TEXELSE COURANT Grote zege zaalvoetballers Darters Oosterhuis en Keijser winnen titels Texel Masters Ere-voorzitter opent kantine ZDH met gericht schot Cursus zelfverdediging Shima DINSDAG 31 JANUARI 2006 www. beeldbanktexelnl V Veldtoertocht De voorlaatste veldtoertocht van de gezamenlijke Noordhollandse wielerverenigingen wordt zondag 5 februari op Texel gehouden. De tocht is 35 kilometer lang en geheel bewegwijzerd. Hij voert over de ATB-route in de dennen, door de duinen, over het strand en door het boerenland. Deelnemers verzamelen zich op het terrein van wielervereniging DOK aan de Doggersvaart in Den Helder, waar de inschrijving plaatsvindt. Vandaar wordt gezamenlijk koers gezet naar de veerhaven. Met de boot van half tien arriveren de wielrijders op het eiland. Texelse deelnemers kunnen zich op de veerhaven op 't Horntje bij de groep aansluiten. Deelname kost €7,50. Kinderen van 8 tot en met 12 jaar betalen €5,-. Zij moe ten wel door een volwassene wor den begeleid. Voor meer informatie: Toerclub Taxi 312000 (Jan Zijm, tel. 314205) en DOK (Peter Engelen, tel. 06-25081079 of e-mail peter. engelen@quicknet.nl). De laatste veldtoertocht van dit seizoen wordt op 12 februari gehouden bij Winkel. Pijnlijk verlies dames Tevoko Na een gelijkopgaande wedstrijd tegen Forza uit Amersfoort trok Tevoko onverhoopt en onver wacht in de vierde set aan het kortste eind. Het thuisspelende Forza scoorde de beslissende punten (27-25) en neemt daarmee afstand van de degradatiezone. De Texelse dames zullen tegen sterkere tegenstanders moeten verrassen om een plaats in de regiodivisie te behouden. Dat Tevoko thuis van Forza had gewonnen, gaf positieve verwach tingen voor de uitwedstrijd in Nieuw- land tegen het op de ranglijst vrijwel gelijkstaande Forza. In de eerste set ontliepen de ploegen elkaar nauwe lijks. Tevoko speelde niet op zijn best Ondanks de inbreng van aanstor mend talent Joost van Heerwaarden viel er tegen de gelouterde marine- ploeg weinig eer te behalen voor De Mareis. Vooral in het tweede kwart waren de Helderse afstandschutters uitermate goed op dreef en maakten in die periode maar liefst 37 punten. Door meer risico's in de verdediging te nemen en verder weg van de eigen basket te verdedigen, wisten de Texelaars zand in de geoliede scoringsmachine te strooien, waar door de Helderse score beperkt bleef tot 94 punten. Door zelf onbevangen aan te vallen en vooral in het laatste kwart veel te schieten, kon De Mareis daar 45 punten tegenover zetten. Met name Chris Schlepers was met 21 punten goed op dreef. De ove rige punten van de Mareis werden gescoord door Pieter Dogger (10), Edo Kooiman (8), Jaap de Wijk (4) en Joost van Heerwaarden (2). en zag zich de winst net ontglip pen (25-23). Ook in de tweede set kreeg Tevoko de passing niet goed onder controle op de sterke service van de Amersfoorters (24-26). In de derde set bleef een Forza-aanval- ster ongrijpbaar voor de blokkering van Tevoko. Een Texelse eindsprint verkleinde het puntenverschil, maar individuele fouten bezorgden Forza de setwinst (25-19). Sterk gemo tiveerd haalden de Texelse dames in de vierde set alles uit de kast en stevenden met een kleine voor sprong op een setzege af. Onder grote druk maakten beide ploegen er een spannende finale van die voor Tevoko teleurstellend eindigde (27- 25). De stand onderaan de ranglijst is nu: Forza 14-29; Zaanstad 2 13- 22; Tevoko 13-22; Keistad 14-13. Zaterdag ontmoet Tevoko in Ons Genoegen Eagles Eye uit Abcoude, dat de vierde plaats bezet. Sportschool naar spinning-marathon Negen sporters van Sportschool Texel deden zaterdag in Doetinchem mee aan de Trainfo 2006, een spin- ningmarathon voor de organisatie KiKa (Kinderen Kankervrij). Zij brach ten €1575,- mee, door sponsoring bij elkaar gebracht. Daarnaast werden tijdens het evenement verschillende door Texelse ondernemers beschik baar gestelde artikelen geveild. Het startsein voor de zestien-uursrit werd gegeven door Joop van Beek, die vorig jaar deelnam aan de 4000 kilometer non-stop wielerrace Le Tour Direct. Er werd op 45 spin- ningbikes in blokken van vier uur gereden. Sportschool Texel leverde maar liefst drie van de vijf deelne mers voor de volledige zestien-uurs rit. De andere Texelaars wisselden elkaar af en fietsten elk acht uur achter elkaar. Zestien instructeurs uit diverse landen gaven elk een uur het ritme aan. Ook Rob van Beurden van Sportschool Texel mocht een uur het podium beklimmen. Na een lange rit (van 16 uur) stapten zondagoch tend om 10.00 uur Nel Trouerbach, Lucia Gijsberts en Rob van Beurden van hun fiets. Muriel Mast. Anneke Hutjes, Ricardo de Graaf, Henk Zil- lig en Palmyre Bonnen hadden er toen elk acht uur op zitten. Jongste deelnemer was Naomi Hm (11 jaar), die maar liefst vier uur reed. De opbrengst van de actie is nog niet bekend. In hotel de Pelikaan werden zon dag voor de zesde keer de dart wedstrijden om de Texel Masters gehouden, waaraan zestien man nen en acht vrouwen meededen. De titel bij de heren werd gewon nen door Mark Oosterhuis. Patri cia Keijser prolongeerde voor de derde keer haar titel bij de dames. Tot vorig jaar werden de masterwed- strijden gespeeld met 32 heren. Om het toernooi spannender te maken en het niveau omhoog te halen, werd dit jaar gekozen voor een kleinere bezetting. Ook het publiek, dat vanaf de eerste wedstrijd in gro ten getale aanwezig was, wist deze nieuwe opzet te waarderen. Bij de dames werd Monique Booy al in de eerste ronde verrassend met 3-0 uitgeschakeld door Mer lin Huisman, die zich knap had weten te plaatsen in het vorige week gehouden plaatsingstoernooi. Patricia Keijser, de kampioene van de afgelopen drie jaar kwam in haar eerste partij tegen Mariska Wesdorp al snel op een achterstand van 2-0, maar door de volgende drie legs te winnen, wist ze aan een vroegtijdige uitschakeling te onsnappen. In de halve finale was Keijser te sterk voor Huisman. Ook Jacobien Zijm van Marjolein Schoo. In de finale (5 legs, best of 3) liet Keijser zien met afstand de beste dartster van Texel te zijn. Zij zette Zijm met 2-0 aan de kant en won hiermee voor de vierde keer de Texel Masterstitel. Bij de heren speelden de finalisten van vorig jaar, Jeroen Huizinga en Jelle Visser, meteen al in de eerste ronde tegen elkaar. Beide spelers lij ken dit seizoen niet in goeden doen. Visser won met 1-4 en ging door naar de kwartfinale Daarin kwam hij Mark Oosterhuis tegen, die in de eerste ronde Lesley Koning met 4-1 had vrslagen. Oosterhuis wist ook Jelle Visser te verslaan (5-3). Een andere titelkandidaat, Mare Prins, had in de eerste ronde veel moeite met Erwin Koning, maar wist de wedstrijd toch met 4-3 te win nen. In de kwartfinale verloor hij van Berry Ortse, die in de eerste ronde overtuigend met 4-0 won van Wouter Beens. Gerrit Jan Booy won in de eerste ronde makkelijk van Ed Tolboom en in de tweede ronde van Ron van de Slikke. In de halve finale moest Gerrit Jan Booy het opne men tegen Oosterhuis. Hij gooide daarin weliswaar 180, maar verloor toch. Verder werd er in de eerste ronde verloren door Jaap de Waard, Ron Keijzer en Simon Koorn. Marcel Verhagen walste in de tweede ronde over Willem de Kort heen, maar moest daarna zijn meerdere erken nen in Berry Ortse. De finale ging tussen Mark Oosterhuis en Berry Ortse. Mark Oosterhuis was in top vorm, en gunde zijn tegenstander slechts twee legs. Oosterhuis won de finale (best of 5 legs, best of 5 sets) met 3-0 en mag zich een jaar lang Texel Dart Master noemen. Een erehaag van jonge ZDH'ers kijkt hoe oud-voorzitter, -speler en erevoorzitter Ferry Zwanenburg met een schot tegen de bal de nieuwe kleedkamers van ZDH in gebruik neemt. (Foto Gerard Timmerman) Met een trefzeker schot opende ere-voorzitter Ferry Zwanenburg vrijdag de nieuwe kleedaccommo datie van ZDH. Zowel spelers als scheidsrechter hebben voortaan de beschikking over een moderne kleed-, toilet- en doucheruimte. Het gebouw is de kroon op de inspanningen van de club die dit jaar het 75-jarig bestaan viert. Voorzitter Jaap Lap: 'ZDH is klaar is in de toekomstvisie 2000-2020, de club is klaar voor een vitaal Den Hoorn en we zijn klaar voor het plan Jeugd in Beweging.' Overkantse scheidsrechters die in het verleden op bezoek kwamen bij ZDH, keken hun ogen uit. Een prachtig veld, vaak zelfs onder de slechtst denkbare omstandigheden bespeelbaar, gelegen tegen de dui nen, keurig verzorgde reclamebor den en een royale en moderne kan tine. Pas wanneer voorzitter Jaap Lap de arbiter naar zijn kleedkamer begeleidde, moest de doorgaans welbespraakte Hoornder zijn uiter ste best doen om een acceptabele uitleg te bedenken voor het scha mele onderkomen, die er doorgaans op neer kwam dat je van een kleine club niet veel meer mag verwachten. Ferry Zwanenburg relativeerde dit overigens enigszins. Als oud-speler, -secretaris en -voorzitter van de club had hij de tijd nog meegemaakt dat de club helemaal niet over aparte kleedkamers beschikte. Hij memo reerde hoe de bouw van een houten kleedhok in 1946 als een sprong voorwaarts werd beschouwd en dat datzelfde gevoel rond 1960 terug keerde toen de club zich een stenen kleedgebouw kon permitteren. Ook vrijdag overheerste dat gevoel bij Zwanenburg, die ZDH complimen teerde en feliciteerde. Want het oude bouwsel kon niet tippen aan de nieuwe accommoda tie, met twee royale kleedkamers, moderne douche- en toiletruimte, met daarnaast een ruime kleed kamer voor de scheidsrechter, die eveneens over alle benodigde voor zieningen beschikt. Tevens is er ruimte voor de CV-installatie, een ballenhok, etc. Lap: 'We lopen hier voortaan apentrots rond.' De voorzitter memoreerde hoe de financiering van de nieuwe kleedac commodatie dankzij een bijdrage uit de Raboton (€10.000,-) en een fikse subsidie van de gemeente (eenderde van de begroting van €92.000,-) en de verkoop van obligaties aan suppor ters tot stand was gekomen. Cees Buijsman, Leen van Elk Sieme de Jager, Ton Arnout en Jan Hoogewo- ning behoorden tot de vrijwilligers die er dankzij de vele vrije uren die ze er in staken van onschatbare waarde waren geweest en werden daarom in het zonnetje gezet. Een royaal gebaar was er van RAB. Namens dit bedrijf had Huug Snoek een vette cheque meegenomen, geld dat de vrijwilligers volgens Snoek zelf bij elkaar hebben verdiend. Club en vrijwilligers kregen eveneens lof toegezwaaid door burgemeester Het zaalvoetbalteam van Texel'94 had vrijdag in sporthal Ons Genoe gen slechts één helft nodig om Berdos op de knieën te krijgen. De Texelaars speelden goed en gede gen en dat resulteerde al bij rust in een voorsprong van 6-0. De tweede helft was een formaliteit. Texel'94 deed het wat rustiger aan en gaf Berdos de gelegenheid wat tegen spel te bieden. Nadat de thuis ploeg nog een keer had gescoord, wist Berdos vlak voor tijd met een doelpunt de spreekwoordelijke eer te redden. Vrijdag krijgt Texel'94 het ongetwijfeld een stuk moeilijker, wanneer de nummer twee van de ranglijst, All Stars, op bezoek komt. In de Texelse hoofdklasse kwam van de koplopers alleen Mantje 1 in Joke Geldorp, die binnen het col lege deze opening had geclaimd, omdat ze die als een 'thuiswedstrijd' beschouwde. Door een misverstand op het raadhuis kon ze de voorzitter nog geen wedstrijdbal overhandi gen, maar ze beloofde dit goed te maken tijdens de eerste thuiswed strijd, die ze met een 'elegant tikje' wil aftrappen. Haar felicitaties aan de club waren welgemeend. Onder de vele andere en schriftelijke felici taties ook die van oud-scheidsrech ter betaald voetbal Jan Keizer en zijn echtgenote. De nieuwe kleedaccommodatie zal volop worden gebruikt. Onder meer komende zomer door de B-junioren van Excelsior, de club waar Sieme Zijm voetbalt, die komende zomer op het ZDH-veld een wedstrijd spe len tegen een Texelse selectie. De belangstellenden konden in de in 1998 vernieuwde kantine De Spil tevens kennis nemen van het nieuwe meubilair, dat door Landal Green- pares beschikbaar was gesteld. Kitesurfers niet naar Razende Bol Het college voelt er niets voor om de kitesurfsport toe te laten op de Razende Bol. Een desbetreffend verzoek van de Nederlandse Kite- sportvereniging en de Kite- en Windsurfvereniging Den Helder is dan ook van de hand gewezen. Wat de gemeente betreft, is kite- sport op Texel alleen toelaatbaar bij Dijksmanshuizen en bij paal 11 en 17. Op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) is het verder overal verboden, al heeft het college de bevoegdheid om voor incidentele wedstrijden of andere evenementen ontheffing te verle nen. Van de locatie Dijkmanshui zen mag overigens geen gebruik worden gemaakt, omdat kitesurfen in de hele Waddenzee volgens het .Binnenvaart Politie Reglement ver actie. Het team deed wat het moest doen en versloeg Texel'94 2 overtui gend met 8-3. Texel'94 3 won met 7-5 van Mantje 2 en deed de laatste plaats over aan Jelleboog 2, dat met 6-2 verloor van De Krim 1Ook was er winst voor Sportshop, dat De Krim 2 met 3-2 versloeg. Uitslagen: Oosterend E2-Jelletx>og E1 0-16: ZDH D1- Klif D1 6-1; De Koog C1-De Krim C2 6-5; De Knm 5-Oosterend 4 8-4. Klif 4-Texel'94 8 1-5; Texel'94 9-NIOZ 1 9-5; Sportshop D1- Sportshop D2 5-4; De Krim C3-Klif C2 3-0; De Koog 3-De Krim 6 1-8, RAB 1-Mantje 3 3-6; Texel'94 7-NIOZ 1 5-0; De Krim 4-Jel- leboog 5 2-7; De Krim D2-De Krim D1 0-16; Texel'94 4-De Koog 1 3-3; Texel'94 1-Berdos 7-1; Texel'94 3-Mantje 2 7-5; De Krim 2- Sportshop 1 2-3; Texel'94 2-Manlje 1 3-8; Jelleboog 2-De Knm 1 2-6. boden is. Dat geldt dus ook voor Texel, ondanks de goedkeuring door de Texelse gemeenteraad. Begin 2004 was er ook een ver zoek om te mogen kitesurfen op de Razende Bol. Dat werd afgewe zen omdat de Bol een belangrijk rustgebied is voor vogels en zee honden. Ook uit recreatief oogpunt vindt de gemeente deze sport hier niet gewenst. Echte rustzoekers die naar de Razende Bol komen, zijn niet gediend met deze spectacu laire vorm van watersport, omdat de belevingswaarde van de uitge strekte zandplaat erdoor wordt aan getast. Omdat de gemeenteraad er destijds ook zo over dacht en zich intussen geen redenen hebben aan gediend om dat standpunt te her zien, wijzen b en w ook het nu inge diende verzoek van de genoemde verenigingen van de hand. De aan vraag werd ondersteund door de Kustzeilvereniging Den Helder en de kitesurfclub van Callantsoog. Meisjes GVT doen het goed Meisjes van gymvereniging Texel deden zaterdag in Den Helder mee aan de tweede competitie wedstrijd van het rayon Schagen. Met in elke wedstrijd een goede score konden zij met een tevre den gevoel terug naar huis. Er werd geturnd volgens het nieuwe Nationaal Turn Systeem (NTS). Emma Veeger won met een mooie vloeroefening in de juniordivisie 7. Het was de tweede keer dat zij aan een competitiewedstrijd deelnam en zij behaalde 33,9 punten. Ook voor Tessa Ekker was dit de tweede officiële wedstrijd. Zij behaalde in de jeugddivisie 8 een tweede plaats met 32,55 punten. In de jeugddivisie 6 behaalde Celine Veenstra een tweede plaats met 32,15 punten. Zij heeft genoeg ervaring en haar vloeroefening was mooi, maar een val van de balk kostte haar belangrijke punten. Lot te Duvekot, die in dezelfde afdeling uitkwam, behaalde met 30.35 pun ten een zevende plaats. Een tweede plaats was er ook voor Elma van Garderen, die met 32.1 punten bij de pupillen 2 divisie 7 een mooie wedstrijd turnde. Lotte Jansen, die voor de eerste keer aan een officiële wedstrijd deelnam, behaalde een derde plaats (23,25 punten) in de seniordivisie 8. Zij turnde een mooie wedstrijd met een fraaie vloeroefening, waarvoor ze 9 punten kreeg. Bij de sprong ging het mis. Door een val scoorde ze voor dit onderdeel geen punten. Ook een derde plaats was er voor Jolien van der Linde bij de pupillen 1, divisie 6 (31,7 punten). Bij de pupillen 2, divisie 6 behaalde Cindy de Ridder met 29,3 punten een zesde plaats. Was zij bij de balkoefening niet gevallen, had zij zeker hoger kun nen eindigen. Volgens trainer Abdou Bahrini oordeelde de jury erg streng en werden voor de val meer punten afgetrokken dan noodzakelijk. Kevin de Graaf zou zondag in Haar lem deelnemen aan het regiokampi oenschap van Noord-Holland, maar hij was geveld door de griep. In maart krijgt hij een herkansing. Pak slaag voor De Mareis Dat de basketballers van De Mareis niet opgewassen zouden zijn tegen Zeemacht uit Den Helder, was van tevoren ingecalculeerd. De Texelaars misten topschutters Babis Papado- poulos en Eric Venneker, center Nico Kikkert en spelverdeler Eric Heijenk. Budoverenigmg Shima begint vrij dag 17 februari met lessen zelf verdediging voor dames De cur sus is gericht op het vergroten van het gevoel van veiligheid doordat de deelnemers leren effectief op uiteenlopende situaties te reage ren. Er worden zowel fysieke als mentale vaardigheden geoefend. In het mentale gedeelte leren deelne mers opkomen voor zichzelf en voor anderen, grenzen aan te geven, en nee zeggen. De cursus kan ook een positieve bijdrage leveren bij het verwerken van geweldservarin- gen. Hierbij wordt ervan uitgegaan dat mentale weerbaarheid fysiek geweld helpt voorkomen. Bij het fysieke gedeelte van de cursus leren deelnemers eenvoudige bevrijdings technieken en het gebruik van eigen lichaamswapens. Ook vergaren ze kennis over kwetsbare plekken. Daarnaast wordt in de cursus aan dacht besteed aan wat wettelijk wel en niet is toegestaan op het gebied van zelfverdediging. Kort gezegd komt dit neer op proportionele ver dediging (een stoot beantwoorden met een stoot). Door middel van rol lenspel wordt geoefend in lichaams taal, weerbaarheid en preventie. De cursus is rijkserkend en wordt vrijdag van 17.30 tot 18.30 uur gegeven in sporthal Ons Genoegen door leraar Henk van de Salm. Meer informatie is te verkrijgen bij Jan Keesom, tel. 315640, Henk van de Salm, tel. 0223-634786 en via de website www.zelfverdedigingden- helder.nl. Voetbaluitslagen Zaterdag 28 januari: Alle wedstrijden werden afgelast. Zondag 29 januari: Alle wedstrijden werden afgelast. Voetbalprogramma Zaterdag 4 februari: West Frisia A1-Texel'94 A2 Jong Holland A1-Oosterend A1 14.5 Texel'94 B1-ZAP B2 Oosterend B1-HCSC B2 WGW B2-De Koog B1 Texel'94 MB1-WZ MB2 11.1 Texel'94 MB2-Limmen MB2 13.( SVW 27 C2-Texel'94 C1 Texel'94 C2-De Koog C1 W'waard C2-Texel'94 C3 Den Helder C3-Texel'94 C4 Oosterend C1 - WGW C3 13.4' Texel'94 D1-Geel Zwart D1 HCSC D1 -Texel'94 D2 Texel'94 D3-JVC D3 Hollandia T. D3-Texel'94 D4 Oosterend D1-Wiron D1 10.4 Schagen D3-De Koog D1 11 i Texel'94 MD1-Oosterend MD1 11,! Texel'94 MD2-ALC MD1 10.1 Texelse pupillencompetitie: Roda JC-AZ ZDH F2-SVO F1 Heerenveen-Vitesse SVC F1-FC Utrecht De Koog F1-ZDH F1 De Koog E1-SVO E2 Fulham-Arsenal Manchester-Liverpool 10.O ZDH E1-SVO E1 10,1 Chelsea-Blackburn 10.1 Zondag 5 februari: Texel'94-Bergen De Koog-ZDH Dirkshorn-Oosterend 14.0 Texel'94 2-WGW 2 12.0 Texel'94 3-BKC 2 12.( Texel'94 4-Geel Zwart 30 3 12.( De Koog 2-JVC 4 11,( Callantsoog 3-Oosterend 2 11.( Oosterend 3-Den Helder 4 12.( Westfriezen MA1-Texel'94 MA1 14 Programma zaalvoetbal Woensdag 1 februari: 17.00 De Koog E1 -SVO E1 Ko 17.45 Sportsh. D2-RAB D1 Sports 18.30 Sportsh. D1 -Krim D2 Sports 19.20 Klif vr. 2-VZN Hoogend 20.10 SVO 4-Klif 4 Hoogend 21.00 Texel 8-Texel 9 Van Putti 21.50 Texel 6-Klif 6 Van Putt# Zaaldienst: De Krim. Donderdag 2 februari: 18.00 Krim C1-Krim C3 Franchimi 18.45 Koog 2-J'boog 4 Franchinx 19.35 Krim 6-Texel 7 Kuipe 20.25 Jelleboog 5-RAB 1 Kuipe 21.15 Klif 5-Klif 3 Hoogend 22.05 Klif 2-Krim 3 Hoogend Zaaldienst: Oosterend. Vrijdag 3 februari: 17.15 Klif C2-Klif C1 Van Putti 18.05 SVO 3-De Koog 1 Van Putö 19.00 Texel 1 -Old Stars 1 Sange 19.55 Sportshop 1-Texel 3 Van Bei 20.45 Mantje 2-Jelleboog 1 Bakk 21.35 Klif 1-Oosterend 2 Arno 22.25 SVO 1 -Krim 2 Hoogend Zaaldienst: De Krim. (let op: aanvangstijden gewijzigd!) Clubrecord ïz De Doorstoot Wil Homan heeft met zestie caramboles in één beurt hi clubrecord van biljartclub D Kop Doorstoot uit De Cocksdorp m 'dag twee punten verbeterd. peti De In zijn partij tegen Kees Weel bega Bac Homan met vijf missers. In de zesa Bari beurt maakte hij één carambole i goo in de zevende beurt speelde hij a Teai partij in één keer uit. De spanne) in clublokaal De Rog steeg tos Homan het record steeds dichi'H naderde en na de vijftiende cara" bole 'stond het talrijke publieke de banken', schrijft correspond^' Wil Homan zelf. Martien Boon, terug van een ble! sure, maakte in zijn partij teg=" Joost Smit een prima indruk wist de overwinning naar zich te te trekken. De partij tussen Fra Klok en Raymond Steenhuizen gn gelijk op en eindigde uiteindelijk) de nabeurt in remise. Uitslagen: T. van der Stroom-R Steenhuizen 4-0, Heemskerk-P Zijm 0-4, W. Homan-E, M 0-2, J. Smit-M Boon 2-4, F. Klok-R. Ster huizen 1-1, P. Zijm-M. Boon 2-0, T. van' Stroom-J. Smit 0-2, J. Heemskerk-C. m 2-4, E. Boon-P. Zijm 0-4, W. Homan-K.Wf 4-0. Wandeltocht Bij bospaviljoen Het Turfveld q zondag 5 februari tussen 13.00* 14.00 uur worden gestartvoor laatste dagtocht in de winters rie van wandelsportvereniging Hu- Gouden Boltje. De route voert do! bos en duin. Deelnemers kunt* kiezen uit wandeling van 5 en1 kilometer. Deelname kost €3,40 fl en €2,- zonder herinnering. Leff van de vereniging gemeten een M ting van €0,80. Meer informatie isj vinden op de website van de verej ging: www.hetgoudenboltje.nl.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6