Professor Keesom had sterke band met Texel If Keukencentrum Texel Wie staan er op deze foto's? TEXELSE 2 COURANT Willem Hendrik Keesom promo veerde in 1904 cum laude aan de universiteit van Amsterdam op de dissertatie Isothermen van meng sels van zuurstof en koolzuur. Het was het begin van een buitenge woon succesvolle wetenschap pelijke carrière die hem wereld faam bracht en hem ongetwijfeld tot een van de beroemdste Texe laars ooit maakte. Hoewel hij al op jonge leeftijd vertrok, kwam hij nooit los van het eiland. Wilhelmus Hendrikus Keesom werd geboren op 21 juni 1876 op Noord Haffel als zoon van boer en veehan delaar Hendrikus Wilhelmus Kee som en Neeltje Dijt. Hij was de eerste wetenschapper ter wereld die kans zag helium in vaste toe stand te brengen door het onder hoge druk (150 bar) af te koelen. Een jaar later, in 1927, ontdekte hij dat er twee soorten vloeibaar helium zijn, die helium I en helium II werden genoemd. Deze ontdekking bracht Keesom in de rij beroemde Nieuwe rubriek Achter de schermen is een nieu we rubriek waarin redacteuren van deze krant periodiek schrijven over zaken in de kantlijn van het Texel se nieuws. De stukjes verschijnen op de plek die tot voor kort werd gevuld door de inmiddels gestopte column Kielekiele van mr. Rutger van Velzen, overigens een pseu doniem van een redelijk bekende Texelaar (geen lid van de redactie), die ervoor heeft gekozen zich niet bekend te maken. Echtscheiding Hoe gaat het met uw huwelijk? Een tamelijk vrijpostige vraag, maar de actualiteit rechtvaardigt dat ik hem stel. Want als we de cijfers mogen geloven, scheiden Texelaars vaker en sneller dan elders in Nederland. Het aantal huwelijksbreuken zou op Texel zelfs de helft hoger zijn dan het landelijk gemiddelde, en dan zal het met het aantal verbroken samenlevingscontracten wel dito zijn. Opmerkelijk nieuws dat zelfs dagblad De Telegraaf een bericht waard vond en onze eigen burgemeester Geldorp om uitleg vroeg. Als verzachtende omstandig heid wordt aangevoerd dat een hoog echts'cheidingspercentage in toeristenoorden meer regel is dan uitzondering. Het zouden vooral de mannen in de horeca zijn voor wie de verleiding van het vrouwelijk schoon aan de andere kant van de bar dermate hoog is, dat men de partner ontrouw is, met alle gevolgen van dien. Overigens wordt er bij gezegd dat de oorzaak statis tisch nooit is bewezen. De berichtgeving lezend, keek ik eens om me heen. Net als de meeste Texelaars ken ik ook echtparen (ik hou het vaag) die uit elkaar zijn gegaan. Zijn die werkzaam in de horeca? Achter de schermen Degenen aan wie ik in eerste instantie dacht geen van allen. Deskundig op het gebied van het huwelijk ben ik zeker niet, dus u zult mij geen oorzaak horen noemen. Ook met de viering van Ouwe Sunderklaas, waar ik wel eens staaltjes van ontrouw heb aanschouwd die mij beschaamd de andere kant deden opkijken. Gelukkig zijn er op Texel nog veel gezonde echtverenigingen en een staaltje daarvan moch ten we begin januari beleven, toen tien 'ijzersterke huwe lijken' de publiciteit haalden, omdat de stelletjes al 35 jaar met elkaar dineren. Dat stukje kreeg deze week een staartje, toen een dame uit dat gezel schap belde met het verzoek of ze tien foto's kon nabestellen, voor elk echtpaar eentje. Met een daarna kwam het hogere woord eruit. In het artikel werd ze genoemd bij haar meisjes naam, terwijl ze al sinds haar trouwen dezelfde achternaam heeft als haar echtgenoot. Met als gevolg dat menigeen, zeker na het artikel in De Telegraaf is gaan twijfelen aan de sterkte van haar huwelijk. Dat is dan bij deze rechtgezet. Alle stellen op de foto zijn nog steeds bij elkaar en zijn van plan dat nog lang te blijven. Gerard Timmerman In maart wordt de grootste Texelaar gekozen. Om de tien genomineerden nader te introduceren, verschijnt er tot die tijd wekelijks een portret van ieder van hen in deze krant. In de vierde aflevering: Willem Hendrik Keesom. natuurkundigen en hielp hem uit de schaduw van de bekende professor Kamerlingh Onnes, die hij jarenlang als assistent bijstond. Dankzij zijn Texelse assistent slaagde Onnes er in 1908 in helium vloeibaar te maken, wat hem onder meer in 1913 een Nobel-voordracht ople verde. Na de lagere school en de 'Franse school' die hij in Den Burg door liep, werd Willem Keesom in 1889 toegelaten tot de tweede klas van de HBS in Alkmaar. Als jochie van dertien verliet hij het gezin op Texel en werd hij ondergebracht bij een oom in de kaasstad. Hierna volgde een succesvolle studie in de wis- en natuurkunde aan de Universiteit van Amsterdam. Hij promoveerde cum laude. In 1900 werd Keesom benoemd tot assistent van profes sor H. Kamerlingh Onnes, directeur van het Natuurkundig Laboratorium van de Rijksuniversiteit in Leiden. Daar was hij later van 1909 tot 1917 conservator. Hoewel hij in die tijd al werd erkend als briljant theoretisch fysicus ging er enkele malen een hoogleraarzetel aan zijn neus voor bij. Uiteindelijk werd hij in 1918 toch hoogleraar, toen de Rijks Veeart senijschool in Utrecht, waar hij als leraar was benoemd, de status van hogeschool kreeg. In 1923 werd hij tenslotte hoogleraar aan de Leidse universiteit. Zijn carrière eindigde toen de Duitsers in 1940 het land Wie zijn de personen op deze foto's? Deze vraag wordt gesteld door ver zamelaar Klaas Uitgeest. Op de ene foto, die vermoedelijk rond 1948 is genomen, poseert een groep man nen voor de dorsmachine van Jan Renses, later eigendom van Cor de Waard (uiterst rechts op de foto). De man naast hem is Kees Mechielse. Subsidie voor iepen en hagen In het vierde jaar van het bestaan van de provinciale subsidierege ling Landschapselementen, wordt extra aandacht besteed aan duin- rellen, duinwaters en het herstel van iepenbeplantingen. Projecten die hier mee te maken hebben, maken een grotere kans op sub sidie dan andere. De subsidieregeling Landschap selementen is bedoeld om het karakteristieke landschap van Noord-Holland te versterken en te behouden. De uitvoering is in han den van Landschap Noord-Holland. binnenvielen. In 1945 ging hij uitein delijk met emeritaat. Een week na zijn promotie in 1904 trouwde Keesom met de Heider- se Anna Maria Aleida Moorman. Hij ontmoette zijn vrouw op Texel, waar zij als wees was opgevoed. Uit dit huwelijk werden acht kinde ren geboren, zes dochters en twee zonen. Moorman stierf op jonge leeftijd in 1923 en de geleerde stap te opnieuw in het huwelijksbootje. Uit deze verbintenis met de al wat oudere Francisca Maria Gieliam kwamen geen kinderen. Hoewel hij het eiland dus al jong ver liet, bleef Texel trekken. Regelmatig keerde Keesom terug en ook de vakanties bracht het gezin hier door. Verondersteld wordt dat Keesom ook in zijn jeugd enigszins zwaar op de hand was. Zijn leven lang twij felde hij aan zichzelf en nooit was hij tevreden. Hij was een perfectionist, die vond dat hij met genoeg tijd aan zijn werk besteedde, terwijl hij keihard werkte. De band met zijn ouders was goed. Vader Keesom was een opvallende verschijning op Texel. Als 'import-Texelaar' deed hij er alles aan om als echte Texelaar te worden beschouwd. Hoewel hij vaak als boer wordt omschreven, was hij dat feitelijk niet. Keesom senior verdiende zijn geld vooral met verkoop van de eigen boerde rijen. Evenals zijn vader was Willem Kee som gelovig katholiek. Hij stond aan de wieg van Radio Vaticaan. Dat kwam zijn wetenschappelijke carrière bepaald niet ten goede. In die tijd moesten katholieke weten schappers met kop en schouders boven hun concurrenten uitsteken om in aanmerking te komen voor een bevordering. Niettemin koos de oud-Texelaar bewust voor een Op de andere foto, vermoedelijk uit 1952, is een groepje Texelaars op het strand bij De Koog bezig met het verzamelen van een partij aangespoelde mijnstutten. Paard en wagen zijn eigendom vah de gebroeders Hopman uit de Neder landen. Klaas Uitgeest is te berei ken via tel. 317 393. De regeling biedt particulieren en boeren de mogelijkheid individueel of in groepsverband subsidie aan te vragen en is ook interessant voor (agrarische) natuurverenigin- gen, historische verenigingen of vrijwilligersgroepen. Alle instanties of particulieren die eigenaar zijn van landschapselementen of deze in beheer hebben, komen in aanmer king. Aanvragen kunnen ingediend worden tot en met 1 april. De eerst volgende subsidieronde loopt van 1 juni tot 1 september. Meer informatie is te verkrijgen bij Landschap Noord-Holland, tel. 0251-662244, of via website www. landschapnoordholland.nl. Collectieve festiviteiten B en w hebben acht zogeheten collectieve festiviteiten aangewe zen waarbij horecabedrijven open mogen blijven tot vier uur 's mor gens en waarbij geen geluidsmetin gen worden uitgevoerd. De bedrij ven in het desbetreffende deel van de gemeente hoeven daarvoor dus geen ontheffing te vragen. De festi viteiten die dit jaar onder de regeling vallen zijn op heel Texel de viering van 60 jaar bevrijding op 5 mei, Ouwe Sunderklaas op 12 decem ber en de jaarwisseling. Alleen in Den Burg geldt de regeling voor het Country 50's festival op 1 en 2 juli, het Holland Muziekfestival op 6 augustus en het Bluesfestival op 14, 15 en 16 oktober. Alleen in De Koog geldt de regeling voor de Music Night op 3 en 4 juni en het Sea Streetfestival op 26 en 27 augustus. Lagerhuisdebat over landbouw Tijdens de Lagerhuisavond die op 2 februari in de doopsgezinde kerk in Den Burg wordt gehouden, wordt aan de hand van drie stellingen gediscussieerd over de toekomst van de landbouw op Texel. De eerste stelling wordt ingeleid door Wim Middendorp, voorzitter van de werkgroep Landbouw, Economie en Levensbeschouwing, en handelt over de dieperliggende oorzaken van de problemen in de landbouw. Kledinginzameling Het kledingdepot van Jan en Paula Brouwer aan de Haffelderweg 18 in Den Burg is gedurende de maand februari gesloten. Deze periode zal benut worden voor het opruimen van de inmiddels zeer grote voor raad. Na februari is schone en hele kleding weer welkom. Geen kleding die niet meer te dragen is, vol kat ten- of hondenharen zit of kapot is. Mantelzorgsalon over Parkinson Het Steunpunt Mantelzorg houdt dinsdag 22 februari van 13.30 tot 15.30 uur een Mantelzorg Salon in het Wijksteunpunt Centrum (ruimte Dagverzorging) aan het Bernhard- plein 76 in Den Helder, van 13.30 tot 15.30 uur. Het thema is de ziekte van Parkinson, spreker is mevrouw G. Wijkhuizen-van Vuuren van de Parkinson Patiënten Vereniging. De bijeenkomst is gratis toeganke lijk, wel worden bezoekers verzocht zich van tevoren aan te melden. Dit kan via het Steunpunt Mantelzorg, tel. 0223-661670, of via e-mailadres steunpuntmantelzorg@corbisplus. nl. Gerardus Sipkema dominee in Almelo Ds. Gerardus J. Sipkema wordt predikant van baptistengemeente De Bron in Almelo in Overijssel. Hij begint er zijn werkzaamheden op 17 april. Twee weken eer der, op zondag 3 april, neemt hij afscheid van de Texelse baptis tengemeente. Sipkema is zeven jaar verbonden geweest aan de baptistengemeente op het eiland. 'Een móói afgeronde periode, ook in bijbelse zin', vindt de predikant. Dat hun zoon binnen kort naar het voortgezet onderwijs gaat, is een andere reden voor hem en zijn echtgenote om te kiezen voor Almelo. 'We willen graag dat hij naar een christelijke school gaat en dat kan daar.' De tweede stelling, over de toe komst van de landbouw op Texel, wordt ingeleid door Jaap Hin, voor zitter van de afdeling Texel van de WLTO. In de derde stelling wordt de vraag gesteld wat de boeren van de kerk mogen verwachten. Deze stel ling wordt ingeleid door Fred van Helden, predikant van de Protes tantse Waddengemeente. De dis cussie wordt geleid door Jan Bot. De avond is bedoeld voor boeren, politici, kerkleden en andere geïnte resseerden en begint om 20.00 uur. De bekendste foto van Willem Hendrik Keesom. wetenschappelijke loopbaan en vervulde hij een voortrekkersrol. Keesom behoorde tot de eerste leden van de Vereeniging tot het bevorderen van de beoefening van de wetenschap onder de Katholie ken van Nederland, sinds de begin jaren vijftig het Thijmgenootschap genoemd. Dat werd in het leven geroepen na de geruchtmakende uitgave van M.A.P.C. Poelhekke waarin Het tekort der Katholieken in de Wetenschap werd gesignaleerd. Twee periodes was hij voorzitter van de afdeling wis- en natuurkunde van het genootschap en meermaals trad hij als spreker op. Niet alleen de Nederlandsë taal was hij mach tig. Hij had een uitstekend taalge voel en gaf colleges in Engels, Duits en Frans, zij het met een zwaar Nederlands accent. Keesom was in die tijd voor menig katholiek een voorbeeld. Hij ervoer zijn werk als een roeping. Hoewel op Texel bekend was dat 'de vroegere plaatsgenoot de heer W.H. Keesom' een succesvol wetenschapper was geworden, was zijn faam vermoedelijk groter dan op Texel werd verondersteld. De lijst met onderscheidingen, doctoraten en eretitels die Keesom tijdens zijn leven vergaarde, is indrukwekkend. Zo werd hij onder meer Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Ridder St. Olaf van Noorwegen, Ridder van de Koninklijke Orde van de Poolster van Zweden, Officier in de Orde Poloma Restituta, officier in het Legioen van Eer en Comman deur in de Kroonorde van België. Zijn Nederlandse koninklijke onder scheiding werd in augustus 1926 uitbundig gevierd met een feest in Hotel Texel, waar hij werd toege juicht door een grote menigte. Hij overleed op 3 maart 1956 en werd begraven in zijn woonplaats Leiden. Het Keesomfonds en de Keesom- laan herinneren op Texel aan deze beroemde oud-inwoner. VRIJDAG 28 JANUARI 2Q Medische zor" Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkun dige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestda gen. Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oud eschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bere kenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsin gel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon! oordsingel 44, Den Burg, tel. 090(H 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragej over ontwikkeling, voeding, opvoe ding en verzorging van jonge kin deren. - Uitieenmagazijn/servicepuntl Schoonoordsingel 44, Den Burg tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken e werkdag van 8.30-17.00 uur, 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kraaml hulp op Texel en na poliklinischa, bevalling: Parenta Kraamzorg, tel] 0900-7273682 (24 uur bereikbaar), Indicatie: Indicatie voor thuisp zorg en voor opname in verpleegt en verzorgingshuis: Stichting Rl(| Texel Wieringen. Opvragen (0223) 671552. Opname geschiedt op advies van huisarts of specialiste; Apotheek: Weverstraat 95, Derj Burg; tel. 312112. Maandag t/m v dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00J 13.00 en 15.00-17.00 u.; zon- feestdagen 11.00-12.00 en 16.00l 17.00 u. Buiten die tijden alleen vool spoedeisende gevallen. Hulpverlening Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuulj. Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Verslavingsproblemen: Consul tatiebureau voor Alcohol en Drugs, Molwerk 31-45, 't Horntje. Spreek uur volgens afspraak, tel. 319413. Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Hel der, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Stichting Welzijn Ouderen Texe\Dekaar Warme maaltijdvoorziening, alarmefreiddt ring, klusjesdienst, huishoudelijk^ dienst, versteldienst. Spreekuur var) Kg 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 toj |M 16.00 u., De Buureton, Beatrixlaaij 43, Den Burg. Tel. 312696. Dmkk Kustwacht: Voor meldingen varbuiten schepen en zwemmers in nood: teltenhui 316270. Lenmc Chemicaliën op het strand: BeLen o> de brandweer, 072- 5644444. leefge Huiselijk geweld: Safehousfy:^ Texel, crisisopvang huiselijk geweld, f* tel. 0222-321001, dag en nacht bereikbaar. v® Jongeren Informatie Punt: voo'P3 vragen en advies over wonen, wer' ken, studie, recht, relaties, seksualif^ 9€ teit, verslavingen en vrije tijd. Op&jyroe9( ningstijden dinsdag en woensdags het van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouwestaanc Ulo, Wilhelminalaan 1, Den Burgjken e tel. 315582. bnder Bureau Jeugdzorg: voor hulpruimte aan jongeren bij problemen eriopde voor opvoedingsondersteuning aarjtuin w ouders. Spreekuur elke donderdaQnjet, v in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1|L <je Den Burg. Voor aanmelding, inforor matie en advies: 0900 2223330 |K elke dag tussen 10.30 tot 12.30 Kerken en minima: voor Texelaar: in financiële nood. Spangerweg 10 1793 EH De Waal. i}1 Rerkdiensten Zondag 30 januari 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. dhr. M.D. Kuiper. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. C.P. Meijer uit Heeren veen. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. dhr. C. van Lenten uit Oudendijk. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. S. Kurtzahn uit Beverwijk; 19.00 u. dhr. C. van oud Papier Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 5. Paelwerck, Schoudieck, Hoefslag, Noordvlak, Markgrave, Waardwei, Strandkaap, Schilpbanck, Vroonlant. TEX ELS E0COURANT Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze adverlentleconlracten en aanbiedingen dtrnrto Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar 34,65 33,05 (auiomaiisci Per jaar 67,50 65.35 (automated BIJ verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement. Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. om hl vertel' Inde neme male Lenten uit Oudendijk. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. S. Kurt zahn uit Beverwijk. j' GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. en 18.00 u. leesl dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. dhrj" J. Wieten. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. L. van Hellinga uit Naaldwijk. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. The Gos peltrain, woord-communievierint parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: Wat schuilt e achter de geest van de opstand? Wachttorenstudie, 11.20 u.: Aan vaarden wij Jehovah's hulp? iedere haarh Een eerlijke markt is de weg naar eerlijke verhoudingen. Radio Texd_ 1Q6.1 11.00 u 12.00 u 13.00 u n poëzie) Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Peter (muziek) 20.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u. Bart draait nog even door 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit gereformeerde kerk Den Burg Vlaswiek (muziek Natuurwijzer Noud draait deur (Nederlandstalig) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) I 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg» Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met.. 20.00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2