Strandexploitanten boos op gemeente TEXELSE g COURANT Conflict over bouwvergunning Natuurwinkel verwent klanten met hapjes uit het Cabaret-café JLWe> k aan de weg Informatieavond over herinrichting De Nederlanden VRIJDAG 2 JUNI 2006 BepBroere en Karin Somers trakteerden de klanten van de Natuurwinkel op ter plekke bereide hapjes. Heerlijke geuren verspreidden zich vorige week woensdag rond het middaguur door de Natuurwinkel de Hogerstraat, waar Karin Somers en Bep Broere de klanten verrasten met lekkere hapjes. De aardappelcurry. lunchsalade, met brood en yoghurt-kaasdip met tuin kruiden bereidden ze ter plekke. De traktatie is een landelijk initiatief van de keten waartoe de winkel behoort en bedoeld. 'We willen klanten eens kennis laten maken met andere pro ducten en laten zien dat je op een eenvoudige manier allerlei verras sende gerechten kunt maken. Uit gangspunt is dat eten lekker moet zijn. Zo hopen we mensen te sti muleren zelf aan de gang te gaan', vertelt Peter Koster, eigenaar van de winkel in Den Burg. Aan het ini tiatief wordt op Texel meegewerkt door zes koks, die zelf ook klant zijn en een driedaagse cursus hebben gevolgd. De recepten zijn voor alle twintig deelnemende bedrijven het zelfde en verkrijgbaar in de winkel. Vakantiebaantje Straks wordt het zomer en dan tomen er toeristen en die geven een heleboel geld uit en daar moe ien we het van hebben. Dat hoor p steeds. We hebben een klein oorproefje gehad met pasen en i! de meivakantie en iedereen is vol verwachting en hoopvol gericht op de komende weken, als de toe- nstenstroom goed op gang komt. Want daar moeten we het van heb ben. Hoezo we? Wie zijn dat? Wie moeten het daarvan hebben? De scholieren van de OSG zitten deze te blokken en te zwoegen op het centraal schriftelijk eindexamen. De volleybaltrainingen van Tevoko zijn verplaatst naar de sporthal van dB OSG, want in de De Koninghal staan allemaal tafeltjes en hangt en gespannen stilte. De middel- tre schooltijd is afgesloten met pexamenstunt, waarbij de leraren rtc eens één keer te grazen werden ffl»men. Nog één keer, de laatste tee. trad de examenklas als klas op Na de examens is het geen ooep meer, maar zijn het allemaal pdviduen met een schooldiploma, voor hun verdere carrière, tóar om nieuwe vrienden te maken ff nieuwe horizonten te ontdekken. Iter eerst is het zomer. En dat tornt goed uit, want dan komen de in. Dat is een goed moment om met het maken van nieuwe Kienden te beginnen. Een goed moment om wisselende contac ten te leggen. En ook biedt het zomerseizoen de mogelijkheid de broodnodige extra grijpstuiver te verdienen om de nieuwste mobiele telefoon te kopen en het abonne etent te betalen. Zeker nu het eiland voorzien wordt van mobiel internet, is een nieuw type telefoon - met de mogelijkheid om te internetten noodzakelijk. Nergens maak je tenslotte zo snel vrienden als op rofielsites als cu2, sugababes en, •yves. En met de zomer en de toe fen komen er werk en geld naar bö eiland en daar moeten we het 'Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws' van hebben. Dus de recreatie-ondernemer gaat op zoek naar enkele scholieren die met de handen in het haar zitten en op zoek zijn naar een manier om hun mobiele telefoon te bekostigen en biedt ze een vet contract voor de komende maanden. Een nul-uren- contract, dat begrijp je wel, want als er geen werk is, is er natuurlijk ook geen geld om je te betalen. Maar als er wel werk is, kun je gerust wel aardig verdienen. Aan de andere kant begrijp je natuurlijk ook wel dat je geen werk kunt weigeren op het moment dat het er is. Dus als de toeristen komen - al is het midden in de nacht - dan moet ik van je op aan kunnen. Dan bel ik je en dan verwacht ik je binnen het half uur hier op de stoep, met gepoetste schoenen en een gestreken sloof en een vriendelijke glimlach voor de gasten. Je hoeft toch geen huiswerk meer te maken, want het is vakantie en je hebt al examen gedaan en je bent jong genoeg om met drie uur tjes slaap toe te kunnen. En veel meer dan drie uurtjes slaap zullen de vakantiewerkers ook wel niet krijgen. Want na het werk is het tijd voor het meisje en het vertier. Dan gaan ze zelf op stap. Want de contacten die per mobiele telefoon en per internet zijn gelegd, moeten wel worden onderhouden. Razend snel en geroutineerd verdeelt de scholier zijn aandacht tussen zijn vrienden en zijn vriendin, leder krijgt precies genoeg aandacht om niet om meer te hoeven vragen en er schiet zelfs nog tijd over om zelf een biertje te drinken. Als de morgen gloort, is het nog vroeg genoeg om de noodzakelijke drie uurtjes slaap te pakken, waarna het ineens heel snel weer tijd is voor het vakantie baantje. Want de toeristen moeten we te vriend houden, want daar moeten we het van hebben. De laatste tijd horen we steeds vaker over de verdunning van slaap plaatsen. Toeristische bedden die in eigendom zijn van mensen aan de overkant en dus niet verhuurd worden. En dan is er het geld van grootwinkelbedrijven en huisjesmel kers dat niet op het eiland wordt uitgegeven, maar naar de overkant verdwijnt. En er zijn de recreatie ondernemers die dankbaar gebruik maken van de trends onder de scholieren om de nieuwste sport schoenen en de duurste telefoons te willen hebben. Straks komen de toeristen, daar moeten we het van hebben. We, dat klinkt als iedereen. Wie die we precies zijn, wordt niet uitgespro ken. Waarschijnlijk een steeds klei ner wordend groepje bovenbazen. Want waar stille armoede is, is zeker ook stille rijkdom. Afscheidsreünie Strijbosschool Oud-leerlingen van de J.P. Strij bosschool in Midden-Eierland kunnen zich nog steeds aanmel den voor de reünie die zaterdag 24 juni wordt gehouden. De reü nie is voor iedereen die sinds de jaren zestig op de school heeft gezeten. Volgens Nico Roeper, oud-leerling van het eerste uur en één van de organisatoren, moeten er in de loop der jaren in totaal zo'n driehon derdvijftig Texelaars op de Strijbos school les hebben gehad. Zo'n hon derdtwintig mensen hebben zich inmiddels opgegeven. De reünie wordt georganiseerd door Roeper, zijn vrouw Saskia, lerares Duwie Adema, oud-leerlinge Mar leen Heijne en Kees Hooijschuur, voorzitter van de oudercommissie. Zij hebben inmiddels ook contact gelegd met oud-leraren van de Strandexploitanten en de gemeen te liggen opnieuw in de clinch over het plaatsen van bouwwerken op het strand. Deze keer gaat het om een bouwvergunning die het college verleende aan de nieuwe surfschool Ozlines om bij paal 17 een opslagcontainer van achttien vierkante meter te plaatsen. Volgens de strandexploitanten heeft de gemeente willekeurig gehandeld door de surfschool de vergunning te verstrekken. Dat gebeurde kort nadat Bureau Zandbank (ook bij paal 17) bij de gemeente te horen had gekregen dat er geen plek voor een container was. De Verenigde Strandexploitanten en huisjesver huurders stapten naar de Bezwa- rencommissie om het beleid van de gemeente aan te kaarten. Ze lieten weten dat hun bezwaren niet tegen de surfschool waren gericht. Het nieuwe bezwaar is vrijwel iden tiek aan een klacht die de exploitan ten ruim een half jaar geleden ook al bij de Bezwarencommissie indie nen. Toen tekenden ze voor de vorm bezwaar aan tegen bouwvergunnin gen voor stra.idbewakingsposten en opslagcontainers voor boten van de reddingsbrigade. De strandex ploitanten zeiden toen gepikeerd te zijn dat de gemeente voor zichzelf vlot de vergunningen had afgehan deld. terwijl zij zelf regelmatig lang op het vergunningen hadden moe ten wachten. Dat bezwaar werd tijdens de zitting ingetrokken, het nieuwe bezwaar bleef op tafel. Tijdens de behandeling kwam onder meer de vraag aan de orde hoeveel vierkante meter er eigen lijk aan opslag voor watersportac tiviteiten op het strand mag staan. Het bestemmingsplan Buitengebied schrijft voor dat er honderd vierkan te meter mag staan bij paal 15, paal 17, paal 28 en paal 33. Onduidelijk was echter of er pér locatie honderd vierkante meter mag staan of dat de opslag bij alle vier de locaties gezamenlijk niet meer dan honderd vierkante meter mag zijn. Cees Wit te, woordvoerder namens het col lege, had uitsluitsel; het college had bepaald dat er pér locatie honderd vierkante meter mag staan. Volgens hem leidde die uitspraak ertoe dat er bij paal 17 nog ruimte overbleef voor een container, mits die niet groter dan achttien vierkante meter zou zijn Zowel de strandexploitan ten als de leden van Bezwarencom missie hoorden woensdagmiddag voor het eerst dat de voorwaar den voor opslag zo moeten worden geïnterpreteerd. De collegewoordvoerder was het niet eens met een argument van de exploitanten dat strandrecreatie en watersport elkaar op het strand slecht verdragen, zoals in de huidige strandnota is vastgesteld. Hij wees erop dat niet de strandnota, maar het bestemmingsplan Buitengebied bepalend is. De bouwvergunning was op basis van een binnenplanse vrijstelling in het bestemmingsplan verleend en de school beschikt over de benodigde vergunningen van de Algemene Plaatselijke Verordening. De woordvoerder liet weten dat de gemeente deze zomer gaat contro leren of de omvang van de bebou wingen aan de regels voldoet. Dan kan volgens hem ook meteen wor den bekeken of er bij paal 17 meer dan honderd vierkante meter in gebruik is. Volgens Zandbank is dat nu wel het geval. De Bezwarencom missie doet over een paar weken uitspraak. school. 'Meester Sligman, die hier de eerste leraar was, komt ook. Dat is toch prachtig dat je na veer tig jaar met je oude meester op je oude school nog eens op de foto kan.' Met een andere oudgediende, meester Douma, heeft de organisa tie nog geen contact kunnen leg gen. De reünie wordt van 12.00 tot 17.00 uur gehouden. Volgens Roeper is het vooral de bedoeling met elkaar herinneringen op te halen. Moge lijk worden ook foto's opgehangen. Oud-leerlingen die aan de reünie willen deelnemen, kunnen zich bij de organisatoren aanmelden. De Strijbosschool gaat na dit school jaar dicht, omdat het leerlingen aantal al een paar jaar onder de minimumnorm ligt. Expositie Posthuys Galerie 14-16 Posthuys Texel aan de Brink in De Koog opent zaterdag 10 juli om 15.00 uur een nieuwe expo sitie. Te zien is werk van Yvonne van de Grevel, Arhan Günermengi, Hans Mutsers en Kiek Jansen. Het werk van Van de Grevel is te bewonderen tot 25 juni, dat van Kiek Jansen tot 16 juli. De andere twee kunstenars vertrekken in de weken daartussen. De galerie is geopend op woensdag tot en met zondag van 13.00 tot 19.00 uur. Meer informatie is te vin den op www.de40eurogalerie.nl. 'ndorpshuis De Hof aan de Nika- |W in De Koog wordt dinsdag 13 ifni vanaf 20.00 uur een infor matieavond gehouden over het terinrichtingsplan van De Neder- 'anden, onderdeel van natuurre servaat De Muy van het nationaal park Duinen van Texel. Op deze avond presenteert Staatsbosbe heer het concept herinrichtings plan dat is opgesteld op basis van de uitkomsten van een workshop waaraan vertegenwoordigers deelnamen van de partijen die in het nationaal park participeren Met het natuurontwikkelingsplan voor De Nederlanden borduurt Staatsbosbeheer voort op de weg die honderd jaar geleden werd inge- slagen toen werd besloten de ver dere ontginning van de natte duin valleien te stoppen en de resterende delen te behouden als natuurgebied. Aan het eind van de twintigste eeuw kwam er een eind aan het agrarisch gebruik van de weilanden en sloot Staatsbosbeheer een overeenkomst af met de laatste duinboeren Flip en Hans Stark om hun bedrijf in dienst van de natuur voort te zetten. De weilanden zijn verschraald en met- ontgonnen delen van de duinval leien werden begraasd om verder dichtgroeien te voorkomen. Met de huidige herinrichting ontstaat meer ruimte voor de typische flora en fauna van de duinen. Het gaat hier om zogeheten duinlevensgemeen schappendie zo zeldzaam zijn dat Nederland daar een Europese ver antwoordelijkheid voor heeft. In de Nederlanden is eerder een deel van de weilanden afgeplagd om ver schraling op gang te brengen. Die ervaring geeft aan dat de kansen op herstel van het natuurlijke duin systeem hier groot zijn. Het plan De Nederlanden Natuurlij ker omvat alle delen van het reser vaat De Muy die in het verleden in cultuur gebracht zijn en gaat uit van het plaggen van het grootste deel van deze voormalige landbouw gronden. Een uitzondering wordt gemaakt voor die delen die na het beëindigen van het landbouwkun dig gebruik zo verschraald zijn dat hier onder andere veel orchideeën groeien. Daarmee blijft ook de agra rische geschiedenis van het gebied zichtbaar. Als vervolgbeheer wordt het huidige begrazingsgebied ver groot tot de Ruigedijk en het Mien- terglop. Een ander belangrijk onderdeel van het plan is de aanpassing van de waterhuishouding, het meest zicht baar bij het deels verleggen van de centrale sloot naar de laagste delen van het terrein. Langs deze duinrel komen natuurvriendelijke oevers. Daarnaast zal de snelheid waarmee het water uit de duinen kan stromen worden beperkt. Hierdoor zal meer regenwater naar het grondwater zakken, wat daardoor langer binnen het bereik van de planten blijft In het plan wordt voorgesteld het tracé van het wandelpad aan te passen en een aftakking aan te leg gen via het Koegat naar het fiets pad langs de Zanddijk. Ook is het voornemen opgenomen de trap naar Bertusnol te vervangen door een hellingbaan. De wandelpaden die het hele jaar door toegankelijk zijn, blijven begaanbaar op wan delschoenen. De wandelpaden die alleen buiten het broedseizoen open zijn, blijven smal en natuurlijk, daar zullen soms laarzen nodig zijn. Het is de bedoeling dit jaar met een definitief plan te komen en een begin te maken met het aanvragen van vergunningen. Als het project in 2007 kan worden aanbesteed, kan de uitvoering na het broedseizoen van 2008 van start gaan. In 2006 zal alleen een kleiner gebied, waan/oor al vergunning is afgegeven, worden Van 5 tot en met 12 juni zijn de vol gende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Den Burg: kruising Emmalaan-Haf- felderweg afgesloten van dinsdag 6 juni tot vrijdag 9 juni; éénrichting- verkeer Emmalaan, tussen Elemert en Haffelderweg (rijrichting naar Haffelderweg) van dinsdag 6 juni tot vrijdag 9 juni; éénrichtingverkeer Schilderend tussen Keesomlaan en Wilhelminalaan omgedraaid (rijrich ting naar het centrum) van dins dag 6 juni tot vrijdag 9 juni. Nabij Den Burg: Smitsweg afgesloten op woensdag 7 juni; Fonteinsweg tussen Jan Ayeweg en Rozendijk afgesloten van woensdag 7 juni tot maandag 12 juni; Rozendijk tussen Pontweg en Kogerweg afgesloten van dinsdag 6 juni tot donderdag 8 juni. Nabij Oudeschild: Middel- landseweg afgesloten op dinsdag 6 juni. Nabij De Waal: Oosteren- derweg, tussen Laagwaalderweg en Spangerweg beperkte doorgang op donderdag 8 juni en vrijdag 9 juni. Nabij Oosterend: Nesweg tussen Oesterstraat en Lageveld afgesloten van dinsdag 6 juni tot dinsdag 13 juni; Zwinweg tussen Oosterweg en De Kaai afgesloten op donderdag 8 juni. Het Noorden: Stuifweg afgesloten op woensdag 7 juni Eierland: Postweg tussen Slufterweg en Oorsprongweg afge sloten op woensdag 7 juni; Postweg tussen Hollandseweg en Molenbos afgesloten op woensdag 7 juni; Oorsprongweg tussen Postweg en duinen afgesloten op donderdag 8 juni. 't Horntje: Landsdiep en Noorderhaaks afgesloten op vrijdag 9 juni. ft kerkdiensten Zondag 4 juni 2006 Pinksteren PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u, gezamenlijke dienst in her vormde kerk, ds. P.A. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in her vormde kerk, ds. P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds. C.F. Klaassen Den Hoorn: 11.00 u. ds C.F. Klaas sen PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. P.C. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds P.C. Bar nard Oudeschild: 11.00 u ds. W.L. van der Geer uit Alphen aan de Rijn. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u en 16.00 u. leesdienst: maandag 5 juni: leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. dhr. M.D. Kuiper BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. herenkoor. Oudeschild: 9.30 u De Cocksdorp: 10.00 u. Woord-Com muniedienst parochianen JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u De dienst voor God als een eer en vreugde beschouwen, Wachttorenstudie. 11.20 u.: Herders die 'voorbeelden voor de kudde' zijn. Pinksterverspilling de geest krijgen en er mets mee doen (Loesje) jVJedische zorg Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informa tie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727, 314669; 312270 Of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A. Den Burg. Dag en nacht bereik baar via tel 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44. Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voorvragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u - Diëtiste- voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955 Opname op advies van huisarts of Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg, tel 312112. Maandag t/m vnj- dag 8.00-17.30 u zaterdag 10.00- 13.00 en 15 00-17 00 u zon- en feestdagen 11.00-12.00 en 16.00- 17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. hulpverlening Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vnjdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216. De Cocksdorp, tel. 311477. www dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527 Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel 0223-642189 (vragen naar Ron). vingszorg Texel, De Zes 12, Den Burg Voor inlichtingen, advies, consulta tie en preventie, tel. 315602 of 06- 30215211; www brijder.nl. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Beatnxlaan 43. Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood; tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehouse Texel crisisopvang huiselijk geweld, tel 0222-321001. dag en nacht bereik baar. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders. Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10, 1793 EH De Waal. oud Papier Radio Texel j(J6 In verband met Pinksteren haalt Scouting Texel deze week geen oud j papier op. Oud papier kan wel wor den gestort in de containers naast het clubgebouw aan de Bemhardlaan. TEXELSE - COL R W I Verschijnt op dinsdag en vnjdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail mfo@lenr.nl Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 (automatacm Per Jaar €68,30 66,15 (automat®*) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (heitialing) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit doopsgezinde gemeente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u Natuurwiizer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 14.00 u. Wilde vaari (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10 45 u Rooms-kalholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van zondag) I 21.00 u. Reggae on the move (muziek) j 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten) i 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. P:etelepote (kinderprogramma) 8.00 u. Onder, de toren lag) toekplater 19.00 ui 19.45 u. Gelezer 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met. 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening. kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 9