wmmmmki 10% Icortuuj Officiële Timmer Texels Belang Lijst 1 TEXELSE 6 COURANT Peugeot 307 CC GARAGE GRISNIGT II Sportshop Texel rytjoux ÈiM 'rJE (ÉffiMMfl 14 februari bestaan, Jl «Ej A V A V A A A A A A HtV- Samen met te wilLero wij dit uier en tsutv 4 t/nv 14februari Ojrai uwcumkopeuy. it 3? A V A ■Sr A V A v V A I? Wije School Texel leerkracht" B. OILILY verkoper (m/v) berichten Bekendmakingen Gemeente Texel 'ff*' De Echte Bakker VRIJDAG 3 FEBRUARI 2006 "Texels Belang laat Texel weer bloeien in uw belang" www.texelsbelang.nl Foto: Pieter de Vries Te koop aangeboden: Demonstratie-auto Bouwjaar: 2004 Km stand: 19.500 km Uitvoering: 307 CC Coupé-Cabriolet 2.0 16V Radio/cd-speler Climate control 16" Lm velgen Elektrisch bedienbare ramen Elektrisch inklapbare spiegels Centrale vergrendeling op afstand Cruise control Mistlampen ABS/noodremassistentie ESP met ASR Metallic lak bleu recife Alarm met supervergrendeling Parkeerhulp achter Windscherm VOLVO- EN PEUGEOTDEALER BERNHARDLAAN 170. DEN BURG, 8 312200 88 DeViep K „DE TAVEERNE" j DEJOTCTR IMS CArt-DAHT-aUAKT TEXEL A.s. zondag 14.00 uur De Koog 1 - ZDH De Koog 2 - JVC 4 Camping ,,Bregkoog" Wedstrijdbal wordt GUI DC 3ANDA beschikbaar gesteld door: de. schilder ctmicuir •"QF* Badweg 19 4^ De Koog Appnrtgm.nt—Sttiiiplex tke& ttteE... Kadoskóp' ...u/at Lekkers staan klaar! HEBBEDINQETJES SNUISTERIJEN Sieraden Horlojef Kleittmeubeien Den Burcj De deelnemers van de Texelse kampioenschappen bowlen bedanken Après ski bar De Blauwe Piste voor de sponsoring! PSYCHISCHE zoekt per 1 mei (1 aug.) een voor de combinatieklas 1-2-3 (groep 3-4-5) p Inlichtingen K B. van der Gronde tel. 0222-312073 e-mail: info@vrijeschooltexel.nl I Sollicitatie' Vrije School Texel Gasthuisstraat 55 1791 GK Den Burg HEME/V S'NDS 198"3 ^SurG-TE*^ C3AIMT gardeur MARIBOROCLASSICS Jojomode is een toonaangevende casual winkel voor dames- en herenmode. Service, kwaliteit en presentatie zijn dé succesfacto ren van onze formule. Onze winkel bevindt zich in het midden tot hoog marktsegment. Jij wilt toch ook een leuke baan? Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste In deze functie ben je verantwoordelijk voor het opti maal adviseren van (met name) onze mannelijke klan ten en de presentatie van de goederen in de winkel. Heb je een MBO opleiding (of gelijkwaardig)? Ben je daarnaast jong, dynamisch, ambitieus, flexibel, klant- gericht en is mode je passie? Stuur dan je brief en cv1 1 Ervaring is een pre, maar enthousiasme nog méér. Wij bieden een uitdagende en vooral ook afwisselen de baan met veel verantwoordelijkheid Jojomode Stenenplaats 5 1791 EA Den Burg 0222-315304 www.jojomode.com Reacties insturen binnen 2 weken na verschijnen van de advertentie! Kot in e van Mei indi bloi mei idei Duopack HP 56 A Altijd op voorraad en goedkoop. 36,50 Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 J790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl Open: ma. en wo. 9.00-16.00 uur di., do. en vr. 9.00-13.00 uur Voor alle producten zie ook www.texel.nl Vergunningen Aangevraagde lichte bouwvergunningen Roggeslootweg 451De Cocksdorp: plaatsen van twee dakkapellen (ontvangen 25 januari 2006); Rog geslootweg 629, De Gocksdorp: plaatsen v.e. dakka pel (ontvangen 25 januari 2006); Kantoorstraat, Den Burg: vernieuwen/vergroten v.e. schuur (ontvangen 26 januari 2006); Molenstraat 11Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. woonhuis (ontvangen 30 januari 2006); Trompstraat 44, Oudeschild: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 31 januari 2006); Schoudieck 45, Den Burg: plaatsen v.e. dakkapel (ontvangen 31 januari 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Plevierstraat 24, De Koog: vergroten v.e. woonhuis en recreatief opstal (ontvangen 20 januari 2006); De Zeshonderd 9. Oudeschild: plaatsen v.e. mestzak (ont vangen 24 januari 2006); Zanddijk 368, De Cocksdorp: gewijzigd uitvoeren v.e. plan waarvoor reeds vergun ning is verleend (ontvangen 25 januari 2006); Emma- laan 65, Den Burg: oprichten buitenschietbaan, berging en schiettoren (ontvangen 20 januari 2006); Postweg 132, De Cocksdorp: plaatsen v.e. loods (ontvangen 26 januari 2006); Kamerstraat 49, De Koog: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 30 januari 2006); Hollandseweg 2. De Cocksdorp: geheel vernieuwen v.e. machine berging/schuur (ontvangen 31 januari 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende lichte bouwvergunningen Muyweg 11De Cocksdorp: plaatsen v.e. erker (ver zonden 27 januari 2006); Roggeslootweg 83, De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. zomerhuis (verzonden 27 januari 2006); Californiëweg 331De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. zomerwoning (verzonden 30 januari 2006). Verleende reguliere bouwvergunningen, eerste fase Hoofdweg 35, De Cocksdorp: vervangen v.e. vereni gingsgebouw (verzonden 27 januari 2006); Hoofdweg 20, De Cocksdorp: geheel vernieuwen v.e. woonhuis (verzonden 30 januari 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift biy Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de Indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Órdening, en met in acht name van de bepalingen uit het bestem mingsplan "Buitengebied Texel" en de herziening "ex artikel 30 WRO Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: de heer C.G. Hin, Marsweg 4, Den Burg ten behoeve van het verwijderen van een dam en het verbreden van een dam naar 10 meter op het perceel kadas traal bekend Gemeente Texel, sectie N, nummer 171 (verzonden op 30 januari 2006) Deze aanlegvergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop deze is ver zonden. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuls. Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Den Helder, drs. F. Bijlweg 20. Eén keer in de twee maanden vergadert de commissie op Texel. Dit jaar is dat nog op 2 maart, 4 mei, 6 juli, 7 september en 2 november. De agenda is beschikbaar op www.texel.nl en bij de balie Grondgebied. Artikel 11 Monumentenwet Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Monumenten wet 1988 medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: plaatsen van 3 dakvensters in het rechter dakvlak van het pand aan de Kerkstraat 9 in Oosterend. Het conceptbesluit ligt vanaf 30 januari 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Grondgebied van hel gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn zienswijze kenbaar maken Tijdelijke vrijstelling Voor de periode 1 november tot en 31 maart in de jaren 2005/2006, 2006/2007 en 2007/2008 is verzocht om tijdelijk mosselkorven op te slaan op het parkeerterrein aan de IJsdijk te Oudeschild, nabij de haven. Burgemeester en Wethouders willen medewerking verlenen aan de gevraagde tijdelijke vnjstelling op basis van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ördening. Daarmee wordt het mogelijk de gronden te gebruiken voor opslag van mosselkorven. Het voornemen ligt vanaf 6 februari 2006 gedurende twee weken ter inzage bi/ de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Alleen belanghebbenden kunnen schriftelijk een zienswijze indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Kapvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, kapver gunning te verlenen aan: de heer D. van Loenhout, Genteweg 1 voor een iep in de voortuin van voornoemd perceel wegens schade en overlast. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen biBurgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 3621 30. Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders hebben wegens werk zaamheden aan de weg de volgende tijdelijke verkeers maatregelen genomen: Den Burg: het afsluiten van de Maricoweg, voor alle verkeer, van maandag 6 februari tot vrijdag 17 maart 2006; De Koog: het afsluiten van de Ruyslaan, tussen Brink en Badweg, voor alle verkeer, van woensdag 1 februari tot vrijdag 10 maart 2006; nabij De Koog: het afsluiten van de Ruyslaan, tussen Orchismient en de Pelikaanweg, voor alle verkeer, van donderdag 2 februari tot donderdag 9 februari 2006; polder Eierland: het afsluiten van de Postweg, tus sen Muyweg en Slufterweg, voor alle verkeer, van maandag 6 maart tot vrijdag 24 maart 2006; Den Burg: het afsluiten van de Elemert, tussen War moesstraat en Keesomlaan, voor alle verkeer, van maandag 27 februari tot vrijdag 17 maart 2006; Den Burg: het afsluiten van de Keesomlaan, tus sen Haffelderweg en Elemert, voor alle verkeer, van maandag 6 maart tot vrijdag 17 maart 2006: Den Burg: het instellen van eenrichtingsverkeer in de Haffelderweg, rijrichting van Emmalaan naar Keesomlaan, van maandag 6 maart tot vrijdag 17 maart 2006: Den Burg: het opheffen van eenrichtingsverkeer in de Parkstraat, Weverstraat en Schilderend, tussen Keesomlaan en Parkstraat, van 27 februari tot vrijdag 17 maart 2006. De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstandigheden, vertra gingen zijn daardoor mogelijk. De maatregelen worden genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers en de werkers aan de weg te bevorderen. Meer informatie- de heerD. van Si/p, telefoonnummer (0222)36 21 77. laffl Burgerzaken Welzijn Verordening aanvullende vergoeding OV-studen- tenkaart. De gemeenteraad heeft op 10 januari 2006 de "Ver ordening aanvullende vergoeding OV-studentenkaart gemeente Texel" vastgesteld. Al sinds 1991 kunnen studenten van de Waddeneilan den met een OV-studentenkaart in aanmerking komen voor een aanvullende vergoeding voor de kosten van de veerboot. Deze aanvullende vergoeding werd voor heen de "Waddensnip" genoemd. De regels voor de aanvraag en de toekenning van deze aanvullende vergoeding zijn nu door de raad vastgelegd in deze verordening. Aanvragen voor de vergoeding kunnen alleen in de maand december worden ingediend. Via de gemeentelijke advertentie- rubriek delen wij mee wanneer aanvraagformulieren beschikbaar zijn. De verordening treedt in werking op de achtste dag na deze publicatie. Een exemplaar ligt ter inzage bij de informatiebalie van het gemeentehuis. Meer informatie is te verkrijgen bij de balie Burgerzaken. ppl Gemeenteraads verkiezingen Ter inzagelegging kandidatenlijsten De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op dinsdag 7 maart 2006 te houden gemeente raadsverkiezingen maakt bekend, dat de heden ingeleverde en door het hoofdstembureau onder zochte kandidatenlijsten -met de vereiste onder steuningsverklaringen - ingevolge het bepaalde in artikel I 3, lid 1 van de Kieswet, voor eenieder ter inzage zijn gelegd. Ter inzagelegging beslissing geldigheid inge leverde kandidatenlijsten Overeenkomstig artikel I 1lid 1 van het Kies besluit. is het proces-verbaal van de zitting van het hoofdstembureau over de geldigheid van de ingeleverde kandidatenlijsten in het gemeentehuis ter inzage gelegd. Hierbij zijn de volgende nummers toegekend: Nr. Aanduiding van de Aantal stemmen politieke groepenng bij de laatstgehouden verkiezing 1 Texels Belang 1856 2 CDA 1555 3 WD 1248 4 PvdA 1065 5 GroenLinks 1006 6 D66 674 7 BEZEM Nieuwe partij Beslissing over geldigheid lijstencombinaties Het centraal stembureau heeft, gelet op artikel I 10 van de Kieswet, de volgende lijstencombinatie geldig verklaard: 4 PvdA en 5 GroenLinks Ter inzagelegging proces-verbaal 14 Ingevolge artikel I 1 van het Kiesbesluit wordt bij deze bekend gemaakt dat het proces-verbaal van de zitting van het hoofdstembureau waarin beslist is over de geldigheid van de lijsten en over het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten, alsmede over het handhaven van de daarboven geplaatste aanduiding van een politieke groepering, voor een ieder ter inzage is gelegd. Ter inzagelegging beslissing geldigheid inge leverde kandidatenlijsten Overeenkomstig artikel I 1lid 1 van het Kies besluit, is het proces-verbaal van de zitting van het hoofdstembureau over de geldigheid van de ingeleverde kandidatenlijsten per heden in het gemeentehuis ter inzage gelegd. Een ieder die inzage wil in bovengenoemde ver kiezingsdocumenten, kan zich wenden tot de verkiezingscoördinator, mevrouw M. de Porto, in het gemeentehuis, tel. (0222) 36 21 45. Corbis Plus is een zorgorganisatie met acht bedrijfsonder delen die elk een eigen specialiteit hebben. Corbis Plus is hét adres voor zorg op maat in de Kop van Noord-Holland. De jeugdgezondheidszorg (JCZ) is een onderdeel van Corbis Plus en concentreert zich op de gezondheidszorg voor jonge kinderen in de leeftijd van nul tot vier jaar. Jeugdgezondheidszorg zoekt per direct een CONSULTATIEBUREAU ASSISTENT SCREENER Het betreft een vacature voor 12 tot 14 uur per week voor de duur van 1 jaar met het vooruitzicht het contract te verlengen Als consultatiebureau-assistent/screener houdt u zich, onder andere, bezig met het meten en wegen van kinderen, het maken van afspraken en het uitvoeren van de hielprik en de neonatale gehoorscreening. Voor deze nieuwe combinatiefunctie zoeken wij een zelfstandige, representatieve en enthousi aste medewerker met een gastvrije instelling. De gestelde functie-eisen zijn: MBO-niveau en ruime ervaring als kraamverzorgende. U beschikt over een auto. Bent u geïnteresseerd, flexibel ingesteld en be schikt u over goede communicatieve vaardig heden? Reageer dan voor 17 februari 20Ö6! Voor de volledige vacaturetekst kunt u onze website bezoeken: www.jeugdgezondheidszorg-tkn.nl. U kunt de tekst ook opvragen via telefoonnummer 0223-650172. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u naar: jeugdgezondheidszorg, afdeling P&O, mevrouw C. de Regt, Postbus 175, 1780 AD Den Helder. E-mail: p&o@corbisplus.nl. Acquisitie naar oonleiding van deze odveitentie stellen wij niet op pnjs. JEUGDGEZONDHEIDSZORG Elke vrijdag zaterdag een ander taartje voor maar €6,50. Hogerstraat 4 Weverstraat 90, Den Burg Dorpsstraat 90, De Koog www.bakkertimmer.nl maandags kadetten 6 halen 4 betalen dinsdags saucijzen 3 halen 2 betalen woensdags tompouce 3 halen 2 betalen donderdags krentebollen 6 halen 4 betalen vrijdags appelflappen 4 halen 3 betalen zaterdags moorkoppen 3 halen 2 betalen Kent u onze vaste aanbiedingen? (bij contante betaling)

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6