Prijs voor beste Texelse team .TEXELSE J COURANT" wint toernooi Acht teams meer in zaalvoetbalcompetitie 'Land rondlopen voor gehandicaptensport' Jong G-team Voorbereiding 28ste Ronde om Texel gestart «Texelse jeugdbrandweer blust in Lisserbroek DINSDAG 7 JUNI 2005 wijl Robin Boogaard de keepster zelfs drie keer kansloos liet. Met 17 van de 24 benutte penalty's stak Texel'94 ver boven de andere teams uit. De KNVB wil volgend seizoen een competitie voor G-teams bij de jeugd opzetten. Een loffelijk streven, maar wegens de verre uitwedstrijden - tot in Almere en Utrecht aan toe - is Texel'94 weinig enthousiast over deelname. Wel geïnteresseerd toon den de Texelaars zich in het voorne men van de deelnemers in Heiloo om iedere maand bij toerbeurt een toer- nooitje te organiseren. In augustus treden de clubs met elkaar in contact om te proberen dit idee te verwezen lijken. Springruiters naar Anna Paulowna Door de hevige regenval van vrij dag werd het jaarlijkse concours voor paarden en pony's op de ijs baan in Den Helder afgelast. Voor de deelnemers aan de dressuur- wedstrijden was geen alternatief, maar de springwedstrijden werden zondag gehouden in de manege van Ewijcksluis. Het verplaatsen van de wedstrijd was voor de Texelse ponyruiters reden van deelname af te zien. Drie van de vier deelnemende Waddenruiters mochten na afloop een prijs in ont vangst nemen. In de klasse B startten Annemieke Bos met Lionardus, Fia Kooiman met Rockefeller en Manan van der Geest met Promis. In de klasse L was Kris Arkenbout met Oraya de enige Texelse deelnemer. Hij reed een prima wedstrijd en bleef foutloos in het eerste parcours. De aansluitende barrage leverde vier strafpunten op door een gevallen balk. In een deelnemersveld van ruim twintig goed genoeg voor een zesde plaats. Het tweede parcours verliep nog be ter. Na een foutloos basisparcours en een foutloze barrage in een tijd die de andere deelnemers met wisten te verbeteren, mocht hij de eerste pnjs in ontvangst nemen. Fia Kooiman werd met Rockefeller derde in het eerste parcours. In de barrage parcours viel een balk, waar door ze met voor een hogere klasse ring in aanmerking kwam. In het tweede 'basisparcours tikte Rocke- Maar liefst 61 teams doen komend seizoen mee aan de Texelse zaal voetbalcompetitie. Bij de senioren zijn dat er acht meer dan in het voorbije jaar. Een record is dat ove rigens bij lange na niet. Aan het eind van de jaren tachtig, toen het zaalvoetbal ongekend populair was, telde de competitie 85 teams en was er bovendien een klasse met negen vrouwenteams. Hoopgevend is ook de animo bij de jeugd. Verdeeld over drie leeftijds klassen (C-, D- en E-jumoren) zijn in middels negentien teams aange meld. Nieuwe teams kunnen ook nog tijdens de competitie worden toege voegd. Nieuw komend seizoen is de deel name van een Texels team aan de competitie aan de overkant. Texel'94 1 komt uit in de derde klasse en speelt de thuiswedstrijden op vrijdag avond. Er wordt steeds om 19.00 uur begonnen. Ook twee vrouwenteams van Klif spelen hun wedstrijden op het vaste land. Een noviteit is even eens dat de winnaar van de najaars competitie bij de C-junioren mag deelnemen aan de districts kampioenschappen. Deze worden op een zaterdag rond de jaarwisseling in Amsterdam gespeeld In afwijking van vorige seizoenen wordt er een aparte bekercompetitie georganiseerd voor de teams uit de tweede klasse. Er wordt gespeeld volgens het knock-outsysteem. De teams uit de hoofdklasse en de eer ste klasse spelen om de Bar Sportief Cup. De eerste ronde bij de teams uit de hoofdklasse wordt gespeeld in pouleverband. De twee beste teams uit iedere poule plaatsen zich voor de tweede ronde, waar ze gezelschap krijgen van acht teams uit de eerste klasse. Indeling competitie: Hoofdklasse: 1 Oosterend 1, 2 J'elleboog 1; 3 De Krim 1; 4.Oosterend 2. 5.Klif 1; 6 J'elleboog 2, 7.De Krim 2; 8 Sportshop 1; 9.Mantje 1; 10 Texel'94 2. 11 Mantje 2: 12 Texel'94 3. Eerste klasse: 1 J'elleboog 5: 2 Oosterend 3, 3.Texel'94 4.4 Klif 2; 5 De Krim 4, 6.J'elleboog 3: 7 De Koog 1; 8 Mantje 3; 9.De Krim 3. 10.J'elleboog4.ii RAB 1:12 Texel'94 5.13 De Koog 2:14 Sportshop 2 Tweede klasse: 1 Oosterend 4, 2 De Krim 5: 3.De Krim 6, 4.Texel'94 6; 5 Klif 4; 6 Texel'94 7: 7 De Koog 3. 8.Texel'94 8, 9 Klif 5. 10.NIOZ 1: 11.Klif 3; 12.Klif 6. l3.Texel'949 C-junioren: 1 .De Krim C12 Klif C2; 3.De Koog C14 De Krim C2; 5. De Krim C3:6.Klif C17 De Koog MC2 D-junioren: 1 De Krim D12 RAB D13.Sport shop D2, 4.Sportshop D15.De Krim D2; 6.Klif Dl: 7.Klif MD2 E-junioren: 1 Oosterend E12 J'elleboog E1 3.J'elleboog E2; 4.De Koog E1S.Oosterend E2. Indeling bekercompetitie: Hoofdklasse - Poule A: 1 Oosterend 1 J'elleboog 2. 3 Texel'94 2. Poule B: 1.J'elleboog 1. 2 Sportshop 1. 3 De Krim 2 Poule C: 1 Mantje 12 De Krim 13.Oosterend 2. Poule D: 1 .Klif 12.Texel'94 3, 3 Mantje 2. Eerste klasse: Oosterenri 3-Texel'94 5: Klif 2- J'elleboog 3: De Koog 1-De Krim 4, Mantje 3- RAB 1J'elleboog 4-De Koog 2, Sportshop 2- De Knm 3. J'elleboog 5 en Texel'94 4 zijn in de eerste ronde vrij. Tweede klasse: Texel'94 9-Klif 5: Klif 3-De Knm 6, Texel'94 8-De Koog 3; Klif 4-Texel'94 7; Klif 6-Oosterend 4. NIOZ1Texel'94 6 en De Krim 5 zijn in de eerste ronde vrij. feller er twee balken af. Annemieke Bos haalde in beide basisparcoursen de finish, maar omdat ze strafpunten opliep door afgeworpen balken, mocht ze geen barrage rijden. Zij kwam dus niet voor een prijs in aan merking. Marian van der Geest reed met Promis een prima eerste par cours. een foutloos basisparcours en een foutloze barrage. Zij behaalde hiermee een tweede prijs. Voor het tweede parcours startte zij buiten mededinging een klasse hoger (L). Bij een hoogte van 1,10 meter bleef de schade beperkt tot twee afgetikte balken. Op Texel wordt de eerstvolgende springwedstrijd op 26 juni gehouden, een dag eerder voorafgegaan door een springclimc (een openbare les) van Edwin Hoogenraat. De aan vangstijden worden nog bekend ge maakt. Pameyer wint maandbeker Op een in goede conditie verkerende golfbaan heeft Jaap Pameyer zondag de wedstrijd om de maandbeker ge wonnen. In de categorie golfers met een handicap van 0-18 werd hij met 71 slagen eerste, vóór Arnold Wes- selman (72) en Abe Keyser (72). In ca tegorie 2 (18,1 tot 26,4) werden stablefordpunten geteld. Hier ein digde Kevin van Zuilekom als eerste met 40 punten. Tweede werd Jaqueline Dijkstra (36), derde Hans de Leeuw (36). In categone 3 (26,5 tot 36) werd Josje Eelman eerste met 32 punten. Tweede werd Ans Keyser (28), derde Jan Peetoom (27). Longest drives werden geslagen door Jan Winnubst en door Janneke Kamstra, neary's door Menno Schuyl en Marijke de Beer. Op 30 april ging hij van start in Breda. Zijn doel: heel Nederland langs de landsgrens rondlopen om geld in te zamelen voor het Natio naal Fonds Sport Gehandicapten. Vrijdag en zaterdag liep de 52-ja- rige Ronald Hage uit Breda voor zijn bijna 1900 kilometer lange tocht op Texel. Het weer had Hage, in het dagelijks leven aardrijkskundeleraar op een middelbare school in Breda, niet mee. Vrijdagochtend had hij zich vol goede moed nog ingesmeerd met zonnebrandcrème, maar aan het eind van de middag was hij doorweekt tot op de laatste vezel van zijn kleding. De Bredanaar liet zich echter met weerhouden door de hozende regen en deed, met een keer schuilen tus sendoor, wat hij had gepland: lopen van Den Hoorn naar De Koog en daarna door Den Burg. 'Ronald op de grens' heet het project waarvoor Hage twee dagen lang op het eiland was. Tot half augustus loopt hij het hele land rond om geld voor gehandicapte sporters in te za melen. Het initiatief ontstond ruim een jaar geleden nadat Hage. liefheb ber van duurtesporten als wandelen, skeeleren en schaatsen, tijdens een wandeling rond Utrecht zijn eigen grenzen was tegengekomen. 'Tijdens die tocht wilde ik voor mezelf testen hoeveel kilometer ik maximaal op een dag zou kunnen afleggen zonder fy sieke schade op te lopen. Op een gegeven moment begaf ik me langs het Amsterdam-Rijnkanaal van ver moeidheid van object naar object, toen ik een gehandicapte sportvisser ontmoette met wie ik aan de praat raakte. Die man bleek een fanatiek sporter te zijn geweest, totdat hij een ongeluk had gehad. Hij had daarna een tijd niets meer aan sport gedaan, totdat hij na overreding van zijn fami lie toch weer iets was gaan doen en daar nu zat te vissen. Na dat gesprek was mijn vermoeidheid wel in een keer verdwenen.' De ontmoeting bleef Hage bij en hij besloot zijn ideeën om een keer het hele land rond te lopen in dienst van de gehandicaptensport te stellen. Ruim driekwart jaar besteedde hij aan het uitstippelen van de route, het leg gen van contacten met sponsors en het bespreken van zijn plan met het Nationaal Fonds Sport Gehandicap ten. Daarna nam hij een paar maan den verlof op waarvoor hij op school had gespaard en begon op Koningin nedag aan de onderneming. 'Ik loop gemiddeld 25 tot 30 kilometer per dag. Ik heb de route opgedeeld in vier blokken van drie weken Tussendoor ga ik telkens even terug naar mijn vrouw en kinderen.' Texel is onder deel van het tweede blok dat van Haarlem naar het Groningse Nieuwe- schans voert. Op Texel stond de tel ler op ruim 600 afgelegde kilometers. Hage hanteert als motto in totaal 2.222.222 stappen te willen zetten. De opbrengst bedraagt op het mo ment iets meer dan €7500,-. 'Dat is al meer dan waarop ik had gerekend. Voor mezelf heb ik €2000,- opzij ge zet, zodat ik een budget van €25,- per dag heb. Wat daarvan elke dag over blijft, gaat ook naar het fonds en tot nu toe is er veel overgebleven. De meeste overnachtingen worden gesponsord, als ik heb uitgelegd waar ik mee bezig ben.' Dat gold ook voor de overnachtingen op Texel. Zondagochtend maakte Hage de oversteek naar Vlieland en maandag liep hij op Terschelling. Voor de rest loopt hij via de vastewal richting Nieuweschans. Op zondag 14 au gustus hoopt hij wandelend in Breda te finishen. Het lopen heeft hem tot nu toe de nodige nieuwe indrukken opgeleverd. 'Je ziet nu heel veel plaatsen waar je anders alleen met de auto doorheen rijdt op een heel an dere manier.' Meer informatie over het initiatief is te vinden op de website www.ronaldopdegrens n! Ronald Hage uit Breda was vrijdag en zaterdag op Texel tijdens zijn bijna 1900 kilometer lange tocht om geld m ti gehandicaptensport. Een team van Texel'94 heeft zon dag in Heiloo met veel succes deelgenomen aan een toernooi voor jeugdige G-voetballers. De jongens eindigden voor de andere vier deelnemers op de eerste plaats en veroverden bovendien de penaltybokaal. tons en Lilian Malschaert kijken zorgelijk naar de stevige branding en donkere wolken die zich maandag boven het strand van pa samenpakten. 'We hopen wel op beter weer zaterdag!' (Folo Lot„se van Slul5j en bij het strand van paal 17 werd maandag gestart met de voorbereidingen van de 28ste ZwitserLeven Ronde om Texel. Tientallen vrijwilligers waren al in louw en bulldozers, tractoren en ander zwaar materieel reden af en om het containerdorp op te touwen. De gehele week zijn er «Meiten op het strand, maar za- srdag is dé grote dag: dan vertrek en zo'n 600 boten voor hun race jmhet eiland. Inder hen enkele tientallen Texe- ars, want inmiddels hebben zich al 12 eilandteams ingeschreven. Di- erse Texelaars doen al jaren mee, laar anderen hebben de magie van lie biggest catrace of the world' nog laar pas ontdekt. Zoals Hans en lian Malschaert uit Den Burg. Vader n dochter gaan zaterdag van start oor hun tweede Ronde. Vorig jaar ebuteerden zij met een Nacra 5.5 en dit jaar verschijnen zij met die ooi aan de start. 'Ik hoop maar dat üzaterdag beter weer is', spreekt bn Malschaert fronsend haar zor- suit. 'Met zo'n branding is het wel itig. Dan moet je maar zien dat je rheelhuids doorheen komt.' De 22- nge Texelse werd twee jaar geleden ivan Kustzeilvereniging Westerslag i was onmiddellijk fan van Samaranzeilen. Vader Hans (46), te voordien alleen met zeiljachtjes ras eer, raakte geïnteresseerd door het Ktousiasme van zijn dochter en Kloot een catamaran te kopen. Dat bo een Hobie 18.' Daar hebben we ;i ón aar mee gezeild en we vonden in K R 20 leuk, dat we vorig jaar een nxlerne en nieuwere boot hebben skochtHun eerste Ronde was naar igenzeggen onwijs leuk. Uitdagend spannend op bepaalde momen- zoals in het Molengat. 'Daar vam de stroming tegen de 'irdwestenwind in, waardoor heel golven ontstonden.' Het doel van hun eerste wedstrijd was vooral heel huids binnenkomen. Dit jaar liggen de ambities wat hoger. 'We hebben nu een spinaker aangeschaft en weten na vorig jaar welke tijd mogelijk is. Ambities om in de prijzen te vallen hebben we niet, maar we willen bin nen de club wel goed presteren. Vo rig jaar zaten we ergens onderin, nu hopen we hoger te eindigen.' Ter voorbereiding op de Ronde om Texel zeilde het duo afgelopen weekend een clubwedstrijd. 'Toen hebben we schade opgelopen. De roerstang is gebroken, dus die moet nog gemaakt worden. Maar dat moet wel lukken voor zaterdag.' De ideale omstandig heden voor vader en dochter, die met zeilnummer 386 varen, zijn een noordwestenwind, kracht 4 tot 5 bij een rustige zee. 'En een zonnetje met palmbomen op het strand!' Voor de Texelse teams heeft de orga nisatie dit jaar een speciale prijs gehenntroduceerd. Na een aantal jaar van afwezigheid is er weer een prijs voor het beste Texelse team, waarvan zowel stuurman als bemanning op Texel woont. 'De basis van het Rondje ligt tot echt op Texel en we kunnen de Ronde alleen organiseren dankzij de grote inzet van heel veel Texelse vrijwilligers en bedrijven. Dat willen we bij de prijsuitreiking nóg eens laten blijken door deze prijs', aldus Rondecoördinator Edwin Lodder. Titelverdedigers De organisatie heeft met te klagen over mediabelangstelling. Pers uit binnen- en buitenland zal op 11 juni aanwezig zijn om de wedstrijd te ver slaan. Zo stuurt o.a. Studio Sport een camerateam en wordt de Ronde op 18 juni om 18.00 uur uitgezonden op RTL5. Een herhaling van die uitzen ding is op zondag 19 juni om 14.00 uur. Verschillende internationale top pers verschijnen aan de start. Onder hen ook de winnaars van vorig jaar Mitch Booth en Herbert Dercksen. Zij hebben dit jaar een speciale Hobie Cat laten ontwikkelen en willen pro beren als eerste boot te finishen. Ook Hans Bouscholte en Ruurd van Wie ren, die vorig jaar de snelste Ronde tijd neerzetten, zullen met een nieuwe boot proberen opnieuw de first finishers te worden. Beide teams hebben bovendien de ambitie om het Ronderecord van 2 uur, 30 minuten en 3 seconden, dat in september 2003 werd gevestigd door Bouscholte en Van Wieren, te verbe teren. In de aanloop naar de Ronde wordt vanaf woensdagmiddag de Texel Dutch Open gezeild, deze wed strijd -geldt als het officiële Neder lands kampioenschap catamaran zeilen. Er worden tot en met vrijdag zes wedstrijden gevaren. Ruim 140 teams hebben zich hiervoor aange meld. In verband met het tijdstip van hoog water is de start dit jaar gepland rond 10.00 uur. Twee uur daarvoor is de zeilersbriefing. Afhankelijk van de wind worden de eerste finishers rond 13.00 uur weer op het strand van paal 17 verwacht. Feesttent Niet alleen het zeilen speelt deze week een belangrijke rql. Ook in de grote tent op het strand zijn volop activiteiten. Het zwaartepunt van de optredens ligt waarschijnlijk op de donderdagavond, de avond dat tra ditioneel veel Texelaars de tent be zoeken. Tussen 20.00 en 22.00 uur wordt het TROS-radioprogramma 3FM Live rechtstreeks vanuit de tent uitgezonden en zijn er optredens van onder meer rapper Ali B, Krezip en Beef. Ook de overige avonden is er livemuziek en de gehele zaterdag tre den bekende artiesten op. Het volle dige programma staat in een adver tentie in de Texelse Courant van vrijdag 3 juni. van de Texelse jeugd 'eer hebben zaterdag in Lis- ïk geholpen bij het bestrij- 'van een grote brand, in scène pet voor de jaarlijkse eind- stening. Daarbij wordt altijd een wsdanig grote brand nagebootst, 'al tiet niet mogelijk is deze met ploeg te bestrijden, zodat de selnemers moeten samenwer- en. In 2002 werd een soortgelijke an Wening gehouden op het terrein Tatenhove in Oudeschild. plaatse bleek dat de brand via een woonhuis was overgeslagen naar een loods. De OVD en de eerste bevel voerder besloten de brand op te schalen naar een grote brand met ongeval, zodat ook de korpsen van Nieuw Vennep, Rijssenhout, Amstel veen, Badhoevedorp, Heemstede en zelfs van Texel werden gealarmeerd, samen tachtig brandweerlieden groot. De twee ploegen van Texel kregen de opdracht de waterwinning op te bou- i ^!Sebevelvoerder Pieter-Pepijn Kooiman (rechts) overlegt met zijn collega uit Rijs- s en rie officier van dienst (links). twee precies kwam er een wen en vervolgens de brand in een gelding binnen bij de plaatse- werkplaats te bestrijden. Hierbij kre gen zij assistentie van de ploeg uit Rijssenhout. Om een binnenaanval in de werkplaats veilig te kunnen uitvoe- - naar het in brand staande ren. moesten eerst gas, zuurstof en - 'Stuurde Terwijl ze aanrijdend acetyleenflessen worden gekoeld. Toen er geen ontploffingsgevaar meer was, werd de binnenaanval in gezet. Inmiddels was bekend dat er nog iemand in de werkplaats moest ...a uiiimbii uij ub piaaise- aianncentrale, die de korpsen '■sserbroek en Zwanenburg, de 1130 J*Van dienst (OVD) en een hoog- - naar l. lerwiji zeaanrijaena 20a|sdat in brandweerjargon fegen ze te horen dat er door vT^nsme een ongeval had TOnden en eenmaal ter zijn. Om deze persoon te redden, moest eerst een brandhaard worden bestreden. Dit werd keurig gedaan, waarna het slachtoffer werd gered. Vervolgens klonk snel het sein 'brand meester' en kon het nablussen begin nen. Nadat alle materialen waren opgeruimd, werd de dag afgesloten met een barbecue. Over een paar jaar zal de Texelse jeugdbrandweer een soortgelijke oe fening op het eiland organiseren. Maar voor het zover is, wordt op 20 april 2006 een gewestelijke wedstrijd gehouden, waarbij 39 korpsen naar het eiland komen om te strijden om de grootste beker en een plaatsje in de landelijke finale. Nederwetten wint toernooi ZDH Nederwetten heeft zaterdag het toer nooi van ZDH gewonnen. In de finale wonnen de Brabanders verrassend van het favoriete Old Forward, dat afgelopen seizoen kampioen werd van de vierde klasse in het district Noord. De ploeg uit Wilhelminaoord (Drenthe) had de vier groeps wedstrijden zonder veel problemen gewonnen, maar kwam er in de finale tegen Nederwetten niet aan te pas en verloor met 0-3. ZDH scoorde één doelpunt te weinig om zich voor de eindstnjd te plaatsen en eindigde op de derde plaats. Het derde elftal van Texel'94 moest zich tevreden stellen met de vierde plaats, maar won wél van ZDH. In de oefen wedstrijden die beide Texelse ploe gen sinds een paar jaar geregeld te gen elkaar spelen, waren de Hoornders tot zaterdag steevast de beste. Roda'46 uit Leusden eindigde op de vijfde en laatste plaats. Texel'94 speelde in de openings wedstrijd tegen het organiserende HSV. De wedstrijd ging gelijk op, maar de Texelaars hadden in Robin Boogaard een uitblinker. Hij was door geen tegenstander te houden en scoorde drie keer. Omdat HSV hier slechts één treffer tegenover kon stel len, won Texel'94 met 3-1 In de tweede wedstrijd, tegen het tweede team van HSV, was Texel'94 heer en meester. Mede dankzij het goede spel van de debuterende Joyce Wassenborg en drie doelpun ten van Twan Weijers werd eenvou dig met 6-1 gewonnen. Ook tegen KGB ging het uitstekend. Kees van der Vis schakelde de gevaarlijkste tegenstander uit, terwijl Ricardo Bonne tweemaal doel trof, waardoor de eindstand 2-0 werd. In de laatste wedstrijd, tegen Uit geest, had Texel'94 aan een gelijkspel genoeg om winnaar van het toernooi te worden. De Texelaars lieten er ech ter geen gras over groeien. Koert Zegers liet sterk spel zien en Robin Boogaard maakte drie doelpunten. Daarna vatte Texel'94 het iets te ge makkelijk op, waardoor Uitgeest te rug kon komen tot 3-2. Toen de Texelaars weer even aanzetten, stond het binnen de kortste keren 5-3 en was de wedstrijd beslist. In de strijd om de penaltybokaal mochten acht spelers van ieder team drie strafschoppen nemen op de keeper van het damesteam van HSV. Texel'94 had bij de laatste training flink geoefend op dit onderdeel en die inspanningen werden beloond. Ze ven spelers scoorden twee keer, ter- Randstad Eilandcompetitie Eindstanden seizoen 2004-2005 (respectievelijk eindklassering, team en aantal punten) Gemengd 1Langeveld de Rooij 23 2. NIOZ 22 3. Slagerij Beverdam 18 4. Rabobank 18 5. Albert Heijn 17 6. Wessels Ontwerpt! 16 7. De Pilaar 15 8. De Wit Installatietechniek 14 9. Swier Groente Fruit 13 10. Bouwcenter Rab 8 11. NIOZ 3 1 Dames 1ste klasse 1. Timmer's Bakkerij 26 2. Slagerij lepe de Boer 21 3. Klif 23 19 4. Sportshop Texel 1 17 5. Bar Sportief 16 6. Slagerij Beverdam 2 15 7. Durper Drup 12 (Durper Drup degradeert) Dames 2de klasse 1De Krim 32 2. NBC Eelman Partners 20 3. Jozefschool 20 4. Natuurwinkel 20 5. B&B van der Vis en Den Boer 15 6. Zeilmakerij Texel 11 7. Schouwstra Transport 8 (De Krim promoveert, Schouwstra degradeert) Dames 3de klasse 1. Smash'68 26 2. Salon Martine/De Oorzaak 25 3. Foto de Waal 23 4. Bremakker 21 5. Smash'68 Piet Kooger 15 6. Remco Oostra Schilder 15 7. Aeolus Uitzendbureau 1 (Smash'68 promoveert) Heren 1ste klasse 1Maarco Bouw 27 2. Sportshop Texel 22 3. Cocky's Kapsalon 17 4. NIOZ 1 13 5. Paal 28/De Krim 17 6. Texelse Autocentrale 11 7. Kobeko 7 8. Tatenhove 1 6 (Tatenhove degradeert) Heren 2de klasse 1Tevoko 2 2. Randstad 3. Super de Boer 4. CVI 5. OSG 6. De Lindeboom 7. TESO 8. De Prinsen van Texel 9. Ecotiem (Tevoko 2 promoveert) (NB: Dat teams met méér punten soms lager zijn geëindigd dan teams met minder punten, komt doordat in de nacompetitie de teams uit de bo venste en de onderste helft van de ranglijst alleen nog elkaar troffen en met meer teams uit de andere helft.) Het Randstad Afvaltoernooi werd gewonnen door Foto de Waal (da mes). -Sportshop Texel 2 (heren) en Albert Heijn (gemengd).

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 5