'Nieuwe generatie reist naar nieuwe vormen' Wisselende oordelen Amsterdams Kleinkunst Festival TEXELSE 2 COURANT Eeuwfeest met zussen groots gevierd oPIENie Agenda teso oud Papier DINSDAG 17 JANUARI 2006 Uiterlijk onbewogen luistert Roel Dullaart naar de jury. Zijn han den omklemmen de hand van zijn vriendin Anna Agren die gespan nen kijkt. Diep in zijn hart moet Dullaart vermoeden wat de uit slag zal zijn. Maar pas als hij het hoort volgt de ontlading. Het hele lichaam beweegt, de vuisten wor den gebald en een vreugdekreet uitgestoten. Ze zijn door naar de halve finale van het Amsterdams Kleinkunst Festival. Negen solisten en groepen stonden afgelopen donderdag, vrijdag en zaterdag op het podium van Klif 12 in Den Hoorn voor de traditionele voorselectie van het kleinkunstfes- tival. Elk kreeg een half uur de tijd om jury en publiek te overtuigen. over "een mooie interactie met het publiek' en 'fijn om vakmensen op het podium te zien die weten wat ze doen.' En toch blijft die spanning of het wel of niet gelukt is. Dullaart en zijn vriendin, die optraden als het duo Roel en Anna, speelden het stuk 'Wij gaan het anders doen', waarin ze op cabarateske wijze een musical van hun eigen leven had den gemaakt. In het echt hebben de Anna Agren en Roel Dullaart hadden als het duo Roel en Anna een musical van hun eigen leven gemaakt. De oordelen van de jury wisselden van 'intelligent en van hoog niveau' tot 'niets werd uitgewerkt, zowel muziek als zang niet interessant.' 'Man, wat is dit heerlijk', zegt Dul laart ontspannen en opgelucht als hij de eerste felicitaties in ontvangst heeft genomen. 'Ik geloofde het pas echt toen ik het hoorde.' Zijn houding toont hoe de spanning die jaarlijks op de afsluitende zater dagavond beslag legt op de deel nemers ook hem in de greep had. Afgaand op het jury-oordeel had Dullaart zich immers geen zorgen hoeven te maken. Naast de kwali ficatie 'intelligent' sprak de jury ook twee vierdejaars van de Koningsthe- aterakademie in Den Bosch ook een relatie. Het stuk stond meteen vanaf de eerste minuut als een huis. Dat een optreden ook anders kan uitvallen, bleek bij Sharon Simon die vóór Roel en Anna optrad. Al na een paar minuten is het duidelijk dat het een lang half uur gaat worden. Zowel voor Simon als voor het publiek. Het programmaboekje meldt dat ze interactie met het publiek het fijnst vindt, maar de wisselwerking komt totaal niet van de grond. De jury houdt zich nog in door te oordelen dat 'het bijna onmogelijk is om een gedegen oordeel te vellen omdat er aan een aantal basisvoorwaar den niet is voldaan.' De liedjes en grappen over voorvallen in Winters wijk en een ligfietsclub kunnen niet bekoren. Simon loopt met betraan de ogen rond als ze de uitslag heeft gehoord. 'Dit moet ik even verwer ken. Ik speel dit programma nu al een jaar.' Opgeven doet ze niet. 'Ik wil hier wel mee doorgaan.' Daarna met zelfspot. 'Nou ja, dan duurt de doorbraak maar wat langer.' Simon heeft als een van de weinige deel nemers geen opleiding in kleinkunst of theater gevolgd. Ze komt uit de zorg en werkt nog steeds als bege leidster in een Logeerhuis voor ver standelijk gehandicapte kinderen. Uit elkaar Vreugde en verdriet liggen nog ver uit elkaar bij Dorien Haan en het duo Krols (Kiki van Aubel en Natasja van Tilburg) die beiden op donderdag avond optraden. Haan explodeert bijna van vreugde als ze hoort dat ze door is. Van Aubel en Van Til burg laten op hetzelfde moment hun toch al mistroostig en bezorgd kijkende gezichten moedeloos in de armen zakken. Het doek is gevallen. Wel potentie, goed op elkaar inge speeld, technisch goed verzorgde synchrone handelingen, maar niet goed over het programma nage dacht en het programma niet goed uitgewerkt luidt het oordeel. Een half uur later hebben de twee nog steeds de tranen in de ogen staan. 'We wis ten dat we in de gevarenzone zaten, maar we hadden de stille hoop dat de jury ons toch een kans zou geven om het programma tijdens de try- out tournee verder te ontwikkelen', vertelt Van Aubel. 'Nou ja, we gaan eerst maar uithuilen en er dan toch nog een leuke avond van maken. De boot vaart toch niet meer terug.' De dames van de groep Mevrouw moeten eveneens een bittere pil slikken. De voorstelling blijft volgens de jury in eenzijdigheid steken en komt tekstueel niet verder dan cli chés. Voor Coen Jutte, cabaretier Maarten, Herman Poederoyen en Jeroen Bouwhuis is het wel feest. De laatste imponeert met een voor stelling waarin hij geen woord zegt. Op de klanken van harde muziek toont hij een man die eenzaam aan een tafel zit te eten en vervolgens volledig opgaat in zijn eigen fan tasie. Het ene moment is de man topvoetballer die denkbeeldig een bal hoog houdt, het andere moment is hij op leven en dood met zijn bestek in gevecht. Tussendoor is hij weer de eenzame man aan zijn tafeltje. Het publiek volgt ademloos de mimiek die Bouwhuis aan de dag legt. 'Ik heb eigenlijk een muzikale opleiding gevolgd en voor anderen muziek gecomponeerd', vertelt hij later. 'Toen ik daar mee bezig was, leek het me wel leuk om iets voor mezelf te doen en zo ben ik begon nen. Ik doe bewust niet aan teksten. Daar zijn anderen veel beter in.' Wisselend De jury is over het algemeen wis selend over de prestaties. Volgens voorzitter Job Schuring, winnaar van het eerste Amsterdams Klein kunst Festival, is het verheugend dat de deelnemers diverse stijlen liet zien en horen. 'De nieuwe gene ratie kleinkunstenaars is duidelijk op reis en zoekt naar vormen en dat is in de podiumkunst alleen maar te waarderen.' Minpunt noemt hij echter een gebrek aan engagement. 'Als er al sprake is van tijdgeest, dan valt op dat de TMF-generatie de platte, oppervlakkige seks hoog in het vaandel heeft. En het zijn de dames die vaak te plat zijn, zonder daarin echt functioneel te worden.' Volgens de jury legden de spelers ook meermalen op een verkeerde manier contact met het publiek. 'Er was kennelijk een misverstand dat contact maken met het publiek bestaat uit het aanspreken van de eerste rij of de zaal inlopen. Maar wie dat doet, moet eerst iets opbou wen met zijn publiek en dat stadium werd vaak overgeslagen.' De thea termakers die door zijn, maken de komende maanden onder begelei ding van een regisseur een try-out tournee door het land. Op 27 en 28 maart worden in de Kleine Kome die in Amsterdam de halve finales gehouden. Maandag 3 april is daar de finale van het Wim Sonneveld Concours 2006. Het was de zeven tiende keer dat de voorrondes in Klif 12 werden gehouden. Jeroen van Hattum 'gevecht' met zijn bestek terwijl hij zich verliest i Informatieavond over dyslexie In OSG De Hogeberg aan de Haffelderweg wordt woensdag 25 januari een informatieavond gehouden over dyslexie. Verte genwoordigers van ouderbelan- genorganistie Balans en uitgeverij Lexima geven uitleg en beant woorden vragen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Balans is de landelijke vereniging voor ouders van kinderen met ont- wikkelings-, gedrags- en leerpro blemen. De vereniging informeert ouders en komt op voor hun belan gen. Marijse Pel, specialist op het gebied van dyslexie en coördinator van het landelijk steunpunt, vertelt wat Balans voor ouders en kind kan betekenen. Daarnaast geeft Ria Janssen van uitgeverij Lexima demonstraties en uitleg over de Reading Pen, de Daisy speler en andere producten van uitgeverij Lexima, specialist op het gebied van software en gebruiksartikelen voor dyslectische kinderen. Ook is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De toegang tot deze avond is gra tis, wel wordt belangstellenden ver zocht zich tevoren op te geven. Dat kan tot 24 januari via tel. 363076 (vragen naar Duwie Witte) of via e- mailadres info@dehogeberg.nl. Vrouwen van Nu De afdeling De Cocksdorp/Eierland van de NBvP Vrouwen van Nu komt woensdag om 20.00 uur bijeen in het Eierlandsche Huis aan de Klimpstraat. C.J. Klein vertelt over zijn werk als musicus en dirigent en over zijn steun aan een kindertehuis in Polen. De afdeling Texel van de NBvP Vrouwen van Nu houdt dinsdag 24 januari jaarvergadering in De Buur- eton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Na de pauze vertelt Wil Beers verhalen 'op sien Tessels'. De ver gadering begint om 20.00 uur. Witte Hooglander dood gevonden De witte Schotse Hooglander van Frits Langeveld is dood. Jan Dijker, buurman van de aan de Schilder- weg wonende eigenaar, vond het stierkalf zaterdag levenloos tussen struikgewas. De in België gekochte Paulus Potter, zoals het dier door Langeveld werd genoemd, was vorige week woensdag vlak na aan komst op Texel plotseling verdwe nen. Volgens de door Langeveld geraadpleegde dierenarts is het waarschijnlijk dat het stiertje na het ontwaken uit de narcose waarin het werd vervoerd 'in de stress' is geraakt. Het heeft de benen geno men en zich vermoedelijk verstopt, waarna het nog dezelfde avond of 's nachts aan de gevolgen van onderkoeling is overleden. Lange veld heeft het kadaver door het bedrijf Rendac laten ophalen. Texel vrij in Cabaret-café In het Cabaret-café, waarin het lokale nieuws wordt besproken door Pip Barnard en Janien de Bruijn, komt vrijdag de aparte sta tus van het eiland aan de orde. Ook wordt gesproken over het Amster dams Kleinkunst Festival, goede voornemens en de komende raads verkiezingen. Verder vermeldt het programma een filmpje, een gast en het feuilleton Mosselweg 14. Caba ret-café is een programma met veel muziek, op eigen tekst en op tekst van Huib (de Rijmelaar) Fenijn. Het programma wordt gehouden in de café-brasserie van De Lindeboom in Den Burg en begint om 20.30 uur. De toegang is gratis, een bijdrage in de kosten wordt op prijs gesteld. Tot kiekes Het spreekwoord zegt dat de duivel altijd op de grote hoop schijt, maar vorige week bleek dat dat toch niet altijd het geval is. Twee mensen die van zijn lang- zal-ze-levensdagen nog nooit op vakantie zijn geweest, winnen op hun oude dag de hoofdprijs met de oudjaarspuzzel en moeten er nu toch aan geloven. Ik vind dat een bijzonder leuk bericht. Ook het reisdoel is leuk voor begin ners. Niet gelijk afschrikwekkend naar Verweggistan, maar gewoon gezellig dicht bij huis naar 't Kui erpad in Wezuperbrug bij Coe- vorden. Voor mensen die voor het eerst schreden op het vakantiepad zetten, klinkt de naam Kuierpad naar mijn idee erg geruststellend, 't Blijft Nederland en Nederlands en een bakkie koffie bestellen tij dens een kuiertje zal dan ook niet al te moeilijk zijn. Mochten ze het plaatselijk gesproken Drents dia- lect niet direct verstaan, dan zal dat voor deze fervente puzzelaars ongetwijfeld meteen het gevoel oproepen van ha, weereen nieuwe puzzel. Bang dat ze omkomen van honger en dorst of in den vreemde verdwalen, hoeven wij achterblij vers dan ook niet te zijn, ook al zouden ze 'in 't snippervluggie' 'om me roode gaanPuzzelpaden en doolhoven zijn voor hen een eitje. Mochten wij ons op Texel ergens in de komende tijd even een paar dagen wat verweesd voelen omdat deze twee oer-Texe- laars niet op hun gewone stekkie zitten, mensen wees gerust, ze komen weerom. Gerrit en Mientje, behouden vaart en een heel fijne vakantie toegewenst. Tot kiekes, za'k mar segge. Pien Verberg In totaal vijfenvijftig familieleden, onder wie haar zussen van 91 en 96 jaar, waren zaterdag in De Gollards bijeen om de honderdste verjaardag van Antoinette Gie- les-Ten Bosch te vieren. Van de directie van het verzorgingste huis kreeg de jarige, de op-één- na de oudste inwoner van Texel, een portret van zichzelf cadeau, gemaakt door Leny van 't Noor- dende. Ondanks de hoge leeftijd van mevrouw Gieles trakteerden haar verwanten haar op een groots feest. De tientallen aan de overkant wonende familieleden hadden huis jes op Gortersmient en kamers in De Smulpot afgehuurd. Burgemees ter Geldorp kwam haar persoon lijk feliciteren, er was een website met een stamboom en veel foto's gemaakt (www.antoinette100.nl) en onder begeleiding van accordeo nist Alphons Boom werd ze luid keels toegezongen. Zittend tussen haar zussen was de jarige, die vijf jaar geleden had laten weten graag honderd te wbrden, het stralend middelpunt van het feest. Hoewel haar gehoor en geheugen de laatste tijd nogal achteruit gaan, genoot ze volop en had ze nog goed in de gaten welk nichtje of kleinkind haar feliciteerde. Pas rond half negen, zeseneenhalf uur nadat het feest was begonnen, kwam er een einde aan en werd de jarige teruggebracht naar haar kamer. Maar terwijl som migen hadden gevreesd dat ze na alle drukte zou instorten, wilde het feestvarken zelf pas naar bed nadat ze met een verzorgster aan de hand van een speciaal voor haar gemaakt fotoboek nog wat had nagepraat over de festiviteiten. Antoinette Gieles werd op 15 janu ari 1906 als Antoinette ten Bosch geboren in Amsterdam. Ze was het derde kind en de eerste dochter van een gezin dat in totaal uit zes jon gens en drie meisjes zou bestaan. Ze ging al jong werken en werd bovendien geacht thuis mee te hel pen. In de Tweede Wereldoorlog ontmoette ze Texelaar Ko Gieles, met wie ze in 1943 in Amsterdam trouwde. Na hun bruiloft streken ze op het eiland neer, eerst in het huisje naast de bioscoop en later op Haffelderweg 6, één van de huizen die J.C. Rab voor zijn perso neel bouwde. Ko Gieles zou 45 jaar lang werkzaam zijn bij de handel in brandstoffen en bouwmaterialen. Als bijverdienste werd het huis 's zomers gemeubileerd verhuurd aan toeristen. Bovendien fungeerde het als dépendance voor pension Zon- nehoek van de familie Craanen aan het Schilderend. Op veertigjarige leeftijd werd ze voor het eerst moeder. 'Het is maar goed dat moeder laat was met kinderen krijgen, anders hadden we nu met z'n allen in De Gollards gewoond', grapte haar oudste zoon Ton in zijn toespraak op het feest. Haar andere zoon, Ruud, werd twee jaar later geboren. Tegenwoordig heeft mevrouw Gieles vijf kleinkinderen en één achterkleinkind. In 1979 verhuisde het echtpaar Gie les naar De Koog, waar ze dicht bij de kinderen woonde. Ton was eige naar van één van de supermarkten in de badplaats, Ruud beheerder van bungalowpark Gortersmient. Haar man overleed in 1981. Ondanks de klap zat ze niet bij de pakken neer. 'Ze is altijd heel tevreden geweest', vinden haar kinderen. Pas op 97- jarige leeftijd verhuisde mevrouw Gieles naar De Gollards. Met haar lichamelijke gezondheid gaat het redelijk goed. Dat het geheugen haar in de steek begint te laten, ziet ze zelf niet als een groot bezwaar. 'Mag het als je honderd bent?', luidt haar vaste antwoord. Dinsdag 17 januari: Op de atletiekbaan in Den Burg begint om 19.00 uur een coopertest, geor ganiseerd door Sportservice Texel en Atletiekvereniging Texel. Deelname is gratis en staat open voor iedereen. Om 20.00 uur begint in het raadhuis in Den Burg een vergadering van de raadscommissie Werkwijze raad. Om 20.00 uur begint in hotel Den Burg aan de Emmalaan de ledenver gadering van de vereniging van kleine logiesverstrekkers. In Cinema Texel gaan de De Volks krant-filmavonden weer van start met de film Elisabethtown (aanvang 20.30 uur). Daarnaast draait de ondertitelde versie van The Chronicles of Narnia (20.15 uur). Woensdag 18 januari: Op het dorpsplein van De Koog begint om 10.00 uur een workshop (twee sessies van anderhalf uur) nordic wal king. Aanmelden via tel. 316699 of 06-22561045. In de Voorspeelzaal van de Muziek- en Dansschool begint om 19.00 uur een presentatie door de groep die de cursus Wereldmuziek heeft gevolgd. Om 10.30 uur begint in het raadhuis in Den Burg een vergadering van de raadscommissie Welzijn. Op de agen da onder meer de lening en subsidie voor Pharos. Om 19.30 uur start Inge Stevenson met een nieuwe meditatiecursus. Tel. 327276. In hotel De Lindeboom in Den Burg begint om 20.00 uur een avond met medium Lia Schippers. Aanvang 20.00 uur, entree €8,-. De afdeling De Cocksdorp/Eierland van de NBvP Vrouwen van Nu komt vanaf om 20.00 uur bijeen in het Eier landsche Huis aan de Klimpstraat. C.J. Klein vertelt over zijn werk als musicus en dirigent en over zijn steun aan een kindertehuis in Polen. In De Witte Burcht aan de Molenstraat in Den Burg komt vanaf 20.00 uur voor het laatst het rooms-katholiek Vrouwengilde bijeen. TEXELSEStOURANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mall redactle@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mall info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 Per jaar €68,30 €66,15 Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Bridgeclub Alert uit Oosterend houdt i vanaf 19.30 uur de jaarlijkse snert- drive in dorpshuis De Bijenkorf. Deel- name kost €5,- per persoon. Cinema Texel vertoont de onderti telde versie van The Chronicles of Narnia (aanvang 14.30 uur), Plop en het Vioolavontuur (15.00 uur), King i Kong (20.00 uur) en Elisabethtown (20.30 uur). Donderdag 19 januari: Om 20.00 uur begint in het raadhuis in Den Burg een vergadering van de raadscommissie Middelen. De afdeling Verzamelaars van de His- torische Vereniging houdt vanaf 20.00 uurjuilbeurs in Tusse de Banke op de Groeneplaats. De Engelse folkgroep Colvin Quarmby treedt op in Question Plaza in Den Burg. De toegang bedraagt €11,- (met 1 'Vriendenkaart' €7,50). Marieke Henselman (bekend van RTL- 4 en het Algemeen Dagblad) houdt in de openbare bibliotheek aan de Drijverstraat in Den Burg een lezing over bezuinigen en 'consuminderen'. Aanvang 20.00 uur, toegang €3,-. Cinema Texel vertoont King Kong (aanvang 20.00 uur) en de onderti telde versie van The Chronicles of Narnia (20.15 uur). Vrijdag 20 januari: Buurthuis Bethel in Zuid-Eierland biedt van 19.00 tot 21.30 uur onderdak aan een nieuwjaarsdisco voor kinderen. Om 20.30 uur begint in café-brasserie De Lindeboom op de Groeneplaats in Den Burg het maandelijks Caba ret-café, waarin het lokale nieuws wordt besproken door Pip Barnard en Jahien de Bruijn. Met columns i en dialogen, gasten en veel muziek. De toegang is gratis, een bijdrage in I de gemaakte kosten wordt op prijs gesteld. Cinema Texel vertoont de film King Kong (aanvang 17.30 uur). In de pauze, 'etenstijd', serveert de bioscoop een 'broodje aap' en voor de vegetariërs 'een broodje liaan met slingerplant'. Verder draait de ondertitelde versie van The Chronicles of Narnia (18.45 uur), de ondertitelde versie van Harry Potter and the Goblet of Fire (21.30 j uur) en In her shoes (21.45 uur). TESO verzorgt deze week geen extra afvaarten. Er worden geen wacht tijden verwacht. Meer informatie over.' de veerdienst is te verkrijgen via tel. of website www.teso.nl. Donderdagavond haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 19.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende 3traten: 1. Bern- hardlaan, Beatrixlaan. Hoogwater te Oudeschild Di. 17 09.40 en 22.15 u. Wo. 18 10.10 en 22.55 u. Do. 19 10.30 en 23.25 u. Vr. 20 10.50 en 23.45 u. Za. 21 11.20 en - u. Zo. 22 00.20 en 11.44 u. Ma. 23 00.44 en 12.20 u. Di. 24 01.24 en 13.17 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 22 januari op om 08.40 uur en gaat onder om 17.03 uur; zondag 22 januari laatste kwartier; 24 lanuari doodtij. De honderdjarige tussen haar zussen van 91 en 96 jaar in. De toespraak vt Amerika geëmigreerde neef haar telefonisch wilde feliciteren. Gebedsdienst Burkina Fasso In het kader van de gebedsdienst voor de eenheid worden zon dag in diverse kerken speciale diensten gehouden. De liturgie is opgesteld door een speciale com missie, bestaand uit leden van de gezamenlijke kerken. Er wordt gecollecteerd voor het eilandelijk diaconaal project, de Stichting Ecole Christ Roi in Ouagadougou in Burkina Fasso. De eilandelijke kerken kiezen elk jaar een project waarbij mensen betrokken zijn die ook binding heb ben met het eiland. Dit jaar is dat het project in Burkina Fasso, waar voor geld wordt ingezameld door de Texelse Marja Keyser-Duinker en Mieke Rietveld. Naast het verstrek ken van minimaal één maaltijd per dag is er steun nodig om de klassen van zestig leerlingen te kunnen ver kleinen en te zorgen dat de kinderen wat ruimer komen te zitten dan met z'n vieren in een schoolbank. De gebedsdiensten beginnen om 10.00 uur en worden gehouden in de Waddenkerk in De Cocksdorp (ds. K. Klaassen, mmv RK-kerkkoor De Cocksdorp), de hervormde kerk van de Waal (ds. C. der Nederlan den, m.m.v. Texels Christelijk Man nenkoor) en in de roomskatholieke White time healing In het Maartenhuis in De Koog wordt zaterdag en zondag 28 en 29 janu ari een workshop universal white time healing gegeven. Deelnemers worden ingewijd in contactbehan deling, het reinigen van het aura er het balanceren van chakra's. Vooi aanmeldingen en meer informatie' Marianne Hanns, tel. 06-23270022 of via website www.annecha.nl. Cirkel van Liefde De praktijken 'Helende Reis' en 'Cir kel van Liefde' van José Kievits er Sanne Brügemann houden vrijdag 20 januari een kennismakingsdag. Bezoekers kunnen op deze dag een beeld krijgen van verschillende tech nieken, variërend van de jassentech- niek tot ontslakken met aqua detox Het programma start om 11.00,13.45 en 19.30 uur, maar tussentijds bin nenlopen is ook mogelijk. De open dag wordt gehouden in de praktijk in de Weverstraat, boven de fruitwin kel, ingang groene deur. Voor meer informatie: tel. 312461 en 313102 en website www.cirkelvanliefde.com. kerk in Den Burg (ds. RC. Barnard, m.m.v. The Singers of the Lord). B De is een kindernevendienst, kinderop pas en na de dienst wordt koffie, geschonken.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2