Uit £r actie fm We winter ïSP 1 Turnwedstrijden in Ons Genoegen ft- De prins met het witte paard Bos en Duin TEXELSE 7 COURANT Excursies t+TA-m A Crossloop Film Tangodansen Agenda Iets te vieren? teso Oud-leerlingen leveren prestatie van formaat 1000 m2 an Keijser VRIJDAG 28 JANUARI 2005 Zaterdag 29 januari: kol l")m 1 uur de9'nt °P 0)6 kru'~ ensing van de Ploegelanderweg bem en het ^ietsPad Tureluursweg een excursie van het IVN. R Woensdag 2 februari: 1 Om 14.00 uur begint een excur- 'anJ sie door de Geul. Deelname s 1 kost €6,-. Opgave en inlichtin- "jni gen bij EcoMare, tel. 317741. J'n^B iller "Cursus fotografie Muziek- en Dansschool start ■nsdag 2 februari een basiscur- fotografie. In een drietal lessen len in theorie en praktijk de mdbeginselen van de fotografie teengezet. De nadruk ligt op het ikkelen van vaardigheden en lichten die de cursisten kunnen ielpen bij het verbeteren van een iigen stijl. Docenten zijn Wieneke loon en Peter van Schelt. Na de jasiscursus wordt ook een ver- r mpgcursus gegeven. Inlichtingen en lanmeldingen bij de school, tel. tabji13493 of e-mail info@mdt-texel.nl. et jlasE de Dennen wordt zondag de :esde van in totaal acht Bos en luincrosses gelopen. Inschrijven ^u|an vanaf 10.15 uur bij het gelijk en Tam'9e appartementenhotel aan de 'He,pikken weg. De jeugd tot en met 12 jaar loopt 1300 meter en gaat ierf^m uur van s*ad- '-)e oudere Sugd en senioren kunnen kiezen lit wedstrijden over 2950, 5900 en iO meter. Het grootste gedeelte ian het rondje gaat over onverhard en men moet een enkele heuvel ïen. Informatie is te verknjgen ij Rita Dogger (tel. 313387) van 'de organiserende Atletiekvereniging (Texel. Veldtoertocht ATB-fietsers iiTB-fietsers rijden zondag 30 janu- i de derde veldtoertocht van dit izoen. Het traject is 35 kilometer lang en bestaat onder meer uit t mountainbikepad door de Den- Ook wordt een stuk over het fetrand gefietst. Onderweg wordt op leen versnapering getrakteerd. De fcrganisatie is in handen van DOK IToer uit Den Helder en Toerfietsclub (Texel. De officiële start is om 9.00 lyur bij DOK aan de Doggersvaart In Den Helder, maar Texelse deel nemers kunnen zich ook aansluiten [bij aankomst van de groep op 't JHorntje, rond 9.50 uur. Zij kunnen voor meer informatie terecht bij Jan SZijm, tel. 314205. Sporthal Ons Genoegen in Den Burg biedt komend weekeinde onderdak aan twee grote turn- evenementen: de rayonkampi oenschappen voor dames (op zaterdag) en de Noordhollandse kampioenschappen voor heren (op zondag). In beide wedstrijden, die worden georganiseerd door Gymvereniging Texel, dingt een flink aantal Texelse deelnemers naar de prijzen. Voor het rayonkampioenschap voor dames, dat voor het eerst op Texel wordt gehouden en open staat voor turners uit de Kop van Noord-Hol land, hebben zich 122 deelnemers aangemeld. Zij vertonen hun kun nen op vier toestellen. De besten plaatsen zich voor het Noord-Hol lands kampioenschap, dat later dit jaar wordt gehouden. Het evene ment is onderverdeeld in drie wed strijden. In totaal doen acht Texelse dames mee. In de eerste wedstrijd, die om 10.30 uur begint, geven Celina Veenstra en Lotte Duvekot acte de présence. In de tweede wedstrijd (aanvang 13.20 uur) ver dedigen Maaike en Hanna Gaaff en Barbara Damstra de Texelse kleu ren. Imme Ruares, Lotte Jansen en Nienke Daalder komen in de derde wedstrijd in actie. Deze begint om 14.30 uur. De prijsuitreiking wordt rond 16.30 uur verwacht. Het Noordhollands kampioenschap Line-dance in Oudeschild De Harbour-line Dancers uit Oude schild verzorgen vanaf komende week een nieuwe cursus line-dance, bedoeld voor gevorderden. Vanaf 2 februari zijn er iedere woensdag vanaf 20.30 uur lessen in dorpshuis 't Skiltje. De hele cursus bestaat uit dertien lessen. Deelname kost €37,50. Het is ook mogelijk 'losse' lessen te volgen. Deelnemers beta len in dat geval €4.-. voor mannen vond ook vorig jaar al onderdak op Texel. Met 181 deel nemers uit heel Noord-Holland en Flevoland is het een nog groter eve nement. Een ander verschil met de dames is dat de heren op zes toe stellen irf actie komen. Vanwege het grote aantal turners zijn er geen drie maar vier wedstrijden. In dit geval doen tien eilandgenoten mee. Kevin Graaf, Michiel Vlaming en Allard de Wit turnen in de eerste wedstrijd, die om 9.30 uur begint. In wedstrijd twee (aanvang 11.30 uur) maakt Mike Bosma zijn opwachting en in wedstrijd drie (aanvang 14.30 uur) komen Sil Gaaff, Lars Bosma en Marlon Petta in actie. In de vierde en laatste wedstrijd (aanvang 17.30 uur) gaan Marlon en Gian Battista en Alwin Bakker de strijd met hun concurrenten aan. Het evenement eindigt volgens planning om 20.15 uur. Mocht er geen tijd meer over zijn voor de huldiging, dan worden de prijzen uitgereikt op de Teso- boot. In het weekend van 2 en 3 april wacht Texel een volgend groot turnevenement. Dan wordt in Ons Genoegen de eerste plaatsings wedstrijd voor het Nederlands kam pioenschap voor heren gehouden. Workshop rappen Docenten van de OSG gaan leren hoe ze moeten rappen. Ook enke le ouders van leerlingen hebben interesse getoond in een bijzon dere workshop die Robin Rump en Bart Riegman van het Texelse rapduo Eigen Teelt maandag avond geven in jongerencentrum Time Out in Den Burg. Beide rappers gaan de deelnemers uitleggen hoe ze moeten rappen. Rump gaf een paar weken geleden met succes raples aan enkele leerlin gen van de havo en in februari gaat hij samen met Riegman ongeveer wa De komedie 'The Royal Engage ment', die alleen dit weekend in Cinema Texel draait, is het ver volg op 'The Princess Diaries', met hoofdrolspelers Julie Andrews, Anne Hathaway en Hector Eli- zondo en geregisseerd door Garry Marshall. De film begint waar het avontuur van Prinses Mia in de eerste film eindigde: ze is er klaar voor prinses van Genovia te wor den. Maar als zij samen met haar oma, koningin Clarissa, naar het koninklijk paleis verhuist, komt zij erachter dat haar dagen als prin ses zijn geteld. Ze moet name lijk onmiddellijk haar tiara inruilen voor de kroon. En alsof het leren besturen van een land nog niet moeilijk genoeg is, staat in de Genoviaanse wet ook nog eens dat prinsessen moeten trouwen voordat ze de troon mogen bestij gen. Mia moet dus dnngend op zoek naar een leuke man. Er zijn genoeg gegadigden, maar zit er één tussen die Mia's prins op het witte paard wordt? Iedere dinsdag en woensdag presenteert Cinema Texel in het vervolg voorstellingen in de serie 'Filmganger 30+'. In deze serie worden de 'betere' films vertoond, die vooral filmliefhebbers van dertig jaar en ouder zullen aan spreken. Bezoekers uit die leef tijdscategorie betalen geen €7,50, maar €6,- voor een toegangs kaartje. Deze week te zien is 'Fm- ding Neverland', geïnspireerd op het toneelstuk 'The man who was Peter Pan' van Allan Knee. De film werd vorig jaar op het filmfestival van Venetië onderscheiden met de Laterna Magica-prijs. Regisseur Mare Forster brak drie jaar eerder door met het drama 'Monster's Ball', met Billy Bob Thornton en Halle Berry, die met haar rol een Oscar verdiende. De hoofdrollen worden vertolkt door Johnny Depp en Kate Winslett. Ze worden bijge staan door Julie Christie en Dustin Hofmann. Het verhaal gaat over toneelschrijver James M. Barrie die zich klem voelt zitten tussen de regels van zijn bestaan. Hij zoekt toevlucht in zijn kleurrijke fantasie, waarin alles mogelijk is. Wanneer hij weduwe Sylvia (Kate Winslett) en haar vier kinderen ontmoet, vindt Barrie de inspiratie voor zijn bekendste werk: 'Peter Pan'. Op veler verzoek terug op her haling is 'Simon', bekroond als beste Nederlandse film van 2004, over de onwaarschijnlijke vriend schap tussen de Amsterdamse 'oerhetero' en hasjdealer Simon en de schuchtere, homoseksu ele student tandheelkunde Camiel. Tijdens een gezamenlijke vakan tie in Thailand wordt hun vnend- schap ernstig op de proef gesteld, waarna de twee elkaar uit het oog verliezen. Als ze elkaar twaalf jaar later toevallig weer tegenkomen, blijkt Simon ernstig ziek. Geprolongeerd is 'National Tre asure', de best bezochte film in Nederland van de afgelopen week. Hoofdpersoon is de briljante Ben jamin Franklin Gates, die al z'n hele leven op zoek is naar de schat waarvan niemand dacht dat hij bestond, de schat die alle continenten heeft gezien en door de eeuwen heen steeds groter is geworden. Nog één week te zien is 'Floris', over de kleinzoon van de befaamde ridder Floris uit de legendarische tv-serie van 1969. En ook 'Erik of het Klein Insec tenboek', naar het bekende boek van Godfried Bomans, draait dezè week voor het laatst. Wie 'Pluk van de Petteflet' of 'The Incredi- bles' wil zien, moet zich helemaal haasten, want beide kinderfilms draaien alleen nog dit weekend in de Texelse bioscoop. Maandag kunnen bezoekers zich laten verrassen met een 'sneak preview', de vertoning van een film die officieel nog niet uit is. Welke film dit is, blijft tot de aanvang een verrassing. Woensdag beleeft Cinema Texel voorpremières van de nieuwe Nederlandse kinderfilm 'Lepel' en 'Spongebob. de film' (Nederlands gesproken), die beide drie dagen later pas officieel in première gaan. Beoefenaars van de tango, zowel beginners als gevorderden, zijn vrijdag 28 januari vanaf 20.30 uur welkom bij een dansavond in de voorspeelruimte van de Muziek- en Dansschool in Den Burg. Docenten geven zo nodig aanwijzingen. De entree bedraagt €2,-. Medium Schippers Het medium Lia Schippers verzorgt woensdag 2 februari een avond in De Lindeboom. Ze werkt met foto's en persoonlijke bezittingen van overledenen. De avond begint om 20.00 uur. De entree bedraagt €7,-. Onder voorbehoud: zwemwedstrijden Onder voorbehoud dat zich genoeg gegadigden aanmelden, worden vrijdag 18 februari in Calluna de Texelse kampioenschappen zwem men gehouden. Vorig jaar viel de animo tegen en werden de wedstrij den afgelast, maar de organisatie heeft besloten toch nog een poging te wagen. 'Jullie trainen toch niet voor niets op de zwemslagen, start- duiken en keerpunten? De trainers doen hun uiterste best om jullie zo goed mogelijk aan de start te laten komen. Op deze wedstrijd kun je dan aan je ouders laten zien waarvoor je steeds hebt getraind en dat is voor je zelf toch ook heel leuk?', roepen de organisatoren in het krantje van zwemclub TX'71 de leden op zich in te schrijven. Er wordt gestreden in diverse cate gorieën. De jongste zijn de zoge noemde minioren 1 en 2, geboren in 1997 of 1998, de oudste zijn jeugd 1 en de senioren, geboren in 1988 of eerder, ledereen zwemt schoolslag, vrije slag en rugslag. De te zwemmen afstand is afhankelijk van de leeftijdscategone. De kort ste afstand is 25 meter (vrije slag), de langste 200 meter (wisselslag). Wie graag een langere afstand wil zwemmen, kan zich wagen aan de 400 meter vrije slag of de 1000 m vrije slag De wedstrijden beginnen om 18.30 uur en duren tot ongeveer 20.00 uur. Deelname is gratis voor leden van de zwemclub. Opgave is tot 7 februari mogelijk bij Anita van Egmond (Molenstraat 76) en Ria Keyser (Vloedlijn 41). tweehonderd derdeklassers leren hoe ze moeten rappen. 'Ten opzich te van de leerlingen lijkt het me wel redelijk als we als docenten ook een beetje kunnen rappen en zo zijn we op het idee gekomen een workshop voor volwassenen te houden', aldus docente Pieternel Geurtz. Tot nu toe hebben vier docenten en enkele ouders zich aangemeld. Anderen die interesse hebben zijn eveneens welkom. Geurtz: 'Met rappen gaat de aandacht altijd uit naar de jeugd, maar er zijn ook volwassenen of bij voorbeeld al werkende jongeren die het ook leuk vinden.' Vrijdag 28 januari: In het gebouw van Kotex aan het Paelwerck in Den Burg begint om 20.00 uur de vierde ronde van het Texels kampioenschap klaverjas sen. In De Buureton wordt van 20.00 tot 22.15 uur een stijldansavond gehouden voor 50-plussers (gevor derden). Deelname is gratis. In de voorspeelruimte van de Muziek- en Dansschool in Den Burg wordt een tangoavond gehouden. Deze begint om 20.30 uur. In Cinema Texel draaien The Prin cess Diaries II (aanvang 19.00 uur), National Treasure (19.15 en 22.00 uur) en Simon (21.30 uur). Zaterdag 29 januari: Turnsters strijden in sporthal Ons Genoegen in Den Burg om de ray onkampioenschappen. Aanvang 10.30. De prijsuitreiking begint rond 16.30 uur. In dorpshuis De Hof in De Koog wordt 's avonds een boerenkool maaltijd geserveerd, een film ver toond en bingo gespeeld en kunnen deelnemers karaoke zingen. In de Burgemeester De Koning hal aan de Emmalaan in Den Burg begint om 20.00 uur een competi tieavond van Model Racing Texel. De Vereniging van Oud-leerlingen voert in dorpshuis De Wielewaal in De Waal het blijspel 'Die vogel zingt niet meer' op. Aanvang 20.00 uur. In manege Akenburg begint om 20.00 uur de jaarlijkse feestavond van menvereniging Tussen Wad en Duin. In dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild voert de jubilerende toneelvereni ging Nieuw Leven voor de tweede en laatste keer het toneelstuk 'Een keuriqe familie' op. Aanvang 20.00 uur. In Cinema Texel draaien de Neder lands gesproken versie van The Incredibles (aanvang 13.30 uur), Pluk van de Petteflet (14.00 uur), Floris (16.00 uur), Erik of het Klein Insectenboek (16.00 uur). The Prin cess Diaries II (19.00 uur). National Treasure (19.15 en 22.00 uur) en Simon (21.30 uur). Zondag 30 januari: Turners strijden in sporthal Ons Genoegen in Den Burg om de Noordhollandse kampioenschap pen. Aanvang 9.30 uur. De prijsuit reiking begint rond 20.15 uur. ATB-rijders maken een veldtoer tocht over het eiland. Er wordt om 9.50 uur (bij aankomst van de boot) gestart op 't Horntje. Informatie bij Jan Zijm, tel. 314205. Om 11.00 gaat bij Bos en Duin aan de Bakkenweg een crossloop van Atletiekvereniging Texel van start. r gjj22ï" Inschrijven vanaf 10.15 uur. Restaurant - Brasserie Oudhollandse spelletjes, bijvoorbeeld gecombineerd met een feestelijke barbecue. Bakkenweg 16 - Oen Hoorn tel 315541 (bij de Fonteinsnol) Van 12.00 tot 13.00 uur wordt op de Texelse golfbaan op De Krim nabij De Cocksdorp een introductieles golf gegeven. Om 16.00 uur begint in de hervorm de kerk van Den Burg een jubileum concert van de Muziek- en Dans school, met muziek van Mozart, Pergolesi en Vivaldi. Tevens zal een voor de gelegenheid geschreven werk van de Texelse componist Ed de Boer in première gaan. De toegang tot het concert bedraagt €10,- (tot en met 16 jaar €5,-). In Cinema Texel draaien de Neder lands gesproken versie van The Incredibles (aanvang 13.30 uur), Pluk van de Petteflet (14.00 uur), Floris (16.00 uur), Erik of het Klein Insectenboek (16.00 uur), The Prin cess Diaries II (19.00 uur). National Treasure (19.15 en 22.00 uur) en Simon (21.30 uur). Maandag 31 januari: Robin Rump en Bart Riegman geven een workshop rappen voor volwas senen. Deze vindt plaats in jonge rencentrum Time Out in Den Burg en duurt van 17.00 tot 19.30 uur. In Cinema Texel draaien National Treasure (aanvang 20.15 uur) en een 'sneak preview' (20.30 uur). Dinsdag 1 februari: De FNV Vrouwenbond houdt haar jaarvergadering in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Aan vang 20.00 uur. In De Witte Burcht aan de Molen straat in Den Burg begint om 20 00 uur een open klaverjasdrive voor het goede doel Deelname kost €3,50, inschrijven (liefst met maat) tussen 19.30 en 20.00 uur. In Cinema Texel draaien National Treasure (aanvang 20.15 uur) en Finding Neverland (20.30 uur). i V^trvdex I Spelen, klimmen, x I klauteren, glijden I en springen. 1 Zo. t/m do. 10.00-17.00 u. I Vr. en za. 10.00-18.00 u. I Ook voor kinderfeestjes! J De Knm Postweg afslag 33 De Cocksdorp w www.kinderspeelparadijstexel.nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u voor alle kinderen €1,00 korting. Omdat ms. Schulpengat vooronder- houd in dok is, vaart TESO alleen met ms. Molengat en worden tot vrijdag 4 februan geen extra afvaar ten verzorgd. Daardoor kunnen op vrijdagen in Den Helder wachttijden ontstaan van naar verwachting een uur. Op Texel worden geen wacht tijden verwacht. Omdat TESO over maar één boot beschikt, wordt het vervoer van gevaarlijke stoffen op afspraak geregeld. Reserveren kan voor elke afvaart van dinsdag 1 februari (maximaal 1 transporteen heid per afvaart). Nadere informa tie kan worden verkregen via tel. 0222-369600 of e-mail info@teso. nl. De veerdienst heeft ook een eigen website: www.teso.nl. Hoogwater te Oudeschild Vr. 28 09.50 en 22.35 u Za. 29 10.20 en 22.54 u Zo. 30 10.40 en 23.30 u Ma. 31 11.10 en 23.54 u Di. 01 11.30 en - u Wo. 02 00.30 en 11.50 u Do. 03 00.55 en 12.15 u De raplessen voor de leerlingen val len onder het vak Kunst en Cultuur. Léerlingen van het vmbo krijgen in de laatste twee weken van febru ari voor de klas les van Rump en Riegman en leerlingen van de havo en het vwo gaan naar Time Out. Mensen die maandag willen mee doen aan de workshop voor volwas senen, kunnen contact opnemen met Rump, tel 06-51253516. Rieg man, tel 312999. of docent Pieternel Geurtz. tel 312180. FNV Vrouwenbond De leden van de Texelse afdeling van de FNV Vrouwenbond komen dinsdag 1 februari om 20.00 uur in de Buureton in Den Burg bijeen voor hun jaarvergadering. In de pauze staat een stand opgesteld van de Welfareafdeling van het Rode Kruis. Daar zijn producten te bekijken die zijn gemaakt door ouderen en men sen die niet meer zo mobiel zijn. Deze producten zijn ook te koop. Na de pauze wordt een fotoquiz gespeeld. Een voor zijn werk levende boek houder bij een groothandel in vis is de hoofdpersoon in het blij spel 'Die vogel zingt niet meer'. Het stuk, geschreven door auteur Konrad Hanssen en vertaald door Renso Warta, wordt zaterdag 29 januari door de Vereniging van Oud-leerlingen opgevoerd in De Wielewaal in De Waal en zater dag 5 februari in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp. Wanneer de boekhouder trouwt met de dochter van zijn baas, is dat het begin van allerlei verwikkelingen. Want hoewel hij denkt alles op orde te hebben, krijgt hij onverwacht te maken met dwarsliggende familie leden, een kapot toilet, een nieuws gierige verslaggeefster en ongeno de gasten. Hoe dit afloopt, moet hier omwille van de spanning nog even geheim worden gehouden. Hoe de uitvoeringen ook mogen uitpakken, nu al staat vast dat de Vereniging van Oud-leerlingen een prestatie van formaat heeft gele verd. Want op het moment dat de voorbereidingen al weken aan de gang waren, werd hoofdrolspeler Teun Huisman in het ziekenhuis opgenomen. Na spoedoverleg op de eerste repetitie in het nieuwe jaar werd besloten tot een kleine herverdeling van de rollen. De erva ren Kees Zijm verving Huisman, ook Chiel Sanders kreeg een andere rol en regisseur Marion Barhorst moest noodgedwongen zelf het toneel op. Voor de regie kreeg ze assistentie van Henk Tjepkema. Ondanks alle hectiek lijkt het er aan de vooravond van de eerste uitvoering op dat het blijspel er aardig 'in' zit. 'ledereen heeft er keihard aan gewerkt om in drieëneenhalf, vier weken een stuk op de planken te zetten. Ik geef het je te doen, buiten je werk om. Ik ben heel trots op ze', vertelt Barhorst, die zelf in het verleden een paar keer meespeelde met de Oud-leerlingen, maar debuteert als regisseur. Aan de uitvoeringen wordt, buiten de al genoemde spelers, meege werkt door Jannie van der Zee. Willemijne Keijzer, Bastiaan Willem Witte, Nel van Slageren. Kim Appel man en Jan Blom. Souffleuse is Nel Witte, de techniek is in handen van Rien van der Wilde en Juul Swarthoff zorgt voor de grimering. Beide uitvoeringen beginnen om 20.00 uur. Henk Slikker verzorgt na afloop het 'bal na'. Aan hel strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater De zon komt zondag 30 januari op om 08 29 uur en gaat onder om 17 18 uur. woensdag 2 februari laatste kwartier. Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 1 februari Veld A 18.30 F de Waal-Smash K. Smash'68 19.15 Smash'68-Bremakker F de Waal 20.00 Salon Martine-Aeolus Bremakker 20.45 NIOZ 2-Rabobank Aeolus 21.30 Autocentr.-Tatenhove 1 Rabob 22.15 Kobeko-Paal 28 Autocentrale Veld B 18.30 Tevoko 2-OSG Super de Boer 19 15 TESOjSuper de Boer Tevoko 2 20.00 Lindeboom-Ecotiem Prinsen 20.45 Prinsen v. Texel-CVI Lindeboom 21.30 Sportshop 2-NIOZ 1 CVI 22.15 Cocky-Maarco Bouw NIOZ 1 Veld C 18.30 Sportshop 1-Timmer I de Boer 19.15 lepe de Bóer-Klit 23 Sportshop 1 20.00 Durper Drup-Beverdam 2 Klif 23 20.45 De Krim-Zeilmakerij Durper Drup 21.30 B&B-Schouwstra Zeilmakerij 22.15 Jozefschool-NBC Schouwstra Wedstrijdleiding: TESO en Gertha (tel. 322434). Uitslagen 25 januan Randstad-Ecotiem 3-0; TESO-OSG 2-1; CVI- Tevoko 2 3-0; De Lindeboom-Super de Boer 0-3. Texelse Autocentrale-Sportshop Texel 2 0-3: Cocky's Kapsalon-Kobeko 3-0; Bouw- center Rab-NIOZ 3 3-0; NIOZ 2-Wessels Ont werpt' 1-2, De Wit Installatietechniek-Slagerij Beverdam 1-2; Rabobank-Albert Heijn 0-3, Maarco Bouw-Tatenhove 1 3-0. NIOZ 1 -Paal 28/De Knm 1-2. B&B van der Vis en Den Boer-Natuurwinkel 0-3; Jozefschool-De Krim 0-3. Zeilmakenj Texel-Schouwstra Transport 2-1 Bremakker-Smash'68 Piet Kooger 1-2; Foto De Waal-Remco Oostra Schilder 3-0; Salon Martine/De Oorzaak-Smash'68 0-3. tenten, (sta) caravans, onderdelen, accessoires, gasvulstation, kampeer uitrustingen, reparaties, etc... Nu ook ruitersportartikelen. Kampeercentrum Spinbaan 14 - Den Burg - Tel. 0222 - 313163

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7