Sp°rt Griekse basketballer looft gezelligheid bij De Mareis TEXELSE JC0URANT- Tevoko promoveert naar derde divisie C-junioren Oosterend kampioen J'elleboog wint zinderende bekerfinale 'De vrijheid in het veld maakt het leuk' DONDERDAG 19 MEI 2005 Vinke solo naar overwinning behoorlijk hoog. waardoor enkele renners moesten lossen. Het lukte niemand uit de greep van het pelo ton te raken, waardoor een eindsprint de beslissing moest brengen. Deze werd met overmacht gewonnen door Nick Wehnes. Hij bleef Paul Hoogen- dijk en Hans de Winter voor. Mike Brouwer werd wederom win naar van de jeugdwedstrijd. In de eindsprint was hij sneller dan Mick van der Steeg en Erwin de Ridder, die Jordy Vinke heeft dinsdagavond op de wielerbaan in Den Burg de zesde wedstnjd van de Rabobankcompe- titie gewonnen. Halverwege reed hij samen met Gauke van Ungen, Niels Jimmink en de sterk rijdende Thomas Boom weg bij de rest van de groep. Ondanks de goede samenwerking bleef de kopgroep lang in het zicht als tweede en derde eindigden, van de achtervolgende groep. Met nog vijf ronden te gaan liet Vinke zijn medevluchters in de steek en so leerde hij naar de overwinning. De sprint om de tweede plaats werd ge wonnen door Van Lingen voor Boom en Jimmink, die last had van een overslaande ketting. In de B-poule ging een groot peloton van start. Vanaf de start lag het tempo Dooijeweerd. Uitslagen A-poule 1 .Jordy Vinke; 2.Gauke van Lingen. 3 Thomas Boom. 4 Niels Jimmink; 5 Ruben van Vliet. B-poule 1 Nick Wehnes; 2 Paul Hoogen- dijk.3 Hans de Winter; 4 John Daalder, 5 Mark Huisman. Jeugd. 1 Mike Brouwer; 2 Mick van der Steeg. 3 Erwin de Ridder 4 Sverre Eschweiler. 5 Luuk van der Meer. 6 Rick Konijn. 7 Marielle Blauw. 8 Esmée Betsema. 9.Youp Wehnes. 10 Ben Brouwer, H .Kat|a van irer met hun kinderen gingen de kampioenen op de foto. Achterste rij: Marianne Boekei, Céline de Graaf, coach André van der Vliet, *Ke de Ruyter en Aglaia Westra. Voorste rij: Bianca van den Berg, Connie Joling, Monique Leijstra en Joannie Schaapman. let eerste damesteam van Tevoko omt volgend seizoen uit in de lan- lelijke derde divisie. Een primeur, »ant nooit eerder speelde een èxels volleybalteam op zo'n hoog liveau. De vrouwen van coach mdré van der Vliet verdienden die tatus door zaterdag in Enkhuizen Ie laatste van twee promotie/ egradatiewedstrijden te winnen. »,öko streed zaterdag samen met sanstad en Omniworld om twee featsen in de derde divisie, ianstad eindigde dit seizoen in de vjerste regionen van de derde di eeen moest hopen niet te hoeven egraderen, Omniworld werd net als )ko tweede in één van de twee gionale promotieklasses en was sin de race om promotie. Het werd En zinderende middag. Tevoko selde eerst tegen Zaanstad en artte voortvarend. Zeer geconcen- den toch succes. Een sterke blok- verdediging van Bianca van den Berg bracht Tevoko de winst in de eerste kleine achterstand weg te werken, maar de sterk blokkerende Aglaia Westra bracht Tevoko toch weer op voorsprong. Hard werkend knokte Tevoko zich daarna naar de winst in de eerste set (19-25). De tweede set verliep een stuk min der goed. Door een sterke serie sprongopslagen van Zaanstad en veel eigen servicefouten kwam Tevoko op een grote achterstand. Veel inzet en een goede service van Monique Leijstra resulteerden daarna Joannie Schaapman (25-18). Succes voor zwemmers Zwemmers Wouter Dogger, Simone de Wit en Lucie Burgman hebben succesvol gepresteerd op het Pinkstertoernooi dat van zater- set (25-21). Daarna bleek dat de dag tot en met maandag in Zuid- Texelaars al veel van hun krachten Oost Beemster werd gehouden. De hadden gegeven. waardoor 20-jarige Dogger snelde bij de se- Omniworld de tweede set won (19- nioren (van 19 jaar en ouder) vier 25) en op gelijke hoogte kwam. Maar maal naar een plaats bij de beste gemotiveerd spelend - de derde di- drie. visie lonkte -, haalde Tevoko toch nog één keer alles uit de kast. De beslis- Succesvol was Dogger vooral op de sende punten kwamen op naam van 50 meter vrije slag, die hij beëindigde in een tijd van 24.89 seconden. Dat in setverlies met acceptabele cijfers (25-20). Ook in de derde set kwam Tevoko aanvankelijk kracht tekort. Door de ervanng van de ploeg, de overal aanwezige Connie Joling en de sterk verdedigende Marianne Boekei kwamen de Texelse vrouwen bij de stand 20-20 toch weer terug in de race. In de spannende finale trok Zaanstand ten slotte aan het langste eind (26-24). spelend en met variatie in de Vol vertrouwen begon Tevoko na een inval werd de tegenstander onder korte pauze aan de wedstrijd tegen Omniworld. De snelle verdediging van de ploeg uit Almere leek nauwe lijks passeerbaar, maar de harde smashes van Ivette de Ruyter had- gezet. Vooral de snelle midden- inval van Céline de Graaf was suc- De Zaanse ploeg van coach iBuys slaagde er eerst nog in een Daarna moesten de Texelaars vanaf was niet alleen een persoonlijk re de tribune toezien hoe de beslis- cord, maar leverde hem bovendien sende wedstrijd tussen Zaanstad en de tweede plaats op. Ook op de 200 Omniworld zou uitpakken. Ook deze meter rugcrawl werd hij tweede. Per- ploegen ontliepen elkaar bijzonder soonlijke records vestigde hij daar- weinig, maar al snel werd duidelijk naast op de 50 meter vlinderslag, 200 dat het resultaat gunstig zou zijn voor meter wisselslag, 100 meter vrije Tevoko. De winst van 2-1 van de slag, 100 meter rugcrawl en 100 Zaanse ploeg maakte ten slotte aan meter wisselslag, alle onzekerheid een einde. Tevoko start hierdoor volgend sei zoen in de derde divisie, waarin naast Zaanstad ook de tegenstander uit de bekerfinale, StamSovoco, zal uitko men. De 19-jarige Simone de Wit eindigde maar liefst vier maal als vijfde bij de senioren (17 jaar en ouder). Ook werd ze twee keer vierde. Samen met Dogger kwam ze uit op de 4 x 50 meter vrije slag voor gemengde teams. De 14-jarige Lucie Burgman deed mee bij de junioren, geboren in 1991 of 1992. Podiumplaatsen waren niet voor haar weggelegd, maar op drie van de vier onderdelen waaraan ze meedeed vestigde ze een per soonlijk record. Uitslagen: Wouter Dogger - 50 m vlinderslag. 0.29 48 minuten 6de plaats; 200 m. wisselslag' 2.32.54. 5de plaats. 50 m. vrije slag: 0.24.89. 2de; 200 m rugcrawl 2.29 82 2de. 50 m rugcrawl 0.29.44. 3de; 100 m vnje slag 0.54 73. 4de 100 m rugcrawl: 1.05.04. 3de: 100 m. wisselslag 1.07.26 5de. Simone de Wit - 200 m vnje slag 2.19 415de: 50 m. rugcrawl 0.33.97. 5de; 200 m. vlinders lag: 2 53.93, 5de. 100 m. rugcrawl: 1.14 95. 4de; 400 m vrije slag 5 04.54, 4de Lucie Burgman - 50 m rugcrawl; 0.40 07.16de. 100 m. vri|e slag. 1.16 78. 20ste; 100 m wisselslag: 1 28 85. 21ste; 400 m. vrije slag: 6.15.66, 12de. Het kampioensteam van Oosterend, met achteraan van links naar rechts: coach Ad Guldemond, trainer Jan-Jaap Hm, Pieter-Aris de Vries. Martijn ('Pils') Drijver, Denny Vla ming, Ruben Duinker, Dave Witte en Robin Eelman. Voorste rij: Pieter Duinker, Tom Bout hoorn, Dennis Daalder, Martijn van der Star, Daan Camphuysen en Jan-Willem Ellen. Remko Boon ontbrak. De C1 -junioren van SV Oosterend zijn zaterdag gehuldigd omdat ze kam pioen zijn geworden in de tweede klasse van de KNVB-junioren- competitie, waarin ook Texel'94 C2 uitkwam. De spelers van trainer Jan- Jaap Hin en coach Ad Guldemond speelden een goed seizoen, maar tegen het einde werd het toch nog bijzonder spannend. Toen het erop aankwam, werden alle concurrenten verslagen. In de beslissende uit wedstrijd tegen Kaagvogels lieten de Oosterenders geen spaan heel van hun tegenstander en wonnen ze met 8-2. De jongens werden gehuldigd met bloemen en een feestelijke rond- nt door Oosterend op de schapenkar van de familie Eelman. De festivitei ten werden afgesloten met een gezel lige barbecue. b volgepakte tribunes heeft loog 1 vrijdag net als vorig len de zaalvoetbalbeker ge in. In een zinderende wed- ijd, met wisselende kansen, nog tien minuten te spelen nam J'elleboog opnieuw de leiding, maar Mantje zette alles op alles en drong J'elleboog terug. Kansen kwamen er wel, maar Mantje wist met te scoren. uitval wel trefzeker, waardoor de ploeg toch nog wat glans gaf aan het zaalvoetbalseizoen. Aanvoerder Rob van der Stap mocht de beker in ont vangst nemen. De teleurgestelde spelers van Mantje namen niet de moeite de uitreiking af te wachten en zochten de kleedkamer op. prende routiniers net iets sterker Vlak voor tijd was J'elleboog bij een In Mantje 2 (4-6), dat vorige week fctkampioenschap had veroverd. liiet begin zag het er niet naar uit |t J'elleboog aan het langste eind putrekken, want er waren nog maar |e minuten gespeeld of Mantje 2 ndal met 2-0 voor. J'elleboog was fe'na duidelijk aangeslagen, zodat pni]e het initiatief kon behouden, ik voor het einde van de eerste jftleek Mantje de wedstrijd defim- P naar zich toe te trekken toen de sg met nota bene eén speler min- de derde treffer scoorde. Maar de aftrap scoorde 3 tegen, waarna het in de :onde ook nog 3-2 werd. In de «de helft ging J'elleboog verder «doelpunten maken en na tien in was de achterstand omge- in een voorsprong van 4-3. Dit- Op dezelfde avond werden ook de laatste wedstrijden in de hoofdklasse gespeeld. Mantje 1 versloeg Ooster end 1 met 7-6, zodat J'elleboog de tweede plaats op de ranglijst behield en Oosterend derde bleef. De Krim 2 en De Knm 1 sloten het seizoen af met een gelijkspel (2-2). De Krim 2 kreeg na afloop, als opvolger van J'elleboog 2, de fairplaycup uitge reikt. Het team kreeg slechts één gele kaart in het hele seizoen. ZDH be- sloot het seizoen met een enorme iltoonde Mantje 2 veerkracht. De overwinning (15-2) op Oosterend 2. ijkmaker was het mooiste doel- Mantje 2 en J'elleboog 1 vertegen woordigen Texel komend seizoen in de strijd om de districtsbeker. De derde vertegenwoordiger wordt vrij dag bekend, wanneer de drie penodekampioenen - ZDH 1Ooster end 1 en Klif 1 - een halve competi tie tegen elkaar spelen. Alle wedstrij den duren 25 minuten. Bij de C-jumoren won De Koog C1 na het kampioenschap ook de beker. In de finale werd Sportshop C1 na straf schoppen verslagen. De straf- schoppenserie was noodzakelijk ge worden toen de wedstrijd na de reguliere speeltijd in 1 -1 was geëin digd. Uitslagen. De Koog C1-Oosterend C1 5-3; Sportshop Texel C1-De Knm C1 2-2, Sportshop wint na strafschoppen. Oosterend 01-De Krim C1 2- 1. finale. Sportshop Ci-De Koog Cl 1-1. De Koog wint na strafschoppen; De Koog E1- J'elleboog E1 1-12. De Knm C2-De Koog C2 8-0: De Krim 3-TexeT94 2 7-2; Mantje 4- J'elleboog 5 6-6; Klif 5 E1 -J'elleboog E2 2-2; I 18-6: De Knm 3-Klif 2 3-1. J'elleboog 2- Texel'94 1 3-7. Oosterend 1-Mantje 1 6-7, Bekerfinale Mantje 2-Jelleboog 1 4-6: De Krim 1-De Krim 2 2-2: Oosterend 2-ZDH 1 2-15 Boersen snel in Friesland Robbert Boersen is zaterdagmiddag vierde geworden in de door wielervereniging Smts in het Friese Mildam georganiseerde tijdrit. On danks de harde wind legde de Oude schilder specialist het 11 kilometer lange parcours af met een gemid delde snelheid van 44,46 kilometer per. uur. Boersen gjgest vijftien se conden toegeven op winnaar Ajen Bos uit Bolsward en had een voor sprong van meer dan een halve mi nuut op de nummer vijf. Pupillentoernooi in De Cocksdorp Op het voetbalveld van SVC in De Cocksdorp wordt zaterdag een groot pupillentoernooi gehouden. Daaraan wordt deelgenomen door alle E-. F- en minipupillen van SVC, Oosterend. De Koog en ZDH. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur en duren steeds twintig minuten. Tussendoor worden er penalty's genomen. Na de finale, die rond 13.30 uur begint, strij den de beste drie spelers van elk team én de jeugdleiders om de Chris Stolk-penaltybokaal Scouts in middenmoot De groep Texelse scouts die in het pinksterweekend meedeed aan de landelijke wedstrijden in Baam, is met 2868 punten op de 64ste plaats geëindigd. Er deden 101 groepen mee. Winnaar werd scoutinggroep Cunera St. Marcel- linus uit Hengelo met 4563 punten. De wedstrijden hadden dit jaar als thema 'Land. in zicht' en namen de 650 deelnemende scouts mee op een avontuurlijke 'zeereis' van de VOC. Op weg naar Oost-lndië werden de deelnemers beoordeeld op onder linge samenwerking en scouting- technieken. Ook konden de fanatieke 'zeelieden' punten verdienen met themakleding, hun kookkunst en hun prestaties tijdens de diverse spel- onderdelen en de hike (wandeltocht). Tijdens de pnjsuitreiking werd ook het thema voor volgend jaar bekend ge maakt. Dan staat de wedstrijden in het teken van 'spy-academy'. Nagedachtenis bij tractorpulling Bij tractorpullwedstrijden die maan dag in Slootdorp (Wiermgermeer) zijn gehouden, is stilgestaan bij Herm van der Beek uit De Cocksdorp die vorige week maandag plotseling overleed. Deelnemers Simon en Bert Stark uit De Cocksdorp hadden borden met zijn naam aan de zijkant van hun wedstrijdtractoren gehangen en ze reden met rouwbanden om. Van der Beek was als één van de leden van het Stark Pulling Team nauw betrok ken bij het onderhoud aan de tracto ren en hij zou dit seizoen ook wed strijden gaan rijden. Hij deed dat vorig jaar al een keer en werd toen meteen derde. Bert Stark, die op The Chaotic Express reed, werd eerste. Simon Stark, die op de 1750 PK tellende The Magie reed. pakte de derde plaats. Texel'94 wil andere toegang De ontwikkelingen aan de Haffel- derweg zijn voor voetbalvereniging Texel'94 reden om na te denken over een andere toegang tot het sport complex. Met de komst van het nieuwe gemeentehuis, een nieuwe OSG en het hostel van Stayokay zal de infrastructuur rond het sportterrein drastisch veranderen. Ook ziet de vereniging mogelijkheid ruimte te creëren voor een vierde (kunst- gras)veld. Deze zaken komen aan de orde tijdens de jaarlijkse voorjaars- vergadenng die op maandag 23 mei wordt gehouden Ook wordt daar gesproken over contributies en de begroting voor het komend seizoen. Drie leden van het bestuur treden volgens rooster af. Wim Koorn. Joop Koning en secretaris Jan Raven zijn alledrie herkiesbaar, maar het is mo gelijk nieuwe kandidaten m te bren gen. De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de eigen kantine. Voetbaluitslagen Zaterdag 14 mei DESS-Oosterend 10-0 Texelse pupillencompetitie De Koog F2-Real Madrid 5-2 ZDH F1-Deportivo 3-0 SVO F1-Espagnol 0-11 De Koog F1-Barcelona 2-6 ZDH E1-Everton 5-5 SVO E2-Fulham 6-1 De Koog E1 -Chelsea 1-3 SVO E1-Arsenal 1-0 Erwin Goënga in Olympia's Tour Erwin Goënga is zaterdag in Veen- dam van start gegaan in Olympia's Tour, Nederlands oudste etappe koers voor amateur-wielrenners De oud-Texelaar was niet fit, waardoor zijn resultaten in de eerste dagen van de wedstrijd niet denderend waren. Wél kon hij zijn hoog geklasseerde ploegmaten van Trientalis Apac goed bijstaan. Informatieavond 'geen zee te hoog' In het kader van de Week van de Zee. die van 21 tot en met 29 mei wordt gehouden, wordt maandag in hotel Den Burg aan de Emmalaan een informatieavond gehouden over de veranderingen in het klimaat en de stijging van de zeespiegel en de ge volgen hiervan voor Texel. De avond wordt georganiseerd door de Stich ting Duurzaam Texel, in samenwer king met Texel Academie. Rotary en Lions. Sprekers Han Lindeboom (Alterra) en Herman Ridderinkhof (NIOZ) vertellen over de verschillende scenario's en verklaren waarom de meningen van wetenschappers zo uiteen lopen. De avond begint om 20.00 uur. de toegang is gratis pitvan de avond. Een verre uittrap pde keeper van Mantje werd uit- pend verlengd, waarna de bal on- ftlbaar in het doel verdween. Met Verbeeke wint penaltybokaal ^•voetballers van Texel'94 heb- f zaterdag op het toernooi van '070 in Duivendrecht geen aan wend resultaat kunnen boe rin een poule van vier deelne- "s eindigden ze op de derde jats. Individueel succes was er Nvoor Martijn Verbeeke, die de Wtybokaal won. s'njd om de penaltybokaal idede afsluiting van het toernooi ln9 tussen de beste spelers van team. Eerder al was in een onder- slr'|d bepaald wie Texel'94 zou woordigen. Martijn Verbeeke Bakker schoten daarin als jendnemaal raak, waarna in de Ie serie de keeper van de van de thuisclub de straf- van Bakker stopte. Ook in de was Verbeeke driemaal trefze- L evenals de vertegenwoordigers '«24en WSV30. In de eerste bar ste Verbeeke. maar waren ook ^eren niet succesvol. In de taf6 '3arra9e troffen de Texelaar i speler van WSV'30 doel en in flerde serie was Verbeeke als wt!refZeker' waarna hii de bijbe- e bokaal in ontvangst mocht ijf»rno°i zelf, waarin Texel'94 WP°u'e uitkwam en iedere club ontmoette in wedstrijden van twee keer twaalfeneenhalve mi nuut, speelden de Texelaars eerst 1 - 1 tegen CJW uit Amersfoort, de la tere toernooiwinnaar. Voor Texel'94 trof Robin Boogaard doel. In de tweede wedstrijd bleef het 0-0 tegen Oliveo uit Pijnacker en raakte Annie Brouwer door een vliegend schot van teamgenoot Anton Staal geblesseerd aan haar neus. In de laatste wedstnjd voorde middagpauze werd ongeluk kig met 2-0 verloren van Hellas Sport uit Zaandam. Na de pauze had Texel'94 een stuk meer succes. Paul Bakker had tegen CJW nog pech met zijn schoten, maar dankzij een doelpunt van de voldoende herstelde Annie Brouwer werd Oliveo met 1-0 geklopt. In de slotwedstrijd werd Hellas Sport met 2-1 geklopt. Beide doelpunten kwa men op naam van Raymond Molanus en werden voorbereid door Paul Bak ker. Texel'94 vergaarde daardoor ne gen punten, één minder dan Hellas Sport en twee minder dan toernooi winnaar CJW. Paracentrum Bij de redactie blijven ingezonden brieven binnenkomen die betrekking hebben op de recente gebeurtenis sen op het vliegveld. Gezien de ge spannen situatie op het luchtvaart terrein en de daarmee samen hangende stemmingmakerij heeft de redactie besloten over dit onderwerp voorlopig geen ingezonden brieven meer te plaatsen. Met slechts drie verlieswedstrijden is het herenteam van basketbal vereniging De Mareis afgelopen seizoen als tweede geëindigd in de competitie. In aanvallend opzicht was een belangrijke rol weggelegd voor de Griekse aanwinst Babis Papadopoulos. De 28-jarige for ward kwam in zijn eerste seizoen bij de Texelaars veelvuldig aan scoren toe. Zelf zegt hij zijn suc cesvolle verblijf bij De Mareis te danken aan de vrijheid binnen de lijnen en het vertrouwen van zijn ploeggenoten. Papadopoulos is geboren en opge groeid op het Griekse eiland Ikaria, dat ongeveer twee keer in Texel past. Als schooljongen is hij keeper in het lokale voetbalteam, maar dat veran dert tijdens het Europese basket- balkampioenschap voor landen teams in 1987. 'Griekenland werd heel onverwacht Europees kam pioen, eigenlijk net als de voetbal ploeg in 2004', vertelt Papadopoulos in een combinatie van Nederlands en Engels. 'Nu gaan veel kinderen voet ballen doordat succes, toen ging ie dereen basketballen. Ik vind bas ketbal leuker omdat het spel meer actie heeft dan voetbal. Ook is het spannender omdat de scores dichter bij elkaar liggen.' Na de gewonnen finale staat de Griek iedere dag met zijn vrienden op een basketbalpleintje, met het doel pro fessioneel basketballer te worden, bij voorkeur bij zijn favoriete ploeg Olympiakos. Papadopoulos: 'In Grie kenland zijn veel basketbalveldjes, net als voetbalvelden in Nederland. Ik speelde ook in amateur-teams, maar om profsporter te worden, was ik niet goed genoeg. Sindsdien speel ik just for fun.' Na zijn verhuizing naar Athene ont moet Papadopoulos in 2000 zijn hui dige vriendin Kim Burkhardt. De ge boren Duitse werkt zes maanden in de Griekse hoofdstad. Na een paar bezoeken aan Texel, waar Burkhardts moeder woont, besluit het stel in 2004 definitief naar het eiland te ver huizen. 'Het leek ons beter voor onze dochter Aisha', zegt Papadopoulos. Ze is nu bijna een jaar en hier lijkt haar toekomst beter. De lonen in Grieken land liggen een stuk lager dan hier. Ik werk nu bij de algemene dienst in hotel Opduin. Via de moeder van Kim kwam ik erachter dat hier een basketbalvereniging is. Ik wilde wel weer spelen en het is ook een goede manier om mensen van het eiland te leren kennen. Ik heb gebeld en mocht langskomen.' Voor De Mareis blijkt de 1,94 meter lange Griek een welkome versterking. Met het vertrek van Chris Schlepers kan het herenteam een topschutter goed gebruikep. Papadopoulos ziet duidelijk het verschil met het Griekse basketbal. 'In Gnekenland is het ni veau wat hoger. Daar wordt veel meer in systemen gespeeld, hier kun je meer doen wat je leuk vindt. Je hebt in Nederland meer vnjheid in het veld en dat maakt het leuk, hoewel je na tuurlijk altijd met een systeem te maken hebt.' Papadopoulos looft de gezelligheid bij De Mareis. 'First of all, they're all nice people. Maar het is ook leuk dat we tweede zijn geworden. Ik houd absoluut niet van verliezen, ook al speel ik voor mijn plezier. Ik dank veel punten aan de vrijheid die ik krijg in het veld en aan de goede passes die ik van ploeggenoten krijg. Ik denk dat ze mij vertrouwen. Als je een speler hebt die makkelijk scoort, moet er ook een goed team staan, want in je eentje kun je het echt niet.' Mocht hij op Texel blijven, dan speelt Papadopoulos graag nog een sei zoen bij De Mareis. Een terugkeer naar Griekenland behoort echter ook tot de mogelijkheden. 'Ik mis het land en mijn vrienden toch wel. En het goede weer. waardoor we altijd bui ten kunnen basketballen. Maar an ders speel ik bij De Mareis. Misschien kan het team volgend seizoen wel voor de eerste plaats gaan Dan ben ik geen professional, maar ik speel wel nog een jaar in het buitenland.' Michiel Dekker ■m-ir mmflm Babis Papadopoulos Ik houd absoluut niet van verhezen, ook al speel ik voor mijn ple-

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7