Haan kraait victorie i/oor Vincente Valley Sp°rt TEXELSE 7 COURANT 3e Wederom succes Texelse paardenfokker Klaverjaskampioenen op dreef Tj1 Kerkdiensten jyjeciische zorg Hulpverlening oud Papier BL JTe,'kaan dc weg Radio Texel 1Q6. VRIJDAG 4 NOVEMBER 2005 aats e Valley (rechts) aan kop tijdens de Productendraverij in Wolvega. (Foto Wlm Huybers) liken iandi Wat paardenfokker Nico van nder leerwaarden een paar jaar gele- het nieuws haalde met de ecesvolle draver Pacific Valley, >ft ook een ander door hem ove-feokt paard zijn visitekaartje dt u gegeven. De tweejarige hengst del ncente Valley bleef tijdens de <oof oductendraverij in Wolvega, belangrijke klassieker, de incurrence de baas. Insiders Hetj «wachten dat dit paard ook in Moki toekomst een belangrijke rol verdeling van het vorstelijke 4 teiJijzengeld zal spelen, d tus kiem voor het succes werd al in icemiOO gelegd, toen Van Heerwaarden Spirt n tip kreeg van paardenvriend en iig w mpagnon Ab Zaman dat de mer- Czarin Winspield te koop was. n fokmerrie die zich heeft bewe- deVV i, doelt hij op Milo Windspiel, ihard foroer van Vincente Valley en een succesvolle draver. Zaman en imwfr Meerwaarden kochten de mer- Idert en brachten deze naar een stoe- ibaan m Normandië, waar hij werd dekt door de hengst Extreme )osti nou. Die keus was niet willekeu- 'Czarin Winspield is een wat nden^euze merrie. Daar hebben we hengst bij gezocht die wat sto- s is. Want als het veulen een Stakker wordt, komt er als draver Qfl 5 van terecht.' Als paardenfokker <7v udt Van Heerwaarden de pres- van de dravers scherp in de Hij kijkt naar races in Italië, ikrijk en andere voor de draf- toonaangevende landen. 'De ;te fout die je als fokker kunt *en, is om niet om je heen te en Je moet de ontwikkelingen i drafsport bijhouden.' Gevraagd de afstamming van de hengst Van Heerwaarden moeiteloos prestaties van het voorgeslacht Zijn opa, Baltic Speed, is bij en Inbeeld een beroemdheid in de e aa ®iigde Staten. is tes kwaliteit van de nakomeling was ie w '«en verwachting. 'Een knaap pers 'een veulen, mooi. hoog op de »der. ren en goed ontwikkeld. En wat t vW héél belangrijk is: heel rustig, het groeide probleemloos op. kwamen voor een dilemma te staan: zelf houden of verkopen. Uit eindelijk hebben we gezegd: we zijn fokkers, geen pikeurs.' Beslo ten werd het veulen als jaarling aan te bieden op een eliteveiling. 'Is dat wel een jaarling?', infor meerde een keurmeester, die tijdens de keuring in Emmeloord onder de indruk raakte van de grootte van het dier. Vincente Valley werd voor €13.000,- verkocht aan Fer Visser van 'de stal Vibelzee en JDS Racing, een autoriteit in de wereld van de springpaarden en dravers. Ook een professional die de naam heeft uit sluitend het allerbeste te willen. Van Heerwaarden: 'Dan weet je dat zo'n paard goed terechtkomt, zeker met Kees Kamminga als trainer.' Gezien de voortvarende ontwikkeling van het paard werd besloten om het dier te uitlaten komen in de Producten Selectie van tweejarigen, die het glansrijk won. 'Normaal zijn paarden op die leeftijd wat slungelig en ben ik er niet zo happig op dat ze in zo'n race meelopen.' Maar de roem was Vincente Valley al vooruitgesneld. Ook voor de zogeheten Produc tendraverij was het paard favoriet. 'Ga maar alvast naar de winnaars- cirkel', kreeg Van Heerwaarden vóór de start als advies, dat hij zelf overigens nog het meest in twijfel trok. 'Eerst maar eens zien.' Maar gereden door Ruud Pools volbracht de hengst het hoogtepunt van het Wolvegase drafsportspektakel op glorieuze wijze. Bij aanvang van de mijlskoers nam het paard in een deelnemersveld van negen paarden gelijk de kop, om daarna de con currentie te laten komen en er in de laatste bocht vandoor te gaan. 'De snelheid van Baltic Speed en de inhoud van zijn moeder', analyseert Van Heerwaarden. 'Bij het fokken van een paard komt altijd wat geluk kijken, maar dit is wel zoals we het hadden bedoeld. Na afloop van de race was Vincente Valley nog vol komen fris, terwijl je aan de andere paarden kon zien dat ze een veel zwaardere reis achter de rug had den. Een imponerend paard dat de koers dicteerde.' De overwinning leverde de eigenaar een prijzengeld op van €12.000,- en een enorme publiciteit. 'De haan kraait overal victorie', toont Van Heerwaarden een dikke stapel tijd schriften en kranten waarin de over winning van het door hem gefok te dier breed wordt uitgemeten. De stal van Van Heerwaarden en Zaman oogst niet alleen publicitaire roem, er zit ook een financieel voor deeltje aan. Als winnende fokker kreeg hij een mooie trofee en van al het prijzengeld dat Vincente Valley in Nederland bij elkaar loopt, gaat er tien procent naar de fokkers. Maar wat betreft de eigenaar zal het daar zeker niet bij blijven. Visser wil de jonge ster in januari laten meelopen in een koers voor driejarigen op de Parijse renbaan Vincennes, het Mekka van de paardensport. Spijt dat hij het dier heeft verkocht, heeft Van Heerwaarden niet. 'Hij loopt voor een goede stal, dit is echt het beste voor het paard.' Zes op een rij voor Jaap Dros Jaap Dros heeft in de interne competitie van schaakclub En Passant voor de zesde maal op rij zijn partij gewonnen. Na een overwinning op titelhouder Van Es versloeg hij ditmaal de num mer vier van verleden jaar, Dick van Barneveld. De 'grote drie' van En Passant, Jaap Dros, Tho mas Richter en Gerard van Es, staan na zes ronden respectieve lijk eerste, tweede en derde op de ranglijst. Dick van Barneveld wilde met op het scherpe spel van Dos wachten en ging direct zelf vol in de aanval. Na pionnen op f4 en g4 te hebben geposteerd, bestookte hij de zwarte koning van Dros met zijn stukken. Jaap Dros verblikte of verbloosde niet, pareerde de aanval en maakte de partij bekwaam af. Gerard van Es won van Jaap de Wijk. In een Aljechin-verdediging maakte Jaap de Wijk een foutje en kreeg Van Es voordeel dat tot winst leidde. Taeke van Lingen kreeg alle kans om te winnen van Paul Eelman. Hij kon kiezen uit meerdere mogelijkheden die tot winst zouden leiden. Van Lin gen koos echter voor een pionzet die zijn mooie stelling volledig vast zette, waarna remise onvermijdelijk was. Schaken is een spel waarbij een goede partij met één zet tot een drama wordt, ondervond ook Van Lingen. In de strijd tussen Martin en Ferry van Tatenhove trok Martin aan het langste eind. Het was zijn eerste overwinning dit seizoen. Abe Zijm won van Frans Eijgenraam. Dat was een mooi punt. want Eijgenraam had dit seizoen alleen nog maar verloren Van Dros. Meer informatie over En Passant staat op de web site www.esstexel.nl/ep. Tussenstand ranglijst: I.Jaap Dros; 2.Thomas Richter; 3.Gerard van Es; 4 Dick van Barneveld: 5 Abe Zijm; 6.Jaap de Wijk, 7.Frans Eijgenraam. 8.Rinus Vittali; 9.Willem Otten; 10.Piet Bakelaan II.Piet Comelisse; 12 Paul Eelman. l3.Taeke van Lingen, 14.Dirk Rijneker: 15 Martin van Tatenhove; 16.Nanning Kikkert; 17.Ferry van Tatenhove. Randstad Eilandcompetitie Programma 8 november: Veld A: 18 30 Zeilmakenj-Jozefschool B&B 19.15 B&B-Natuurwinkel Jozefschool 20.00 Koetshuis-Tatenhove 1 Randstad 20.45 Randstad-CVI Koetshuis 21.30 Ecotiem-NIOZ 2 CVI 22.15 Prinsen v. Texel-TESO Ecotiem Veld B: 18.30 Albert Heijn-NIOZ 3 Wessels 19.15 Rabobank-Wessels NIOZ 3 20.00 Inteneurbouw-Rab NIOZ 2 20.45 NIOZ 2-De Wit Rab 21.30 L&R-OSG Slagerij Beverdam 22.15 Slagerij Beverdam-Pilaar OSG Veld C: 18.30 Klif 23-Sportshop De Knm 19.15 Timmer-De Krim Klif 23 20.00 lepe de Boer-Bar Sportief NBC 20 45 Smash'68-NBC Bar Sportief 21.30 Bremakker 1 -Oostra De Waal 22.15 De Waal-Paracentr. Bremakker 1 Wedstrijdleiding: Timmer's Bakkerij en Gertha (tel. 322434). Uitslagen 1 november. Café de Kuip-Tatenhove 12-1; Texelse Auto- centrale-Kobeko 2-1Paracentrum Texel- Smash'68 Piet KoogerO-3; Bremakker 1-Foto De Waal verplaatst naar 29 november, aan vang 22.15 uur; Inteneurbouw Texel-Ecotiem 1-2; Het Koetshuis-De Prinsen van Texel 3-0; De Pilaar-NIOZ 3 2-1, Wessels Ontwerpti-De Wit Installatietechniek 2-1; Albert Heijn-OSG 3-0; Rabobank-Bouwcenter Rab 3-0; NIOZ 2- Langeveld de Rooii 1 -2; Slagerij Beverdam- Inteneurbouw Texel 1-2. Jozefschool-Durper Drup 2-1: NBC Eelman Partners-Natuur- winkel 3-0; Smash'68-Zeilmakerij Texel 2-1; Klif 23-Timmer's Bakkerij 1 -2; De Krim-Slage- rij Beverdam 2 1-2. IJsclub Den Burg Bij boekhandel Het Open Boek aan de Binnenburg in Den Burg kunnen gedurende de maand november ledenkaarten voor IJsclub Den Burg worden afgehaald. De kaarten kos ten €5,- voor volwassenen en €2,50 voor kinderen tot en met 15 jaar. Wie tijdens een vorstperiode lid wil worden betaalt €10,- (kinderen €5,- Eenmalige toegang tot de baan kost €1,50. Kinderen tot en met zes jaar hebben gratis toegang. id kJ entng rmatf :f/ederom verlies voor De Mareis or het n ges 1 beha uilen* vincente lley kra victorie Winnend debuut Vincente Valley Collage van koppen in kranten en tijdschriften van de laatste tijd. Regerend kampioenen Erik Boog aard en Rob Stapersma hebben de vijfde speelronde van Kla- verjasclub Den Burg gewonnen. Fenny en Rob Caspers namen de leiding in het algemeen klas sement over van Cees Vinke en Carlo Bos. Erik Boogaard en Rob Stapersma lijken serieuze plannen te hebben hun titel te prolongeren. Ze zetten een stap in de goede richting door de vijfde ronde op hun naam te schrij ven. Vooral in de openingspartij leken ze op weg naar een hoge score door meer dan 2300 punten bij elkaar te spelen. Daarna werden de scores wat lager, maar het puntentotaal van 7168 was voldoende voor de rondewinst. Dankzij dit resultaat staan de club kampioenen voor het eerst dit jaar in de top drie. Femmy Schuring en Frans Bos waren vorig jaar steeds onderin het klassement te vinden, maar dit jaar doen zij het uitstekend. Met hun partij van 7123 speelden zij al voor de tweede keer boven de 7000. Het was jammer dat de tweede partij een beetje in het water viel, anders had er een nog veel hogere score in gezeten. Bos en Schuring stegen in het klasse ment van de zevende naar de vierde plaats en hebben uitzicht op meer. Bart Weijdt en Willem Koomen zetten hun herstel van vorige week door en wisten voor het eerst dit seizoen de grens van 7000 punten te slechten. Zij scoorden 7045 punten goed voor een derde plaats. Zij stegen van de achtste naar de zesde plaats in het klassement en komen zo weer in de buurt van waar zij horen: in de top. Fenny en Rob Caspers konden hun superscore van vorige week met her halen, maar waren met 6843 punten toch weer prima op dreef. Dankzij dit resultaat namen zij de kop van het klassement over. Ernst Ellen en Jitze de Vries behaalden nog geen opval lend hoge scores, maar hebben wel de regelmaat te pakken. Deze week mochten zij 6733 punten bijschnjven. Dat was goed voor de vijfde plaats in deze ronde en weer twee plaatsen winst in het klassement, waarin ze naar de achtste plaats stegen. Het rondegemiddelde kwam met 6309 voor de tweede keer dit jaar boven de 6300. Het aantal marsen was met 33 redelijk hoog. In het algemeen klasse ment hebben Fenny en Rob Caspers nu de leiding, met een kleine voor sprong op Cees Vinke en Carlo Bos. Erik Boogaard en Rob Stapersma bezetten nu de derde plaats. De ver schillen zijn nog steeds klein, dus het blijft stuivertje wisselen in de top. mals in del iruiki ijking =t herenteam van basketbal- n.'ln fniging De Mareis is zondag briefs eigen eiland opnieuw tegen nederlaag aangelopen. Een i volledige selectie was niet staat tegenstander Hoppers ïoïce t verlies naar huis te sturen en ve^ftaor met 51-61. zekej eerste twee kwarten ging het igerlelijk gelijk op, zij het dat Hop 's steeds een kleine voorsprong rust was het verschil vijf et ooj r'Sn. Na de hervatting scoor- looft Ene Heijenk binnen een minuut j-hot! «punten en was de stand bijna evenwicht. De Texelaars kon- bond NBB twee competities heeft samengevoegd, waardoor er nogal wat krachtverschil is. Zondag speelt De Mareis in Den Helder tegen MSV Zeemacht 2, ook een team dat veel hoger heeft gespeeld. Coach Ruud Verstraaten hoopt dat de wedstrijd tegen Hop pers een goede oefening is geweest. 'De jongens willen teveel, te snel er moet rust komen in het team Veel onnodig balverlies, slechte passes en het met uitspelen van kansrijke situaties zijn volgens hem de oor zaak van de matige seizoenstart. De Texelse punten werden gemaakt door Babis Papadopoulos (17), Nico Kikkert (12), Pieter Dogger (10), Eric Heijenk (4), Eric Venneker (3), Jaap de Wijk (3) en Ruud Verstraaten (2). Zaalvoetballers verslikken zich De zaalvoetballers van Texel'94 hebben zich maandag in Heerhugo- waard lelijk verslikt in FC Mariene. De tegenstander, die met slechts zes punten op de vier-na-laatste plaats van de ranglijst stond, ver raste met een zege van 3-1. Met Rob van der Stap in plaats van Gerrie Plaatsman als coach op de bank ging Texel'94 sterk van start. De ploeg kwam al in de vierde minuut op voorsprong, toen Tim Kedde een samen met Benjamin Eijkhof opge zette aanval prachtig afrondde. Maar in plaats van door te gaan, boden de Texelaars hun tegenstander door slecht verdedigen de kans op gelij ke hoogte te komen. Keeper Roel Blonk was kansloos. In de tweede helft speelde Texel'94 opnieuw sterk, maar het lukte niet te scoren. Een forse tegenvaller was het uitvallen van Eddy Muric, die met een schouder uit de kom op een brancard van het veld werd gedragen. De gasten waren van slag en Mariene profiteerde meedo genloos door snel achter elkaar twee doelpunten te maken. De wedstrijd leek gespeeld, maar de Texelaars gaven zich niet zomaar gewonnen. Ze verrasten met snelle counters, waarbij Edgar Klippel en Ralph Koning zich om beurten in de aanval lieten zien, maar de spitsen konden niet profiteren van hun voorbereidende werk. sneW "echter met doordrukken. Chris en Eric Venneker, beiden kgoed voor veel punten, assists "zet, hadden hun dag met en ingd *n Babis Papadopoulos en Nico iefscfi M bleven met enige regelmaat t ovf °'en. De verdedigers van het Je ree to uit Hoorn speelden goed en "tl top en waren bovendien flink oi de maat, waardoor de Texelse mannen' nogal eens werden het Stopt. Daarnaast scoorde Hop- *veel zogenoemde driepunters, schoten van afstand die moei te verdedigen zijn. Opgemerkt ook worden dat basketbal- Verdiende remise zaalvoetbalsters Het eerste damesteam van zaal voetbalvereniging Klif heeft woensdag een zwaar bevochten gelijkspel behaald. Tegen het sterke Watervogels 2 werd het in sporthal Ons Genoegen 2-2. De verwachting dat het een moeilijke wedstrijd zou worden, leek al in de eerste minuten uit te komen. Maar na ruim een kwartier bikkelen was het toch Klif dat het eerste doel punt maakte. Door goed doorzetten bracht Hilmar Hof Claudia Segers in scorende positie. De dames van Watervogels toonden zich niet onder de indruk. Even later was keepster Marit Tuitman kansloos tegen het harde schot dat de bekro ning vormde van een snelle aanval. Toen het ondanks mooi verdedigend werk ook nog 1 -2 werd voor Water vogels. leken de gastvrouwen in pro blemen. Klif bleef echter volhouden en zette enkele mooie aanvallen op Annie Brouwer was ervan overtuigd dat ze de gelijkmaker scoorde toen de keepster van Watervogels zich verkeek op een hard schot en de bal uit haar handen in het doel rolde. De scheidsrechter oordeelde echter dat de bal de doellijn niet was gepas seerd en wilde van geen doelpunt weten. Zes minuten voor het einde kreeg Klif alsnog de beloning voor de noeste arbeid, toen Wilma Tijsseling de tweede Texelse treffer maakte en daarmee een gelijkspel uit het vuur sleepte. Woensdag 23 november speelt Klif in Ons Genoegen tegen koploper Zeemacht 1 Van Rijsselberghe weer in oude vorm Surfer Adriaan van Rijsselberghe heeft zijn oude vorm hervonden. Nadat hij mede als gevolg van materiaalpech korte tijd met een terugslag kampte, eindigde hij dit weekend tijdens de strijd om de Regiocup op het Tjeukemeer als eerste. De Texelaar streed in de klasse slalom en formula in een deelne mersveld dat bestond uit surfers uit Noord-Holland, Friesland en Groningen, waarbij ook een enkele buitenlanders de plank beklom. Met een redelijk windje, kracht vier tot vijf, ging het zeilen hem voortva rend af. 'Ik heb bijna alle wedstrij den gewonnen', berichtte hij aan de redactie. 'Een flinke oppepper, omdat het de laatste tijd niet zo lekker ging. Als het met het materiaal niet wil, gaat het surfen ook minder.' Ook broer Dorian was van departij. Hij deed alleen mee aan de eerste serie wedstrijden en eindigde daar bij als tweede. Tijdens de tweede serie moest hij wegens een reis naar Denemarken verstek laten gaan Meer informatie op www. regiocup.nl. Zondag 6 november 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg; 10.00 u. gezamenlijke dankdagdienst in de gereformeerde kerk, ds. PA den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg; 10.00 u gezamenlijke dienst met hervormden, dankdag, ds. P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 10.00 u. ds. K.F. Klaassen. Den Hoorn: 9.30 u. ds. K.F. Klaassen. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u ds. C. der Neder landen: 18.00 u. dhr. M.D Kuiper, oogstdienst. De Cocksdorp: 11.00 u. dhr. M.D. Kuiper, oogstdienst. Oudeschild: 18.00 u. ds. C der Neder landen. oogstdienst GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Ooste rend: 10 00 u. en 16 00 u leesdienst, DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser, extra collecte voor gemeenteopbouw. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg 10.00 u. ds. A. Kleijne uit Soest. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg 10.45 u. dameskoor. Oudeschild: 9.30 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg: Openbare lezing. 10.30 u.: Wanneer zal er een eind komen aan het zuchten van de menselijke schepping? Wachttoren studie, 11.20 u. Blijf waakzaam - Het uur van het oordeel is gekomen! Van wat we ontvangen kunnen we bestaan pas als we geven gaan we lever, Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post. tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informa tie te knjgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk. De Ruyter- straat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14 00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0223-650270. Opname op advies van huisarts of specialist Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104 Apotheek: Weverstraat 95. Den Burg. tel 312112. Maandag t/m vrij dag 8 00-17.30 u zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17.00 u zon- en feestdagen 11.00-12 00 en 16.00- 17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is dagelijks open van I 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 112. Het bureau in De Koog, Brink 6, is geopend op maandag van 9 00 tot 13.00 uur en op dinsdag en donder dag van 13.00 tot 17.00 uur. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11Den Burg, tel 312527 Psycholoog: J van den Berg, tel 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring. klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton. Beatnxlaan 43, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270 Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehouse Texel, cnsisopvang huiselijk geweld, tel. 0222- 321001, dag en nacht bereikbaar. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders. Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12 30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10, 1793 EH De Waal Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te giote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten. 2. West straat, Hollewal, Lijnbaan, Pater Witteplein, Molenstraat, Molend warsstraat. Van 7 tot 13 november zijn de volgende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Oosterend: Kotterstraat afgesloten. De Dennen: Monnikenweg tussen Tem- peliersweg en Ploegelanderweg. vanaf woensdag 9 november afgesloten. Den Burg: Waalderstraat, tussen Bemhard- laan en Maricoweg afgesloten TEXELSE SE-^COURANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Romme'.s Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar €34,65 33,05 (automate Per jaar 67,50 65.35 imotolmi Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Peter (muziek) 20.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: Bezoek uit Canada. En een gesprek over Halloween en Sint Maarten. 18.00 u Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit hervormde kerk Den Hoorn 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en nterviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.45 u Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Op uw verzoek 'verzoekplaten) 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met.. (Texelaars in het nieuws) 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7