B3 officiëleberichten T Makelaardij Vastgoed b.v. /T\ RVT VBO Hemelvaartsdag GEOPEND ÏO.OO- 16.00 uur Tuincentrum Firma v/d Werve Vrijwilligers gevraagd! Makelaardij Vastgoed b.v. RVT VBO! TEXELSE g COURANT OPDUIN UT Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Dak- en golfplaten b waaijer advies J jj|Hj Vergunningen www.texel.nl Overige bekendmakingen WOENSDAG 24 MEI 2006 ONROERENDE GOEDEREN I.WAIil.S H.M'OIHIKIN XSM'RANTIËN TE KOOP Luxe 3-kamer appartementen in 'Residentie Califomië'. Gelegen op een zeer fraaie locatie tussen Den Burg en de rand van het bos, de duinen en op loop- en fietsafstand van Noordzee-strandslag Paal 17. - woonoppervlakten tussen 60 en 85 m2 - interessante verhuuropbrengsten - aantrekkelijke hypotheekarrangementen - ook uitsluitend voor eigen gebruik toegestaan Elk appartement beschikt over een ruime woon kamer, 2 slaapkamers (elk met een eigen was- en douchegelegenheid en TV), een open keuken, een badkamer met bubbelbad en een aparte douche ruimte, een eigen cv/warmwaterunit alsmede een ruim balkon of terras. Enkele appartementen be schikken over een sauna. De koopsommen variëren van EUR 123.500,- k.k. tot EUR 185.000,- inclusief inventaris. Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Oen Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Pnvé: dhr. P. Kuip Czn. Tel. 31 20 31 dhr. J.P. Coutinho Tel. 3146 65 dhr. M R. Trap Tel. 31 92 42 Ons actuele woningaanbod: ww.texelvastgoed.nl Annjfeslnten bij: Hoveniersbedrijf Bernhardlaan, Den Burg, (0222) 312925 info@tuincentrumtexel.nl In de nacht van vrijdag 2 op zaterdag 3 juni zal er in Den Burg vanaf 04.00 uur weer Luilak gevierd worden! Voor lawaaitochten zoeken wij nog ouders die willen helpen deze tochten te begeleiden. Interesse? Neem contact op met: Esther Duinker (stichting Pharos Texel) 0222-315224 eduinker@pharostexel.nl ONROERENDE GOEDEREN r.AXATIES - HYPOTHEKEN ASSURANTIËN Ons actuele woningaanbod: www.texelvastgoed.nl Aanjjalotm bij: TE KOOP in DEN BURG Warmoesstraat 53 In een karakteristieke en sfeervolle straat, bij het dorpscentrum gelegen, een grotendeels gerenoveerd woonhuis met achtergelegen tuintje. Perceelsgrootte: 80 m2 eigen grond. INDELING: entree in gang, kamer en suite met schuif deuren, keuken, portaal met toegang tot apart toilet, badkamer met bad en douche. Op de verdieping overloop en toilet, slaapkamer met wastafel, achterslaapkamer met dakkapel. Deze keung onderhouden woning is voorzien van aardgas cv-instailabe. In de woning bevinden zich nog enkele originele details zoals paneeldeuren. Oplevering in overleg. TE KOOP in OUDESCHILD Middellandseweg 2 Een paradijs! Gelegen tussen Den Burg en Oudeschild (beiden op fietsafstand) een fraai aangelegd perceel eigen grond van 6091 m2 waarop een woonhuis, paardenboxen/hobbyruimte/schuur, garage en carport INDELING: Het woonhuis heeft op de begane grond een hal/entree, toilet woonkamer en open keuken voorzien van inbouwapparatuur en bijkeuken. Op de verdieping: 3 slaapkamers en badkamer. Steektrap naar zolderverdieping met extra slaapgelegenheid en bergruimte. Voorzien van plavuizenvloer (begane grond) met vloerverwarming en isolatieglas. Het huis verkeert in onberispelijke staaL Aan de aanleg van het perceel is veel zorg besteed: sier- en groentetuinen op een speelse manier van el kaar gescheiden en met elkaar verbonden. Een zitkuil en terrassen, alsmede enkele beestenweides. Het totaal is door een boomsingel omgeven; rust ruimte en privacy! Bent u enthousiast over dit "grote genieten"? Wij informeren u graag nader en/of kunnen met u eei afspraak voor bezichtiging maken. GRAND HOTEL TEXEL Kwalitatief hoogwaardig modern 4 sterren wellness Hotel in De Koog, met: 3 restaurants, 100 kamers, vele luxe faciliteiten en 60 medewerkers is op zoek naar geschikte kandidaten voor de functies: ON TBI J TMEDE WERKER* KEUKEN m/v Wij zijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat om onze keukenhrigade gedurende het seizoen te versterken. Ervaring is een pre, maar niet vereist. Circa 30 uur per week in de ochtenduren. SCHOONHEIDSSPECIALISTE" Werkervaring en juiste opleiding gewenst. Functie is voor vast aantal uren per week, maar ook eventueel op oproepbasis. Voor bovenstaande functies geldt: Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens CAO. Voldoet u niet exact aan de eisen, maar wilt u wel graag in aanmerking komen voor een functie binnen onze dynamische organisatie, aarzelt u dan niet om contact met ons op te nemen, zodar wij de diverse mogelijkheden met u kunnen bespreken. Voor informatie en sollicitatie: Grand Hotel en Restaurant Gpduin - Texel t.a.v. de heer A. Wijker (chef-kok) t.a.v. mevrouw H.D.M. den Ouden-Nuninga (directie) Ruijslaan 22, 1796 AD De Koog - Texel Telefoon 0222-317.445, fax 0222-317.777 E-mail: info@opduin.nl Homepage: www.opduin.nl Telefoon 312356 TE KOOP IN DEN BURG Warmoesstraat 49 --s,! Dichtbij het (winkel)centrum van Den Burg en toch heerlijk rustig wonen in een karakteristieke 2-onder-1 -kapwoning (bouwjaar ca. 1900) met beschutte tuin. begane grond Toilet, deur naar achterka mer en trap naar verdieping. Voorkamer met uitzicht op straat, sfeervolle hoge plafonds, trapkasten. Achterkamer met schouw, uitzicht op de tuin. toegang tot keuken en badkamer. Aparte keuken met deur naar badkamer en tuin. Badkamer met ligbad, wastafel, aansluiting wasmachine en was droger. Tuin met veel privacy, hele dag zon. VERDIEPING: overloop met grote ingebouw de kast en CV. 2 ruime slaapkamers, beide met wastafel. Het is mogelijk om volledig beneden te wonen, want op de begane grond is aanwe zig: voorkamer en achterkamer (deze kunt u ombouwen naar slaapkamer), keuken en badkamer. Boven heeft u 2 slaapkamers voor de logés of voor uw kinderen. Inhoud 230 m3, perceelsgrootte 84 m2. Oplevering per direct mogelijk. Vraagprijs 162.500 kosten koper Dicht bij zee en de duinen en toch den in het gezellige plaatsje Den Hoorr ligt deze prachtige, geheel in oude st? gerenoveerde, knusse haifvrijstaandi woning. begane grond hal, meterkast, toilet entree naar woonkamer Knusse lichte woonkamer met speelse indeling en moo uitzicht over de straat en de tuin, naast 4 CV ook een gezellige gaskachel. Slaapte mer. Halfopen keuken met grote voorraso kast. Luxe badkamer met bad, douche wastafelmeubel en toilet. Zoldertje rr« HR-CV uit 2002. verdieping: 2 slaapkamers met allebei eer dakkapel. Beschutte tuin op het zuidwesten; rusti: en de hele dag zon. Een handig schuurt) en carport. Bouwjaar 1900, gerenoveerd in 1958 e voorzien van kunststof kozijnen en isolate glas. Inhoud 245 m3, perceelsgrootte 170 m2. Oplevering in overleg. Vraagprijs 259.500 kosten koper Meer info: www.waaijeradvies.nl of telefoon 0222 315207 a i hypotheken makelaardij verzekeringen I DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! De Noordzee staat i werk en help mee oi Word donateur via K 3666563. dolfijnen komen voor in ze Noordzee Stichting u een gezonde en schone zee. Steun ons vaker dolfijnen in de Noordzee te zien ww.noordzee.nl of stort een gift op giro raftamHiKKiiiMaii Aangevraagde lichte bouwvergunning Kogerstraat 42 in Den Burg: geheel plaatsen v.e. dak kapel (ontvangen 22 mei 2006). ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaald, de gronden van het bezwaar en zo mogeliik een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Postbus251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Dorpsstraat 230 in De Koog: gedeeltelijk vergroten Agenda welstandscommissie van bestaande receptie (ontvangen 16 mei 2006); De welstandscommissie vergadert op de eerste en Pontweg 40 in Den Hoorn: geheel plaatsen van kantoor derde donderdag van de maand. Standaard is dit in aan huis, berging en schuur/garage (ontvangen 18 mei het stadhuis aan de Drs. F. Bijlweg 20 te Den Helder. 2006); Molenstraat 9 in Den Burg: geheel plaatsen v.e badkamer (ontvangen 22 mei 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, eerste fase Krukas in Oudeschild: geheel oprichten van bedrijfs panden (ontvangen 22 mei 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn vedeend verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende reguliere bouwvergunningen Stoompoort 12 in Oudeschild: gedeeltelijk vergroten van een loods (verzonden 18 mei 2006); Weverstraat 73 in Den Burg: veranderen v.e. zijgevel (verzonden 18 mei 2006); Kamerstraat 49 in De Koog: gedeelte lijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis (verzonden 18 mei 2006): Kadijksweg 4 in Den Burg: gewijzigd uitvoeren v.e. reeds eerder verleende bouwvergunning (verzonden 18 mei 2006); Boodtlaan 36 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 18 mei 2006); Spangerweg 32 in De Waal: plaatsen v.e. mestzak (verzonden 18 mei 2006); Herenstraat 10a in Den Hoorn: geheel vernieuwen v.e. schuur (verzonden 18 mei 2006). Verleende reguliere bouwvergunning, tweede fase Hoofdweg 20 in De Cocksdorp: geheel veranderen v.e. woning (verzonden 16 mei 2006). Verleende lichte bouwvergunningen Muyweg 50 in De Cocksdorp: geheel plaatsen v.e. ga rage/berging (verzonden 18 mei 2006): De Ruyterstraat 18 in Oudeschild: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 18 mei 2006); Wierstraat 2 in Oosterend: plaatsen v.e. tuinhuisje (verzonden 18 mei 2006). Verleende sloopvergunning Spangerweg 27 in De Waal: slopen v.e. woonhuis (verzonden 16 mei 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten i het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- Agenda zie website www.texel.nl en bij publieksbalie Grondgebied. Vrijstellingprocedure Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het de plannen voor: volledige uitoefening van detailhandel vanuit het bedrijfspand Mancoweg 1-1 a te Den Burg. Hiermee wordt de vrijstellingsmogelijkheid toegepast die is opgenomen in het bestemmingsplan Den Burg, artikel 6, lid 4b (detailhandel in volumineuze goede ren). Het conceptbesluit ligt vanaf 29 mei 2006 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedu rende de termijn van tennzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Bestemmingsplan „Oosterend" onherroepelijk De afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft geen beroepschriften tegen het bestem mingsplan „Oosterend" ontvangen. Er is géén uit spraak geweest want er is geen beroep ingediend. Het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten van 15 februari 2006 is nu onherroepelijk geworden. In hun besluit hebben Gedeputeerde Staten geen goedkeuring onthouden aan onderdelen van het be stemmingsplan. Op grond van artikel 31 Wet op de Ruimtelijke Ordening ligt het plan ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hi/ verzoekt, niet bekendgemaakt. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor belargta benden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling sn het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen zienswijze daartegen. De aanvrager wordt uitgenodigd on aanwezig te zijn. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen degene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben Ingebracht en Oe'srj hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, fcjr het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te w* genomen) In beroep gaan. Plaatsen tenten bij evenementen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens vij stelling te verlenen op basis van artikel 19.2 van óf Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaats? van een tent: op het parkeerterrein tussen Klif 12 en 14 te Der Hoorn (1 t/m 5 juni 2006): op de Groeneplaats te Den Burg (21 t/m 30 dece» ber 2006). De concept besluiten liggen vanaf maandag 29 mei 2006 gedunre zes weken voor een ieder ter inzage bij de balie Grondgebht Eventuele zienswijzen kunnen gedurende de termijn van t legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en WethoW kenbaar worden gemaakt. Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maaandag/woensdag dinsdag/donderdag F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl 9.00-16.00 uur 9.00-13.00 uur vrijdag 9.00 - 13.00 uur en 17.00 -19.30 uur Milieuvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om, op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer, een oprichtingsvergunning te verlenen aan: de Projectgroep Huisvesting Hulpverleningsdiensten (PHH). De vergunning heeft betrekking op het op richten en in werking hebben van een politiebureau, brandweerkazerne, ambulancepost en huisartsen post binnen één inrichting aan de Pontweg 106 e.v. te Den Burg. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 22 mei tot en met 3 juli 2006 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Nadere infor matie kunt u verkrijgen bij de heer J. Veltkamp, team Toezicht, telefoonnummer (0222) 36 21 90. Tegen het ontwerp-besluit kan een belanghebbende binnen de inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schnftelijk zijn/haar zienswijze inbrengen Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus Rioolwerkzaamheden Haffelderweg In opdracht van de gemeente wordt in de Haf felderweg tussen Emmalaan en het nieuwe ge bouw van Stay Okay een riolering vervangen en aangelegd. De werkzaamheden beginnen direct na Pinksteren, op dinsdag 6 juni 2006, en zulle' drie weken duren. Het kruispunt Emmalaan-Ha' felderweg zal van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 juni afgesloten zijn. Op de Emmalaan geldt deze periode éénrichtingsverkeer, van de Elemen richting rotonde Schilderend. Ter beperking van de overlast adviseert de gemeente deze route zoveel mogelijk te mijden. Hondenpoep Op diverse openbare plaatsen, zoals plantsoen-: wegbermen en zelfs speelplaatsen, wordt honde poep aangetroffen. Volgens de Algemene Plaatse lijke Verordening Texel (APV) zijn hondenbezitter verplicht te zorgen dat de uitwerpselen worde' opgeruimd. Dat spreekt toch eigenlijk vanzelf! Onderhoud containers Zowel bij de grote rolcontainers als de minico' tainers voor het huishoudelijke afval komt het |jj steeds vaker voor dat de wielen vast zitten t kunt met een beetje (kruip) olie proberen de ve len weer gangbaar te maken, of het mankeme te melden bij de servicebalie, telefoon 36 2111 j Een van onze medewerkers komt het euvel da verhelpen. Wijziging inzamelroutes huis- en bedrijfsafv De huis- en bedrijfsafvalroutes van Tweede Pinksterdag (maan- fliHB dag 5 juni) worden verschoven JSBÜ— naar woensdag 7 juni. Hemelvaart en Pinksteren Het gemeentehuis is op Hemelvaartsdag en we dag 27 mei gesloten. Dit geldt ook voor Tweet Pinksterdag (maandag 5 juni). Voor storing®1 e calamiteiten in rioleringen en dergelijke kuntu^ t nummer van de servicebalie (36 21 11) bellen wordt dan automatisch doorverbonden met storingsdienst. Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31.30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl viww.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P Kuip Czn. TeL 31 20 31 dhr. j.P. Coutinho Tel. 31 46 65 dhr. M.R. Trap Tel. 31 92 42

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6