De Koog boekt belangrijke zege Texel'94 verslaat kampioen JVC TEXELSE y COURANT Oosterend verliest opnieuw nipt ZDH strijdend naar nederlaag Van der Velden wint derde Molenbosloop Hopman wint in Texel-weekend trekt veel belangstelling Voetbaluitslagen Zaterdag 22 april: Jong Holland A1 -Texel'94 A1 0-4 WGW B2-Texel'94 B1 1-2 De Koog B1-Schagen B1 2-0 Texel'94 MB2-Texel'94 MB1 0-4 Texel'94 C1 -WGW C2 1 -0 JVC C2-Texel'94 C2 2-4 Texel'94 C4-SVAP74 C1 3-2 Succes C2-De Koog C1 3-0 Texel'94 D1 -N. Niedorp D1 2-6 Texel'94 D2-VIOS-W D1 0-4 De Koog D1-Texel'94 D3 10-2 Texel'94 D4-W'waard D1 1-3 Hellas Sport G1 -Texel'94 G1 5-1 Texelse pupillencompetitie: Blackburn-Liverpool 2-0 SVO E1-Arsenal 4-4 Chelsea-SVC E1 0-0 ZDH E1-Manchester 3-3 SVO E2-De Koog E1 2-3 FC Utrecht-Vitesse 2-1 ZDH F1-AZ 8-2 SVC F1-De Koog F2 6-1 Heerenveen-ZDH F2 0-7 Zondag 23 april: Texel'94-JVC 3-1 De Koog-Callantsoog 3-0 ZDH-Kaagvogels 2-3 Winkel-Oosterend 3-2 Berdos 2-Texel'94 2 4-0 W'waard 2-Texel'94 3 4-3 Texel'94 4-BKC 3 1-0 Den Helder 5-De Koog 2 3-2 Texel'94 MA1 -Spartanen MA1 1-0 Oosterend DA1 -Kolping B. DA1 De Koog DA1-LSW DA2 3-1 Voetbalprogramma Zaterdag 29 april: Geen programma i.v.m. Koningin nedag. Zondag 30 april: WMC-Texel'94 Oosterend-Sint Boys Dirkshorn-De Koog Succes-ZDH De Koog 2-Sint Boys 4 Schagen 2-Texel'94 2 Texel'94 3-Dirkshorn 2 Kolping Boys 6-Texel'94 4 Texel'94 MA1-RKEDO MA1 DWOW DA1-De Koog DA1 Recreatievoetbal: De Koog-Oosterend Texelse Boys-Texel'94 Programma zaalvoetbal Wegens ziekte van Jan-Willem Boon worden zijn taken als wedstrijdleider van de Texelse zaalvoetbalcompe titie waargenomen door Hans Pol derman. Hij is bereikbaar via e-mail info@barsportief.nl. Woensdag 26 april: 17.00 Jelleboog E2-SVO E2 J'boog 17.45 De Krim D1 -Klif D1 Krim 18.30 RAB D1 -Sportshop D1 RAB 19.20 Klif vr.-? Hoogendijk 20.10 Texel 4-Sportsh.2 Hoogendijk 21.00 De Krim 6-Klif 4 Kuipers 21.50 Klif 3-Klif 6 Kuipers Zaaldienst: Jelleboog. Donderdag 27 april: 18.00 Klif C2-Krim C2 Franchimon 18.45 Koog C1-Koog MC2 Franchim. 19.35 SVO 4-Texel 7 Van Beek 20.25 De Koog 2-De Koog 1 Kuipers 21.15 Jelleboog 3-FtAB 1 Arnout 22.05 Klif 5-NIOZ 1 Arnout Zaaldienst: Sportshop Texel Vrijdag 28 april: 17.15 De Krim C1 -Klif C1 Franchimon 18.05 SVO 3-Texel 4 Kuipers 19.00 Texel 2-De Krim 2 Van Beek 19.55 Texel 3-SVO 1 Bakker 20.45 Jelleboog 1 -De Krim 1 Sangers 21 35 Sportsh. 1 -J'boog 2 Hoogend. 22.25 Klif 2-Texel 5 Arnout Zaaldienst: De Krim. Uitslagen: Oosterend E2-Oosterend E1 2-11, RAB D1- De Knm D1 1-8, De Knm C2-Oe Koog C-1 afgelast; Texel'94 9-De Koog 3 4-3, De Krim 5-Klif 4 4-5: Texel'94 8-Texel'94 6 7-4; De Koog MC2-De Krim C3 0-11Klif C2-De Krim C1 2-12: RAB 1 -De Krim 3 0-11Klif 5-Ooste- rend 4 3-9; De Krim 4-Jelleboog 3 3-5; Mantje 3-Jelleboog 4 4-4; Sportshop D2-De Krim D2 7-1; Texel'94 5-Jelleboog 5 5-4; Sportshop 1- Texel'94 2 4-8; Mantje 1-Oosterend 1 8-1, De Krim 2-Mantje 2 2-2, Jelleboog 1-Jelleboog 2 5-3: De Koog 2-Texel'94 4 3-2 Dronken betrapt Een 17-jarige jongen uit Oudeschild werd in de nacht van zaterdag op zondag betrapt op het rijden onder invloed. Hij trok de aandacht van de politie doordat hij op zijn brom fiets aan het gummen was, hard en agressief rijden en remmen, om een rubberspoor op het asfalt te veroorzaken. Een blaastest wees uit dat hij twee keer zoveel alco- Jhol als toegestaan had gedronken. Er werd proces-verbaal tegen hem opgemaakt. 14.00 14.00 14.00 14.00 13.00 12.00 12.00 12.00 12.00 12.00 10.30 10.30 DINSDAG 25 APRIL 2006 Tweede winst op rij Koger dames Het damesvoetbalteam van SV De Koog heeft zondag voor de tweede maal op rij gewonnen. Nadat vorige week Kolping Boys met 4-2 was verslagen, moest dit maal LSW uit Zuid-Scharwoude eraan geloven. Op het veld aan de Boodtlaan werd het 3-1 voor de thuisploeg. De Koog trad met maar liefst vier invallers aan tegen LSW, dat op de vijfde plaats stond. In de eerste helft waren beide teams erg aan elkaar gewaagd en bleven alle pogingen op doel onbeloond. Maar in de tweede helft domineerde de thuis ploeg voortdurend. Invalster Emma Veeger scoorde met een hard en hoog schot vanaf even over de mid denlijn de openingstreffer. Het twee de doelpunt volgde snel. Schutter was Alissa Kossen. die haar harde werken van de afgelopen weken eindelijk beloond zag. Even later werd haar succes compleet, toen ze nogmaals scoorde. In blessure tijd zag de tegenpartij kans nog een keer door te breken en een mooie goal te maken. Ondanks hardnekkig verzet heeft ZDH voor de vijfde maal op rij moeten berusten in een neder- Tegen Kaagvogels uit Kol- horn werd het zondag op eigen veld 2-3 voor de gasten. Na een succesvolle seizoens start, met mooi voetbal een veel (doeljpunten, beleeft ZDH een moei zame tweede helft van het seizoen. Het benutten van kansen blijkt een stuk lastiger, terwijl ook de ver dediging nog wel eens een slip beten en leverde Kaagvogels nog meer weerwerk. Vijf minuten later al kwam de beloning, toen Jelmer Bomas de bal uit een vrije trap vanaf twintig meter schitterend in de krui sing draaide (2-2). De spelers van Kaagvogels lie ten zich in deze periode voortdu rend aftroeven en leken rijp voor de slacht, maar ZDH deed zichzelf opnieuw tekort door slordig balver lies, dat voor de derde maal knap werd afgestraft. In de slotfase speel den de Hoornders alles of niets in pertje maakt. Met dat besef wordt een poging alsnog een gelijkspel in een vroege achterstand een bijna onneembaar obstakel. Maar na twee verloren wedstrijden in het paas weekend had de ploeg zich heilig voorgenomen tegen Kaagvogels, waarvan in de uitwedstrijd specta culair werd gewonnen, de huid zo öuur mogelijk te verkopen. ZDH maakte een gemotiveerde indruk, maar kreeg al snel een ïgenslag te verwerken, toen een tegenstander vanaf de rand van het strafschopgebied doel trof. De thuis ploeg krabbelde al snel weer over eind en creëerde een paar aardige kansen. Zo speelde Maurits Lap de bal net iets te ver voor zich uit toen hij alleen op het doel afging, knalde Jelmer Bomas de bal net over de lat en kopte Niels Dekker de bal via de keeper tegen de binnenkant van de paal. Toen Maurits Lap na een mooie aanval wél scoorde, keurde de scheidsrechter het doelpunt op advies van de clubgrensrechter van Kaagvogels af wegens buitenspel. Na rust was ZDH duidelijk sterker. Dat resulteerde al snel in de gelijk maker, toen de mooi door Erik Wuis vrijgespeelde Jelmer Bomas koel- b'oedig afrondde. Dat de gasten zich niet zomaar lieten wegspelen, bewe zen ze een paar minuten later, toen ze laconiek Hoornder spel op het middenveld genadeloos afstraften. Een half uur voor het einde moest ZDH verder zonder Niels Dekker, die zijn tegenstander geïrriteerd van zich de wacht te slepen. De tegenstander reageerde niet altijd even vriendelijk. Zo ging één van de gasten bovenop de op de grond liggende Jeroen Backer staan en werd Jan-Willem Bakker hard onderuit gehaald. Gele of rode kaarten waren op hun plaats geweest, maar de al wat oudere scheidsrechter, die duidelijk moeite had het spel op de voet te volgen, volstond met een paar kalmerende opmerkingen. De Hoornders lieten zich teveel uit hun spel halen om nog veel kansen af te dwingen, zodat het 2-3 bleef. Zondag speelt ZDH in Hippolytus- hoef tegen Succes. Al bij de doorkomst van de eerste ronde was duidelijk dat Erik van der Velden winnaar zou worden van de derde editie van de Molenbosloop, die zaterdag werd gehouden. Hij was toen al ruim twee minuten snel ler dan Frits van der Gracht, die Mareis verliezen laatste wedstrijd Basketbalvereniging De Mareis speelde de laatste wedstrijd van het seizoen thuis tegen een oude rivaal, FAC. Streden beide vorig seizoen nog om de titel, dit jaar kwamen ze er in de sterke poule niet aan te pas. Met een einduit slag van 51-72 besloot De Mareis het seizoen met een nederlaag. Ondanks het thuisvoordeel liet De Mareis het er vanaf de start een beetje bij zitten. Verdedigend werd weinig ingebracht tegen de loepzui vere afstandschoten van de schut- nadat deze hem een paar ters van FAC, die soms bijna vanaf de middenlijn raak schoten. Aan vallend was De Mareis ook niet scherp genoeg, waardoor de ach terstand snel opliep. Gaandeweg de wedstrijd ging het iets beter en van tijd tot tijd lieten de aanvallers :i keer in de knieholte had getrapt. De speler van Kolhorn ging theatraal lig- :j 9©n. maar krabbelde lachend weer j op toen de scheidsrechter Dekker j op advies van de grensrechter een fode kaart gaf. ZDH reageerde ver van De Mareis mooie acties zien, waarbij FAC het nakijken had. Erik Heijenk, Erik Venneker en Pieter Dogger speelden sterk, terwijl Ruud Verstraaten moeite had om de bal bij de schutters te krijgen en Nico Kikkert geen weerwoord kon bieden tegen het fysieke spel onder het bord. Jaap de Wijk speelde na 15 jaar zijn laatste officiële wedstrijd bij De Mareis en deed dat in stijl met mooie scores. Zijn jonge opvolger Wesley Bosma scoorde twee maal. In juni speelt De Mareis het tradi tionele en afsluitende toernooi in Bordenau. De vereniging kan terug kijken op een turbulent seizoen met veel blessureleed, maar met leuke wedstrijden met nieuwe jonge spe lers. 'We zijn in de middenmoot geëindigd, maar volgend jaar zijn we weer van de partij. Dan met drie ploegen: jeugd tot 12 jaar, jeugd van 12 tot 16 jaar en 18+. Dat betekent drie kansen op het kampioenschap', aldus de secretaris. als tweede zou eindigen. Van der Velden finishte 'tri 34.14 minuten, Van der Gracht in 38.55. Margot van der Ven werd in 39.05 minuten afgetekend winnaar bij de dames. Tweede werd hier Colinda van der Vis (39.54). De derde editie van de Molenbosloop vond onder ideale omstandigheden plaats. De lopers hadden de (wei nige) wind tegen in het bosgedeelte en in de rug langs de Hanenplas. De atleten konden kiezen uit één of twee rondes van 4.600 meter. De leden van het bezoekende ü-track uit Utrecht kozen massaal voor één ronde. Niet verwonderlijk, gezien het feit dat de gemiddelde leeftijd van deze lopers ruim vijftien jaar hoger ligt dan die van de Texelse atleten. Corry de Jager was de eerste dame bij de 4.600 meter (22.49), Pieter Dogger de eerste heer (18.50). De bijna 85-jange Cees de Jager kwam in 37.38 minuten binnen. De jongste deelnemer was de 10-jarige Axel Garritsen. Hij werd met een tijd van 24 48 vierde bij de heren. Uitslagen: 4.600 meter - Dames: 1 Corrie de Jager, 22.49 2.Monique Lubaeh, 25.04 3.Margreet Gooijer (Utrecht), 25.44; 4 Wil van Leeu wen (De Bilt). 26 09; 5 Barbara van Lmg (Bosch en Duin), 26.25. Heren: 1.Pieter Dog ger, 18.50; 2.Evert van Ling (Bosch en Duin), 23.10; 3 Jan Dogger, 23.44; 4.Axel Garritsen. 24.48; 5.Berry Nagel (Soesterberg), 25.34. 9.200 meter - Dames: 1 Margot van der Ven, 39.05; 2.Colinda van der Vis, 39.54; 3,Laurien Bakker, 46.33, 4.Marijke Stark, 50.50; 5.Jo Joseph, 52.03 Heren: 1 .Erik van der Velden. 34 14; 2 Frits van der Gracht, 38.55; 3 Jeroen Smits, 39.28, 4.Thomas Richter,*40.07; 5.Enk Jager (Amstelveen), 40.37. Groote Keeten Met 131 centimeter vis wist Johan Hopman vakwinnaar te worden bij de selectiewedstrijden voor het Nederlands kampioenschap kust- vissen die afgelopen weekend op het strand bij Groote Keeten werden gehouden. Negentig vissers streden op het zeer koude strand om een plaatsing voor het kampioenschap, wat alleen was weggelegd voor de eerste vijf van elk vak. leder vak bestond uit achttien deelnemers, Hopman stond in vak D. Ook Nico Tessel stond in vak D. Hij ving 53 cm, te weinig om in de top vijf te komen, maar omdat Tessel bij de nationale selectie zit. wist hij zich toch geplaatst voor de eindwed- strijd. Tessel vist niet langer voor Sportvisclub Texel, maar voor HSV De Snoek van Wieringen Van de andere Texelse deelnemers wisten alleen Theo Buren (44 cm) en Frans Bos (25 cm) iets te van gen. Rein Kuyper en Poul Verha gen moesten onverrichterzake huis waarts keren. Zaterdag wordt vanaf 18.00 uur op het strand bij paal 12 gevist. Deze wedstrijd telt mee voor het Texels kampioenschap. Texel'94 heeft in de laatste thuis wedstrijd van het seizoen voor een verrassing gezorgd door kampioen JVC met 3-1 te verslaan. De over winning kwam in de tweede helft 'ot stand, toen de gasten uit Julia- nadorp een achterstand niet meer te boven kwamen. Door op eigen veld met 3-0 van Callantsoog te winnen, heeft De Koog zichzelf een uitstekende dienst bewezen. De ploeg van trainer Hans van der Park staat niet alleen tweede op de rang lijst, maar leidt bovendien in de strijd om de tweede periodetitel, die recht geeft op extra wedstrij den om promotie naar de vijfde klasse. Beide ploegen maakten er een span nende wedstrijd van, die lange tijd gelijk opging. De eerste grote kans was voor De Koog, dat de gebles seerde Ben Siebinga moest mis sen, maar wel weer kon besóhikken over keeper Steven van Beek. Pim Siebinga gaf vanaf de linkervleugel een voorzet op Pieter List, die de bal goed meenam en alleen op de keeper afging. Zijn inzet werd door de keeper uitstekend gekeerd. Een minuut later ontstond aan de andere kant een bijna identieke situatie. Hier was het keeper Van Beek die met een fraaie redding zijn waarde Koog goed door, om vijf minuten later de voorsprong al te verdubbe len. Schutter was Maurice de Groot, bewees. Enkele minuten later brak die na een pass van Pim Siebinga optreden op eigen terrein stond in het teken van het afscheid van enkele prominenten. Spelers 'tolph Koning (die geblesseerd was 01 niet meespeelde) en Edgar Klip je en lid van de zondagscommissie Henk van der Belt werden met bloe- me" en een passend afscheidswoord van voorzitter Werner van der Meer bedankt voor bewezen diensten. Ook tegenstander, die al voor de wed strijd kampioen was, werd in het Jeetje gezet. Daardoor klonk het beginsignaai van de scheidsrechter 601 kleine tien minuten later dan 9epland. 0™dat er voor beide teams niets °P spel stond, kon er vrijuit wor- pn gevoetbald. Meteen na de aftrap «9en de toeschouwers een vrij fel ^vallende kampioensploeg, die niet 71 P'an was zonder winstpunt het Tpp 'e vertaten. De spelers van xel 94 dachten hier duidelijk anders er' Al in de tweede minuut kreeg de thuisploeg een enorme kans, toen Leon Zijm en Gor Hakobjan een mooie aanval opzetten, maar Hak objan oog in oog met de keeper niet koelbloedig genoeg was. De eerste de beste tegenaanval resulteerde in een doelpunt, toen de spits van JVC een foutje in de Texelse achterhoede genadeloos afstrafte. De bezoekers wilden direct afstand nemen en speelden beduidend agressiever dan de Texelaars, die zich onder de indruk toonden en veel balverlies leden. Een extra tegen valler voor de thuisploeg was het geblesseerd uitvallen van Joey van een fraai schot van ongeveer twintig meter de stand op 2-1 zag brengen. Marcel Ris noopte de keeper daarna met een fraai schot gestrekt naar de hoek te gaan om een derde Texelse treffer te voorkomen. In de laatste twintig minuten was JVC volkomen van slag en stelde het spel zowel verdedigend als aanvallend weinig meer voor. Slechts één keer moest keeper Dennis Schouwstra hande lend optreden. Direct daarna kreeg scheidend linkermiddenvelder Edgar Klippel een publiekswissel, waarbij hij door medespelers en suppor ters op een klaterend applaus werd getrakteerd. Klippel werd vervangen der Vis. Hij werd vervangen door door Jeroen Vlaming, die een gretige de talentvolle Thomas Stolwijk. JVC indruk maakte. Callantsoog opnieuw uit en wérd de Koger verdediging op snelheid geklopt, maar belette wederom Van Beek de doorgebroken speler door goed uitkomen te scoren. Ook later in de eerste helft ble ven beide ploegen kansen creëren. Spectaculair was het harde schot waarmee Pieter List de lat trof. Vlak voor rust werd spits Maurice de Groot in stelling gebracht. Hij gaf een voorzet op Pim Siebinga. die rakelings naast schoot. In de tweede helft had De Koog een licht ovenwicht, maar moesten de gastheren lang wachten op de verlossende openingstreffer. Na een kwartier was het dan toch zover, toen de bewegelijke Pim Siebinga een voorzet van broer Roelf uit stekend inkopte. Daarna zette De onhoudbaar inschoot. Callantsoog had in deze fase niets in te brengen tegen het felle De Koog en moest even later ook nog een derde tref fer incasseren. De Groot maakte zijn faam als topscorer op sublieme wijze waar door de bal na voorbe reidend werk van Pim en Roelf Sie binga ineens op doel te knallen. Hiermee was de wedstrijd eigenlijk beslist. In de slotfase kreeg De Koog nog wel enkele kansen. Zo schoot Pim Siebinga op de paal en trof Jord Hilstra na een uitbraak het zijnet. Maar er kwam geen veran dering meer in de stand. Komende zondag wacht De Koog de zware uitwedstrijd tegen kampioen Dirk- shorn, waarna alleen nog de thuis wedstrijd tegen Kaagvogels op het programma staat. Paastoernooi judoka's Shima Bijna alle leerlingen van judotrainer Martin Rozenhart gingen donder dag de strijd aan in een onderling paastoernooi van budoclub Shima. De veertig deelnemers werden inge deeld in acht poules. Het toernooi stond onder leiding van bestuurslid Petra Prins. Kampioen werden Don- ny Pijnakker. Dave Huisman, Ramon Koopman, Twan Weijers. Sharon Prins, Dennis Weijers. Timon van de Werff, Robin Waerts en Timo de Porto. bleef ook daarna gevaarlijker, maar echte scoringskansen deden zich niet voor, terwijl ook de hoekschoppen en vrije schoppen geen verandering in de stand brachten. Ook Texel'94 wist geen potten te breken. Opbou wend ging het vrij aardig, maar alle aanvalspogingen strandden vroegtij dig. Toch kwam de ploeg van trainer Fred Dekker vijf minuten voor rust op gelijke hoogte, toen spits Leon Zijm de keeper met een knappe kopbal het nakijken gaf. De tweede helft begon uitstekend voor Texel'94, dat Thomas Stolwijk met Texel'94 was heer en meester, maar had moeite met scoren. Zo voorkwam de keeper van JVC een doelpunt door de bal met kunst- en vliegwerk van de doellijn te halen. Met nog een kleine tien minuten te spelen werd Leon Zijm vervangen door de jonge Niek van Egmond, die een belofte voor de nabije toekomst lijkt. Een paar minuten later bracht Texel'94 JVC de nekslag toe door 3-1 te scoren. Doel puntenmaker was Gor Hakobjan. Zondag speelt in Heerhugowaard tegen WMC de laatste competitie wedstrijd van het seizoen. SV Oosterend heeft zondag opnieuw een nipte nederlaag geleden. In een uiterst spannend duel was het thuis spelende Win kel met 3-2 te sterk. De gasthe ren vochten nog voor hun kleine kans op een periodetitel, maar troffen in de Oosterenders een tegenstander die zeker niet min der was. Aanvankelijk waren de teams gelijk waardig, waarbij het harde, soms onbehouwen spel van Winkel opviel. Oosterend, dat een relatief jeugdige ploeg achter de gerouti neerde spitsen Sil van Dijk en Ger Vlaming opstelde, had daar in het begin wel wat moeite mee. De eer ste grote kans was dan ook voor Winkel, maar de vrijstaande spits miste gelukkig voor Oosterend net het doel. Aan de andere kant liet de jeugdige middenvelder Ruben Duinker de aanhang van Winkel schrikken met een afstandsschot. De bal kwam tegen de onderkant van de lat en daarna op de rug van de keeper, die in tweede instantie echter redding kon brengen. Na twintig minuten kwam Ooste rend op voorsprong. Gaime Vlaming bereikte aan de linkerkant de ach terlijn en gaf een strakke voorzet op Rutger Zoetelief, die klaarstond om in te tikken. Ondanks deze rug gensteun lukte het Oosterend met wat rustiger te voetballen. Na een snelle uitworp van keeper Wouter van Strien werd niet alert genoeg gereageerd en profiteerde Winkel door de gelijkmaker te scoren. Een kwartier na rust reageerden de Oosterenders opnieuw met attent, ditmaal op een dieptepass van Win kel, waarna de rechtsbuiten er als de kippen bij was om de bal tussen verdediger en keeper door in het doel te tikken. Ook aan de derde goal van Winkel ging een misver stand tussen keeper en verdediger vooraf. SVO wilde nog met aan opgeven denken en ging met man en macht in de aanval. De beloning kwam al snel, toen Eddy de Vries de bal uit de derde corner van de gasten hard koppend in het doel werkte. De spanning was weer helemaal terug. Oosterend probeerde nog van alles, maar toen de warrig flui tende scheidsrechter het eindsig naal blies, stond het nog steeds 3-2 voor Winkel. Zondag speelt Oosterend de laat ste thuiswedstrijd van dit seizoen. Tegenstander is dan Sint Boys. Looptraining De hardlooptraining die Cees Tim mer op de atletiekbaan in Den Burg geeft, komt donderdag te ven/allen. Dit in verband met de zaterdag in Oosterend te houden Koninginne- loop. Volop paardenliefhebbers bij het Texel-weekend. waar zaterdag en zondag in en rond manege Aken- burg 400 deelnemers uit het hele land hun opwachting maakten. Een recordaantal inschrijvingen op de twintigste editie, waar de limiet werd bereikt, alleen al omdat er niet meer ruimte is om alle paarden en pony's onder te brengen. Er werd gesprongen en dressuur gereden in verschillende klassen, waarbij de jury toezag op het afleggen van proeven. Het weekend werd vol gens traditie afgesloten met een kür op muziek. Het was de laatste editie voor mede-organisator Marloes van der Vis, vanaf het begin bij het eve nement betrokken.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 7