Mijn idee... Eeuw Natuurmonumenten in tentoonstelling TEXELSE 2 COURANT oud Papier Natuurmonumenten. met Eckard en Gemt Boot de tentoonstelling Willem Holthuizen (rechts) bekijkt at ik zeggen wou... Meierblis Ook als een gerookte paling thuis gekomen zaterdagavond? Heerlijk hè? Al in geen jaren zo'n gezellige blis meegemaakt. Het weer was er dan ook naar en niemand wou naar huis. De aardappels waren, zoals gewoonlijk, weer verrukkelijk. Dikke zwarte korst, blaren op m 'n vingers van het pellen en dan even het zoutvaatje er overheen, heerlijk! Minstens drie sterren. We hadden ons dit jaar goed voorbereid, net als de volksstammen om ons heen. Klapstoeltje mee, kan koffie, biertje, de al eerder genoemde piepers, stukkie ijzerdraad en natuurlijk een stok met brooddeeg. Vanwege het mooie weer had ik zelfs gemeend het wat luxe te moeten aanpakken en er rozijnen door gedaan, maar die veranderden al gauw in een soort steenkooltjes. Naast het grote vuur verschenen steeds meer kleine brandstapeltjes. Van een af standje leek de blis op een neder zetting uit de oudheid, iedere fami lie rond zijn eigen vuur. De pyromaan in ons kwam volledig aan zijn trekken en stookte naar harte lust. Bi) het buurvuur werd halver wege de avond een driezitsbank aangedragen en een kistje stenen. Er werd een oventje opgericht, er kwam een pan tevoorschijn en een doos eieren, 't Schoot niet op; na een half uur nog geen hardgekookt eitje. 'Man, praat dan toch ook eens tegen je kachel! Aandacht, daar kookt-ieop. 't Werkt net als bi] plan ten. Jii staat lekker te nuwenelen, met dne hamburgers tegelijk in je mik. Geef dan 's effies een stukkie karton aan om te wapperen, zak. 'Sophie en Pieter, niet steeds door die prut!' 'Ach mens, laat ze toch, 't is maar één keer per jaar meierblis.'Hé ouwe reus, jee d'r ok?' 'Kom net van De Hore, deer was 't ok al zo gezellig. Een bult volk. 'k Ga nog effies deur. kieke wat de are durpe an 't uutfeugele benne. De mazzel!' Kortom, we waren zaterdag allemaal gelukkig. Pien Verberg \^at ik zeggen wou... WOENSDAG 4 MEI 2005 Kinderhulp Architect Op de gemeentelijke pagina Eiland- berichten in de Texelse Courant van vrijdag 29 april het bericht: architect nieuw gemeentehuis bekend. Het college heeft besloten architecten bureau Alberts Van Huut BV uit Amsterdam de opdracht te geven voor het ontwerp van het nieuwe ge meentehuis. Dit betekent dus dat Alberts Van Huut het nieuwe visi tekaartje van de gemeente Texel, ons gemeentehuis voor de komende de cennia gaat ontwerpen. De vraag rijst natuurlijk gelijk: waarom zijn de Texèlaars nu weer niet bij deze keuze betrokken? Zeker gezien de keuze voor een bureau dat een belangrijke exponent is van een bijzondere architectuurstroming, namelijk het ontwerpen van organische gebou wen. Nadat er veel commotie is ge weest over de keuze voor een nieuw gemeentehuis, waar ook de bevol king buiten werd gehouden, gebeurt dit nu blijkbaar weer. Burgers mogen nu reageren op de schetsen van Alberts Van Huut. Als iemand een duidelijke visie en eigen signatuur heeft, is het wel dit bureau. Wat heeft het nu nog voor zin te reageren op schetsen? Ik denk trouwens dat dit bureau met zijn eigen stijl en zorgvul digheid dit prima zelf kan en dus ook zal doen. Dit heeft het ook meerdere malen bewezen. Laat de gebruikers (ambtenaren) maar voldoende in spraak krijgen op een goed gebruik van het gebouw en vergeet verder de inspraak op de architectuur, want dit is mijns inziens mosterd na de maal tijd. Het gaat mij dus met om het bureau dat uitgekozen is, maar om de manier waarop de bevolking hierbij (of beter gezegd: niet) betrokken wordt. Het college heeft de mond vol over het meer betrekken van de bevolking, open en direct communiceren, maar gaat vervolgens blijkbaar gewoon op de oude manier verder. Als je ge noemde uitgangspunten serieus neemt, dan kies je voor een andere speelwijze en verschuil je je met ach- Tijdens de jaarlijkse collecte voor het Nationaal Fonds Kinderhulp, die vol gende week wordt gehouden, wordt geld ingezameld voor kinderen die met jeugdzorg te maken krijgen. Door de beperkte budgetten mankeert het instellingen voor jeugdzorg vaak aan extra gelden voor bijvoorbeeld een kampeerweek, een sinterklaasavond of het lidmaatschap van een sport club. Zo ontving in 2004 de William Schrikker Groep in Amsterdam geld voor onder meer muziek, vakantie, sport en kleding. De nationale col lecte is een belangnjke bron van in komsten voor het fonds. Mensen die de collectanten mislopen, kunnen een gift overmaken op giro 404040, ten name van Nationaal Fonds Kinderhulp, Deventer. ter eerdere besluiten. Of beter ge zegd: achter oude en achterhaalde spelsystemen. Nee, dan stel je je open en kwetsbaar op om met elkaar een proces in te gaan waarvan de uitkomst niet bij voorbaat vast staat. Een proces gebaseerd op respect en vertrouwen met als resultaat dat er aan het eind van de rit een product ligt waar alle partijen, ontwerpers, bouwers, gemeente en bevolking trots op kunnen zijn. Uit ervaring weet ik dat een dergelijke samenwerking niet alleen meer draagvlak, maar ook een beter product oplevert. Zo houd ik eerlijk gezegd ook mijn hart vast voor wat betreft de huidige aanpak om van de Groeneplaats weer een gezond en kloppend hart van Texel te maken. Voor wat betreft de aanpak door ons college voor de ontwikkeling van het nieuwe gemeentehuis, denk ik dat dit typisch een voorbeeld is van een mis ser voor open doel. En wat misschien nu nog het meeste pijn doet. is dat in mijn ogen de Texelse samenleving op een belangrijk moment wederom door het college buitenspel wordt gezet. Henk Hilstra, De Koog. Openbaar groen Vindt, u dat stukje openbaar groen naast de deur ook zo fijn, maar heeft u het bij nader inzien toch liever he lemaal voor uzelf? Heeft u ook liever iets gratis dan dat u er voor betaalt. Laat u zich ook als het even kan het liefst leiden door uw eigen belang? Lijkt het u ook wel wat om de waarde van uw eigendom te verhogen door het vergroten van uw tuin? Heeft u eigenlijk ook wel een beetje lak aan de gemeente en uw omgeving? Mocht u een of meerdere van deze vragen met 'ja' beantwoorden en heeft u de mogelijkheid, breid dan uw perceel uit met openbaar groen. Veel Texelaars zijn u voorgegaan. Uit eigen waarneming en uit mededelingen van gemeenteambtenaren is mij geble ken dat zonder consequenties open baar groen aan de eigen tuin kan worden toegevoegd. Voor Texelaars met belangstelling hierbij enige aanwijzingen: Begin niet te enthousiast, maar laat bestaande afscheidingen en/of be groeiing stukje bij beetje verdwijnen en breid daarna uw tuin uit met het eerste stukje openbaar groen. Wacht enige tijd eventuele negatieve reac ties uit uw omgeving af. Met wat druk op of een deal met bezorgde buren kun je heel ver komen, maak gebruik van het feit dat buren over het alge meen een hekel hebben aan ruzie. Wees niet te bescheiden bij het ver der uitbreiden van uw tuin. Het toe eigenen van honderd vierkante me ter of meer hoeft geen grote pro blemen te veroorzaken. Na het vol tooien van voorgaande punten zal het uiteindelijk afbakenen van uw nieuw verkregen terrein met heggen of schuttingen of het aanleggen van ter rassen meestal ook wel worden ge slikt. Probeer wel even in te schatten hoe het .valt in üw omgeving voordat u met het plaatsen van een tuinhuisje of iets dergelijks begint. Voor controle door de gemeente hoeft u niet bang te zijn. Uit recente artikelen in de Texelse Courant kunt u met mij con troleren dat handhaving op dit gebied geen prioriteit heeft. Gemeente ambtenaren geven zelf aan dat het misbruik van openbaar groen zo omvangrijk is dat er geen kruid tegen gewassen is, Mensen die dit aan de kaak stellen, zullen vaak als lastiger worden ervaren dan u zelf. Mocht er toch controle komen, maakt u zich dan geen zorgen. Gemeentebestuur ders en ambtenaren stellen er prijs op zulke zaken in den minne te schikken. Bij moeilijke vragen kunt u (a) zich beroepen op afspraken met gemeen teambtenaren uit een ver verleden; (b) verwijzen naar soortgelijke gevallen in de omgeving: (c) de gemeente slechts onderhoud van openbaar groen verwijten: (d) onwetendheid veinzen. Zoals uit opmerkingen van gemeenteambtenaren en een televi sie-uitzending op 12 maart 2003 bleek, is het voor de gemeente erg lastig u uw nieuw verkregen 'eigen dom' te laten ontruimen. Omdat dit misbruik zo omvangrijk is, zal de po litiek vermoedelijk eieren voor haar geld kiezen zodra procedures man kracht en geld gaan kosten. Wacht rustig af, na een periode van gedogen komt er ongetwijfeld een periode waarin vanuit de politiek zal worden aangedrongen op legalise ring van bestaande situaties. Handel snel. Wie het eerst kom, die het eerst maalt. J.C. van Groenigen, Den Burg. Honderd jaar Natuurmonumenten is het onderwerp van een kleine tentoonstelling die sinds maandag te zien is in de bibliotheek in Den Burg. Te zien zijn historische foto's, met daarop kopstukken als Jac. P. Thijsse en Jan Drijver, maar ook moderne, met gebieden op Texel die in bezit zijn van de vereniging. Het eerste natuurgebied, in Waalen burg. werd in 1909 aangekocht. Te genwoordig is zo'n 800 hectare op het eiland eigendom van Natuur monumenten, nog afgezien van het buitendijkse De Schorren, dat door loopt tot op grondgebied van de pro vincie Friesland en dat ongeveer 6700 hectare groot is. De tentoonstelling werd geopend door Willem Holthuizen, oud-burge meester van Bussum en sinds 1966 bij Natuurmonumenten betrokken, eerst als lid van de verenigingsraad, later als bestuurslid. Eigenlijk zou Dick Drijver, de zoon van Jan Drijver, het woord voeren, maar hij moest afzeggen omdat hij zijn heup heeft gebroken. Holthuizen, die als kind Thijsse nog heeft gekend, vertelde in 1948 voor het eerst op Texel te zijn geweest. Hij was er samen met zijn vader, een goede bekende van de familie Boot uit De Waal, die in Cor Boot vanaf 1935 een eerste opzich ter leverde. Boot werd opgevolgd door zijn zoon Dirk en later kleinzoons Cees en Gerrit en achterkleinzoon Eckard. Op smakelijke wijze verhaalde Holt huizen van de vijftigste verjaardag van Natuurmonumenten, die op grootse wijze werd gevierd in het Concertgebouw in Amsterdam. Ver schillende opzichters werden tijdens die gelegenheid koninklijk onder scheiden, onder wie Texelaars Cor Boot en Teun Brouwer. Een voor één kregen de gedecoreerden hun in een doosje verpakte lintje persoonlijk uit gereikt door koningin Juliana, waarna het de bedoeling was dat zij het klei nood zelf opspeldden. De enige die dat niet deed, was Brouwer. 'Hij stak het zo in zijn zak', aldus Holthuizen. Ook Brouwers verbale reactie was weinig enthousiast, wist Gerrit Boot na het openingswoord te vertellen. 'Wat drommel, wat moet ik met zo'n lintje Cor, ik had liever een zak stienkole', bromde hij tegen de naast hem staande Cor Boot. De tentoonstelling is voor iedereen toegankelijk en nog tot en met 15 mei tijdens openingsuren van de biblio theek te bekijken. Oefenen voor opera Onder leiding van componist Ed de Boer werd afgelopen weekend in de hervormde kerk van Den Burg druk gerepeteerd voor de presentatie van de opera De Russenoorlog. Het Weidler strijkkwartet, het koor van Texelse zangers en vier solisten kwa men na maanden van voorbereiding voor het eerst bij elkaar. Ook regis seur Jan Bouws en tekstschrijver Pip Barnard waren aanwezig om aanwij zingen te geven. De rol van de ge wonde Georgische soldaat Merab wordt donderdag gespeeld door ac teur Daniël Staakman. De presenta tie vindt plaats in het kader van het bevrijdingsfeest en begint donderdag om 14.00 uur. Er zijn geen toegangs kaarten meer verkrijgbaar. Tijdens de presentatie worden de proloog van de opera, de ouverture en de eerste twee scènes van de eerste akte uit gevoerd. Opnames van het repetitieweekend Soli Deo Gloria en Musica Texla Kamerorkest Musica Texla geeft woensdag 11 mei een concert samen met christelijk gemengd koor Soli Deo Gloria. Medewerking wordt ook verleend door het accordeon ensemble van de muziekschool, on der leiding van Dyo Wassink. Het Cheque voor Tesselhuus Bestuursleden Jan Bloem en Ben Rab van het Tesselhuus ontvingen vrijdagmiddag uit handen van Hans en Berdien de Block een cheque van €2000,- voor het organiseren van vakantieweken voor gehandicapten. De familie De Block is eigenaar van het Amsterdamse Loodgietersbedrijf Ribbelmk BV. dat in maart 75 jaar bestond. Begaan met het wel en wee van lichamelijk gehandicapten, vroe gen de eigenaren vrienden en relaties om een gift voor het Tesselhuus, met genoemd resultaat. n™»™ concert vindt plaats in de Maartenskerk in Oosterend en begint om 20.00 uur. Musica Texla speelt twee koralen van Bach en een con cert van Handel. Soli Deo Gloria zingt een lied van Saint-Saëns, enige va riaties op Die Forelle van Schubert en enkele oud-Hollandse liedjes. Het accordeonensemble speelt onder andere bewerkingen van musical liederen. De drie groepen gezamen lijk voeren Verleih' uns Frieden van Mendelssohn-Batholdy uit. De toegang tot het concert is gratis, na afloop wordt een collecte gehou den er bestrijding van de kosten. In verband met de meivakantie haalt Scouting Texel deze week geen oud papier op. Oud papier kan wel wor den gestort in de containers naast het clubgebouw aan de Bernhardlaan. zijn vanmiddag te horen geweest in het programma lopdeMiddag op Radio 1. Ook het NPS-programma Viertakt (Radio 4) besteedde deze week aandacht aan de Texelse opera. Op de foto drie van de vier solisten van De Russenoorlog onder de preekstoel in de hervormde kerk. Van links naar rechts Maaike Beekman (Moeder), Maaike Widdershoven (Sarah) en Hugo Haenen (Vader). Ui terst links componist/dirigent Ed de Boer. (Foto Mare Haumanl Medische zorg Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisart sen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op za terdagen. zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde. Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en ver- Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1 -1 -2 Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of an dere verslavingen: bel tijdens kantoor uren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brijder- stichting, Wilhelminalaan 1Den Burg Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Verslavingsproblemen: Consulta tiebureau voor Alcohol en Drugs. Mol- Kerkdiensten Donderdag 5 mei 2005 Hemelvaartsdag PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst met gere formeerden, ds D.A. Sein uit Zwolle. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in her vormde kerk. ds. D.A. Sein uit Zwolle. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: Den Hoorn: 10.00 u. dhr. M. D. Kuiper. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oudeschild: 10.00u.ds. PC. Barnard, Waddendienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Ooster end: 10.00 u ds. T.M, van Dijk. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 19.00 u. ev. Feike ter Velde. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. The Gospeltrain. De Cocksdorp: 11.00 u. Zondag 8 mei 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg' 9.30 u. dhr. M.D. Kuiper. Gereformeerde kerk Den Burg. 10.00 u. ds. F. JDaane uit Hoomebeeke Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn. De Koog: 9.30 u. ds. J.J.H. Hoekstra uit Velzen,'Heilig Avondmaal. Den Hoorn. 11.00 u. ds. J.J.H. Hoeks tra uit Velzen, Heilig Avondmaal. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. drs. J.H. Boon uit Zelhem; 19.00 u. ds. PC. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Barnard. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Ooster end: 10.00 u en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): TEXELSE^COURANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl zorgende hulp. Schoonoordsingeiü Den Burg. tef. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schctn oordsingel 44. Den Burg, tel. 4636549. Spreekuur elke werkdag® 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen"o® ontwikkeling, voeding, opvoeding verzorging van jonge kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg.g 314887, Geopend elke werkdagt» sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke wat dag van 8.30-17.00 uur, tel. 022) 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg voor opname in verpleeg- en veö gingshuis Stichting RIO Texel V| ringen Opvragen via tel. 671552. Opname geschiedt op ad® van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja tel. 320104. Apotheek: Weverstraat Burg. tel. 312112. Maandag t/m dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10/ 13 00 en 15.00-17.00 feestdagen 11.00-12.00 en 16J 17.00 u. Buiten die tijden alleen' spoedeisende gevallen. werk 31-45. 't Horntje. Spreekuur) gens afspraak, tel. 319413. Anc Alcoholisten: dinsdag van 19.00| 21.00 uur in Den Helder, 642189 (vragen naar Ron). Stichting Welzijn Ouderen Teji Warme maaltijdvoorziening, mering. klusjesdienst, huishoud^ dienst, versteldienst. Spreekuur' 9.00 tot 10 00 u. en van 14.00 tot 161 u.. De Buureton. Beatrixlaan 43, Oi Burg. Tel. 312696 Kustwacht Voor meldingen vansdi pen en zwemmers in nood: tel. 31631 Chemicaliën op het strand: Bdi brandweer. 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Te» crisisopvang huiselijk geweld, tel.ffi 321001dag en nacht bereikbaar, Jongeren Informatie Punt: voonn gen en advies over wonen, werk» studie, recht, relaties, seksualiteit, ve slavingen en vrije tijd. Openingstijd dinsdag en woensdag van 15.00 a 17.00 uur: d'Ouwe Ulo. Wilhelminafc 1Den Burg. tel. 315582. in de Doopsgezinde kerk te Den Br. a tot nader order geen dienst op Tea rij DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u.ds.C Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u Arnold Wesseling uit Bovenkarspe. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. herenkoor. Oudeschild: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Opera lezing. 10.30 u Wees moedig en t trouw op Jehovah: Wachttorens"./ 11.20 u.: Onze kinderen - een kostt^3" erfdeel. Vrijheid vraagt om verantwoordelijkheid. Radio Texel Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar €34,65 33,05 wuiomoiiici Per jaar 67.50 65.35 iau.om.«*ci Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Woensdag 17.00 u. Herdenking. Frans Haarsmaflt over zijn ervaringen in de oertf 18.00 u. Muziek en poëzie 18.30 u. Herdenking. Rechtstreekse/» ding van d eherdenkingsbijesfr komst in de hervormde keik»J Den Burg. 19.30 u. Muziek en poëzie 20.00 u. Twee minuten stilte en Wilhein aansluitend: Radio Noordlwöt Donderdag. 9.00 u. Klassiek op Hemelvaartsdag 18 00 u. Country time (muzieki 19.00 u. Samenvatting van het bevqdM festival m Den Burg. aansluitend: Radio Noordhe* Vrijdag' 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Peter (muziek) 20.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u. Bart draait nog even door 22.00 u Radio Noordholland Zaterdag- 16.00 u Wegdromen met een boek 17 00 u Pietelepote (kinderprogranW* Vandaag Fanfare. Muziek vereniging DEK uit Den HOT". 18 00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag 9.00 u Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit baptisten^ meente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie! 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (NederlandH 15 00 u. Frans gaat het doen (muzirt! 16.00 u Sportlokaal (uitslagen e/i interviews) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei. 9 30 u Hervormde kerk Den Bug 10.45 u Rooms-katholieke ke'k Ds1® Maandag 15 00 u. The battle of music 16 00 u Radio Noordholland 18.00 u Symphomca (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek 20 00 u. Natuurwijzer 21.00 u. Reggae on the move (muziek;' 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag; 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuw 19.00 u Raad en daad (over de Texelse poUliek) 19.30 u Raadsvergadering (rechts** vanuit het gemeentehuis) aansluitend: Radio NoortWP Woensdag: i 17 00 u Pietelepote (kinderprogi*j™ 18 00 u. Onder de toren (geest# V gramma, met vanaf 19 OOuf verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u Radio Noordholland Donderdag 18.00 u. Country time (muziek) 19 00 u Cabaret café (Pip Barnaul* Janien deBruiin bespreken™1 lokale nieuws) J Vandaag: Dubbele Von Sion. O^- krng van de Texelse cultuurprijs, het'*' en cultuurbeleid van de gemeente.0^ denking en de verharding van schappij Met de SommeflMgH MosseKveg 14 en veel muziek Her^ 21 april aansluitend. Radio tWF*'

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2