w 9 b?»S b?9 Goed gezelschap Wr voor dolle dagen... WKÊjjl Timmer TEXELSE COURANT Een hoger verhuurrendement?? JllHllSfMIIILVfUIl! IKlif 12 presenteert vrijdag 4 februari om 20.30 uur: Open Podiumï n] Landal B&K Prijspakker! ^99 7?9 Slagroomtaartje Garage Rentenaar helpt u veilig voordelig de winter door! Bekendmakingen Gemeente Texel „09 19 dage"; De Echte Bakker lz>ioe<rweAie' Vanaf maandag weer open! 12? 11? Indonesisch buffet vieux Pisang Ambon likeur 0.7 liter Dona Cecilia Red, White Rosé Martini Vermouth Bianco Vat 69 Scotch Whisky Cointreau Likeur Met in totaal bijna 500 recreatie-objecten is waddenvakantiehuis.nl samen met haar dochtersite friesemerenvakantiehuis.nl inmiddels uitgegroeid tot marktleider in Nederland van te huur aangeboden vakantie verblijven via internet op geheel provisieloze basis. Zie voor meer info: www.waddenvakantiehuis.nl M Muziek, toneel, cabaret, poëzie of?? W Meld je aan: bel 0222-319633 of sms naar 06-54758113. Deelnemers o.m.: Jan Sieme Dros met Ben Haak van De Klapband A capella trio Anyway Ricketts De Bloois j;j; Vrijdag 4 februari 2005 aanvang 20.30 uur - entree €5,00 vriendenprijs €4,00 (diner vooraf mogelijk) Green Parks I Zaterdag 29 januari 3-gangen Juttersmenu Speciaal voor deze avond hebben wij Tessels bekendste jutter Maarten Boon uitgenodigd om tussen de gangen van het menu door zijn juttersverhalen te komen vertellen. Wij verwachten u tussen 18.00 - 18.30 uur. U geniet van een heerlijk 3-gangenmenu wat speciaal voor deze avond is samengesteld door onze chef-kok. 22,50 p.p. Op de volgende zaterdagen wordt bovenstaande tevens aangeboden: 5,12.19 en 26 februari. Reserveren gewenst. Landal Sluftervallei, Knmweg 102, 1795 LS De Cocksdorp. tel. 0222 316819. B&K Autocentrum 3 flessen voor Parade Vieux Stoocker 9 Bessenjenever Dropshot Iceshot Likeur 70 cl Remy Martin Grand Cru Cognac Slijterij-Wijnhandel De Wit Weverstraat i8, Den Burg.T (0222) 31 21 34 BOTTELIER BOTTELIER, DE SLIJTER DIE VERRAST.. Hoppe jonge jenever 1 liter Onze weekendaanbieding: voor maar €6,50 VRIJDAG 28 JANUARI 2005 Vredestein winterhanden op stalen velg Audi vanaf: 589,- Renault vanaf: 499,- BMW vanaf: €610,- Saab vanaf: €628,- Ford vanaf: 399,- VW vanaf: 490,- MB vanaf: 594,- Volvo vanaf: 599,- Opel vanaf: 514,- Per set van v'er gemonteerd/ gebalanceerd, inclusief BTW. Ook voor winterhanden zonder velg vanaf Oosterend, Q 318000, www.opelrentenaar.nl Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Vergunningen Aangevraagde lichte bouwvergunningen Pontweg 66 te Den Hoorn: plaatsen v.e. serre (ont vangen 20 januari 2005); Witte Kruislaan 16 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woning (ontvangen 20 januari 2005); Burdetstraat 15 te Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. recreatief opstal (ontvangen 21 januari 2005); Vaargeul 14 te Den Burg: plaatsen v.e. dakkapel (ontvangen 26 januari 2005). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Bijenkorfweg 1a te Oosterend: geheel plaatsen v.e. container clubgebouw (ontvangen 19 januari 2005); Weverstraat 6 te Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. voorgevel en functiewijziging (ontvangen 19 januari 2005): Kogerweg te Den Burg: plaatsen v.e. schapen- boet (ontvangen 2*4 januari 2005). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende reguliere bouwvergunningen Californiëweg 339 te De Koog: geheel vernieuwen v.e. vakantiewoning (verzonden 21 januari 2005). Verleende reguliere bouwvergunningen, tweede fase Laagwaalderweg 47 te De Waal: vergroten v.e. werk plaats (verzonden 21 januari 2005); Tempelierweg 40 te Den Burg: geheel vernieuwen/oprichten v.e. opslagschuur (verzonden 21 januari 2005). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binrer zes weken na de dag waarop deze bestuiten z'jr. bekendge maakt een bezwaarschnlt bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam eri het adies van de indiener, de dagtekening, een omschnj- ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus '251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied n het gemeentehuis. gedeeltelijk vernieuwen/veranderen/vergroten v.e. kantoorgebouw tot winkelpand a/d Binnenburg 17 te Den Burg; wijzigen v.e. voorgevel a/d Schoonoordsingel 4 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 31 januari 2005 gedurende vier weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Voornemen tot medewerking (1) Burgemeester en Wethouders hebben met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdelijk vrijstelling verleend voor het: permanent bewonen van het recreatief onderkomen Pelikaanweg 27 voor een periode van ongeveer 3 jaar tot uiterlijk 1 februari 2008 (verzonden 26 januari 2005). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten de naam en adres de indiener, de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en to mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Het bezwaarschnft schorst met de werking van het besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dal u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoe- een voorlopige voorziening te treffen Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Bovenstaand besluit ligl ter inzage bi/ de balie Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: Voornemen tot medewerking (3) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: uitbreiden v.e. woonhuis a/d Diek 4 te Den Hoorn: uitbreiden v.e. woonhuis a/h Middelton 11 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen De conceptbesluiten liggen vanaf 31 januari 2005 gedurende vier weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Welstandscommissie De welstandscommissie heeft donderdag 3 februari weer een openbare vergadering, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Helder. Op de agenda staan de volgende Texelse plannen: Spangerweg 32: gedeeltelijk vernieuwen/vergroten v.e ligboxenstai; Spinbaan 5: plaatsen v.e, stallingruimte: Noordwester 15: gedeeltelijk vergroten v.e. woon huis; Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens me dewerking te verlenen aan: het verzoek om een kwaliteitsverbetering van Hotel De Kievit, Hoofdweg 80 te De Cocksdorp bestaande uit het slopen van een schuur, het aanleggen van een parkeerterrein, de verbetering van de personeels voorzieningen in de bestaande bebouwing en het bouwen van een dienstwoning bij het hotel. Om de kwaliteitsverbetering van Hotel De Kievit mo gelijk te maken is het nodig om vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan "Buitengebied Texel". Hiervoor dient een vrijstellingsprocedure op basis van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) te worden gevoerd. In het kader van artikel 19, lid 1 van de WRO liggen het concept besluit en de hijhe.horende tekeningen vanaf maandag 31 januari 2005 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Eventuele reacties kunnen ge durende de termijn van tennzagelegging schriftelijk kenbaar worden gemaakt aan het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 200, 1790 AE Den Burg De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken vi belanghebbenden ter inzage bij de balie Grondgebied vi gemeentehuis Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hi mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Nade informatie' telefoonnummer (0222) 36 21 30 Milieuvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond vanj artikel 8.4 van de Wet milieubeheer een vergunning verleend aan: Systeembouw Meijert Boon te De CocksdorpLe De vergunning heeft betrekking op het gewijzigmjaal i in werking hebben van een bouwbedrijf met be-para( tonsysteembouw aan de Vuurtorenweg 31 te Dfyong Cocksdorp. in het belang van de bescherming varojen|< het milieu zijn voorschriften aan de vergunning ver->aam bonden. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichtef" van het ontwerp-besluit. Vanaf 31 januari tot en met 14 maart 2005 liggen da-{ I gelijks de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken ter inzage bij de balie Grondge-* bied. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegd™ IH stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden? worden ingezien en toegelicht. Nadere informatie: heerjjg 5. H. Kuiper, telefoon (0222) 36 21 88. Leri Uitsluitend: wie tiji aan de vergunning denkingen hebben ingebracht tegen hi afwijkingen van de milieuvergunning te 7 het ontwerp-besluit. alsmede belanghebbenden aan wt redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen ht ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de vt milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datuirP 1 de tennzagelegging. is binnen zes weken administratief beroep] mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Wie in beroep is gegaan kê de beroepstermijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijIdtyftQQ spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. jlach Geor Hondenpoep Hondenbezitters hebben de plicht ervoor te zorgen dat hun hond zich niet ontdoet van uitwerpselen op voetgangersgedeelten van de weg, op speel plaatsen. speelweiden en in zandbakken. Eigenlijk spreekt dat vanzelf.Wij houden Texel schoon, met z'n allen! Parkeerschijf Kapvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, kapver gunning te verlenen aan: het college van Kerkvoogden van de Nederlands Hervormde Kerk te Den Burg voor een iep aan de noordoostkant op het terrein van de kerk aan de Binnenburg wegens overlast. Automobilisten met een parkeerkaart moeten daarbij ook een parkeerschijf gebruiken. Onze par keerwachters handhaven hierop. Parkeerschijven j zijn verkrijgbaar bij tankstations en in de boek- handel. Behalve op de betaalde parkeerplaatsen in Den Burg is ook aan de Nikadel in De Koog een parkeerschijf verplicht voor particulieren en bedrijvenkaarten. jÈspj Zondagopenstelling winkels Burgemeester en Wethouders hebben besloten op grond van de Winkeltijdenwet en de Winkeltijden verordening Texel de zondagen 6 februari en 18 december 2005 aan te wijzen als koopzondag Op deze dagen mogen alle winkels op Texel geopend zijn tussen 9.00 en 17.00 uur. Binnen deze tijden mogen de individuele ondernemers zelf de daadwerkelijke openingstijd bepalen. In de periode van 15 maart tot 1 november geldt de toeristische regeling en dat betekent dat winkels ook in die periode geopend mogen zijn op zon dag van 9.00 tot 17.00 uur. Opening van winkels op andere zondagen en buiten deze tijden is niet toegestaan. Nadere informatie is verkrijgbaar bij balie Grond gebied of telefonisch (0222) 36 21 53. Hogerstraat 4 Weverstraat, Den Burg Dorpsstraat 90, De Koog (Met nieuwe voorjaarspotterie) Weverstraat 58, Den Burg, Tel. 315591 Praktijk dokter Eissen Wij gaan met vakantie van 3 februari t/m 16 februari 2005 Alle overige artsen nemen waar. Denkt 11 nog even aan uw herhalingsrecepten FordFiesta, get out more Bumpers geheel in carrossenekleur, mistlampen vóór, met leder bekleed stuurwiel, afstands bediening voor de CPV, Easy sound system 4500 stereo radio/CD-speler met 4 speakers, airco, 16" lichtmetalen velgen (7 spaaks)! NORMAAL 15.995,- Klantvoordeel 2.000,- Nu bij B&K v.a. 13.995,- Pr$s ind. BTW/BPM, oxcl adovermgskoslen. verwijdenngsbi|drage en leges whisky 07 liter J www.gildesli|ter.nl Hoppe Waalderstraat 27 Tel. 0222-313185 Slijterij Wijnhandel Den Burg ^chipknip Bènl -jum iet n :onc Witte Kruislaan! Tel. 0222-32216jetir joms juenl '■57 00 patig EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Onze kok Danny Wanei, voormalig eigenaar van Dunia Ketjil, bereidt iedere donderdag voor onze gasten een Bols Sonnema jonge jenever 1 liter berenburg 11,,er jjjjtegl BootZ rum William ij Lawson's €15,50 per persoon (exclusief consumpties) kinderen tot 12 jaar eten tot 19.00 uur gratis mee. U bent vanaf 17.00 uur van harte welkom. Restaurant "Het Stoombootkoffiehuis" op de haven van Oudeschild. Graag reserveren: 320014.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 8