2 Luisteren naar opening kinderboekenweek Schilderen voor Warchild Expositie Lanser Ploff-lnn Kielekiele TEXELSE COURANT Woptex \\/at ik zeggen wou. Poppenkast De grootste Texelaar Texelaars gezocht voor televisieserie Wat ik zeggen wou... Jammer Zorgcentrum zet vrijwilligers in het zonnetje Columns Antje gebundeld oud Papier Medische zorg Hulpverlening {J3 Kerkdiensten TEXELSE^COURANT Radio Texel l| VRIJDAG 8 OKTOBER 2004 'WNfWVW Tientallen kleuters en peuters luisteren in de bieb naar het voorlezen van Maaike Vonk en Carta Roeper Het was de opening van de vijftigste Kinderboekenweek. <Fot° J*™*" Mattum) Met het voorlezen van het verhaal Mevrouw Fledder gaat drummen heeft de openbare bibliotheek in Den Burg woensdagmiddag de kinderboekenweek geopend. Om dat het thema dit jaar muziek en feest is, begeleidde Carla Roeper met muziekinstrumenten de voor lezende Maaike Vonk. Bijna vijftig peuters en kleuters waren met hun moeders naar de bibliotheek Mijn goede ouwe vader zou dit nooit hebben begrepen. Hij ver baasde zich er altijd al over wan neer ik uitgeput van sportieve inspanningen neerzeeg op de sofa. 'Zonde van je energie, jon gen'. sprak hij mij dan vol onbe grip toe. 'Je kunt die beter aan werk of iets nuttigs besteden.' Ik kon hem met uitleggen dat spor ten voor de eer erg leuk kon zijn. Vader sportte nooit, met actief en met passief. Nutteloos energie verbruik. zo vond hij. 'Besteed dat liever aan een goed doel, zoon.' Papa, ik lijk steeds meer op jou. Neem nou de Wampex. Je mag gerust stellen dat over het alge meen de fitste mannen en vrou wen van ons eiland hier acte de présence geven. Mensen die bruisen van energie, want anders doe je aan zoiets niet mee. En alle energie van ruim honderd deel nemers die zich vrijwillig laten afbeulen, wordt voornamelijk besteed aan fietsen en spelletjes. Is daar geen nuttiger doel voor te bedenken? Zou het niet veel uitdagender zijn voor organisator Kwapsma om de teams een zinvolle opdracht mr Rulcer van Nelzen te geven? Zet ze in als aangewe zen vrijwilliger voor een klus bij ouderenzorg of een Texelse sportclub, of laat ze een open baar gebouw schoonmaken. Want er zijn zat sectoren in de Texelse samenleving die een extra steuntje in de rug kunnen gebruiken. Zadel de Wampexers gerust op met vuilruimen van het strand of bos. De doorsnee deel nemer zal het prachtig vinden. Ideeën genoeg Laat de deelne mers zelf alternatieven aandra gen voor een nuttig en heilzaam weekend. Als ieder team een lijstje met favoriete doelen aan levert, blijft de uiteindelijke keuze toch een verrassing. Want dat hoort bij de Wampex. Een crea tieve denktank als Kwapsma kan vast en zeker een programma samenstellen dat tevens een so ciaal verantwoorde kant heeft. Natuurlijk moet het wel leuk blij ven. Het moet met op werken gaan lijken. Oké. misschien is er in de nieuwe opzet minder sprake van een ex peditie', zoals tot dusverre ge bruikelijk was. Noem het voortaan gewoon een opdracht. Laat een jury jaarlijks de winnaar aanwijzen Een nieuwe naam voor het evenement zal wel even wennen worden. Wat dacht u van Woptex (WeekendOPdracht- TEXel)? Mijn vader zou er blij mee zijn. Reacties: mrrutgervanvelzen hotmail com gekomen om te luisteren. Op diverse plaatsen op het eiland is het tot en met 16 oktober te merken dat het Kinderboekenweek is. De bieb be steedt extra aandacht aan kinderboe ken en houdt volgende week woens dag een knutselmiddag. Het open podium dat woensdagavond zou worden gehouden, werd afgelast omdat zich geen muzikanten hadden gemeld EcoMare, het Maritiem en Jutters- museum en de Oudheidkamer doen voor de gelegenheid ook mee aan de Kinderboekenweek. Kinderen krijgen, als zij bij de kassa een kinderboek tonen, een ex libris van Annemarie Haring of Max Veldhuis. Daar kunnen zij hun naam opschrijven en het voorin hun boek stoppen 'We doen mee, omdat de Nederlandse Mu seum Vereniging dit jaar de Kinder boekenweek als partner heeft aange trokken,', aldus woordvoerster Renée Smal van EcoMare. De Kinderboe kenweek heeft dit jaar een Texels tintje. Schrijfster Imme Dros kreeg van de kinderjury een Zilveren Griffel voor haar werk Het mooiste boek van de wereld. Dat gaat over het meisje Ella dat ziek wordt en daardoor niet weet hoe het verhaal afloopt dat de juf op school aan het vertellen was. Omdat het boek van de juf nergens te koop is. maakt de vader er een ei gen versie van voor zijn dochter. ■o >1D kier. Bruten «CTamwoocdclijllhcid van Jt redxcoc 'Landschap Hoge Berg verpest' luidt de kop van de paginagrote adverten tie van Marian Ran in de Texelse Cou rant van 17 september. Maar is dit wel zo? Naar mijn mening dient heel Texel - en zeker het unieke Hogeberg- gebied - gevrijwaard te blijven van alles, dus zeker ook van patserige en enorme nieuwe woonboerderijen. Grote schuren zijn ontsierend te noe men. maar is een boerderij als ge noemd in plan 5 van Marian Ran dan zo'n pronkjuweel? Soberheid is op deze bestemming op zijn plaats en de zin waarin Ran aangeeft er alles aan gedaan te hebben om de bebouwing op de Hogeberg in ere te herstellen, is uit zijn verband getrokken en mis leidend. Deze zin had moeten luiden: 'Wij, als familie Ran, hebben gekeken naar ons verlanglijstje wat betreft bewoning met zoveel mogelijk te be bouwen vierkante meters op deze zeer historische plek.' Ikzelf vind dan ook dat de familie Ran geen groot schalige bouwplannen op deze plek kan uitvoeren in verband met de zeer grote waarde van het Hogeberg- gebied. Ook vind ik dat de werkgroep Landschapszorg Texel een grove fout begaat als zij instemt met het plan en tegelijk zegt dat zij zich 'inzet voor een gaaf Texel'. Betekent dit dat Texel maar volgebouwd moet worden met protserige boerderijen en dat de waarde vanuit historisch of natuurlijk oogpunt de underdog moet zijn? Waarschijnlijk past Landschapszorg de economische strategie toe met als zoethoudertje de waarde van het ei land en kunnen zulke beschamende plannen verder uitgewerkt worden. Wie weet kunnen ze ook meteen met makelaar Paul van Heerwaarden om tafel om zijn woonbotenplan op de grond bij het NIOZ te bespreken om vervolgens dit terrein vol te proppen met woonboten, zodat ook hier de upperclass fijn kan vertoeven op de alweer protserige en voor de meeste Texelaars onbetaalbare projecten. Zeker de beginnende woningzoe kende zal hier geen vierkante meter vinden om zich te vestigen. Texelaars, kijk om u heen. Is er de laatste drie decennia niet al veel te veel verpest? En waarom blijft de toeristenstroom afnemen? Bob Bak ker geeft al aan dat de 'economische top' is bereikt. Onze toeristen komen voor een puur eiland en niet voor de grote verpeste poppenkast die het hier zo langzamerhand aan het wor den is. Wel heb ik ook kritiek op de ge meente op haar ondeskundigheid in de beleidsvorming betreffende ei landvisie en ontwikkeling. Boeren op het eiland proberen hun hoofd boven water te houden en juist zij, die door de beleidsvorming in Den Haag in een wurggreep terechtkomen, wor den bestraft. In verband met alle agrarische beslommeringen willen 'noodlijdende' alternatieve biologi sche boeren de teelt van bijvoorbeeld bloemkool promoten, zoals Barend Albers van hoeve Aurora. Zij worden door de gemeente een halt toegeroe pen. Juist deze toonaangevende mensen worden door de gemeente aangepakt en in hun werk en bedrijfs voering belemmerd. De gemeente dient hun lef en voorbeeld te koeste ren en te promoten als beleid voor de toekomst. Waar staat deze gemeente voor? Voor een poppenkastbeleid waarin we met z'n allen in een fuik worden gedreven en waarin de economische horizon steeds somberder wordt, of voor een eiland dat over dertig jaar nog alles te bieden heeft aan flora, fauna en historische waarden? Laten Het klonk leuk. Kinderen die in res taurant De Compagnie in Oudeschild kunstwerken maken voor een veiling en de opbrengst is bestemd voor Warchild. Die stichting zet zich in voor kinderen uit oorlogsituaties. Druk wilde het woensdagmiddag tijdens de kunstmiddag in De Compagnie echter niet worden. Ruim tien kinde ren deden mee aan het maken van schilderijen voor het programma Feast voor Peace van Warchild. 'De Deze week kunnen nog nomina ties worden ingestuurd voor de verkiezing van de grootste Texe laar die de Texelse Courant de komende maanden houdt. Half november verschijnt een over zicht van honderd genomineer den. waaruit vijftien namen naar voren komen waaruit tijdens de half februari te houden finale een keus kan worden gemaakt Wie een Texelaar uit heden of verle den kent die zeker niet op de eerste lijst van de honderd groot ste Texelaars mag ontbreken, kan zijn of haar naam tot dinsdag 12 oktober doorgeven aan de redactie van de Texelse Courant, Warmoesstraat 45, telefoon 362 620 of e-mailadres redactie® texelsecourant.nl. Deze week werden onder meer genoemd: W. Mets Tzn. (schrijver van vele boekjes voor het Weduwen- en Wezenfonds Texelsch Belang), Jan Cornelisz. Boon (initiatiefne mer van het graven van de haven in Oudeschild), Gerard van der Kooy (roeiredder), Matthijs Mole naar (vakbondsman). Dirk Daal der (schrijver, kenner van kinder en jeugdliteratuur), N.J. de Cock (initiatiefnemer van het droog leggen van Eierland). Gerard van der Kooy (1877- 1958) verrichtte in de jaren twin tig van de vorige eeuw specta culaire reddingen als opstapper op de (roei)reddmgboot. Samen met zijn zwager bracht hij een maal lopend over IJsschotsen voedsel naar een beurtschip dat was vastgelopen in het ijs op de Waddenzee en waarop zich een gezin met kleine kinderen be vond. Het productiebednjf Eye2Eye Media in Hilversum, dat voor de EO de nieuwe televisieserie Geen weg terug maakt, is met spoed op zoek naar mensen die op het punt staan een grote wending aan hun leven te geven. Zij worden door de makers voor een periode van een half jaar gevolgd, in 'in alle ups en downs die horen bij het naleven van hun droom'. Momenteel wordt al een stel gevolgd dat een camping heeft gekocht in een Noors dorpje, een echtpaar dat een bed and breakfast in Frankrijk begint, een gezin dat een opvang voor autistische jongeren gaat realiseren en een echtpaar dat na der tig jaar terugkeert naar Aruba om er een kledingwinkel in grote maten op te zetten. Ook bestaat contact met een Vlaams gezin dat binnenkort naar Kaapstad verhuist. Het productiebe drijf komt graag in contact met zowel geboren Texelaars als nieuwkomers, maar ook met eilanders die op korte termijn gaan verhuizen. Essentieel is wel dat de gasten van christelijke sig natuur zijn en hun geloof een signifi cante rol in het avontuur speelt, in de zin dat ze steun, hoop of leiding erva ren. De redactie is tijdens kantooruren telefonisch te bereiken via tel. 035- 6460360. Een e-mail sturen is ook mogelijk: redactie@eye2eyemedia.nl. Jammer dat ons leuke en spannende avontuur in de achtertuin zo moest aflopen. Jammer dat het loont om je mond dicht te houden. Jammer dat de gemeente Texel de zoveelste inschattingsfout heeft gemaakt. Maar vooral doodzonde dat Oude schild een unieke aanvulling op het verhaal van de VOC is misgelopen. Gerd Jan, Saskia, Johan en Marlies Roos, Oudeschild, (Foto Jeroen van Helium) Durf, plezier en techniek. Dat zijn kortgezegd een paar belangrijke be grippen voor Jo Lanser uit Den Burg. In restaurant Ploff-lnn aan de Bmnen- burg houdt zij de komende tijd haar eerste expositie van elf werken. Ze schildert al diverse jaren voor haar eigen plezier. Na het volgen van een cursus bij Cecile de Boer. waarbij vooral aan de technische vaardighe- horeca doet dit jaar mee aan het jaar lijkse Feast for Peace', vertelt Marleen Groen. 'Je kon een bi|drage leveren, maar ook iets speciaals or ganiseren.' Ze zegt het jammer te vin den dat de opkomst matig is. De kin deren die er waren, hadden het naar hun zin. Ze leverden diverse werken af en werden een tijdje vermaakt door clown Bimo. De schilderijen worden vanavond (vrijdag) geveild tussen 17.30 en 21.30 uur in De Compagnie. fy. iFolo Jeroen van Hollum) wij de boel verloederen en gaan wij de fuik zonder toekomst in of stellen we paal en perk aan deze sombere visie en komen we op voor het ei land? Kees Verschoor, Den Burg. Om de vrijwilligers in het zonnetje te zetten, verzorgt Zorgcentrum Texel woensdag 13 oktober een 'dankje- wel'-middag. Deze gezellige bijeen komst is bedoeld voor iedereen die vrijwillig werk verricht voor de bewo ners van De Gollards. het verpleeg huis en de cliënten van de dag activiteiten. Daarnaast zijn de vrij willigers van diverse kerkgenoot schappen, de cliëntenraden en de klachtencommissie welkom. Voor de bijeenkomst is een speciaal pro gramma gemaakt, met het thema 'Vroeger en nu'. De vrijwilligers wor den in de watten gelegd en hoeven zelf mets te doen. Zo worden ze tij dens het eten bediend door team leiders en activiteitenbegeleiders. De rest van het programma is nog een verrassing. De bijeenkomst wordt gehouden in de Irenezaal en de Carrousel van De Gollards en begint om 16.00 uur. Ondanks deze grote groep mensen is Zorgcentrum Texel op zoek naar meer vrijwilligers voor uiteenlopende activiteiten (en tijdstippen), zoals hel pen tijdens de warme maaltijd, rond brengen van kranten, fietsen op de duofiets, wandelen en koffieschen- ken. Meer informatie is verkrijgbaar via tel. 363200 (vragen naar Yvonne van de Pijpekamp) of website www.zorgcentrumtexel.nl. den werd gewerkt, durfde zij de stap te zetten haar werken in het openbaar te tonen. Lanser werkt zowel met acryl als aquarel. Ook hangt er een houtskooltekening van de Hogeberg tussen haar werken. Ze maakte ook een afbeelding van een pad in de Bleekersvallei Het plezier zit hem er volgens haar vooral in als een schil derij goed gelukt is. Lovende opmer kingen van anderen werken even eens stimulerend. Trots toont ze een citaat uit het gastenboek waarin men sen een stukje kunnen schrijven over de werken. 'Het plezier spettert er vanaf', meldt één van de bezoekers. De columns van de oud-Texelse columniste Gea Klein, die onder de naam 'Antje' publiceert op de website www.hetkangoedkoper.nl en in een gelijknamig regionaal radiopro gramma, zijn gebundeld. De columns handelen met name over problemen die mensen tegenkomen zodra ze met de 'zorg' te maken krijgen. Het boekje telt 97 pagina's (46 columns) en kost €5,50. De helft van dit geld komt ten goede aan de Stichting Hulp Hond Nederland, waarvoor Klein als vrijwilligster demonstraties verzorgt. Het boekje is te verkrijgen door overboeking van €7,06 (inclusief porto) op postrekening 3353624. ten name van G.A. Klein in Spijkenisse. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 1. Noordwester, Duinreep, Zeebries, Vloedlijn, Golfslag, Vaargeul, Schoor- wal, Gasthuisstraat - aanleun woningen, Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Pontweg. In Oudeschild wordt dinsdag 12 okto ber vanaf 13.30 uur door 'De Bruinvis' oud papier opgehaald, leder wordt ver zocht het tijdig gebundeld aan de straat te zetten. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg. tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg.i: 0900-4636549. Spreekuur eU werkdag van 9.00 tot 17 00 u. V& vragen over ontwikkeling, voedir< opvoeding en verzorging van jon.; kinderen. Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg.jt 314887 Geopend elke werkdag tu sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken e& werkdag van 8.30-17.00 uur, t« 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kraj hulp op Texel en na poliklimsd bevalling: Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikbaa Indicatie: Indicatie voor thuiszo en voor opname in verpleeg-1 verzorgingshuis: Stichting RIOTei Wieringen. Opvragen via tel. (022 671552. Opname geschiedt opa vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, 0| Burg; tel. 312112. Maandag t/mvt dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.0 13 00 en 15.00-17.00 u., zond 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u.E ten die tijden alleen voor spoed sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon. 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Verslavingsproblemen: Consulta tiebureau voor Alcohol en Drugs, Molwerk 31-45, 't Horntje. Spreek uur volgens afspraak, tel. 319413. Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Te* Warme maaltijdvoorziening, al; mering, klusjesdienst, huishoudelij dienst, versteldienst. Spreekuurv 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00: 16.00 u., De Buureton, Beatrixla 43, Den Burg Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen v schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand: E de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehot Texel, crisisopvang huiselijk gewe tel. 0222-321001, dag en nachtb reikbaar. Jongeren Informatie Punt: ve vragen en advies over wonen, vi ken, studie, recht, relaties, seksi liteit, verslavingen en vrije tijd. 0p= dinsdag en woensdag van 15.001 17.00 uur; d'Ouwe Ulo, Wilhelmin laan 1, Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpa jongeren bij problemen en v: opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donders in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, \ri: matie en advies: 0900 2223330, dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texela in financiële nood. Spangerweg 1793 EH De Waal. Zondag 10 oktober 2004 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: Ds. J.A. van der Veen-Bosgra uit Marum. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: dienst in Den Hoorn. De Koog: dienst in Den Hoorn. Den Hoorn: 10.00 u. afscheids- dienst ds. J. Vlasblom. PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9 30 u. ds. F. van Hel den, 19.00 u. ds. PC. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. PC. Barnard. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: geen dienst in verband met gezamenlijke dienst in Schagen. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. W. Koedijk uit Purmerend; 19 00 u. ds. G. Sipkema, welkomstcfi mmv koor Credo Singers uit 5 dorp. ROOMS-KATHOLIEKE KERI Den Burg: zon 10.45 u. dame9 JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Op bare lezing, 10.30 u.: Hoe c kent u God? Wachttorenstu 11.20 u.: Verheerlijk God 'met mond'. De mooiste gedachte komt altijd pas als je al weg bent (Jaap Vlasblom) Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6-1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenrnl Op al onza advertentiecontracton en aanbiedingen daar toe zi|n van toepassing de Regoion vc-or het Adverienüo- wezen van de Stichting ROTA, govostigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij de Kornet van Koophandel en Fa- brioKon te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Regelen voor het Advertcntlewezon v.-ordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65.60 63,50 (automotisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws; 19 00u. Peter (muziek uit de jaren en 90) 20 00 u Shopping met Bart en Pete (entertainment) 21.00 u. Bart draait nog even door 22.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderprograrrr: Vandaag: Kinderboekenwe? Djoeke en Lotte Lene spelen 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit hervormde Den Hoorn, afscheidsdiensl ds J. Vlasblom. 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u Natuurwijzer 13 00 u Goud van Noud (Nederlands 15.00 u Frans gaat het doen (muziek 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u Hervormde kerk Den Burg 10 45 u Rooms-katholieke kerk Den' 19.00 u Baptistengemeente Den BU Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek f haling van zaterdag) 20 00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21 00 u. Reggae on the move (muW 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (meuw$ 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplat 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kmderprograflf (herhaling van zaterdag) 18 00 u. Onder de toren (geestelijk p gramma, met vanaf 19.00i<^ verzoekplaten) 19 45u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00u. Cabaret caté (Pip Barnard 9 Janien de Bruijn bespreken' lokale nieuws). Vandaag: Over de kwaliteit en de <f teit van het eten in restaurants, ovetj voeding en het telefoonopneembeW de gemeente. Uitzending van de avonï 24 september (herhaling), aansluitend: Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2