öSI r M The Polaroids naar Sommeltjespop TEXELSE 2 COURANT jeslaagd vkflW Geslaagd Dansfestijn met bekende DJ's bij paal 17 Agenda teso VRIJDAG 14 JULI 2006 V'^O Wat ik zeggen |^l Texelaars ENDE Wil De jonge formatie The Polaroids is één van de bands die zaterdag acte de présence geven op Som meltjespop in De Waal. Nog maar acht maanden geleden opgericht, wordt dit hun derde optreden. Volgens eigen zeggen op Texel, 'omdat het vertrouwd voelt'. Maar hun ambities reiken verder. Een gesprek met twee leden van de band, Daan Bol en Jip Frank. Voor de vier bandleden is samen spelen bijna iets vanzelfsprekends. De broers Jip (20) en Pim (18) Frank maken al van jongs af aan muziek met elkaar en ook Daan (22) en Thijs (21) Bol hebben in allerlei bandjes gespeeld. 'Pim, Thijs en ik speel den eerst in Cafiar, een coverbandje (een groep die bestaande liedjes ten gehore brengt, red.) Later kwam Daan erbij', vertelt Jip Frank. Dit wordt enigszins gecorrigeerd door Daan, die erop wijst dat hij degene was die het bandje startte. 'Het klikte eigenlijk meteen. We hebben ons The Polaroids genoemd, omdat we dat wel een leuke naam vonden', zegt Frank. 'Muziek is onze grootste hob by en in een band met elkaar muziek maken is veel leuker dan alleen.' 'En', vult Bol hem aan, 'je kunt in een band meer kanten op dan solo.' Alle bandleden hebben een degelijke basisopleiding en het hele muziek schooltraject doorlopen: vanaf jonge leeftijd individuele instrumentale les sen en vervolgens naar de pop- school. Zij kunnen dan ook een veel zijdig geluid laten horen met zang, keyboard, drums, gitaar en bas. Zelfs de mondharmonica wordt ter hand genomen, wat uitstekend past in het genre muziek waar zij zich op toeleggen, country-pop/rock. Dat is rockmuziek met sterke country- en westerninvloeden. Nu deze stijl weer in zwang lijkt te raken, hoopt de band te kunnen meeliften op de groeiende populariteit van bijvoor beeld de inmiddels overleden ouwe rot Johnny Cash. Bol: 'Onze muziek gaat voor de helft in de richting van Johnny Cash en voor de helft in de richting van de pop en rock. Je zou het alternatieve country kunnen noe men. We lijken wel wat op de band Bright Eyes en zanger Ryan Adams. Iemand als Gram Parsons nemen wij ook graag als voorbeeld. Hij heeft in de zeventiger jaren met zijn arran gementen de traditionele, red neck country- en westernmuziek moder ner gemaakt, de truttigheid waarmee eruit gehaald.' Om de countrysound nog meer te versterken zijn The Pola roids overigens naarstig op zoek naar een pedal steel, een liggende gitaar met pedaal die een slepend geluid voortbrengt, een typerende klank voor dit genre. De zo goed als geboren en getogen Texelaars verhuisden na de middel bare school naar Amsterdam, waar Pim Frank een PABO-opleiding volgt, Jip Frank Nederlands en Thijs Bol Sociologie studeert. Daan Bol heeft zijn bachelors Communicatieweten schappen gehaald en werkt nu tij delijk bij een marktonderzoekbureau. Zijn plan is komend jaar in Australië rond te reizen en te werken, om daarna weer een studie op te pak ken. De band repeteert minstens eenmaal per week in de huiskamer bij de gebroeders Frank, waar zij een versterker met mengpaneel, een Ramon Grit (21) uit Den Burg is aan het Horizon College in Heerhugo- waard geslaagd voor de opleiding Middenkaderfunctionaris Bouw kunde niveau 4, afdeling beheer, ontwerp en uitvoenng. Oud-Texelse Marina Grit (23) is aan het ROC in Almere-Buiten geslaagd voor de opleiding Verzorgende IG niveau 3. Ze is momenteel werk zaam in verzorgingstehuis Koloriet te Lelystad. Sharen Daalder (18) uit Oosterend is aan het Horizon College in Heer- hugowaard geslaagd voor de oplei ding Allround Kapper. Ze liep stage bij De Kapper in Oosterend en is nu werkzaam bij Cocky's Kapsalon in De Koog, Argentijnse muziek Anders dan in de vorige krant ver meld stond, begint het optreden van de groep Gamirez in De Wor- steltent zondag niet om 14.30, maar om 14.00 uur. De band bestaat uit gitanst Ezequiel Menalled, percus sionist Gaspar Tytelman en de oud- Texelse zangeres Mirre Valkenburg. Zij spelen een mix van verschillende Zuid-Amerikaanse muziekstijlen, met een vleugje fado en Neder landstalig. VAKANTIES VOOR LICHAMELIJK GEHANDICAPTE MENSEN Nikadel 21 1796 BP De Koog Tel. 32 70 25 Rabobank 36.25.73.360 electrisch drumstel en een electri- sche piano hebben staan. Om de buren te vriend te houden, kan ook heel zacht geoefend worden. Voor het echte werk, met veel decibellen, huren ze af en toe een ruimte met de welluidende naam Rock Sup plies. Een idee voor een liedje ont staat meestal bij de zangers, Daan Bol en Jip Frank. De melodie wordt vervolgens samen met de anderen uitgewerkt, waarbij ieder zijn eigen inbreng heeft. De tekst komt soms pas maanden later, als de muziek klaar is. Jip Frank: 'Het moet vooral lekker klinken. De teksten gaan nog niet heel erg diep, maar we doen wel ons best het een beetje uitdagend te houden.' Hun debuut beleefden The Polaroids tijdens Texel Live, waar zij een span nend optreden hadden, dat positieve reacties opriep. Daarna speelde de band bij de opening van de Wereld winkel in de Weverstraat. 'Heel grap pig. Het was êigenlijk een wat vreem de situatie', vertelt Bol. 'Wij stonden daar wat voor de winkel en wisten eigenlijk niet hoe het moest gaan. Toen begonnen we maar te spelen en het werd gewoon erg gezellig en heel leuk.' Na Sommeltjespop wil de band zich meer gaan richten op optredens in Amsterdam, met als uiteindelij ke doel de wereldtop. 'Natuurlijk', althans volgens Jip Frank. Mochten ze het ooit tot het popfestival Low lands brengen, dan zou een plaats in de allerkleinste tent voor Daan Bol al heel mooi zijn. Vooralsnog is hun aandacht gericht op het optreden in De Waal. Dat staat gepland om 15.00 uur. Links Wij komen al meer dan dertig jaar op Texel, maar de laatste jaren erger ik mij steeds eer aan de linksrijders op het fietspad langs de Pontweg. Het zijn met alleen toeristen, vooral Texelaars hebben daar een handje van. Ik heb het al eens bij de politie aangekaart. Die zeggen dat ieder een de wet hoort te kennen, maar doet er verder helemaal niets aan. Want rijden ze op de Pontweg en komen ze linkrijders tegen, njden ze gewoon door. Maar kom je een paar minuten te laat bij de auto en is je parkeertijd voorbij, dan krijg je een bekeuring. Ook heb ik het probleem bij de gemeente aangekaart, met het voor stel om borden te plaatsen, maar dat vond men te verwarrend. Maar wat gebeurt er als je in het donker van Den Burg naar het Gerritslan- derdijkje wilt rijden en er komt een bromfiets die links rijdt zonder licht en je rijdt hem aan? Wie is dan de schuldige? Juist, de automobilist. Ik denk dat de gemeente pas ingrijpt als er echt iets is gebeurd. Maar ik denk: voorkomen is beter dan genezen. Ik vraag me af, waar de verantwoordelijkheid van gemeente en politie is. W. van Ekeren, Zwolle. Kunst uit kelder in bibliotheek De Openbare Bibliotheek in de Drijverstraat houdt gedurende de zomermaanden een expositie van kunst uit het archief van het gemeentehuis. Deze kunstwerken staan het grootste deel van de tijd in de kelder onder het raadhuis in opslag en de bibliotheek biedt de gelegenheid om ze aan het publiek te laten zien. Er hangen kunstwerken van E. J. Kragten, Hein Stork, Ton van Hilten, Khei Schulz en P.C. Lont, waarvan enkelen zich door Texel hebben laten inspireren. Caroline van der Vis uit Oude- schild is aan de Modevakschool in Amsterdam cum laude geslaagd voor de opleiding ondernemer manager. Na de zomer studeert ze verder voor modestyliste, eveneens in Amsterdam. Marian Trap (21) uit Oosterend behaalde aan de Universiteit van Amsterdam de titel Bachelor of Sci ence in de Klinische Ontwikkelings psychologie. Volgend jaar studeert ze verder voor haar mastersdegree. Creedence in De Kuip In café De Kuip in De Koog treden zaterdag Toon, Teun en August op. In twee lange sets laten zij alle hits van Creedence Clearwater Revival de revue passeren. Heeft de band altijd al veel nummers van CCR in het repertoire, nu vonden Toon, Teun en August de tijd rijp voor een hom mage aan hun grote voorbeeld. In de zomer zijn er geen speci ale activiteiten georganiseerd, maar de bieb is gewoon open om er (reis)boeken te lenen. Voor toeristen is het mogelijk om voor een luttel bedrag een vakantieabonnement van enkele weken aan te schaffen, zodat zij op Texel niet zonder lees voer komen te zitten. Geslaagd Aan de sector Economie van het ROC Kop van Noord-Holland slaag den de volgende Texelaars voor het diploma: BOL-opleidingen - Verkoopmede werker niveau 2: Feiko van der Laan (Den Burg). Ondernemer/manager detailhandel niveau 4: Jean Paul Snijder (Den Burg). Medewerker Vrede en Veiligheid niveau 2: Vincent Beens (Oosterend), Ben Boersen (De Koog), Pieter Cupido (Oude- schild), Rik Gijsbertse (Den Burg), Leon Ronckers (Oudeschild) BBL-opleidingen - Filiaalbeheerder niveau 4: Margit Boer (Oosterend), Mandy Bol (Den Burg). Gastheer/ Gastvrouw niveau 2: Kris Arkenbout (Den Burg), Lotte Bakker (De Cock- sdorp), Peter Eelman (Den Burg), Yvonne Gijsbertse (Den Burg), Dan ny de Ridder (De Koog). Kok niveau 2: Andries Arnout (Den Burg), Ste ven Bolier (De Cocksdorp), Dewi van der Plaats (Den Burg), Alex Sessink (Den Burg). Zelfstandig werkend kok niveau 3: Sanne Bak ker (De Cocksdorp), Joris Ellen (De Koog), Jermaine Huisman (Den Burg), Frida Keijser (De Cocksdorp), Herman Laan (De Cocksdorp), Peter Rikkenberg (Oudeschild). Workshop stemwerk Klarina Combé uit Oosterend ver zorgt zaterdag 22 juli een workshop stemwerk voor kinderen. Deelne mers leren hun stem op een andere manier gebruiken en daarmee in contact komen met anderen en zichzelf. De workshop duurt van 10.00 tot 15.00 uur, deelname kost €50,- (inclusief lunch). Aanmelden kan bij de docent via tel. Tel. 06- 12765670 of via e-mailadres klarina. combe@texel.com. Reumavereniging Reumavereniging Texel houdt dins dag 18 juli een inloopmiddag voor haar leden. Deze wordt gehouden in hotel Bos en Duin aan de Bak- kenweg nabij de Dennen en duurt van 15.00 tot 17.00 uur. Hollandse avonden in café Sam Sam In café Sam Sam in De Koog wordt de komende maanden elke woens dag een Hollandse avond gehou den. Elke week treedt een andere bekende Nederlandse artiest op. LidaWels Woensdag bijt Peter Beense uit Amsterdam de spits af, volgende week volgt een optreden' van de Volendamse Jan Smit Peter Beense is uitbater van een café aan de Korte Regulierdwarsstraat te Amsterdam. In de weekends greep hij achter de bar de microfoon om zijn prachtige stem ten gehore te bren gen. Dit leidde tot een gestaag groei ende populariteit 'in het land' en tot optredens in Amsterdam Arena, de RAI en de Jaap Eden Hal. Ook stond hij in het voorprogramma van André Hazes en was hij te gast bij voet balfeesten van Ajax en FC Twente. Beense brengt een gevarieerd Neder lands- en Engelstalig repertoire. Zijn opi.,.-dens betekenen altijd feest. De toegang bedraagt €10,-. Het optreden van Peter het eerste uit een serie. De komen de weken zijn achtereenvolgens Jan Smit, Jannes, Ane Ribbens, Albert West en Dennie Christiaan te zien en te horen. Kaarten voor Jannes en Jan Smit zijn inmiddels te verkrijgen. De toegang bedraagt €10,- en €12,50. Funkerman, één van de bekende DJ's op Island Samba. Het strand bij paal 17 vormt zater dag 29 juli het decor voor een groot dansfestijn. Island Samba, dat voor de derde keer wordt geor ganiseerd, trok vorig jaar al 1500 danslustigen. 'Maar dit jaar gaan we echt los met een geweldige DJ line-up', promoot de organisatie. Het feest begint om 17.00 uur en duurt tot 2.00 uur. In de tussentijd geven diverse bekende DJ's acte de presence. DJ Roog is inmiddels een internationale bekendheid, die de hele wereld over reist om optredens te verzorgen. Samen met zijn broer Greg vormt hij Hardsoul, waarmee hij volgens kenners 'unieke en vooral soulfulle clubhits' scoorde. Daar naast lanceerde hij onlangs het R&G Electronics-label, waarop artiesten als Erick E hun platen uitbrengen. Gregor Salto had vorig jaar een zomerhit met Looking Good. Mede door het succes van deze plaat was 2005 het jaar van de warme latin sound. In 2006 raakte hij verder op stoom. Gregor Salto lanceert met zijn label G-Rex diverse latin-pro- ducties met e/ecfro-invloeden. DJ Funkerman is één van de meest invloedrijke producers en eigenaar van het label Flamingo. Zijn The One brengt volgens liefhebbers zoveel gevoel op de dansvloer dat het onmogelijk is hierbij stil te staan. Samen met vriend en collega Fed- de Ie Grand produceerde hij enkele clubhits, waaronder Put your hands up for Detroit. Ook Robert Feelgood heeft de afgelopen tijd met stilge zeten. Zo maakte hij remixen voor Chew Fu Phat's Stand by me en Vic ky Cox' So Glad. Recent is de track Been here before. Als resident-DJ van de Sound of love-evenementen en presentator van het gelijknamige radioprogramma op Deep FM heeft hij momenteel een volle agenda. Bart van Liefland is resident van Island Samba en draaide daarnaast op onder meer het Rockit Festival, de REchter, de Winkel van Sinkel en Panama. Samen met Jorgensen produceerde hij enkele tracks die onlangs nog werden getest op Live on Stage in Club Magazijn in Amster dam. Van Liefland staat bekend om zijn energieke maar vooral vrouw vriendelijke sets. MC Gee comple teert de line-up met zijn herkenbare stemgeluid. Als resident-MC van Sneakers en Housequake heeft hij bewezen een sfeermaker van for maat te zijn. De organisatie is in handen van Michael Driessen van De Kolonist en Mark Röpke van Beachcafé De Buren, die samenwerken met Bart van Liefland en Cosmic Productions. Kaarten zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij The Music Store in Den Burg, De Kolonist in Den Burg en De Koog en Beachcafé De Buren bij paal 17. De entree bedraagt €12.50. Aan de deur kosten kaarten €15,-. Meer activiteiten staan in de (gratis) Vakantiekrant, die iedere vrijdag wordt verspreid, en op de website www. texelsecourant.nl. Vrijdag 14 juli: Op vakantiecentrum De Knm gaat van daag Labyrint Texel, ook wel bekend als het maisdoolhof, open. Entree €4,-; kinderen betalen €3.-. Tot en met zondag wordt In De Koog kermis gehouden. Op het bedrijf van Bert Keijser, Ongeren 5 tussen Den Burg en De Waal. wordt van 14.00 tot 19.00 uur een grote landbouw tentoonstelling gehouden, die in het teken staat van het 70-jarige jubileum van de Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting. In De Fontein in Den Burg wordt van 15.30 tot 17.30 uur een afscheidsreceptie voor docent Freek ten Klooster gehouden. Ter hoogte van de firma Tatenhove aan de IJsdijk gaat om 19.00 uur een wielertijdnt van start als voorbereiding op de wed strijd om de bedrijfsbokaal die op zater dag 2 september wordt gehouden. Mirre Valkenburg verzorgt samen met twee Argentijnse muzikanten, een gitarist en een percussionist vanaf 19.00 uur een optreden bij paal 12. Bij de kantine van ZDH aan de Witteweg nabij Den Hoorn begint om 19.30 uur een Cinema Texel in Den Burg vertoont de Nederlandse gesproken animatiefilm Beesten bij de Buren (aanvang 13.30 uur), Zoop in India (14.00 en 16.15 uur), Pirates of the Caribbean 2: Dead Man's Chest (15.30, 18.30 en 21.30 uur), de onderti telde versie van Over The Hedge (19.15 uur) en The Da Vinci Code (21.15 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantiepark De Krim vertoont de Nederlands gespro ken versie van Cars (aanvang 14.00 en 16.15 uur). Zaterdag 15 juli: Tot en met zondag wordt in De Koog kermis gehouden. Mirre Valkenburg verzorgt samen met twee Argentijnse muzikanten, een gitarist en een percussionist van 9.30 tot onge veer 13.00 uur een workshop Argentijnse muziek in dorpshuis De Wielewaal in De Waal. Deelnemers moeten een eigen instrument meenemen. Deelname kost €20,-. In de straten rond de kerk van Oosterend wordt van 10.00 tot 14.00 uur rommel markt gehouden. In De Waal wordt van 12.30 tot midder nacht het festival Sommeltjespop gehou den. Entree gratis. Op de atletiekbaan aan de Haffelderweg in Den Burg wordt vanaf 14.00 uur de vierde wedstrijd in het Schadenbergcir- cuit gehouden. Gratis toegang. In pluktuin Anemoonè aan de Maaike- duinweg nabij De Koog begint om 15.30 uur een workshop boeketbinden. Voor informatie en opgave: tel. 06-30687184 of www.anemoone.nl. In de Waddenkerk in De Cocksdorp treedt het Vlielands vocaal kwartet Pad van 4 op met een afwisselend programma. Het concert begint om 20.30 uur, de toegang is gratis. Om 20.30 uur begint op de kartingbaan aan Akenbuurl nabij Den Buig een club avond van Modelracing Texel. In café De Kuip in De Koog vindt een optreden plaats van Toon, Teun en August. Cinema Texel in Den Burg vertoont de Nederlands gesproken animatiefilm Beesten bij de Buren (aanvang 11.30 en 13.30 uur), Zoop in India (11.45, 14.00 en 16.15 uur). Pirates of the Caribbean 2: Dead Man's Chest (15.30,18.30 en 21.30 uur), de ondertitelde versie van Over The Hedge (19.15 uur) en The Da Vinci Code (21.15 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantiepark De Krim vertoont de Nederlands gespro ken versie van Cars (aanvang 14.00, 16.15 en 19.00 uur) en Poseidon (21.15 uur). Zondag 16 juli: In De Koog wordt voor de laatste dag kermis gehouden. Om 10.00 uur houdt het evangelisten- echtpaar Jan en Paula Brouwer hulssa menkomst in hun woning, Haffelderweg 18, in Den Burg. Op het strand bij paal 21 begint om 10.30 uur een strandloop. Met diverse afstan den en categorieën. Hoogwater te Oudeschild Vr. 14 11.56 en - u. Za. 15 00.24 en 12.24 u. Zo. 16 01.04 en 13.15 u. Ma. 17 01.30 en 14.00 u. Di. 18 01.57 en 14.44 u. Wo. 19 02.40 en 15.40 u. Do. 20 03.30 en 16.50 u. Vr. 21 04.25 en 17.55 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eer der hoogwater. De zon komt zondag 16 juli op om 05.34 en gaat onder om 21.59 uur, maandag 17 juli laatste kwartier, woensdag 19 juli doodtij. Op het buitenterrein van manege Aks-, burg nabij Den Burg wordt van 13.00 u 17.30 uur het traditionele Concours H» pique gehouden. Entree €2,-; kinderentot en met 15 jaar hebben gratis toegang. Het clubgebouw van de modelspoor aan de Emmalaan in Den Burg is va-, 14.00 tot 17.00 uur open voor put** Toegang €1,50. In De Worsteltent aan de Smitsweg nc» Dennen begint om 14.00 uur een opfc. den met Zuid-Amenkaanse volksmiafc door de groep Camirez. De toegang is gratis, bij mooi weer vindt het optrad» buiten plaats. Mirre Valkenburg verzorgt samen rre twee Argentijnse muzikanten, een gitans en een percussionist, vanaf 14.00 een optreden in De Worsteltent aan o- Smitsweg. Volkstuindersvereniging Den Burg houdt vanaf 14.00 uur een vlinderexcursie op volkstuincomplex De Mars aan de Buy tengors. Cees Maas vertelt in de vlirxjj. tuin van de vereniging over 'vlinders wat daar omheen zwermt'. De excuse is toegankelijk voor iedereen, met alee voor leden. Bij Beachcafé De Buren bij paal 17 won) van 15.00 tot 17.00 uur een bea voor kinderen gehouden. Swingen tc muziek voor kinderen tot 12 jaar. In het Eierlandsche Huis in De Cocksfo: begint om 19.30 uur een bingoavond. Cinema Texel in Den Burg vertoont a Nederlandse gesproken animatlefr Beesten bij de Buren (aanvang 11.30 er 13.30 uur). Zoop in India (11.45, 14® en 16.15 uur), Pirates of the Caribbean l Dead Man's Chest (15.30,18.30 en 21 j! uur), de ondertitelde versie van Ovorïts Hedge (19.15 uur) en The Da Vinei Cca (21.15 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantiepei De Krim vertoont de Nederlands gesp» ken versie van Cars (aanvang 14.C 16.15 uur). Maandag 17 juli: In café De Rog in De Cocksdorp begintcr 17.00 uur een optreden van SextetiL de band van Daan Welboren, die jas. muziek ten gehore brengt. In dorpshuis De Wielewaal in De Via begint om19.30uur een open bndgedrm Deelname kost €2,50 per persoon. U informatie: Piet Hopman, tel. 312523. Om 19.00 uur begint bij het Eieriandsdi Huis een open tennistoernooi. Insdp,? kan tot 18.00 uur. In het gebouw van Kotex aan de Ato waal in Den Burg begint om 20.00 uurw open klaverjasdrive. Er wordt met m maat gespeeld, deelname kost €3,50 p koppel. In de Twaalf Balcken in de Weverstras r Den Burg begint om 20.00 uur een op? schaaktoernooi. Deelname kost €1,- Cinema Texel in Den Burg vertoont 4 Nederlandse gesproken animaliefte Beesten bij de Buren (aanvang 11.30» 13.30 uur), Zoop in India (11.45, KO! en 16.15 uur), Pirates of the Caribbean Dead Man's Chest (15.30,18.30 en 213 uur), de ondertitelde versie van Over Ti Hedge (19.15 uur) en een sneak prew (21.45 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantiepf De Krim vertoont de Nederlands gespre ken versie van Cars (aanvang 14.00» 16.15 uur). Dinsdag 18 juli: In de Dorpsstraat in De Koog wordt 12.00 tot 19.00 uur braderie gehouder. Reumavereniging Texel houdt van 150! tot 17.00 uur een inloopmiddag voor to leden in hotel Bos en Duin aan de kenweg nabij de Dennen. Het clubgebouw van de modelspoorcK aan de Emmalaan in Den Burg is 19.00 tot 22.00 uur open voor pil* Toegang €1,50. Bij voldoende deelname begint in W Ambachtscentrum aan het Wezenland Den Burg om 19.30 uur een woriölW zeep maken. Deelname kost €11, opgave via tel. 314180. Om 20.15 uur begint in de rooms-taP? lieke kerk van Den Burg een concert Aad van der Hoeven (orgel). De toegart is gratis, na afloop wordt een inzamwi gehouden ter bestrijding van de koster. Cinema Texel in Den Burg vertoont 4 Nederlands gesproken animatie» Beesten bij de Buren (aanvang 1130' 13.30 uur), Zoop in India (11.45. H* en 16.15 uur). Pirates of the Caribbean - Dead Man's Chest (15.30.18.30 en 21* uur), de ondertitelde versie van Over""* Hedge (19.15 uur) en The Da Vina Co* (21.15 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantiep^ De Knm vertoont de Nederlands gesi^ ken versie van Cars (aanvang 16,15 en 19.00 uur) en Poseidon (2' uur). TESO zet zaterdag van 9.30 tot 16»JW en zondag van 14.30 tot 20.00 uur»* boten in en verzorgt dan ieder to" een afvaart, zowel vanuit Den Hêk)er vanaf Texel. Er worden geen wad*»* verwacht. Meer informatie over de dienst is te verkrijgen via tel. 3696® website www.teso.nl.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2