Sarah en Maartje in 'De Tweelingtest' 2 TEXELSE COURANT (j eslaagd Achter de schermen Geslaagd Tr-ry. li (j eslaagd Veel bekijks voor Taptoe nieuwe stijl Medische zorg Hu'pver'emng {p Kerkdiensten oud Papier Radio Texel VRIJDAG 24 JUNI 2005 's Ochtends spreken ze af wat ze zullen aantrekken, op school had den ze jarenlang precies dezelfde rapportcijfers en als de één valt, kun je de klok erop gelijk zetten dat ook de ander niet op haar benen blijft staan. Hoewel je ze wel erg goed moet kennen om ze uit elkaar te kunnen houden, leken de 8-ja- rige Sarah en Maartje Bakker uit Den Hoorn niet genoeg op elkaar om door de voorronden te komen van De Tweelingtest, het nieuwe televisieprogramma van de TROS. Wél zijn ze in de aflevering van komende zondag (aanvang 20.15 uur) waarschijnlijk tussen het pu bliek te zien. Hun ouders, Mark en Jolanda Bak ker-van Tunen, hadden lang geaar zeld de tweeling voor het programma op te geven. 'Ze vallen toch al ge noeg op en eigenlijk willen we ze niet bijzonderder maken dan ze al zijn. Aan de andere kant waren we erg benieuwd hoeveel ze nou echt op elkaar lijken', vertelt moeder Jolanda. 'Ik heb zelf een tweelingbroer, dus ik weet wel een beetje wat het is. Of je een eeneiige tweeling bent, is heel moeilijk te bepalen. Maar we hebben er geen moment spijt van gehad dat we ze hebben opgegeven. Het zijn enige dagen geweest en voor die meiden was het erg leuk om driehon derd tweelingen bij elkaar te zien en eens een keer niet op te vallen.' De eerste van de twee bijeenkomsten in de Central Studio's in Utrecht werd er al voor aankomst één om nooit te vergeten. Toen ze op het NS-station informeerden of ze de juiste bus had den. zei de chauffeur: 'Kijk maar eens om het hoekje', waarna duidelijk werd dat het hele voertuig vol twee lingen zat. 'We hoefden niet te stem pelen. Die man had zelf een tweeling en wist hoe duur dat was', vertelt Jolanda Bakker. Koekenbakkers De foto van ons pannenkoeken- bakkende college die we vorige week in de krant hadden, wil maar niet van mijn netvlies ver dwijnen. Wellicht door de symbo liek. Want toen we ter redactie aandachtig naar de plaat keken, viel ons het een en ander op. Burgemeester Geldorp heeft dan wel het schort voor, haar pannen koek is een gedrocht dat aan alle kanten is gerafeld, alsof onze eerste burger niet het type is voor achter het aanrecht. Het baksel van Corrie Heijne is ook niet be paald egaal van vorm, alsof de inhammen symbool staan voor de kwaliteit van haar wethou dersschap. Nee. dan de pannen koek van Nel Eelman. Goed op kleur, rond van vorm, royaal van afmeting en ongetwijfeld heerlijk van smaak. Dat is iemand die weet hoe ze aan de pannen moet rammelen. Maar waar is de pan nenkoek van wethouder Annie Hin? Ze houdt alleen een bord vast. Zeker nog niet ervaren ge noeg om er wat van te bakken. Het is makkelijk om de spot te drijven met onze vier vrouwen aan het roer. Menigeen zal bij het zien van de foto hebben ge gniffeld. Terwijl wij als redactie steeds hebben vermeden om een clichébeeld ('Mens, ga toch koken') in onze krant te schetsen en zelfs de term vrouwencollege niet gebruikten, laten ze zich zelf achter het aanrecht fotograferen. Wat met wegneemt dat het een mooi stukje PR is waarvoor we ons hebben laten lenen, maar ten behoeve van de verstandelijk ge handicapte bewoners van de Burgerhoutstraat mag dat best een keertje. De foto straalt nog wat anders uit: vier zachtaardig, betrokken, behulpzame en moederlijke vrouwen, die ook nog eens voor veel plezier zorgen. Wij vragen ons af of ook de tweede woning bezitters die onlangs een ge meentelijke aanschrijving heb ben gehad er zo over denken. Of Piet Standaart. die meerdere malen een aanvaring heeft gehad met de burgemeester. Zelf kwam ik dinsdagavond tot mijn schrik in aanraking met haar resolute zijde, toen ze met een oorverdo vende hamerslag de bijna over de vloer rollende Maria van der Spek en Arthur Oosterbaan het zwijgen oplegde. De twee kemp hanen waren al de hele avond aan het donderjagen. Toen Van der Spek irï de kwestie over een bijdrage aan de N9 een opmer kelijke ommezwaai maakte en verkondigde 'morrend mee te gaan', had Oosterbaan zijn hoon al klaar. 'Jullie van de WD mor ren altijd.' Ook in de raad zitten bijzondere koekenbakkers. Gerard Timmerman In de studio kreeg de oudste van de tweeling een oranje bandje en de jongste een paars met een nummer om. Sarah: 'Ik kreeg het oranje bandje. Ik ben twee minuten eerder geboren.' Nadat ze een coach had den toegewezen gekregen, begon de selectie. Om te kunnen vaststellen hoe identiek de tweelingen zijn, had den de programmamakers een uitge breid testprogramma voor hen in petto. Niet alleen werden ze beoor deeld op goed waarneembare as pecten van hun uiterlijk, zoals lengte en gewicht, ook werden hun ogen bestudeerd en werd onder meer de dikte van het hoornvlies gemeten. Hoewel ze één centimeter en iets in gewicht scheelden - een verschil dat al bij de geboorte bestond - werd vastgesteld dat Sarah en Maartje behoorlijk op elkaar lijken. Treffend waren de gelijkenissen in de motoriektest, waarbij ze aan weers zijden van een scherm werden neer gezet, zodat ze elkaar niet konden zien. Ze kregen onder meer de op dracht een fles open te draaien, een kaartspel te schudden en een deur te openen. Jolanda: 'Het was heel apart. Mij valt normaal vooral op hoe verschillend ze zijn, maar het was nu toch duidelijk een tweeling. Ze deden bijna alles precies hetzelfde.' Alleen bij het ramen lappen werd een ver schil zichtbaar. 'Ik deed dat met mijn rechterhand en van links naar rechts', vertelt Maartje terwijl ze het voordoet. 'En Sarah deed het met haar linker hand en van boven naar beneden.' Jolanda: 'Daar vonden ze het hele maal met zo'n verschil. Ze deden het namelijk exact gespiegeld.' In het dagelijks leven zijn de zusjes vrijwel onafscheidelijk, hoewel vooral Maartje nog wel eens haar eigen weg wil gaan. 'We hebben veel dezelfde kleren. Maar soms doet ze iets aan dat ik niet heb en dat vind ik met leuk', vertelt haar zus. Bijna verdacht wa ren de exact identieke school rapporten die ze in groep 3 en 4 kre gen, maar hun juffen verklaarden naar eer en geweten te hebben geoor deeld. Bij hun laatste rapport, in groep 5, had de één een half puntje meer voor taal en de ander voor re kenen. Op aandringen van hun ouders be sloten de zusjes afgelopen zomer wat diversiteit aan te brengen in hun hob by's. Maartje ging op atletiek en bij de majorettes van DEK, Sarah koos voor dansles en de gymafdeling van ZDH. Hun 'solo-optredens' waren van korte duur, want komend seizoen gaan ze weer samen verder. 'We wil len liever bij elkaar, maar dat mag met van mama', wijst Maartje lachend met een beschuldigend vingertje naar haar moeder. Ondanks alle gelijkenissen kregen ze onlangs van de TROS te horen dat ze niet genoeg op elkaar leken om voor het vervolg in aanmerking te komen. Erg jammer vonden Sarah en Maartje dat met, ook al omdat ze bij de halve finale, die zondag wordt uitgezonden, wél welkom waren als publiek en ze bovendien de bekende presentatrice Caroline Tensen al een hand hebben mogen geven. Erg spannend vinden ze het dat ze sinds kort staan ingeschreven bij een castingbureau. Jolanda: 'Er waren mensen die er bij de televisie opnamen op aandrongen. Wij zijn er niet zo happig op, want de school gaat voor. Maar die meiden hadden het zelf al geregeld.' Ook bij hen zelf heeft de twijfel inmiddels toegesla gen. sinds ze werden afgewezen voor een tv-reclame voor het automerk Toyota. Verontwaardigd: 'We moes ten de hele middag vrij nemen, maar het duurde maar een kwartier en toen hoefden ze ons ook niet eens.' Debby Sangers (23) uit Den Burg is aan de InHolland PABO in Alkmaar geslaagd voor de vierjarige opleiding tot lerares basisonderwijs. Haar laat ste stage liep ze op de Jan Drijver- school in Den Hoorn, waar ze door ziekte van één van de leerkrachten de laatste maanden als invalkracht aan de slag kon. Ze hoopt op een vaste aanstelling op Texel. Oud-Texelse Afra Meijer is aan de Hogeschool Inhclland in Alkmaar ge slaagd voor de studie Assistent Ac countant. Zij is werkzaam bij BDO CambsObers Accountants en Belas tingadviseurs in Alkmaar. n Maartje (links) en Sarah Bakken We willen liever bij elkaar... Deel Razende Bol tijdelijk afgesloten Om zeehonden en vogels rust te gunnen, is een deel van de Ra zende Bol afgesloten voor bezoe kers. Het afgesloten gebied is aan gegeven met borden. Het afsluiten van de noordwestzijde van de zandplaat is opgenomen in de gemeentelijke verordening Wadden zeegebied (zie zeekaart nummer 1811.2 editie 2005). Ook het invaren van de baai aan de noordwestzijde geeft grote kans op verstoring en de aanwezigheid van mensen kan de Verjaardagscadeau voor Tesselhuus Gasten die het verjaardagsfeest van Dirk Haker bezochten, brachten ge zamenlijk €310.- bij elkaar voor het Tesselhuus. Haker had voor zijn ze ventigste verjaardag de voorkeur ge geven aan een gift voor dit doel bo ven andere cadeaus. 'Ik draag het Tesselhuus een warm hart toe. Het is goed dat gehandicapte mensen ook op vakantie kunnen en daar draag ik graag een steentje aan bij', ver klaarde hij. Voorzitter Jan Bloem toonde zich verheugd met de gift. 'Het bestuur van het Tesselhuus moet alles op alles zetten om de benodigde gelden bij elkaar te krijgen voor de vakantieweken van dit jaar. Hiervoor zijn initiatieven als deze onmisbaar.' Winst Siebinga op EK escrima Menno Siebinga heeft op de Euro pese kampioenschappen escrima in Berlijn een eerste en een derde prijs veroverd. De 26-jarige Texe laar was één van de tien Nederlan ders die waren afgevaardigd om mee te doen aan de wedstrijden in deze Filippijnse vechtsport. In to taal waren zo'n 150 sporters uit tien landen bij elkaar in de Duitse hoofdstad. De eerste prijs, een gouden medaille, veroverde Siebinga op het onderdeel vormlopen. Daarbij deden de deelne mers een twee minuten durende kür, waarbij ze een denkbeeldige tegen stander met voorgeschreven bewe gingen bestreden. De bronzen me daille voor de derde prijs behaalde Siebinga op een onderdeel waarbij met behulp van een stok en een be schermend pak daadwerkelijk werd gevochten. De Texelaar deed mee in de gewichtscategorie voor deelne mers onder de 61 kilogram. dieren ervan weerhouden de zand plaat op te gaan. Voor zeehonden is het aan land kunnen rusten en opwar men van groot belang. Naast de gesloten zeehondenrust plaats is een deel van de Bol afgeslo ten in verband met de daar broe dende dwergsterns. Bezoekers wor den geacht rekening te houden met de broedende vogels door zich met binnen de borden te begeven, hon den aan de lijn te houden en met te vliegeren in de buurt van het broed gebied. De nesten van de dwerg sterns zijn onopvallend en daardoor erg kwetsbaar. Van de driehonderd in Nederland broedende paren broeden er tien aan de noordzijde van de Ra zende Bol. Intrede dominee in kerk De Waal In de hervormde kerk van De Waal begint zondag 'om 14.30 uur de intrededienst van ds. K.F. Klaassen, de nieuwe predikant van de her vormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn. Dominee Klaassen zal wor den bevestigd door ds. Vroeginde- weij. Na de dienst is er in het dorps huis gelegenheid nader met de nieuwe predikant kennis te maken. Eventuele sprekers dienen zich van tevoren aan te melden bij Henk Tjep- kema. De organisatie wijst erop dat de par keerruimte in De Waal beperkt is. Dirk Trap (18) uit Oosterend is aan het Horizoncollege in Heerhugo- waard geslaagd voor het examen tweede monteur en vervolgt zijn op leiding tot eerste monteur. Hij is werk zaam bij Garage Westend in Ooster end. Rouvoet bij Radio Texel In het programma Pietelepote spreekt zaterdag Kamerlid André Rouvoet van de Christen Unie op Radio Texel over normen en waarden. Rouvoet gaat met de kinderen in de studio in discussie over door hemzelf inge brachte stellingen. Pietelepote wordt uitgezonden van 17.00 tot 18.00 uur via 106.1 FM. Voor mensen die met de auto komen, is parkeerruimte gerealiseerd op het erf van de familie Van Heerwaarden, Polderweg 9. Deze parkeergele genheid - op korte afstand van de kerk - wordt met borden aangegeven. Mensen die op de Bomendiek parke ren, dienen er rekening mee te hou den dat zij het overige verkeer niet hinderen. De Taptoe nieuwe stijl, die was om gedoopt in Midzomer Muziek Festi val, is dinsdagavond een groot suc ces geworden. Niet langer traden de fanfarekorpsen en -drumbands van KTF, Excelsior en DEK afzonderlijk op, maar was één groot orkest ge vormd, dat in totaal zo'n honderd muzikanten telde. Eén van de rede nen was dat vooral de oudere fanfareleden het geen leuk vooruit zicht vonden een uur lang afwisse lend te staan en te marcheren. Op het kleine uit de drie korpsen gefor meerde wandelorkest na, hadden alle muzikanten een stoel gekregen, waardoor ze zich beter konden con centreren op hun spel. Dat klonk daardoor een stuk voller en krachti ger dan in voorgaande jaren, zodat het voor de zeer vele toeschouwers, die zich koesteren in de zon, een feest werd om naar te luisteren. De vertolkingen van uiteenlopende klas siekers als Rock around the Clock, Copacabana en de African Sym phony werden met een klaterend applaus beloond. Jammer was alleen dat de muzikanten nogal dicht tegen het raadhuis aan zaten, waardoor ze vanaf grote delen van de Groene- plaats maar matig zichtbaar waren. Het grootste deel van het plein was opengehouden voor de shows van de majorettes, maar zij hadden in de meeste gevallen een overvloed aan ruimte. Alleen bij de gezamenlijke optredens werd het iets voller, maar zelfs in die gevallen had het orkest wel wat meer toenadering kunnen zoeken. Overigens oogstten ook de verrichtingen van de majorettes, die veelal op muziek van een CD dans ten, veel lof. De meeste aandacht trokken die van DEK, die zich alle maal hadden uitgedost als Pipi Lang kous, met grote vlechten in het haar en twee ongelijk gekleurde kniekou sen. (Foto Joop Bommata) Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feest dagen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669: 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord- Holland. Voor alle hulp, zorg en informa tie, ook voor het berekenen van de ei gen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en ver zorgende hulp: Schoonoordsingel 4> Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoev oordsingel 44, Den Burg. tel 0% 4636549. Spreekuur elke werkdag»? 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over wikkeling, voeding, opvoeding en», zorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg, n 314887, Geopend elke werkdag tuss? 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werkdi van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg i voor opname in verpleeg- en verzorg^ huis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Cc- vragen via tel. 0223-650270. Opname advies van huisarts of specialist, Mondhygiëniste: Natasja Botten»! tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, DenBj^l tel. 312112. Maandag t/m vrijdag 8OC-j 17.30 u.: zaterdag 10.00-13.00 15.00-17.00 u.; zon- en fi 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buit»! die tijden alleen voor spoedeisende^) vallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noord holland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoed eisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Steunpunt Brijder- stichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tij dens kantooruren, tel. 314781; www. brijder.nl. Psycholoog: J. van den Berg, tel. 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarmering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tsl 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u..M Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg T« 312696. Kustwacht: Voor meldingen vansc*f|B pen en zwemmers in nood: tel. 31627! Chemicaliën op het strand: Be8 brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Teie crisisopvang huiselijk geweld, tel. 022' 321001, dag en nacht bereikbaar. Jongeren Informatie Punt: voom gen en advies over wonen, werken,s. die, recht, relaties, seksualiteit, ver» vingen en vrije tijd. Openingstijd* dinsdag en woensdag van 15.0C 17.00 uur: d'Ouwe Ulo, Wilhelminat» 1, Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan Ti geren bij problemen en voor opvoeding is ondersteuning aan ouders. Spree*., ma, elke donderdag in d'Ouwe Ulo, Wilhs «v minalaan 1Den Burg. Voor aanmettrj informatie en advies: 0900 2223330,:' l, dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden Zondag 26 juni 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. H.J. Oortgiesen uit Ede. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 14.30 u. bevestiging ds. K.T. Klaassen. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds. F. van Helden, Waddendient, poëziedienst. De Cocksdorp: dienst in Oosterend. Oudeschild: dienst in Oosterend. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooster end: 10.00 u. en 18.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. P. Emans uit Apeldoorn. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg, Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de vol gende straten: 1. Noordwester, Duin- reep, Zeebries, Vloedlijn, Golfslag, Vaargeul, Schoorwal, Gasthuisstraat - aanleunwoningen, Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Pontweg. TEXELSE# SE^COURANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onit oa»ertenliKonIracl»n «n aanbiedingen daartoe zijn van loepasvng de Regelen voor hel Adverteni,ewezen van de Stichting ROTA gevestigd te Amsterdam zoals Kamer van Koophandel en FaDneken van de Regelen voor het Advertenliewe: Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar 34.65 33,05 Per jaar 67.50 65.35 i* Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. herenkoor. De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbin lezing, 10.30 u.: Hoe is uw verhoud^ met God? Wachttorenstudie, 11.20 u.: Jehovr wegen leren kennen. Klimaatverandering: *S3| elk jaar wordt het warmer, maar ook in de mensenharten'' 1 HIT tL. Werk a™ 4= weg[- BRON GEMEENTE TEXEL clu Van 26 juni tot 2 juli zijn de volgende»* gen afgesloten in verband met wf- S; zaamheden (wijzigingen en incidents =e afsluitingen voorbehouden): Den Burg: Hallerweg tussen deliew- straat en de Kadijksweg, incl. kruising Oosterend: Mulderstraat tussen deCc Bremerstraat en Vliestraat; Oudescf* Loodssingel tussen Trompstraat Heemskerckstraat; De Waal: Polderwf tussen De Staart en Laagwaalderwe} Eierland: op de Slufterweg geldt eer éénrichtingsverkeer op het gedee# Hoofdweg richting Postweg. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Peter (muziek) 20.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boe* 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramna Vandaag: Kamerlid André Rouvoet vanIM Christen Unie spreekt over normen eru den. 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit Maarten! Oosterend 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (N< 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en I 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den 54 Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u. Natuurwijzer (herhaling van zcrt 21.00 u. Reggae on the move (muziek 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplateni 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramr» (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geesteii|k programma, met vanaf 19 verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met.Met andere opnames van de Ta- Den Burg. 20.00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2