Schotten maken plaats voor samenwerking' TEXELSE™COURANT Texelzorg platform van zorgaanbieders Schenking Sint voor nieuwe logeerhuis Biervat ongelukkig met reputatie van overtreder F amilieberichten BEZORGERS .TEXELSE COURANT Geen krant gekregen? Bel uw bezorger Besluitvorming in Cabaret-café Klaverjassen Witte Burcht Mats Jeremy Me Da Texelaartjes Uitwisselen van ervaring, afstem men van activiteiten en gebruik maken van eikaars kennis zijn de doelstellingen van het nieuwe sa menwerkingsverband Texelzorg. Deelnemers zijn het Maartenhuis, Noorderhaven, Thuiszorg Texel, De Waerden en Zorgcentrum Texel. De schotten tussen onze organi saties maken plaats voor samen werking', vertellen initiatiefnemers Peer Elstgeest van het Maarten- tuis en Geertje van Lingen van Zorgcentrum Texel. Kunnen wi| niet iets voor elkaar be rekenen?', waagde Elstgeest ruim sen |aar geleden een telefoontje naar de locatiedirecteur van het Zorg centrum. Aanleiding waren zijn be spiegelingen over de toekomst van oudere bewoners van de gemeen schap aan de Ruijslaan. 'Als bijvoor beeld de graad van dementie bij een van onze bewoners erg hoog wordt, dan kunnen wij met meer de beno digde zorg verlenen.' Het kwam tot gesprek, waarbij al snel de con clusie werd getrokken dat ook andere zorgaanbieders bij het overleg be trokken moesten worden. Elstgeest: Het Zorgcentrum werkt al samen met de Thuiszorg, wij zijn nauw ver bonden met de dagbesteding in Noorderhaven en De Waerden, voor wen Begeleid Wonen. We kunnen op erschillende manieren iets voor el- iaar betekenen.' Van Lingen: 'Bij oorbeeld het gebruik van eikaars faciliteiten. Zo zocht Noorderhaven sen ti|dje geleden ruimte voor opvang tan kinderen in het weekend. Op za terdag en zondag staat bij ons de dagopvang leeg, dus konden ze hier •erecht. En we beschikken over een wezelbadkamer. Ook die is geschikt oor meerdere doelgroepen.' Dok op het gebied van scholing lordt samengewerkt, bijvoorbeeld ijeen tilcursus. 'We hebben hier de fysiotherapie die heel goed is in het geven van les over hoe je moet tillen. Daar hebben ook de begeleiders van het Maartenhuis profijt van.' Ander punt is de uitwisseling van stagiaires. Elstgeest: 'Dat werkt heel stimule rend. We hebben ook samen de stand voor de beroepenmarkt in de OSG gedaan.' Genoemd wordt de samenwerking op het gebied van kwaliteitswetgeving. Elstgeest: 'Cer tificering en intern onderzoek zijn zaken die we heel goed samen kun nen doen. Eén deskundige kan meer dere instellingen van dienst zijn. Dan hoef ik me met meer het hoofd te bre ken over dat soort ingewikkelde ma teries.' Samenwerking Van Lingen: 'De middelen worden schaarser, maar we willen niet dat de zorg er op achteruit gaat. Door deze samenwerking kunnen we op kosten besparen. Onze nachtdienst zou bij voorbeeld ook de achterwacht kun nen zijn voor het gezinsvervangend tehuis aan De Zes.' Binnen de sa menwerking ontmoeten verzorgers en begeleiders van mensen met een verstandelijke handicap de verzor gers van ouderen en mensen die fy siek tekort komen. 'Dat gaat goed samen. Neem bijvoorbeeld de pe riode waarin bewoners van het gezinsvervangend tehuis tijdens de nieuwbouw een tijdje in Sint Jan woonden. Die twee groepen bij el kaar, dat ging heel goed. Toen de nieuwbouw klaar was. zijn ze weer uit elkaar gegaan. Dat was best jammer. Misschien dat ze straks in het ver nieuwde restaurant in De Gollards weer samen kunnen eten. We zoeken ook naar nieuwe zorgvormen, waar door het mogelijk wordt verschillende groepen mensen op Texel te houden. Nu kan het voorkomen dat binnen het zorgcentrum een bepaalde categorie mensen eigenlijk te klein is voor een Cjncn 2'warL-Jexeh in hel barL, faam 'eter van Heerwaarden lohn van Heerwaarden Henk van Heerwaarden Hadeion Hin Simon Kramer lakolien van der Meer 'etra van Es ahn van Heerwaarden Ma Huisman Wan Tongelen LBarhorst im. Betsema lost Bakker Siersma icha van der Velden larian Krotje bnny Plaatsman rik Brouwer lan Wouda Bhnny Hin Broekman irieke Meijer lemco Boon Boon-Dijker tefan Bremer Koopman-Grit Buijsman ro Leyen tes Winter «line Veeger lie Krab -3nny Goënga toe Witte m Burg A: Stichting Zorgcentrum Texel, Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even, Binnenburg, Burgwal, P luyckstraat, Elemert, Gasthuisstraat 1-38, Gravenstraat, Groeneplaats, Hogerstraat, Ada van Holland- {|(0 tot, Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39; Molenstraat, Molendwarsstraat, Parkstraat, Schilde- 6 en 10, Stenenplaats, Vismarkt, Vogelenzang, Warmoesstraat. Weststraat, Weverstraat, Pater wteplein, Zwaanstraat. va e. I Burg Al: Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven, Noordwester, Schoorwal. Vaargeul, Golfslag, Vloedlijn, >ek #us Bakker kina Hooyschuur Route Den Burg A. Den Burg Al. Den Burg B. Den Burg C. Den Burg D. Den Burg E. Den Burg F. De Zes, Bg. Houtstr., Houtwg., Witte Kruisln., Kogerwg./Kogerstr. 1-57/2-74 Jan Reystr. De Mars (oudste deel en fase 3), Spinbaan De Mars v.a. Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck, Duykerdam, Middelton Oudeschild - dorp Oudeschild - Noord Den Hoorn De Koog, Bosrandweg t/m 227, Pijpersdijk, Pontweg 234 en 236, Ruigendijk, Mienterglop vanaf 41, De Cocksdorp Oosterend De Waal Westerw., Akenbuurt, J. Ayeweg, Hemmerkooi Keesomlaan vanaf 45, Pontweg 72 - 95, Leemkuil, Zuid-Haffel, Waterw., Driehuizen Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg Midden-Eierland, Hoofdw., Slufterw., Oorspr.w., Stengvv., Limietw. Eierland, Postw. 132 - 213, Oorsprongw., Hollandsew. Vuurtorenweg/Krimweg/Roggeslootweg Het Noorden Oost Spangerw., Marsw., Kadijksw., Hallerweg, Ongeren, Meiertebos, (Waalen)burgerdijk, Veenselangweg, Oostkaap, Zevenhuizen Hogeberg, Reijer Keijserstr., Hallerweg 51/55, Schilderw. 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 't Horntje, Pontweg 1-68. Rozendijk, Smitsweg Gasthuisstraat vanaf 82.., Gerritslanderdijkje, Grensweg, Pontweg 98-110 Californieweg, Pontweg 123-224, Bosrandw. v.a. 516, Pelikaanweg Kogerweg De Kaai, Genteweg 1-6 even Hoornderw., Hemmerw., Emmaln. 33, De Grie Slufterweg/Zanddijk a 31 25 73 31 55 79 31 20 38 31 51 66 31 53 54 32 20 60 31 40 30 31 55 79 31 44 78 31 04 43 31 27 63 31 21 84 31 93 66 31 73 06 31 65 80 31 89 30 31 36 95 31 95 34 31 47 50 31 79 08 31 63 62 31 64 78 31 64 72 31 83 07 31 88 37 31 43 75 31 93 39 31 57 37 31 22 29 31 73 44 31 53 65 31 89 60 31 93 66 31 16 53 sbnes, Duinreep. Burg B: Achterom, Bernhardlaan 50-. .even en 63-121 oneven, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, ijverstraat, Marelstraat, Starkenburgh, Thijsselaan, Waalderstraat 45-86, Wilhelminalaan 37- one- 50-120 even, Wilsterstraat Burg C: Beatrixlaan 145-...oneven en 60-...even; W van Beierenstraat, Boogerd, Jan Dirkszoord, Ori Muisstraat 33-43 oneven en 44 76 even. Jonkerstraat, Kogerstraat 59-. oneven en 76-... even, ad N>aan. jj 8urg D: Wilhelminalaan 1-35 oneven 2-48 even, Julianastraat, Burdetstraat, Mr. Kraaistr., Bern- Wlaan 161 oneven en 2-48 even, Tjakkerstr... Lieuwstr., Hof van Geus MBurg E: Bernhardlaan 123-. oneven, Maricoweg, Schoonoordsingel, Waalderstraat 2-48 even en Q\i «3 oneven. Wagenmakerstraat. ;op Bu F: Emmalaan 1-44, Haffelderweg, Keesomlaan 1-7, Schilderend 1-143 oneven en 20-146 Slingerweg 21-27. rflj ^escriild-Noord: Commandeurssingel, De Wittstraat, Heemskerckstraat. Schilderweg 249-296, In- rPttneterrein, Haven, Barendszstraat, Laagwaalderweg en Mieland 105 eigen woonvorm. Maar we kunnen misschien wel een aangepast huis voor hen inrichten als ook mensen van het Maartenhuis daar gebruik van maken.' De samenwerking sluit aan op de ontwikkeling van het Maarten huis. Nog niet zo lang geleden vormde dit een tamelijk gesloten ge meenschap, de laatste jaren is de deur wijd open gezet. In de zaal Artaban vinden bijvoorbeeld allerlei activiteiten plaats, waardoor de drempel is verlaagd. Tot nu toe beperkt het platform zich tot oriënterende gesprekken, met als doel waar mogelijk tot samenwerking te komen. Aan tafel zat al eens Jan van Andel van de Stichting Wonen Texel, om het beschikbaar komen van locaties voor bepaalde woonvor men te bespreken. Van Lingen: 'Bij voorbeeld voor dementerende oude ren, die uitzicht willen hebben omdat ze een deel van de wereld willen zijn. Maar een autistisch kind is juist ge steld op rust. Als je die behoefte te gen elkaar uitspreekt, kom je tot op lossingen.' Plannen bestaan er voor het starten van een zorgboerderij. 'Het zou een uitkomst zijn voor mensen met een verstandelijke handicap, maar bij voorbeeld ook voor ouderen met een agrarische achtergrond.' Identiteit Doel van Texelzorg is niet dat het uit mondt in één organisatie met een eenhoofdige leiding. 'Het is een plat form waarbinnen ieder z'n eigen identiteit houdt. Er zijn cultuur verschillen. Het Maartenhuis is op antroposofische beleving is ge schoeid, terwijl Noorderhaven een heel andere grondslag heeft en bin nen Zorgcentrum Texel weer een an dere cultuur heerst. Het staat de sa menwerking met in de weg, het is juist verrijkend en geeft een meerwaarde Je kunt tot verfrissende inzichten komen.' Bedoeling is dat ook andere zorginstanties in de toekomst aan schuiven bij Texelzorg. Het platform staat los van Vitaal Texel. de organisatie die zich inzet voor het welzijn van de Texelaars. Maar de lij nen zijn kort. Van Lingen is bijvoor beeld actief binnen deze werkgroep Contact is er ook met de gemeen schap in Oosterend, waar allerlei woon-/welzijn- en zorginitiatieven worden ontplooid. 'Veel mensen den ken over hoe we de zorg op Texel op peil kunnen houden. Dat enthou siasme is goed, want er komt een enorme vergrijzingsgolf aan Een goede afstemming is daarbij heel sti mulerend. Het voordeel is dat de zorg op Texel nog redelijk overzichtelijk is. Als iedereen op z'n eigen eilandje blijft zitten, kun je niet veel voor elkaar doen. Maar als je elkaar opzoekt, dan blijkt dat je veel samen kunt doen, efficiënter kunt werken en elkaar motiveren.' De Sint kijkt toe hoe kinderen en verzorgsters in het Logeerhuis Texel de nieuwe frituurpannen en spelcomputer uitpakken. (Foto Jtstoen van Hattum) Het antwoord is nee. De kinderen en begeleiders van het nieuwe Logeerhuis Texel aan de Bernhard laan in Den Burg vertellen geen frituurpan te hebben, als Sinter klaas vraagt 'of er al patatbak- apparaten in huis zijn'. De vreugde is groot als vervolgens twee grote frituurpannen uit de cadeauverpakking tevoorschijn ko men. Uit een andere verpakking komt een Playstation Two naar voren en om het feest compleet te maken, heeft de Sint ook meteen maar een grote fles zonnebloemolie meegeno men. Het logeerhuis voor kinderen met gedragsmoeilijkheden of een verstandelijke handicap werd zater dagmiddag overladen met cadeaus van de Stichting Sint en Piet. De Sint en twee Zwarte Pieten hadden tus sen het rondlopen in het centrum van Den Burg en het afleggen van diverse huisbezoeken tijd ingeruimd om de DINSDAG 30 NOVEMBER 2004 cadeaus persoonlijk aan de kinderen en verzorgsters Fia Kooiman, Moni que Leijstra en Esther van Zeijlen te overhandigen. Het was de eerste keer dat de in 1998 opgerichte stichting een schenking deed aan een goed doel. 'We hebben bij de oprichting gezegd dat we er eerst voor zouden zorgen dat onze kleding in orde is en daarna zouden we ons richten op goede doelen', vertelt Piet Knol van de Stichting Sint en Piet. 'Wel. het is nu zover dat we alles knap hebben.' De stichting is van plan jaarlijks een schenking van vijfhonderd euro aan een doel op het eiland te doen. Nadat het balletje dit jaar in de groep was opgeworpen, werd er volgens Knol al snel gekozen voor het nieuwe logeerhuis dat begin oktober open ging. Op woensdagen, in vakanties en tijdens de weekenden vangen Van Zeijlen, Leijstra en Kooi man er kinderen op, zodat hun ouders en gezinsleden even tijd voor zichzelf kunnen hebben. Nadat de Sint de frituurpannen had opgehaald, beloofde de VEM nog een keer langs te komen in huis om een extra groep voor de elektriciteit aan te leggen. 'Dan kunnen ze friet en kroketten of frikadellen tegelijk bak ken', aldus Knol. Kees Jaap van der Kooi gaf een paar extra spellen mee voor de spelcomputer. EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF In Cabaret-café, waarin het lokale nieuws wordt besproken door Pip Barnard en Janien de Bruijn, wordt vrijdag gesproken over inspraak en meepraten, over wensenlijstjes en gezeur achteraf. Verder komen de verbouwing van de OSG. de verkie zing van de grootste Texelaar en de functie van de gemeenteraad aan de orde. Speciale gast in het programma is het duo Ricketts en De Bloois, dat een muzikaal optreden verzorgt. Ver der veel muziek, op eigen teksten en op tekst van Huib (de Rijmelaar) Fenijn, een filmpje en het feuilleton Mosselweg 14. Cabaret-café wordt gehouden in de café-brasserie van De Lindeboom op de Groeneplaats en begint om 20.30 uur. De toegang is gratis, al wordt een bijdrage in de kosten op prijs gesteld. Voor de derde keer dit seizoen wordt dinsdag vanaf 20.00 uur in De Witte Burcht in de Molenstraat in Den Burg een open klaverjasdrive gehouden voor het goede doel. Er wordt ge speeld met vaste maat. Voor de tien hoogst geëindigde koppels is een prijs beschikbaar, evenals voor het laagst geëindigde koppel. Na afloop wordt een verloting gehouden. In schrijven is mogelijk tussen 19.30 en 20.00 uur, deelname kost €3,50 per koppel. De exploitanten van café 't Biervat in De Koog vinden het onterecht dat zij bij de gemeente als 'notoire geluidsovertreders' te boek zijn komen te staan. Ze hebben be zwaar aangetekend tegen nadere eisen die burgemeester en wet houders vorige maand hebben op gelegd naar aanleiding van meer dere door de gemeente geconsta teerde geluidsovertredingen. Volgens de nadere eisen, die de ge meente kan opleggen bij lawaaierige cafés, moeten bij 't Biervat voortaan na 23.00 ramen en deuren gesloten blijven, zodat er geen muziek meer naar buiten komt. Exploitant Johan de Groot en zijn vrouw Atie de Groot- Voerman zitten er vooral mee dat de gemeente meermalen geluids overlast zou hebben geconstateerd. Dat betoogden ze tijdens een zitting van de Bezwarencommissie die hun bezwaar tegen het collegebesluit behandelde. 'Heel Texel valt over je heen, als er van je wordt gezegd dat je een notoire geluidsovertreder bent.' Volgens de exploitanten zijn ze één keer uit de bocht gevlogen op don derdag 3 juni toen er een grote groep binnenkwam en twee minuten lang beide deuren van de geluidssluis openstonden. 'Normaal staan mijn man of mijn zoon in de zaak, maar die avond stond ik er even alleen', nam Voerman de verantwoordelijkheid op zich. De exploitatie is normaal in han den van De Groot en zijn zoon. 'Het was voor het Rondje Texel, er kwam een groep binnen en ik heb er niet op gelet dat daarna beide deuren open waren blijven staan.' Op dat moment waren politie en gemeente aan de overzijde van de straat bezig met een geluidsmeting en constateerden een zeer forse geluidsovertreding, omdat de installatie flink hard stond. Het le verde een boete van 650 euro op. Voerman wees de commissie erop dat ze de geluidssluis hebben laten aanleggen om hinder naar buiten in te perken. Het echtpaar toonde zich er verbaasd over dat de gemeente op andere tijd stippen echter ook geluidsoverlast vaststelde. Bij navraag op het ge meentehuis hadden ze met kunnen achterhalen wanneer die controles waren geweest en ze vonden dat de gemeente hen daarna met duidelijk had laten blijken dat ze waren ge waarschuwd. 'Kan er dan geen meldingsformulier of iets dergeli|ks worden meegegeven.' De Groot wees erop dat het ook lastig geluid meten is bij 't Biervat, omdat dat ge vestigd aan het plein voor De Nieuwe Toekomst. Het café is onderdeel van het complex. Volgens De Groot is er op het plein altijd geluid door de mensen die de discotheek bezoeken. Een woordvoerder van het college wees erop dat de exploitanten geen zienswijze hebben ingediend, nadat ze een vooraankondiging van het college over het opleggen van de nadere eisen hadden gehad. Hij be toogde tegenover de bezwaren commissie dat het college het toe passen van nadere eisen mede in het leven heeft geroepen om beter het geluid bij lawaaierige cafés te kunnen meten 'Daardoor kan het na 23.00 uur simpeler worden gemeten en kan de handhaver makkelijker zijn werk doen.' Hij wees erop dat ook bij 't Biervat op geluidsoverlast wordt ge let, omdat er appartementen zijn in tegenoverliggende panden. De com missie geeft binnen een paar weken advies aan burgemeester en wethou ders over de ontvankelijkheid en gegrondheid van het bezwaar. Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering Voor de vele hartverwarmende blijken van medele ven die wij van u mochten ontvangen na het overlij den van onze lieve mama, oma en omi JANNIE VAN LIERE-VLAMING weduwe van Wim van Liere zijn wij u bijzonder dankbaar. Kinderen, kleinkinderen achterkleinkinderen November 2004 „Elk afscheid betekent de geboorte van een hennnering Voor uw medeleven, betoond na het overlijden van PIETER BEEMSTERBOER willen wij u hartelijk danken. We hebben dit zeer gewaardeerd, Anita Beemsterboer en Arie Klare Eva Beemsterboer en Willem Kooimans Martien en Ada Beemsterboer-Witte Kleinkinderen Rijswijk, november 2004 Dolgelukkig zijn we met de geboorte van onze zoon 26 november 2004 Hij weegt 3800 gram en is 57 cm lang. Claudia Koorn en Markus Lüder Westergeest 2 1791 LJ Den Burg Tel. 0222-321890 Wil je Mats komen zien, bel dan even anders slaapt hij misschien Daar ben je dan na 9 maanden waakten, Daar ben je dan zo wonderlijk klein. Daar ben je dan AAclanie wat ben je welkom. We zijn blij dat jij kier bij ons mag zijn. Ons geluk is uitgebreid met de geboorte van onze dockter in que yMelanie is geboren op 27 november 2004 om 01.15 uur, weegt 4100 grom en is 50 cm long. ■f-lugo en Danielle Oommandeur-Brouwer De Zaaiviool 22 8256 OP Biddingkuizen Tel. 0321-326407 Wtalanie is te bewonderen op www. babvalbum. com/vabv INLEVEREN; maandag vóór 10 00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN; €4.80 tot en met 3 regels. Per regel meer; €1.60 (incl btw) F0T0-TEXELAARTJE plaatsing foto €12,50.- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. VOOR BEDRIJVEN: IM-Texelaartje op aanvraag. Philishave €34,95 bij Ser vice Center Texel - Laag waalderweg 39. Crime Scene opsporings technieken bij forensisch onderzoek. Heel boeiend, voor €19,95 te koop in Het Open Boek Sint hoeft dit jaar met lang te denken; hij kan gewoon een kappersbon schen ken' Qnipp Waalderstr. 15. tel. 312227. Ook zonder afspraak! Jeugd Plus De Eilandheks (8+), Onderduikers op Texel (10+) en Blauw (12+). Nieuwe Texelse jeugd boeken, je vindt ze in Het Open Boek Echte handwerk choco ladeletters. minstens 225 gram. slechts €3.95! In de Soete Suyckerbol. Wever straat - Den Burg Giro 1247 www.jantjebeton.nl Geef eens een taart met opdruk cadeau! Texel Banket Service Ruud Boom. tel. 313791, www texelcatering.nl. Ook bij Dros Bakkkerij, Spar Oudeschild. Oosterend en Den Hoorn. Alle Fancytasjes nu halve prijs! Mantje Schoenen. Ook voor alleen lakken in één of meerdere kleuren kunt u terecht bij Artinails. Colette, 318709. Tip van de Sint golfballen, tennisballen en voetballen. Kom kijken of je er iets tus sen vindt! Mantje Sport. DVD Speler €49.95 bij Service Center Texel - Laagwaalderweg 39. Alle Fancytasjes nu halve prijs! Mantje Schoenen. Echte handwerk choco ladeletters, minstens 225 gram. slechts €3,95! In de Soete Suyckerbol. Wever straat - Den Burg. Alle kinderschoenen halve prijs. Mantje Schoenen Op de vleugels van de wind wadvogelverhalen met foto's van Jan van der Kam. Voor een klem prijsje (€4.75) in Het Open Boek Voor de Sint en alle Pieten. Bij Mantje kunt u van warme truien genieten. Philips 15 kops Koffiezet ter - €18.95 bij Service Center Texel - Laagwaal derweg 39. Bezorger(s) gezocht voor het bezorgen van folders en kranten in je eigen woonomgeving Bezorging vindt plaats van zondag t m dinsdag. Een zeer goede bijverdienste (niet fulltime). Bel tijdens kantooruren 10.00-18.00 uur naar 0229-265804 278753 Veel boek Racha Peper (Wie scheep gaat). Connie Palmen (Geheel de uwe). Thomas Rosenboom (Pu blieke werken), Donna Tartt (Kleine vriend). Voor 12,50 dik en in orde in Het Open Boek. JVC Stereo KTV 55 cm €199.- bij Service Center Texel - Laagwaalderweg 39. Alle kinderschoenen nu halve prijs. Mantje Schoenen Gezin (2+2) zoekt z.s.m. woonruimte voor ca 1 jr. in Den Burg of directe na bijheid Woningruil moge lijk (Utrecht). Reacties R. Ten Hoven. 06-44618032. Sint en Piet een half uur op bezoek? In de vorige krant is het verkeerde tel.nr. ver meld. Moet zijn: 311203. Kom maar pinnen met je knecht! in Het Open Boek. Onderduikers op Texel spannend Texels jeugd boek. Voor slechts €7.15 te koop in Het Open Boek. Leuke kinderhorloges Daarvoor gaat Sint naar boetiek De Oorzaak Idee voor Sinterklaas: een cadeaubon van Schoon heidssalon Els van der Slikke, Noordwester 50, tel. 314287. Mantje Mode: William Lockie lamswollen truien in diverse kleuren. 30% korting. Shawls, hoeden, sieraden en leuke kerst- en Sint-de coraties Audrey H&G Extra koopav. do. 2 dec. en vr. 3 dec Senseo Crema €49.95 bij Service Center Texel - Laagwaalderweg 39. Roodkokende stoofperen 4 kg. €3.-; Elstar. Cox. Goudremet 4 kg. €3,-. L Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel. 06-22030389. (IM-Texelaartje) EETCAFE A.s. vrijdag Café Chantant met Frans en Lies STENENPLAAfë 2 LEL. 0222 320I6". Alle Fancytasjes nu halve prijs! Mantje Schoenen. Echte handwerk choco ladeletters, minstens 225 gram. slechts €3.95! In de Soete Suyckerbol. Wever straat - Den Burg. Alle kinderschoenen nu halve prijs. Mantje Schoenen Hippe Kinderhand schoenen met of zonder vingers. Boetiek De Oor zaak. Mutsen en sjaals voor groot en klein. ,ook daar voor moet je bij Mantje Sport zijn Blauw heel actuele jeugd roman van Joyce Pool. Uit gave Lemmscaat, prijs €13,50. te koop in Het Open Boek 10% korting? Zie adver tentie op de Sintpagina. Boetiek De Oorzaak (IM Texelaartje) LUNCH DINER CAFE Telefoon 312756

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 3