TEXELSE J coURANT De Koog verliest opnieuw iatige wedstrijd meiden Texel'94 pectaculaire winst Texel'94 op koploper n ÉN ZDH koelbloediger dan Succes Jip?! DINSDAG 8 NOVEMBER 2005 l-meidenteam van Texel'94 kwam zondag matig voor de dag. (Foto Huub s/aarsj MA1-team van Texel'94 heeft opnieuw verloren. Op veld konden de meiden het bolwerken tegen Grasshop- u'rt Hoogwoud. Het werd 0-3. Texelse meiden speelden niet beste wedstrijd. Ze begon- rommelig en onrustig. Er werd de speelhelft van Texel'94 etbald, terwijl ook de verdedi- met geweldig was. Het doel- voor de gasten hing lang in cht, maar keepster Tuitman iaar doel nog tot in de 20ste it schoon te houden. Daarna 'et de spits van Grasshoppers joor een mooie steekpass in ïgspositie kwam en niet faal- 'erwijl Texel'94 gewaarschuwd f loper BKC kon zijn positie ranglijst zondag tegen het jeplaatste Texel'94 geen ent waarmaken. Speltech tactisch en positioneel de gasten verreweg de e van de mannen van trai- Fred Dekker. De Texelaars Iden met veel inzet en strijd- !n waren hun tegenstanders jls de baas. Hun winst (3-1) dan ook zeer verdiend. Jjaar. zou moeten zijn. herhaalde de situ atie zich vijf minuten later en wist de spits Tuitman opnieuw kans loos te laten. Vijf minuten voor het einde van de eerste helft viel zelfs een derde doelpunt voor Grasshop pers. Uit een voorzet was de spits opnieuw trefzeker. De wedstrijd leek gespeeld, maar na de rust begon nen de Texelse meiden sterker. Mede dankzij enkele omzettingen werden de spitsen van de tegen stander onder controle gehouden. De enkele uitbraken die er waren, werden verstoord door een goed keepende Tuitman. Er kwamen zelfs enkele kansen voor de Texelse spit sen, maar Tessa Betsema, Asha Mechielsen en Mascha Nooy ver zuimden te scoren. De voetballers van De Koog heb ben zondag voor de tweede ach tereenvolgende keer een neder laag moeten incasseren. Zonder Jord Hilstra en Yoni Houwing, maar met de teruggekeerde Pie- ter List en Arjan van Benthum, verloor het elftal van trainer Hans van der Park in een spannende wedstrijd op eigen terrein met 1 -2 van het hooggeklasseerde Dirk- shorn. Met de gebroeders Roelf en Pim Siebinga in de spits begon De Koog sterk aan de wedstrijd. Het veld- overwicht resulteerde echter niet in kansen. Na een kwartier spelen herpakte Dirkshorn zich en versche nen de gasten enkele keren gevaar lijk voor het Koger doel. De Koog kreeg de eerste kans na een voor zet van Peter Koorn vanaf rechts op Joris Ellen. Ellen nam de bal goed aan in het strafschopgebied, maar schoot van dichtbij over. Even later probeerde Koorn het na een voorzet van Roelf Siebinga zelf met een omhaal. Ook Ben Siebinga was dicht bij een treffer na een scrim mage voor het doel van Dirkshorn. Hij schoot net naast. In dezelfde minuut zette Ben Siebinga broer Pim met een slimme steekpass alleen voor het doel. Ditmaal bracht de keeper knap redding. Vijf minuten voor rust kreeg Dirk shorn pas een tweede grote kans. Dat gebeurde na een vrije trap, waarbij Koger keeper Steven van srste gevaarlijke schot kwam n minuten van één van de Iers van BKC. Doelman Den- iiouwstra, die wederom een wedstrijd speelde, gaf echter inmp. Het spel ging in die fase en neer, zodat scheidsrech- iem uit Winkel -enige moeite op dë voet te volgëri7Tnv"" jftiende minuut annuleerde hij iteen treffer van de bezoekers ns een overtreding op keeper rostra. De toegekende vrije ?rd snel genomen, waarna de nde linkerkant bij Pim de Lugt ikwam. Hij werd door zijn stander ongeoorloofd aange- waarop Texel'94 een nieuwe rap kreeg. Marcel Ris legde i panklaar voor de goed inko- le Marco Koorn, die de bal in lel kopte. ünpo zakte vervolgens enigs- eug. Daardoor kregen de gas- «er grip op het middenveld. llatie jmat aam- uveii Did Ham Haak, Zijm riten f Rita zinde l,w i-team verliest e kar UZiek ositie aan kop vo01 3-team van Texel'94 is zon- prijs door een nederlaag tegen >orde nvan de koppositie verdron- ln Mijdrecht werd het 2-1 de als derde geklasseerde Ploeg, die eerder dit seizoen "et 7-0 diep moest buigen de Texelaars. zonder dat ze de kans kregen echt gevaarlijk te worden. Het spel werd rommeliger en ging er onverzorgder uitzien. In deze fase verrichtte kee per Schouwstra goed werk door de bal bij een inzet van korte afstand bij de linkerpaal uit het doel te ran selen en zodoende de gelijkmaker te voorkomen. Ver in blessuretijd wist de volhardende ploeg uit Anna Paulowna na een misverstand in de Texelse defensie na vermeend buitenspel toch de gelijkmaker te scoren. In de tweede helft zagen de toeschouwers twee ploegen die fanatiek op jacht gingen naar een treffer. In de 55ste minuut leek BKC te scoren, maar de voorhoede was niet alert in de afronding. Vlak erop lukte het de Texelse spits Joey van der Vis na een goede actie van Tim Kèdde" niet 'om"Beslissend uit te" halen. Aan de andere kant faalde de BKC-aanval voor een leeg Texels doel volkomen. Ook uit een vrije trap konden de geelzwarten niet scoren. Texel'94 had moeite het windvoordeel uit te buiten. Met een stevige zuidwester in de rug kreeg de bal geregeld te veel vaart mee. In de zeventigste minuut werd Tim Kedde vervangen door Thomas Stolwijk. Direct daarop schoot Mar cel Ris via de kruising over het vij andelijke doel. Na een woordenwis seling met de scheidsrechter kreeg de emotioneel reagerende trainer Dekker een rode kaart en moest hij achter de omheining gaan staan. In de erop volgende fase werd BKC door de thuisploeg op eigen helft teruggedrongen. De thuisclub kreeg diverse kansen en een doelpunt leek in de maak. Vlak nadat Joey van der Vis tien minuten voor het einde was gewisseld voor Jeroen Vlaming zette BKC een gevaarlijke counter op. die echter slecht werd uitgespeeld. De Texelaars namen de aanval over, waarna good-old Ralph Koning zijn ploeg in een scrimmage voor het vijandelijke doel van dicht bij naar een verdiende voorsprong schoot. Hiermee was het nog niet gedaan. Na een goede aanval over de linker kant vergrootte de wederom strijd lustige Pim de Lugt de voorsprong naar 3-1Vlak voor het einde mocht Arne-Jan Kruithof nog opdraven voor Edgar Klippel. Ver in blessu retijd miste Jeroen Vlaming nog de kans om de 4-1 op het scorebord te brengen. Door de nederlaag moest BKC de eerste plaats overdoen aan JVC uit Julianadorp, dat door een gelijkspel tegen Nieuwe Niedorp nu 20 punten heeft vergaard. Texel'94, dat erg blij was met de overwinning, behoudt de aansluiting met de brede mid denmoot en mag gezien de gerin ge verschillen op-de ranglijst zelfs hopen op een plaatsje in de subtop. Zondag spelen de Texelaars in Juli anadorp tegen de nieuwe koploper. W was verre van compleet belangrijke wedstrijd tegen Keeper Martijn Verbeeke k wegens treurige familieom- Jheden, Raymond Molanus en Galesloot moesten werken en nst Danny Splinter had maan- jdens de training letsel aan bkel opgelopen en moet zich ®ig behelpen met krukken. Het kreeg versterking van oud- Chiel Dreessens. die doel- frbeeke op uitstekende wijze I In de eerste helft waren schaars. Texel'94 was dicht doelpunt toen Peter Tuitman slim breedtepassje van Paul ineens op doel schoot. De kon ternauwernood redding fin. Argon trof bij doelpogingen BI- Na de rust nam de thuis- de leiding. Het doelpunt werd =kt door de spits, die bij een op de juiste plaats stond. Al '■=fl het 1-1, toen Jos Bakker DH vergadert óen van ZDH komen vrijdag ramber om 20.30 uur in kan- Spil bijeen voor de jaar kring. Op de agenda staan meer bestuursverkiezingen. Jaap Lap en secretaris Hommels zijn aftredend maar 6t)aar. Tegenkandidaten kun- tót het begin van de ver- melden bij één van de jjsleden. Ook ouders van Kien worden nadrukkelijk uit- Hld mee te vergaderen. met een goede pass Jimmy Ponmah in stelling bracht en de bal via de keeper in het doel verdween. Door een misverstand in de Texelse ver dediging liet ook de tweede treffer van Argon niet lang op zich wachten. In het vervolg kregen beide ploegen nog kansen. Keeper Dreessens was attent bij schoten op zijn doel, terwijl Robin Boogaard en Jimmy Ponniah niet in staat waren voorbereidend werk van Paul Bakker te verzilveren. Door de nederlaag is Texel'94 nu met 18 punten uit 7 wedstrijden naar de tweede plaats gezakt. Concurrent Hellas Sport won en staat nu met 21 uit 8 en een veel beter doelsaldo bovenaan. Zaterdag knjgen de Texe laars bezoek van Waterloo, dat nog maar 7 punten heeft en waarvan in IJmuiden eerder dit seizoen met 4-0 werd gewonnen. Peter Novak aan kop bij Togoda De biljarters van Togoda (Tot Ons Genoegen Op DonderdagAvond) uit Den Burg hebben er inmiddels zes speelavonden op zitten. Tot ieders verrassing staat Peter Novak, vorig jaar nog rodelantaarndrager, op de eerste plaats met 23 punten uit 14 partijen. De kampioen van vorig seizoen, Klaas Dirk Koorn, staat met 20 punten uit 11 partijen op een derde plaats, maar steekt nog niet in goede vorm. Hans de Beer. Piet (Smul) Huizinga, Jan Meedendorp en Erwin Roedema spelen onder hun kunnen en Huug Snoek, die na drie speelavonden nog op de eerste plaats stond, staat nu stevig vast op de achtste en laatste plaats met 12 punten uit 10 partijen. De meest constante speler is Siep Sik- ma (door zijn vele harmonicastoten ook bekend als 'Harmonica Jim'), die met 21 punten uit 12 partijen de tweede plaats bezet. Nieuweling Erwin Roedema, die de plaats van Peter Beerling heeft ingenomen, is met een gemiddelde van 1,7 een aanwinst voor de club. Nederlaag De Mareis Daags na de Wampex moesten de basketballers van De Mareis aantreden tegen Zeemacht uit Den Helder. Mede als gevolg van de Wampex, waar vijf basketbal lers aan meededen, hadden de Texelaars personele problemen. Oud-Mareis speler Koert Vermeu len werd letterlijk van de boot geplukt om de gelederen te ver sterken. De Helderse tegenstander ging hard uit de startblokken met run and gun basketbal (rennen en schieten). Alleen bij 6-8 mochten de Texelaars even een voorsprong koesteren, maar daarna was het Zeemacht dat de klok sloeg. Bij een time-out bedroeg de stand 38-19, dus waren De Mareis precies gedubbeld. Daar na kwam er zoveel vechtlust in de Texelse ploeg dat er weer een wed strijd van werd gemaakt. Bij rust was de achterstand veertien punten en na de sterke derde periode nog maar zes. In die fase was Chris Schlepers sterk op dreef met ver schillende driepunters en speelden de lange mannen Nico Kikkert en vooral Pieter Dogger sterk onder het bord. Om het surplus aan lengte af te stoppen, werd het verdedigende werk van Zeemacht steeds fysieker waardoor De Mareis net niet genoeg punten konden maken om de wed strijd definitief te kantelen. Tot drie keer toe naderden de Texelaars tot op één punt, maar steeds weer wist Zeemacht het onheil af te wenden door tegen te scoren. De eindstand was 74-63. De Texelse basketbal lers waren tevreden over het feit dat het toch een echte wedstrijd werd, waarin Zeemacht tot het uiterste moest gaan om de punten in eigen huis te houden. De punten van De Mareis kwamen uit handen van Chris Schlepers 17, Pieter Dogger 12, Nico Kikkert 11, Babis Papado- poulos 10, Koert Vermeulen 6, Jaap de Wijk 5 en Ruud Verstraaten 2. Beek eerst redding leek te brengen, maar de bal niet onder controle kreeg. De inlopende spits van de gasten was er als de kippen bij om eenvoudig in te tikken. Met een even verrassende als onverdiende voorsprong mocht Dirkshorn de kleedkamer opzoeken voor de rust. In de tweede helft was de eerste kans voor Roelf Siebinga, die de bal uit een strakke voorzet van Eddy Witte rakelings naast kopte. In de tegenaanval was Dirkshorn dicht bij een treffer na een goede voorzet van de rechterkant, waarbij de spits eigenlijk alleen z'n voet tegen de bal hoefde te zetten. Gelukkig voor De Koog redde keeper Van Beek op knappe wijze. Enkele minuten later was het wel raak voor Dirkshorn. Uit een scrimmage voor het doel belandde de bal bij de spits, die bui tenspel stond en daardoor eenvou dig kon scoren. De spelers van De Koog protesteerden en wezen erop dat de assistent-scheidsrechter had gevlagd voor buitenspel, maar het mocht niet baten. Met Marcel Boone en Marcel Gieles als vervangers voor Eddy Witte en Tristan Ellen trok De Koog in de slotfase massaal ten aanval. Tien minuten voor tijd kreeg de ploeg op twintig meter van het doel van Dirkshorn een vrije trap te nemen, nadat een overtreding was begaan op Gieles. In de herkansing werd de voorzet van rechts rakelings gemist door Arnold Kaercher. Vijf minuten voor tijd kreeg De Koog toch z'n doelpunt. In een onover zichtelijke situatie op het midden veld pikte Koorn de bal op en gaf een voorzet op Ben Siebinga, die zijn tegenstander in het strafschop gebied omspeelde en scoorde. Alles of niets spelend kreeg De Koog in de laatste minuten geen kansen meer en was alleen Dirkshorn een paar keer dicht bij een derde treffer. Door de tweede nederlaag op rij verloor De Koog dure punten. Maar omdat ook de koplopers niet tot winst kwamen, blijft het ongekend spannend in de zesde klasse A. Zondag speelt De Koog in Kolhorn tegen koploper Kaagvogels. Herstel SVO van bekernederlaag De zaalvoetbailers van Oosterend 1 hebben door met 9-4 van een teleurstellend Texel'94 2 te win nen revanche genomen voor de bekernederlaag van vorige week. Hetzelfde geldt voor Mantje 1, dat Sportshop met 7-2 klopte. Oosterend blijft met 15 punten uit 5 wedstrijden ongeslagen op kop in de hoofdklasse. Mantje 1, dat ook alle wedstrijden won maar er één minder speelde, staat op de tweede plaats. Jelleboog 1 won met 5-1 van De Krim en klom naar de derde plaats. Klif 1 herstelt zich van een moeilijke start en won met 5-2 van Jelleboog 2. Vrijdag speelt Mantje 1 een inhaalwedstrijd tegen Texel'94 3. Het eerste team van Texel'94, dat in een klasse met teams uit de Kop van Noord-Holland nog steeds op de eerste ovenwinning wacht, treedt om 19.00 uur aan tegen Hink Sport. In de eerste klasse heeft De Krim 3 door met maar liefst 7-1 van Jelleboog 3 te winnen alleen de leiding genomen. Medekoploper Jel leboog 5 verloor van Texel'94 5, dat derde op de ranglijst stond maar nu Jelleboog 5 heeft achterhaald. Uitslagen: De Koog E1 -Oosterend E1 4-0; Jelleboog E2- Jelleboog E1 1 -3; De Krim C2-De Koog MC2 13-1; De Krim 4-De Koog 2 3-7; Texel 9-De Krim 5 4-7, Klif 6-Texel'94 8 2-7; De Krim D1- De Krim D2 8-2; Texel'94 6-Oosterend 4 0-11, Texel'94 7-Klif 4 9-8; Mantje 3-Sportshop 2 5-1; Jelleboog 3-De Krim 3 1-7; RAB 1-Klif 2 5-3; De Koog C1-De Krim C1 2-3; De Koog 1-Texel'94 4 5-2; Jelleboog 5-Texel'94 5 4-5; Klif 1 -Jelleboog 2 5-2; Mantje 1 -Sportshop 1 7-2; Texel'94 2-Oosterend 1 4-9; Jelleboog 1-De Krim 2 5-1. Na de spectaculaire zege op kop loper Kaagvogels heeft ZDH zon dag op eigen veld ook het sterke Succes verslagen. De Hoornders en de gasten uit Hippolytushoef verschilden weinig in kracht, maar de thuisploeg ging veel koelbloe diger met de kansen om en won met 3-0. Met een ruime selectie met fitte spelers begonnen coaches Leen van Elk en Ruud Bakker aan het duel tegen Succes, dat het seizoen sterk gestart was en eenvoudige zeges had geboekt op De Koog en Oosterend, maar de laatste weken wat minder op dreef was. Hoewel een deel van de spelers tot diep in de nacht de 53ste verjaardag van voorzitter Jaap Lap had gevierd, kwam ZDH geconcentreerd het veld op. Toch waren de eerste kansen voor het soepel combinerende Suc ces, dat voor rust in de rechtsbuiten de absolute uitblinker kende. Hij verschalkte linksback Ivar van Elk een paar keer met een snelle actie, die hij liet volgen door messcher pe voorzetten. Noodgedwongen beging Van Elk een paar overtredin gen. wat hem ten slotte op een gele kaart kwam te staan. Keeper Chns Stolk toonde zich minder onder de indruk en greep enkele malen goed in. Twee keer dreigde hij onder de problemen te bézwijken, maar de opnieuw goed spelende rechtsback Mike de Bruijn schoot hem beide malen te hulp op de doellijn. ZDH probeerde met snelle tegen aanvallen voor gevaar te zorgen, maar de verdediging van Succes, die onder leiding stond van een zeer degelijk spelende libero, gaf geen krimp. De voorsprong die de Zwa luwen na twintig minuten namen, kwam dan ook enigszins uit de lucht vallen. Michiel Dekker kreeg de bal op zo'n vijfentwintig meter van het doel aangespeeld door Maurits Lap en terwijl iedereen een demarrage van de snelle spits verwachtte, haal de hij ineens uit met de buitenkant van zijn linkerschoen. Onhoudbaar voor de keeper verdween de bal in de linkerkruising. De treffer deed ZDH goed. want in het vervolg van de eerste helft ebde het initiatief van Succes langzaam weg en kreeg de thuisploeg meer vat op het spel. Grote kansen deden zich met meer voor. zodat de rust met een stand van 1-0 leek in te gaan. Vlak voor het verstrijken van de tijd werd het echter 2-0 door een strafschop van Jan-Willem Bakker. Er ging een merkwaardige situatie aan vooraf, waarbij de keeper zich door de harde wind verkeek op een hoge voorzet van Maurits Lap. Hij probeerde zijn fout te herstellen, maar werkte daarbij Jeroen Backer tegen de grond. Na de rust viel er veel minder te beleven op het veld aan de Wit- teweg. In een poging ZDH onder druk te zetten, schoof Succes de sterke libero door naar de voor hoede, maar doordat de andere ver dedigers beduidend minder goed waren in de opbouw, had die opzet weinig succes. De Zwaluwen - met Bernard Ipenburg en Peter Eelman als vervangers van Joop Rommets en Jeroen Backer - lieten zich niet verleiden tot riskant spel, waardoor de strijd zich vooral op het mid denveld afspeelde en de keepers het vrij rustig hadden. Stolk moest een paar keer handelend optreden bij schoten van afstand en deed dat uitstekend. Een kwartier voor het einde werd de wederom goed spe lende Jelmer Bomas met een bles sure vervangen door Jacco Kager, maar ook die aderlating bracht ZDH niet in paniek. Tien minuten voor het einde maakte Maurits Lap aan alle onzekerheid een einde, nadat Michiel Dekker de verdediging zijn hielen had laten zien. De keeper bracht eerst nog redding, maar was kansloos tegen de inzet van Lap. In blessuretijd leek ook Succes eindelijk een doelpunt te maken, maar assistent-scheids rechter i/Vilco Bakker had buitenspel geconstateerd en zijn advies werd door de leidsman overgenomen, waardoor het 3-0 bleef Door deze overwinning is ZDH nu terug in de subtop. Zondag gaat de ploeg op bezoek bij Oosterend, dat na een zwakke competitiestart de laatste weken in vorm komt en er veel voor over zal hebben om de stijgende lijn ten koste van de Hoornders door te trekken. Karateka's op tweede plaats Sonja Vrijdag (16) en Robin Waerts (13) hebben zondag op een karate- toernooi in Hendrik Ido Ambacht de eer van budovereniging Shima hoog gehouden door na een reeks span nende wedstrijden allebei op een tweede plaats te eindigen. Bij deze toernooien staan snelheid en tech niek voorop. De deelnemers dragen been-, gebit- en handbeschermers om de kans op letsel minimaal te houden. Het toernooi werd geor ganiseerd door de Stichting Karate Nederland Op de foto toont Sonja Vrijdag (tweede van rechts) haar medaille. if&d mcowm^ Schakers stevig aan de leiding Het eerste achttal van schaakclub En Passant heeft zijn koppositie verstevigd door zaterdagmiddag in cultureel centrum De Ontmoe ting in Koedijk het Alkmaarse Lange Rochade met &/2-V/2 te verslaan. Het was alweer de derde zege op rij en met nog vier ronden te gaan, zijn de Texelse schakers hard op weg om voor het tweede achtereenvolgende seizoen pro motie te bewerkstelligen. Zoals de uitslag ai doet vermoeden, is de zege geen moment in gevaar geweest. Overwinningen waren er voor Rinus Vittali, Willem Otten, Jaap de Wijk, Gerard van Es, Jaap Dros en Thomas Richter. Dick van Barneveld sleepte in een spectaculaire wedstrijd waarin beide spelers in tijdnood raak ten een remise uit het vuur. Piet Bake- laar had te veel bedenktijd nodig en moest de enige nederlaag incasseren. Op uitnodiging van de gelijknamige schaakvereniging vertrekt En Passant zaterdag met een afvaardiging naar Bunschoten. Daar wordt een sterk bezet snelschaaktoernooi gehouden, waaraan onder anderen de schaakle gende Viktor Kortsjnoi meedoet. Dartstoernooi in 't Skiltje In dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild wordt komend weekend het Oude schild open dartstoernooi gehouden. Zaterdag vanaf 19.00 uur spelen de volwassenen, de jeugd speelt zon dag vanaf 13.00 uur. Bij dit toernooi zijn punten te verdienen voor de Texel Masters die in januari wordt gehou den. Volwassenen kunnen zich opge ven bij Marcel Verhagen (tel. 321447), de jeugd (9-11 en 12-15 jaar) bij René Koopman (tel. 320335). Opgeven kan ook in het dorpshuis. Informatie over het toernooi is ook te vinden op de website www.texeldarts.nl. Sportvissen Bij de voormalige asfaltmolen bij Oudeschild werden de afgelopen twee weken de vijfde en zesde wed strijd in de winterserie van Sportvis club Texel gehouden. Bij de vijfde wedstrijd werd niets gevangen, bij de zesde wedstrijd zes vissen, alle vijf- dradige meunen. Deze vis komt voor als het water kouder wordt. Winnaar werd Rein Kuyper (53 cm, 3 vissen). Tweede en derde werden Poul Ver hagen (36 cm. 2 vissen) en Frans Bos (16 cm. 1 vis). Vrijdag doen vier Texel se vissers mee aan het Nederlands kampioenschap kustvissen op het strand van Cadzand De afgevaardig den zijn Frans Bos, Johan Hopman, Nico Tessel en Poul Verhagen. Voetbaluitslagen Zaterdag 5 november: Asonia A1 -Texel'94 A1 0-7 DEK A1-Texel'94 A2 4-3 Oosterend A1-Bergen A2 4-3 Texel'94 B1 -JVC B2 2-3 DWOW B1 -Oosterend B1 4-2 Wiron B1-De Koog B1 5-1 AFC MB2-Texel'94 MB1 2-3 Berdos MB1 -Texel'94 MB2 4-0 ZAP C2-Texel'94 C1 0-5 Texel'94 C2-W'waard C1 8-1 Texel'94 C4-Texel'94 C3 2-2 Wiron C1-Oosterend C1 4-0 De Koog C1 - JVC C2 2-3 Texel'94 D1-Den Helder D1 0-7 Texel'94 D2-Den Helder D2 5-2 JVC D4-Texel'94 D3 1-6 W'waard D1 -Texel'94 D4 6-0 HCSC D2-Oosterend D1 uitgesteld Texel'94 MD1-WS'46 MD1 6-2 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-FC Utrecht 13-0 SVC F1-Vitesse 1-1 Heerenveen-AZ 1-6 Roda JC-SVO F1 3-3 ZDH F2-De Koog F2 4-1 Chelsea-Manchester 4-9 ZDH E1-Fulham 5-0 SVO E1-De Koog E1 6-1 Blackburn-SVC E1 0-7 Liverpool-SVO E2 2-2 Zondag 6 november: Texel'94-BKC 3-1 ZDH-Succes 3-0 De Koog-Dirkshorn 1-2 Sint Boys-Oosterend 1-1 Texel'94 2-Schagen 2 2-4 Texel'94 3-Wiron 2 0-6 VZV 3-Texel'94 4 2-4 Con Zelo 5-Oosterend 2 5-1 Oudesluis 2-Oosterend 3 4-1 De Koog 2-WGW 6 0-8 LSW DA2-De Koog DA1 7-0 Texel'94 MA1-Grashoppers MA1 0-3 Argon G1-Texel'94 G1 2-1 Voetbalprogramma Zaterdag 12 november: Oosterend A1-Texel'94 A1 Texel'94 A2-BOL A1 Den Helder B2-Texel'94 B1 Oosterend B1-ZAP B3 De Koog B1-ZAP B2 Limmen MB2-Texel'94 MB1 Texel'94 MB2-AFC34 MB2 Texel'94 C1-Flevo C1 JVC C3-Texel'94 C2 Texel'94 C3-SVAP 74 C1 Texel'94 C4-BKC C2 HCSC C2-Oosterend C1 Den Helder C2-De Koog C1 HCSC D1-Texel'94 D1 Succes D1 -Texel'94 D2 Texel'94 D3-ZAP D2 Texel'94 D4-Wiron D1 Oosterend D1-WGW D3 De Koog D1 -Oudesluis D1 Victoria MD1-Texel'94 MD1 Texel'94 MD2-BOL D3 WS'46 MD1-Oosterend MD1 Texel'94 G1-Waterloo G1 Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-Roda JC SVO F1-Heerenveen AZ-SVCF1 FC Utrecht-ZDH F1 Vitesse-De Koog F1 SVO E2-Arsenal Manchester-ZDH E1 Fulham-SVO E1 De Koog E1-Blackburn SVC E1 -Liverpool Zondag 13 november JVC-Texel'94 Oosterend-ZDH Kaagvogels-De Koog Koedijk 2-Texel'94 2 Dirkshorn 2-Texel'94 3 Oosterend 2-Dirkshorn 3 VZV 4-Oosterend 3 Sint Boys 4-De Koog 2 De Koog DA1 -Victoria DA1 RKEDO MA1-Texel'94 MA1 14.00 14.30 12.00 12.00 14.00 13.00 13.00 13.00 14.30 13.00 14.30 11.00 14.30 10.00 13.00 11.30 11.30 10.45 12.00 10.00 10.30 10.30 14.30 9.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 11.45 11.00 12.00 12.45 14.00 14.30 12.00 Van Heerwaarden wint golfwedstrijd Bij de wedstrijd om de maandbeker stonden zondag op de golfbaan de nieuwe leden en de adverteerders van het clubblad centraal. In totaal hadden zich 66 deelnemers inge schreven. waarvan er vier een clinic kregen om kennis met de sport te maken. De anderen speelden een wedstnjd, zowel op de kleine baan als de grote. In verband met het grote aantal deelnemers, waren zij door de wedstrijdcommissie inge deeld in paren, die foursome speel den. Hierbij wordt één bal gespeeld door twee spelers, voor wie ook een gezamenlijke handicap is berekend. Hans van Heerwaarden speelde samen met clublid Vernon Hughes een uitstekende partij, waarbij ze samen 27 punten behaalden, goed voor de tweede prijs van de maand wedstrijd. De eerste prijs werd gewonnen door Bob Hoog- enraad en Carla Kager, die ook 27 punten haalden, maar beter had den gepresteerd op de grote baan. Omdat Van Heerwaarden de beste was onder de adverteerders, mocht hij de wisselbeker overnemen van Jef Schuur. Als derde eindigden Manty Wijsman en Dirk Koster (26). Een extra pnjs werd uitgereikt aan Jan Peetoom en Nico van Taten- hove. die het beste scoorden op de par-3 baan. Recreatievoetbal: Oosterend-De Koog 10.30 Texelse Boys-Texel'94 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 9 november: 17.00 Sportshop D1-Klif D1 Sportshop 17 45 RAB D1-ZDH D1 RAB 18.30 Klif C1 -Krim C2 Franchimon 19.20 Klif vr. 2-Sierduiven 1 Hoogendijk 20.10 Texel 8-SVO 4 Hoogendijk 21.00 Klif 3-Klif 4 Van Putten 21.50 Texel 9-Klif 6 Van Putten Zaaldienst: Mantje. Donderdag 10 november: 18.00 Klif C2-De Krim C1 Douma 18.45 De Koog 2-FIAB 1 Douma 19.35 Texel 7-De Koog 3 Kuipers 20.25 De Knm 5-De Krim 6 Kuipers 21.15 Klif 2-Mantje 3 Van Beek 22.05 NIOZ 1 -Texel 6 Van Beek Zaaldienst: De Krim. Vrijdag 11 november: 17.15 Krim C3-Koog C1 Van Putten 18.05 SVO 3-Jelleboog 4 Arnout 19.00 Texel 1- Hinksport 2 Kuipers 19.55 Texel 3-Mantje 1 Van Beek 20.45 Sportshop 1 -SVO 2 Bakker 21.35 Mantje 2-Krim 1 Hoogendijk 22.25 Texel 4-Jelleboog 3 Hoogendijk Zaaldienst: Klif. Jongeren Informatie Punt

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7