expert Russische schildert Texelse landschappen lier Marinier als babysitter Film TEXELSE J COURANT' F amilieberichten ilufter er luitsland kerken op met tante Ko (Margriet de Graaft) van de Vantasjes testen de bewoners van het mhuis van de Stichting Blied op het podium van Klif 12 hun nieuwe tuinmeubilair. Het bedoor ze diverse organisaties geschonken. (Foto Jeroen van Hattum) (Advertentie) kunst van een Russische ^hilderes. Dat is van hemelvaarts dag tot en met tweede pinksterdag Ie zien bij kunsthandel Baroque van Ed van Bommel in De Cocks dorp, waar Anna Vilenskaya expo seert. [ilenskaya, getrouwd met een Duitse iinsthandelaar met wie Van Bommel r,,„u is, had ook vorig voorjaar 11 een tentoonstelling in De Cocksdorp. Bi| die gelegenheid bracht ze een -'door en maakte ze de voor zeventien schilderijen, een Texels landschap als hadden, waaronder de en de Rogsloot. Terug in voltooide ze deze Texelse Om het resultaat te laten inojien (en te verkopen), besloten en Van Bommel de doe- oekeritenop 'eigen' eiland tentoon te stel- werd in 1968 in Mos- iboren. Haar talent werd al ontdekt. Vanaf haar achtste ze teken- en schilderlessen aan de nationale kunstacademie. Op haar negentiende begon ze een op leiding aan de beroemde Kalanin kunstacademie in Moskou. Om de titel van meesterschilder te verkrij gen, voltooide ze haar studie aan het zo mogelijk nog fameuzere Surikow Instituut en de Russische Kunstaca demie. Ze kreeg er les in de studio's van de grote Russische impressio nisten Yuri en Mikhail Kugatsch. Sinds 1990 neemt ze deel aan ten toonstellingen in heel Europa, zowel in groepsverband als solo. In 2000 was haar werk te zien op de Frankfurter Buchmesse. Hoogtepunt was een expositie op de grote wereldexpo in Hannover, waar haar schilderijen in het Russisch paviljoen hingen. Werk van Anna Vilenskaya is te vinden in privé-verzamelingen over de hele wereld. De expositie bij kunsthandel Baroque (Kikkertstraat 6, De Cocksdorp) is van donderdag 5 mei tot en met maandag 16 mei dagelijks van 13.00 tot 16.00 uur geopend. Jubileumexcursies dan latuurmonumenten verat ivera- s gelegenheid van het 100-jarig sstaan verzorgt Natuurmonumen- ndekomende weken vier jubileum- ur0 iiirsies: twee in Waalenburg en 3tuss te op De Schorren. Onder het Ito Tessel op sien mooist' wande- fe>le deelnemers dwars door ge- tede natuurgebieden, terwijl :iö'verteld over het ontstaan en gebruik, vroeger en nu. Histori ën Buk Js< sche foto's en citaten uit de boeken van Jac. R Thijsse nemen de wande laar mee terug in de geschiedenis. Hoe zag de natuur er vroeger uit, en wat is veranderd in de loop der tijd? Hoe probeert Natuurmonumenten de natuur te bevorderen en behouden voor de toekomst? Op De Schorren is de lepelaarskolonie van dichtbij te zien, in Waalenburg bloeien in mei duizenden harlekijnorchissen. De excursie over De Schorren wordt gemaakt op woensdag 4 en zaterdag 14 mei, die door Waalenburg staat Komedie en actie gaan hand in hand in de film The Pacifier, die deze week in Cinema Texel draait. Het verhaal gaat over marinier Shane Wolfe (een rol van Vin Die sel), die er als elitelid van 's werelds best getrainde strijdkrachten op voorbereid is iedere taak uit te voe ren, hoe gevaarlijk of onmogelijk deze ook is. Hij staat echter raar te kijken als hij de opdracht krijgt te babysitten. De marinier wordt aan gewezen de vijf losgeslagen kinde ren van een vermoorde natuurwe tenschapper te beschermen. Ter wijl hij zijn gebruikelijke arsenaal aan legeruitrusting en wapens ver vangt door luiers en melkpakken, gaat Shane niet alleen de strijd met de bedrie-gelijke vijand aan, maar ook met de opstandige tiener Zoe, de koppige veertien jaar oude Seth, de achtjarige 'Ninja-wanna-be' Lulu, Peter van drie, baby Taylor en hun ongewone Roemeense au- pair. Normaal bestaat Shanes dag uit het ontmantelen van bommen en vernietigen van vijandige doe len, maar hij heeft geen idee wat keihard wer-ken daadwerkelijk is tot het moment dat hij luiers moet ver schonen, hopman moet spelen en rijlessen moet geven. In de serie Filmganger 30+ draait dinsdag en woensdag Modigliani, over de rivaliteit tussen de twee vermaarde kunstenaars Modigliani en Picasso. Met hun genialiteit, ar rogantie en passie bouwen ze een groot spanningsveld voor elkaar op. Naast de diepgewortelde liefde voor kunst, heeft Modiliani nog één grote liefde: de mooie katholieke Jeanne Hebuterne. Ondanks grote tegenstand van haar vader, wegens hun verschil in religie, vormen de kunstenaar en Jeanne een onaf scheidelijk duo, dat al snel een baby krijgt. Verteerd door religieuze on verdraagzaamheid stuurt haar va der het kindje naar een klooster. Op hetzelfde moment bereidt Parijs zich voor op de jaarlijkse kunst competitie. Om hun kind te redden, schrijft Modigliani zich in, reden voor Picasso ook deel te nemen, waarna de strijd tussen de twee losbarst. Cinema Texel beleeft woensdag 4 mei de voorpremière van Kingdom of heaven, dat zich afspeelt in de twaalfde eeuw. De nederige Franse smid Balian (een rol van Orlando Bloom) heeft net zijn vrouw en kind verloren, als hij ridder Godfrey of Ibelin (Liam Neeson) tegenkomt, die hem ver telt dat hij zijn vader is. Godfey vraagt Balian mee te gaan op kruis tocht, om Jeruzalem te bevrijden van de Moren. Als een vreemdeling in een vreemde omgeving moet hij een verdoemde koning dienen, koestert hij een onmogelijke liefde voor een exotische koningin en wordt hij in de adelstand verheven. In een poging de breekbare vrede te bewaren, moet Balian of Ibelin uiteindelijk de inwoners van Jeru zalem zien te beschermen tegen een oppermachtige vijand. Enkele andere films zijn geprolon geerd. Million dollar baby was met drie Oscars de grote winnaar bij de laatste uitreiking van Academy Awards en gaat over de bijzondere relatie tussen een bokstrainer (een rol van Clint Eastwood) en zijn pu pil Maggie (Hilary Swank). De lief hebbers van horror kunnen terecht bij The Ring II. Hitch is een kome die. Kinderen kunnen zich verma ken met Robots en Plop en Kwis- pel. Maandag draait er een sneak preview, een film die officieel nog niet uit is. In de nieuwe bioscoop in De Kiekendief op vakantiecentrum De Krim draaien vier films: de Nederlands gesproken animatie film Streep wil racen, de Duits ge sproken animatiefilm Spongebob Squarepants, de Nederlands ge sproken ondertitelde komedie Miss Congeniality II en de Duits gespro ken en Nederlands ondertitelde horrorfilm The Ring II. gepland voor woensdag 11 en zater dag 21 mei. Beide excursies begin nen om 9.00 uur. Opgave is mogelijk bij EcoMare, tel. 317741 Evenement melden bij Rode Kruis Organisaties van (sportevenemen ten, die een beroep willen doen op vrijwilligers van het Rode Kruis, wordt verzocht dit vóór 10 mei door te ge ven aan Riet Goeman, tel. 320977. volleerde toneelspelers liepen Ie bewoners van het gezinsver- angende woonhuis van de Stich- ng Blied dinsdagmiddag het po- liiim van Klif 12 op. Een stuk loefden ze niet te spelen. Hun «uwe tuinmeubilair stond op het iium en de bewoners wilden dat iag testen. fezes verstandelijk beperkte bewo- ^s. hun ouders, begeleiders en an- 3 betrokken waren dinsdag naar 12 gekomen voor de première an een film .over de totstandkoming an het woonhuis aan de Burgerhout- m Den Burg. Tegelijk met de eerste vertoning kregen de bewoners ook een eerder toegezegde tuinset overhandigd. De film werd gemaakt door Jaap Eelman uit Den Burg. In opdracht van de Stichting Wonen Texel (SWT), ei genaar van het huis, volgde hij met de camera de bouw van het complex en interviewde hij diverse mensen die het project mogelijk maakten. Het leidde tot een DVD van ongeveer twintig minuten. Onder andere voorzitter Adrie van der Vliet van de Stichting Blied, directeur Jan van Andel van de Stichting Wo nen Texel, wethouder Nel Eelman en architect Jan Visser vertellen hoe ze door te blijven volhouden uiteindelijk voor elkaar kregen dat eind 2003 de bouw begon op de plek waar eerst vier verouderde duplexwoningen stonden. Te zien is onder meer hoe bewoners Mark Westerlaken, Roos van der Ploeg, Ki Afman, Mark van der Vliet, Petra Eelman en Herbert Bouw eind mei 2004 de eerste ste nen leggen en hoe het huis in decem ber 2004 officieel in gebruik wordt genomen. De film toont hoe buur vrouw Mien van Empel de bewoners een fotoboek en een plattegrond van de buurt overhandigd. Op de platte grond de namen van alle buren, zo dat de zes weten wie waar woont. Te zien is ook hoe de bewoners ande ren trots hun huis tonen, met elkaar omgaan, met een begeleider voor het eten zorgen en 's avonds in de geza menlijke keuken pannenkoeken eten. De SWT heeft de DVD in een oplage van 150 stuks laten maken. Zowel de ouders, de SWT, de gemeente, zorgverlener 's Heerenloo (Noorder haven) als de bewoners kregen dins dag enkele exemplaren. Van Andel wil de DVD onder meer gebruiken om andere woningcoöperaties tijdens bezoeken aan Texel te laten zien wat er is gerealiseerd. 'We kunnen laten zien wat je kunt bereiken als je het gezamenlijk aanpakt en welk proces zich daarbij heeft gevormd. Daar naast is de DVD voor de bewoners ook meteen een herinnering.' TORO mo airco slecht Vogelwandeltocht Wandelsportvereniging Het Gouden Boltje houdt donderdag (Hemel vaartsdag) de jaarlijkse Vogelwandel- tocht. De tocht voert de deelnemers door verschillende natuurgebieden rond De Koog. Hier is op een klein gebied een grote verscheidenheid aan landschappen te zien. Ook de korte routes doorkruisen zeer uiteen lopende landschappen (strand, duin, bos en weide). Gestart wordt vanaf 10.00 uur bij dorpshuis De Hof aan de Nikadel. Deelnemers aan de langste afstand (30 kilometer) kunnen tot 11.30 uur van start gaan, deelnemers aan de 20 km tot 12.30 uur. Het start bureau sluit om 14.00 uur voor de kortste afstanden (5, 10 en 15 km). Deelname kost €3,50 met en €2,10 zonder herinnering. Leden van Het Gouden Boltje genieten €0,80 kor ting. Meer informatie is te krijgen via tel. 313087 of via website www.het goudenboltje.nl. Rode Kruis op koninginnemarkt De afdeling Texel van het Rode Kruis besteedt in haar kraam op de koninginnemarkt aandacht aan het project Humanitair Oorlogsrecht. Bij dit project worden kinderen aange moedigd hun traumatische ervarin gen te verwerken met tekenen, to neel, dans en sport. Er zijn speciale programma's voor kinderen die ge wond zijn geraakt en er is psycholo gische begeleiding beschikbaar. Op de kraam is informatie over dit pro ject beschikbaar. De opbrengst van de verkochte spullen komt ten goede aan kinderen in de Gazastrook. Jimmink wint wielerwedstrijd Niels Jimmink is dinsdagavond win naar geworden van de tweede wielerwedstrijd die meetelt voor de Rabobankcompetitie. Jimmink was in de slotfase samen met Jordy Vinke weggereden van de concurrentie en toonde zich sneller in de eindsprint. Gauke van Lingen eindigde vlak voor de anderen als derde. De sprint van het peloton werd gewonnen door Ruben van Vliet, vóór Thomas Boom en Ferry van der Vis. In de B-poule slaagde niemand erin een beslissende demarrage te plaat sen, waardoor een sprint de beslis sing moest brengen. Deze werd ge wonnen routinier door Jos Huisman, voor Mark Huisman en Menno Goënga. In de jeugdwedstrijd ging de winst wederom naar krachtpatser Mike Brouwer. In de eindsprint bleef hij Mick van der Steeg en Erwin de Ridder voor. Uitslagen: A-poule - 1. Niels Jimmink; 2.Jordy Vinke: 3.Gauke van Lingen; 4.Ruben van Vliet; 5 Tho mas Boom. B-poule - l.Jos Huisman; 2 Mark Huisman; 3 Menno Goënga; 4.Paul Hoogen- dijk; 5. Klaas Uitgeest. Jeugd -1 .Mlke Brouwer; 2.Mick van der Steeg; 3.Erwin de Ridder; 4.Mariëlle Blauw; 5.Yoep Whenes; 6 Katja van Dooijeweerd. VRIJDAG 29 APRIL 2005 Anja Zijm Hair- care Californië Tel 06.22.91.76.03. Teva - Merrill - Ice Peak - Meindl - Ecco. Sanda len voor groot en klein. Mantje Den Burg - De Koog. Tuinonderhoud. Zelf 06-25164777. Te huur per direct: woonruimte voor 1 of 2 pers. in De Koog. Tel. 06 29520050. De Marktrozenman voor rouwwerk en boeketten, tel. 06-24847187. Na een voor haar onrustig leven in deze wereld, heeft zij toch besloten dat zij ons moest verlaten. Wij hopen dat zij nu de rust heeft gevonden die zij altijd heeft gezocht. Nicoline Josefine Jeanette Wassink-Keijser 3 januari 1961 18 april 2005 Dag lieve Nicolien. Ma Keijser-van Halen Hanneke Igor Natasja Noah Youri Loraine Christel Joop Niko S.A. Keijser van Halen Wilsterstraat 7 1791 XR Den Burg Nicolien is in besloten kring gecremeerd. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop "Effe Kieke", Schilderweg 253, Oudeschild, Tel. 06- 53898264. Weer volop eenjarigen, vaste planten en struiken. Ook in kamerplanten heb ben wij een ruime keus. Tuincentrum van der Werve. Musto zeil- en vrijetijds- kleding. Mooie collectie voor dames en heren. Mantje Den Burg - De Koog. Kom naar de Waterkara vaan!!! Zat. 7 mei, 10.00- 17.00 uur op de haven in Oudeschild. T.k. gevr.: funtrailer (aan- hangfietsje). Tel. 32 30 37. Odlo sportondergoed, complete collectie. Mantje sport. Oranje van Boven?! Qmpp Kapsalon, Waalder- straat 15, tel. 312227, ook zonder afspraak. Ook wij zijn geopend op zondag 1 mei. Bentex, Weverstraat. Hairstyling Talou van 14 t/m 30 april wegens va kantie gesloten. Uitverkoop met 50% korting bij World of Tui Reisbureau Texel, o.a. Jamaica, Montego Bay nu al voor €549,-. Opening Fase 2 brocca- nte op Koninginnedag zat. 30 april. Kogerstraat 5. U bent van harte welkom! Jeugdzeilen WSV Texel Er is plaats voor een paar kinderen bij het Optimist- Odlo sportondergoed. complete collectie. Mantje sport. IN MEMORIAM zeilen in de haven (8-12 jr.) Info en opgave bij Wiepke Toxopeus, 319637. 30-04-2003 30-04-2005 DAG MAM, Het is nog steeds raar, het leven zonder jou. Het is en blijft een gemis in ons leven. We weten ook niet waar je bent, maar we weten wel dat je voor altijd bij ons zal zijn. Je bent en blijft onze kanjer. We love you forever. Liefs, je jongens Ewoud, Mattijs Voor al uw timmerwerk, degelijk en fraai: tim- merbrijf Piet Laan. Tel. 322100. Overseas Dickies jeans nu €39,- bij Treffers. De Koog. De Kinderdansgroep van de Folklore is weer van start gegaan. Mee doen vanaf 5 jaar. Oefenen elke maandagmiddag om 16.00 uur in Sporthal Ons Genoegen. Voor informa tie en opgave Marrigje Barnard tel: 315034. 5 mei, presentatie opera Russenoorlog De toe gang is gratis. Kaarten zijn verkrijgbaar in Het Open Boek (313657). Nieuw tel.nummer kring loop „Effe Kieke": 321113 (b.g.g. 06-53898264). T.k :kleurige wandelwa gen, compl. met voeten zak en regenhoes, vr.pr. €25,-. Tel. 310871. Kom naar de Waterkara vaan!!! Zat. 7 mei, 10.00- 17.00 uur op de haven in Oudeschild. De vele brieven, kaarten, telefoontjes en bloemen waren hartverwarmend. Ook uw aanwezigheid bij het afscheid van mijn lieve moeder en oma DIEN DURIEUX-VAN DEN BOGAARD heeft ons goed gedaan. Voor al uw medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van verzorgingshuis Gollards, dokter Eissen en dominee Den Braanker voor hun toegewijde zorg. Annie en Gertjan Den Burg-Texel, april 2005 150 extensions, echt haar €298,-. Verdikking is ook mogelijk. Haarmode Texel, Binnenburg 4. Texelse kaas van We- zenspyk. Feestje, of plotseling visite? Feestpakket vari Eetcafe Parkstraat 22. Negen warme borrelhap jes met currysaus. Bacon- nugget, kipstick,, bamibal, kipnugget, partybal, nasi bal, kaassoufflé, hai fong- bal €3,50 (9 happen met saus). Eetcafe Parkstraat 22, telefoon 314890. We zijn op Koninginne dag van 10.00 - 14.00 u. geopend voor koffie en gebak. Rest. Osprey, Gra- venstr. 16, 320043 Forensenchipkaart. Nog 80 overtochten persoon fiets of bromfiets €100,-. Autoambulance zon der kenteken €200,-. Tel. 313666. Voor een betaalbare rij opleiding. Rijschool Lan- gereis. Tel. 06-53690708. Donderdag 5 mei bevrij- dingsspecial 70/80's party in Question Plazaü! Voor uw belangstelling en het medeleven betoond na het overlijden van onze vader, grootvader en over grootvader BAUKE WIJNGAARDEN zeggen wij u hartelijk dank. Siem en Anneke Dirk en Ina Kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, april 2005. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer. Oosterend. tel. 0222- 318221. Skechers USA footwear. Nieuwe collectie shoes. Nu ook voor mannen! To mahawk boots more. Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc. Daan Koop man, 310973 Sendra laarzen. Spaanse kwaliteit. Handgemaakt. Tomahawk, Waalder- straat 24. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Nu Timezone Jeanswear Nieuw: ook voor mannen. Tomahawk, Waalder- straat 24. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog. tel. 317575. Voor de warme belangstelling en het medeleven dat we hebben ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma CORRIE BOEKEL-KEIJSER willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Familie Boekei Texel, april 2005. Nieuwe "Sia" collectie, keramische schapen, vo gels en kippen, kinder servies. tandendoos, es, kapstokjes, spaarpotten enz Audrey H&G, Burg wal 45. Kees Verspuij Interieur timmerwerk voor alle aanpassingen in en om uw huis, kasten op maat, keukenmontage, afhangen van deuren en ramen, af- timmerwerk, klein onder houd. Vakkundig en net Ook wij zijn geopend op zondag 1 mei. Bentex, Weverstraat. Zeilen - "Texelstroom" Lekker er uit met het oudste loodsvaartuig van Nederland. Boekingen: 06-517 94992. www. texelstroom.nl Via deze weg wil ik iedereen heel hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling via telefoon, post, e-mail, bloemen of bezoek tijdens de pe riode voor, in en na mijn ziekenhuisopname. Alie Boeijen Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. jes, tel. 06-53616508. Voor vakkundig stuca- doors- en sierpleisterwerk aan wand, plafond, vloe ren. Stucadoorsbedrijf Oudendag, tel. 313972. Woningen ouder dan 15 jr. nu 6% i.p.v. 19%. Inline skates, knie-/pols- beschermers, wielen/ac cessoires, nu halve prijs. Mantje sport. Houtbouw „It Paradyske"B.V., Noord- bergum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïm pregneerd rabat. Alle ma ten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fabriek. Info en folders 0511-474655, fax Kinderpartijtje? Dat vier je het leukst in de bios natuurlijk! Diverse arran- gementjes, al vanaf 6 euro per kind. Bel voor meer info: 0222-312027 of kijk op www.cinematexel.nl. www.delucht verfrissen nl Stoppen met roken Voor reparatie audio/ video/witgoed met 3 maanden garantie - Ser vice Center Texel-311 777 - Laagwaalderweg 39 'Jexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10 00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4,95 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,65 (incl. btw). F0T0-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte, 311242. www. tematex.nl Gevr. stripboeken. Te vens antieke tegels ge vraagd. Goede prijs. Tel. 327084. Enige tijd geleden verlo ren; gouden armband met emotionele waarde. Beloning: 06-40193401. Nog altijd succes verze kerd: Oudhollandse spel letjes. Ook in combinatie met diner, barbecue of lunch. Restaurant Bos en Duin, tel. 315541. Rommelmarktspullen naar de Koninginnemarkt? Nee, naar de Kompas- school voor onze fancy fair. Bel 318505. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten Nol- lekoog 10, tel. 327707. Overbodige huisraad? Bel Effe Kieke. 06 53898264 T.k.: 2-pers. slaapbank- VOOR BEDRIJVEN: IM-Texelaartje op aanvraag Verkoop en onderhoud van Landrover. Garage Dros, tel. 311 611. je, demontabel, Futon, d. blauw, onderstel grijs me taal, lattenbodem, prak tisch nieuw, t.e.a.b. Tel. 310871. Te koop: 2 x vlaggenmast (kunststof). Lengte 8 mtr; 3 jr. oud. €125,- excl. btw. Tel. 322311.. De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout bouwafval, vuilnis, e.d Tatenhove, Oudeschild tel. (0222) 313809. Geraniummarkt vanaf 30 april...Waar? Bij Gamma natuurlijk! Uitverkoop met 50% kor ting bij World of Tui Reisbu reau Texel, o.a. Kusadesi, Turkije nu al voor €199,-. Voor tegels en tegelwerk: Tegelzetbedrijf Jeffrey. Tel. 0222-321815. www. tegelbedrijfjeffrey.nl Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,- Tatenhove BV, IJsdijk 11 Oudeschild. Tel. 313809. Vitaliteit, kracht en ont spanning. Chi Neng Qig ong! Tel. 319417. Zaterdag 7 mei bestaat TCA 7 jaar! Op die dag houden wij onze TCA dumpdag met uitzonder lijk lage prijzen. Gazelle buurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn,, zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19 De Koog, telefoon 0222- 317215. Te huur voor "tijdelijk"' een gemeubileerde ka mer in De Koog voor 1 pers. 16 m2. Incl. gas, licht, water, k/d/t/wasmachme. €325,- p/mnd. Tel. 317473 (geen huisdieren). Restaurant Bos en Duin Nieuw: vergader- en/o cursusruimte. Max. 30 personen. Tel. 315541. Overseas Dickies jeans nu €29,95 bij Tref fers, Den Burg.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 3