mantic K Makelaardij Texel Vastgoed b.v. cLc- I berichten Alleen Zaterdag 30 Oktober^ €.10,= korting op alle modellWHm TE HUUR OP TEXEL 8. V\crtc<^ De nieuwe kerstkaartencollecties zijn binnen! o A, N T I S T R E S S Lifestyle strascass X, - - - ZbHHHH gesloten TEXELSE gCOURANT' 95 98 99 In november 10% korting op de drukkosten omnmj/mmw mómr/imm Bekendmakingen Gemeente Texel Vergunningen Overige bekendmakingen VRIJDAG 29 OKTOBER 2004 1-Lichter 2-Soepeler 3-Meer ruimte Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning De woningen worden toegewezen op registratiedatum STICHTING I WONEN TEXEL Vierkamerwoning Beatrixlaan 144 te Den Burg Beschikbaar per ±21-12-2004 Uiterste inleverdatum 03-1 1-2004 Kenmerken: Woonkamer, 3 slaapkamers Kale huurprijs €365,08 Totale huurprijs €366,88 Vierkamerwoning Keesomlaan 17 te Den Burg Beschikbaar per Uiterste inleverdatum ±01-12-2004 03-1 1-2004 Kenmerken: Woonkamer, 3 slaapkamers Kale huurprijs €341,05 Totale huurprijs €342,85 Criteria: 1. maximaal belastbaar inkomen. €25.075,- Stichting Wonen Texel Wilhelmmalaan 74, telefoon technische zaken 31 37 88, overige zaken en diensten 31 41 93. Postbus 100, 1790 AC Den Burg 's Morgens geopend, 's middags op afspraak. Kijkt u ook op onze internetsite www.wonentexel.nl voor informatie èn online inschrijven. ONROERENDE GOEDEREN TAXATIES HYPOTHEKEN ASSURANTIËN Sedert 196? Ons actuele woningaanbod: www.texelvastgoed.nl Ons kantoor is maandag I november i.v.m. personeelsuitje TE KOOP m DEN BURG Kogerstraat 11 Aan de rand van het dorpscentrum, grenzend aan de achterzijde van een groot parkeerterrein een gebouwencomplex. Uitmakende: een monumentale appartementenboerdenj waann 3 recreatie-apparte menten en in het voorhuis een woning, een vrij staande semi-bungalow met twee recreatieverblijven inpandig, vnjstaande garage/schuur en onder- en bijgelegen eigen grond ca. 965 m; INDELING voorwoonhuis: kantoorruimte, woonkamer, keuken, bijkeuken, badkamer, toegang tor gezellig terras/omsloten tuin. Op de verdieping een zeer ruime slaapkamer met toilet. Appartementenboerdenj. waann 3 recreatie-apparte menten (twee 4-persoons app en één 2-persoons- appartement) allen modern van inrichting met de volgende indeling: woonkamer/keuken, badkamer met douche en toilet, 2 slaapkamers (het 2-per- soons app. heeft I slaapkamer). Zomerhuis (5-persoons): kamer/keuken, hal. douche/toiletruimte en eigen terras. Verdieping overloop en 2 grote slaapkamers. Zomerhuis (4-persoons): een geheel gelijkvloerse bungalow Een vnjstaande garage/schuur met zolderverdieping en aanbouw en twee fietsenbergingen. De zomerhui zen hebben een eigen terras, voor de ovenge woon eenheden zijn leuke zitjes in de tuin. Alle wooneenheden zijn voorzien van aardgas cv installatie, internet en telefoon. Het totale gebouwencomplex verkeert in uitstekende staat van onderhoud en heeft een authentiek karakter qua stijl en uitvoering, ook voor de nieuwbouw. Pnma opbrengsten uit verhuur. Het voorwoonhuis wordt permanent bewoond door de eigenaars en kantoor/ winkel is in eigen gebruik. Oplevering in overleg, ook op korte termijn, bespreekbaar Uitgebreide do cumentatie op ons kantoor verkrijgbaar. TE KOOP in DE KOOG Boodtlaan 48 Een riante vrijstaande bungalow (1994). rustig aan de rand van het dorp gelegen, met fraai uitzicht over het land aan de achterzijde én de Staatsbossen Het geheel ligt op circa 100 meter afstand van het duingebied aan de Noordzeekust. Perceelsgrootte bijna I I OOm INDELING: hal/entree, toilet, ruime woonkamer voorzien van een verwarmde, leistenen vloer, luxe half-open keuken, drie slaapkamers, mooie badkamer, bijkeuken/garage Buitenom een fraaie tuin met meerdere terrassen en een tuinhuis Voorzien van HR cv-ketel en zonneschermen Het object is bovengemiddeld afgewerkt en keung onderhouden. Er kan een bouwaanvraag ingediend worden voor een kap op de bungalow Oplevering kan op korte termijn geschieden ff ff CVcVP 20+kaas pikant per kilo O. Chevré met honing 100 gram (9 Rookkaas per kilo Walnoten in dop 500 gram Cashewnoten 250 gram H. v/d Vis, Weverstraat 74 Het beste alternatief Kinderopvang al professioneel geregeld? Gastouderbureau Calimero regelt het voor u. Flexibele kinderopvang voor kinderen van 0-12 |aar en de mogelijkheid voor een tegemoetkoming van de overheid. Wij hebben in diverse dorpen al een aantal plaatsen beschikbaar Zelf professioneel kinderen opvangen en zo wat bijverdienen? Kom langs voor informatie: Warmoesstraat 23. Den Burg E-mail: info@calimerotexel.nl Tel. 321943 Coördinator Peronne Brewel G emeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. t/m vr. 9.00 -16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunning Waardwei 11 te Den Burg: veranderen van gevels (ont vangen 20 oktober 2004) Aangevraagde reguliere bouwvergunning, eerste fase Rectificatie In de krant van 22 oktober 2004 is een fout adres opgenomen het voornemen vrijstelling te verlenen aan een verzoek met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. U dient voor 'Pelikaan- weg 21te lezen Pelikaanweg 27'. Aangevraagde kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge- schild: gedeeltelijk vergrepen v.e.-vishaf (ontvangen 26 oktober 2004); Ruigendijk 27 te De Koog: geheel oprichten v.e. woonhuis (ontvangen 26 oktober 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, tweede fase Waterweg 7 te Den Burg: vergroten woonhuis en plaatsen kantoor (ontvangen 27 oktober 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Kogerstraat 106 te Den Burg. gedeeltelijk veranderen/ vergroten v.e woonhuis (ontvangen 20 oktober 2004); Mancoweg 14 te Den Burg. gedeeltelijk vergroten v.e. groothandel (ontvangen 20 oktober 2004); Akenbuurt te Den Burg: oprichten v.e. model racebaan (ontvan gen 22 oktober 2004), Schorrenweg 1 te Oosterend; gedeeltelijk veranderen v.e. woonboerderij (ontvangen 22 oktober). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiks vergunningen zi/n verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende reguliere bouwvergunning Dorpsstraat 69-73 te De Koog; geheel veranderen v e winkelruimte/horecabedrijf (verzonden 20 oktober 2004). Verleende reguliere bouwvergunning, eerste fase Bernhardlaan te Den Burg; plaatsen van twee klein schalige bedrijfsgebouwen met bovenwoningen (ver zonden 25 oktober 2004). Verleende reguliere bouwvergunning, tweede fase Oorsprongweg 1b te De Cocksdorp: geheel vernieu wen/vergroten v.e. loods (verzonden 27 oktober 2004). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn be kendgemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten min ste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning. een omschrijving van het besluit vraartegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht. Postbus 251. 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wthouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19. lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor: het plaatsen v.e. woonhuis met aanbouw a/d Muyweg 21 te De Cocksdorp. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan Het concept-besluit ligt vanaf 1 november 2004 gedurende vier weken Ier inzage bij de balie Grondgebied van het gemeente huis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswi/ze kenbaar maken. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan het wijzigen van de bestemming 'kantoor' in de be stemming 'wonen' van het perceel Weverstraat 101 te Den Burg In de voorschriften behorende bij het be stemmingsplan "Den Burg centrum" is hiervoor een wijzigingsbevoegdheid opgenomen in artikel 21lid 1 d. Vanaf 1 november 2004 ligt het voornemen twee weken ter visie voor inspraak op het gemeentehuis te Den Burg. bij de balie Grondge bied Indien u een reactie heeft kunt u deze tijdens de inzage termijn schnftelijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Laagwaalderweg te Oudeschild: gedeeltelijk plaatsen volge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene v.e. bedrijfsloods kantoor (ontvangen 21 oktober Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het 2004); Oost 68-72 te Oosterend; geheel oprichten bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, kap- v.e.stolpboerderij met inpandige appartementen (ont- vergunning te verlenen voor: vangen 22 oktober 2004), Schilderweg 265 te Oude- een notenboom op het perceel Hogereind 33 te De Waal wegens gevaar voor omwaaien; voor een den op het perceel Hoge Achterom te Den Hoorn wegens overlast (Rectificatie); 6 meelbessen aan de Lijnbaan en 1 meelbes in de Zes te Den Burg wegens afsterven De aanvragen om kapvergunning liggen gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bii de balie Grondgebied van het gemeentehuis Indien u een reactie heeft kunt u deze tijdens de in zage termijn schriftelijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders Welstandscommissie De welstandscommissie houdt op donderdag 4 no vember 2004 weer een openbare vergadering Dit maal op Texel, aanvang 13.30 uur in het gemeente huis. Texelse plannen op de agenda: Cor Bremerstraatgeh oprichten van twee-onder- één-kap woning (2x); Meyertebos 7 geh. oprichten van een veldschuur; Nieuwlanderweg 9 geheel vernieuwen van een huis; Laagwaalderweg ged. plaatsen bedrijfsloods en kantoor. Voorbereidingsbesluit De gemeenteraad heeft op 19 oktober 2004 de vol gende wijziging van een bestemmingsplan in voorbe reiding verklaard: Dorpsstraat 180-202 te De Koog Het besluit ligt met bijbehorende kaart, waarop de precieze locatie is aangegeven, vanaf maandag 1 november 2004 voor een ieder ter inzage bij de ba lie Grondgebied van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt. Het bezwaar schrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener de dagtekening, een omschnjving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mo gelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaar schrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251. 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Wijziging bestemming Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan het verzoek van: Synergie Bulbs Holding BV tot de wijziging van de bestemming van het perceel Rozendijk 22a te Den Burg, van agrarische doeleinden klasse A naar agra rische doeleinden klasse H. In de voorschriften be horende bij het bestemmingsplan "Buitengebied Texel, herziening ex artikel 30 is hiervoor een wijzigingsbevoegdheid opgenomen. Het verzoek ligt vanat 1 november 2004 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bide balie Grondgebied van het gemeen tehuis Eventuele zienswijzen kunnen tijdens de termi/n van ter in zage legging schriftelijk biij het college van Burgemeester en Wet houders worden ingediend. Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van art. 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met in achtname van de bepalingen uit het bestemmings plan "Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: Mevrouw A.J. Witte-Zijm, voor het plaatsen van een windsingel op het perceel Stuifweg 11 te Oosterend, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie L - num mer 256. De aanlegvergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop zij is verzonden. De vergunning is verzonden op 21 okto ber 2004. Het besluit kunt u inzien bij de balie Grond gebied. Volgens de Algemene wef bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staan de naam en het adres van de indiener, de datum, een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het be zwaar, zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aangevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Milieuvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond vanl artikel 8.4 van de Wet milieubeheer een vergunning| verleend aan: de Texelse Bierbrouwerij BV voor het in werkinjl hebben van een bierbrouwerij met proeflokaal aan dfl Schilderweg 214 b te Oudeschild Het besluit is nitl gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit. Van 1 november tot en met 13 december 2004 lig gen dagelijks de vergunning en alle daaraan vooraf gegane openbare stukken ter inzage bij de balie Grondgebied. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Nadere informatie: de heer H. Kuiper, tel. (0222) 36 21 88 Uitsluitend wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit; belanghebbenden aan wie rede hlkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen hei ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen Met ingang van de dag na de datum van de tennzagelegging, is binnen zes weken administratie! beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019. 2500 EA s-Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen da! vereist. Parkeerontheffingen Wij wijzen u erop dat per 1 januari 2005 alle parkeerontheffingen van 2004 ongeldig zijn. Om problemen te voorkomen raden wij u aan tij dig een nieuwe parkeerkaart aan te vragen. Met een verlopen kaart loopt u namelijk het risico bekeurd te worden. Parkeerontheffingen kunnen worden aangevraagd bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur. Publicaties burgerlijke stand Vanaf 1 september 2004 publiceren wij weer ge gevens uit de burgerlijke stand. Om de privacy te waarborgen en uit oogpunt van zorgvuldigheid, hanteren wij als uitgangspunt dat betrokkenen of nabestaanden vooraf toestemming geven voor publicatie. Bij aangifte van geboorte, huwelijk, geregistreerd partnerschap of overlijden aan de balie Burgerzaken van het gemeentehuis wordt hiertoe een formulier meegegeven. Binnen in één week na aangifte dient men aan te geven of er gepubliceerd mag worden. Krijgen wij binnen een week een positieve reactie, dan volgt publicatie. Krijgen wij binnen een week geen reactie of een negatieve reactie dan volgt geen publicatie. Hier de opgave publicatie burgerlijke stand vanaf 1 september 2004 t/m 26 oktober 2004. geboren; Robin van Westenbrugge. zoon van F. J. van Westenbrugge en Y. Twijnstra Job Zoetelief zoon van J.R Zoetelief en L.J.M. Witte Lynn A. Dros dochter van A.G. Dros en C.S. de Bloois Natalia van Winsen dochter van I. van Winsen en M.M. Gluza Anique A. de Ridder dochter van R.J W. de Ridder en J. Otterspeer Overleden; G. Maat Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 3I 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Pnvé: dhr P. Kuip Czn. Tel. 31 20 31 dhr. J.P. Coutinho Tel. 31 46 65 dhr. M.R. Trap Tel. 31 92 42

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 8