Misverstanden troef in chaotisch ziekenhuis Oud-Leerlingen zetten geslaagd stuk op de planken TEXELSE 2 COURANT E Agenda teso texelse'Scourant Geslaagd oPIENie Run op kaarten John Wright Band DINSDAG 7 FEBRUARI 2006 Misverstanden alom op het podi um van dorpshuis De Wielewaal in De Waal. Een paar uur lang lieten de spelers van de Vereni ging van Oud-Leerlingen het ene na het andere schoolvoorbeeld van miscommunicatie voorbij komen tijdens de uitvoering van de klucht Een gekkenhuis in het ziekenhuis. Gelachen werd er volop in de zaal die tot de laatste stoel bezet was. Soms was de verschijning van een speler alleen al reden tot lachen, maar het spel bood ook voldoende aanleiding. De klucht verhaalde over een ziekenhuis waar de zaken iets anders lopen dan gepland. Door een verbouwing is er gebrek aan ruimte, waardoor een paar patiënten tijdelijk in een rommelhok worden geparkeerd. Er is ook een tekort aan verpleegend personeel, waardoor hoofdzuster Riny (Marion Barhorst) genoodzaakt is de schoonmaak sters Janny (Colinda Rodenburg) en llona (Kim Kooistra-Appelman) als verpleegsters in te zetten. De eerste paar minuten moet het stuk op gang komen, maar al snel wordt duidelijk dat de Oud-Leer lingen een goede keus hebben gemaakt en een knap stuk in studie hebben genomen. Ook hebben de meeste spelers een passende rol gekregen. Zo wordt bij Kees Zijm (patiënt Edward Kuypers) en Nel van Slageren (verpleegster Bep) de toon gezet als ze opkomen. Van Slageren speelt een verpleegster die het allemaal niet meer kan vol gen en een beetje over het podium sjokt, patiënten ondertussen de verkeerde medicijnen toedient en en passant meldt ze lijzig pratend dat ze 'zich het vuur uit de slof fen loopt'. Zijm speelt een lastige, zeurende en sarrende patiënt. Het zuur kijkend gezicht dat hij trekt als hij ten tonele verschijnt, verraadt ogenblikkelijk dat hij er zin in heeft om het lastige personage Kuypers op treffende wijze neer te zetten. En ook de andere spelers laten blijken er zin in te hebben. Minpuntje is dat er soms iets te weinig in de richting van het publiek wordt gesproken. Misverstanden De misverstanden in het ziekenhuis beginnen als patiënte mevrouw Vis ser (Nellie van der Wilde) bij het raam zegt te willen liggen. Interim verpleegsters Janny en llona ruilen haar om met patiënt Leonard Cohen (Teun Huisman) die nog onder zeil is vanwege een narcose en 'er toch niets van merkt.' Verpleegster Bep weet echter van niks en stapt later onbekommerd met een spuit op Visser af in de veronderstelling dat zij Cohen is. Visser wordt compleet van de wereld gespoten, wat weer tot verwarring leidt bij hoofdzuster Riny en verpleger Ernst-Paul (Basti- aan Willem Witte) die niet weten dat zij een onbedoelde injectie heeft gehad. Cohen komt later voortijdig bij uit zijn verdoving, waardoor hij nog barst van de hoofdpijn en dat is voor de andere verpleegsters, die niet weten dat hij een verdoving wordt al snel duidelijk als hij patiënt Cohen onderzoekt. Met een hamer mept Bouwer op de benen van Cohen om zijn reflexen te testen, terwijl de man klaagt over hoofd pijn. Door alle misverstanden en het personeelsgebrek kan Bouwer ech ter ongestoord zijn gang gaan. En verpleegster Bep sjokt ondertussen nog steeds onbekommerd door het ziekenhuis zonder te merken wat er allemaal om haar heen gebeurt. Oud-Leerlingen, zet ook goed spel neer. Van der Wilde speelt een dove mevrouw Visser neer die niet te beroerd is Kuypers terug te sarren als ze. zonder dat hij het weer, weer batterijtjes in haar gehoorapparaat heeft gekregen. Bij Rodenburg en Kooistra ontwikkelt zich iets opmer kelijks als zij hun schoonmaakkos- tuum voor een verpleegstersuniform hebben ingewisseld. Kooistra blijft het schoonmakerstype dat ze eer- mist, weer een raadsel. Ondertus sen loopt patiënt Kuypers ook om een plaats bij het raam te drammen, nadat er diverse keren met hem heen en weer is gezeuld. Ook daar onbreekt elke vorm van overleg, waardoor hij diverse malen 'kwijt' is. En zo gaat het stuk over van het ene in het andere misverstand. De misverstanden worden nog ver der opgeschroefd als dokter Bou wer (Henk van der Zee) zich ermee komt bemoeien. Dat Bouwer niet bepaald een doorsnee dokter is Patiënt Kuypers vermoedt wel onraad als er verwarring ontstaat over de naam van de dokter. Dok ter Bouwer voelt ondertussen aan dat hij maar beter uit de buurt van Kuypers kan blijven. Van der Zee, die zijn debuut maakte, zet een dokter neer die zowel qua uiter lijk als spel niet bepaald als een echte dokter overkomt. Hij oogt wat afwezig en heeft er duidelijk geen kaas van gegeten. Colinda Rodenburg en Nellie van der Wilde, de twee andere debutanten van de der heeft neergezet, terwijl Roden burg transformeert tot verpleegster en een steun voor de zachtjesaan steeds meer geïrriteerd rakende hoofdzuster Riny wordt. Marion Barhorst komt in die rol aan vankelijk wat opzeggerig over, maar naarmate het stuk vordert begint ze steeds meer te spelen. Witte lijkt aanvankelijk een verpleger met wat zijige kanten neer te zetten, maar dat blijft toch achterwege. Verder is hij constant in zijn spel. Huisman heeft het redelijk gemakkelijk. In het Edward Kuypers (Kees Zijm) komt verhaal halen bij dokter Bouwer (Henk van der Zee) die patiënt Cohen (Teun Huisman) a 'onderzoeken' is. Verpleegsters Bep (Nel van Slageren) en Janny (Colinda Rodenburg) kijken toe. eerste bedrijf hoeft hij niet anders dan stil in zijn bed te liggen. Later speelt hij echter een patiënt neer met wat hypochondrische trekjes. Zo is hij meteen bevreesd voor een toetje als dokter Bouwer hem met een ernstig gezicht heeft verteld dat hij niet lang meer te leven heeft als hij toetjes en snoep eet. In de lijn van het spel komt verpleegster Bep onwetend met het toetje op de proppen, pal nadat dokter Bou wer zijn onheilspellende boodschap heeft verkondigd. Het toetje zorgt daarna weer voor een conflict tus sen Kuypers en Vissers, totdat ver pleegster llona het afhandig maakt. In een eerdere scène had zij stiekem uit het raam staan roken, pal boven de toetjes. Twee keer raden waar ze vervolgens per ongeluk haar sigaret in had laten vallen. Dokter Patiënt Kuypers en hoofdzuster Riny slaan op een gegeven moment de handen ineen om de ware iden titeit van dokter Bouwer te ontfut selen. Als toeschouwer heb je op dat moment het idee dat hij net als schoonmaaksters Janny en llona door de echte dokters eveneens wegens tijdgebrek als stand-in is ingezet. Dat blijkt echter anders te liggen. Als iedereen op de afde ling zwak, ziek en misselijk ligt te doen, onthult Bouwer in paniek dat hij geen echte dokter is. Hij blijkt een patiënt van de psychiatrische afdeling te zijn die zich zo nu en dan de waan in gedachte haalt. Kuypers blijkt dan ook een dub belrol te spelen. Hij is geen patiënt, maar de nieuwe directeur van het ziekenhuis. Omdat niemand hem nog kende, liet hij zich opnemen om ongemerkt te zien hoe er met de werkdruk wordt omgegaan. Dat spelgegeven klinkt misschien wat afgezaagd, maar het wordt op een leuke en ook verrassende manier gebracht. Judith Vlaming, eerder als speelster actief voor de Oud- Leerlingen, maakte haar debuut als regisseur. Ze nam dat over van Henk Tjepkema die jarenlang regis seur van de toneelgroep is geweest. Berna de Boer maakte haar debuut als souffleur. Juul Swarthoff nam samen met Marion Barhorst de grime voor haar rekening en Rien van der Wilde verzorgde het licht en het geluid. De Oud-Leerlingen zagen er deze keer vanwege de kosten vanaf om het stuk nog een tweede keer in het Eierlandsche Huis op te voeren. Begrijpelijk, maar voor het geboden spel hadden ze dat niet hoeven laten. Tekst en foto Jeroen van Hattum Dinsdag 7 februari: Om 19.45 uur begint in het Gemini Ziekenhuis in Den Helder een informa tieavond over diabetes. In De Witte Burcht in de Molenstraat in Den Burg begint om 20.00 uur een open klaverjasdrive Deelname kost €3,50 per koppel. Cinema Texel vertoont Rumor has it (aanvang 20.15 uur) en in de serie De Volkskrant-filmavonden de laatste voorstelling van de documentaire The March of the Penguins (20.30 uur). Woensdag 8 februari: In het kader van de nationale voorlees dagen wordt vanaf 14 00 uur voorge lezen in de openbare bibliotheek aan de Drijverstraat in Den Burg. In Question Plaza in Den Burg begint om 20.00 uur het eerste politieke café. Cinema Texel vertoont de Nederlands gesproken versie van De Kronieken van Narnia (aanvang 14.30 uur), Plop en het Vioolavontuur (15.00 uur). Rumor has it (20.15 uur) en Saw II (20.30 uur). Donderdag 9 februari: In de openbare bibliotheek begint om 20.00 uur een voorleesavond voor volwassenen. Medewerking wordt verleend door onder meer Bonnie de Boer, Gré Dros, Goos Westerlaken en Peter Ampt. Toegang €2,- Cinema Texel vertoont Rumor has it (aanvang 20.15 uur) en Saw II (20.30 uur). Vrijdag 10 februari: In dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild begint om 15.00 uur een voorlich tingsmiddag over de nieuwe zorgver zekering door een medewerker van de Rabobank. De Jacob Daalderschool in Oosterend houdt van 17.30 tot 20.00 uur de jaarlijkse fancyfair. De hele school is, Hoogwater te Oudeschild Di. 07 02.20 en 14.14 u. Wo. 08 03.07 en 15.15 u. Do. 09 05.10 en 17.27 u. Vr. 10 06.35 en 18.44 u. Za. 11 07.40 en 19.56 u. Zo. 12 08.24 en 20.35 u. Ma. 13 09.10 en 21.04 u. Di. 14 09.25 en 21.35 u. er staat een rad van avontuur en er worden spelletjes gespeeld. Ook is het 'jungle'-restaurant geopend. In Klif 12 in Den Hoorn begint om 20.30 uur een dubbelvoorstelling van Anoushe N'Zume en Colette Noten boom. Toegang €14,-. Om 20.00 uur begint in herberg Pano rama aan de Schansweg nabij Den Burg een dansweekend van de vereni ging Interdans. Cinema Texel vertoont The March of the Penguins (aanvang 19.15 uur), Rumor has it (19.30 uur), Saw II (21.30 uur) en Jarhead (21.45 uur). TESO zet vrijdag van 9.30 tot 16.00 uur een extra boot in en verzorgt dan ieder half uur een afvaart, zowel vanuit Den Helder als vanaf Texel. De afvaar ten van 10.00 uur vanuit Den Helder en 13.30 uur vanaf Texel zijn uitslui tend bestemd voor het vervoer van gevaarlijke stoffen. Er worden geen wachttijden verwacht. Meer informatie over de veerdienst is te verkrijgen via tel. 369600 of website www.teso.nl. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6*1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mall info@lenr.nl Op al onze Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 12 februari op om 08.08 uur en gaat onder om 17.42 uur; dinsdag 7 februari doodtij; maandag 13 februari volle maan. Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35.05 33.45 (auiomaiiscft) Per jaar €68,30 66,15 (auiomausöi) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Inloopochtend 't Sterrekind Peuterspeelgroep 't Sterrekind aan de Gasthuisstraat in Den Burg houdt zaterdag van 9.30 tot 12.00 uur een inloopochtend. De peuters zullen koekjes bakken en knutselen. Er wordt een poppenspel gespeeld en de onderwijskrachten zijn aan wezig om vragen te beantwoorden. Rondkijken in de rest van de school is ook mogelijk. Op reis met ANBO De afdeling Texel van de ANBO heeft voor haar leden een reisje gepland naar De Lutte in Twente. De Lutte ligt in de buurt van Oldenzaal, vlakbij de Duitse grens. Er wordt gelogeerd in hotel 't Grote Zwaantje aan de rand van het dorp. Het hotel beschikt over achttien tweeper soons- en vier eenpersoonskamers op de begane grond en de eerste etage. Alle kamers zijn voorzien van bad, douche en toilet. Een lift is niet aanwezig en er is plaats voor maximaal zeven rollators. Het reisje kost €490,- per persoon voor een V/at ik zeggen Raadhuis Het is wellicht mosterd na de maal tijd, maar ons gemeentehuis is hele maal niet zo'n lelijk gebouw. De linker vleugel, in baksteen, vind ik juist heel aardig. Door de gevel met ramen aan te passen (ik denk aan ramen op de twee verdiepingen boven elkaar en niet verspringend, gescheiden door een geveldeel in baksteen) kan een heel mooi gebouw ontstaan Als er echt ruimtegebrek is, en ik wil dat wel eens aangetoond zien, kan een deel van de functies, bij voorbeeld alles wat met bouwen te maken heeft, ondergebracht wor den in een niet al te groot nieuw gebouw. Dit nieuwe gebouw hoeft er niet uit te zien als de Efteling. Waarom niet de architect gevraagd die het enige mooie gebouw op de Groeneplaats, Tusse de Banke, heeft gemaakt? Ik heb me laten ver tellen dat de Europese regelgeving genoeg uitzonderingen maakt om dit mogelijk te maken. En... laat het raadhuis waar het hoort, in het hart van Den Burg. Stefan During, Oosterend. tweepersoonskamer en €575,- per persoon voor een eenpersoonska mer. De prijs is op basis van volpen- sion en inclusief enkele dagtochten. Er wordt vertrokken op zaterdag 13 mei, de reizigers keren vnjdag 20 mei op het eiland terug. Aanmelden kan op vrijdag 10 februari van 14.30 tot 15.30 uur in De Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Telefo nisch aanmelden kan ook, via Wil de Vries-Pantus, tel. 312173. Licht Ja daar sta je dan als Hen/ormde Gemeente Waal, Koog en Den Hoorn met je nieuwe website. Bijna vooroordeelbevestigend zwart voor mensen die er nooit komen en er daarom alles over denken te weten. Het webadres van de kerk is bovendien dusda nig hoogdrempelig, dat zij bezoek welhaast kan vergeten en met de koffie en de taart blijft zitten. De dominee preekt voor een lege kerk. Tijd voor deskundig advies en vernieuwing. De advertentie poster die aan de poort bij de ingang van de hervormde kerk in de Binnenburg is aangeplakt, is een verfrissend voorbeeld van hoe het ook kan. Inspelend op de koopzondagen meldt de affiche: 'Al onze vestigingen iedere zon dag open. Er is altijd wel een kerk gebouw bij u in de buurt.In deze tijd, waarin veel mensen op zoek zijn naar een houvast in het leven en zich soms suf winkelen langs het enorme aanbod aan 'spirituele workshops is een duidelijk gezicht van belang. Terwijl ik daar met de krant van dinsdag voor mijn neus nog wat over zat te filoso feren, viel me iets curieus op aan de webpagina. Naar mijn weten heten de gefuseerde kerken nu officieel Protestantse Kerken van Nederland (PKN), maar de web site vermeldt KPN, het adres van de beheerder van de Nederlandse telefonie. Het lijkt erop alsof de kerk hier zelf de weg een beetje kwijt is en niet meer precies weet waar ze staat. Hoe wil je dan gevonden worden? Over wervend hebben we het dan nog helemaal niet. Ik kijk nu richting Den Hoorn en denk aan het Licht van Troost. Het is wel een ander soort licht dan de kerken behoren uit te stralen, maar toch een leidslicht. Voor een dorp dat altijd verbon den is met zo'n leidslicht, moet het toch een peuleschilletje zijn zijn makkers uit het donker te loodsen? En anders zit Fia nog op het Dorpssteunpunt voor advies. Ik heb grootse verwachtingen van deze samenwerking. Tot op het web! Pien Verberg Belastingservice In schietsportcentrum Odysseus aan de Emmalaan in Den Burg kun nen leden van de FNV op donder dag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 maart terecht voor hulp bij het invul len van hun belastingformulier. De kaderleden van de FNV hebben in de loop der jaren een goede naam opgebouwd met deze hulpverlening en ook de belastingdienst maakt graag gebruik van hun expertise. De Texelse leden kunnen voor het maken van een afspraak terecht bij A.G. Witte, tel. 312217, dinsdag en woensdag tussen 19.00 en 20.00 uur. Fancyfair op Daalderschool De Jacob Daalderschool in Oos terend houdt vrijdag van 17.30 tot 20.00 uur de jaarlijkse fancyfair. Thema is jungle. De hele school is naar dit thema aangekleed. Er staat een rad van avontuur en er worden spelletjes gespeeld. In de school in ook een 'jungle'-restaurant geopend. De opbrengst van de fan cyfair is bedoeld voor de aanschaf van nieuwe hard- en software. Bazaar voor Burkina Fasso In De Poort, naast de gereformeer de kerk aan de Elemert in Den Burg, wordt vrijdag 10 februari vanaf 19.00 uur een bazaar gehouden ten bate van het eilandelijk diaconaal project in Burkina Fasso. Het project onder steunt dit jaar de stichting Ecole Christ Roi in Ouagadougou. Op de Harma Eilander uit Oudeschild heeft aan de Universiteit Nijenrode haar studie bedrijfskunde afgerond in de richting Financieel Manage ment. Zij is als management trai nee werkzaam bij Van Hessen, een bedrijf dat is gespecialiseerd in automatisering van de horeca. Steunpunt voor huiselijk geweld Geke Faber, burgemeester van Den Helder, opende donderdag het Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland. Zij deed dit door het in gebruik stellen van de website www.hui- selijkgeweldkopvannoordholland. nl en het openstellen van de tele foon- en e-maillijn. Hiermee heeft ook de Kop van Noord-Holland een Steunpunt Huiselijk Geweld. Het steunpunt geeft informatie en advies over huiselijk geweld, een verzamelwoord voor de verschillen de soorten geweld die zich voordoen in relaties en in gezinsverband. Het steunpunt roept iedereen die hier mee te maken heeft op dit kenbaar te maken. Per telefoon biedt het een luisterend oor en zoekt samen met het slachtoffer naar mogelijkheden het probleem op te lossen om weer een veilige (thuis)situatie te krijgen. Ook de website geeft slachtoffers, daders en omstanders advies. Het steunpunt is een samenwer kingsverband van de hulpverle nende instellingen in de Kop van Noord-Holland. bazaar worden tweedehands kle ding en andere goederen verkocht en draait een rad van avontuur. Daarnaast worden er kinderspel letjes gehouden. Vanaf 16.00 uur is versgebakken vis te verkrijgen (twee voor €1,-). Mensen die kle ding of goederen ter beschikking willen stellen, kunnen deze dinsdag 7 februari vanaf 19.00 uur bij de kerk inleveren. Voorlichting over zorgverzekering In 't Skiltje in Oudeschild geeft een medewerker van de Rabobank vrij dag 10 februari uitleg over de nieu we ziektekostenverzekering. Alle Oudeschilders zijn welkom, belang stellenden dienen zich van tevoren op te geven. De bijeenkomst begint om 15.00 uur. Na een inleiding van een half uur en een korte pauze is er gelegenheid tot het stellen van vra gen. Aanmelden kan tot woensdag 8 februari bij Thea Eijking (tel. 310156) en Wies Schoo (tel. 317311). Ambachtscentrum Het Ambachtscentrum aan het Wezenland in Den Burg is vanaf 1 februari elke woensdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur geopend. De hele dag worden verschillende ambachten gedemon streerd. In het Ambachtscentrum bevinden zich een bierbrouwerij, een zeepziederij, een kaarsenmakerij, een distilleerderij, een bakkerij en een papierschepperij. Rondleidingen vinden plaats om 10.30 en 14.45 uur. Actief deelnemen kan ook. Hulpactie voor Bosnië De Stichting Motherhood in Andijk, bekend van onder meer de hulpac ties voor India en Pakistan, stuurt zaterdag 25 februari een transport naar Bosnië. Hoewel het alweer jaren geleden is dat er in Bosnië oor log werd gevoerd, verblijven er nog steeds bewoners - waaronder veel vrouwen en kinderen - onder erbar melijke omstandigheden in vluch telingenkampen. Voor de nieuw ste actie heeft Motherhood vooral schoolspullen ingezameld, bestemd voor de scholen in Srebrenica. Ande re hulpgoederen, die in twee vracht wagens meegaan, zijn onder meer voedsel, een koelcel voor de centra le keuken, dekbedden, incontinen- tiemateriaal en knuffels. De Texelse Marjolein Woerlee gaat mee om erop toe te zien dat de spullen op de juiste plaats aankomen. Probleem is dat nog veel geld nodig is om het trans port te bekostigen, in totaal zo'n €15.000,-. Een bijdrage is welkom op bankrekening 30.24.00.400. Meer informatie staat op de website www. motherhood.nl en is verkrijgbaar via tel. 0228-593742 Nooit eerder verliep de verkoop van kaartjes voor een van de Texelse folkconcerten zo hard. Voor het concert dat The John Wright Band zaterdag in Ques tion Plaza geeft zijn inmiddels al negentig kaarten verkocht. Dit kan te maken hebben met het feit dat het concert op een zaterdag plaatsvindt, of met het feit dat John Wright dit jaar op weinig andere plaatsen in Nederland is te zien. Zeker is dat de charismatische zan ger zich in grote belangstelling mag verheugen. De kaarten die tot nu toe zijn verkocht, zijn vooral naar over- kantse liefhebbers gegaan, maar de organisatie is ervan overtuigd dat zich de komende dagen ook nog veel Texelse liefhebbers zullen mel den. Ook op de avond zelf zijn nog kaarten verkrijgbaar. De welhaast hypnotiserende che mie tussen The John Wright Band en het publiek wordt wel verklaard uit de toewijding aan het zorgvuldig samengesteld en eigentijds bewerkt repertoire, dat ver over de geogra fische en stilistische grenzen van country-, folk- en rockmuziek heen reikt. Dit maakt, samen met het ple zier, de klasse, de eenvoud en de oprechte emoties tijdens een optre den. dat de band een breed publiek aan zich bindt. Handelsreiziger en schaapherder John Wriqht belandde tijdens zijn militaire diensttijd in het Londense schnabbelcircuit. Strak in het pak zong hij naast een piano in illus tere clubs en pubs repertoire van Nat King Cole tot Frank Sinatra Hij deelde een kamer met een lef en een Schot, die hem kennis lie ten maken met de folkmuziek. Zijn zangtalent leverde hem in het begin van de jaren negentig een besche- den platencontract op. In 1993 bezorgden lovende recensies zijn debuut-CD Ride the Rolling Sky hem optredens in het Britse thea ter- en festivalcircuit, waarna he! Europese vasteland lonkte. Ook hier stond men open voor het charisma en de warme, sensitieve stem var de Schot, met als resultaat uitver kochte zalen en fans die hem over het hele continent achterna reizen. De band wordt zaterdag versterkt met Pete Abott, de auteur van Win dy Harbor, één van de vier nummers van de succesvolle nieuwe CD. Het concert begint om 21.15 uur, de zaal is open vanaf 20.00 uur. De toe gang bedraagt €12,50, kaarten zijr. verkrijgbaar bij hotel De Lindeboom en Music Store Texel en telefonisch te reserveren via tel. 314380.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2