TEXELSEÖCOURANT m Wolkje boven Texel toegelicht op weerexpo 'Plan dorpssteunpunt W'^ gebeurd professioneel opzetten' Kleindochters Groeneplaats Spreekuur voor slechthorenden F amilieberichten oei COMBI NIEUW Scrap- booking bij LENR BEZORGERS De nieuwe, tijdelijke tentoonstel ling Wolkje boven Texel in Eco- Mare werd vrijdag op passende wijze geopend door de Texelse weerman Ed de Bruijn. Hij zorgde hoogstpersoonlijk voor een blik semschicht, waarna de expositie officieel voor publiek toegankelijk werd. Op Texel is vermoedelijk geen onderwerp meer besproken dan het weer. Te koud, te nat, te droog of te warm, het weer vormt immer een belangrijk onderwerp van gesprek. 'ons' eilandweer afwijkt van de omstandigheden aan de overkant, s voor de meeste Texelaars geen verrassing. Hoe dat komt, is minder bekend. In de tentoonstelling Wolk je boven Texel komen die verschil len uitgebreid aan de orde. Zo ook de wolk van weerman Erwin Kroll. Tot ergernis van onder meer de Texelse WV plakt Kroll al tien jaar lang regelmatig in zijn weerkaart TEXELSE j COURANT DINSDAG 6 DECEMBER 2005 op televisie een wolk boven Texel. Waarom hij dat doet en hoe die wolk is ontstaan, legt de weerman uit in een filmpje in de tentoonstelling. Ook de invloed van het weer op de Texelse natuur krijgt aandacht. De scheve bomen, uitgedroogde kolken en de reacties van vogels worden nader belicht. De expo sitiezaal is gelardeerd met weer- wijsheden van Fer van Tatenhove. Regen voor achten, daar kun je op wachten en de regen komt met de eb en gaat met de vloed zijn wijs heden die veel Texelaars kunnen beamen. Hoe bliksem ontstaat kan proefondervindelijk worden ervaren en het fenomeen regenboog wordt nader toegelicht. Volgens project leider Arthur Oosterbaan bezorgde het thema klimaatverandering de uitvoerders van de tentoonstelling hoofdbrekens. 'Rond dit onderwerp is bijna alles nog onzeker en er zijn onder deskundigen veel onderling strijdige visies. Toch wilden we dit flitsende opening Weerman Ed de Bruijn zorgde belangwekkende onderwerp niet uit de weg gaan.' Er werd geko zen voor een creatieve aanpak. Met behulp van posters worden diver se beweringen en publicaties van onderzoekers over de oorzaken en de effecten van klimaatverandering onder de aandacht gebracht. Aan de nieuwe tentoonstelling is een educatief programma voor scholen gekoppeld. In een tweeëneenhalf uur durend programma gaan leerlin gen aan de slag met een weerkaart, worden met behulp van meetap paratuur temperatuur en luchtdruk gemeten. Ten slotte wordt nog een weerballon opgelaten. \\Tat ik zeggen De gemeenteraad heeft laten zien wie de baas is op Texel. De voor bereidingen voor het nieuwe raad huis zijn opgeschort tot er meer duidelijkheid is over de financiële toestand van het eiland. Dat is een goede zaak en had minstens eén kanjerproject eerder moeten gebeuren. Maar het hulpverlenings gebouw aan de Pontweg gaat er komen, mede dankzij de 'belange loze' bemoeienis van TESO. Het nieuwe raadhuis kan en moet er eigenlijk ook wel komen, mits dat voor 13,2 miljoen euro kan. Texel hoeft daarvoor niet in de proble men te komen. De sleutel ligt op de Groeneplaats. Oftewel, bij het al dan niet slopen van het bestaande raadhuis. Er was mij beloofd dat de brede discussie daarover begin volgend jaar, zeg februari gestart zou worden. Maar nu lijkt door het heldhaftige ingrijpen van de raad deze discussie wederom en voor de zoveelste keer te worden uitgesteld. Beste en daadkrachtige raad, dat mag niet gebeuren. Laat die discus sie nog voor de verkiezingen op gang komen. Kijk nog eens goed naar ons raad huis. Vooral naar die lange dooie muur ter rechterzijde van de ingang, en bedenk dat daar een podium zou staan ten behoeve van de muziek school. En daarnaast een terras, ten behoeve van de commercie. Wat denkt u dat op de mooiste plek van ons mooiste plein geen mensen zouden willen zitten? Lekker in de middagzon? Ik ben met u eens date r nog heel wat moet gebeuren voor iedere Texelaar tevreden is over het nieuwe hart van Den Burg. Maar wat dacht u van zes prachtige appar tementen in de penthouse en een hofje in het park? De muziekschool en de Historische Vereniging met haar archief in de kelder en de bibli otheek op de eerste verdieping? Een middelpunt dat leeft - en dat werd wel eens tijd. En nog geld toe om de gaten te dempen. Cees Dros, Waalderstraat, Den Burg. Texel Vitaal wil professioneel in kaart brengen op welke wijze in elk dorp een dorpsteunpunt kan komen en worden ingevuld. De stichting heeft daarvoor subsidie aangevraagd bij de provincie. Het onderzoek moet leiden tot een plan op basis waarvan de dorps commissies gezamenlijk subsidie voor de steunpunten kunnen ver werven. De realisatie van dorpssteunpunten was één van de onderwerpen waar de zogeheten Gemeenschapsraad van Texel Vitaal donderdag over sprak. Die raad bestaat uit zo'n 25 vertegenwoordigers van de dorps commissies, ouderenorganisaties, het onderwijs en het verenigingsle ven. Ze komt vijf keer per jaar bijeen om bijtijds dreigende knelpunten in de leefbaarheid op het eiland te signaleren. In eerdere bijeenkom sten van de Gemeenschapsraad klonk meermalen de wens om in meerdere dorpen een dorpssteun punt te realiseren. Inmiddels zijn diverse dorpscommissies daarvoor plannen aan het ontwikkelen. De voorkeur bestaat voor steunpunten naar Oosterender model. Bedoeling is dat in het Strender steunpunt (de Vitale Kerk) halverwege volgend jaar spreekkamers van de huisarts en de fysiotherapeut, een dagopvang voor ouderen, een internetcafé en een informatiebalie over wonen, zorg en welzijn bijeen worden gebracht. Een professioneel uitgewerkt plan moet er volgens voorzitter Wim Eel- man van Texel Vitaal toe bijdragen dat alle plannen voor dorpssteun punten voor provinciale subsidie in aanmerking komen. De provincie verstrekt in principe maar één keer subsidie. 'Maar die kun je dan over de zes dorpen verdelen.' Volgens Eelman botsen de plannen van Texel Vitaal niet met eerdere subsidieaan vragen die al bij de provincie voor de Vitale Kerk zijn gedaan. 'Daarin werken we samen met de gemeen te.' Volgens Eelman wordt er door de dorpscommissies onderling ook veel samengewerkt. De commissies wisselen geregeld informatie uit. De ene commissie is verder met de plannen dan de ander. Eigen onderzoek heeft Texel Vitaal geleerd dat er ook in Brussel sub sidies voor het behoud van de leef baarheid op Texel kunnen worden verworven. Voorwaarde daarvoor is wel dat we samen met een ander eiland plannen indienen, want een subsidie moet meerdere landen ten goede komen. We denken met een Duits of Deens eiland samen te werken, maar dat is iets voor vol gend jaar.' Volgens Eelman is het belangrijk om bij een aanvraag met concrete plannen te komen. 'Daarbij moet je proberen om al voor een jaar of vijf vooruit te denken.' De feestdagen naderen weer, voor zowel jong als oud vaak een gezel lige tijd. leder jaar geven we aan onze kinderen voor elk gezinslid een bedrage waarvoor ze cadeautjes kunnen kopen, in totaal betreft dit 21 personen. De aankopen worden dan bij ons thuis bezorgd en als het Sinterklaasfeest is aangebroken, wordt de hele handel op een grote tafel gestapeld. Toen vorig jaar het kroost binnenkwam en de stapel zag, ontlokte dit bij een zesjarige kleindochter de uitroep: 'Goh oma, Sinterklaas is vast vet en vet rijk'. De grootouders van een andere kleindochter wonen in Livelde en gaan verhuizen tussen Sinterklaas en Kerst. Onze vierjange kleindoch ter vertelde me enthousiast: 'Opa. mijn andere opa en oma gaan gauw verhuizen. Op mijn vraag wanneer dit gaat gebeuren, antwoordde ze: 'Tussen Sinterklaas en Zwartepiet'. Jan van Tunen De Nederlandse Vereniging van Slechthorenden houdt donderdag 8 december haar driemaandelijkse spreekuur in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Slechthorenden kunnen er met vra gen of opmerkingen terecht bij twee bestuursleden van de vereniging. Zij nemen de tijd voor hun bezoekers en proberen alle vragen zo goed mogelijk te beantwoorden. Het spreekuur begint om 14.15 uur en wordt georganiseerd in samen werking met de Stichting Welzijn Ouderen Texel. Na een zorgzaam leven is toch nog onver wachts van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Agatha Maria Hin-Bakker Weduwe van Cornelis Hin Hzn. <erstv ïden 5 SCP staat elijks SCtl reel a ;stal ged; n tha rbij uimte atie.Ai loorE Mari •griet Nishe sijer. irstmi d illustra jksen kings'! erlei en siti beöï kteda ■oor Janny t en Henk Friso en Hermi, Sem, Isa Annelies en Jeroen Corry en Leo Thera Henk en Marjo Saskia, Remco Gré en Wim Margo en Simon, Jeanette, Ruben, Annemieke Ingrid, Ronald Marian en Dirk Benno en Maartje Irma en Lennard, Max Agda en Piet Danny en Ewout, Martijn, Stefan Alfons Martha en Arie Arie, Jolanda Anneriet en Kees Mirjam en Thomas Ina en Paul Monique Peter en Rita Jacqueline en Klaas Sandra, Niels, Dianne Moeder is opgebaard in haar kamer in de „Gollards". Gelegenheid tot condoleren woensdag 7 decem ber van 19.30 - 20.30 uur in de Carrousel van de „Gollards" en na de begrafenis in „De Witte Burcht". De uitvaartmis wordt gehouden op donderdag 8 december om 13.30 uur in de R.K. kerk te Den Burg, waarna we moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de R.K. begraaf plaats. Correspondentie-adres: Ina van Sambeek-Hin, Witte Kruislaan 15,1791 EG Den Burg. Zij die geen circulaire hebben ontvangen, willen die deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij moeten afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Agatha Hin-Bakker Zij was een zorgzame moeder en lieve oma. Wij wensen haar kinderen, klein- en achterklein kinderen sterkte toe bij dit verlies. Familie Bakker Neven en nichten Bungalowpark Eldorado feliciteert de heer Jan Aantjes met zijn 50c verjaardag! Ons tweede wondertje! Intens gelukkig zijn w(j met de geboorte van onze dochter en zusje van Mery-Lou Nynke Geboren op 2 december 2005 Ty d: 18.12 uur Gewicht: 3360 gram De trotse ouders Kees en Katja Moormann-de Boer Nikadel 3d 17% BP De Koog e 327225 Texeloartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4,95 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12.50.- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Ouwe Sunder vieren? Kom naar Hippo gieren! Wij hebben nu ook kle ding te koop v.a. €5.- voor groot en klein. Ook voor de verhuur groot assor timent. Open di. t/m vrij. 13.30-18.00, za. 10.00- 12.30/13.30-16.00. Let op! zo. 11 en ma. 12/12 open van 11.00-16.00 uur. De Scharrelboet, Belt 9. Hippolytushoef. tel. 0227- 593195. Boetiek Allerlei in De Koog. Sale! Tot 50% kor ting op de gehele Vero Moda-collectie. Geopend van 11.00- 17.00 uur. Ma. en vr. gesloten. Bij aankoop Philips Plas ma tv - gratis retourvlucht New York - Service Cen ter Texel - Laagwaalder- weg 39. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Open lessen bij het Dans laboratorium 8 jan uan 06 info: 06-136140 46 (Ericka Voortman) Auto Service Centrum Maricoweg 3, tel. 315588. Leuke, mooie, grappige, sierlijke kerstdingen bij de Bewaarplaats. Vrij dags en zaterdags ge opend. Trek een kaart en win! Simpel spel. 4 kaarten. 4 prijzen 20, 25, 30, 50% korting. Altijd prijs bij To mahawk. Zaterdag 17 december Kerstmarkt in Den Burg. Nog enkele kramen be schikbaar. Hobbyisten en verenigingen speciaal ta rief. Inschrijven voor 10 december. Inl. Marrigje Barnard (315034). No nonsense jassen voor echt Texels weer v.a. €99,95. Zeilmakerij Texel, Heemskerckstraat 20. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe Kieke Schilderweg 253, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Doorlopend te koop: A- keus haardhout. Gratis bezorgd. Bel Dennis Wit vliet, tel. 319801, na 16.00 Grote opruiming! t/m 50% korting bij Tomahawk op schoenen, laarzen, en kle ding. Waalderstr. 24. Leuke, mooie, grappige, sierlijke kerstdingen bij de Bewaarplaats. Vrij dags en zaterdags ge opend. Te koop: supervleespak- ketten van 10,20 of 40 kg. P. v.d. Star, tel. 322135. Wegens succes geprolon geerd: onze kortingsactie i.v.m ons 5-jarig jubileum. De Kust, Eeverstraat 14, Studio, Waalderstraat 4. Grote keus dvd en hd-re- corders bij Service Cen ter Texel - Laagwaalder- weg 39. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Stervensbegeleiding en crematie van uw huisdier. Bel Yvonne, Natuurpraktijk Oshin, tel. 310690. Leuk voor onder de boom. Mooie lederen handschoe nen van Laimbock Mantje lifestyle stores. Even een pak snert halen in Parkstraat 22. Van links tot liberaal, Texels Belang is er voor ons allemaal! Bert van der Wal en Gam ma samen sterk in kerst bomen! Iedere donderdag 4 RB gevulde koeken halen, 3 betalen. Dros Bakkerij, Kogerstraat 44. Mooie nagels voor de feestdagen? Bel dan Artynails, Colette, tel. 318709. Trek de joker en win!! Bij Tomahawk t/m 50% kor ting op schoenen, laarzen, kleding, enz. Lekkere warme sokken van Falke voor de koude winterdagen. Mantje life style stores. "Rij mee in de arreslee", nog een paar plaatsjes vrij in de kerstworkshop voor de kids. Wo.-middag. Tel. 06-30256568, Erna. INKT CARTRIDGES De laagste prijs en altijd de beste kwaliteit Aleetx bij Lenft.' Ze zijn er weer! Prins (Hendrik) -heerlijke huis- gemaakte appeltaart met slagroom en koffie in ons vernieuwde restaurant voor €3,-. Tot ziens op de Stuifweg, nabij Ooste rend. Restaurant Osprey: in december kost op vrijdag elk 2e hoofdgerecht de helft! Alleen geldig na reservering vooraf. Tel. 320043. Voor een betaalbare rij opleiding. Rijschool Lan- gereis. Tel. 06-53690708 Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Ook voor wassen en dro gen - Service Center Texel - Laagwaalderweg 39. Wil je echt onherkenbaar? Doe dan 's gek met haar! Vanavond zijn we tot ne gen uur open, morgen en maandag kun je vanaf negen uur binnenlopen! Qnipp Kapsalon. Waal derstr 15. tel. 312227. Ook voor koelen en vriezen - Service Center Texel - Laagwaalderweg 39. Trek de joker en win bij Qnipp Kapsalon. De laagste tarieven en de beste service: 327707. REGT Witgoedservice. Iedere vrijdag 2 RB crois sants €0,80. Dros Bak kerij, Kogerstraat 44. Restaurant Osprey: in december kost op vrijdag elk 2e hoofdgerecht de helft! Alleen geldig na reservering vooraf. Tel. 320043. Hoera! Jan Aantjes is 50 jaar! Zet de Jutter maar klaar! Gefeliciteerd door de Plompiesü! Lekkere warme sokken van Falke voor de koude winterdagen. Mantje life style stores. Leuk voor onder de boom Mooie lederen handschoe nen van Laimbock. Mantje lifestyle stores. Te dik, te dun, te moe? U bent aan Herbalife toe. G. Bergsma, tel. 314875 AnjaZijm HaircareCalifor- nië Tel 06 22.91.76.03. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Bert van der Wal en Gam ma samen sterk in kerst bomen! Waarom nog koude voe ten? Houze warm met UGG laarzen en schoenen. Mantje lifestyle stores. TCA, ruime voorraad en scherpe aanbiedingen, www.tcatexel.nl. Een leuke kadobon voorde feestdagen? Miranda Cos- metique 06-20990241. Trek de joker en win!! Bij Tomahawk. Lekkerer warme pantof fels van Rohde. Mantje lifestyle stores. T.V. stuk, bel 322398. Voordeelland Oude schild. Schoonheidssalon Mi randa Cosmetique. Ook cadeaubonnen Tel. 06- 20990241. Trek de joker en win!! 50% korting. Nu bij diverse computer systemen leuke extra's. Kom eens langs bij TCA, Maricoweg 37a. (IM-Texelaartje) UW PERSOONLIJKE KERST-EN niEUWJOORSWEHS maken wij samen met U, zodat het resultaat precies is wat u in gedachten heeft! EN NATUURLIJK HELEMAAL NIET DUURI Telefoon 314924 Waarom nog koude voe ten? Houze warm met UGG laarzen en schoenen. Mantje lifestyle stores. Altijd prijs, speel mee bij Leijdekkers opticiën. Kijk voor de Waalder- straatactie ook op de kabel. Zaterdag 17 december Kerstmarkt m Den Burg Nog enkele kramen be schikbaar. Hobbyisten en verenigingen speciaal ta rief. Inschrijven voor 10 december Inl. Marrigje Barnard (315034). Feestelijke accessoires voor 'n schitterende kerst. Rabbit Habit. Voor kantoor ervthuiy Parkstraat 10 Den Burg Tel:322422. Fax:322411 www.voorkantooreiithuis.nl TV stuk? Een winkel vol nieuwe LCD tv's bij Ser vice Center Texel - Laag waalderweg 39. Rabbit Habit is er na tuurlijk ook met die brede keuze in jeans, v.a. €19,95 tot €69,95. 4 kilo roodkokende stoofperen €3,-; hand en moesappels, o.a. Sterappel. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 06-22030389.3 Van links tot liberaal, Texels Belang is er voor ons allemaal! Bert van der Wal en Gam ma samen sterk in kerst bomen! Kerstbomen Gamma!!! Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222)317333 Cjrotn ZwartsJexels in het harL, Naam Peter van Heerwaarden John van Heerwaarden Henk van Heerwaarden Madeion Hin Simon Kramer Ariane Standaart Petra van Es John van Heerwaarden Ada Huisman A. van Tongelen R. Barhorst Fam. Betsema Joost Bakker S. Boersen-Huisman Sacha van der Velden Marian Krotje Danny Plaatsman Jelle Lap Robert-Jan Hin Jorieke Meijer Remco Boon D.M. Boon-Dijker Stefan Bremer S. Koopman-Grit Sjoerd-Hessel Stapersma Ivo Leyen Kees Winter Eveline Veeger Route Den Burg A. Den Burg Al. Den Burg B. Den Burg C. Den Burg D. Den Burg E. Den Burg F. De Zes, Bg. Houtstraat, Houtweg, Witte Kruislaan. Kogerweg/Kogerstraat 1-57/2-74 Jan Reystraat De Mars (oudste deel en fase 3), Spinbaan De Mars v.a. Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck, Duykerdam, Middelton Oudeschild - dorp Oudeschild - Noord Den Hoorn De Koog. Bosrandweg t/m 227, Pijpersdijk, Pontweg 234 en 236, Ruigendijk, Mienterglop vanaf 41 De Cocksdorp Oosterend De Waal Westerweg, Akenbuurt, J. Ayeweg, Hemmerkooi Keesomlaan vanaf 45, Pontweg 72 - 95, Leemkuil, Zuid-Haffel, Waterweg, Driehuizen Nieuwlanderweg Midden-Eierland, Hoofdweg, Slufterweg, Oorsprongweg, Stengweg, Limietweg Eierland, Postweg, Oorsprongweg, Hollandseweg, Muyweg Vuurtorenweg/Krimweg/Roggeslootweg Het Noorden Oost Spangerweg, Marsweg, Kadijksweg, Hallerweg, Ongeren, Meiertebos, (Waalen)burgerdijk, Veenselangweg, Oostkaap, Zevenhuizen Hogeberg, Reijer Keijserstraat, Hallerweg 51/55. Schilderw. 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 't Horntje, Pontweg 1-68 Rozendijk, Smitsweg Gasthuisstraat vanaf 82, Gerritslanderdijkje, Grensweg, Pontweg 98-110 Californieweg, Pontweg 123-224, Bosrandweg v.a. 516, Pelikaanweg Kogerweg De Kaai, Genteweg 1-6 even Hoornderweg, Hemmerweg, Emmalaan v.a. 66, De Grie Slufterweg/Zanddijk e 31 25 73 31 55 79 31 20 38 31 51 66 31 53 54 31 47 61 31 40 30 31 04 43 31 27 63 31 21 84 31 93 66 31 52 67 31 65 80 31 89 30 31 36 95 31 95 55 31 26 24 31 79 08 31 63 62 31 64 78 31 64 72 31 83 07 31 88 37 31 31 17 31 93 39 31 57 37 31 73 44 31 53 65 31 89 60 Danny Goënga Dave Witte Guus Bakker Jorina Hooyschuur Den Burg A: Stichting Zorgcentrum Texel, Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even. Binnenburg, Burgwal, P. v. Cuyckstraat, Elemert, Gasthuisstraat 1-38, Gravenstraat, Groeneplaats, Kogerstraat, Ada van Holland straat, Hollewal. Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39; Molenstraat. Molendwarsstraat, Parkstraat, Schilderend 6 en 10. Stenenplaats. Vismarkt, Vogelenzang, Warmoesstraat. Weststraat. Weverstraat. Pater Witteplein, Zwaanstraat Den Burg Al: Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven. Noordwester, SchoorwaL VaargeuL Golfslag. Vloedlijn, Zeebries, Duinreep. Den Burg B: Achterom, Bemhardlaan 50-...even en 63-121 oneven. Binsbergenstraat. Brouwerstraat. Drijverstraat. Maretstraat Starker.burgh. Thijssclaan. Waalderstraat 45-86, WilhelminaUan 3?-... oneven 50-120 even, Wilsterstraat. Den Burg C: 8eatnxlaan 145-...oneven en 60-...even; W. van Beierenstraat Boogerd. Jan Dirkszoord. Gasthuisstraat 33-43 oneven en 44-76 even. Jonkerstraat Kogerstraat 59-... oneven en 76-... even. Lijnbaan. Den Burg D: Wilhelminalaan 1-35 oneven 2-48 even, Julianastraat, Burdetstraat, Mr. Kraaistr., Bemhardlaan 1-61 oneven en 2-48 even, Tjakkerstr., Lieuwstr., Hof van Geus Den Burg E: Bemhardlaan 123-... oneven, Maricoweg, SchoonoordsingeL Waalderstraat 2-48 even en 1-43 oneven. Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44, Haffelderweg, Keesomlaan 1-7; Schilderend 1-143 oneven en 20-146 even. Slingerweg 21-27. Oudeschild-Noord: CommandeurssingeL De Wittstraat, Heemskerckstraat. Schilderweg 249-296, Indu- "- en, Barendszstraat, Laagwaalderweg en Mieland. Geen krant gekregen? Bel uw bezorger

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 3