tO0'0, A START NU TMIÈ P^l-4 ffpt officiëleberichten Win nu 1 een reis www.kabeltex.nl TEXELSE g COURANT FIXET V/D VIS Makelaardij Texel Vastgoed b.v. RVT VBO met digitale tv bij Kabeltex aanvullende keuzepakketten zoals natuur, jeugd, film, sport en erotiek VRIJDAG 2 JUNI 2006 VROEGE VOCELAKTIE ZATERDAG 3 JUNI a.s. van 07.00 tot 08.00 uur Kom zaterdagmorgen vroeg uit de veren, want alle 'vroege vogels' ontvangen 20% KORTING op het hele assortiment*! Je maakt het Pinksterweekend EXTRA VOORDELIG met Fixet! •De Vroege Vogelkorting geldt op het HELE ASSORTIMENT, met uitzondering van aanbiedingen, cadeaubonnen, aankopen op rekening en diensten. Niet geldig in combinatie met de Fixet Voordeelpas. Maricoweg 6, Den Burg Zet uw wekker en profiteer! ONROERENDE GOEDEREN TAXATIES HYPOTHEKEN - ASSURANTIËN Inlichtingen en verkoop bij: t Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr P Kuip Czn.' TeL 31 20 31 dhr. J.P. Couttnho Tel 3146 65 dhr. M IL Trap TeL 31 92 42 Ons actuele woningaanbod: wvAv.texelvastgoed.nl TE KOOP in DE KOOG Badweg 29 Uniek op een duintop gelegen, ca. 100 meter van het Noordzeestrand, een luxueuse duinvilla; bouwjaar 1998, modem van opzet en voorzien van alle comfort, keurig onderhouden en hoog afwerkingsniveau. Souterrain niveau (in het duin): dubbele garage, ontspanningsmimte, toiletten, kastenwand, tra- Beganegrond: via buitentrap bereikt u tevens de ruime hal, riante living met veel lichtinval en fraai uitzicht, erker en toegang tot terrassen. Woonkeuken/eetgedeelte voorzien van alle denk bare apparatuur, werkkamer. Ie Verdieping: hoofdslaapkamer met kasten en badkamer, 2 slaapkamers met douche/toilet, bergzolder. Rondom een fabelachtig uitzicht over de duintop weids zeezicht aan landzijde het eiland zelf. De villa is permanent of recreatief te bewonen. In een grote straal om dit paradijsje zal geen bebouwing plaatsvinden; kortom rust en privacy. Aavaeslaten bij: VASTGOED Scurs jS 4 Rabobank www.rabobank.nl/privatebankinq International Reisbureau Texel Wij begrijpen waar u heen wilt naar het land van de Wereldkampioen* *Vraag naar de voorwaarden. 'De Holland Internationals geven u de beste voorzet!' NU supervoordelige lastminutes! Holland International Reisbureau Texel Parkstraat 7 - Den Burg/Texel - 0222 312242 texel@hireisbureau.nl - www.hireisbureautexel.nl www. beeldbanktexel.nJ Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Voor al uw tuinhout Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Meer keuze in digitale kwaliteit! basispakket (digitaal analoog) €15,75 per maand geschikt voor uw huidige toestel (via scartaansluiting met digitale decoder) TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Alles op één veTtrouwd adres j met sewice aan de deuT j dl9ltaa[ Schilderend 102, Den Burg, tel. 362730 bekendmakingen gemeente texel Vergunningen Aangevraagde lichte bouwvergunningen Postweg 72 in De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen v.e. erfafscheiding, (ontvangen 18 mei 2006); Vaargeul 20 in Den Burg: geheel plaatsen v.e. schuur (ontvangen 22 mei 2006); Roggeslootweg 313 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van twee dakkapellen (ontvangen 23 mei 2006); Jachthaven in Oudeschild: geheel plaatsen van container en afmeren van boothuis (ontvangen 18 mei 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Beatrixlaan 31 in Den Burg: geheel veranderen van kozijnen (ontvangen 18 mei 2006); Hoornderweg 21 in Den Burg: geheel plaatsen v.e. veldschuur (ontvangen 22 mei 2006); Maricoweg 1 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. bedrijfspand en woonhuis (ontvangen 23 mei 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, eerste fase Bosrandweg in De Koog: geheel oprichten v.e. ma nege met bedrijfswoning/bijgebouw (ontvangen 26 mei 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, tweede fase Vuurtorenweg 31 «n De Cocksdorp: gedeeltelijk veran deren van gevels en dak v.e. werkplaats (ontvangen 23 mei 2006); Epelaan 36 in De Koog: geheel oprichten van twee halfvrijstaande woningen (ontvangen 24 mei 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken, Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Verleende lichte bouwvergunningen De Wittstraat 11 in Oudeschild: geheel opnchten v.e. garage/berging (verzonden 24 mei 2006); Wagemaker- straat 12 in Den Burg: wijzigen v.e. gevel (verzonden 24 mei 2006); Vroonlant 29 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. bijgebouw (verzonden 24 mei 2006); Hogereind 40 in De Waal: gedeeltelijk veranderen van gevelkozijnen (verzonden 24 mei 2006); De Hout manstraat 81 in Oudeschild: plaatsen v e. dakkapel (verzonden 24 mei 2006); Schilderend 128 in Den Burg: geheel plaatsen v e. schuur/berging (verzonden 24 mei 2006); Kerkstraat 9 in Oosterend: gedeeltelijk vernieuwen v.e. woonhuis (verzonden 24 mei 2006); Molenstraat 50 in Den Burg: geheel vernieuwen v.e. berging (verzonden 24 mei 2006). Verleende reguliere bouwvergunningen Postweg 163 in De Cocksdorp: plaatsen v.e. bollen schuur/werktuigenberging (verzonden 24 mei 2006), Dorpsstraat 146 in De Koog: plaatsen van terras schermen (verzonden 30 mei 2006); Strandslag 21 in De Koog: plaatsen v.e. strandbewakingspost (ver zonden 30 mei 2006); Paal 20 in De Koog: plaatsen v.e. strandbewakingspost (verzonden 30 mei 2006); Westerslag in Den Burg: plaatsen v.e. strandbewa kingspost (verzonden 30 mei 2006); Jan Ayeslag in Den Hoorn: plaatsen v.e. strandbewakingspost (verzonden 30 mei 2006); Strandpaal 9 in Den Hoorn: plaatsen v.e. strandbewakingspost (verzonden 30 mei 2006); Strandslag 28 in De Cocksdorp: plaatsen v.e. strand- Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maaandag/woensdag www.texel.nl bewakingspost (verzonden 30 mei 2006); Slufterweg 368 in De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen v.e. dienstwoning (verzonden 30 mei 2006); Gasthuisstraat 55 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. basisschool (verzonden 30 mei 2006). Verleende reguliere bouwvergunningen, eerste fase Oude Dijkje 8 in De Koog: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis en bijgebouw (verzonden 24 mei 2006); Schorrenweg 11 in Oosterend: plaatsen v.e. bedrijfs- schuur (verzonden 24 mei 2006); Californiëweg 313 in De Koog: geheel vernieuwen v.e. recreatiewoning (verzonden 31 mei 2006). Verleende reguliere bouwvergunning, tweede fase Spangerweg 27 in De Waal: geheel oprichten v.e. woonhuis (stolp) (verzonden 24 mei 2006). Verleende sloopvergunning Herenstraat 28 in Den Hoorn: slopen v.e. woonhuis (verzonden 24 mei 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan bouwplannen voor het: ged. vergroten v.e. woonhuis a/d Kogerstraat 7 in Den Burg; geheel vernieuwen v.e. woonhuis a/d Postweg 173 in De Cocksdorp; plaatsen v.e. serre a/d Haffelderweg 14 in Den Burg. De bovengenoemde bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen De conceptbesluiten liggen vanaf 6 juni2006 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van tennzagetegging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Vrijstellingprocedure (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor het: veranderen/vergroten v.e. woonhuis en recreatief opstal a/d Plevierstraat 24 in De Koog; plaatsen v.e. bijgebouw a/d Slufterweg 213 in De Cocksdorp; plaatsen v.e. strandbewakingspost a/h strandslag Paal 17 in De Koog; plaatsen v.e. strandbewakingspost a/h strandslag Paal 19 in De Koog: ged. vergroten v.e. woonhuis a/h Mienterglop 13 in De Koog. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 6 juni 2006 ge durende zes weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Den Helder. De eerstvolgende keer op Texel is op 6 juli. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: Dorpscommissie De Waal voor het houden van een dorpsfeest, het Waalderfeest op 8, 9 en 10 sep tember a.s. in en rond het dorpshuis De Wielewaal, Lang waal 9 te De Waal; Stichting Waddengroep voor het houden van de Texelse Lamsvleesdag op 2 juli a.s. op het Klif te Den Hoorn; Sportvereniging ZDH voor een jubileumvienng met diverse sportieve activiteiten en muziek op 1 en 2 juli a.s. op het voetbalterrein aan de Rommelpot te Den Hoorn; Stichting Pharós Texel voor het houden van het jaar lijkse Bouwdorp voor de jeugd tot 12 jaar van 24 juli t/m 4 augustus a.s. op het terrein achter zwembad Molenkoog aan de Slingerweg 40 te Den Burg; Ondernemersvereniging De Cocksdorp en Eierland voor het houden van de Durper Wintermarkt op 28 december a.s. in de Kikkertstraat te De Cock sdorp; H. Huizing voor het houden van het Bevrijdingsfes tival Texel in de vorm van een groot muziekfestival, op 5 mei 2007 op de Groeneplaats en Vismarkt te Den Burg. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de balie Grondgebied op het gemeentehuis Belanghebbenden kunnen binnen twee weker na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Ontwerpbesluit monumentenvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Monumentenwet 1988 medewerking te verlenen aan de aanvraag om monumentenvergunning voor net: wijzigen van de'aanbouw a/d achterzijde van het pand a/d Warmoesstraat 6 in Den Burg (betreft het gewijzigd uitvoeren van een eerder verleende mo numentenvergunning) Het ontwerpbesluit monumentenvergunning en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 6 juni 2006gedurende zes weken lei inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter Inzage ligging kan een ieder schriftelijk of monde- img zijn zienswijze kenbaar maken. Een schnftehjke zienswijze richt u aan het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postte 200, 1790 AE Texel Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar ma ken door een afspraak te maken met mevrouw A. Vet van het team Vergunningen WK-voetbal en videoschermen Gedurende het WK voetbal van 9 juni t/m 9 juli a s. is het niet toegestaan om zonder vergunning op de (openbare weg) tv- of videoschermen te plaatsen Op grond van de openbare orde, (verkeersveiligheid en ter voorkoming van overlast heeft de burgemees ter tevens besloten dat het gedurende het WK ook niet is toegestaan tv- of videoschermen te plaatsen op terrassen bij horecabedrijven. Een serre bij een horecabedrijf wordt hierbij niet gerekend tot een terras. Verder wordt er op gewezen dat het gebru k van alcoholhoudende dranken op de (openbare) weg niet is toegestaan. Wijziging inzamelroutes De huis- en bedrijfsafval routes van Tweede Pink- sterdag (maandag 5 juni) worden verschoven naar woensdag 7 1 juni. Pinksteren Het gemeentehuis en de gemeentewerf zijn Tweede Pinksterdag (maandag 5 juni) gesloten. Voor storin gen en calamiteiten in rioleringen en dergelijke kunt u het nummer van de servicebalie (36 2111) bellen U wordt dan automatisch doorverbonden met de stonngsdienst.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 8