Logiesverstrekkers zeer bezorgd over toekomst van VVV 'VVV dreigt autonome organisatie te worden' Jordy Vinke prolongeert titel in slotrace SPort TEXELSE 7 COURANT Gladheid bij springwedstrijd Vlag in top voor 40-jarige watersportvereniging DINSDAG 27 JUNI 2006 Een schijnoplossing.' Aldus kwalificeert het bestuur van de Texelse Vereniging van Logies verstrekkers (TVL) de mediation tussen directie en bestuur van de WV, door de VW als succesvol naar buiten gebracht. Na drie kwart jaar van radiostilte zoekt TVL nadrukkelijk de publiciteit. In de vorm van een advertentiecam pagne en door een gesprek met deze krant. Nadat logiesverstrekkers in septem ber 2005 openlijk hun ongenoegen badden geuit over de gang van zaken bij de VW, met name over de website van de eilandpromotor, hield TVL zich lange tijd stil. Eerst op nadrukkelijk aandringen van het Texels Verbond van Ondernemers (IVO), omdat negatieve publiciteit over de VW de campagne voor de ledenbijdrage van TVO in de wielen zou rijden. Daarna mocht TVL hangende de mediation tussen bestuur en directie van de VW geen mededelingen doen. 'Daardoor is een scheef beeld ontstaan over de standpunten die wij als TVL-bestuur hebben ingenomen en dat willen we eindelijk rechtzetten', vertelt Rob Teisman namens het bestuur. De advertenties mogen officieel dan een toelichting zijn op de agenda van de extra ledenvergadering die TVL maandagavond houdt, duidelijk is dat de visie die het bestuur van de logiesverstrekkers tentoon spreidt in veel opzichten haaks staat op die van directie en bestuur van de VW (nog steeds zonder TVL). In het gesprek met de redactie, aan gevraagd om de visie van TVL uit te dragen, ontkomen Teisman en de zijnen (voorzitter Harry Wuis heeft met de achterban afgesproken over deze kwestie niet naar buiten te tre den) er niet aan in te gaan op deze tegenstellingen. Bijvoorbeeld bver een essentiële kwestie, de uitstra ling van de website. Door de pro minente positie die het Texel Online Registratie (TOR)systeem inneemt, ontwikkelt de website zich volgens TVL tot een 'ordinaire dumpsite'. Teisman: 'Texel moet geen last- minute eiland worden. TOR moet een kwaliteitssite worden, compleet met wervende filmpjes, alles over de Texelse accommodatie en de beschikbaarheid daarvan, waar je vlot kunt reserveren en waar geen andere aanbieder tegenop kan. Kortom: een plek waar het beeld van Texel dat we willen uitstralen - eiland van rust, ruimte, natuur, lekker eten, beleving en ga zo maar door - wordt bevestigd en waar je helemaal Texel-minded wordt gemaakt.' Volgens Teisman zijn de website en ook de gids, voor met name kleine logiesverstrekkers (zo'n 400) een onmisbaar raamwerk voor hun promotie, ook omdat ze vaak zelf met de mogelijkheid hebben zich uitgebreid op internet te pro fileren. Volgens TVL ontbreekt het bij de VW aan voldoende deskundigheid op het gebied van marketing/internet, waarvoor de VW gespecialiseerde promotiemedewerkers in dienst zou moeten hebben die deze kennis van zaken wél hebben. TVL heeft grote moeite met de wijze waarop de VW het succes van TOR onder de aandacht brengt. 'De cijfers worden vergeleken met 2005, toen de boe kingen via de VW op het dieptepunt zaten. Daarmee vergeleken is alles positief. Het geeft geen representa tief beeld over TOR.' Tweede meningsverschil tussen VW-bestuur en directie enerzijds en TVL anderzijds is ook de finan ciering van de promotie. De VW wil toe naar een systeem van structu rele inkomsten, dat niet afhankelijk is van de omzet van de reser veringscentrale. Argument hiervoor is onder meer de verwachting dat deze provisie door de concurrentie van boekingssites op termijn naar nul procent zal gaan. TVL ziet het anders: 'Kwaliteit zal altijd worden betaald. De boekingssite die de meeste boekingen genereert, kan de hoogste provisie vragen. Als de VW een goede site heeft, blijven de Texelse logiesverstrekkers bereid om hiervoor provisie te betalen. De reserveringscentrale blijft ook in de toekomst op simpele wijze in inkomsten voorzien en is een proeftuin voor promotie. Je kunt het effect van promotie namelijk direct meten. Door de reserveringen en de samenwerking met de onderne mers bouw je een kennisinstituut en databank op van ongekende omvang. De reserveringscentrale zorgt er ook voor dat de VW zelf ondernemer blijft, met een onder nemersvisie, creativiteit en ambitie. Een VW die tevoren zeker is van voldoende inkomsten, bijvoorbeeld uit de toeristenbelasting of OZB- heffingen, verwordt tot een ambte narenapparaat dat het contact met de Texelaars verliest. Die kant moe ten we niet op.' De Texelse Vereniging van Logies verstrekkers is bijzonder slecht te spreken over de nieuwe 'commu nicatiestructuur' die de VW heeft bedacht. Nu in de mediation is afge sproken dat er sprake zal zijn van een bestuur op afstand, moet er een Raad van Advies komen die één of twee keer per jaar bijeenkomt en de VW van vrijblijvend advies voor ziet. 'Onaanvaardbaar', vindt TVL. die het absoluut noodzakelijk vindt dat de VW in haar beleid rekening moet houden met de mening van de ondernemers. 'Straks wordt de VW een autonome organisatie, waar over we niets meer hebben te zeg gen. Niemand wil dat. Ondernemers hebben veel kennis over de markt en de VW moet daar z'n voordeel mee doen. Tot nu toe werd de VW gedragen door het bedrijfsleven, maar op deze manier neemt de VW afstand van de verschillende sectoren. Het wij-gevoel, de VW als bindende factor in het bedrijfsleven en het gevoel dat de VW van óns is, zal dan onherroepelijk verdwij nen, waarmee de ondergang van de VW een kwestie van tijd is. Juist die unieke constructie waar Texel zo trots op is, raken we dan kwijt.' De vraag is hoe het ooit goed moet komen tussen TVL en bestuur en directie van de VW, nu de stand punten zóver uiteen liggen. Want de mediation tussen bestuur en direc tie van de VW mag dan geslaagd zijn, de meningsverschillen tussen directie en bestuur van TVL zijn nog allerminst uit de wereld, sterker nog: TVL en VW zijn verder uiteen dan ooit. 'Een schijnoplossing', luidt dan ook de conclusie van TVL, De vraag is in hoeverre het huidige bestuur van TVL de steun heeft van de achterban. 'Wij zijn over tuigd van die steun, maandag horen we hoe de leden er over denken', aldus Teisman. Op de bijeenkomst maandag met de leden moet ook blijken welke vervolgstappen TVL moet nemen. In het uiterste geval zou het tot een breuk met de VW komen, waarvan de gevolgen voor de VW, TVL en Texel nog met zijn te overzien. kt A-poule bleef het tot het laatste moment spannend. Jordy Vinke heeft afgelopen weekend voor de zoveelste keer in zijn carrière het clubkampioen schap van Wielervereniging Texel gewonnen. Daar zag het vrijdag avond nog niet naar uit, toen hij in de tijdrit niet alleen specia list Robbert Boersen voor moest laten gaan, maar ook Gauke van Lingen en de talentvolle Tho mas Boom. Maar in de zaterdag verreden puntenwedstrijd en de afvalkoers zette Vinke de zaken alsnog recht. Bij de jeugd ging de titel naar Sverre Eschweiler. Het eerste onderdeel van het kam pioenschap was volgens traditie een tijdrit, die rond Oudeschild werd verreden. Bij de senioren maakte Robbert Boersen zijn reputatie vol ledig waar. Hij snelde op het 16 kilometer lange parcours naar een tijd van 22.00 minuten. Gauke van Lingen had ruim een minuut langer nodig, Thomas Boom finishte in 23.52 als derde. Jordy Vinke moest zelf meer dan twee minuten toege ven op de winnaar. Toch hoefden de concurrenten van Boersen nog niet te wanhopen. 'Gezien het feit dat Boersen geen specialist is op de puntenkoers en afvalwedstnjd, lijkt de strijd om het kampioenschap (Foio Joop Rommets) nog niet beslist', stond vrijdagavond op de website van de wielervereni ging te lezen. De voorspelling kwam uit. Jordy Vinke speelde een hoofdrol in de puntenrit. Nadat hij de eerste sprint had gewonnen, ging hij er vlak voor de tweede vandoor. Even leek het erop dat zijn aanval gepareerd zou worden, maar Vinke hield stand en veroverde gaandeweg een steeds grotere voorsprong, waardoor hij met het maximumaantal punten winnaar werd. De tweede plaats ging naar Gauke van Lingen, Ruben van Vliet werd derde, Robbert Boer sen vierde. In de tussenstand nam Schouwstra wint offroadwedstrijd Niet gehinderd door de regen verschenen zondagmiddag vier modelauto's van zes leden aan de start van de tweede offroad-wed- strijd van Model Racing Texel. Twee wagens waren tijdens de trainingen uitgevallen. Er werden twee manches van acht minuten gereden en een finale van een half uur. De eerste manche van de specta culaire race werd gewonnen door Jeroen Schouwstra, die met zijn FG Marder tien rondes wist te rijden. Hij werd op de voet gevolgd door Jeroen Huizinga, die met zijn Hor man HT1 ook tien rondes reed. De derde plaats was voor Martijn Ellen en zijn gepimpte FG Marder (acht rondes), de vierde plaats voor Mar cel Verhagen (6 rondes. FG Marder). In de tweede manche kwamen de Mirjam Hln met Candy (185); tweede proef: Mirjam Hin met Candy 180 (1 wp) cat D: eerste proef: Sophie Witte met Aishley 180 (1 wp); tweede proef: Anika Smit met Luna 179. L1cat. C/D/E: eerste proef 1 Tessel Velt- kamp met Pocahontas 195 (2 wp). 2.Manssa Roeper met Spike 175, tweede proef: 1 Tes sel Veltkamp met Pocahontas 189 (1 wp), 2.Daphne de Ridder met Humpy 169. L2, cat. C/D; eerste proef: 1.Chanty Wetsteen met Karscha 186 (1 wp); tweede proef: 1.Robin Bisschop met Kantjes Bernardo 185 (1 wp). Springen - Paarden: eerste parcours- klasse B: 1 .Gerard Roeper met Sandra 0 ft. Klasse L: 1 .Jorieke Meijer met Irco V 0 ft. tijd 64,93, barrage: 0 ft. tijd 41.8 Tweede parcours: klasse B: 1.Gerard Roeper met Sandra 4 ft. 47 stijl. Klasse L: I.Joneke Meijer met Irco V 0 ft, tijd 64,7, barrage: 0 ft tijd 34 16 Pony's klasse B: eerste parcours cat. C. 1 Daphne de Ridder met Humpy 13 ftcat. D/E. I.Johanna Wouda met Little Star 0 ft. 49 stijl; tweede parcours: cat. C: I.Caroline Wetenkamp met Pax Potter 0 ft. 51 stijl cat D/E: 1 Simone Plaatsman met Femke 4 ft. 45 stijl. Klasse L, cat. D: 1 .parcours geen win naar, tweede parcours 1.Sophie Bakker met Sam 0 ft. 63,6 tijd. Van Lingen de leiding daardoor over van Boersen, maar zijn voorsprong bedroeg slechts één punt. In de beslissende afvalwedstrijd namen Vinke en Van Ungen al snel afstand van de rest van het veld. Als Vinke de rit zou winnen, zou hij in de eindstand op gelijke hoogte met Van Lingen komen. Maar omdat de punten in de laatste wedstrijd zwaarder meetelden, zou hij in dat geval alsnog zijn vorig jaar ver overde titel prolongeren. Hij klaarde de klus naar verwachting en reed zijn moegestreden concurrent in de laatste ronden op afstand. Favoriet De opkomst in de B-poule viel erg tegen. Benno Dros won vrijdag avond de tijdrit, maar omdat hij dit seizoen nog niet had meegereden op de wielerbaan werd voorspeld dat het kampioenschap nog niet beslist was. Dat bleek juist, maar om een andere reden dan verwacht. Dros meldde zich af voor de wed strijden op zaterdag, waardoor Mark Huisman, de nummer twee van de tijdrit, werd uitgeroepen tot favoriet, met Klaas Uitgeest, als zijn grote concurrent. Huisman schroefde het tempo in de puntenrit snel op, waar door eerst Ralph van den Brink en later ook Simone Betsema moes ten lossen. Huisman kon echter niet voorkomen dat Klaas Uitgeest in de puntenrit de meeste punten verdiende, waardoor deze in de tus senstand op gelijke hoogte kwam. In de beslissende afvalwedstrijd, die samen met de A-poule werd verre den. viel Huisman eerder af dan Uit geest, waardoor Uitgeest kon wor den gehuldigd als clubkampioen in de B-poule. Opvallende winnaar van de afvalwedstrijd in deze poule racers in dezelfde volgorde binnen. Omdat de startopstelling van de finales werd bepaald door de uitsla gen van de manches, kreeg Jeroen Schouwstra de beste startpositie. Even leek het erop dat Marcel Ver hagen de finales moest laten zitten wegens schade aan de voorwielop hanging van zijn auto, maar deze werd snel en adequaat opgelost. In de finale gaven Jeroen Huizin ga en Jeroen Schouwstra elkaar geen haarbreed toe. Uiteindelijk won Schouwstra na 23 rondes, met een voorsprong van slechts vijftien meter. Martijn Ellen werd derde, Marcel Verhagen vierde. Schouwstra staat met 20 punten bovenaan in het algemeen klasse ment, gevolgd door Jeroen Huizinga (16) en Martijn Ellen (14). De volgen de offroad-race wordt gehouden op zaterdag 8 juli. aanvang 13.00 uur. Deelname staat open voor iedereen met een bestuurbare offroad-auto De volledige uitslagen en agenda zijn te vinden op www.modelracing- texel.nl. was Denise Betsema. Mick van der Steeg won de tijdrit bij dejeugdrenners voor Erwin de Rid der. Favoriet voor de titel bleef ech ter de als derde gefinishte Sverre Eschweiler, die de beste sprinter is van de drie. De jeugdrenners maakten van de puntenrit een zeer typerende wedstrijd, waarbij ze fel om de punten streden, maar tussen de sprints door helemaal stil vielen. De winst ging naar Eschweiler, die alle tussensprints en de eindsprint won. Ook in de afvalwedstrijd ging de overwinning naar hem, waardoor hij als nieuwe clubkampioen kon worden gehuldigd. De tweede prijs werd met minimaal verschil gewon nen door Van der Steeg. De Ridder legde beslag op de derde plaats. Uitslagen: Tijdrit - A-poule (16 kilometer): 1.Robbert Boersen, 22.00; 2 Gauke van Lingen. 23.08; 3.Thomas Boom. 23 52; 4.Jordy Vinke, 24.01; 5 Theo Boom. 24.05; 6.Ferry van der Vis. 24.46; 7.0tto Goënga, 24.52: 8-Menno Goën- ga, 25.06; 9.Natascha van der Vis. 26.23. B-poule (16 kilometer): l.Benno Dros. 25.56; 2.Mark Huisman, 26.39; 3.Klaas Uitgeest, 27.07; 4.Denise Betsema. 27.28, 5.Simone Betsema, 28.24; 6.Werner Kuip, 28.31; 7.Ral ph van den Brink. 28.39; 8. Frans Hopman, 28.44; 9.Muriel Mast, 30.04. Jeugd (8 kilo meter): I.Mick van der Steeg, 15.07, 2.Erwin de Ridder, 15.51; 3.Sverre Eschweiler, 15.53; 4.Luuk van der Meer, 16.23; 5.Marloes van Rongen, 16.25; 6.Esmée Betsema, 16.54; 7.Yasmijn van Rongen, 16.54; 8.Mariëlle Blauw, 17.44; 9.Youp Wehnes, 17.47 Eindklassementen - A-poule: 1 .Jordy Vinke, 42: 2.Gauke van Lingen, 42; 3.Robbert Boer sen, 37; 4.Thomas Boom, 34; 5.Theo Boom, 34; 6 Ferry van der Vis, 29; 7.Ruben van Vliet. 24: 8.0tto Goènga, 24; 9.Menno Goenga, 20; 10.Frans Hopman, 18. 11,Niels Jimmmk, 9; 12.Natascha van der Vis, 7. B-poule: 1.Klaas Uitgeest. 42; 2.Mark Huisman, 41; 3.Denise Betsema, 40; 4.Simone Betsema. 35; 5.Ralph van den Brink. 31; 6.Benno Dros. 15, 7.Wer- ner Kuip, 10. Jeugd: 1.Sverre Eschweiler, 43, 2.Mick van der Steeg, 41; 3.Erwin de Ridder, 41; 4.Luuk van der Meer, 37; 5.Marloes van Rongen, 32; 6.Mariëlle Blauw, 27; 7.Yas- mijn van Rongen, 27; 8.Youp Wehnes, 25; 9.Esmée Betsema, 24, Een eerbetoon aan de initiatief nemers van Watersportvereniging Texel veertig jaar geleden. 'We pluk ken er nu nog de vruchten van. maar de verwachting die ze toen van de vereniging hadden, is waar schijnlijk overtroffen', doelde voor zitter Jook Nauta op de dochter die de vereniging heeft voortgebracht: Waddenhaven Texel. De enige die Lindy beste geit De bonte geit Lindy 16 van Annette Hin is zaterdag kampioen geworden bij de jaarlijkse huiskeuring van de Noordhollandse Geitenvereniging. Kampioen bij de lammeren werd de witte geit Grietje van Nel van Slage ren. In totaal deden vijftig geiten van tien eigenaren mee. Er werden drie rassen beoordeeld: witte geiten, bonte geiten en Toggenburger gei ten. leder ras was onderverdeeld in drie leeftijdscategorieën: lammeren, éénjarige geiten nog niet gelamd en volwassen geiten. Er werd gelet op ontwikkeling, type, uier, been- werk en algemeen voorkomen. De keurmeesters Van Herwerden en Houtman deden hun werk bij de eigenaren thuis. Uitslag: Beste witte geit: Baukje van Manuela Bak ker; beste bonte geit: Lindy 16 van Annette Hin; beste Toggenburger geit: Nicki van Joop Noom. Beste witte lam: Grietje van Nel van Slageren; beste bonte lam: Elsrik van Henk Zoetelief; beste Toggenburger lam: Miriam van Joop Noom Beste overloper: Demse van Henk Zoetelief; mooiste uier. Lindy 16 van Annette Hin. Algemeen kampioen geiten Lindy 16 van Annette Hin Algemeen kampi oen lam: Grietje van Nel van Slageren Sportvissen De vissers van Sportvisclub Texel hebben in de laatste twee wed strijden voor de zomerstop maar weinig gevangen. Bij paal 9 waren de vangsten iets beter dan bij paal 12, maar Frans Bos was de enige die met vis naar huis ging. Bij paal 9 ving hij drie vissen met een geza menlijke lengte van 61 centimeter, bij paal 12 ving hij één vis van 15 cm. De volgende wedstrijd wordt gehouden op zaterdag 26 augustus, vanaf 18.00 uur op het strand bij paal 15. nog kan getuigen van de verwach ting van toen is erelid Cees Drijver, die van het begin af aan betrok ken was bij de watersportvereniging en samen met erelid Meijert Boon en Carla Bakker, de enige vrouw in het bestuur, tijdens het 40-jarig jubileum de vlaggen mochten hij sen. Burgemeester Joke Geldorp roemde in haar toespraak de voor- Denise Betsema vierde in Sloten Een dag na het clubkampioenschap op Texel stond Denise Betsema op het wielerparcours in Sloten aan de start van een landelijk jeugdtoernooi. In een veld van vijftig deelnemers weerde de 13-jarige Oudeschildse zich kranig. In de eerste ronden waren er diverse uitlooppogingen, maar deze werden allemaal teniet gedaan. In de derde ronde vond op een beklimming een valpartij plaats, waarbij vijftien renners waren betrokken. Direct na deze valpartij ontstond een kopgroep met zeven jongens en drie meisjes. Betsema sprong attent mee en deed ook in de eindspnnt knap mee. Ze finishte als vierde en eindigde in het klasse ment voor meisjes als tweede. Duo Schuijl wint golfwedstrijd Het duo Piet en Menno Schuijl heeft zondag het door ABN AMRO gesponsorde ouder-kindgolftoer- nooi gewonnen Het inschrijfgeld van deze wedstrijd kwam ten goe de aan Unicef. Kinderloze golfers hadden de mogelijkheid een kind te adopteren. Er deden 24 golfers mee, met als jongste deelnemer de achtjarige Annabel Groothuis, die samen met Ton Dijkstra een tweede plaats behaalde Derde werden Wil en Thomas Wassenaar. De win naars, het duo Schuijl, mag door naar de landelijke finale. De longest dnves werden geslagen door Jaap Wavenjn en Jaqueline Dijkstra, de neary werd geslagen door Jaap Waverijn. De wedstrijd bracht €210,- op voor Unicef. uitziende geest van de bestuurders. Met als resultaat een watersport centrum dat 20.000 bezoekers per jaar trekt en de trotse bezitter is van een blauwe vlag. Ook roemde ze de samenwerking met andere wad denhavens en de aandacht voor de jeugdafdeling. Er werden wel winstpunten gege ven bij de dressuurwedstrijd die vrijdagavond bij manege Aken- burg werd gehouden, maar de meningen van de verschillende juryleden liepen nogal uiteen. De deelnemers aan de springwed- strijden van zondag hadden nogal wat last van de weersomstandig heden. Het terrein werd glad door te regen, wat de prestaties van met name de ponyruiters niet ten üoede kwam. De prestaties van de Z-paarden die vrijdag aan de start versche en, werden door de jury niet goed genoeg gevonden voor een winst- Punt. Leonie van Schaik debuteerde met Texel Consensus in de klasse M1/M2 en zag haar inspanning in de tweede proef beloond met een ^rste prijs. Bovendien was de sco rn van 180 precies genoeg voor ®en winstpunt. Bij de M1-pony's debuteerde Elsemieke de Lugt met Pirouette. Zij werd eerste in beide :Pmeven en zag haar tweede proef :°®oond met een winstpunt (187). .Marleen van der Werve werd in '.de klasse B twee maal eerste en behaalde twee winstpunten. Tes- f™ veltkamp haalde in de klasse u-pony's met scores van 189 en 85 zelfs drie winstpunten en twee d®rs'e prijzen. Immetje Duin wist et Rubber Soul in de klasse Li eden ook drie winstpunten en j®1 eerste prijs te behalen. Paarden die zondagochtend aan -start verschenen, hadden nog »®en last van de regen. Pas later op jf dag kwamen er buien. Roeper was met Sandra in k«sse B beide keren de beste. ■r°"6ke Meijer, die met haar paard b^kbuteerde in de klasse L, wist T^parcoursen foutloos te blijven °°k de barrages zonder fouten af te leggen, wat haar tweemaal de eerste plaats opleverde. Geen van de pony's in de klasse B/cat. C wist het eerste parcours foutloos af te leggen. Daphne de Ridder had met 13 strafpunten de beste score. Dezelfde ruiters deden het in het tweede parcours beter. Allemaal reden zij foutloos, de hoogste stijl- punten waren voor Caroline Weten kamp. In dezelfde klasse B/cat. D/E was het oranje rozet voor Johan na Wouda, die als enige foutloos bleef. De tweede proef was Simone Plaatsman met Femke de beste (4 strafpunten). Ook in de klasse L/cat. D kon in het eerste parcours geen winnaar worden aangewezen. Anika Smit verliet vrijwillig het parcours na twee weigeringen en Sophie Bakker werd met drie weigeringen uitge beld. In het tweede parcours had de pony van Anika Smit problemen met de gladheid. Sophie Bakker daaren tegen kwam foutloos rond en mocht de eerste prijs in ontvangst nemen. Volgende week doen de Waddenrui- ters en Kleppertjes in Barsingerhorn mee aan het kampioenschap van de kring Noord-Holland Noord, waar startbewijzen voor de kampioen schappen van de regio Noord-Hol land verdiend kunnen worden. De eerste springwedstrijd bij manege Akenburg is op 10 september, de eerstvolgende dressuurwedstrijd op 28 juli. Uitslagen: Dressuur - Z1/Z2 paarden eerste proef- 1-Bea Dekker met Revanche 198; tweede proef Marioes van der Vis met Newton 199; M1/M2 paarden: eerste proef Anjo Kikkert met Patnx 170. tweede proef Leonie van Schaik met Texel Consensus 180 (1 wp); L1/L2 paarden: 1.Maren Kuijper met Tristan 189 (1 wp); tweede proef: 1.Immetje Duin met Rubber Soul 200 (2 wp). B-paarden tweemaal eerste Marleen van der Werve 187 en 180 (2 wp). Pony's klasse B, cat.C- eerste proef. Simone Schagen met Bimob 191 (1 wp), wp voor Waarom DURF ik dit niet... Ereleden Meijert Boon en Cees Drijver en bestuurder Carta Bakker hijsen in het bijzijn van voorzitter Jook Nauta de vlaggen.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 7