OSG trotseert obstakels Knippenbergloop TEXELSE y coURANT Texel'94 mist kansen en verliest van BKC Junioren Texel'94 succesvol in Amsterdam Weijdt en Koomen kampioen Oosterend boekt gelijkspel tegen Wiron DONDERDAG 20 APRIL 2006 Het juniorenteam Texel'94 C3 heeft zaterdag met veel succes meege daan aan een internationaal paas- toernooi in Amsterdam.Temid den van Nederlandse. Engelse en Schotse teams en alle C-junioren- teams van Texel'94 behaalden de jonge Texelaars de eerste plaats. Na afloop poseerden de winnaars voor de fotograaf. Met staand, van links naar rechts: begeleider Ed Witte, coach Ton Koopmans, Timo Mes kers, Karei van Dee, Ramon Sie- meling, Alwin Zwaan, materiaalman Peter Dros, Raymond Witte, Tom Muller en Vincent Hardenbol. Hur kend: Anne van Heerwaarden, Tom van den Brink, Sjoerd Malschaert, Robin Koopmans, Coen Dros, Barry Boersen en Robin Wijtten. Het afronden van kansen was maandag ook in Anna Paulowna het grote probleem voor Texel'94. De ploeg van trainer Fred Dek ker kreeg veel meer kansen dan tegenstander BKC, maar scoorde niet en omdat de thuisploeg wél eenmaal doel trof, werd de eind stand 1-0. De wedstrijd was niet hoogstaand. Er stond een straffe noordwester, die van doel tot doel woei en die goed voetbal vrijwel onmogelijk maakte. Als excuus kon ook worden aan gevoerd dat er weinig meer op het spel stond. Het op de vierde plaats staande BKC had zich al verzekerd van deelname aan de nacompeti- tie, terwijl de Texelaars het geluk hebben dat er slechts één club degradeert en WMC een nog slech ter seizoen doormaakt dan zijzelf. Desondanks probeerde Texel'94 er met hard werken nog het beste van te maken. Dat gold niet voor BKC, dat de wedstrijd volgens één van de bestuursleden als een oefening voor de nacompetitie beschouwde. Zoals zo vaak was het afronden van kansen het grote manco bij Texel'94. Op vele momenten werd er acceptabel gevoetbald, maar als de beslissende uithaal op het vij andelijke doel moest komen, werd alleen een slap rollertje geprodu ceerd. In de eerste helft kregen de Texelaars een paar goede moge lijkheden te scoren, maar de tref zekerheid was ver te zoeken. Ook de vrije trappen en hoekschoppen brachten de gasten geen voordeel. Omdat de spitsen van de thuisclub de spaarzame kansen van BKC om zeep hielpen, stond het bij rust nog steeds 0-0. Ook met de wind tegen nam Texel'94 in de tweede helft het initiatief, ter wijl BKC lauw bleef spelen. Toch was de thuisploeg het dichtst bij de openingstreffer, toen de ver voor zijn doel staande Texelse keeper Dennis Schouwstra werd verrast door een schot van grote afstand, waarbij de bal werd gedragen door de wind. Met een uiterste krachtsinspanning kon hij het kleinood over zijn doel tikken. Na een kwartier zetten Gor Hakobjan en Leon Zijm een mooie één-tweetje op, maar ook ditmaal bleef het vurig gewenste resultaat uit. Kort daarop werd de niet onver dienstelijk spelende Joey van der Vis vervangen door Jimmy Vlaming, die liet zien goed te kunnen voetbal len en zich volgend seizoen wellicht in de selectie kan spelen. Opvallend was ook het goede spel van Hidde Struick, die de geblesseerde Ralph Koning verving. Een kwartier voor het einde kwam BKC geheel onverwacht en tegen de verhoudingen in op voorsprong dankzij een zuiver genomen vrije trap. Met Benjamin Eikhof en Deneesh Ponniah als vervangers Bart Weijdt en Willem Koomen hebben het clubkampioenschap Klaverjasclub Den Burg gewonnen. In de laatste (25ste) speelronde kwam hun voorsprong niet meer in gevaar. De scores lagen deze avond dicht bij elkaar, dus er waren geen grote ver schuivingen in het klassement. Theo en Gerard Witte wonnen de laatste ronde. Theo en Gerard Witte hadden dit jaar geen geluk. Ze liepen zelfs tot de laatste ronde het gevaar op de laatste plaats te eindigen, maar zover liet het geroutineerde duo het met komen. Met vijf regelmatige scores werd de rondewinst veilig gesteld en wisten zij zelfs nog een mooie sprong in het algemeen klas sement te maken. Zij scoorden 8664 /uiten en stegen van de vijftiende near de dertiende plaats. Ook Marja en Martien Bakelaar maakten nog lans op de laatste plaats, maar ook zij wisten met een score van 8597 punten nog een plaats te stijgen. Bart Weijdt en Willem Koomen zagen het clubkampioenschap de vorige ronde nog bijna in rook opgaan, maar na een ijzersterke start in de laatste ronde kon het tweetal zich in het voorlaatste spel zelfs" nog een zwakke score veroorloven. Zij behaalden met 8523 punten de derde plaats van de avond, ruim voldoende om hun eerste plaats in het klassement te handhaven. Rob Stapersma en Erik Boogaard behaalden met 8446 punten een keurige vierde plaats, goed voor een plaats winst. Zij speelden dit sei zoen de meeste marsen, 58. Arend Tevoko viert jubileum In de kantine van camping De Bre makker in De Dennen wordt zater- het veertigjarig bestaan van /balvereniging Tevoko gevierd. Alle (oud)leden en vrijwilligers en hun partners zijn uitgenodigd. Het feest begint om 21.00 uur met een welkomstcocktail. Om 22.00 uur volgen karaoke, 'kopspijkers', diverse optredens en dansen. Tevoko kwam op 1 juni 1966 voort uit een fusie tussen de RK-vereni- 9in9 GDS en de Algemene Texelse (Sportvereniging VVT. Bij de oprich ting bestond de dertien leden tel- lunde Texelse Volleybal Kombinatie F vijf dames-, twee heren- en één jongensteam. Sinds 1969 is Tevoko ^Verantwoordelijk voor de eiland- pompetitie, voor volleyballers die tet niet zien zitten twaalf keer per jaar naar de overkant te gaan om hun wedstrijden te spelen. Het Bui- entoernooi. waaraan dit jaar 144 «jams deelnemen, is inmiddels een begnp in heel Nederland. Leden fl|e geen uitnodiging voor de feest avond hebben ontvangen, kunnen ®ch aanmelden via www.tevoko.nl. Golfwedstrijd Golfers Abe en Petra Keijser heb- en de zondag gehouden mix- oursome clubkampioenschappen gewonnen. Hierbij spelen een man mne®n vrouw samen, met een geza- enlijke handicap. Er hadden zich aar liefst twintig paren ingeschre- n- De 37 punten betekenden een P e overwinning voor het echtpaar 'iser, zij werden gevolgd door koppels met 36 punten, In dat »e al wordt gekeken naar de sco op de laatste negen holes. Op Dijker en Piet Moree begonnen het seizoen redelijk sterk, maar vanaf de jaarwisseling ging het bergafwaarts. In de laatste speelronde werd met 8422 punten nog een vijfde plaats behaald, maar dat was niet meer voldoende voor een plek in de top tien. Zij moeten genoegen nemen met een elfde plaats. Het gemiddelde was de laatste avond met 6374 punten (omge rekend naar vier spellen) een stuk lager dan op de vorige speelavond. Weijdt en Koomen mogen zich een jaar clubkampioen noemen. Fenny en Rob Caspers leken lang op weg naar de titel, maar zagen hun kansen in de laatste maand in rook opgaan. John Vlaming en Eric Jan Geus behaalden de derde plaats, voor Erik Boogaard en Rob Stapersma. Opvallend was de goede klassering van Cees Vinke en Carlo Bos, die zich na een sterke start in de top vijf wisten te handhaven. De derde periode werd met ruime voorsprong gewonnen door Koomen en Weijdt, voor Vlaming en Geus. Hier werden Wil Maas en Jan Mid dag verrassend derde. Het kaartseizoen wordt maandag 24 april afgesloten met een barbecue. Deze begint om 19.00 uur. Eindstand. Competitie - I.Bart Weijdt/Willem Koomen, 171.427; 2.Fenny Rob Caspers, 169.820; 3.John Vlaming/Eric Jan Geus, 169.033; 4.Erik Boogaard/Rob Stapersma, 167.785; 5.Cees Vinke/Carlo Bos, 167.005; 6 Gerda Freek Veeger, 165.908, 7.Chris Schraag/Rosa Harbers, 161.198; S.Femmy Schuring/Frans Bos, 161.100; 9.Ernst Ellen/Jitze de Vries, 160.869; 10.Peter van Heerwaarden/Steef de Wit, 160.095 Derde periode -1 Bart Weijdt/Willem Koomen, 58.732. 2.John Vlaminq/Eric Jan Geus, 56 604, 3.Wil Maas/Jan Middag. 55.102; 4.Erik Boogaard/Rob Stapersma. 54.967; 5.Chns Schraag/Rosa Harbers. 54.918. Damesgolfteam op derde plaats Bij de competitiewedstrijd in de golfcompetitie voor dames die dins dag op de Texelse golfbaan werd gehouden, kon het thuisteam alleen maar toekijken hoe de teams uit Den Helder, Westwoud, Heiloo en Sint Nicolaasga de punten opeisten. Vorige week werd in Westwoud nog nipt verloren van Nieuwe Diep uit Den Helder. Jacquelien Dijkstra en Maeike van der Schaaf wonnen hun partijen, Marijke de Beer en Harriët Bödicker speelden gelijk en Petra Keijser en Margreet de Graaff verlo ren. Nieuwe Diep won met 20 tegen 16 punten. In de competitie staat Heiloo opper machtig bovenaan. Om de andere plaatsen zal nog gestreden moeten worden. Nieuwe Diep speelde op Texel zeer goed en won van Sint Nicolaasga. Nieuwe Diep staat nu op de tweede plaats. De dames uit Heiloo wonnen van Westwoud. Met nog één wedstrijd te gaan, staat het Texelse team op een gedeelde derde plaats met Westwoud. Vol gende week kan bij Heiloo nog een spannende strijd ontstaan om de plaatsen. deze manier werden Paul en Ingrid Schippers tweede, Jos van der Werf en Petra Kooiman derde en Tom en Jacquelien Dijkstra vierde. Longest drives werden geslagen door Cocky Kohnhorst en Ed Eel- man, de neary's waren voor Jan- neke Kampstra en Martin Bödicker. Oosterend heeft zaterdagavond op eigen veld een verrassend gelijkspel geboekt tegen het hoog geklasseerde Wiron, dat nog vol op in de race is voor de tweede periodetitel. De wedstrijd was er één met twee gezichten. De thuis ploeg was in de eerste helft de beste, maar wist de kansen niet te benutten. In de tweede helft had Wiron moeten winnen, maar het kwam niet verder dan één doel punt. De eindstand was 1-1. Coach Jitze Beintema moest flink improviseren om een elftal op de been te krijgen. Door blessures, ziekte en andere verplichtingen ont braken maar liefst vijf basisspelers: Bart Tuitman, Alexander Witte, Barry Koning, Sil van Dijk en Ger Vla ming. Omdat Oosterend drie seni orenteams heeft, was het toch nog vrij eenvoudig vervangers voor hen te regelen. Chris Ellen, Arjan Kiewiet en Ruben Duinker werden opge nomen in het elftal, Wim van der Meer en Niek Kooger hadden 's mid dags al een oefenwedstrijd gespeeld en begonnen als wisselspelers. Als troost gold dat ook Wiron met de sterkste elf kon opstellen. Nadat Alex Daalder als pupil van de week de bal in de rechterhoek had geschoten, nam de thuisploeg direct het heft in handen. Dat was mede te danken aan Wiron, dat erg slordig speelde en de bal vaak lukraak naar voren of over de zijlijn schoot. Na een kwartier was Oosterend voor het eerst dichtbij een doelpunt, toen Chris de Vries een vrije trap van twin tig meter in de bovenhoek schoot en de keeper nog net redding kon brengen. Nog geen vijf minuten later loste neef Eddy de Vries een ver woestend schot, waarbij de keeper tot zijn eigen verbazing nog net een vuist achter de bal kreeg. Daarna begonnen ook de bezoekers wat beter te spelen. Ze hanteerden geregeld de scherpe voorzet, maar stuitten steeds op de Oosterender verdediging, die stond als een huis. Vooral Stefan Bremer speelde een puike partij. Door hem dicht op de huid te zitten, gaf hij de snelle rech terspits van Wiroogeen enkele kans. Die raakte daardoor, evenals zijn teamgenoten, steeds geïrriteerder, wat uiteindelijk resulteerde in een gele kaart wegens commentaar op de leiding. SVO kreeg na een half uur een prachtige kans de score te openen, toen Chris Ellen na voorbe reidend werk van Arjan Kiewiet en Ruben Duinker alleen op de keeper kon afgaan. Hij schoot echter net naast. Na rust bleven beide teams vol op de winst spelen, waardoor de span ning steeds groter werd. Lang waren kansen echter schaars. Na vijftien minuten was Oosterend voor het eerst gevaarlijk en dat resulteerde direct in een doelpunt. Chris Ellen werd op de rechterkant aan het werk gezet door Gaime Vlaming. Ellen nam aan en legde de bal voor op de inkomende Michel Heidbuurt, die bij de eerste paal op fraaie wijze inschoot. Hoewel Oosterend hoopte op een tweede doelpunt, nam Wiron het initiatief over. Al snel kregen de gas ten een kans op de gelijkmaker, maar keeper Wouter van Strien was paraat. Ook in het vervolg hielden de Oosterenders hardnekkig stand. Tot ergernis van de gasten, die steeds meer overtredingen begingen en daarvoor tweemaal werden bestraft met een gele kaart. Een kwartier voor tijd brak Jan Bloem door aan de rechterkant. Hij leek een voorzet te geven, maar ging een verdediger voorbij, die geen moment aarzelde en Bloem hard tegen de grond trap te. Ook deze speler kreeg eer} gele kaart, de vierde van de avond voor Wiron. Tien minuten voor tijd kwamen de gasten alsnog langszij, toen de boomlange aanvoerder een vnje trap knap om een muurtje Oosterender verdedigers krulde. In de laatste tien minuten was Wiron de sterkste en kreeg de ploeg nog twee opgelegde voor Gor Hakobjan en Tim Kedde deden de Texelaars in de slotfase hun uiterste best de stand nog een beter aanzien te geven, maar alle inspanningen leverden niets op. Zondag speelt Texel'94 op eigen veld tegen JVC uit Julianadorp, dat het kampioenschap al binnen heeft. Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 25 april: Veld A: 18.30 OSG-NIOZ 3 TESO 19.15 Prinsen-TESO NIOZ 1 20.00 NIOZ1-Paal 28 Pnnsen 20.45 Autocentrale-De Kuip Paal 28 21.30 Tevoko-Bremakker 2 De Kuip 22.15 Maarco B.-Cocky Bremakker 2 Veld B: 18.30 L&R-Beverdam Wessels 19.15 Wessels-De Wit L&R 20.00 Rabobank-NIOZ 2 De Wit 20.45 Klif 23-lepe de Boer Rabobank 21.30 Timmer-Sportshop Klif 23 22.15 Smash-Beverdam 2 Sportshop Veld C: 18.30 Randstad-TESO Schouwstra 19.15 SmashPK-Schouwstr. Paracentr. 20.00 Sin Martine-Paracentr. Smash PK 20.45 De Waal-R.Oostra Salon Martine 21.30 Natuurw.-Smash Nokanto B&B 22.15 B&B-Zeilmakerij Smash Nok. Wedstrijdleiding: Wessels Ontwerpt! en Gertha (tel. 322434). Uitslagen 18 april: Sportshop Texel-Slagenj Beverdam 2 1-2. Bar Sportief-Siagenj lepe de Boer 2-1; Klif 23- Durper Drup 2-1. Timmers Bakkerij-De Krim 2-1. Smash'68-Jozefschool 2-1: De Pnnsen van Texel-CVI 0-3; De Wit Installatietechniek- Slagerij Beverdam 0-3; Inteneurbouw Texel- NIOZ 3 2-1. Wessels Ontwerptl-Rabobank 2-1. Langeveld de Rooij-Albert Heijn 2-1; OSG-De Pilaar 2-1Ecotiem-Bouwcenter Rab 0-3; Texelse Autocentrale-NIOZ 1 0-3; Salon Martine-Smash'68 P.K 1-2, Schouwstra Transport-Foto De Waal 1-2; Paracentrum Texel-Bremakker 1 0-3; Remco Oostra Schil- der-Natuurwinkel 1-2; Smash'68 Nokanto- Zeilmakerij Texel 2-1 kansen om het duel te beslissen. De spitsen waren echter niet scherp genoeg. Rutger Zoetelief leek nog voor Oosterend te scoren, maar zijn harde schot miste precisie. De laatste mogelijkheid was voor de aanvoer der van Wiron, die in de slotminuut een vrije trap via de lat over het doel schoot. Keeper Van Strien hoefde de achterbal daarna niet meer te nemen, want de scheidsrechter floot voor het einde. Niet alleen tot genoe gen van Oosterend, maar ook van de vertegenwoordigers van zusterver eniging De Koog onder het publiek, die een belangrijke concurrent om de tweede penodetitel punten zagen morsen. Zondag gaat Oosterend op bezoek bij Winkel. Leden van het OSG-team liepen de 100 mijl grotendeels met twee lopers tegelijk. Hindernissen, avontuur en span ning. Jan Knippenberg had er graag mee te maken ais hij liep. Het team van de OSG verging het niet veel anders. Diverse hinder nissen kwamen ze tegen tijdens de Jan Knippenberg Memorial van Hoek van Holland naar Den Helder die in de nacht van vrijdag op zaterdag voor de zevende keer werd gelopen. Dichte hekken, afgesloten strand- slagen, werkzaamheden op het strand. Leerlingen en personeel van de OSG hadden er meermalen mee te maken tijdens de ongeveer 160 kilometer lange tocht. Het weerhield ze er echter niet van de tocht in twaalf uur en vijf minuten te lopen. Dat is een gemiddelde snelheid van zo'n twaalf tot dertien kilometer per uur. De dichte hekken deden zich onder meer voor bij de start in Hoek van Holland en bij Wijk aan Zee. Bege leider en chauffeur André van der Vliet had van tevoren nog contact opgenomen met beheerders om ervoor te zorgen dat de hekken open zouden zijn, maar dat bleek niet het geval. In Hoek van Holland, waar om 19.45 uur Anton van der Meer en Martijn van Haren als eer sten van start ging, moest de politie de toegang tot het strand openen. Bij Wijk aan Zee moesten Van der Vliet en chauffeur Ruud Verstraaten even creatief optreden om weer met de jeeps bij de lopers te komen. In Julianadorp stuitte de ploeg op een belemmerd strand door de aanleg van een gasleiding. De loper ging verder via een looppad door de duinen, de jeeps hadden het geluk dat er in de vroege ochtend al een werknemer aanwezig was die de afsluiting kon wegnemen. 'Die man was stomverbaasd dat we daar met twee jeeps stonden', vertelt rector en deelnemer Henk de Vries. Het team, dat uit zeventien lopers, de twee chauffeurs en coach Piet Postma bestond, had onderweg met diverse soorten zand te maken. Een groot deel werd aanvankelijk op hard zand gelopen ('we liepen achter de terugtrekkende ebstroom aan'), maar bij het noordelijk gedeel te werd het zwaarder. Op sommige plekken kwam het water bijna tegen de duinen, waardoor de lopers door het mulle zand moest ploegen. Nabij de Hondsbossche zeewe ring was het volgens De Vries zeer zwaar. In het begin liepen er telkens twee lopers tegelijk Coach Postma was daar aanvankelijk niet zo van gecharmeerd, maar het kon omdat er veel jeugdige lopers waren. Toen de vermoeidheid begon op te spe len, schakelde Postma terug naar één loper. De lopers werden in het donker onder meer gestuurd door de schijnwerpers op de jeep van Van der Vliet. De Vries: 'Als iemand te ver richting zee dreigde te lopen, ging de schijnwerper naar rechts en dan wisten de lopers dat ze meer die kant uit moesten gaan.' Bij de sluizen van IJmuiden en de Hoogovens zagen ze ondertus sen indrukwekkende luchten. 'Een beeld van metaal, kranen, pijpen, gele en blauwe vlammen met veel rook en de volle maan maakte het bij de Hoogovens tot een omgeving die op een soort surrealistische sci ence fiction leek.' De verschijning van de lopers in de opvallende gele T-shirts trok meermalen de aan dacht van omstanders. Verstraaten en docente Muriël Mast stopten onderweg meermalen met de jeep om voorbijgangers tekst en uitleg te geven. Om 7.50 uur finishte de groep bij Land's End. Enkele lopers waren op dat moment zo euforisch dat ze het liefst rechtsomkeert hadden gemaakt om de route nog een keer te lopen De Texelaars waren de eni gen die de oorspronkelijke afstand van de Jan Knippenberg Memorial liepen. Andere teams liepen van Den Helder naar Bergen en weer terug. Bedoeling is dat in 2008 iedereen weer de originele route aanhoudt. De tocht is een herinnering, aan de in 1995 overleden geschiedenisle raar van de OSG. De deelnemende leerlingen waren Hans van Frane- ker, Miko en Eldin Honingh, Jelle Lubach, Anton van der Meer, Mar tijn van Haren, Juul van der Steeg, Fenna Boon, Kim Vlaming, Jozef Pieter Buijsman en Alwin Bakker. Daarnaast deden ook oud-leerlin gen Lies Lemstra en Jolanda van Strien mee, rector Henk de Vries, docenten Muriël Mast en Ruud Verstraaten, hardloopster Mariska Koenders en Albert Hoven mee. Er raakte niemand geblesseerd. 'ere arriveerden zaterdagochtend tegen acht uur bij Land's End in Den Helder. Voetbaluitslagen Zaterdag 15 april: Oosterend-Wiron 1 -1 Winkel-ZDH 5-0 Texel'94 2-Meervogels'31 2 6-1 Texel'94 C1-ZAP C2 4-0 Texel'94 C3-ZAP C3 3-1 Texelse pupillencompetitie: SVO E1-Chelsea 0-8 Blackburn-Manchester 3-4 SVO E2-SVC E1 0-15 ZDH E1-Liverpool 1-2 ZDH F2-Vitesse 4-1 De Koog F2-AZ 3-2 Roda JC-FC Utrecht 1 -8 Heerenveen-ZDH F1 0-5 SVO F1-SVC F1 0-1 Maandag 17 april: BKC-Texel'94 1-0 Wiron-ZDH 4-1 Texel'94 2-Koedijk 2 2-0 Texel'94 4-VIOS-W 5 1-0 De Koog DA1 -Kolping Boys DA3 4-2 Voetbalprogramma Zaterdag 22 april: Jong Holland A1 -Texel'94 A1 14.30 Oosterend A1 -DEK A1 13.45 WGW B2-Texel'94 B1 14.30 Oosterend B1-Den Helder B3 11.45 De Koog B1-Schagen B1 14.00 Texel'94 MB2-Texel'94 MB1 13.00 Texel'94 C1 -WGW C2 13 00 JVC C2-Texel'94 C2 12.30 Texel'94 C4-SVAP74 C1 11.30 W'waard C1-Oosterend C1 13.00 Succes C2-De Koog C1 13.30 Texel'94 D1-N. Niedorp D1 13.00 Texel'94 D2-VIOS-W D1 10.00 De Koog D1-Texel'94 D3 12.00 Texel'94 D4-W'waard D1 11.30 W'meer D2-Oosterend D1 9.00 Dindua MD1-Texel'94 MD2 10.15 Hellas Sport G1 -Texel'94 G1 11.30 Texelse pupillencompetitie: FC Utrecht-Vitesse 9.00 ZDH F1-AZ 9.00 SVC F1-De Koog F2 9.00 Heerenveen-ZDH F2 9.00 SVO E2-De Koog E1 10.00 SVO E1 -Arsenal 10.00 Chelsea-SVC E1 10.00 ZDH E1-Manchester 10.00 Blackburn-Liverpool 10.00 Zondag 23 april: Texel'94-JVC 14.00 De Koog-Callantsoog 14.00 ZDH-Kaagvogels 14.00 Winkel-Oosterend 14.00 Berdos 2-Texel'94 2 11.30 W'waard 2-Texel'94 3 11.00 Texel'94 4-BKC 3 12.00 Oosterend 2-SRC 4 12.00 ZAP 5-Oosterend 3 14.00 Den Helder 5-De Koog 2 12.00 Texel'94 MA1 -Spartanen MA1 12.00 Oosterend DA1-Kolping B. DA1 14.00 De Koog DA1 -LSW DA2 11.30 Recreatievoetbal: Texelse Boys-De Koog 10.30 Oosterend-Texel'94 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 19 april: 17.00 SVO E2-SVO E1 SVO 17.45 RAB D1 -De Krim D1 RAB 18.30 Krim C2-Koog C1 Hoogendijk 19.20 Texel 9-De Koog 3 Hoogendijk 20.10 De Krim 5-KJif 4 Kuipers 21.00 Texel 8-Texel 6 Kuipers Zaaldienst: Klif. Donderdag 20 april: 18.05 Koog MC2-Krim C3 Franchimon 18.45 Klif C2-Krim C1 Franchimon 19.35 RAB 1 -De Krim 3 Van Beek 20.25 Klif 5-Oosterend 4 Van Beek 21.15 De Krim 4-Jelleboog 3 Arnout 22.05 Mantje 3-Jelleboog 4 Arnout Zaaldienst: Klif. Vrijdag 21 april: 17.15 Sportshop D2-Krim D2 Sportshop 18.05 Texel 5-Jelleboog 5 Kuipers 19.00 Sportshop 1-Texel 2 Van Beek 19.55 Mantje 1-Oosterend 1 Sangers 20.45 De Krim 2-Mantje 2 Arnout 21.35 Jelleboog 1-Jelleboog 2 Bakker 22.25 De Koog 2-Texel 4 Hoogendijk Zaaldienst: Oosterend. Uitslagen: De Koog E1 -Jelleboog E1 1 -0: Sportshop D2- Klif D1 10-1; De Krim D2-Sportshop D1 0-13; Oosterend 4-Texel'94 8 5-2; Klif 4-Klif 6 7-3; Texel'94 6-Klif 5 5-3; RAB DI-KIrf D1 3-0; De Krim C3-De Krim C1 3-5; De Koog 3-Texel'94 7 2-8; Jelleboog 5-De Koog 2 4-1NIOZ 1-De Krim 6 6-5; Klif Cl-Klif C2 10-2; Jelleboog 4-Oosterend 3 2-5, Klif 2-TexeT94 4 6-7. Texel'94 3-Klif 1 2-5. Mantje 2-Sportshop 1 5-2; Jelleboog 2-Mantje 1 1-17; Oosterend 2-De Krim 1 5-2. Molenbosloop Bij hotel Molenbos bij De Cocksdorp gaat zaterdag om 15.00 uur de der de editie van de Molenbosloop van start. Deelnemers kunnen kiezen uit 1 of 2 ronden van 4,6 kilometer. De loop wordt georganiseerd door Atle tiekvereniging Texel ter gelegenheid van het bezoek van de loopgroep van U-track uit Utrecht. Inschrijven kan vanaf 14.15 uur bij het hotel. Deelname kost €2,50.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 7