Samen koekjes bakken bij start Boekenpret Kielekiele .TEXELSE Johan 1 The Bushbury's in Question Plaza 2 COURANT" Workshop balkanmuziek Nierstichting Parian zoekt jongerencoaches Vrouwengilde Schouwburgreizen Fanfare in De Koog Raadscommissie Zwemclub naar Caliuna Blok van der Velden Stuk in studie Maak kennis met tennis Minder bezoekers in Molenkoog Klaverjasclub Den Burg Medische zorg Hulpverlening Kerkdiensten oud Papier Radio Texel IQ TEXELSE^COURANT VRIJDAG 17 SEPTEMBER 2004 Mevrouw Tulband en burgemeester Bas gaven in Klif 12 op ludieke wijze de officiële aftrap van het project Boekenpret. (Foto Jeroen van Hattum) Ze zijn er voor opgeleid om ouders een zetje te geven geregeld hun kinderen voor te lezen. Woensdag middag mochten diverse juffen en anderen echter zelf even een stukje voorlezen in Klif 12 in Den Hoorn bij de officiële start van het project Boekenpret. Mevrouw Tulband (Janien de Bruijn) en burgemeester Bas (Bas ten Have) van de Vantasjes verrichtten in Klif 12 de officiële aftrap van het project dat het afgelopen jaar al op proef heeft Texel is weer eens de locatie voor een speelfilm. De film 'Johan' gaat zijdelings over voetbal. Als Nederlandse voetballiefhebber leg je dan natuurlijk meteen de link naar Johan Cruijff. onze voetbalgod uit Amsterdam, en later Rotterdam en Barcelo- na.Zelfs bij een Amerikaanse club heeft hij nog zijn voetbalkunsten vertoond, na zijn financiële debakel, weet u nog? Maar, zo beweerde een woordvoerster van de productiemaatschappij stellig in deze krant met dié Johan heeft de film niets te ma ken. Ondanks dat voetbal een belangrijke rol in het script speelt De vader van de hoofdrol'- speler is namelijk idolaat van het spelletje, zo verklapt het draai boek Het zal wel weer iets met rechten te maken hebben. Maar waarom dan de titel Johan voor een rolprent die zich vooral op Texel afspeelt? Johan is geen Texelse naam. In ieder geval niet een naam waarbij ik enig Texels mr Kuteer van Velzcn visioen knjg. De achternaam Dros lijkt wel goed gekozen, maar als je leest dat het filmgezin uit elf kinderen bestaat, denk je als Texelaar toch eerder aan Witte of Hm Maar goed, met Dros kan ik leven. Nic Dros van de Harke- buurt heeft zich ook niet onbe tuigd gelaten waar het nage slacht betreft Maar JOHAN Dros, dat kan echt met. Bij Dros denk je toch eerder aan andere roep namen. Jaap, Nico, Werner, Mar cel, Eric of Erik, wellicht Jan- Sieme, Jeroen of zelfs Han, ik had het allemaal prima gevonden. Maar Johan.. Als het dan toch een Texels ver haal moet worden, waarom dan geen script naar onze lokale voetbalster Paul van Exel. U weet wel: de op ons eiland bij leven al legendarische spits waarover dichter/ schrijver Theun de Win ter een van zijn lyrische hoogte punten had met de dichterij 'Paul van Exel, spits van Texel'. Ik zie hoofdrolspeler Johnny de Mol al struikelend over de groene Tex else weide gaan, wanneer hij voor de zoveelste keer de befaamde schaar van Paul tracht te imite ren. Terwijl vader Huub Stapel vanaf de kant zijn aanwijzingen toeschreeuwt, want dat doen alle vaders met voetballende nazaten. Misschien kan scenanoschrijfster Mieke de Jong zich nog eens buigen over de naam van de hoofdrolspeler van het nieuwe drama En als het dan toch Dros moet worden... Rutger Dros klinkt eigenlijk ook best aardig. Reacties mrrutgervanvelzen® hotmall.com gedraaid bij de meeste Texelse scho len, peuterspeelzalen en kinderdag verblijf 't Zwin. Mevrouw Tulband bakte koekjes op het podium en ie dereen in de zaal mocht een stukje voorlezen van het recept dat burge meester Bas in heel veel stukjes had uitgedeeld De koekjes kwamen uit eindelijk vergezeld door dikke rook wolken uit de oven, maar van een taalachterstand bij de voorlezende juffen had mevrouw Tulband in ieder geval niks kunnen merken. En daar gaat het ook om bij het lan delijke project Boekenpet. Basis scholen, peuterspeelzalen, het kin derdagverblijf, het consultatiebureau en de bibliotheek moedigen ouders gezamenlijk aan hun kinderen regel matig voor te lezen. Op die manier kan al op jonge leeftijd de taalontwik keling van een kind worden gestimu leerd. zodat een eventuele taal achterstand kan worden voorkomen. Boekenpret is bedoeld voor kinderen van 0 tot 6 jaar. Voor Texel hebben de gemeente en de bibliotheek, die het project coör dineren, vijftien thema's in huis ge haald als slapen gaan, een nieuw broertje of zusje, zindelijk worden, bang zijn, fantasieën en dagelijks le ven. Voor elk thema zijn boekenkisten aanwezig met onder meer het thema boek en speel-ontdekboeken, die ouders een tijdje mee naar huis krij gen om uit voor te lezen. Daarnaast zijn er ook kisten met andere boeken en speel-leermaterialen. Als er een bepaald thema centraal staat, kan er zowel thuis als op school, de peuter speelzaal of het kinderdagverblijf aandacht aan worden besteed. Het is de bedoeling dat de betrokken orga nisaties twee keer per jaar aan een nieuw thema beginnen. Met uitzon dering van de Kompasschool, de Vrije School en de Jozefschool doen alle basisscholen aan het project mee. Boekenpret is onderdeel van de zo geheten Vroeg- en Voorschoolse Educatie waarmee landelijk taal achterstand bij de jonge kinderen te lijf wordt gegaan en het wordt betaald met het geld dat de gemeente krijgt van het rijk voor het Gemeentelijk Onderwijsachterstandenbeleid. Juf fen en leidsters van de groepen 1 en 2 van de basisscholen, de peuter speelzalen en het kinderdagverblijf hebben van de onderwijs begeleidingsdienst een opleiding gehad om op goede wijze met het project om te gaan. In Question Plaza wordt donder dag 23 September het folkseizoen geopend door The Bushbury's uit Birmingham. De band, die vorig jaar voor het eerst op het eiland was te beluisteren, toert deze we ken door Noord-Holland ter pro motie van de nieuwe CD Picture House. Deze maand verschijnt bo vendien de demo-CD Twenty First Century Day. Naast het concert verzorgt de groep woensdag ochtend twee workshops op OSG de Hogeberg. Mensen die menen dat folkmuziek stoffig is hebben nog nooit van Eddy Morton and The Bushburys gehoord, stelt de organisatie van de reeks Texelse folkconcerten. Deze vijf- mans-formatie uit Engeland maakt korte metten met de grauwsluier die over de folkmuziek hangt door de muziek te brengen zoals hij bedoeld is. Met traditionele instrumenten als accordeon en viool en met hier en daar een scheutje rock of tipje blues. En dat op een manier die prettig is om naar te luisteren en aanzet tot dan sen. Hun enthousiasme en de stem van zanger Eddy Morton maakten dat deze relatief jonge formatie in zeer korte tijd uitgroeide tot een van de meest succesvolle Europese folk- bands. Naast zanger Eddy Morton (gitaar en mandoline) bestaat The Bushbury's uit Gerry Smith (accordeon), Micky Barker (drums en percussie), Chris Loman (basgitaar) en Ivan Norris (gi taar en zang). Met muzikaal vakman schap verkennen zij alle facetten van de akoestische rock, folk en blues. Hun veelal eigentijds repertoire is zowel stemmig als vrolijk en verhaalt over mensen of plaatsen die zij tij dens een van de vele toernees heb ben ontdekt De viool zorgt daarbij voor de emotie, terwijl de accordeon de klemtonen aanbrengt. De band groeide na de oprichting in 1993 uit tot een van de opwindendste acts van de Britse folkrockscene. Op 27 september speelt de band op het toonaangevende Belgische festival in Labadoux. Het concert in Question Plaza begint om 21.15 uur De toegang bedraagt €11.-, kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij hotel De Lindeboom en bij Music Store Texel. Voorafgaand aan het concert is er gelegenheid een passe-partout voor alle acht concer ten te kopen (€65,-). Dan is ook de Vriendenkaart te verkrijgen (€12,50) die recht geeft op een aankoop korting van €3,50 op losse kaartjes. Op deze eerste avond van het folkseizoen krijgen bezoekers de eer ste twee consumpties aangeboden. Voor leden en andere muzieklief hebbers houdt Musica Texla zaterdag 30 oktober in de aula van de OSG een workshop Balkanmuziek. De work shop wordt gegeven door het trio Schots en Scheef, bestaande uit Els Horsman, Jannie Schermer en Hans Koerts Meijer. Horsman speelt accor deon, de anderen zijn echte multi- instrumentalisten en bespelen aller lei blaas- en slaginstrumenten, zoals de kaval (Bulgaarse herdersfluit), cornemuse (Franse doedelzak), tara- boeka en tapan (Turkse trommels). Gezamenlijk speelden ze zo'n tien jaar bij Vranje. een volksmuziekorkest waarmee muziek uit West- en Oost- Europa en uit Israël werd uitgevoerd. Op Texel wordt voornamelijk aan de muziek uit Oost-Europa gewerkt. Hierbij worden ook de karakteristieke onregelmatige maatsoorten onder de loep genomen en wordt naast sa menspel ook aandacht besteed aan zang en slagwerk. Bladmuziek wordt van tevoren opgestuurd. Aan het eind van de cursusdag wordt een klein concert gegeven en speelt het trio zelf enkele stukken. Opgeven kan tot uiterlijk 30 septem ber bij Netty Blom (tel. 312494) of Frans Busch (tel. 314332). Deelname kost €5,-. Onder het motto Een nieraandoening verziekt je leven gaan volgende week collectanten langs de deur voor de Nierstichting. Deze zet zich sinds 1968 in voor de verbetering van de dialysebehandeling en de capaciteit daarvan. Omdat op dat gebied de laatste jaren veel is bereikt, richt de stichting zich de komende tijd vooral op orgaandonatie en preventie. Men sen die de collectanten mislopen, kunnen een gift overmaken via giro 88000, ten name van de Nierstichting in Bussum. De afdeling coaching van Parian, een organisatie actief op het gebied van kinder- en jongerenzorg in Alkmaar, is op zoek naar Texelse vrijwilligers die een opleiding tot jongerencoach wil len volgen. Een jongerencoach biedt steun en hulp aan jongeren tussen de 14 en 23 jaar. Gedurende zes tot acht maanden vindt eenmaal per week een gesprek plaats De opleiding tot jongerencoach biedt methodes om de jongeren te leren de eigen vaardig heden te benutten. Na afloop van de opleiding krijgt de coach blijvende ondersteuning van Parian. Voor meer informatie kan contact worden opge nomen met Gerrian Kraaijeveld van Parian, tel. 072-5143900, of e-mail coaching@parlan.nl. Na de viering van het 50-jarig be staan in het afgelopen seizoen, be gint het Katholiek Vrouwengilde woensdag 22 september aan een nieuw seizoen met als thema levens loop. De eerste avond wordt een kerkdienst gehouden, die om 19.30 uur begint. Daarna wordt verteld over voetverzorging bij ouderen. Het gilde komt iedere maand bijeen in De Witte Burcht, de contributie bedraagt €25,-. Introduces betalen €3,50 entree. Organisatiebureau Windkracht 7 laat weten dat in samenwerking met Teso voor de volgende voorstellingen in schouwburg De Kampanje een extra boot wordt ingezet: The New London Chorale, Veldhuis en Kemper, Tineke Schouten, Erik van Muiswinkel. Boudewi|n de Groot, Nabucco, Dolf Jansen, Brigitte Kaandorp. Hans Liberg en Het Groot Niet Te Vermij den. De kaarten voor de voorstellin gen worden eind september door de schouwburg geleverd, waarna Wind kracht 7 de verdere distributie ver zorgt. Op het Dorpsplein in De Koog vindt zondag tussen 14.00 en 15.00 uur een optreden plaats van fanfare Kunst na Arbeid uit Koudekerk aan de Rijn. Dit uit veertig personen be staande orkest brengt een repertoire dat varieert van Glenne Miller tot Police Academy en van Miss Saigon tot Frank Sinatra Het concert is gra tis te beluisteren en wordt bij slecht weer verplaatst naar het overdekte terras van Oranjerie Het Vogelhuis. De vergadering van de raads commissie Welzijn begint woensdag 22 september een half uur eerder dan normaal: om 19.30 uur. De andere vergaderingen (Grondgebied op maandag 20 september en Middelen op donderdag 23 september) begin nen op het gebruikelijke tijdstip. Locatie is steeds het gemeentehuis. Belangstellenden zijn welkom en mogen inspreken tijdens de rond vraag voor publiek. Radio Texel ver zorgt rechtstreekse uitzendingen via kabel 98.5 en FM106.1. Nu het buitenseizoen is afgelopen, vervolgt zwemclub TX'71 de trainin gen in zwemparadijs Caliuna. Maan dag van 19.15 tot 20.15 uur zwem men de groepen conditiezwemmen en waterpolo Zaterdag zwemmen om 8.30 uur de groepen basis ZVH 2, 3 en stickers 2,3 en verder, om 9.00 uur de groep stickers 1 en basis ZVH 2 en om 10.00 uur de groep basis ZVH 1 en C-diploma. Het Agrarisch en Wagen Museum in De Waal heeft de expositie van Ad Blok van der Velden met een maand verlengd. Er hangen in het museum 35 werken van de schilder. Volgens een woordvoerder is de tentoonstel ling vooral voor Texelaars interessant om te zien. De expositie duurt tot en met vrijdag 15 oktober. Toneelvereniging 't Amateurtje uit De Waal heeft de plattelandskomedie De Ossewei van Ad en Jet Wouters in studie genomen. Onder regie van Henk Tjepkema vindt de uitvoering plaats op zaterdag 20 november in dorpshuis De Wielewaal. Om kinderen van 5 tot en met 7 jaar in de gelegenheid te stellen op een speelse manier kennis te maken met de tennissport start tennisvereniging Deuce op 8 oktober met een cursus balvaardigheid De cursus bestaat uit 8 lessen van 45 minuten op de vrijdagmiddag en worden verzorgd doorTennisschool Regio Noord. Om in te schrijven is het niet noodzake lijk lid van de vereniging te worden. Deelname kost €15,-, alle deelnemers ontvangen een balvaardigheidscerti ficaat. Voor opgave en inlichtingen: Yvonne Brand, tel. 315173, of Jacqueline de Porto, tel. 315454. Met bijna 57.000 bezoekers is zwembad Molenkoog dit seizoen iets beneden het gemiddelde van 60.000 gebleven. Wegens de kos ten is het openbare zwembad zon dag een week eerder dicht gegaan dan gebruikelijk. Het seizoen werd volgens traditie afgesloten met verschillende activiteiten, waarbij tijdens het laatste half uur honden een duik mochten nemen. Er was zelfs een hond die een aantal ke ren van de glijbaan ging. De 70.000 bezoekers die het open- luchtbad tijdens de hete zomer van 2003 verwelkomde, werden dit kwak kelende seizoen bij lange na niet ge haald. Vooral het matige voorseizoen, waarin volgens traditie veel mensen naar het zwembad komen, bleef ach ter. Dat het college van b en w heeft besloten om het bad een week eer der dan gebruikelijk te sluiten, komt doordat de gemeente zich hiermee netto ongeveer €8000,- bespaart. De kosten zijn namelijk hoog en het bezoekersaantal zou deze week re latief laag zijn, aldus een woordvoer der. Zo'n 200 Texelaars bezochten de af sluiting van het zwemseizoen in Molenkoog, waar de medewerkers verschillende activiteiten hadden ge organiseerd. Voor de kinderen was er een vrijmarkt en op het terras speelde de bluesband Thirsty Work. Tevens werd de uitslag bekend gemaakt van de ballonwedstrijd die bij de opening van het bad op 28 april werd gehou den. Winnaar was Cor Drijver uit Oosterend. De familie-estafette werd gewonnen door het team van de fa milie Vlaming, dat bestond uit Colinda, Joyce, Kim en gast- zwemmer Jolanda yan Strien De aanmoedigingsprijs ging naar de fa milie Betsema, met Carla, Ruud, Erik en gastzwemmer Demse Kok. Klaverjasclub Den Burg begin maan dag 27 september het seizoen met een korte ledenvergadering in het gebouw van Kotex aan de Abbewaal. Hans Westdorp en Lieuwe van der Veen treden af als bestuurslid en zijn niet herkiesbaar. Het bestuur is bezig met het vinden van nieuwe kandida ten. De vergadering begint om 20.00 uur. Maandag 4 oktober begint de competitie met de eerste clubavond. Nieuwe leden kunnen zich op de ver gadering aanmelden of telefonisch bij Theo Witte, tel. 313704. Oude traditie in Molenkoog: een hond die op de laatste dag van het seizoen een duik neemt in het water. (Foto Zw*mbad Molenkoog) Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreek- uur op zaterdagen, zon- en feestda gen Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld. 313086; 314727, 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruy- terstraat 86, Oudeschild Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, s avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, 0900-4636549. Spreekuur elke v« dag van 9.00 tot 17 00 u. Voort gen over ontwikkeling, voeding,, voeding en verzorging van ja kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunj Schoonoordsingel 44, Den Burg, 314887. Geopend elke werkdagt sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elkewi dag van 8.30-17.00 uur, tel. 02 650222 Kraamhulp: Voor directe krai hulp op Texel en na poliklinis bevalling: Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikba Indicatie: Indicatie voor thuisz en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis Stichting RIOTe Wieringen. Opvragen via tel. (02 671552. Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/mi dag 8.00-17.30 u zaterdag 10.#" 13.00 en 15.00-17.00 u.; zoik 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u ten die tijden alleen voor spoet w sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Beatrixlj 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen» schepen en zwemmers in nood: 316270 Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safeha Texel, crisisopvang huiselijk gew 'c tel. 0222-321001, dag en nachl reikbaar Jongeren Informatie Punt: Jg\ vragen en advies over wonen, t \n ken, studie, recht, relaties, sekst rd teit, verslavingen en vrije tijd 0 b ningstijden dinsdag en woensdag1 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouwe Ulo,' helminalaan 1Den Burg, tel. 3155lra Bureau Jeugdzorg: voor hulpi jongeren bij problemen en vi opvoedingsondersteuning aan ders. Spreekuur elke donderde d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1 Burg. Voor aanmelding, informs en advies: 0900 2223330, elke* tussen 10.30 tot 12.30 uur. e ei Iedere oorlog vertelt hoe hard vrede nodig is7 Zondag 19 september 2004 Vredeszondag PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.00 u. dienst in de gereformeerde kerk, ds. J. Vlasblom, mmv Maartens Cantorij. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. J. Vlasblom, mmv Maar tens Cantorij Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: Den Hoorn: 10.00 u. ds. F. van Hel den, mmv RK-dameskoor. PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: Oudeschild: 10.00 u. pastor E. Moltzer, mmv RK-herenkoor. GEREFORMEERDE GEMEEI in kerkgebouw Schoolstraat, end: 10.00 u. en 18 00 u. leescfe DOOPSGEZINDE GEMEEN Kogerstraat, Den Burg: geen ivm oecumenische vredeszoi BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.OOi C. van der Bijl uit Sneek. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zat. 19.30 u. samen: zon. 10.00 u. oecumenische vre dienst in gereformeerde kerk. Oudeschild: 10.00 u. oecumens vredesdienst in hervormde kerk Den Hoorn: 10.00 u. oecumene vredesdienst in hervormde kerk JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Op bare lezing, 10.30 u.: Weers! bieden aan de geest van de we Wachttorenstudie, 11.20 u. der reden gehaat. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 4. Thijsselaan, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Drijverstraat, Wilsterstraat, Bur- detstraat, Meester Kraaistraat, Lieuwstraat, Tjakkerstraat. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al oru« advertentlccontracten on aanbiedingen daar toe zj|n van too passing de Regoien voor hol Adverlenlio- wozen van do Stichling ROTA, gevestigd to Amsterdam zoals godoponoord bi| do Kamer van Koophandoi on Fa brieken to Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de R ego ton voor hst Advertentiewezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32.10 (automatisch) Per |aar 65,60 63,50 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u Onzin in de ether 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 08 00 u. Texel Race Rechtstreekse» zending van de surfrondeo' Texel Met uitslagen, achter gronden en interviews 16 00 u Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprograi Vandaag: Vrede. 18.00 u. Muziek met Marco 19 00u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit hervormd kerk Den Hoorn, 11.00 u Vlaswiek (muziek en poëzie! 12.00 u Natuurwijzer 13.00 u Goud van Noud (Nederlands 15.00 u. Frans gaat het doen (muziel 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en views) 18 00-u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 19.30 u. Zat. Rooms-kath. kerk Den 10.00 u. Zon Geref kerk Den Burg Maandag: 18 00u Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u. Raadscommissie. Rechtstre® uitzending van de commiss?. Grondgebied vanuit het gemeentehuis aansluitend Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (meuwsi 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplat Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram" (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.CC uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Raadscommissie Rechtsta uitzending van de commiss* Welzijn vanuit het gemeenlek aansluitend; Radio Noordho11 Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00 u Even bijpraten met 20 00 u Raadscommissie Rechtsta uitzending van de comm^ Middelen vanuit het gemeen huis. aansluitend. Radio No® holland

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2