CMHIT 7 m 10 Verzorgt uw feesten, yartvjen, nieuwjaarsrecepties 4net even anders Timmer 14 ?9 15 De Wit Officiële I berichten PROFFESIONEEL INLIJSTWERK De Echte Bakker Tessel Floivl TEXELSE COURANT' ...net even anders Alle dagen geopend van 12.00 tot 24.00 uur, behalve maandag De kerstmenu s r.ggen vanaf 7 december voor u klaar. Kiik ook op www.eetcafevincent.nl schilderijen passepartouts woondecoratie Aangepaste openingstijden Hoor wie klopt n daar kinderen... Sinttaartje Heerlijke Speculaaspunten SYSTEEMBEHEERDER M/V Bloemisterij Voor al uw bloemwerk Sint-actie A.M.J. Advies Faalangsttrainingen Verlies-, verdriet- en rouw verwerkingstrainingen Sociale vaardigheidstrainingen Uanaf zaterdag 4 december is de Ouwe Sunderklaaswinkel weer geopend! Tel. 312653 Tia Maria mm Bekendmakingen Gemeente Texel Milieuvergunningen Vergunningen Overige bekendmakingen VRIJDAG 3 DECEMBER 2004 info@eetcafevincent.nl Grensweg386 1791 NP Den Burg Tel. 0222-322084 Fax 0222-320101 VERFSPECIALIST LIJSTENMAKERIJ SCHILDERSBEDRIJF TUffOO-S J12305 Wij zijn van maandag 6 t/m zaterdag 11 december van 09.00 - 12.00 uur geopend. HSS Hire Shops Verhuur machines en gereedschappen Vlamkast 14a, Oudeschild, tel 310300 Weekendaanbieding: voor maar 6,50 van 1,70 voor 1,30 u Hogerstraat 4 Weverstraat 90, Den Burg Dorpsstraat 90, De Koog MHIT is een jong en dynamisch automatiseringsbedrijf op Texel. MHIT richt zich vooral op de zakelijke markt (mid den- en kleinbedrijf) en houdt zich bezig met automatise ring in de breedste zin van het woord De onderneming is gespecialiseerd m systeembeheer en onderhoud, advisering en installatie van netwerken. Daarnaast levert het een vol ledig assortiment hard- en software. Het professionele team is een joint-venture aangegaan met het Haagse bedrijf BBIT, waardoor er een uitgebreid dienstenpakket kan worden aangeboden Het bedrijf is een intermediair tussen gebruiker en leverancier op het gebied van hard- en software Door het zeer gevarieerde en snelgroeiende klantenbestand is het werken in de onderneming zeer afwisselend Hierdoor is er een vacature ontstaan voor een Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden, implemen teren of migreren van computernetwerken bij onze relaties. Je wordt ingezet als supportspecialist/systeembeheerder en zult deze functie vaak zelfstandig, soms met collega's uitvoeren. De uitdaging ligt dan ook in de diversiteit van de voorkomende activiteiten bij onze verschillende relaties. Wij zoeken een flexibele specialist met ruime ervaring die zowel zelfstandig als in teamverband kan presteren Je hebt goede communicatieve eigenschappen, bent stressbestendig, inventief, innovatief en bent in staat onze klanten te onder steunen en te adviseren. Je hebt een HBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van MCSE certificering, een gedeelte daarvan of hebt de bereidheid tot het volgen van opleidingen. Daarnaast heb je kennis van: - MS Windows 9x/NT/2000/XP/2003 - MS Exchange 5 x/2000/2003 - Terminal server - Web- en Proxyservers - TCP/IP - Hardware Netwerkcomponenten - MS Office - Novell Er wordt een fijne, informele en collegiale werkomgeving ge boden. De vacature kent aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie over MHIT op www.mhit.nl Sollicitaties voorzien van cv kunnen binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie verzonden worden aan onderstaand adres, ter attentie van Martijn van Hengel. De Texelse Automatiseerders! Vismarkt 7a, 1791 CD Den Burg t. 32 11 10 t. 31 22 59 info@mhit.nl w. www.mhlt.nl Bij aankoop v.a. 12.- een leuke attentie cadeau! (geldt t/m 4 december) Kogerstraat 9 - Den Burg - O 321999 0 Contextuele aanpak Heb je de moed er zelf iets aan te doen? Maak een afspraak! 5 trainingen €125,- incl. Intakegesprek G van Rijsselberghe, Monnikenweg 4 1791 NT Den Burg, telefoon 06 22 44 66 32 Coffee Liqueur Glenmorangie Malt Whisky 10 Years Old Pieter Cruythoff Merlot Cabernet Sauvignon 6 flessen voor 27 70 cl Smirnoff Vodka Kalmoes Beerenburg Zachtbitter 100 cl Boomsma Jonge Graanjenever 100 cl Grant's Family Reserve Scotch Whisky ««t1 tmiau Passoa Passion Liqueur 100 cl Jameson Irish Whiskey Slijterij-Wijnhandel BOTTELIER BOTTELIER Hoppe Vieux 100 cl Joseph Guy Cognac VSOP 70 cl Joseph Guy Cognac VS 70 cl Johnnie Walker Black Label Scotch Whisky 70 cl Weverstraat 18, Den Burg.T (0222) 31 21 34 DE SLIJTER DIE VERRAST... KIJK OOK OP WWW. BOTTELIER NL geldig t/m 11 december J Gemeente Texel Croeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl berk in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast en vergroten oprijlaan. De aanvraag om kapvergunnmg ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de balie Grondgebied van het ge meentehuis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders van Texel Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Nadere in formatie: tel (0222) 36 21 30. Aangevraagde lichte bouwvergunningen Plevierstraat 4 te De Koog: plaatsen v.e. afdak en verhogen bestaande carport (ontvangen 1 decem ber 2004); Roggeslootweg 71 te De Cocksdorp: plaat sen v.e. dakkapel (ontvangen 1 december 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Zanddijk 342 te De Cocksdorp: gedeeltelijk verande ren v.e. zomerhuis (ontvangen 25 november 2004); Spangerweg 32 te De Waal: gedeeltelijk vernieuwen/ vergroten v.e. ligboxenstal (ontvangen 24 november 204); Middelton 11 te Den Burg; plaatsen v.e. hobby ruimte (ontvangen 26 november 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, tweede fase Roggeslootweg 6 te De Cocksdorp: plaatsen v.e. veld- schuur (ontvangen 24 november 2004); Mienterglop 5 te De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ont vangen 26 november 2004); De Dageraad 1 te Den Hoorn: geheel oprichten v.e. campus met 79 woon eenheden (ontvangen 26 november 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiks vergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende lichte bouwvergunning Schilderend 149 te Den Burg: geheel vernieuwen v.e. garage/berging/hobbyruimte (verzonden 29 november 2004). Verleende reguliere bouwvergunning Dorpsstraat 21 te De Koog: geheel plaatsen v.e. serre en vernieuwen v.e. dakkapel (verzonden 29 novem ber 2004). Verleende reguliere bouwvergunningen, eerste fase Schilderweg 271a te Oudeschild: plaatsen v.e. bedrijfsloods en kantoor (verzonden 25 november 2004); Schilderend 265 te Oudeschild: gedeeltelijk vergroten v.e. vishal (verzonden 29 november 2004). Verleende sloopvergunningen Maricoweg 14 te Den Burg: slopen v.e. groothandel horeca (verzonden 29 november 2004); Weverstraat 90 te Den Burg: gedeeltelijk slopen v.e. winkel/woon huis (verzonden 29 november 2004); Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschntt bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de Indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het Is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1, juncto artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het verzoek om vrijstelling van het be stemmingsplan "Buitengebied Texel" voor het: plaatsen v.e. loods a/d Oosterenderweg 2 te De Waal. Het verzoek is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het concept-besluit ligt vanaf 6 december 2004 gedurende twee weken in het kader van de inspraakprocedure ex artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter inzage bij de balie Grondge bied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een belanghebbende schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Tijdelijke opslag bagger Burgemeester en Wethouders zijn voornemens, met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, vrijstelling te verlenen aan: het verzoek van het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier voor het tijdelijk opslaan van bag ger die vrijkomt bij de natuurontwikkelingsprojecten "De Bol" en "Utopia" voor een periode van maximaal twee jaar. Het betreft de tijdelijke opslag van 1.600 m2 respectievelijk 30.000 m? bagger op twee locaties aan de Lancasterdijk. Dit voornemen ligt vanaf maandag 6 december 2004 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeen tehuis. Groeneplaats 1 te Den Burg Indien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van ter inzagelegging schriftelijk indienen bij het college van Burgemeester en wethouders Rotonde Pontweg-Rozendijk Burgemeester en Wethouders hebben, door de toe passing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruim telijke Ordening, vrijstelling verleend voor: de realisatie van een rotonde op de kruising Pont- weg - Rozendijk. Dit besluit is verzonden op 3 de cember 2004. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden een bezwaarschrift bij Burgmeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit waartegen het is gencht Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bi/ de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 257, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Bovengenoemd be sluit kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, kap- vergunning te verlenen aan: Stichting Wonen Texel voor het kappen van een zwarte els in de achtertuin van Schoonoordsingel 21 wegens overlast; M. de Boer, Wilsterstraat 15 voor het kappen van een Verleende vergunningen Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer een vergunning verleend aan; Voordeelland te Oudeschild. De vergunning heeft betrekking op het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de reparatie en verkoop van audio- en videoapparatuur alsmede de opslag en verkoop van consumentenvuurwerk aan de Heemskerckstraat 17 te Oudeschild; Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.1 lid b van de Wet milieubeheer een vergun ning verleend aan: K&A Stores te Den Burg (Intertoys). De vergunning heeft betrekking op het veranderen van een deel van de inrichting of de werking daarvan. In casu gaat het om de opslag en verkoop van consumenten vuurwerk binnen de inrichting aan de Stenenplaats 6 te Den Burg. Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer een vergunning verleend aan: de heer L.S. Bruining te De Koog. De vergunning heeft betrekking op het gewijzigd in werking hebben van een inrichting aan de Nikadel 60 te De Koog voor de reparatie en verhuur van rijwielen en scooters; opslag van gas; de opslag van verkoop van consu mentenvuurwerk. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden. Het be sluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp besluit, welke reeds ter inzage heeft gelegen. Van 6 december 2004 tot en met 17 januari 2005 lig gen dagelijks de vergunning en alle daaraan vooraf gegane openbare stukken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Nadere informa tie verkrijgen bij de heer H. Kuiper, cluster Handha ving telefoon(doorkies)nummer 36 21 88. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht Uitslui tend: wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluitbelanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen Met ingang van de dag na de datum van de terinzagelegging, is binnen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019 2500 EA s-Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voorgenomen vergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer vergun ning te verlenen aan: Systeembouw Meyert Boon te De Cocksdorp. De vergunning heeft betrekking op het bouwbedrijf welke is gelegen aan de Vuurtorenweg 31 te De Cocksdorp In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 6 december 2004 toten met 3 januari 2005 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrek king hebbende openbare stukken ter inzage bij de balie Grondgebied. Nadere informatie: de heer H. Kuiper, tel. (0222) 36 21 88. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn schriftelijk bedenkingen inbrengen bij het college van Burgemeester en Wethouders van Texel. Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonli/ke gegevens van degene die schriftelijk beden kingen heeft ingebracht, worden indien hij daarom verzoekt, niei bekendgemaakt Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belanghebben den aan wie redeli/kerwiis niet kan worden verweten geen beden kingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen hel definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan Pas-65 Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport heeft besloten om de uitgifte van de Pas- 65 met ingang van 1 januari 2005 stop te zetten. Omdat de Wet op de uitgebreide identificatieplicht op 1 januari 2005 in werking treedt, wordt de Pas 65 een overbodig document. 65-Plussers kun nen vanaf die datum met hun Identiteitsbewijs hun leeftijd aantonen. Burgers die reeds in het bezit zijn van de Pas-65 en burgers die hem nog voor 1 januari 2005 aan schaffen, kunnen de pas blijven gebruiken. De Pas-65 kan tot eind december 2004 aangevraagd worden bij de balie Burgerzaken Welzijn. De kosten bedragen 5,00. Er zijn instanties die alleen kortingen willen ver strekken aan burgers die een Pas-65 tonen. Dit is met geoorloofd. Het verstrekken van korting is leeftijdsafhankelijk en niet afhankelijk van pas- bezit. De staatssecretaris van Volksgezondheid. Welzijn en Sport zal de aanbieders van kortingen van het besluit de uitgifte van de Pas-65 stop te zetten op de hoogte stellen. Wegafsluiting Dinsdag 7 december van 10.00 uur tot 17.00 uur is de Weverstraat tussen de Parkstraat en de War moesstraat wegens werkzaamheden afgesloten voor het doorgaande verkeer. Het verkeer wordt omgeleid via de Warmoesstraat. Stop huiselijk geweld Wederom ondersteunt de gemeente de cam pagne 'Stop huiselijk geweld', die 25 november jl. is gestart. Doel van de campagne is iedereen ervan bewust te maken dat huiselijk geweld niet normaal is en moet stoppen. Voor slachtoffers op Texel biedt het Safehouse Texel veilig en ano niem onderdak. Voor acute hulp kan men bellen naar (0222) 32 10 01Inspreken op het antwoord apparaat, binnen 10 minuten wordt er terugge beld. Meer informatie: www.stophuiselijkgeweld- nhn.nl.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 10