mm Sp°rt «IttilH&i' TEXELSE Zevenklapper De Koog tegen hekkensluiter Tevoko overtuigend kampioen Remise ZDH tegen titelkandidaat 6 COURANT De Mareis wint weer Amsterdam te sterk voor dames Tevoko Hoogenraad beste golfer Martien Boon op terugweg Voetbaluitslagen G-team maakt het koploper lastig Texel'94 wint laatste duel Heren Tevoko 1 verslaan koploper Poweryoga Voetbalprogramma Achterhoede meidenteam trefzeker Programma zaalvoetbal DINSDAG 21 MAART 2006 SV De Koog heeft zondag hek kensluiter Oudesluis een pak slaag gegeven. De uitwedstrijd eindigde nog in een gelijkspel, maar op het veld aan de Boodt- laan werd het maar liefst 7-1. De gevierde man bij de thuisploeg was Pim Siebinga, die drie keer scoorde. Trainer Hans van der Park kon over een volledig fitte selectie beschik ken. Hij startte met dezelfde spelers als vorige week in de gewonnen wedstrijd tegen Oosterend. Wél had hij een tactische wijziging. Marcel Boone speelde laatste man en Pieter List nam de positie van rechtshalf in. Na slechts zestien seconden was het al raak voor De Koog, toen Ben Siebinga een vloeiende aanval van Peter Koorn, Tristan Ellen en Maurice de Groot simpel kon afronden. Acht minuten later stond het 2-0. Een dieptepass bereikte Pim Siebinga, die een voorzet gaf op Maurice de Groot, die op zijn beurt met een hal ve omhaal de keeper kansloos liet. De Koog verslapte daarna niet en bleef kans na kans creëren. Oudesluis kon niets anders doen dan verdedi gen en kwam niet aan aanvallen toe. Pim Siebinga krulde de bal uit een vrije trap vanaf twintig meter op de lat en een afstandschot van Koorn ging rakelings naast. Na twintig minuten konden de Kogers opnieuw juichen. Schutter was Pim Siebinga, die een solo door het strafschopge bied verzilverde met een goal. Na een half uur moest keeper Ste ven van Beek, die tot dat moment slechts één schot op doel had gekre gen, noodgedwongen het veld verla ten. Een eerder opgelopen blessure speelde hem parten. Van Beek werd, net als vorige week, vervangen door Eddy Witte. Gevaarlijkste man bij Oudesluis was Ben Kaart, die in de 40ste minuut een goede schietkans kreeg. Witte was echter paraat en bracht redding. In de tegenaanval werd Koorn gelanceerd door een steekpass van Arnold Kaercher. Hij behield het overzicht en alleen voor de keeper legde hij de ba! breed op de meegesprinte Pim Siebinga, die eenvoudig kon intikken: 4-0. In de rust werd Arnold Kaercher gewisseld voor Bart-Jan Grisnigt, die samen met Koorn centraal op het middenveld ging spelen. Al bin nen vijf minuten beet ook Oudesluis van zich af. Door slechte dekking achtenn kreeg Kaart de kans zich vrij te spelen en doeltreffend uit te halen: 4-1De Koog kon in het eerste kwar tier het tempo uit de eerste helft niet vasthouden, maar Oudesluis was niet bij machte daar iets tegenover te stellen. Een hoogtepuntje was de kopbal van Pieter List, uit een voor zet van Maurice de Groot. De bal ging net over het doel. Na vijftien minuten in de tweede helft ging de scheidsrechter in de fout. Een speler van Oudesluis kreeg een gele kaart en omdat het vol gens de scheidsrechter zijn tweede betrof, werd hij met een rode kaart van het veld gestuurd. Een onte rechte beslissing, want bij de eerste gele kaart had de arbiter een ver keerd rugnummer genoteerd. Toen hij niet reageerde op protesten van Oudesluis, dreigden de gasten de wedstrijd te staken. Na bemiddeling van zijn assistent Adrie Eelman van De Koog draaide de scheidsrechter zijn beslissing terug. Omdat de uit het veld gestuurde speler zich inmid dels had omgekleed, duurde het nog tien minuten voor de wedstrijd kon worden hervat. Even daarna werd Ben Siebin ga gewisseld voor Yoni Houwing. Oudesluis kreeg een uitgelezen kans op 4-2, toen Ben Kaart na een diep tepass plotseling alleen voor de kee per stond. Hij had echter teveel tijd nodig om de bal onder controle te brengen, waarna verdediger Danny van der Park met een knappe sliding redding kon brengen. Pas na 25 minuten spelen viel de vijfde Koger treffer. Aan de basis stond opnieuw Ellen, die met een dieptepass Pim Siebinga in stelling bracht. Enkele minuten later werd de bal van de doellijn gehaald na een inzet van De Groot. Bij het volgende balcontact was De Groot wel succesvol. Een schot van Bart-Jan Grisnigt beland de op de paal waarna de alerte De Groot van dichtbij de zesde treffer Het tweede herenteam van volley balvereniging Tevoko promoveerde zaterdag naar de derde klasse. Dit door in eigen sporthal directe con current Niedorp met 3-1 te verslaan. Tevoko ging zenuwachtig van start, maar wist al snel op voorsprong te komen. Het geroutineerde Niedorp scoorde moeizaam, terwijl Tevoko aanvallend vaak aan het langste eind trok. Vooral Bart Loos stond zijn mannetje en door zijn goede passes konden de spelverdelers de aanvallers goed bereiken. Hoofd aanvaller Kees Olthof maakte hier dankbaar gebruik van en mede door zijn harde smashes kwam Tevoko eenvoudig op voorsprong (25-18, 25-19). In de derde set leek het nog even spannend te worden. Ondanks een flinke voorsprong slaagde Tevo ko er maar niet in het beslissende punt te scoren. Met nog één mooie combinatie wist Tevoko uiteinde lijk de derde set, en daarmee het kampioenschap, binnen te slepen (25-23). Met de overwinning veilig Na een maand niet te hebben gespeeld, boekte ZDH zondag op eigen veld een verdiend gelijkspel tegen Callantsoog, de nummer twee van de ranglijst. Hoewel bei de ploegen een paar goede kan sen kregen om te scoren, stond het ook na negentig minuten nog steeds 0-0. ZDH had met enige vrees naar de wedstrijd uitgezien. Bernard Ipenburg, Erik Wuis, Niels Dekker, Jan-Willem Bakker, Peter Eelman en Daan van der Slikke ontbraken, terwijl Callants oog, waarvan afgelopen herfst met 5-3 werd verloren, als een geduchte tegenstander gold. Maar ook de gas ten hadden hun problemen. Bij de winterstop leken ze nog op de titel af te stevenen, maar na drie wed strijden op rij te hebben verloren, is het zelfvertrouwen goeddeels weg. Bovendien kon ook Callantsoog niet met een volledige selectie aan de wedstrijd in Den Hoorn beginnen. Van een groot krachtsverschil was geen sprake. Callantsoog combi neerde wat makkelijker, maar was niet doortastend genoeg om grote kansen te creëren tegen de Hoom- ders, die de linies gesloten hielden. Bovendien was de leiding van de ver dediging bij Jelmer Bomas in goede handen. Hoewel ZDH met slechts één spits - topscorer Michiel Dekker - speelde, kreeg de thuisploeg de beste kansen. Na goed doorzetten van de ijverige Sjoerd Oosterhof leek Dekker van dichtbij te scoren, maar hij raakte de bal verkeerd, waarna deze over de lat ging. Halverwege de eerste helft kreeg Cal lantsoog een strafschop, nadat de scheidsrechter had geweigerd voor buitenspel te fluiten en Jeroen Bac ker - volgens de Hoornders buiten het strafschopgebied - een doorge- van De Koog kon scoren. De Koog was in het vervolg een paar keer dichtbij de zevende tref fer. Schoten van Pim Siebinga en de meegekomen Marcel Boone gingen echter rakelings naast. In de laatste minuut werd het alsnog 7-1. Pieter List kapte zijn tegenstander uit en haalde verwoestend uit. De Koog stijgt dankzij deze overwin ning en het gelijkspel van Callantsoog bij ZDH naar de tweede plaats, maar heeft wel meer wedstrijden gespeeld dan de andere teams. Het team van coach Van der Park heeft zondag vrij en gaat op 2 april op bezoek bij het laaggeklasseerde Vesdo. Het spelmveau van de basketbal- daardoor in foutenlast. Vijf minuten voor tijd kwam HBC daardoor met vier man te staan en dan is het in het basketbal een koud kunstje om Iers van De Mareis zat de laatste de bonus binnen te slepen. In een tijd aardig in de lift, maar de pun ten bleven uit. Afgelopen zaterdag veranderde dit bij het treffen met HBC. Twee weken geleden speel den de Texelaars ook al tegen HBC uit Heerhugowaard en konden het toen niet bolwerken tegen de snelle en goed schietende ploeg. Maar door het sterke aanvalsspel uit die wedstrijd te kopiëren en het ver dedigend slimmer aan te pakken, slaagde De Mareis erin om bij te blijven. HBC moest alle zeilen bij zetten om de lange Texelse mannen van scoren af te houden en kwam mum van tijd was de achterstand van drie punten omgebogen in een voordelige stand en eindelijk moch ten de Texelaars weer eens het zoet van de overwinning smaken (66-59). Evenals in de vorige wedstrijd tegen HBC was Nico Kikkert goed voor de bijzonder hoge score van 32 punten. Ook Pieter Dogger speelde sterk en scoorde zestien punten, waaronder een spetterende dunk. De overige scores kwamen op naam van Erik Venneker (9), Jaap de Wijk (7) en Sebastiaan Gremmen (2). Ondanks instructies van coach André van der Vliet in enkele time-outs leed Tevoko een kansloze nederlaag. (Foto Joop Rororrtls) gesteld, waren de heren van Tevoko er in de vierde set niet erg bij. Deze set werd dan ook gewonnen door Niedorp (15-25). Door deze overwinning is Tevoko gepromoveerd naar de derde klas se. Een noodzaak, omdat in de huidige klasse de niveauverschil len te groot zijn en er ook nog een dubbele competitie gespeeld wordt. Volgens trainer en speler Theo van Maanen is twee keer naar Schagen op een doordeweekse avond niet erg motiverend, zeker niet als je van tevoren weet dat je toch gaat win nen. Volgend jaar zal hard getraind moeten worden om niet meteen weer te degraderen. De combina tie van geretourneerde spelers met jeugd werkt goed, maar in de derde klasse gaat het allemaal toch wat sneller. Bovendien zullen zeker twee spelers het eiland verlaten. Geluk kig voor Tevoko staat de 14-jarige Patrick Hollenberg te trappelen om een basisplaats te veroveren. Kampioenskandidaat W Amster dam bleek zaterdag in Ons Genoe gen een maatje te groot voor de uitgedunde damesselectie van volleybalvereniging Tevoko. De stabiele ploeg van trainer Bouw- knegt behaalde onbedreigd een 0- 4 zege, waarmee de achterstand op koploper Haarlem beperkt blijft tot één punt. Tevoko raakt met deze nederlaag vaster op de voor laatste plaats in de regiodivisie en heeft maar een kleine kans deze positie nog te verbeteren. In de eerste set liet Tevoko zich overbluffen door het snelle spel van de Amsterdammers. Gebaseerd op een hechte verdediging misleidde de hoofdstadploeg met veel aanvals- variaties het Texelse blok (10-25). In de tweede set stond de Texelse verdediging wél op de goede plaats en hielden de ploegen elkaar tot in de eindfase in evenwicht. Tevoko slaagde er echter niet in de beslis sende punten te scoren (18-25). De Amsterdamse ploeg bracht in de derde set de sterkste aanvalster in, waar een moedig strijdende Tevoko weinig tegenin kon brengen. Tevoko kon weinig variëren waardoor de hoofdaanvalsters aan de lonkerkant steeds een stevig blok voor zich kregen (13-25). Ook in de vierde set stoomde Amsterdam stevig door, om met de volle winst in de race te blijven om het kampioenschap (10-25). Tevoko kan de Amsterdamse ploeg aanstaande zaterdag wellicht een dienst bewijzen door bij koploper Haarlem punten te pakken. Bob Hoogenraad heeft na een zeer spannende wedstrijd tegen Kees Boks het winter-matchplaykampi- oenschap van de Texelse golfclub gewonnen. Zij traden, als winnaar van de poules A en B, zondag tegen elkaar in het strijdperk. In totaal deden 34 deelnemers aan het toernooi mee. De wedstrijd begon met enkele slech te afslagen, maar Hoogenraad liep langzaam op Boks in. Op de veer tiende hole stond hij vier holes voor. Boks vocht zich sterk terug en won op de volgende twee holes, maar op de zeventiende hole moest hij zijn ver lies erkennen. De overige deelnemers speelden op de kleine baan een vlag- genwedstrijd. Er werd gespeeld zon der handicapverrekening en degene met de minste slagen werd winnaar. Bij de heren was Hans de Beer de sterkste, maar Hans Bakker was een zeer goede tweede. Zij strandden bei den op de zeventiende hole, maar De Beer had zijn vlag het dichtst bij de hole. Wil Homan werd derde. Hij plaatste zijn vlag op de zestiende hole vóór Hans van Maldegem. Marijke de Beer werd winnaar bij de dames. Martien Boon heeft op de competitie avond van biljartvereniging De Door stoot uit De Cocksdorp na een langdu rige blessure de draad weer opgepakt. In drie partijen wist hij maar liefst tien punten bij elkaar te sprokkelen. Hij steeg hierdoor naar de tweede plaats. Ook Jan Heemskerk wist zijn goede vorm van de laatste weken te behou den door Fred Klok en Joost Smit te verslaan. Wist Homan eerder zijn partij tegen Kees Weel met een serie van zestien uit maken, nu speelde hij tegen Weel een serie van dertien. Dit was tevens de hoogste serie van de avond en met een gemiddelde van bijna drie over de laatste wedstrijd blijft Homan boven aan de ranglijst staan. Weel wist overigens wel in de nabeurt van zijn laatste partij remise af te dwingen tegen Theo van der Stroom. Uitslagen: J. Smit-W. Homan 0-4, F. Klok-K. Weel 0-4, T. van der Stroom-R. Steenhuizen 4-0, M Boon-W. Homan 4-0, F. Klok-J. Heemskerk 0- 4, J. Smit-T. van der Stroom 2-0, K. Weel-W. Homan 2-4, M. Boon-R. Steenhuizen 2-4, J. Heemskerk-J. Smit 4-0, T. van der Stroom- K. Weel 3-3, M. Boon-F. Klok 4-2. broken speler naar de grond trok. Doelman Christiaan Stolk bewees zijn waarde en keerde de niet al te hard ingeschoten strafschop feilloos. In de slotfase was ZDH opnieuw het meest kansrijk. Voorstopper en aanvoerder Mike de Bruijn schoot de bal na een lange rush net over de kruising en Michiel Dekker had de pech dat de keeper van Callantsoog in een scrim mage voor het doel naar de grond ging en dat de scheidsrechter daar een overtreding van ZDH in zag, net op het moment dat Dekker scoorde. Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld, al toonde Callantsoog iets meer initiatief. Halverwege kre gen de gasten een droomkans, toen een snelle aanval werd gevolgd door een scherpe pass en een inkomende middenvelder op enkele meters van het doel volkomen vrij stond. Tot ont zetting van zijn teamgenoten schoot hij de bal ver over. Bij een volgende kans van Callantsoog bracht keeper Stolk knap redding. Ook ZDH kreeg in de tweede helft een paar halve en hele kansen. Michiel Dekker was een plaag voor zijn bewakers, maar hij miste steeds het geluk en de scherpte om tot sco ren te komen. Eenmaal zag hij een bal op de lat stuiteren, een andere keer ranselde de keeper zijn schot uit de bovenhoek. Ook de opvallend sober spelende Maurits Lap kwam in kansrijke positie, maar zijn schot vanaf de rand van het strafschopge bied ging een halve meter naast. Het bleef daardoor 0-0, een bij ZDH bijna unieke eindstand. Vorig jaar werd er in de uitwedstrijd bij Zuidermeer ook niet gescoord, maar in thuiswedstrij den zijn doelpunten een stuk minder schaars. Volgens clubstatisticus Mike de Bruijn was het voor het eerst in 78 wedstrijden dat het in Den Hoorn 0-0 bleef. Voor rust werden ze weggespeeld, maar in de tweede helft maak ten de G-voetballers van Texel'94 het koploper Eendracht nog knap lastig. Toch trokken de Texelaars zaterdag in Amsterdam-Geuzen veld aan het kortste eind: 5-3. Texel'94 had in geen jaren tegen Eendracht gespeeld. De laatste keer gebeurde dat nog op het oude veld van SV Texel, tegen een team waarvan zaterdag maar bar weinig spelers over waren. De Texelaars ontdekten al snel de kracht van de Amsterdammers. Een hoofdrol was daarbij weggelegd voor de speler met rugnummer tien, die zowel de eerste als de derde treffer voor zijn rekening nam. De gasten mochten nog van geluk spreken dat veel schoten in de sloot achter het doel belandden en keeper Martijn Ver- beeke in een goede vorm stak, anders had de achterstand nog veel groter kunnen zijn dan de 3-0 die aan het eind van de eerste helft op het scorebord stond. Coach Klaas van den Berg toonde zich in de rust slecht te spreken over het spel van zijn spelers, die in de tweede helft evenwel een stuk meer strijd lieten zien. Direct na de hervatting werd het 4-0, toen Ver- beeke de bal ongelukkig door zijn handen liet glippen, maar daarna begon het eindelijk te lopen bij de Texelaars. Een verre trap van Jos Bakker belandde op de schouder van zijn broer Paul, waarna de bal zomaar in het doel ging. Even later scoorde Paul Bakker, wederom, dit maal na aangeven van de mee naar voren gekomen Jimmy Ponniah. Eendracht, dat geregeld van keeper wisselde, moest ook nog toezien dat Raymond Molanus een mooie solo bekroonde met een derde Texelse treffer. Het thuisteam leek orde op zaken te stellen door 5-3 te scoren, maar Texel'94 weigerde zich gewonnen te geven en bleef kansen creëren. Helaas voor de Texelaar reageerde Paul Bakker niet attent genoeg op een mooie pass van Jan Frans Haveman, terwijl een goed schot van dezelfde Haveman even later tot corner werd verwerkt. Ook Raymond Molanus en Robbin Boogaard hadden pech met hun schoten. Aan de andere kant had ook keeper Verbeeke het soms erg moeilijk en greep verdediger Simon Kramer een paar keer prima in. Zaterdag gaat Texel'94 in Wormer op bezoek bij WSV'30. Het eerste zaalvoetbalteam van Texel'94 heeft in de laatste (thuis)wedstrijd van de competi tie opnieuw gewonnen. De Ruif 2 was te zwak om er een span nende wedstrijd van te maken tegen de Texelaars, die er lustig op los scoorden. De eindstand was 8-3. De Ruif kwam ria zes minuten nog wel op voorsprong, maar daarna was het alles Texel'94 dat de klok sloeg. In tiende minuut was het alweer gelijk, waarna de veel ster kere gastheren nog voor het wis selen van speelhelft naar 3-1 uit liepen. In de tweede helft liepen de Texelaars in sneltreinvaart uit naar 6-1 alvorens ook De Ruif een duit in het zakje kon doen. Daarna scoorde Texel'94 nog twee keer. Vlak voor tijd scoorden de gasten hun derde treffer. In de Texelse hoofdklasse won Jel- Het eerste herenteam van vol leybalvereniging Tevoko speelde deze week twee wedstrijden. Bei de wedstrijden werden gewon nen. In de wedstrijd tegen het jonge team van Dinto liet Tevoko het beste spel van het seizoen zien. Donderdag speelde Tevoko tegen de koploper. Ook nu leek het weer niet te lukken zo'n hoog geplaatste tegenstander te verslaan. Het jonge team van Dinto won de eerste twee sets overtuigend. De spelverdeler (ex-eerste divisie) wist de aanvallers op hun wenken te bedienen en de defensie van Tevoko keer op keer te verassen. In de derde set ging het Texelse team echter beter draaien en wist de goed blokkerende Erik Ie Roux de aanval van Dinto steeds vaker onschadelijk te maken. Marco Tuntelder was niet te houden en wist bijna elke aanval winnend af te sluiten. Hierdoor raakte de rest van het team geïnspireerd en in de laatste drie sets wist Tevoko de achterstand van 2-0 om te zetten in een overwinning van 3-2. Hierdoor heeft Dinto 4 het kampioenschap niet meer in eigen hand. Zaterdag speelden de Texelaars tegen een tegenstander van heel ander kaliber. Rapide moest punten halen om rechtstreekse degradatie te ontlopen en begon de wedstrijd fanatiek. Vechtend voor elke punt wist Rapide er een leuke wedstrijd van te maken, maar Tevoko bleek een maatje te groot en won met 3-1. In yogacentrum De Aleph in de Weverstraat in Den Burg verzorgt Leontine Reitsma zaterdag 22 april van 10.30 tot 13.30 uur een work shop poweryoga. In de cursus wordt aandacht besteed aan ademhaling, filosofie, meditatie en ontspanning. Daarbij wordt gebruik gemaakt van Hoewel de uitslag anders deed vermoeden, hadden de verde digers van Texel'94 MA1 in het met 11-0 gewonnen duel tegen WW MA2 een drukke middag. De voorhoede assisterend, scoorden ze er lustig op los. In de eerste helft moest Texel'94 duidelijk op gang komen, maar nadat Mascha Nooij de score na twintig minuten had geopend, nam de druk van de Texelse meiden toe. Dat resulteerde nog voor rust in tef- fers van topscorer Tessa Betsema en Anne Zegers. Omdat keepster Marit Tuitman niks te doen had en het koud kreeg, werd er in de rust een opvallende wissel toegepast. Liske Slaats nam haar plaats in het doel over, zodat Tuitman in de spits kon schitteren. Verdedigers Margot Schagen, Jet- spirituele) muziek. Deze vorm van yoga vereist enige mate van lenig heid en conditie. Deelname kost €20,-. Abonnees van het Servicepakket van Corbis Plus betalen €18,-. Aanmelden kan bij de Gezondheidswijzer van Cor bis Plus, tel. 0223-650135, e-mail gezondheidswijzer@corbisplus.nl. Zaterdag 18 maart: Bergen A2-Texel'94 A1 Oosterend A1-Texel'94 A2 Texel'94 B1-SVW'27 B3 W'waard B1 -Oosterend B1 af< W'meer MB1-Texel'94 MB1 W'meerCI-Texel'94 C1 Texel'94 C2-Wiron C1 Texel'94 C3-BKC C2 Texel'94 C4-Wiron C2 Succes C2-Oosterend C1 De Koog C1-JVC C3 Texel'94 D1-VIOS W. D2 uitgeste!: Texel'94 D2-Den Helder D1 2-f Texel'94 D4-Dirkshorn D1 Oosterend D1-SVAP'74 D1 5-{ Texel'94 MD1-Zeevogels MD2 7-C, Texel'94 MD2-Spirit'30 MD1 1-"J Texel'94 MD3-WS'46 MD1 2-1 JVC D4-Texel'94 D3 1-S Eendracht'82 G1-Texel'94 G1 5-!j Texelse pupillencompetitie: Vitesse-AZ 0-a FC Utrecht-SVO F1 2- ZDH F1-De Koog F2 10- Liverpool-Arsenal 2-t Blackburn-SVO E2 5-: ZDH E1-De Koog E1 uitgeste: Zondag 19 maart: Texel'94-Wieringerwaard ZDH-Callantsoog De Koog-Oudesluis Texel'94 2-Duinrand S 2 Flevo 2-Texel'94 3 Petten 2-Texel'94 4 Oosterend 2-Petten 4 Schagen 5-Oosterend 3 De Koog 2-Schagen 6 Texel'94 MA1-WW MA2 ZAP DA1 -Oosterend DA1 Hollandia T. DA1 -De Koog DA1 Recreatievoetbal: Texel'94-Oosterend De Koog-Texelse Boys Zaterdag 25 maart: Texel'94 A2-BOL A1 Hollandia T. MB1-Texel'94 B1 De Koog B1-BKC B1 Kolping Boys MB2-Texel'94 MB1 Texel'94 MB2-Uitgeest MB2 Texel'94 C1-HCSC C1 Oosterend C1 -JVC C2 Geel Zwart'30 D1-Texel'94 D1 Texel'94 D2-HCSC D1 JVC D3-Texel'94 D3 Texel'94 D4-Hollandia T. D3 De Koog D1 -Schagen D1 Wiron D1 -Oosterend D1 Texel'94 MD1-WS'46 MD1 Texel'94 MD3-LSW MD2 ALC MD1-Texel'94 MD2 101 Zeevogels MD2-Oosterend MD19.Ï WSV'30 G1 -Texel'94 G1 leboog met 8-6 van De Krim 2 en was Oosterend met 6-2 te sterk voor Texel'94 2. Beide teams blijven daardoor de ranglijst aanvoeren, op één punt gevolgd door Mantje 1, dat niet in actie kwam. Klif en Jelle- boog 2 hielden elkaar in evenwicht (4-4) en Mantje 2 versloeg De Krim 1 met 6-5. Ook in de eerste klasse kwam er in de top van de ranglijst geen wijziging. Alle drie koplopers wonnen hun wedstrijd. Uitslagen: Oosterend E2-De Koog E1 0-12; RAB D1-De Krim D1 2-10; De Koog MC2-De Koog C1 0-17; Texel'94 1-Sparta'67 6-4; Oosterend 4-Texel'94 6 6-4; Klif 5-Khf 4 3-4; De Krim 6-Klif 3 4-25; Sportshop D1-Kllf D1 17-0; De Krim C3-De Krim C2 3-2; NIOZ 1-De Koog 3 4-8; Sportshop 2-De Koog 1 5-0; De Knm 3-De Knm 4 10-2; Klif 2-Jelleboog 5 2-4; Sportshop D2-ZDH D1 7-2; Texel'94 4-Texel'94 5 3-15; Texel'94 1-De Ruif 2 8-3; Jelleboog 2-Klif 1 4-4; De Krim 1-Mantje 2 5-6; De Krim 2-Jelleboog 1 6-8; Oosterend 1-Texel'94 2 6-2. Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-SVC F1 ZDH F2-Heerenveen AZ-ZDH F1 Vitesse-FC Utrecht Manchester-De Koog E1 SVC E1 -Chelsea SVO E2-ZDH E1 Liverpool-Blackburn Arsenal-SVO E1 te Oosterhof en Sanne Plaatsman waren inmiddels eveneens naar de voorhoede opgeschoven. Met suc ces, want WW had in de tweede helft helemaal niets meer in te bren gen. Binnen tien minuten scoorde Betsema haar tweede treffer. Alleen heel af en toe wist WW over de middellijn te komen, maar daar was dan altijd Katinka Eelman die ervoor zorgde dat de bal spoedig weer op de helft van de tegenstander terecht kwam. Al snel wisten de Texelse meiden de score verder verhogen dankzij doelpunten van verdedigers Margot Schagen, Jette Oosterhof, Anne Zegers en Marit Tuitman. Ook voorhoedespeler Mascha Nooij wist nog te scoren. Vlak voor tijd brak WW door de verdediging van de Texelaars heen en kwam de spits oog in oog met Liske Slaats. ledereen verwachtte een doelpunt, maar de gelegen heidskeeper wist op miraculeuze wijze de bal uit het doel te hou den. Vlak daarna bracht Tuitman de score op 11 -0. Zondag 26 maart: Texel'94-Geel Zwart'30 14.3 Oosterend-Callantsoog 14.5 Den Helder 3-Texel'94 2 13.3 Oudesluis 3-De Koog 2 130 Succes 5-Oosterend 2 11.1 DESS MA1-Texel'94 MA1 15.j Kolping Boys DA3-De Koog DA114.3 Winkel DA3-Oosterend DA1 121 Recreatievoetbal: Texel'94-Texelse Boys 10.3 Oosterend-De Koog 103 Woensdag 22 maart: 17.00 J'boog E2-J'boog E1 J'boü 17.45 ZDH D1-De Krim D2 ZDH 18.30 Koog C1-Klif C1 Hoogent* 19.20 Klif vr. 2-Zeemacht 3 HoogenS 20.10 De Koog 3-Texel 8 Van Putte' 21.00 De Krim 5-Texel 9 Kuipers 21.50 Klif 6-Klif 5 Kuipers Zaaldienst: Jelleboog. Donderdag 23 maart: 18.00 Krim D1-RAB D1 Krim 18.45 Klif C2-Krim C3 Franchimtf 19.35 Koog 2-Mantje 3 HoogendJ 20.25 Klif 4-Texel 7 Hoogendijk 21.15 Jelleboog 4-RAB 1 Arnout 22.05 De Krim 3-De Koog 1 Am« Zaaldienst: Texel'94. Vrijdag 24 maart: 17.15 Sportsh. D1 -Sportsh. D2 Spa® 18.05 Texel 5-Sportshop 2 Van Bef 19.00 Klif 1-De Krim 2 Kuipers 19.55 Mantje 1-Texel 3 Hoogen# 20.45 Texel 2-Jelleboog 2 Bakka 21.35 SVO 2-Sportshop 1 Sang* 22.25 Jelleboog 3-SVO 3 Arnout Zaaldienst: De Krim. EEN BETER MILIEU... ...BEGINT BIJ JEZELF

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6