f 3 Extra medewerker aangesteld jjloedprikken trombosedienst .TEXELSE COURANT" Eerste Hooglanders geboren Familieberichten t Tjje VRIJDAG 18 MAART 2005 c'! Ie Stichting Artsenlaboratorium 3 m Trombosedienst voor de Kop 3n Noord-Holland en Texel (ALTD) t* telt op Texel een extra medewer- tu; ^raan voor het bloedprikken. Vol lens hoofdanalist Margaret Fran- 'ert ema, verantwoordelijk voor het laboratorium en de prikpunten in |e Kop, rechtvaardigt het aantal èxelse patiënten de inzet van een 9Q, ixtra medewerker. 2a egelmatig wordt er gemopperd over va e wachttijden op het pnkpunt. en Jachttijden van drie kwartier tot een 22 ur zijn niet ongebruikelijk. Vooral 'ra Velaars die net voor of tijdens hun zerk bloed willen laten prikken, erge- zich aan de wachttijd die daar- ee gepaard gaat. Al sinds het einde ïi de jaren zeventig wordt er op i'a exel geprikt door het artsen- boratorium en de trombosedienst, i.Ot p verschillende locaties. Sinds een vca ar heeft de ALTD onderdak in het >bouw Odysseus van de Texelse - portschutters. Het aantal dagen laarop bloed geprikt kan worden, is iruggebracht van drie naar twee. let aantal 'prikuren' is echter gelijk ebleven. Op maandag en donder- ,43 agkunnen Texelaars tussen 8.30 en 1.15 uur hun bloed laten prikken, va en nummertje trekken in de atvangstruimte en wachten tot dat jjmmer wordt omgeroepen. 'Het is i o ij bekend dat er geklaagd wordt ver lange wachttijden. Dat is niet 33 leen op Texel zo. Die berichten krij- ei we ook van andere prikpunten. ia de medewerkers hoor ik wat er w peelt en natuurlijk probeer je daar w latmeetedoen', licht Frankematoe. sis emiddeld melden per keer zo'n ze- te entig mensen zich aan om hun ra loed te laten controleren. 'We wer- Vl5 en op Texel met vier medewerkers erdag. Tussen half negen en kwart lu_' ver elf gaan er één of twee mede- a (erkers bij mensen langs die op netiische indicatie thuis worden ge prikt. De anderen prikken in het ge bouw van de schietvereniging.' Het geprikte bloed gaat met de boot van 12.00 uur naar het lab, waar het 's middags wordt geanalyseerd. Nog dezelfde dag gaan de uitslagen op de bus, zeker waar het trombose patiënten betreft. Tevredenheidsonderzoek Frankema benadrukt dat de ALTD probeert de omstandigheden voor de Texelse gebruikers zo optimaal mo gelijk te maken. 'Wij zijn aangesloten bij de Samenwerkende Artsen laboratoria Nederland en voldoen aan alle richtlijnen. We willen Texel ook graag voorzien, zodat de mensen niet naar Den Helder hoeven.' De komst van een extra medewerker houdt echter niet direct verband met de wachttijd. 'Deze personeelsuit breiding is gebaseerd op het aantal patiënten. Dat betekent niet automa tisch dat de wachttijd daardoor wordt verkort, maar je hoopt natuurlijk wel op een betere doorstroming.' In elk geval wordt de prikploeg nog voor de zomer uitgebreid met een vijfde me dewerker en mogelijk zelfs eerder. 'De sollicitatieprocedure is vorige week afgerond en we hebben iemand van Texel aangenomen. Die moet eerst leren prikken en kan daarna worden ingezet.' Behalve de wacht tijden wil de ALTD weten wat er nog meer speelt onder de gebruikers. Daarom is recent een tevredenheids- onderzoek gehouden, waarvan de uitkomst nog met bekend is. Moge lijk vloeien ook daar nog veranderin gen uit voort. De sfeer in de wachtruimte is maandagmorgen gemoedelijk. 'Ik ben blij dat het hier is, want als je naar Den Helder moet, is het een ramp. En ja, je moet vaak wel een tijdje wach ten, maar dat moetje incalculeren. Bij de tandarts moet je ook wachten', aldus een Texelaar die niet met zijn naam in de krant wil. 'Ik ben hier vaak al om kwart voor acht. Ze beginnen om half negen, maar als je de eerste wilt zijn, dan moet je er vroeg bij zijn. Als je geluk hebt, helpen ze je eerder, want die dames komen met de boot van acht uur op Texel.' Zijn buur vrouw vult aan: 'Het is hier beter dan in de Jonkerstraat. Daar moest je nog wel eens buiten staan als het druk was. Hier zit je tenminste warm en droog.' N. Molenaar is zeer tevreden. 'Het verloopt hier keurig. Ik kom hier elke veertien dagen en soms ben je al na tien minuten aan de beurt en soms duurt het een uur, maar het kan niet anders. Ze moeten wel een voor raad patiënten hebben, want anders kan het niet uit om naar Texel te ko men.' De jongere vrouw naast hem, is minder berustend. 'Ik zit hier nu al een half uur en ik moet weer naar m'n werk, dus ik zit eigenlijk wel op hete kolen.' Anja lansier is allesbehalve blij met de wachttijden. 'Ik ben al twee keer na een uur wachten weg gegaan, omdat ik naar mijn werk moest. Het is echt een ramp om daar naar toe te moeten. Ik hoop dat ze daar eens wat aan doen.' Schilder Cees Daalder uit Den Burg is een eigen zaak begonnen Bedrijvig heid Daalder start schildersbedrijf Hij had de ambitie om een eigen zaak te beginnen en beschikte ook de benodigde diploma's. Doe ik het nu niet, dan doe ik het nooit, dacht schilder Cees Daalder uit Den Burg en besloot de stap te zetten. Na dertien jaar bij de Verenigde Schil ders te hebben gewerkt, is de 29-ja- rige Daalder een eigen eenmans bedrijf begonnen. Hij richt zich op schilderwerk bij particulieren en kleine bedrijven. 'Ik wil me ook ver der gaan toeleggen op het in de olie zetten van houten vloeren.' Kwaliteit leveren tegen een goed betaalbare prijs, is het uitgangspunt van de on dernemer. 'Ik hoef bijvoorbeeld geen dure bedrijfsauto te kopen, want daar betaalt de klant later ook voor. Een ladder, een trap en een pot verf, meer heb je eigenlijk niet nodig.' Daalder leerde het schildersvak op de LTS in Koningsduo wint klaverjasronde Erik Boogaard en Rob Stapersma hebben aan alle onzekerheid een einde gemaakt door met over macht de 23ste speelronde van de competitie van klaverjasclub Den Burg te winnen. De voorsprong van dit koningskoppel is nu gegroeid tot bijna 3.500 punten. Boogaard en Stapersma deden er lang over om afstand te nemen van de concurrentie, maar na twee achtereenvolgende avonden met scores van ruim boven de 7.500 pun ten is het beslissende gat nu gesla gen. Deze speelronde werd met over macht gewonnen. Opvallend was de grote regelmaat waarmee de scores tot stand kwam, drie partijen van ruim 1.900 en één van bijna 1.900. Het ver schil tussen de hoogste en de laag ste partij was minder dan 75 punten. Zij wisten in totaal 7.734 punten te halen. Met nog vier avonden te spe len moet deze riante voorsprong ruim voldoende zijn om de titel over te ne men van John Vlaming en Erik Jan Geus, die overigens ook uitstekend op dreef waren. Zij speelden 7.150 punten bij elkaar, na een uitgespro ken zwakke opening van 1.300. In het tweede spel werden de zaken met bijna 2.300 punten rechtgezet. Dank zij dit resultaat stegen de kampioe nen van vorig seizoen van de vierde naar de tweede plaats. Guusta Linneman en Jitze de Vries deden het nog beter en pakten met 7.278 punten de tweede plaats. Het is jammer dat het in het laatste spel niet meer wilde lukken, anders had er Den Helder en in het leerlingwezen. 'Toen ik nog op de LTS zat, had ik op vrijdagmiddag vrij, zodat ik alvast bij de Verenigde Schilders kon mee draaien. Later heb ik er het vak ver der geleerd als aspirant en gezel en uiteindelijk ook mijn papieren gehaald om een eigen onderneming te begin nen.' een nog hogere score ingezeten. Zij stijgen van de tiende naar de ne gende plaats, maar zijn nog met ze ker van een positie in de top tien, omdat de verschillen erg klein zijn Arend Dijker en Piet Moree lijken zich de laatste weken te herstellen. Zij pakten met 6.952 punten de vierde plaats en stijgen naar de elfde plaats in het klassement. Ook zij doen nog mee voor een positie in de top tien. Peter en John van Heerwaarden be haalden met 6.921 punten de vijfde plaats en blijven zesde in het klasse ment. Het gemiddelde was met 6.380 punten aan de hoge kant, er werden 30 marsen gespeeld. Gerda en Freek Veeger wisten op het tandvlees de derde periode te win nen. Van de nante voorsprong van ruim 2.000 punten van twee weken geleden, bleven slechts een scha mele 300 punten over. Punten die Boogaard en Stapersma net te kort kwamen om de Veegers nog te onttronen. De derde plaats was voor John en Peter van Heerwaarden. Boogaard en Stapersma leiden het klassement, gevolgd door Vlaming en Geus, Gerda en Freek Veeger bezet ten de derde plaats. Bij de Schotse Hooglanders in De Geul zijn de eerste drie kalfjes gebo ren. De komende weken worden in dit natuurgebied en in De Bollekamer meer geboorten verwacht. De eerste dagen na de geboorte laten de moe ders hun jong ergens verstopt in de duinen liggen en zogen ze het een paar keer per dag. Al snel loopt het kalf met de kudde mee. Net als mensenmoeders houden de koeien er niet van dat vreemden aan of dicht bij hun jongen komen. Staatsbos beheer waarschuwt wandelaars daarom op een afstandje te blijven als ze een foto willen maken. Aaien is uit den boze en uiteraard moeten hon den aan de lijn worden gehouden. Eind vorige week werd een perio dieke gezondheidscontrole gehou den. Bovendien werd het aantal Exmoor-pony's in de Bollekamer te ruggebracht tot negen. De kudde werd bij elkaar gehaald met behulp van enkele ruiters, wat tot minder onrust leidt dan met een groep men sen. De dieren werden met zachte drang in een vangkraal gedreven, zodat de veearts ze kon controleren. De dieren die teveel waren, werden apart gezet om te worden afgevoerd naar Groningen, waar de eigenaar ze elders inzet. Hierbij geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Cathrina Keijser Corrie^ - wedüwe van Jacob Herman Boekei De Waal, 23-5-1914 t Den Burg, 15-3-2005 Bert en Dory Carolien en Rudy, Emma,Anne, Sofie Egbert, Rosanne, Stefan Ronald en Sybèlle Leo en Lenie Jacob Herman en Ellen Agnes, Sanne, Imke. Niek Kees Pieterjan en Emma, Teun, Kees, Jet Herman en Anneke Annette en Greg, Anne Florence, Jesse Joop en Marianne, Meline, Joost Gemma en Jan Corrien en Kees, Jakob, Marie Pieter Cornelis Maartje en Eric ina en Cees Den Burg, De Zes 12,15 maart 2005 Gelegenheid tot condoleren in de Doopsge zinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg, op maandag 21 maart vanaf 13.00 uur, waarna de herdenkingsdienst om 14.00 uur begint. De begrafenis zal in besloten knng plaatsvin den op de Oudeschilder begraafplaats. Correspondentie-adres: G.M. Duin-Boekei, Keesomiaan 51, 1791 DB Den Burg. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Dankbaar voor alles wat zij voor ons en voor vele anderen heeft betekend, delen wij u mede dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve zorgzame moeder en mijn oma Francina Johanna Durieux-van den Bogaard Dien weduwe van Jan Durieux 31-8-1917 t 14-3-2005 Den Burg: Annie Gertjan Verzorgingshuis Gollards, k. 235. Zaterdag 19 maart is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de N.H. kerk, Binnenburg 2 te Den Burg. Aansluitend wordt om 13.30 uur de afscheids- dienst gehouden, waarna we moeder begelei den naar haar laatste rustplaats op de Algeme ne Begraafplaats aan de Kogerstraat. Correspondentie-adres: 4.1791 HC Den Burg. Niet geheel onverwachts, maar toch te snel heb je ons verlaten. 1 september 1922 21 januari 2005 Uw warme belangstelling bij de condoleances, de vele kaarten, de vele bloemen en een kerk vol volk bij de afscheidsdienst van Jan, hebben ons zeer goed gedaan. Héél, héél hartelijk dank daarvoor. E.M. Zijm-Witte kinderen en kleinkinderen Texel, maart 2005 19 maart 1965 19 maart 2005 Jan Heethuis Jannie Heethuis-Koerts Van harte gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk! Jante en David Hilde, Arno, Douwe Rita en André Wesley, Britt Inge en Bert Puck, Mees Op 19 maart 2005 wordt dit meisje 50 jaar Anneriet Koegelberg van harte gefeliciteerd! Vertrouwen geluk Liefde voor het leven Dat willen wij ook jou meegeven ■A/êerf tOÖillem 11 maart 2005 Jan, Marieke Bent Eelman Botenmakersstraat 123 1506 TD Zaandam 075-6144969 X? Quinty V Zo mooi, zo van ons. Oma Elly - Tom Quinty Joy Nouwen Op 15 maart 2005 om 2322 uur. ja liet fe echt. heeft mama mij de huur opgezegd. Vanal nu fe het uit met de pret en slaap ik in mi jn eigen bed. k ben ook gewogen 12970 gram) en gemeten 152 cml en zal GXinty gaan lieten. Til Evers S Robert Mouwen Zeekraal 6 1796 9M De Koog S 0222 - 317066 Jexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4.95 tot en met 3 regels Per regel meer: €1,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12.50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden Kees Verspuij Interieur timmerwerk voor alle aanpassingen in en om uw huis, kasten op maat, keukenmontage, afhangen van deuren en ramen, af- timmerwerk, klein onder houd. Vakkundig en net jes. tel. 06-53616508. Wij gaan er even tussenuit vanaf 24 mrt. Donderdag 14 april staan wij weer met de handen in het haar! Barbers Dames en Hee- ren Kapsalon. Voor dit seizoen zoeken wij voor onze cadeaushop nog enthousiast personeel. De Boutique, Dorpsstraat 81, De Koog, tel. 317655 of 317627. Voor reparatie leren jas sen of nieuwe voering naar Schoenmakerij Van Osch.Wegens omstandig heden geopend van 8.30 - 12.30 uur. Weverstraat 88 of Lieuwstraat 41 Den Burg, tel. 313901. Vanaf a.s. maandag weer kinderkleding op de markt www.minini-kids- wear.nl Nieuw! "Zézé"damesmode t/m XXXL (48) nu bij Rabbit Habit. Kogerstr. 2, Den Burg. Nog altijd succes verze kerd: Oudhollandse spel letjes. Ook in combinatie met diner, barbecue of lunch. Restaurant Bos en Duin, tel. 315541. De stoom vliegt eraf! Open dag op 20 maart vanaf 13.00 uur op Bedrij venterrein Stoompoort/ Vliegwiel in Oudeschild. Verhuizen, opruimen? Denk aan de Rommel markt Oosterend. Karei Dorst. Kotterstr. 23,0'end, tel. 318873 Vanaf a.s. maandag weer kinderkleding op de markt, www.minmi-kids- wear.nl De Computerzwager. Het laagste uurtarief op Texel met de beste garantie op arbeid en hardware. Tel. 310356/06-53935770. Wist u dat wij ook 's avonds open zijn? Beau tysalon Charlotte. Bel 06-5102 5139 of www.bo- dycaretexel.nl Let op!!! Zondag 20 maart open dag ROC Verkeerscentrum op in dustrieterrein Vliegwiel in Oudeschild. Kom vooreen proefrijles. Tevens brom- mobiel aanwezig. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn.. zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert. Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Nieuw! "Zézé"damesmode t/m XXXL (48) nu bij Rabbit Habit, Kogerstr. 2, Den Burg. Te koop: Batavus he renfiets. 3 jr. 4 versn. In prima staat, €160.-, tel. 314105. Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV, IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. De Computerzwager. Alle denkbare hardware/ software, reparatie, aan leg ADSL en thuisnet werk. Snelle reparatie met garantie op arbeid. Tel. 310356/06-53935770. Wij rijden dinsdag a.s. flessengas Prima Gaz. Verhuurbedrijf Bruining. Nikadel 60, De Koog, tel. 0222-317333. Waar gonst het van de bedrijvigheid? Open dag op 20 maart vanaf 13.00 uur op Bedrijventerrein Stoompoort/ Vliegwiel in Oudeschild. Gesorteerde gebakjes bestel je bij Texel Ban ket Service Ruud Boom. www.texelbanket.nl, tel. 313791. Kringloop Effe Kieke. Heeft u spullen die in de weg staan, maar te mooi zijn om weg te gooien? Be! dan 06 53898264. Gevraagd: woonruimte voor 2 volw. met huisdie ren. Tel. 0592-407035, b.g.g. 0222-310560. Standhouders gezocht voor Feestmarkt 26 maart in Eierlandsche Huis. Op gave- tel. 316507 8 april 2005 MKB informa tieavond. Over gratis en licentievrije software. Aanmelden bij: www. softwareconsulent.nl. Toe gang gratis. Kinderfietsen (moe ten worden opgeknapt) vanaf €30.- 20", 24", 26". Vermeulen Bikes, tel. 319213. Te koop: 3-lamps mes sing plafondspot. brons en voetbalschoenen, mt. 29. Tel. 316914. Vanaf a.s. maandag weer kinderkleding op de markt www.minini-kids- wear.nl De Marktrozenman nu in De Koog, Hologramwin kel en Weverstr. 70, Den Burg. Doorlopend te koop: haardhout. gedroogd en gekloofd. A-kwaliteit. Bel 319801. De Computerzwager. Verwijderen en beveiligen tegen virussen en spy- ware met garantie. Tel. 310356/06-53935770. T.k. aang.: eendenkorven. Gevr.: cirkelzaagmachine en een hydrofoor. Ruigen- dijk 16. tel. 317835. Voor al uw timmerwerk. vakkundig en netjes: tim merbedrijf Piet Laan, tel. 322100. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. www.reisburotexel. nl de site met de beste aanbiedingen voor vlieg vakanties. stedentrips, bungalows, busreizen en voordelige vliegtickets Wat voert Skil in z'n schild? Open dag op 20 maart vanaf 13.00 uur op Bedrijventerrein Stoom poort/ Vliegwiel in Oude schild. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60. De Koog. tel (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Nieuwe kitschkitchen tas sen, fietstassen, sieraden, shawls, enz Audrey H&G, Burgwal 45. Tel. 321245. Rimpel vermindering? Op 12 april komt een cos metisch arts bij BodyCare Texel. Bel 315 206 of kijk op www.bodycaretexel.nl Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Te koop: Leylandi haag coniferen, 1,5 - 2 m, €6,50 (zelf uitspitten €6,-). Ook kunnen wij de klus aan nemen. Scherpe prijzen, Theo en Nico Boersen. Bel 318238. Schorrenweg 32. Tegelzetbedrijf Erik Wuis voor al uw tegelwerk en le vering van tegels. Tel. 06- 51633806. Biofood, honden- en kat tenvoer met kruiden, dat is kwaliteit! Voor info, bel Yvonne, tel. 310690. Natuurpraktijk Oshin. Heren, mannen, jongens... Rabbit Habit, Weverstraat 39. Den Burg. Bali, hotel Sofitel Seminy- ak incl. vlucht al voor €798,- op diverse data april. World of Tui Reisbu reau Texel. Betrouwbare en vakkundi ge reparatie van uw com puter. Kom eens langs bij TCA. Maricoweg 37 A. Standhouders gezocht voor Feestmarkt 26 maart in Eierlandsche Huis, Op gave: tel. 316507. Te huur: zolderruimte voor 1 pers. Niet-roker. Centr. Den Burg. Reacties br. o.nr. 1926, bur. Texelse Courant, Spinbaan 6. Texel.tui.nl De website waar uw vakantie begint. Ongelooflijk uitgebreid, ongelooflijk voordelig. Kringloop Effe Kieke. Heeft u spullen die in de weg staan, maar te mooi zijn om weg te gooien? Bel dan 06 53898264. Voor schotels van groot tot klein, moet u bij Tho maszijn! Service Center Texel, Laagwaalderweg 39. Een winkel met tv en meer! Kringloop Effe Kieke. Heeft u spullen die in de weg staan, maar te mooi zijn om weg te gooien? Bel dan 06 53898264 Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Iets te vieren... voor ie dere gelegenheid pas send materiaal. Stiehl 310 320. Fittest gedaan? Hou jezelf ook na je 50e soepel en fit door yoga. Arien van Er- kelens yogacentrum "De Aleph". tel. 319449. Een kijkje in de keuken van Texel Catering Ban ket Service Ruud Boom. Kom zondag 20 maart naar de opendag op het bedrijventerrein Stoom- poort/Vliegwiel. Darters opgelet! 20 maart koppeltoernooi in de J'elleboog. Inschrijven bij Texels Vliegerhuis Tuinonderhoud en aanleg van uw groen De Rijcke Tuinen kan het voor u doen: bel 06-25164777. Kunstnagels, manicure én de mooiste Nail-art. In de nagelstudio bij www.bo- dycaretexel.nl Hulp gevraagd! Wie wil ons helpen met het schoonhouden van de hotelkamers? 1, 2, 3 of 4 ochtenden per week. Tel. 317677. Aanbieding: hortensia's. €3,99. Bloemisterij Tessel Flower, Kogerstraat 9. Den Burg. tel. 321999. T.k Renault Traffic. B.jr. '90. 182.500 km, 2.5 I. diesel. Mot. zeer be trouwbaar, goede klus- bus. Vr.pr. €650,-. Tel. 06 19934689. Reparatie met garan tie: tv. audio, video en cd Rob's Techno Varia, De Ruyterstraat 24, tel. 314350. Verloren in centr. Den Burg: een (ketting)hangertje met inscriptie. Grote emo tionele waarde. Belt u aub. naar tel. 319431. Iedere week nieuwe kle ding van "Madonna" hij Rabbit Habit. Weverstraat 39, Den Burg. Dinertje bij U thuis! Ook dat kan bij Texel Catering Service Ruud Boom, tel. 313791www.texelcate- ring.nl Haardhout. gemengd: eik, iep, beuk. es, etc Handelsonderneming Eelke Kloosterman, tel. 0517-579592. Nieuws uit het 2-wieler 4- takt centrum/50cc klasse: type Honda Zoomer; type Kymco/Activ, (verbruik v.a. 2.2 ltr/100 km). Prijs v.a. €1299,-. Duinker Mo torservice Oudeschild, tel. 313831. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. 30plus? Dan krijgt u op dinsdag-en woensdag avond €1,50 korting op uw bioscoopkaartje bij speci aal geselecteerde films in Cinema Texel. Info: 0222 312027/320288 Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1.25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Geluid... Licht... Beeld... voor iedere gelegenheid passend materiaal. Stiehl 310 320. Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc Daan Koop man. 310973 Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte. 311242 www tematex.nl Voor vakkundig stuca- doors- en sierpleisterwerk aan wand, plafond, vloe ren Stucadoorsbedrijf Oudendag, tel. 313972. Woningen ouder dan 15 jr. nu 6% i.p.v. 19%. Voor dit seizoen zoeken wij voor onze cadeaushop nog enthousiast personeel De Boutique. Dorpsstraat 81. De Koog. tel. 317655 of 317627. Nieuw! "Zézé"damesmode t/m XXXL (48) nu bij Rabbit Habit, Kogerstr. 2. Den Burg. www.reisburotexel. nl de site met de beste aanbiedingen voor vlieg vakanties, stedentnps, bungalows, busreizen en voordelige vliegtickets Komende week in de aan bieding: spindle 25xCD voor maar €5,-. Uniek lage prijs. TCA, 318489. Kees Tesselaar, muziek en entertainment. Voor feesten, partijen, festivals, etc. Tel. 06-53895022. Voor tegels en tegelwerk. Tegelzetbedrijf Jeffrey Tel. 0222-321815. www. tegelbedrijfjeffrey.nl Gebruikte Ion (elektr. fiets met accu in frame). Kleur: oranje, 2 jr. oud, €1150.- Vermeulen Bikes. 319213. Liesbeth Roeper uit vaartverzorging, tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Miranda cosmetique. Salon voor gezichts-, li- chaams- en pedicure behandelingen. Ook ca- deuaubonnen. Voor afspr. 06-20990241. Kinderpartijtje? Dat vier je het leukst in de bios natuurlijk! Diverse arran- gementjes. al vanaf 6 euro per kind. Bel voor meer info: 0222-312027 of kijk op www.cinematexel.nl. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d Tatenhove. Oudeschild, tel. (0222) 313809. Sint Donatus zoekt per direct voor onze boer derijwinkel: jong iemand (max. 20 jaar) voor woe, don, vrij middagen en de zaterdag Bel voor info- 319426 (vraag naar Kas- per). Traktaartjes een lekker alternatief om te trakteren of zomaar voor bij de kof- fieTexel Banket Service Ruud Boom. www.texel- banket.nl, tel. 313791. Permanent Make Up wenkbrauwen, eyeliner en lipcontour. tel. 315 206 www. bodycaretexel nl Aanbieding: hortensia's. €3,99. Bloemisterij Tessel Flower, Kogerstraat 9, Den Burg, tel. 321999. Barbecues van eenvou dig tot luxe. inclusief gratis gebruik barbecue, Texel Catering Service Ruud Boom. tel. 313791. www texelcatering.nl Voor verkoop en onder houd gazonmaaiers: Toro- dealer Garage Dros. Te 311611.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 3