 2 sub a van de Wet op de openluchtrecreatie vrijstelling verleend voor het plaatsen van kampeermiddelen jaarlijks in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober voor: zeven kampeermiddel aan W. Bakker, bi| het perceel Hoornderweg 36 te Den Hoorn; tien kampeermiddelen aan J. van der Haas, bij het perceel Oosterenderweg 2 te De Waal. Deze vrijstellingen zijn op 7 september 2004 verstuurd De vrijstellingen liggen ter inzage bij de balie Grond gebied. Burgemeester en Wethouders hebben wegens verho ging van de Zaandammerdijk de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen getroffen: het afsluiten van de Zaandammerdijk tussen de krui sing met de Schorrenweg en de Hoofdweg, voor alle verkeer, van maandag 20 september 2004 tot vrij dag 15 oktober 2004; het herstraten van de Californiëweg is drie weken opgeschoven en zal starten op 20 september. De reeds gemelde afsluiting voor alle verkeer, uitgezon derd fietsers, is gewijzigd in de periode 20 septem ber tot 12 november 2004. De verkeersmaatregelen zijn genomen om de veiligheid van de werkers aan de weg en de verkeersdeelnemers te bevorderen. Meer informatie: de heer D. van Sijp, afdeling Infra Bouw. tel. (0222) 36 21 77 Wet Werk en Bijstand Met ingang van 1 januari 2004 is de Wet Werk en Bij stand (WWB) in werking getreden. Samen met de WWB zijn de Invoeringswet WWB, het Invoerings- besluit WWB en de Invoeringsregeling WWB in wer king getreden. Hierin is geregeld dat enkele onderde len van de WWB en de wijzigingen m de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte werkloze werknemers (loaw), de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte gewezen zelfstandigen (loaz) en de Wet inburgering nieuwkomers (Win) pas per 1 januari 2005 in werking treden. Ter voorkoming hiervan hebben Burgemeester en Wethouders in hun vergadering van 7 september 2004 besloten de navolgende artikelen zo spoedig mogelijk na bekendmaking in werking in werking te laten treden: artikel 8 lid 1 onder a, 8 lid 1 onder b, 8 lid 2, 8a, 9, 10, 17, 18 lid 2 en 3 en 55 van de WWB artikel 13,18,20,35,36,37,37a en 38 van de loaw en Opnames speelfilm In de periode van 26 september t/m 8 oktob 2004 worden door Egmond Film en Television diverse locaties op Texel opnames gemaakt vo een speelfilm. Vanaf 19 september wordt gesta met voorbereidingswerkzaamheden en vanaf oktober vinden de opruimwerkzaamheden plaat Voor zover nodig heeft het college toestemmif gegeven voor de filmopnames. Het is mogelijk d op enkele momenten sprake is van enij verkeershinder. Het is echter niet nodig wegen af te sluiten of andere verkeersbesluiti te nemen. Het college heeft toegestaan o materiaalwagens in wegbermen te parkeren als de directe nabijheid van een opnamelocatie pi keerruimte ontbreekt. Hieraan zijn gelet op verkeersveiligheid voorschriften verbonden. Commissievergaderingen Komende week vergaderen de raadscommissii weer. De commissie Welzijn begint woensdag september een half uur eerder dan normaal, di nu om 19.30 uur. De commissie Grondgebied, maandag 20 september, en de commissie delen, op donderdag 23 september, beginnen' 20.00 uur. Alle vergaderingen zijn in het gemi tehuis. Iedere belangstellende is welkom en inspreken tijdens de rondvraag voor publiek, vens rechtstreekse uitzending via Radio Té kabel 98.5 of FM 106.1. Begroting in één oogopslag J Vandaag (vrijdag 17 september) ontvangt u c met deze krant het BIEO-boekje: de Begrotinj Eén Oogopslag. Dit is een handige samenvat van de gemeentebegroting 2005, inclusief ptf en bijdragen van alle raadsfracties. Als u het bcx ten onrechte met hebt ontvangen of een NEE*' sticker op de brievenbus hebt, dan kunt u c een exemplaar afhalen bij de balie van het gerr tehuis. De begrotingsbehandeling is dit jaafjj dinsdag 26 oktober. Zie ook website www.tê)

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 10