GF-05-11 veroorzaakt ongemakkelijke sfeer Nonkel Gastonverdient meer publiek TEXELSE 2 Eerste CD voor vaste fan visserskoor DONDERDAG 19 MEI 2005 COURANT Me<lische zorg Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisart sen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg. huishoudelijke en ver- Hulpverlening Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1 -1 -2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of an dere verslavingen: bel tijdens kantoor uren 319413 (De Nieuwe Skuul). Ano nieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Steunpunt Brijder- stichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Psycholoog: J. van den Berg, tel. 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme- zorgende hulp: Schoonoordsings^ Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Scfv». oordsingel 44, Den Burg, tel. 0 4636549. Spreekuur elke werköage 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen o» ontwikkeling, voeding, opvoedinge verzorging van jonge kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg, 314887. Geopend elke werkdag sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke wet dag van 8.30-17.00 uur, tel. 02 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszaj voor opname in verpleeg- en ven gingshuis: Stichting RIO Texel VI ringen. Opvragen via tel. (02 671552. Opname geschiedt op adw van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja Botten tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/m .- dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 13.00 en 15.00-17.00 i feestdagen 11.00-12.00 en 16,Cf 17.00 u. Buiten die tijden alleen va spoedeisende gevallen. rod< Ier r'r i fel.n ring, klusjesdienst, huishouden dienst, versteldienst. Spreekuur vr 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 163 u., De Buureton, Beatrixlaan 43. Ce Burg. Tel. 312696. N Kustwacht: Voor meldingen h 6sc schepen en zwemmers in nood. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Tea crisisopvang huiselijk geweld. 0222-321001, dag en nacht beider baar. Jongeren Informatie Puntvoorvnlntstc gen en advies over wc studie, recht, relaties, seksualiteit,w slavingen en vrije tijd. OpeningstfJi dinsdag en woensdag van 15.00: 17.00 uur; d'Ouwe Ulo, WilhelminaSs 1, Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan^ geren bij problemen en voor opvs dingsondersteuning Spreekuur elke donderdag in d'O* Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg.te aanmelding, informatie 0900 2223330, elke dag tussen 103 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaaisr financiële nood. Spangerweg 10.11 EH De Waal. {t1 Kerkdiensten Zondag 22 mei 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. dhr. J. Wieten. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. D. van Arkel uit Huissen. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker, Heilig Avondmaal. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds. F. van Hel den, Waddendienst, bevestiging ambtsdragers, na de dienst koffie drinken. De Cocksdorp: dienst in Oosterend. Oudeschild: dienst in Oosterend. GEREFORMEERDE GEMEENTE: oud Papier Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 2. Weststraat, Hollewal, Lijnbaan, Pater Witteplein, Molen straat, Molendwarsstraat. texelseSIcourant Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vnjdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al cxi Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar 34.65 33.05 (MKxnmch) Per jaar 67,50 65.35 (■uiomaiadi) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Zaar kerkgebouw Schoolst», ;e Oosterend: 10.00 u. leesdienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat, Den Burg: 1O.0C ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.03! ev. P. Eemans uit Apeldoorn. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. dameskoor? herenkoor. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Op? bare lezing, 10.30 u.: Zorg dat ufo gehoor niet afstompt; Wachttor» studie, 11.20 u.: Vertrouw 3 Coiï6 Jehovah's woord. Zorgen zijn als zand in een oester: een beetje zorgt voor een parel, aan teveel gaat hij kapot. cpdf Texel Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourantnl rubriek Om te Onthouden Radio Texel Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuw? 19.00 u. Shopping met Bart en Pete (entertainment) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderpr°9'arrr2 18 00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit doopsgezf® kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poêza' 12.00 u Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (NederianS 15.00 u. Frans gaat het doen (mu«t 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en int»'* 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei 10 45 u. Rooms-katholieke kerk Der 9 Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling vanV* 20.00 u. Raadscommissie. Rechtstrff» uitzending van de commsse WTe< Grondgebied vanuit het gsns L F. Br huis. aansluitend. Radio Nooi Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuw? 19 00 u Op uw verzoek (verzoekplaten 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogra^ (herhaling van zaterdagl 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, m* 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen^ 3 00 u. Raadscommissie Rechts?»0 uitzending van de Welzijn vanuit het aansluitend: Radio Noonf Eks Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met 20.00 u. Raadscommissie. Rechlsw^ uitzending van de com"** delen vanuit het gemeen!»* aansluitend Radio UocrPP teder Algem Nachtburgemeester Wel eens op de stoel van de bur gemeester gezeten? Ik wel. Woensdag tijdens de presentatie van de besluiten van ons college van b en w, in de kamer van me vrouw Geldorp. Kennelijk was er niet veel besloten of waren de beslissingen nog met rijp voor publicatie, want we kregen maar twee stenciltjes uitgereikt. Er was dus volop tijd voor een praatje, waarop de burgemeester me ter loops vertelde dat ik op haar vaste stoel had plaatsgenomen, die ze me overigens zelf had aan gewezen. Nou ben ik met ge wend aan het pluche, maar ik moest toegeven: het zat lekker. Bereidwillig bood ik aan om, als onze eerste burger eens geen tijd had, waar te nemen, mits het werk bij deze krant dat natuurlijk toelaat. Ze keek me peinzend aan en opperde de term Nacht burgemeester. Want ook een bur gemeester wil het hoofd wel eens te ruste leggen. Hoewel een gezellig avondje bij mij een enkele keer tot in de kleine uurtjes kan uitlopen, ben ik geen uitgesproken nachtmens. Bovendien heb ik voor deze drukke baan mijn slaap hard no dig. Maar een Nachtburgemees ter die het uitgaansleven een extra impuls geeft, kan Texel goed gebruiken. Zeker in een tijd waarin de horeca het niet altijd even makkelijk heeft. Achter de schermen Ik heb voldoende zelfkennis om te weten dat ik niet de aangewe zen persoon ben voor deze baan. Maar wie dan wel? Moeten we verkiezingen houden? Ik dacht aan Jules Deelder, de succes volle Nachtburgemeester van Rotterdam. Daar is nooit een ver kiezing aan te pas gekomen. Hij was er gewoon. Niet dankzij spindokters, campagnes of lobby. Een Nachtburgemeester moet geen politiek bedrijven, debatteren, brugfuncties vervul len of vergaderingen leiden. Hij moet er gewoon zijn en handelen naar omstandigheden. Er schoot mij maar één Texelaar te binnen: Henk-Jan Klok. Hij lijkt me een man die op z'n best is in de kleine uurtjes, wat hij nog eens bewees door met Luilak de jeugd van De Koog op sleeptouw te nemen, ze een spannende nacht te bezorgen en toch de overlast te beperken. Hij was het ook die 's nachts Texels best lopende ter ras opende bij de gestrande Hunte en zo kan ik nog wel even doorgaan. Originele ideeen, be dacht en uitgevoerd in de kleine uurtjes. Een ware Nachtburge meester. Gerard Timmerman Wat ik zeggen wou... een broer van de overleden Gaston, die aanvankelijk nog wel sympathie wekt met zijn vrolijke uitstraling, maar zich met zijn zelfingenomen gedrag steeds onmogelijker maakt. Een beetje zielig wordt hij zelfs wanneer blijkt dat geen vrouw ooit veilig is ge weest voor hem, dat hij een drank probleem heeft en dat hij voor zijn fouten wegloopt door zich achter zijn overleden broer te verschuilen. Net zo zielig was Charlotte Lorier als de schoonzus van Gaston, weduwe van diens jong overleden broer. Ze voelt zich miskend door de anderen, die haar met als familielid zouden behan delen, en komt ten slotte met de mededeling dat haar man haar be droog met de buurvrouw. Ze kwam daar achter toen ze hen betrapte ter wijl ze lagen te 'hossen' in haar eigen bed. Vanwege haar goede naam had ze deze kennis nooit met anderen willen delen. Zowel Groeskamp als Lorier kwam goed uit de verf als de deerniswekkende personen die de schrijver voor ogen moet hebben gehad. Een kleinere rol was er voor Hans Oosterhaven, alias een ver familielid dat de garage van Nonkel Gaston mocht gebruiken als kunstatelier. Ook hij was overtuigend als de kun stenaar die een blinde adoratie heeft voorde overledene, die hij veel liefde voor de kunst toedicht, maar die er tegen zijn zin in achterkomt dat zijn weldoener vooral belangstelling had voor de blote borsten van zijn model en muze, met verve gespeeld door Lia Coutinho. De meest ondankbare taak had ten slotte Ina Schrama, die zich als begrafenisondernemer op de vlakte moest houden, maar wel paraat moest blijven om ogenblikkelijk de wensen van de familieleden te vervul len. Met haar mimiek en heimelijk drankgebruik leverde Schrama schit terend stil spel en trok ze daarmee meer aandacht van het publiek dan op grond van de paar zinnen die ze sprak mocht worden verwacht. Regisseur Cor van Heerwaarden ver dient alle lof omdat hij het heeft aan gedurfd zo'n moeilijk stuk op te voe ren met het door hem zelf opgerichte gezelschap en de acteurs optimaal te laten functioneren. Dat hij daarbij veel aandacht had voor details, spreekt bijna vanzelf. Een beetje jammer was wel dat de sfeer minder Vlaams was dan de naam van het stuk en de set ting hadden doen vermoeden. Het is begrijpelijk dat Van Heerwaarden niet heeft geprobeerd zijn spelers in dia lect te laten spreken, maar de voor stelling had hier en daar toch wel wat 'oorspronkelijker' kunnen zijn. Zo is het moeilijk voor te stellen dat Vla mingen met een verlekkerd gezicht een 'pintje' bestellen en vervolgens genoegen nemen met een glas (Ne derlandse) Grolsch met een wel erg dunne schuimkraag. Toneelliefhebbers die afgelopen weekend niet in de gelegenheid wa ren Klif 12 te bezoeken, krijgen een herkansing. Van Heerwaarden heeft aangekondigd het stuk dit jaar nóg een paar keer op te voeren. Wanneer dat zal gebeuren, is nog niet bekend. Joop Rommets Gebrek aan belangstelling had re gisseur Cor van Heerwaarden al doen besluiten één avond te schrappen. Maar ook voor de over gebleven voorstellingen van Non kel Gaston is dood... en dan is er koffie! bleven veel toegangs kaarten onverkocht. Ten onrechte, want door het publiek in Klif 12 af wisselend aan het schaterlachen en doodstil te krijgen, leverden de toneelspelers van GF-05-11 een prestatie van formaat. Sprekend... Het nieuwe landswapen van de repu bliek 'Georgië' vertoont sterke gelij kenis met dat van Nederland: twee klimmende leeuwen ter weerszijden van een schild met daarboven een kroon met rijksappel. Alleen is op de plek van de Nederlandse leeuw Sint Joris afgebeeld en op het lint staat in plaats van 'Je Maintiendrai' iets dat neerkomt op 'Samen zijn we sterk'. De overeenkomst is zo groot dat het haast geen toeval kan zijn. Ruimte dus voor speculeren. Mis schien heeft de Nederlandse afkomst van de presidentsvrouw Sandra Roelofs er iets mee te maken... Ida Duinker-Boot uit Den Burg heeft het eerste exemplaar van de nieuwe CD van het Oudeschilder Visserskoor in ontvangst geno men. Voorzitter Willem Snoek over handigde haar het zilveren schijfje zondag op het podium van Question Plaza waar het koor de nieuwe CD presenteerde. Mevrouw Duinker-Boot ('tante Ida' voor het Visserskoor) is een trouw bezoekerster van het Visserskoor en gaat zelfs mee naar optredens aan de overkant. 'Ze schroomt dat niet on danks haar hoge leeftijd', aldus Snoek: 'Ze is een soort groupie, maar dan wel een die alle oudere suppor ters vertegenwoordigt.' De nieuwe CD van het koor is Zwerven op zee genoemd en bevat 22 Hollands-, Duits-, Spaans- en Engelstalige vis sers- en shantyliederen. Twee daar van, het Kotterlied en het Vuurtoren lied, zijn geschreven door de vorig jaar overleden Janny Craanen. Voor een volle zaal lieten de iets meer dan vijftig zangers van het koor zondagmiddag horen wat er allemaal op de CD staat. De leden presenteer den ook meteen hun nieuwe kleding. Meest opvallend is dat de vertrouwde klompen zijn verdwenen. 'We kregen daar klompvoeten, hamertenen en stalpoten van, dus die hebben we maar door schoenen vervangen', al dus Snoek. Voor de rest zijn de leden voortaan in zwarte broeken en rode polo's gekleed. Ook beschikken ze over nieuwe blauwe kielen voor over de polo's. Het is de derde keer in haar twintig jarig bestaan dat het koor een CD op de markt brengt. Eerder gebeurde dat in 2000 (met de CD Behouden Vaart) en in 1996 (Langs de Haven). De op namen vonden een maand geleden onder leiding van Rikus Kloosterhuis in het fanfaregebouw van KTF plaats. Er zijn vooralsnog duizend exempla ren geperst, die op diverse plekken op het eiland te koop zijn. Via de website www.oudeschildervissers koor-texel.nl is de CD eveneens te bestellen. Lintje Daar zit je dan, in de raadzaal. Tegen over burgemeester en wethouders en naast en achter je je kinderen, fami lie en vrienden. Wat een belevenis. Daar zit je dan... het overkomt je. Maar we hebben er van genoten. Daarom willen we hen die zich er bijna een jaar voor hebben ingezet hartelijk danken. En ook allen die er mee instemden en ons feliciteerden. Wij gaan door en bidden voor jullie. Lieve mensen, bij dezen bedankt voor jullie medeleven. Alle eer aan de Heer. Als wij iets heb ben kunnen doen, is het dankzij Zijn genade. Jan en Paula Brouwer-Terpstra, Willem Snoek overhandigt Ida Duinker-Boot in Question Plaza het eerste exemplaar van de derde CD Zwerven op zi Den Burg. De tragikomedie Nonkel Gaston is dood... en dan is er koffie! van de Vlaamse auteur Luc Gijsbrechts is een bijzonder stuk, moeilijk vergelijk baar met wat doorgaans door de andere Texelse gezelschappen wordt gebracht. Dat heeft te maken met de setting, De voorstelling gaat over de koffietafel na een begrafenis en wordt midden in de zaal gespeeld. De toe schouwers zitten rondom en worden als vrienden en bekenden van de overledene geregeld aangesproken en zodoende direct bij het verhaal betrokken. Maar opvallender nog is het vrijwel ontbreken van handelin gen. De personages zitten rond een grote tafel en verlaten slechts spora disch het 'toneel', hetzij om uiting te geven aan hun ergernis, hetzij om te telefoneren of het toilet te bezoeken. Omdat zich afgezien van een drei gende vechtpartij en het begin van een stripteaseact ook verder geen spectaculaire gebeurtenissen voor doen, is de conversatie van enorm De ondrinkbare koffie, die werd vervangen belang en komt voor het welslagen van de voorstelling veel aan op tekst kennis. Is die onvoldoende, dan gaat het tempo omlaag en verdwijnt on ontkoombaar de aandacht van het publiek. Dat de toeschouwers in Klif 12 bijna twee uur lang geboeid hebben zitten kijken (met slechts een korte pauze), is dan ook een grote verdienste van de spelers van GF-05-11het gezel schap dat zes jaar geleden ontstond om mee te doen aan het eenakter festival en sindsdien geregeld (zelf geschreven) sketches en andere korte stukken speelt. Zonder uitzon dering hadden ze zich uitstekènd in geleefd in hun rol en waren ze prima op dreef. Dat ze het zonder souffleur moesten redden, maakte het extra zwaar, maar op de spaarzame mo menten dat één van hen zijn tekst niet meer wist, werd hij ogenblikkelijk en meestal zonder dat het publiek het merkte bijgestaan door een collega. Het verhaal gaat over de koffietafel - een Vlaams gebruik - na de begrafè- nis van Nonkel (oom) Gaston. Hoewel de aanzittende familieleden in eerste instantie hun best doen deze bijeen komst in passende sfeer te laten ver lopen, wordt het de toeschouwer al snel duidelijk dat de meesten elkaar niet kunnen luchten of zien. Aanvan kelijk laten ze alleen met kleine oor grote hoeveelheden bier, vormde de aan speldenprikken merken dat ze aller lei hen aangedaan (vermeend) on recht nog lang niet hebben vergeten. Maar als de koffie in het parochie centrum niet te drinken blijkt en ze overgaan op het drinken van grote hoeveelheden bier, worden de fami lieleden steeds openhartiger en ma ken ze elkaar op boosaardige wijze de ernstigste verwijten. Wanneer ze ook de toeschouwers apart nemen om hen deelgenoot te maken van alle familieroddels en -twisten en daar door dwingen partij te kiezen, wordt de sfeer nóg grimmiger. Halverwege beginnen diezelfde toeschouwers, die zich aanvankelijk prima hebben vermaakt, zich soms zelfs ronduit ongemakkelijk te voelen. Steeds dui delijker wordt ook dat niet iedereen Nonkel Gaston even sympathiek heeft gevonden. Een mooie zinsnede in dat verband is van de oudste zoon, die zijn ruziënde familieleden tot de orde probeert te roepen en dan zegt: 'We proberen te treuren op zijn begra fenis', waarop hij ogenblikkelijk wordt gecorrigeerd: 'Proberen, proberen...' Wanneer hij er even later voor pleit 'over zijn goede kanten' te praten, wordt het stil. Hoewel ze allemaal een prestatie van formaat leverden, vielen twee spelers het meest op. Koosch Pels Rijcken speelde de oudste zoon van de over ledene, een man met verantwoor delijkheidsgevoel, die er veel aan gelegen is de sfeer rond de koffieta- tiding tot vele verwikkelingen. fel goed te houden en die voortdu rend probeert zijn familieleden nader tot elkaar te brengen. Pas wanneer blijkt dat anderen hem verwijten dat hij het lievelingetje van zijn vader was, begint hij van zich af te bijten en loopt hij geregeld hulpeloos van tafel, zo: genaamd omdat hij moet telefoneren. Zijn tegenpool is zijn jongere broer, gespeeld door Rob Jongejan, die er een genoegen in schept de emoties hoog te laten oplopen en die de te genstellingen voortdurend op scherp zet. Beiden hadden enorme rollen, die ze zeer geloofwaardig speelden. Hun zus werd gespeeld door Karin Nauta, een geloofwaardige sloof, die zichzelf-altijd heeft weggecijferd om haar seniele moeder bij te staan. Dat ze daardoor totaal verbitterd is ge raakt, wordt duidelijk wanneer ze na lang zwijgen plotseling claimt haar vader te hebben vermoord. De be kentenis slaat eerst in als een bom, maar blijkt later nergens op te slaan. De moeder, die door haar man ver waarloosd werd en vergetelheid zocht in de drank, werd vertolkt door Aliëtte Fonds. Ze hoefde weinig te zeggen, maar maakte veel indruk met stil spel. Haar kindsheid verbeeldde ze door voortdurend met een barbie pop te spelen. Jammer was dat het deel van het publiek dat achter haar zat daar weinig van meekreeg, om dat nu juist zij zich nauwelijks ver roerde. Joop Groeskamp was de olijke oom.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2