s i )e junk en de jonge moslimvrouw teso èso welwillend over ebruik koolzaadolie Film Wampex: zwaar, nat en ver 1000 m2 TEXELSE COURANT 1 Excursies Kerkbazaar entoonstelling muziekschool Nog plaatsen bij Vlaams Festival Workshops tekenen Linedance Agenda Callanetics Klaverjassen Witte Burcht Concert met Balkanmuziek Concert afgelast door sterfgeval Blazers Excelsior in kerkdienst KARTING TEXEL Garnalenvissen en zeehonden zien TX10 EMMIE saas ssa Hoogwater te Oudeschild ^|an Keijser Kookcursus voor mannen Fancyfair in De Bijenkorf Derby begint half uur later Bos en Vinke naar de top De Kolonist toont vorm VRIJDAG 29 OKTOBER 2004 terdag 30 oktober: n 14 00 uur begint in natuurge- d De Schorren een excursie i Natuurmonumenten. Op een inlichtingen bi] EcoMare. 317741. n 15.00 en 16.00 uur begint n rondleiding door de bier- wwerij aan de Schilderweg. ■gang €6,-, informatie: tel. 0325. (idag 31 oktober: de Slufter gaat om 11.00 uur excursie 'Door het zout van de van Staatsbosbeheer van rt. Opgave en inlichtingen bij oMare, tel. 317741. hervormde kerk van Den Burg it vrijdag 5 november bazaar luden. Naast de verkoop van smaakte spullen, brood en plan- worden diverse spelletjes ge ld en een loterij gehouden. Per id worden enkele grenen meu- i verkocht. De deuren gaan om 0 uur open. 's Avonds, naafloop m de bazaar, wordt in De Schakel gespeeld. Muziek- en Dansschool in Den is de komende weken een ten- itelling te zien van tekeningen en lerijen die leerlingen van de >1 tijdens de lessen van Gerda hebben gemaakt. Er is werk te —-van Hidde Bakker, Marloes I aanse, Jorik Bot. Noëmi !ana, Robert de Haan, Anne tje van Tatenhove, Miranda de Mark Wiering en Jolein Witte, «positie wordt woensdag 3 no- >er om 15.00 uur feestelijk geo- met een optreden van het irkoor in de voorspeelruimte van mziekschool. Met in hun bagage tenminste een (verplicht) fris, schoon shirt, een ha mer, een verreki|ker en een ander halve meter lange plank met een dikte van 18 millimeter en een breedte van 11 a 12 centimeter én verder alle hulpmiddelen die ze zelf nuttig achten (met uitzondering van mobiele communicatieapparatuur en gemotoriseerd vervoer), melden 140 sportieve puzzelaars verdeeld over 35 groepen zich vanavond om 18.00 uur in de kantine van Texel'94 om mee te doen aan de 24ste Weekend Amphibische Expeditie, beter be kend als Wampex. Welke ontberin gen hen staan te wachten, zullen ze pas onderweg ontdekken, net zoals pas dan duidelijk zal worden of ze dit jaar eindelijk eens naar Vlieland gaan en, zo ia. hoe. Eén ding weet iedere deelnemer zeker: het wordt zwaar, het wordt nat en het wordt ver. Te ver, dat nooit, want niemand zal zich wil len laten kennen En zonder calamiteiten wordt de finish (naar verwachting in Akenburg, zaterdag rond 16.00 uur) weer het feest waar iedere Wampexer een jaar lang naar uitkijkt. Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij verschillende workshops van het Vlaams Festival dat op 5, 6 en 7 no vember wordt- gehouden in de Mu ziek- en Dansschool Het weekend wordt verzorgd door de achtmans formatie Ashels, die twee workshops samenspel op verschillende niveaus geeft. Daarnaast wordt een work shop speciaal voor strijkers gegeven en verzorgt Herman Dewit een work shop instrument maken voor alle leef tijden. Hier worden van allerlei mate rialen instrumenten als theekistbas, gitaar, kleppers, trommels, ratels, rinkellatten en fluiten gebouwd. Willem Schot geeft een workshop speciaal voor trekzakspelers en er kan worden gezongen en gedanst. Het weekend duurt van vrijdag 19.00 uur tot zondag 13 00 uur. Deelname kost €100,-. Voor aanmelden of meer informatie over tijden en prijzen, tel. 313493, of via website www.mdt- texel.nl. Docente Monique Dubois geeft op vier zaterdagen in november een cur sus intuïtief mandala tekenen. De workshops worden gegeven van 14.00 tot 16.00 uur, deelname kost €6,-, inclusief materiaal Voor aan meldingen en inlichtingen: tel. 321489. junk Cahit en de Turks-Duitse islimvrouw Sibel zijn de hoofd tonen in 'Gegen die Wand', de die maandag, dinsdag en ensdag in Cinema Texel draait in serie 'Fümganger Special'. Bei- i hebben een zelfmoordpoging Jemomen. Cahit om verlost te rden van zijn bestaan vol drank drugs, de mooie Sibel om de re- sen beperkingen van haar con- vatieve familie te ontvluchten, dat haar poging is mislukt, ziet el nog maar één uitweg: ze moet uwen, desnoods met Cahit. Met enzin gaat hij akkoord. Mis- lien om haar te redden, mis- iien om voor één keer iets zinvols :ijn leven te volbrengen. Hun hu- lijk stelt aanvankelijk weinig voor. iel omarmt haar vrijheid, Cahit derhoudt een halfbakken affaire t een andere vrouw. Tot Cahit liefd wordt op Sibel en daarmee geluk en de kracht vindt om arte gaan Als ook Sibel zich rea- ert dat ze verliefd is, is het ech te laat. Een explosie van jaloe- eindigt in een drama. Cahit andt in de gevangenis, Sibel cht naar Turkije. Maar haar hart, ir hoofd, haar ziel zijn nog steeds Cahit. Geprolongeerd bij Cinema Texel is 'De Dominee', over het leven van Klaas Bruinsma. Aanvankelijk gaat het hem uitstekend en schopt hij het tot de grootste hasjhandelaar van Nederland. Maar gaandeweg raakt hij verslaafd aan geld en macht. Hij wordt onverschillig en verliest de greep op zijn imperium, waarna zijn ondergang onafwendbaar lijkt. Ook nog een weekje te zien is 'Snow Fever', een film over de wintersportvakantie van een groep jongeren. De aanvankelijk verlegen Nicky gaat in navolging van haar vriendinnen de concurrentiestrijd aan om een populaire skileraar. Vriendschappen komen onderdruk, evenals de liefde van de jongen waar ze echt om geeft. Een sprook jesachtig verhaal, met Daan Schuur- mans, Hanna Verboom en Egbert Jan Weber. De thriller 'Collateral' vertelt het ver haal van Max (een rol van Jamie Foxx), die al twaalf jaar taxichauffeur is in Los Angeles. Op een dag krijgt hij huurmoordenaar Vincent (Tom Cruise) in zijn auto, die voor een drugskartel vijf belangrijke getuigen in een rechtszaak moet 'omleggen' Als er iets tussenkomt, neemt Vin cent de taxi over en dreigt de arme Max het kind van de rekening te worden. Nog een paar dagen draait 'Ellis in Glamourland', een romantische ko medie over Ellis (Linda de Mol), wier leven er minder rooskleurig uitziet dan ze in haar jonge jaren had ge hoopt. Ze is alleenstaand moeder en moet er twee banen op na hou den om alle rekeningen te kunnen betalen. Om daar verandering in te brengen besluit ze de cursus 'Hoe trouw ik een miljonair' van de Ame rikaanse filmster Joan Collins te volgen. Kinderen kunnen zich vermaken met 'K3 en het magische medail lon', waarin de Vlaamse meiden groep K3 voor het eerst op het witte doek te bewonderen is. In trek bij hele gezinnen is 'Haaiensnaaier' ('Sharktale' in het Engels), een animatiefilm over een praatgrage vis met grote dromen, die in gevaarlijk vaarwater terecht komt als hij zich met een onwaarschijnlijk verhaal voordoet als een grote held. De Harbour Linedancers uit Oude- schild houden zondag vanaf 13.30 uur een dansmiddag in dorpshuis 't Skiltje. De toegang bedraagt €2,-, de muziek wordt verzorgd door DJ Irene. Manda Bergsma begint dinsdag 2 november met een nieuwe serie les sen callanetics. De lessen worden van 19.30 tot 20.30 uur gegeven in de aanbouw van sporthal Ons Genoe gen aan de Emmalaan in Den Burg Er worden oefeningen voor bijna alle spieren gegeven, waarbij niet wordt gesprongen. Ook wordt op een goede houding gelet, wat rugklach ten helpt voorkomen. Voor aan meldingen: tel. 319708 of e-mail voetreflexologie@hetnet.nl. De open klaverjasdrive die dinsdag in De Witte Burcht wordt gehouden, begint in verband met de viering van Allerzielen met om 20.00 uur, maar om 20.15 uur. Oudergewoonte wor den vier spellen gespeeld, waarbij voor de hoogste tien koppels en het laagst geëindigde koppel een prijs beschikbaar is. Na afloop wordt een verloting gehouden Deelname kost €3,50 per paar, de opbrengst wordt aan het eind van het seizoen verdeeld over nog nader te bepalen goede doelen. In de aula van OSG De Hogeberg wordt zaterdag een concert met mu ziek uit de Balkan gegeven. Uitvoerenden zijn leden van Musica Texla en andere muziekliefhebbers die die dag een workshop Balkan muziek hebben gevolgd onder leiding van het trio 'Schots en Scheef'. Op het 'concert wordehide behandelde werken ten gehore gebracht. Het trio brengt zelf ook enkele stukken. Het concert begint om 16.30 uur, de toe gang is gratis. Het concert dat het Texels Vrouwen koor zaterdag samen met het ge mengd koor Vocalei uit Leiden in de hervormde kerk van Den Burg zou geven, gaat wegens een sterfgeval bij het Leids koor niet door. Voorzitter Marianne Dapper van het Texelse koor laat weten dat het met waar schijnlijk is dat het optreden op een andere datum alsnog plaatsvindt. Het eerstvolgende concert van het Texels Vrouwenkoor staat pas in juni vol gend jaar gepland. Een groep blazers van fanfarekorps Excelsior verleent medewerking aan de avonddienst die zondag 31 okto ber in de Maartenskerk in Oosterend wordt gehouden. De liederen zijn gekozen uit de bundel van Joh de Heer, wat volgens de organisatie be tekent dat het een feestelijke dienst belooft te worden. Voorganger Rinus Kuiper baseert zich bij zijn preek op Johannes 10:11. waar 'Ik ben de Goede Herder' staat geschreven. De dienst begint om 19.00 uur. Vrijdag 29 oktober: Deelnemers aan de Wampex verza melen zich vanaf 18.00 uur in de kan tine van Texel'94 in Den Burg. In het gebouw van Kotex aan het Paelwerck in Den Burg begint om 20.00 uur de eerste ronde van het Texels kampioenschap klaverjassen. Om 20.00 uur begint in discotheek De Toekomst in De Koog een feest voor jongeren, dat onderdeel is van de campagne 'Wat jij wil' van de ge meente Texel. Legitimatie verplicht, consumptie van alcohol verboden In Cinema Texel draaien Snowfever (aanvang 19 00 uur), Ellis in Glamour land (19.15 uur), De Dominee (21.30 uur) en Collateral (21.45 uur). Zaterdag 30 oktober: Sportvissers van Sportvissersclub Texel doen op Wiermgen mee aan het Nederlands kampioenschap kust- vissen. In de aula van OSG de Hogeberg wordt een workshop Balkanmuziek gegeven door het trio Schots en Scheef. Deze wordt om 16.30 uur afgesloten met een klein concert, dat gratis toegankelijk is. De peuters van Oosterend houden van 10.00 tot 13.00 uur een fancyfair in dorpshuis De Bijenkorf. In yogacentrum De Aleph in de Weverstraat in Den Burg spreekt Marieke de Vrij over actuele onder werpen. De voordracht duurt van 14.00 tot 16 30 uur, de toegang be draagt €15.-, Het concert dat het Texels Vrouwen koor samen met het gemengd koor Vocalei uit Leiden in de hervormde kerk van Den Burg zou geven, gaat wegens een sterfgeval bij het Leids koor met door. In de Burqemeester De Koninghal aan de Emmalaan in Den Burg begint om 20.00 uur een competitieavond van Model Racing Texel. In Cinema Texel draaien Haaien snaaier (aanvang 13.30 en 15.45 uur), K3 - de film (14.00 uur), Snowfever (16 00 en 19.00 uur), Ellis in Glamour land (19.15 uur), De Dominee (21 30 uur) en Collateral (21.45 uur). Zondag 31 oktober: Om 11.00 gaat bij Bos en Duin aan de Bakkenweg een crossloop van Atletiekvereniging Texel van start. In schrijven vanaf 10.15 uur. Bij manege Akenburg wordt een menwedstrijd om de Jaap de Graaf- bokaal verreden. Op het terrein van de MAB-club aan de Hoofdweg wordt de clubcross om de Gerrit Zijmbokaal verreden. De Harbour Linedancers houden vanaf 13.30 uur een dansmiddag in dorpshuis 't Skiltje. In De Witte Burcht in de Molenstraat brengt toneelgroep Inter-Act de voor stelling The Cord van Keith Johnstone, waarin complexe verhou dingen tussen ouder en kind absurdistisch maar herkenbaar en met humor in beeld worden gebracht. De voorstelling begint om 13.30 uur. de toegang bedraagt €7.50. 'Ontwikkelingspoorten' is de titel van een lezing door Marieke de Vrij van 14.00 tot 16.30 uur inde Aleph in Den Burg. De toegang bedraagt €15.-. Voor informatie en opgave tel 319449. Een groep blazers van fanfarekorps Excelsior verleent medewerking aan de avonddienst die om 19.00 uur in de Maartenskerk in Oosterend be gint. Voorganger is Rinus Kuiper. In Cinema Texel draaien Haaien snaaier (aanvang 13.30 en 15.45 uur), K3 - de film (14.00 uur). Snowfever (16.00 en 19.00 uur). Ellis in Glamour land (19.15 uur). De Dominee (21.30 uur) en Collateral (21.45 uur). Maandag 1 november: In hotel De Lindeboom in Den Burg gaat om 12.00 uur het Nederlands kampioenschap dammen voor vrou wen van start. In het gemeentehuis begint om 20.00 uur een openbare vergadering van de raadscommissie Grondgebied. Cen traal staat de draagvlakpeiling voor de aanwijzing van de Waddenzee als werelderfgoed In Cinema Texel draaien De Dominee (aanvang 20.15 uur) en Gegen die Wand (20.30 uur). Dinsdag 2 november: In hotel Den Burg aan de Emmalaan wordt van 13 30 tot 16.30 uur de voorlichtingsbijeenkomst 'Start een eigen bedrijf' van de Kamer van Koophandel gehouden. De FNV Vrouwenbond heeft vanaf 20.00 uur een bijeenkomst in de Buureton aan de Beatnxlaan in Den Burg. Mevrouw Spijker, psycholoog, vertelt over haar werk. In De Witte Burcht aan de Molen straat in Den Burg begint om 20.15 uur een open klaverjasdrive voor het goede doel. Deelname kost €3,50. inschrijven (liefst met maat) tussen 19.30 en 20.00 uur. In Cinema Texel draaien De Dominee (aanvang 20.15 uur) en Gegen die Wand (20 30 uur). DEN BURG AKENBUURT 14 - TEL. 313921 T 3 circuits Elektrokartbaan (3 ilm 8 jaar) Kartbaan mini's (8 t/m 12 jaar) Circuitbaan (vanaf 12 jaar) Kantine I terras Midgetgolf speeltuin Vedel spelen, klimmen, klauteren, glijden en springen. Dagelijks geopend van 10.00 - 18 00 uur. Ook voor kinderfeestjes! De Knm Postweg afslag 33 De Cocksdorp www.kinderspeelparadijstexel.nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u voor alle kinderen €1,00 korting. Dagelijks afvaart (behalve zondag) om 10 30 en 14.00 uur. Volwassenen 7,50, kinderen 3-10 jaar €6,00 1(g) (0222) 31 36 of 0651 49 86 14 16 39 J Om de drukte de baas te kunnen, zet TESO in en rond het weekeinde ge regeld een extra boot in. De veer dienst verzorgt dan leder half uur een afvaart, zowel vanaf Texel als vanuit Den Helder. Dat gebeurt vandaag (vrijdag) tot 16 00 uur en zondag van 14.30 tot 20.00 uur. Automobilisten moeten desondanks rekening hou den met wachttijden. Maandag moet op Texel tussen 9 00 en 12.00 uur mogelijk een half uur worden ge wacht. Tussen 1 november en 1 april is op alle dagen van de week het dal tarief weer van kracht. Nadere infor matie kan worden verkregen via tel. 0222-369600 of e-mail lnfo@teso.nl. De veerdienst heeft ook een eigen website www.teso.nl. Vr. 29 10.05 en 22.27 u. Za. 30 10.40 en 22.44 u. Zo. 31 9.45 en 22.10 u Ma. 01 10.14 en 22.40 u. Di. 02 10.27 en 23.10 u. Wo. 03 10.47 en 23.40 u. Do. 04 11.10 en - u. Vr 05 0 26 en 12.10 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater De zon komt 31 oktober op om 07 35 uur en gaat onder om 17.13 uur; 5 novem ber laatste kwartier tenten, (sta) caravans, onderdelen, accessoires, gasvulstation, kampeer uitrustingen, reparaties, etc... fou ook ruitersportartikelen. Kampeercentrum Spinbaan 14 - Den Burg - Tel. 0222 - 313163 In de keuken van OSG De Hogeberg wordt vanaf 17 november een kook cursus voor mannen gegeven, op uit nodiging van de Stichting Welzijn Ouderen Texel verzorgd door docente José Huisman. Er worden acht lessen gegeven, op woensdag van 16.00 tot 18.00 uur. Deelname kost €37 -, inclusief ingrediënten. Voor aanmelden en inlichtingen SWOT, tel. 312696. De Oosterender peuterspeelzaal houdt zaterdag 30 oktober een fancyfair in dorpshuis De Bijenkorf. Van 10.00 tot 13.00 uur is er van al les te doen. Kinderen kopen bij bin nenkomst een strippenkaart, waar mee ze allerlei spelletjes kunnen doen. Daarnaast worden er oliebol len en tweedehands kinderkleren verhandeld. o is bereid om het gebruik van taardige olie als brandstof te ken, maar het moet in de tijk wel praktisch en haalbaar De Schulpengat gebruikt per Jlter tienduizend liter diesel en dat ch(| de veerdienst nu gewoon 'om oek' in Den Helder verkrijgen. or o uzui Bns een woordvoerder is bij de imef van de Dokter Wagemaker al «zocht of de motoren mogelijk "obrandstof zouden kunnen lo- 'Daaruit kwam naar voren dat 'elarme diesel toch de beste 6 is voor een goede dienstverle- en de continuïteit.' Met enkele 'assingen kunnen de motoren de nieuwe veerboot op bio- dstof werken Volgens de woord- Jer kan eventueel in de toekomst 'ar» de zes motoren worden ge hoor proeven met plantaardige "t koolzaad, als de plannen ver- <l der worden onderzocht. Voordat het gebruik van plantaardige olie echt aan de orde zou komen, wil Teso er wel van gegarandeerd zijn dat de briobrandstof altijd voorradig is en kan worden getankt, zodat er geen afbreuk aan de dagelijkse overtoch ten wordt gedaan. De petitie van Texels Belang, waarin het gebruik van plantaardige olie door veerboten op de Waddenzee is voor gesteld, kreeg dinsdagavond steun van de andere partijen in de gemeen teraad. De petitie is een oproep aan het kabinet om minstens 750 tot 800 miljoen euro in het Waddenfonds te storten, waarmee investeringen kun nen worden gedaan in het Wadden gebied. Het kabinet is van plan naar 500 miljoen euro te zakken. Texels Belang stelt voor geld uit het Wad denfonds te investeren in 'land schappelijke en cultuurhistorische waarde van het Waddengebied Als concrete voorbeelden worden de in standhouding van schapenboeten en eendenkooien genoemd. De com- missie-Meijer, die onderzoek deed naar de toekomst van het gebied, kijkt volgens Texels Belang alleen naar de natuurwaarden, waardoor landschap en cultuurhistorie onder belicht blijven. Investeren daarin leidt volgens de kiesvereniging tot 'een duurzame economische instandhou ding van de regio op het gebied van toerisme Stimuleren van het gebruik van plantaardige olie zou eveneens uit het Waddenfonds moeten worden betaald. Het koolzaadplan leidde met tot veel discussie. Jan Koolhof (CDA) zette er kanttekeningen bij, omdat proeven met andere gewassen als hennep teelt, vlas, olifantengras en cichorei tot nu toe niet hebben gebracht wat ervan werd verwacht. De oud- landbouwvoorlichter wilde zijn kennis nog wel in de strijd werpen om de petitie meer 'body en inhoud' te ge ven. Alfred Schaatsenberg (PvdA) vatte de hele kwestie droog samen door op te merken dat er straks mis schien 'gele in plaats van zwarte rook De voetbalwedstrijd tussen ZDH en Oosterend begint zondag een half uur later dan gebruikelijk, dus om 14.30 uur. Dat gebeurt op verzoek van ZDH. dat door blessures al sinds het begin van dit seizoen over een kleine selectie kan beschikken. Door de aanvang van de wedstrijd een half uur te verschuiven, kunnen ook Erwin Kleinveld en Mark Keijzer. die beiden bi| Teso werken en tot 14.00 uur moe ten varen, meedoen. De Oosteren- ders toonden zich zo vriendelijk mee te werken aan het verzoek. De derby wordt gespeeld in Den Hoorn uit de schoorsteen komt'. Texels Be lang wil de petitie volgende week in brengen op een conferentie van de gemeenteraden van de vijf Wadden eilanden op Terschelling. Ze hoopt haar daarna met steun van alle raden aan de Tweede Kamer te overhandi gen. Die bespreekt op dinsdag 9 no vember de toekomst van de Wad denzee. Cees Vinke en Carlo Bos wisten de vierde ronde van de competitie van klaverjasclub Den Burg op hun naam te schrijven. Na voor de tweede achtereenvolgende keer ruim boven de 7000 te hebben ge scoord, zijn zij onderweg naar de top vijf. Boogaard en Stapersma behouden met een kleine voor sprong de leiding in het algemeen klassement. Vinke en Bos kenden in deze ronde geen zwakke momenten en wonnen alle vier spellen met scores van ruim boven de 1800. In totaal behaalden zij 7556 punten. Zij staan hu zesde in het klassement, met een achterstand van minder dan 1000 punten op num mer één. Ook Wil en Peter van Heer waarden zijn dit jaar goed op dreef. Zij werden deze week tweede (7105) en stijgen van de zesde naar de vierde plaats. Marja en Martien Bakelaar wisten met een score van 7042 punten ook de 7000-grens te passeren. Zij klommen van de ne gende naar de zevende plaats. Femmy Schuring en Frans Bos lijken hun slechte periode achter zich te hebben. Met 6745 punten werden zij derde. Dit leverde hen geen winst in het algemeen klassement op, zij blij ven vijftiende. John Vlaming en Erik Jan Geus draaien weer mee in de top. Deze week behaalden zij met 6642 punten de vijfde plaats. Hiermee hiel den zij de vijfde plaats in het klasse ment vast. Omdat de toppers van deze week de wind met mee hadden, zijn de ver schillen flink kleiner geworden. Erik Boogaard en Rob Stapersma leiden nog wel, maar zagen hun voorsprong behoorlijk slinken. Gerda en Freek Veeger bezetten nu de tweede plaats. Chris Schraag en Rosa Harbers de derde. Het verschil tussen de num mers één en zeven is minder dan 1000 punten. Het gemiddelde was deze avond met 6412 punten aan de hoge kant. Er werden 28 marsen ge speeld Marijn Beumkes en Erik Witte van bowlingteam De Kolonist gooiden in de bedrijvenleague allebei een game van boven de 200. Beumkes zette over vier games een serie van 716 neer. Bij Loonbedrijf Plaatsman gooi de Rutger Oosterhuis sr. een game van 223 en een serie van 742. Ook het team van 't Pruttelhuus deed goede zaken met Ronald van Bent- hum en Simone Stiggelbout die dik boven hun gemiddelde gooiden. Bij de jeugd liet Annemiek Grootjen een hoge game noteren (173). Jurriaan Heijman zette een game van 139 neer en Gijs Ensink één van 138. Uitslagen: 't Pruttelhuus-Klif 12 3,5-1 5; Airport Texel-De Kolonist 1-4; Kraanverhuur Kager-Hotel Taten hove 3-2 Op de Stenenplaats-Tegelzetbedrijf Huijsman 4-1 Skilled-Appartementenverhuur Land en Zeezicht 4-1; Architectenbureau Honmgh-Loonbedri|t Plaatsman 0-5 Jeugd: Taxi Grootjen-De Oorzaak 3-1Park So What- Team 4 3-1

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 11