mm Informele sfeer spreekt nieuwe predikant aan Verenigde Schilders neemt nieuwbouw in gebruik ;_J e drij vi g1/ TEXELSE yy COURANT - Sp°rt Molenkoog in teken van Oranje Kerkdiensten Medische zorS Hulpverlening BBS oud Papier Radio Texel 1Q6.1 wissel Henk Zijm (links) en Bart Timmer van de Verenigde Schilders in de vernieuwde en verruimde verkoopruimte aan de Maricoweg. (Foto Garanj Tinvneman) Verenigde Schilders is een bedrijf met veel disciplines, waar je voor Verfi glas en andere schilders producten terecht kunt. Maar *egens ruimtegebrek stonden ^1 artikelen verdekt opgesteld j*1 9'ng de klant er aan voorbij. is nu verleden tijd. Dankzij de ®xtra verdieping die op het bedrijf gebouwd, kan het complete dienstenpakket overzichtelijk en representatief worden getoond. I De Schilders is voorbeeld van een v dat de laatste decennia in meerdere opzichten is gegroeid, maar waarbij de accommodatie wat achterbleef. Henk Zijm: 'Steeds j*"1 stukje eraan gebouwd, maar presentatie van onze produc- si was een beetje een stiefkindje. .0C![ "V'rotegebrek konden we onze i Pullen niet goed laten zien. Maar j va" voor een klant niet mee om 6n op basis van een boekje te I Jn,eren- hebben bijvoorbeeld uitgebreid assortiment glas-in- ramen. Dat zie je tegenwoordig eeds meer. Wij kunnen nu 280 ver- Parende soorten en kleuren glas an zien en via een computerpro- 9 rema kunnen we verschillende, Enk [^^'SPhe, modellen tonen. I ele van onze medewerkers heb- een bijscholing gevolgd en kun- ook glas-in-lood ramen res- taureren. Daar hebben we in ons glasatelier nu de ruimte voor.' In het oog springt de speciale wand waarop over een lengte van 5,5 meter op royale stalen alle kleuren van de regenboog worden getoond. De klant kan zijn keus niet alleen bij daglicht bepalen, speciale verlich ting toont de tinten ook bij schemer en bij kunstlicht. Voor wie wil kijken of de combinatie kleurt bij de vloer bedekking, heeft het bedrijf zelfs een bescheiden collectie tapijten, die desgewenst ook kunnen worden gelegd. Zijm: 'We proberen op het gebied van decoratie een compleet pakket te bieden. Dat is makkelijk voor de klant en voor ons een stukje marktverbreding, waarmee we ook in de wintermaanden, wanneer de schilders het wat rustiger hebben, meer werk naar ons toe hopen te trekken.' Collega Bart Timmer wijst op een uitstalling glasmodellen in verschillende motieven. 'Hardglas voordeuren, zodat mensen zich daar nu een beeld van kunnen vormen. Mensen kunnen er ook scharnieren en ander beslag bij uitzoeken.' Ook andere soorten decoratief glas wor den getoond. Verderop het assorti ment wand- en plafondprofielen en glasvezelbehang. Een stelling in het midden is ingeruimd voor verf- en schildersbenodigdheden. 'We zijn er voor particulieren, maar richten ons nadrukkelijk op de professio nele markt. Het Texelse klimaat, met meer zon en de invloed van zout, stelt hoge eisen aan de kwaliteit van de verf. Een gewone huis-tuin- en keukenverf begint hier na een paar jaar al door te schemeren. Maar een goeie lak kan best vijf tot zes jaar zit ten. Die is wat duurder, maar je moet wel bedenken dat met schilderen tien procent van de kosten verf is en de rest arbeid. Dus een goeie verf loont. Ook op dat gebied verkopen we hier absoluut geen onzin. Het is met voor niets dat veel professionele schilders hier hun verf halen.' De verbouwing is niet alleen op de klant gericht, ook de medewerkers profiteren ervan. Die hoeven niet meer door de winkel naar de kan tine achterin het gebouw, beschik ken over een goede sanitaire ruim te. inclusief douche, en over een modern en ruim kantoor. Komende zaterdag, van 9.00 tot 16.00 uur, houden de Verenigde Schilders open huis. Er zijn aller lei demonstraties, onder meer met glas-in-lood, verfspuiten, glaslijmen, het plakken van glasvezelbehang op waterbasis en voor de kinderen is er een springkussen. Verder zijn er de nodige acties. Na een afwezigheid van drie jaar beschikt de gereformeerde kerk van Den Burg vanaf zondag weer overeen eigen predikant. De kerk bracht een beroep uit op de 30- jarige Jan Glazema. Aanstaan de zondag wordt hij tijdens een speciale dienst bevestigd aan de gereformeerde kerk. Glazema, die inmiddels zijn intrek heeft geno men in de pastorie, studeerde theologie aan de PKN Universiteit (Protestantse Kerk Nederland) Kampen. Naafronding van zijn studie ging hij echter aan de slag bij een verhuur bedrijf van kano's en fluisterboten in Broek in Waterland, dicht bij zijn woonplaats Amsterdam. 'Ik vond het goed om eerst iets anders te doen en bovendien is het plezierig om eerst wat geld te verdienen om je studieschuld af te betalen', vertelt hij, In het najaar van 2005 besloot hij een baan te zoeken als predikant. De vacature van de gereformeerde kerk in Den Burg was een van de eerste advertenties waarop hij reageerde. In oktober mocht hij een kerkdienst leiden en in de kerstvakantie ver bleef hij met vriendin Bianca Fabrie twee weken in de pastorie en leidde hij de dienst op eerste kerstdag. Half januari kwam voor Glazema het verlossende woord: het beroep werd op hem uitgebracht. De afgelopen weken heeft hij benut om te verhuizen en kennis te maken met de gereformeerde kerk. 'Het I valt me op hoe informeel het hier aan toe gaat. Al heel snel spreken mensen je aan met je en jij en dat bevalt me goed. Dat sluit aan bij hoe ikzelf ben.' Jan Glazema: 'De post is drie jaar vacant geweest en dat heeft een zware Hoewel landelijk de gereformeerde en hervormde kerk zijn gefuseerd, is dat in Den Burg nog niet het geval. Een goede samenwerking is er wel, maar van fusie is nog geen sprake. 'We vallen onder de PKN, maar wij noemen ons nog gerefor- maar we doen het rustig aan. Het is de bedoeling dat het in 2009 één kerk wordt', aldus Jaap Kreeft, voorzitter van de kerkenraad van de gereformeerde kerk Den Burg. De komende tijd wordt de samenwer king tussen beide gemeentes verder getrokken op de gemeente.' plaats, die beui.elings in de ene en de andere kerk wordt gehouden. Het jeugdwerk is al gecombineerd. De gereformeerde gemeente telt nu zo'n 350 belijdende en doopleden. Zelf heeft Glazema geen uitge sproken voorkeur voor de gere- meerd. De samenwerking met de geïntensiveerd. Dit jaar vindt er eens formeerde kerken. 'Officieel ben ik hervormde kerk verloopt erg goed, per maand een gezamenlijke dienst hervormd, maar ik heb eigenlijk niet echt een bepaalde kerkelijke identi teit meegekregen. Toen ik met mijn ouders in Brabant woonde waren de diensten noodgedwongen gecom bineerd, maar in Deventer, waar we later woonden, was een heel actieve Samen Op Weg-gemeente en waren de onderlinge verschillen niet zo groot. Ik heb het heel lang niet geweten, maar heb uiteindelijk toch voor een gereformeerde uni versiteit gekozen, die nu trouwens ook PKN is geworden.' Glazema is met vriendin Bianca naar Texel verhuisd. Zij is visagist en reist regelmatig naar het buitenland om modellen op te maken voor glos sy fotoreportages. 'Ik zeg wel eens gekscherend dat zij met de bui- ten- en ik met de binnenkant bezig ben. De praktijk is natuurlijk anders, want vaak ontstaat een behoorlijke vertrouwensband tussen model en visagist.' Naar eigen zeggen is Gla zema vooral aangenomen voor de gewone dingen waar een predikant zich mee bezighoudt: het pastoraat en de kerkdiensten. 'De post is drie jaar vacant geweest en dat heeft een zware wissel getrokken op de gemeente. Het werk is neergekomen op een paar actieve leden. Het wordt als een opluchting ervaren dat er weer een eigen predikant is. De rust is weergekeerd.' De drang om zaken direct te veranderen, heeft Glazema niet. 'Ik ga eerst eens kennismaken en horen wat de mensen willen. De diensten wil ik laagdrempelig en informeel maken, erg vanuit mezelf.' De intrededienst begint zondag om 15.00 uur en wordt geleid door domi nee Fred van Helden uit Oosterend. De dienst wordt uitgezonden via de Lichtboei. Open dag golfbaan De Texelse golfbaan houdt zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur open dag. ledereen die kennis wil maken met de golfsport of het vakmanschap van de greenkeepers wil bewon deren, kan van 12.00 tot 17.00 uur terecht. Van 13.00 tot 14.00 uur wordt een rondleiding gegeven, van 14.00 tot 15.00 uur verzorgen de greenkeepers een demonstratie en van 15.00 tot 16.00 uur kunnen bezoekers deelnemen aan een gra bs golfclinic. Eschweiler start in Swimcup De dertienjarige zwemmer Sverre Eschweiler deed vrijdag en zondag mee aan de Amsterdam Swim Cup 2006. Deze wedstrijd werd gezwom men in een vijftig-meterbad en om deel te mogen nemen, moesten limieten worden behaald. Bij de Swim Cup konden startbewijzen worden verdiend voor de Europese kam pioenschappen. Er deden zo'n 65 verenigingen uit binnen- en buiten land mee. Eschweiler eindigde in zijn categorie steeds bij de bovenste vijf. Door een storing in de electronische tijdwaarneming werd vnjdag de start van de 50 meter rugslag twintig minu ten uitgesteld. Toen uiteindelijk toch werd gestart, legde Eschweiler deze afstand af in 0.34.15 minuten. De 200 meter wisselslag zwom hij in 2.45.99. Zondag zwom hij de 50 meter vrije slag in een tijd van 0.29.32. Met deze tijden kon Eschweiler terugkijken op een geslaagd weekend. Ook was het een ervaring op deel te nemen aan een toernooi met grote namen als Robin van Aggele en Chantal Groot. Zondagmiddag zwom Eschweiler in het Paastoernooi in Volendam. Met zijn estafetteploeg (4x100 m vrije slag) behaalde hij een derde plaats. De 100 m rugslag legde hij hier af in 1.14.54, de 100 m vrije slag in 1.03.81. Van Lingen wint eerste wielerrit Gauke van Lingen heeft de eer ste wielerwedstrijd in de Rabo- bankcompetitie van dit seizoen gewonnen. Deze werd dinsdag avond verreden op het wielerpar cours op sportpark Zuid in Den Burg. Na een rustige start kwam de wed strijd na een kwartier plotseling in volle hevigheid op gang. Nadat de stofwolken waren opgetrokken, reed een groep van zeven renners aan de leiding. Dit gezelschap bestond uit Gauke van Lingen, Niels Jimmink, Richard Koopmatv Ruben van Vliet, Jordy Vinke, Ferry van der Vis en Jesse Hoven. Naarmate de wed strijd vorderde, verhoogde Vinke het tempo een paar keer, waardoor Van der Vis en Hoven moesten lossen. Met nog een kwartier te gaan, begon het licht te regenen, waardoor het tempo zakte en een spannende eindsprint de beslissing moest brengen. Van Lingen pro beerde zijn concurrenten te ver rassen door al vroeg aan te zetten, maar werd opgevangen door Jim mink. Toch wist Van Lingen te win nen, vóór Ruben van Vliet, die de sprint iets te laat inzette. Jimmink pakte de derde plaats. In de B-pouie won Klaas Uitgeest voor Denise en Simone Betsema. Bij de jeugd was Luuk van der Meer de snelste, gevolgd door Youp Weh- nes en Kim Vlaming. Uitslagen: A-poule: 1.Gauke van Lingen: 2.Ruben van Vliet, S.Niels Jimmink; 4.Jordy Vinke, 5-Richard Koopman. B-poule: 1.Klaas Uit geest; 2.Demse Betsema; 3.Simone Betsema; 4.Erwin de Ridder; 5.Ralph van den Brink. Jeugd: 1 Luuk van der Meer: 2.Youp Wehnes; 3.Kim Vlaming; 4.Mariëlle Blauw; 5.Yasmijn van Rongen. Voor zwembad Molenkoog in Den Burg gaat vrijdag 28 april het nieu we seizoen van start. Om 17.00 uur wordt een oranje lint door geknipt, waarna alle aanwezigen een eerste duik kunnen nemen. In verband met het WK-voetbal in juni staat de kleur oranje dit sei zoen centraal. Bij de opening op vrijdag is er een prijs beschikbaar voor de fraaiste (oranje) uitdos sing. Naast de reguliere activiteiten als zwemlessen voor kinderen en vol wassenen en aquajoggen, vinden dit seizoen ook weer de kampioen schappen bommetje en watertrap pelen plaats. Daarnaast worden ook 'oranje'-activiteiten georganiseerd en biedt het zwembad in de school vakantie snorkelen, pop duiken en waterpolo. De zwemlessen beginnen op maan dag 8 mei. Opgeven kan op maan dag 24 en dinsdag 25 april van 9.00 tot 16.00 uur. Op deze dagen kan niet betaald worden. Ook dit jaar zijn de vorderingen van de leerlin gen te volgen via internet. De voorverkoop van abonnementen vindt plaats van donderdag 27 april tot en met zondag 7 mei. Geduren de die periode geldt een speciale voorverkoopprijs. Voor meer infor matie: tel. 313373. Texelweekend in manege Landelijke Rijvereniging De Wad- denruiters en Ponyclub De Klep- pertjes houden zaterdag 22 en zondag 23 april bij manege Aken- burg het jaarlijkse Texel Weekend. Voor de twintigste keer komen deelnemers en paardenliefheb bers uit het hele land genieten van dressuur, springen en de kür op muziek. Dit jaar gaan maar liefst 850 deelnemers van start. Net als vorig jaar leggen de spring ruiters twee keer een parcours af. Zaterdag springen de pony's, zon- KWS vernieuwt asfaltwegen Koninklijke Wegenbouw Stevin BV (KWS) uit Heerhugowaard gaat voor €527.000,- (exclusief BTW) diverse stukken asfaltweg op Texel vernieuwen. KWS kwam bij de op 11 april gehouden aan besteding als laagste naar voren. B en w hebben het werk inmid dels gegund. Tweede was Dura Vermeer Infra uit De Rijp, dat voor €1.000, - meer inschreef. De overige van de totaal vijf inschrijvers kwamen aanzien lijk duurder uit de bus, namelijk met respectievelijk €543.000,-, €591.000,- en €636.000,-. In totaal worden 17 wegvakken, verspreid over heel Texel, onder dag de paarden. De dressuurrijders leggen drie proeven af. Daarnaast kunnen de deelnemers in de hoog ste klassen deelnemen aan de kür op muziek. Zaterdagmiddag wordt de kur voor de pony's gehouden, zondagmiddag die voor de paar den. Omdat er veel springruiters deelnemen, blijft voor hen het hele weekend het springterrein beschik baar. De kür wordt op het achterter rein gereden. Het programma begint zaterdag om 8.00 uur en zondag om 8.30 uur. De toegang tot het evenement is gratis. In verband met de te verwachten drukte, wordt bezoekers aangera den op de fiets te komen. handen genomen. Het betreft onder meer wegen of gedeelten ervan die in zo'n slechte staat verkeren dat er een totaal nieuwe asfalt- laag overheen moet. Op sommige delen kan worden volstaan met het aanbrengen van een nieuwe slijt laag, plaatselijke reparatie of de aanleg van grasbetontegels. Het gaat onder meer om een deel van de Schorrenweg, twee delen van de Zwinweg, Oost, Oostkaap, Fon- teinsweg, Vuurtorenweg, Rozendijk, Smitsweg, Oorsprongweg en het Landsdiep. DONDERDAG 20 APRIL 2006 Zondag 23 april 2006 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker, mmv koor uit Kampen. Gereformeerde kerk Den Burg: 15.00 u. intrede en bevestiging ds. J Glazema. mmv gospelgroep Joy. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. drs. J.H. Boon uit Zelhem. Den Hoorn: 11.00 u. drs. J.H. Boon uit Zelhem. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds. C. der Neder landen. Waddendienst. De Cocksdorp: dienst in Oosterend. Oudeschild: dienst in Oosterend GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C Duinkerken-Visser BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds C. van der Bijl uit Sneek ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.15 u. De Dominootjes, eerste communie. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.; Wachttorenstudie, 11.20 u. Ik ga met tullippen de krokussen. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informa tie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereik baar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Spreekuur elke werk dag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoe ding en verzorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0223-650270. Opname op advies van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vnj dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17.00 u.; zon- en feestdagen 11.00-12.00 en 16.00- 17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen.* OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844 Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www. dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingszorg: Bnjder Versla vingszorg Texel. De Zes 12, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consulta tie en preventie, tel 315602 of 06- 30215211; www.brijder.nl Psycholoog: J. van den Berg, tel. 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Werk aan de weg Van 23 apnl tot en met 29 apnl zijn de volgende straten en wegen afgeslo ten in verband met werkzaamheden: Eierland: Muyweg en Genteweg een- nchtingverkeer tussen Schorrenweg en Hoofdweg: Slufterweg en Zwinweg eenrichtingverkeer tussen Hoofdweg naar Schorrenweg, voor alle verkeer uitgezonderd (brom)fietsers. T E X E LS E^COU RANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11> 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr,nl ;*C »an :oeoa»^-g M ftajw vcor Aavert wmwwcer van de Slcfflmg ROTA. gevestigd Ie Ameterdem. zoals gedeponeerd Bi| de Kamer va-. Koopna-rW en Fatneken kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 (automatisch) Per jaar €68,30 66,15 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Nabestelling foto's: www. beeldbanktexelnl Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14 00 tot 16.00 u., De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spanaerweg 10, 1793 EH De Waal. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Buig. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in met te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 1. Noordwester, Duinreep, Zeebries, Vloedlijn, Golf slag, Vaargeul, Schoorwal, Gasthuis straat - aanleunwoningen, Gasthuis straat van Beatrixlaan tot Pontweg. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18 00 u Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Waddendienst vanuit Maartens kerk Oosterend 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 14.00 u. Wilder vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlökaal (uitslagen en inter views) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.15 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg 15.00 u Gereformeerde kerk Den Bug, intrede dominee Glazema Maandag: 18 00u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u Reggae on the move (muziek) 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19 45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag 18 00u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met... 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 11