Texelaartje P amilieberichten ei TEXELSE J COURANT - - NT Wist je het zelt? Was dit de tijd die je was gegeven Wij voelen dankbaarheid dat we met je mochten leven! Dankbaar voor alles wat ze voor mij en mijn ge zin gedaan heeft, delen wij mede dat, tot onze grote droefheid, zeer plotseling is overleden, mijn lieve vriendin, onze Wil en de oma van mijn kleinkinderen Wil Derksen Wormerveer, 26-9-1940 t Texel, 28-2-2005 Den Burg: Peter van Heerwaarden John en Charlotte Tomas, Anne, Fleur Reino Natasja en Paul Nancy Beatrixlaan 17 1791 GA Den Burg Wil is overgebracht naar de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Daar is vrijdag 4 maart van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren. Zaterdag 5 maart nemen we om 12.30 uur afscheid van Wil in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de plechtigheid kunt u ons ont moeten in de koffiekamer van het crematorium. Wij noemden haar Maar voor ons was ze onze oma. Tante Wil, tante Wil! Tomas, Anne, Fleur Lieve oma Wil Wat hadden we altijd een pret. Lekker bij je knuffelen op schoot. Lollies uit Spanje, wat een feest! Ikzal je vreselijk missen. Dikke kus van Nancy Bedroefd delen wij u mee dat, omringd door liefde en warme gedachten van allen die hem dierbaar waren, rustig is ingeslapen onze lieve bijzondere zoon, mijn broer en zwager Conrad Valentin Fischer Coen in de leeftijd van 56 jaar. E.H. Fischer - Visser H.W. Fischer C.A. Fischer - Hellemann Den Burg, 27 februari 2005 Correspondentieadres: H.W. Fischer Beatrixlaan 45 N 1791 GA Den Burg Coen is overgebracht naar uitvaartcentrum De Vlin der, Hollewal 40 te Den Burg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 5 maart om 11.00 uur in crematorium Schager kogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren inde ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn erg verdrietig over de dood van Coen Loes Gerringa Hans van Haren Martijn en Eva Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet /e het is je dikwijls zelfs ontgaan Ie zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Carin Spilker-Schermer Texel, 9 maart 1965 Texel, 25 februari 2005 We zullen onze lieve mama en maatje ontzettend missen. Iwan Joris Mirte Bloeme Coco Kogerstraat 102 1791 EV Den Burg Woensdag 2 maart is er van 13.00 tot 13.45 uur de mogelijkheid om ons te condoleren in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aansluitend vindt om 14.00 uur de afscheidsplechtigheid plaats waarna we Carin in besloten kring zullen begraven. Ondanks haar enorme vechtlust en optimisme hebben we toch afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, geweldige zus, schoonzus en tante Carin Spilker-Schermer Liesbeth Schermer-van de Kamp Cees Schermer Nicol en Yvonne Sergio, Isabelle Liselotte en Hans t Jeroen, Steffan, Sascha Monique en Marcel Carin We zoeken je tussen de sterren aan de hemel. We zoeken je in de merel op ons grind. We zoeken je in de zomer op het strand. We zoeken je in het fluisteren van de wind. Dag lieverd, tot een volgende keer! Toine Fen Thom Sandor Lieve Carin Samen een bakkie doen Samen met de meiden .Samen naar het zwembad Samen naar „De Kuip" „Afscheid nemen bestaat niet... Liefs, Jeanette, Robert Xander, Roosmarijn Marike, Valérie Wat een wil... wat een doorzetter. Lieve Carin we zullen je missen. Iwan en de kinderen, we staan altijd voor jullie klaar. Mery-Lou, Dirk, Sofie, Nine en Jonna Je strijd is gestreden. Dag lieverd! Veel liefs, Monique DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! Ja, deze dolfijnen komen voor in onze Noordzee! Schoon water en een voedselrijke omgeving helpen mee om straks vaker dolfijnen te zien. Stichting De Noordzee staat voor een schone en gezonde zee. Voor u, de dolfijnen en voor alle andere zeedieren. Steun het werk van Stichting De Noordzee Word donateur via de website of stort een gift op giro nummer 3666563 En kijk op www.noordzee.nl DINSDAG 1 MAART 2005 Rust zacht lieve, strijdbare Carin Dienus, Anneke, Neis, IJs, Jet, Daan en Thijs Je kunt je vergissen in de tijd maar niet in de seconde die je scheidt van alles wat je lief hebt: van het leven, van je man of vrouw en van al die dingen die je niet verliezen wou (vn| naar Nico Scheepmaker) Verdrietig zijn wij na het overlijden van Carin Spilker Iwan, Joris, Mirte Bloeme veel kracht en moed. Jullie zijn in onze gedachten. Namens leerlingen, team, medezeggenschapsraad, ouderraad en de schoolcommissie van de Jozefschool. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Iwan, Joris, Mirte en Bloeme en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Johan, Petra, Bart, Sandra en alle medewerkers Taxi 312000 Joris, we vinden het heel erg voor je. Je vrienden: Juliën, Mathijs, Sam, Thom en Teun Nooit meer Joris en ons aanmoedigen langs de lijn! we zullen je missen. D-2 en zaalvoetbalteam D-3. Wouter, Thom, Teun, Juliën, Robin, Berry, Luuk, Robert-Jan, Ruben, Menno, Dennis, Wouter, Ivar, Sam, Jeroen, Rob en Twan. Veel te vroeg is overleden, onze trouwe vrijwil ligster, echtgenote van onze jeugdleider Iwan en moeder van ons jeugdlid Joris Wij treuren om haar verlies en wensen de fami lie heel veel sterkte toe. Leden en bestuur V.V. Texel'94 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Carin Spilker-Schermer Wij wensen haar man Iwan, Joris, Mirte en Bloeme en naaste familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Medewerkers ABN AMRO Bank Toch nog onverwacht is overleden mijn geliefde vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jannie Koning-Bruin Jan Daniël Koning Joop en Jannie Erwin en Lilian Lesley, Cheryl Ralph en Miranda Flens Berry en Bianca Dirk en Dirk Texel, 26 februari 2005 Beatrixlaan 124 1791 GG Den Burg Gelegenheid tot condoleren woensdag 2 maart van 19.00-20.00 uur in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg en na de crematieplechtigheid in het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 3 maart om 11.00 uur in crema- tonum „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Liever geen bezoek aan huis. Op 26 februari 2005 overleed onze lieve schoonzuster Jannie en tante Nanne Waarin het ééns zo waardevolle gezamenlijke leven, nu in een dankbare en goede herinnering aan een ieder voorbij glijdt. Wij wensen Jan Daniël, Joop, Dirk en de familie véél sterkte in de komende tijd. J. Koning" H. Koning-Eelman Bert Elly en André Robin en Mark In liefdevolle herinnering nemen wij afscheid van mijn lieve zus en een tante om nooit te vergeten Jannie Koning-Bruin Wij wensen (Ome) Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ted Wim t en Ank Jack en Kasja Nel Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dag lieve Nanne Mijn tijden, Heer, zijn in uw hand, ik wens niet anders meer, 'k vertrouw aan U mijn leven toe, aan U alleen, o Heer. Mijn tijden, Heer, zijn in uw hand, ik rust nu in uw trouw tot ik dit aards toneel verlaat en uw gelaat aanschouw. Vannacht is onze lieve moeder, oma en omaatje door haar Heer en Heiland thuisgehaald. Alida Johanna Trap-van Groenigen Weduwe van Jan Trap Nieuw-Vennep, 7 februari 1915 t Texel, 26 februari 2005 Oosterend: Fij en Piet Vrouwenpolder: Janny en Evert Oosterend: Wim en Klaartje Zweden: Maria en Roger Klein- en achterkleinkinderen „Gollards", kamer 244 Den Burg Woensdag 2 maart is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in Eben Haëzer, Julianastraat 11 te Den Burg. Donderdag 3 maart wordt om 13.30 uur de afscheidsdienst gehouden in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis plaats vindt op de Algemene Begraafplaats aan de Achtertune te Oosterend. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegen heid om de familie te ontmoeten in dorpshuis „De Bijenkorf", Mulderstraat 37, eveneens in Oosterend. Correspondentie-adres: Fij Vlaming, Oranjestraat 29, 1794 BB Oosterend. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve zuster en schoon zuster Alida Johanna Trap-van. Groenigen Namens allen Fam. Van Groningen neven en nichten Uit het leven weggegleden. Onze lieve moeder en oma Gré Weijdt-Eelman weduwe van Bert Weijdt Anja Pansier - Weijdt Gert Pansier Esther Mirjam en Jeroen Yaltah en Steven Bart Weijdt Margje en Sjoerd Johan Anne Christa v.d. Heerik - Weijdt Eva en Hans Sarah Texel, 26 februari 2005 Mokweg 7 1797 SB Den Hoorn Gelegenheid tot condoleren dinsdag 1 maart van 19.00-20.00 uur in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg en na de crematieplechtigheid in het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 2 maart om 12.30 uur in crema torium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Correspondentie-adres: A.J. Pansier-Weijdt, Zeebries 17,1791 HL Den Burg. Dai Lieve Oma Doe je voorzichtig Esther, Mirjam, Jeroen, Yaltah, Steven, Margje, Sjoerd, Johan, Anne, Eva, Hans, Sarah Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van een trouw en gewaardeerd koorlid Mevr. G. Weijdt-Eelman Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het Smartlappenkoor De beste kans op succes! Gelezen in 98% van de Texelse huishoudens Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling. Postbus 11 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw prïvé-adres vermelden Contant geld bijsluiten Brief onder nummer €2.00 extra Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag) Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Voor informatie: 0222 - 362600 4,95 6,60 8,25 9,90 €11,55 €13,20 €14,85 €16,50 Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Tanef incl. 19% BTW Naam Adres Postcode/plaats Advertentie Handtekening plaatsen in de krant van:

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 3