'Kritisch kijken naar uitgave belastinggeld' Horeca-ondernemer Geert Bosscha kandidaat voor de VVD Italiaanse Texelaar begint voor zichzelf TEXELSE g coURANT - £rsELT^V°EGt HulPver'ening texelseHcourant VRIJDAG 20 JANUARI 2006 In het dagelijks leven leidt hij als horeca-ondernemer eet café Bruintje Beer in Den Burg. Mogelijk leidt hij binnenkort als gemeenteraadslid ook het alge meen belang van het eiland. Met een vierde plaats op de lijst van de WD maakt Geert Bosscha kans bij de verkiezingen op dins dag 7 maart in de nieuwe raad te worden gekozen. Politiek actief is hij pas sinds kort. In november werd hij benaderd door de WD om zich voor de partij in te zetten. Politiek volgen doet Bos scha echter al van jongsafaan. 'Mijn vader keek vroeger altijd naar het Journaal van acht uur en de actua liteitenrubrieken die daar achteraan kwamen. Als 14-jarige keek ik toen al mee naar debatten tussen Hans Wiegel en Joop den Uyl. Dat was prachtig om te zien. En het zit er goed in, ik kijk nu nog steeds veel naar actualiteitenprogramma's.' Bosscha werd in eerste instantie benaderd voor een plek in de steun- fractie van de WD. Na aandringen van Gerbrand Poster, die de lijst van de liberalen aanvoert, liet hij zich overhalen op een verkiesbare plaats te gaan staan. Als horecaman hoopt Bosscha in de raad onder meer een aanspreekpunt voor de horeca te zijn. De regeldruk op de horeca is voor hem een belangrijk item. 'Je wil niet weten met wat voor regels, vaak ook tegenstrijdig, je in de horeca te maken hebt. Ter wijl de horeca juist gebaat is bij snelle oplossingen, omdat ze vaak aan veranderende omstandigheden onderhevig is.' Bosscha heeft inmiddels ruim twin tig jaar ervaring in de horeca. Hij kwam er begin jaren tachtig fulltime in, nadat hij misgreep bij de Kust en Handelvaartsschool in Delfzijl, 'fk had me voor een opleiding aan gemeld, maar er was geen plek meer. De vriendin die ik toen had adviseerde me om in de horeca te gaan werken. Dat deed ik toen al als bijbaan en ben verder gegaan als leerling-kelner.' Bosscha werkte in eerste instantie in Meppel. waar hij sinds zijn derde woonde. In 1985 hield de in Heerenveen geboren Bosscha het voor gezien in Dren the. 'Ik was er uitgekeken. Ik kon een baan op Vlieland krijgen en ben meteen die kant opgegaan. De eilanden hebben me op een of andere manier altijd getrokken.' Hij werkte als kelner, was bedrijfsleider in een café en leidde een tijd hotel De Wadden van de Vlielander hore catycoon Harry Westers. Texel In 1989 was de 'chemie' tussen Bosscha en zijn toenmalige werk gever uitgewerkt en was hij om zich heen aan het kijken. 'Ik kende in die tijd al Gerard Schuiling. Tijdens de Muider Hardzeildagen zaten we met elkaar op een boot en vertelde hij nog een bedrijfsleider voor Het Galjoen te zoeken.' Bosscha dacht erover na en belde Schuiling terug om te zeggen dat hij interesse had. Hij kon meteen beginnen. De spul len werden gepakt en Bosscha ver huisde naar Texel. Tot 1993 was hij bedrijfsleider van het inmiddels ver dwenen Koger nachtcafé. 'Daarna heb ik een tijdje op verschillende plekken in de horeca gewerkt, ben nog een jaar glazenwasser geweest i|<£s"Nieuw bloed Ze beginnen langs de zijlijn zachtjesaan warm te lopen om na de verkiezingen van dinsdag 7 maart plaats te nemen in de nieuwe gemeenteraad. De Texelse Courant portretteert de komende weken nieuwe kan didaat-raadsleden die op een verkiesbare plaats staan. Beeld van schade remmingwerk Op de foto, die is genomen door Theo Zijm van Rijkswaterstaat, is de schade te zien aan het remmingwerk in de veerhaven van 't Horntje. De balkjes van hacoriet, die onder meer met lijm zijn aangebracht op de constructie van metaal, zijn gebro ken of verdwenen. Anders zoals in het artikel van afgelopen dinsdag werd vermeld, zijn er geen houten palen gesneuveld en is de schade niet afgelopen zaterdag ontstaan, maar al eerder. Rijkswaterstaat is een onderzoek gestart naar de oor zaak, waarbij in overleg met TESO op, constructieve...wijze over een oplossing wordt nagedacht. en in 1997 de Snackplek overgeno men.' In 2000 kocht Bosscha het IJsbeertje waar hij vervolgens het huidige Bruintje Beer in maakte. Sinds vorig jaar richt hij zich volledig op het eetcafé aan de Stenenplaats. De Snackplek heeft hij van de hand gedaan. Behalve horeca-onderne mer is Bosscha sinds" een paar maanden ook vader van een zoon. Tijd voor het raadswerk zegt hij echter te kunnen maken. 'Dat is een kwestie van je tijd goed indelen.' Naast het aanpakken van regelge ving wil Bosscha zich als raads lid toeleggen op de paracommer- cie. Gemeente en horeca hebben daarover momenteel een menings verschil. De horeca is verontwaar digd dat er de laatste tijd feesten zijn gehouden op plekken waar de gemeente het in hun ogen had moeten verbieden. 'De raad moet over paracommercie heel duide lijke scheidslijnen vaststellen, zodat duidelijk is wat wel en niet kan.' De wijze waarop de gemeente hand haaft. is voor hem een ander thema. 'Het lijkt er nu soms op of er een heksenjacht bezig is. Er wordt op de afdeling handhaving wel zeer gedreven gewerkt. We hebben ook dat verhaal gehad dat er vijfhonderd keer bij een vakantiehuisje controle is geweest. Dan kun je je afvragen wat je aan het doen bent.' Bosscha Geert Bosscha: 'Ik wil als raadslid aanspreekpunt voor horeca zijn.' (Foto wil zich ook richten op jongeren. 'We pleiten bijvoorbeeld voor sport- stimulering bij jongeren. Het kweekt een band als je lid bent van een vereniging. Je ziet nu groepen bui ten de boot vallen.' Bosscha had te maken met jongeren toen hij enige tijd bij Turbo werkte, de voormalige speelhal aan de Groeneplaats op de plek waar nu de ING zit. 'Dat was een ideale plek voor jongeren om bij elkaar te komen.' Projecten Over de kanjerprojecten, één van de drie vaste onderwerpen die in deze rubriek aan kandidaat-raadsleden worden voorgelegd, wil Bosscha nog met veel kwijt. De WD is nog bezig de laatste puntjes op de i te zetten van het verkiezingspro gramma. Gevraagd naar zijn per soonlijke mening zegt Bosscha dat het PHH-gebouw niet op de goede plek komt. 'Ik snap dat het er moet komen, maar waarom moet dat daar aan de Pontweg. Zo'n beetje elke plaats is beter dan die plek.' Het duale stelsel, dat in 2002 werd ingevoerd, is volgens hem erg leer zaam. 'Ik ben benieuwd hoe dat verder gaat uitpakken, maar de poli tiek wordt wel helderder. Mensen kunnen nu direct druk uitoefenen op hun eigen partij.' Op de vraag hoe een gat van één miljoen op te lossen antwoordt Bosscha: 'We moeten suunig doen, het is op. We moeten heel kritisch bekijken hoe we de belastingcenten uitgeven. De Texelse bevolking is niet gediend bij een slecht financieel beleid.' Bosscha schat het opkomstper centage bij de verkiezingen desge vraagd op 72,9 procent. 'En dan de WD naar vier of vijf zetels en Texels Belang mag wat minder.' Hij hoopt niet dat mensen uit onvrede over het gevoerde beleid op 7 maart proteststemmen gaan uitbrengen. 'Proteststemmen zijn geen oplos singen. Als je het ergens niet mee eens bent, spreek dan je partij erop aan. Proteststemmen zorgen alleen maar voor meer onrust.' VVD haalt Verdonk (Vreemdelingenzaken) naar Texel De volgens een onlangs gehou den enquête populairste politi cus van Nederland, Rita Verdonk, komt naar Texel. De minister voor Vreemdelingenzaken en Integratie woont op 10 februari de aftrap bij van de campagne van de Texelse WD voor de gemeenteraadsver kiezingen. Tijdens een openbare bijeenkomst in Question Plaza gaat de minister de discussie aan met het publiek en komen diverse landelijke en lokale onderwerpen aan bod. Volgens Arnold Langeveld van het lokale WD-bestuur had de minister laten weten graag.eens naar Texel te komen. 'Dat hebben we ons natuur lijk geen twee keer laten zeggen. Dus we hebben haar direct uitge nodigd voor de start van onze cam pagne.' Tijdens de discussieavond, waarop tevens het partijprogramma van de liberalen voor de komende vier jaar wordt gepresenteerd, zul len ook de nieuwe WD-kandidaten zich voorstellen. De volgende dag maakt Verdonk, in gezelschap van het WD-bestuur, het college van b en w en de raadsfractie een bustoer over het eiland. Er wordt onder meer een bezoek gebracht aan vakantiecentrum De Krim, waar de problemen in de toeristische sector worden besproken, en het Maritiem en Jutters Museum, waar Verdonk de maquette zal bezichtigen. Verder heeft de politica een ontmoeting met jutter Maarten Boon en wordt zij bijgepraat over de problemen in de land- en tuinbouwsector op het eiland. JJedrijvig/je/J Tabloid We zijn dus de grootste krant van Texel. En als het nog even zo doorgaat ook van Nederland. Want je kunt tegenwoordig bijna geen krant kopen of hij is op tabloid, de helft kleiner dan de Texelaar dus. Tabloids hadden vroeger niet zo'n goede reputa tie, wegens hun hoge sensatiege halte. Maar sinds zelfs gerenom meerde kranten als Trouw, Het Parool en straks ook NRC erop zijn overgestapt, mogen ook wij van de Texelse Courant ons wel eens achter de oren krabben. Zelf heb ik nog zo'n ouderwets groot ochtendblad en ik moet bekennen dat het lezen met wat ongemakken gepaard gaat. 's Morgens veroorzaakt het uitsprei den van zo'n krant over de ont bijttafel een kleine ravage. Het lin kerblad belandt tussen het bord en de boterham van de ene tafel genoot en het rechter hangt in mijn eigen thee. Met als resultaat dat de volgende lezer door de boter-, pindakaas en andere vlek ken moet doorlezen. En van zo'n krant krijg je toch al vieze vingers. Er is nóg een nadeel: sinds ik aan de leesbril ben, moet ik de krant constant heen en weer schui ven omdat die lettertjes al lezend onscherp zijn geworden. Bij de TC heb ik daar trouwens geen last van. Voor lezers zoals ik worden de letters al sinds jaar en dag een stukje groter en schreef- loos afgedrukt. Bovendien lees ik de Texelaar niet bij het ontbijt, maar op een rustige plek waar ik hem zonder enige hinder kan openslaan en schoon aan mijn huisgenoten kan doorgeven. Als j\chte>" de schermen ik dinsdag- en vrijdagmiddag stie kem door de ramen loer, zie ik dat de meeste Texelaars hun lijfblad zo lezen. Dat alleen is nog geen reden om niet het voorbeeld van de 'grote' kranten te volgen. Je hebt in ieder geval twee keer in de week een dubbeldik blad in handen, dus geen gezeur meer over dat het zo'n dun krantje is. Voor de redac tie is er nóg een voordeel: we kunnen wat makkelijker beslissen of we al dan niet - afhankelijk van het nieuwsaanbod - twee pagi na's extra's zullen drukken. Maar iets zegt mij dat we het nog maar even met moeten doen. Alleen al vanwege de voorpa gina, traditioneel de plek voor het belangrijkste of leukste nieuws. Want die grote krant biedt in één oogopslag een prachtig over zicht van wat zich de afgelopen dagen op Texel heeft afgespeeld. Bovendien: wat grotere interviews zouden met eens op zo'n halfje passen. Laten we de kat dus nog maar even uit de boom kijken. Mochten we ooit besluiten om toch op kleiner formaat over te stappen, dan is er trouwens niets nieuws onder de zon. Want toen de heren Langeveld en de Rooy op 15 september 1887 de eerste Texelse Courant drukten, deden ze dat op een formaat dat vrijwel precies ze groot is als de huidige tabloids. Gerard Timmerman Een herstel- of andere bouwkun dige klus in huis lijkt voor menig Texelaar soms een moeilijke, zo niet onmogelijke opgave. Maar niet voor Rossano Marei, die al sinds jaar en dag onderhouds werk doet, onder meer voor de Stichting Wonen Texel. 'Ik heb geleerd dat er altijd een oplossing is.' Na twintig jaar in dienstver band te hebben gewerkt, is de Texelaar met de Italiaanse tong val nu voor zichzelf begonnen. Van het ene eiland, Sardinië, naar het andere, Texel. Een hele stap, die de geboren Italiaan niet in één keer maakte. Al op jonge leeftijd verliet hij elke winter het eiland in de Mid dellandse Zee, om al werkend door Europa te trekken. 'Ik heb dertien jaar in de horeca gezeten en in hotels in heel Europa gewerkt, groot en klein, tot vijfsterren hotels aan toe. Als ober en in Zwitserland zelfs een winter als sommelier (wijnken ner, red.).' Als chauffeur voor een Italiaans bedrijf reed hij ook een jaartje door Libië. Via partner Christine Groen beland de hij halverwege de jaren tachtig op Texel, waar hij zijn eerste winter in de lelies werkte en als medewer ker van de zuivelfabriek zelfs de laatste drie maanden van deze coö peratie meemaakte. Ook pakte hij zijn oude beroep een tijdje op in het Italiaanse restaurant Bella Vista. Zijn eerste ervaring in de bouw deed hij op bij Bouwbedrijf Daalder in De Cocksdorp, waar Piet de Bloois de scepter zwaaide. 'Van hem mocht ik elke winter terugkomen, 's Zomers keerde ik terug naar Sardinië, om er taxi te rijden. In 1996 ben ik gestopt met heen en weer reizen en heb ik me definitief op Texel gevestigd.' 'Ik werkte bij Daalder eerst als opperman en heb er in de loop van de jaren het vak onder de knie gekregen. Ik heb veel geleerd van mijn oud-collega's, in het bijzon der wijlen Liekele van der Veen. De laatste drie jaar, toen Daalder was opgegaan in Bruin Weijers, heb ik veel opgestoken van Mar tin Brouwer.' Ook door het volgen van allerlei bouwkundige cursussen ontwikkelde Marei zich tot een all- rounder. die stuct, tegelt, metselt en voegt. De laatste jaren stuurden zijn werkgevers hem vaak op pad voor klussen voor de Stichting Wonen Texel. 'Het zijn bestaande situaties waarin onderhouds- en reparatie klussen moeten worden uitgevoerd. Dat lijkt vaak moeilijk, maar ik heb geleerd oplossingsgericht te wer ken.' Ook voor nieuwbouwklusjes en kleine bouwkundige opdrachten tot en met het metselen en afwer ken van een aanbouw komt Marei graag voorrijden, voortaan in zijn eigen bus. ^GELX ,0222 315532 i204475S7^° Rossano Marei is na twintig jaar ervaring te hebben opgedaan in de Texelse bouwwereld voor zichzelf begonnen. ■j}1 Kerkdiensten Zondag 22 januari 2006 Dienst voor de Eenheid PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.00 u. dienst in RK-kerk, ds. C. Duinkerken, mmv The Singers of the Lord en organist Dyo Wassink. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. dienst in RK-kerk, ds. C. Duinkerken, mmv The Singers of the Lord en organist Dyo Wassink. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. C. der Neder landen, mmv dubbelkwartet van het Tex. Chr. Mannenkoor en organist P. Plug. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: De Cocksdorp: 10.00 u. dienst in de Waddenkerk, ds. K.F. Klaassen, mmv RK-kerkkoor De Cocksdorp en orga nist Hans de Goede. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: geen dienst in verband met oecumenische dienst van de Raad van Kerken in hervormde kerk. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.00 u. oecumenische viering in RK-kerk. De Cocksdorp: 10.00 u. oecumeni sche vienng in Waddenkerk. De Waal: 10.00 u. oecumenische vie ring in NH-kerk JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.: Vrees voor de toe komst overwinnen; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Wie moeten we gehoorza men - God of Nieuw zorgstelsel: Ben /e zelf verzekerd genoeg? Medische zorg Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post. tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informa tie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 Of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 33A, Den Burg. Dag en nacht bereik baar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0223-650270. Opname op advies van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17.00 u.; zon- en feestdagen 11.00-12.00 en 16.00- 17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444, Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 112. Het bureau in De Koog, Brink 6, is geopend op maandag van 9.00 tot 13.00 uur en op dinsdag en donder dag van 13.00 tot 17.00 uur. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216. De Cocksdorp, tel. 311477. www. dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp oud Papier haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwa gen komt in de volgende straten: 3. Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Hogerstraat, Gravenstraat (geen bedrijven), Warmoesstraat, Schil derend tot rotonde, Julianastraat, Keesomlaan. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 - 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl n aanbiedingen daaftcx :eAmsiertamondernummer41196699 Een ewmpaer «a Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 (automatBeti) Per jaar 68,30 66,15 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementspen ode. Nabestelling foto's: bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Versla vingszorg Texel, De Zes 12, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consulta tie en preventie, tel. 315602 of 06- 30215211; www.bnjder.nl. Psycholoog: J. van den Berg, tel. 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton, Beatrixlaan 43. Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Radio Texel Jfci Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (shanty's) 20.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: Kinderen em roken. Aan het woord komt Renate Spnjijt van de Strvoro en er wordt gesproken over de peukenpas en de tien gouden regels. 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit rooms-katho- lieke kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlands talig) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en Inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19 00 U- Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21 00 u, Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws). Vandaag: Over de verkiezingen, een onaf hankelijk Texel en goede voornemens. Met de Sommeltjes, feuilleton Mosselweg 14 en veel muziek, op eigen tekst en op tekst van Huib (de Rijmelaar) Fenijn. Uitzending van de avond van vrijdag 20 januari, aansluitend. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 9