Texelaars zijn geen wereldverbeteraars 'Goede voornemens? Uhh, ik kan even niks bedenken' 2 Kielekiele .TEXELSE COURANT" Kerstverlichting Wat ik zeggen wou... Groen Zwart 20.000e klant voor SnelStart U3 Kerkdiensten oud Papier Kadio Texel 106.ll Medische zorg Hulpverlening TEXELSE®COllRANT VRIJDAG 31 DECEMBER 2001 Het nieuwe jaar nadert met rasse schreden. Feestmaand december is nagenoeg achter de rug en veel mensen dur ven de confrontatie met de spiegel niet meer aan. Weer een extra vetkwab of spekrol. Toch nog maar een oliebolletje in het oudejaar, want op 1 januari gaat het gebeuren: Ne derland gaat aan de lijn. En natuurlijk wordt er gestopt met roken en meer aan beweging gedaan. Hoe is het eigenlijk gesteld met de goede voornemens van Texelaars? Richten wij ons vooral op onze eigen tekortkomingen of voelen we ons geroepen om met onze goede voornemens tot een hoger doel te komen? De krant ging de straat op en vroeg Texelaars of zij goede voornemens hebben voor 2005. 'Of ik goede voornemens heb? Uh. ik kan even niks bedenken', grinnikt Jitze de Vries (38) uit Oudeschild. 'Maar misschien schiet me van de week nog wel wat te binnen en dan bel ik wel naar de krant.' Tina Pol (44) heeft haar antwoord paraat: 'Gelukkig blijven! Ik heb sinds een half jaar een nieuw vriendje en ben op het moment heel gelukkig. Ik hoop dat dat zo blijft. De Texelse, moeder van Maarten (17) en Lizet (20), is met iemand die elk nieuwjaar begint met een goed voornemen. 'Nee hoor, ik ben wel eens gestopt met roken op 1 januari, maar het lukte pas na de zesde keer er daadwerke lijk van af te blijven', grinnikt zij. Dan 't Zijn altiid bijzondere dagen, tus sen kerst en oud en nieuw. Koks doen extra hun best om ons wat bijzonders voor te schotelen. De mooiste couture komt nu uit de kast. Conflicten worden bijge legd. Meer dan anders geldt; lief zijn voor elkaar. Een groeiend aantal Texelaars versiert voor kerst zijn woning met de fraaiste verlichting Zo maken ze de buitenwereld ook een stukje mooier De kabelkrant heeft er zelfs een wedstrijd aan verbonden. Via de poll kan wor den gestemd over de meest smaakvolle verlichting. Ik weet niet of u wel eens kijkt naar deze meningspeilmg. Het geeft een indicatie over de me ning van Texelaars over bepaalde onderwerpen. Meestal telt de stemming rond de driehonderd reacties. Zo'n aantal zou een re delijk goed beeld moeten geven. Onduidelijk is echter of deze reacties afkomstig zijn van ver schillende individuen. En dat ver tekent de uitkomst nogal Met dit in het achterhoofd is het merkwaardig dat de kabelkrant heeft besloten de poll te gebrui ken als stemforum over de kerst verlichting Het ontlokte Dick Oudendag - met zijn lichtcreatie naar mijn mening potentiele win naar - de opmerking dat hij kans loos was voor de zege. 'Ik heb een te kleine familiezo liet Dick weten. In de poll staan nu zeven kandidaten beschreven en het verschil in stemmen is op zijn minst opvallend ten opzichte van de kwaliteit. Als we de tussen stand bekijken dan kan het niet anders dat ófwel Willem Hemel raad óf Usette Gort gaat strijken met de eer. De afgelopen dagen hebben deze twee afstand geno men van de rest. Er zijn meer dan drie keer zoveel stemmen uitge bracht dan normaal.Het ene mo ment heeft Hemelraad een lichte voorsprong, de andere keer ligt Gort een paar procentjes voor. Dat hun tuin het mooist verlicht is, heeft daar niks mee te maken Wel is duidelijk dat deze kandida ten een grote vrienden- en ken nissenkring hebben. En mis schien is dat nog wel veel mooier dan de mooiste tuin. Wat betreft de 'wedstrijd' doet de kabelkrant er goed aan beide kemphanen tot winnaar uit te roepen. Kunnen ze samen op minicruise. En wie weet, dobbert de kerstgedachte dan toch nog naar boven. Een gezond en eerlijk nieuwjaar toe gewenst! Reacties: mrrutgervanvelzen@ hotmail.com serieus. 'Nu ik er wat langer over na denk, heb ik voor komend jaar nóg een goed voornemen. Ik wil graag een goede moeder zijn. Na mijn scheiding zijn de kinderen bij hun vader blijven wonen Dat is allemaal in goede harmonie gegaan, maar ik mis ze wel. Dus ik zal erg m'n best doen om een goede moeder voor ze te zijn.' 'Dankbaar en tevreden zijn. Dat zijn mijn goede voornemens voor het komende jaar', vertelt Angelika Matt- hies (62) uit Duitsland. Al tientallen jaren brengt zij haar vakanties op Texel door en sinds dertig jaar heeft zij hier een tweede woning, 'Je moet tevreden zijn met wat je hebt. Dank baar zijn en positief.' 'Of ik goede voornemens heb? Altijd, elke dag. Want voor mij is elke dag een feestdag!', laat Ab-Jan Witte (58) de verslaggever weten. 'Ik maak mijn goede voornemens met speciaal voor het nieuwe jaar.' Zijn vriendin Odette Hagelaar (52) sluit zich daarbij aan, maar wil voor 2005 nog wel wat extra's voornemen. 'Liever voor hem zijn', wijst ze naar haar partner 'Ik Ben Starink: 'Op Texel durft men geen uitspraken te doen. hoop dat we in de toekomst echt bij elkaar gaan horen. Dat we samen onder één dak verder gaan.' Dirk Hoogendijk (57) uit Den Burg hoeft niet lang na te denken over zijn goede voornemen voor 2005. 'Ik word donateur van de Stichting Aap. Daar doe ik nu ook al veel voor, maar donateur ben ik nog niet en dat gaat dus volgend jaar gebeuren. Ik ben gek van dieren.' Twijfelt en vervolgt dan: 'Eigenlijk zou ik veel meer willen doen. Ik wil mensen bewuster maken van hoe het eigenlijk anders zou moeten in de wereld. Dat ze anders moeten eten, gezonder, en anders met mekaar moeten omgaan. Maar dat klinkt allemaal wel erg overdreven he?' 'Ik wil proberen in 2005 alles zo re laxed mogelijk te benaderen', ant- Ingmar en Tamara Vreeken: Tijd voor elkaar houden na komst tweeling. woordt toeriste Tamara Vreeken. Al jaren brengt zij met echtgenoot Ingmar de kerstdagen door op Texel. 'We krijgen in maart een tweeling en we hebben al een dochter van twee. dus ik wil echt proberen mezelf niet te verliezen én tijd voor elkaar te hou den, want het wordt een druk jaar.' Echtgenoot Ingmar, die even later komt aanlopen, antwoordt: 'Stoppen met roken! Nee, dat is eigenlijk geen goed voornemen voor het nieuwe jaar, want daar ga ik al eerder mee beginnen. Ik hoop dat we in het nieuwe jaar een goede start kunnen maken met de gezinsuitbreiding. Goede voornemens zijn aan Willem Koomen (55) niet besteed. 'Daar doe ik niet aan en dat heb ik ook nooit gedaan. Goede voornemens worden gemaakt om ze niet na te komen. Gewoon een beetje genieten van het leven, gezond blijven en lekker eten. dat is mooi genoeg.' Henk Maas (57) uit Den Burg is er kort over: 'Mijn goede voornemens? Ach, niks bijzonders. Net als altijd. We zien wel hoe het gaat.' Op de goede voornemenslijst van Eveline (30) en Stephan Kikkert (30) staat voor 2005 maar één item: 'We krijgen in april ons eerste kindje en willen graag een goede papa en mama zijn.' Lucas Gerritsen ('Ik ben een zoon van Lange Ben') uit De Cocksdorp moet er diep over nadenken. 'Nee, eigen lijk heb ik geen goede voornemens. Meer stappen in 2005? Ja, dat is ei genlijk wel een goede Dat ga ik doen!' Zijn vriend en klasgenoot Jan Eppink (15) is waarschijnlijk het braaf ste jongetje uit de klas: 'Ik wil graag nog betere cijfers halen volgend jaar', antwoordt hij serieus. 'We doen con sumptief en zitten nu in de derde. Het gaat eigenlijk best lekker, maar het kan nog beter. Ik wil manager van een hotel worden, dus dan moet je veel leren.' 'Mijn goede voornemen is de zaken goed te verdelen tussen de kleinkin deren'. aldus Rinus Vittali (69). 'Mijn dochter komt terug naar Texel en daardoor krijgen we het drukker met haar kinderen, dus moet ik ervoor zorgen dat het een beetje goed ver deeld blijft. Maar als je me nu vraagt wat doe je voor de rest van de ge meenschap? Bijna niks.' Ben Starink (75) houdt het dit jaar maar liever oppervlakkig. 'Gezond blijven en veel samen wandelen en fietsen met m'n vrouw. Dat doen we nu ook en ik hoop dat we dat alle dagen kunnen blijven doen. Of ik nog andere voornemens heb? Ach, dan praten we op een heel ander niveau verder, want er is genoeg dat me in de wéreld zorgen baart. Bijvoorbeeld de manier van ontwikkelingswerk die wordt toegepast, zoals in Papoea Nieuw-Guinea. Dat is met goed. Tina Pol: 'Gelukkig blijven In 2005. Daarom ben ik ook tegen het werk van de stichting van Harry de Graaf (Stuur een Papoea naar school, red.) Door hulp aan de Papoea's is hun situatie beroerder geworden dan dat die anders was geweest. Mensen moeten hun eigen ontwikkeling door maken, zoals wij dat ook hebben gedaan. Nu zijn de stappen veel te groot. Ze moeten stoppen met de huidige manier van ontwikkelings werk.' Starink is echter niet van plan daar zelf het voortouw in te nemen. 'Ik ben jaren bezig geweest met van alles. Ben altijd heel actief geweest, maar hier op Texel krijg je voor mijn standpunt geen stem. Op Texel durf men geen uitspraken te doen, dekt men elkaar. Daarom heb ik het hier opgegeven Misschien als ik aan de vastewal zou wonen, dat ik dan nog wel wat zou ondernemen. Maar hier niet.' Tekst en foto's Louise van der Sluis In het redactioneel commentaar van 21 december mengt de redactie van de Texelse Courant zich in de discus sie over de Groeneplaats. Terecht, want ook de krant is onderdeel van het maatschappelijke krachtenveld. Inhoudelijk geeft de redactie geen visie en dat is correct, want de lees- dichtheid van deze krant is zo groot, dat het al snel op beïnvloeding zou lijken. Toch ben ik niet geheel geluk kig met de manier waarop de redac tie vindt dat ze moet stellen wie er wel en wie er met wat mag zeggen. Dat de gemeenteraad geen besluiten mag nemen voor er een brede dis cussie is gevoerd wat er wel en wat er niet gaat gebeuren op de Groene plaats, is uiteraard logisch. Maar de redactie doet in dit stuk alsof de po litieke partijen, de commissies en de raadsleden slechts willoze verleng stukken van de besluitvorming zijn, wat met waar is. Leden van politieke partijen zijn vaak meer geïnteres seerd in bestuurlijke vraagstukken en leveren naast contributie in geld, ook veel betrokkenheid bij de problema tiek. GroenLinks heeft in een leden vergadering in januari 2004 gespro ken over de mogelijkheden en de wenselijkheden rond de invulling van de Groeneplaats. De neerslag daar van mag toch gewoon naar voren worden gebracht? Wie mag anders de samenleving voeden met plannen over hoe de invulling wel zou kunnen zijn? De redactie doet het tenslotte ook in het eigen stuk. Is dat een pers- privilege (in volgende fasen zal dat wel neerkomen op thema's als wo nen, dienstverlening en horeca)? Nu krijg ik sterk de indruk, dat waar re gelmatig de politiek als kop van jut mag dienen, nu iedereen die bij de politiek is betrokken zijn mond moet houden. Waarom? Worden politiek betrokken mensen tot tweederangs burgers gemaakt? Of moeten ze als persoon reageren? Er zullen vermoedelijk veel ideeën worden aangeleverd, rijp en groen. Er zullen ook veel ideeén zijn die een gedeeltelijke bijdrage leveren aan de invulling, maar slechts weinig men sen zullen uiteindelijk hun idee her kennen in het eindresultaat. Het zal de bedoeling niet zijn, maar dit redac tionele commentaar zet mi|ns inzien; een deur open voor reacties als 'z< doen er toch niks mee' of 'ze doer toch wat ze zelf willen'. Laten wt hopen dat de meningen van aller worden gewogen en meetellen in di besluitvorming, maar niet op voor hand bepaalde groepen uitsluiten. Jaap Vlaming, Den Burg. De economische dip lijkt geen vat ti hebben op SnelStart, het bedrijf ui Oosterend dat administratieve soft ware ontwikkelt en verkoopt. Woens dag verwelkomde de ondernemini van de familie Ploeg de 20.000i abonnee. Het betrof rijwielhandelaa Jan Gerrits uit Hardenberg, die van wege de mijlpaal zijn boekhoud programma ter waarde van €1465 gratis kreeg aangeboden door Snel Start-dealer Anton Colenbrander. He volledig vanuit Texel aangestuurd! softwarebedrijf richt zich op het mid den- en kleinbedrijf en verzorgt voo gebruikers van de programma's on der meer cursussen in het eigen stu diecentrum op Texel. Vrijdag 31 december 2004 Oudjaarsdag PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 19.30 u. oecumenische dienst in RK- kerk, pastor E. Moltzer en ds. PA. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 19.30 u oecumenische dienst in RK- kerk; pastor E. Moltzer en ds. PA den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: dienst in De Koog. De Koog: 19.30 u. lekendienst Den Hoorn: dienst in De Koog PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 19 00 u. ds PC. Barnard De Cocksdorp: 19.30 u oecumenische dienst in RK-kerk; ds. F. van Helden. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooster end: 19.30 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 19.30u. ds C. Duinkerken-Visser De namen van hen die ons het afgelopen jaar zijn ontval len, worden genoemd. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 19.00 u. ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 19.30 u.oecumenische vie ring, herenkoor. De Cocksdorp: 19.30 u. oecumeni sche viering. Moge de vuurpijl de lucht in gaan en de goede voornemens het hart raken In verband met de kerstvakantie haalt Scouting Texel deze week gen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de conatiners naast het clubgebouw aan de Bernhardlaan. Zaterdag 1 januari 2005 Nieuwjaarsdag PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.30 u. Nieuwjaarsbegroeting in De Schakel GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooster end 10.00 u. ds. TM van Dijk. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: vervalt ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 11.00 u. dameskoor Zondag 2 januari 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds PA. den Braanker; geza menlijke dienst met de gereformeer den. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in NH- kerk, ds. PA. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog. Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. mw. K M Di|kerman uit Oosterend. De Koog: dienst in De Waal Den Hoorn: dienst in De Waal PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds. C. der Neder landen, Waddendienst, Nieuwjaarsbegroeting. De Cocksdorp: dienst in Oosterend Oudeschild: dienst in Oosterend. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooster end: 10.00 u. en 18.00 u. ds. TM. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser, avondmaal, ver welkoming nieuwe leden kerkenraad. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10 45 u. The Gospeltrain. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u Wachttorenstudie, 11.20 u Vrijdag: 19.30 u. Kerkdienst Oecumenische viering vanuit de RK-kerk van Den Burg Aansluitend: Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 20 00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit baptisten gemeente Den Burg 11.00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16 00u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9 30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18 00u. Symphonica (klassiek) 19 00u Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u Op uw verzoek (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18 00u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u Cabaret café (Pip Barnard en Jamen de Bruijn bespreken het lokale nieuws) Vandaag: Nieuwjaarsreceptie Rechtstreekse uitzending van de nieuwjaarsreceptie van het Caba ret-café Met terugblikken en voor uitzien, onverwachte gasten en mogelijkheden. Over regels en wetten, de identificatieplicht, parkeerschijven en onbezorgde brieven Met veel muziek, het feuil leton, de sommeltjes en een hapie en een drankje aansluitend: Radio Noordholland Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisart sen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het onge-vallennummer vermeld. 313086; 314727;314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86. Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en ver zorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging van jonge kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887, Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17 00 uur, tel. 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noord holland-noord. 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844 In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom-laan 11, Den Burg, tel. 312527 Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of an dere verslavingen: bel tijdens kantoor uren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brijder- stichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie. Bereikbaar op di en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Verslavingsproblemen: Consultatie bureau voor Alcohol en Drugs, Mol- werk 31-45, 't Horntje. Spreekuur vol gens afspraak, tel. 319413. Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron) Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Jongeren Informatie Punt: voor vra gen en advies over wonen, werken, studie, recht, relaties, seksualiteit, ver slavingen en vrije tijd. Openingstijden dinsdag en woensdag van 15 00 tot 17.00 uur; d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1, Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoedingsondersteuning aan ouders Spreekuur elke donderdag in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10, 1793 EH De Waal. Parenta Kraamzorg, tel. 0900- 7273682 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552. Opname geschiedt op advies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-17.30 u., zaterdag 10.00- 13.00 en 15 00-17.00 u zon- en feest dagen 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedei sende gevallen. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6-1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr nl Op al onz© advertentlecontracton en aanbiedingen daartoe zijn van toepassing de Regelen voor hot Advertentiewezen van de Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam, zoa'a gedeponeerd bi| do Kamer von Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder numme» 41198699 Een exemplaar van do Regelen voor het Advertentie-.vezon wordt op uw verzoek kosteloos toege zonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automotisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Het donateurschap van de Stichting Aap is het goede voornemen van Dirk Hoogendijk. Lucas Gerritsen (15) en Jan Eppink (15): Meer stappen en nog betere cijfers halen.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2