Uitvaartcentrum Texel grondig vernieuwd Vernieuwde Vantasjes op boerentoer TEXELSE COURANT 3edrijvig he id (jeslaagd HELP EEN PAPOEA NAAR SCHOOL! Achter de schermen Ij3 Kerkdiensten fysische zorS Hu'PverAen'në oud Papier JL Werk aan de weg (^courant Radio Texel VRIJDAG 14 JULI 2006 Mark en Yolanda Pijper en Ilse Bonne, de nieuwe uitvaartsleider bij Uitvaartcentrum Texel. Anderhalf jaar geleden namen Mark en Yolanda Pijper Uitvaart centrum Texel van Yolanda's vader Arie Maat over. Sindsdien is er veel veranderd in het bedrijf en onlangs is een grote opknap beurt afgerond. Zaterdag houdt het uitvaartcentrum aan de Bern- hardlaan een open dag. 'Achter de schermen komt zoveel kijken, daar heb je geen weet van.' Het uitvaartcentrum heeft de afge lopen maanden een complete metamorfose ondergaan. Alle wan den zijn gestuct, het interieur is vernieuwd en in de hal en de grote zaal zijn lichtkoepels aangebracht. Yolanda Pijper: 'Het gebouw is hele maal opgefrist. De uitstraling was niet meer van deze tijd. We hebben het centrum nu aangepast aan de maatstaven van tegenwoordig.' De grootste verandering is te zien in de rouwkamers, waar nabestaan den afscheid kunnen nemen van hun dierbaren. Van de drie kamers zijn twee grotere gemaakt, waar door er nu ruimte voor een zitje is. De kamers zijn beschilderd door kunstenaar Daan van Loenhout en hebben Texel als thema. Als je de strandkamer binnengaat, stap je op het Noordzeestrand en zie je de kustlijn van Texel. In de landschap kamer kijk je vanaf Fonteinsnol naar de weilanden van Texel. Ook is er een rouwkamer bijgekomen, de robijnkamer. Die is wat klassieker, met bordeauxrode velours gordij nen. De aanpassingen van het uit vaartcentrum passen in de veran derde manier van rouwverwerking. 'De afstand tussen mensen en de dood is veel kleiner', meent Yolan da. 'Mensen zijn veel meer betrok ken bij het afscheid. Ze hebben de behoefte zich bij hun dierbaren te kunnen terugtrekken. Dat is echt een verschil met tien jaar geleden. Daarom hebben we ook de zitjes gemaakt en kunnen nabestaanden 24 uur per dag langskomen. Ze kun nen rustig muziek luisteren en een kaars branden.' Frisse wind Niet alleen aan de buitenkant is er veel veranderd. Ook de bedrijfsvoe ring is onder Mark en Yolanda Pijper helemaal op de schop gegaan. 'Het bedrijf was aan een frisse wind toe', vertelt Mark Pijper. 'In de tien jaar dat ik bij Yolanda's vader werkte, heb ik genoeg wensen van mensen gehoord en ben ik genoeg knel punten tegengekomen. Maar toen kon ik er nog niets mee doen. Toen Yolanda en ik het overnamen, kon den wij de vernieuwing wél doorzet ten. Niet alleen het gebouw is opge knapt, ook de hele bedrijfsvoering is vernieuwd. Alleen de muren zijn nog over van het oude uitvaartcentrum.' Met de open dag willen Mark en Yolanda Pijper iedereen laten zien dat het bedrijf is vernieuwd en hoe het er achter de schermen van een uitvaart aan toe gaat. Mark Pijper: Sommige mensen komen hier tien keer per jaar, anderen één keer in de tien jaar. Er is hier het laat ste jaar zoveel veranderd, dat we graag de mogelijkheid geven ook het vernieuwde uitvaartcentrum te bekijken.' Yolanda Pijper: 'Mensen zijn altijd wel nieuwsgierig naar ons werk, maar durven geen vragen te stellen. Op de open dag laten we ons hele bedrijf zien en kan elke vraag gesteld worden. Het is wel een aparte ervaring om eens in een ontspannen situatie hier rond te kijken.' Rouwverwerking Volgens Mark Pijper komt er achter de schermen van een uitvaart nog heel wat kijken. 'Daar heb je geen weet van. Binnen een paar dagen moet alles geregeld zijn. En voor de nabestaanden is er zoveel te kiezen.' De uitvaartondernemer moet ervoor zorgen dat mensen weten waar ze aan toe zijn. 'Op één van de per soonlijkste momenten van iemands leven kom ik binnen in een familie', vertelt Yolanda. 'Er is natuurlijk veel paniek en verdriet. Dat kunnen wij niet wegnemen, maar wij kunnen er wel zorgen dat de uitvaart in elk geval goed verloopt. Nabestaanden krijgen de ruimte om hun eigen wen sen in te brengen. Dat is ook wat mensen tegenwoordig graag willen.' Dat is een verandering van de laat ste jaren, meent Mark Pijper: 'Eerder waren er drie soorten kaarten, nu tweehonderd. In onze monumen- tentuin hebben we zestig verschil lende grafstenen.' De angst voor de dood is volgens Yolanda een beetje verdwenen 'Vroeger wilden mensen niet helpen bij het afleggen, nu is dat voor veel mensen een heel intiem moment. Ze willen bij alles betrok ken zijn en dat is ook goed voor de rouwverwerking. Het is niet meer voor te stellen dat je de uitvaartver zorger alles laat bepalen.' Sinds kort is Ilse Bonne aan haar opleiding voor uitvaartleidster begonnen om Mark en Yolanda bij te staan als het druk fs. Bonne zal samen met Mark de uitvaarten lei den. en Yolanda zal meer achter de schermen blijven. Voor Bonne is het een stille droom die uitkomt: 'Tijdens mijn werk in het verpleeghuis kwam ik veel in aanraking met overlede nen. Ik vond het heel bijzonder met de nabestaanden om te gaan en te helpen met mijn begeleiding. Stil letjes wilde ik graag bij het uitvaart centrum werken en op een dag heb ik de knoop doorgehakt en gebeld.' Door de komst van Bonne kunnen Mark en Yolanda Pijper ook meer tijd aan het ondersteunen van nabe staanden besteden. Mark: 'Voor Texelaars met familie aan de over kant ben je een beetje hun houvast: Daar ga je ook na de uitvaart af en toe nog even om de koffie. Het laatste jaar kon ik daar te weinig tijd aan besteden, nu kan dat eindelijk weer.' Arjan van Maldegem (20) uit Den Burg slaagde aan het Horizon Col lege in Heerhugowaard voor het diploma eerste bedrijfsautotechni cus. Hij is werkzaam bij de MAN- dealer BTS in Wognum. Het Proeflokaal lid van alliantie Café Het Proeflokaal in De Koog is toegelaten tot de Alliantie van Bier Tapperijen (ABT). Hiertoe moest het bedrijf minimaal een jaar actief zijn en voldoen aan de zware eisen die de alliantie stelt. Doelstelling van de ABT is kennis, kwaliteit en kunde van speciaalbieren een grotere bekend heid te geven en op een hoger niveau te brengen. Een van de acti viteiten van de ABT is het 'bier van de maand', dat uitsluitend in aan gesloten cafés verkrijgbaar is. Op het moment is dat Mahr's Festtags Weisse uit Bamberg. In augustus is het de Traditionele Kriek Boon. Om lid te kunnen worden van de ABT moeten tegelijkertijd vijf ver schillende soorten bier op fust zijn en minimaal 35 soorten bier op fles en dit met een goede balans in types en prijs. Naast zes bieren op fust en zestig op fles heeft Het Proeflokaal ook 55 whisky's en 35 soorten jene ver op voorraad. Hans Glandorf van Het Proeflokaal heeft een aanvraag ingediend voor lidmaatschap van het Nederlands Genever Genootschap. Stichting Nieuw-Guinea Pelikaanweg 75,1796 NP De Kdog Rabobank 36 25.91040 Postbank 109 410 Provincie wil kitesurfen nog niet toestaan Kitesurfen kan deze zomer nog niet worden beoefend aan de wad- denkust. De. provincie wil eerst zekerheid dat de natuurwaarden in het gebied niet door de sur fers zullen worden aangetast. Dat stellen Gedeputeerde Staten in reactie op een voorstel van de provincie Friesland om Ceres aan te wijzen als locatie waar de sport mag worden beoefend. Kitesurfen mag alleen op speciaal aangewezen plaatsen. Op Texel is de sport wel toegestaan bij paal 15, maar die locatie is bij oostenwind niet geschikt. De surfers zouden daarom ook graag aan de oostkust terecht kunnen. Dat stuit op proble men, aangezien de Waddenzee als Vogelrichtlijn- en Habitatrichtlijnge- bied door de Natuurbeschermings wet wordt beschermd op basis van specifiek genoemde natuurwaarden. Het strandje bij Ceres staat bekend als rustplaats voor eidereenden en foerageergebied voor sterns. Voor activiteiten die schade kunnen toe brengen aan deze natuurwaarden, is een vergunning van Gedeputeer de Staten nodig. Opvallend is dat de vergunning zou moeten worden verleend door Gedeputeerde Staten van Friesland, het bevoegd gezag wat betreft de Natuurbeschermings wet in de Waddenzee. Maar omdat Ceres nu eenmaal in Noord-Hol land ligt, heeft Friesland de opvatting van de collega's in de buurprovin cie gevraagd. Gedeputeerde Staten van Noord-Holland willen dat eerst onderzoek wordt gedaan naar de effecten op de natuurwaarden. Pas als blijkt dat kitesurfen geen schade lijke effecten met zich meebrengt, zal Noord-Holland instemden met de vergunning. Bij dergelijke procedures ligt het initiatief voor een onderzoek bij de personen of organisaties die activiteiten in het gebied willen ont plooien, in dit geval de kitesurfers. Tennistoernooi in De Cocksdorp Op de tennisbanen van Hen Hodie achter het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp wordt van zaterdag 29 juli tot en met zondag 6 augustus een recreatief tennistoernooi gehouden. Deelname is mogelijk voor iedereen die in 1989 of eerder is geboren. Er zijn drie categorieën: enkelspel, dubbelspel en gemengd dubbelspel. Voor het dubbelspel kunnen deelne mers zich ook individueel aanmelden. Deelname kost €7,- per persoon en €9,- per dubbelteam. Opgave is tot uiterlijk 28 juli mogelijk via tel. 316507 of e-mail tenms@eierlandschehuis.nl. Geloofwaardigheid Je kunt het nooit voor iedereen goed doen, wordt wel gezegd. Dat bleek het geval in het artikel over het tijdelijke vertrek van de president-commissaris van TESO. Uiterst gevoelige materie, want er is een reputatie in het spel. Toen het persbericht van TESO don derdagavond laat binnenkwam, volstonden we met een korte inleiding, waarna de verklaring van de Raad van Commissarissen in z'n geheel werd afgedrukt. Dat is niet gebruikelijk, maar gezien de impact van de gebeurtenis, omdat over elk woord in deze verklaring is gewikt en gewogen en het late tijdstip waarop geen nadere informatie kon worden ingewonnen, naar mijn mening een juiste afweging. Niet iedereen was dat met me eens. Bepaalde lezers vonden het artikel niet kritisch genoeg en zelfs binnen de redactie liepen de meningen uiteen. Maar ik werd ook gebeld door een lezeres die vond dat elke aandacht voor deze kwestie teveel is. Waarom ik er nu toch over begin, is omdat er onder de lezers nogal wat vragen leven. Officier van Jus titie mevrouw M. van den Heuvel mag hebben geoordeeld dat er een strafbaar feit is gepleegd, de Raad van Commissarissen is er van overtuigd dat het OM alsnog tot een ontlastend eindoordeel zal komen. Navraag bij de persof ficier Rein Lievaart leert dat het bijna nooit voorkomt dat het OM een transactievoorstel zoals hier is gedaan intrekt. 'Bijna nooit, maar er is dus wel een kans?', informeerde ik. In hoeverre dit de bekende uitzondering op de regel zou kunnen zijn, kon de persof ficier niet zeggen. 'De stukken die de advocaat heeft opgestuurd liggen bij de officier. Maar het transactiebedrag moet binnen vijf weken worden betaald en daar van zijn er al drie om.' Wat ook vragen opriep, is de zin snede in de verklaring van TESO dat het feit dat er een schikkings voorstel is gedaan, dan wel het eventueel betalen van deze schik king, niet betekent dat hiermee impliciet wordt toegegeven dat de tijdelijk teruggetreden president commissaris zich schuldig zou achten. Lievaart: 'Het OM bepaalt niet hoe de persoon of zijn omge ving het oordeel waardeert, maar is zelf van oordeel dat sprake is van een strafbaar feit en heeft daarom een boete opgelegd.' Hij legt uit dat je zo'n transactievoor stel kunt betalen en toch kunt vinden dat je niet schuldig bent. Bijvoorbeeld om er af te zijn of omdat je geen zin hebt in een verdere procedure. Ik heb me proberen te verplaat sen in de Raad van Commissaris sen. Twee weken geleden meldde deze dat het functioneren van de voorzitter met ter discussie stond, vorige week 'honoreerde' de RvC diens verzoek om tijdelijk terug te reden, met de vaststelling dat de Raad alle vertrouwen heeft in een ontlastend eindoordeel van het OM. Zou de Raad deze stel ling unaniem hebben ingenomen? Want ook de geloofwaardigheid van de aanblijvende commissa rissen is onderwerp van gesprek. Ik heb zo'n gevoel dat het laatste woord er nog niet over is gezegd. Gerard Timmerman beetje losgelaten De Vantasjes hebben na vele, vele jaren hun vertrouwde formule Voor niet meer dan een handjevol kinderen heeft de kindertheater groep van Klif 12, De Vantasjes, gistermiddag de nieuwe voor stelling Boer zoekt vrouw voor de eerste keer opgevoerd. Dat ging niet vlekkeloos. Met name Bas ten Have was op sommige momenten zijn tekst kwijt en leek nog te moeten wennen aan zijn nieuwe rol. Dat neemt niet weg dat de voorstelling genoeg poten tie heeft en opnieuw kan uitgroei en tot een succes. Opvallend is dat De Vantasjes na vele, vele jaren hun vertrouwde for mule een beetje hebben losgela ten. Klojo (Cor van Heerwaarden) en tante Ko (Margriet de Graaff) zijn nog altijd prominent aanwezig, maar nadat vorig jaar al afscheid was genomen van mevrouw Tul band (Janien de Bruijn) heeft nu ook burgemeester Bas (Bas ten Have) het veld geruimd. Ten Have speelt nog wel mee, maar is ditmaal een boer uit de Achterhoek, die 'agra risch asiel' op Texel heeft gevonden en zijn bedrijf voert op de Klifhoeve. Omdat hij het erg druk heeft, kan hij wel wat hulp gebruiken. Maar om daarvoor Klojo en tante Ko te vragen, is een minder goed idee. Ze hebben weinig (boeren)kaas gegeten van het agrarische leven, blijkt uit een vermakelijk filmpje, dat is opgeno men op kaasboerderij Wezenspyk. In plaats van de stal uit te mesten, gaan ze deze te lijf met een stofzui ger en een plumeau en als de koeien moeten worden gemolken, komt er chocomel en yokidrink uit de uiers. Na een droom te hebben gehad, concludeert meneer De Boer dat hij een boerin nodig heeft en schrijft hij zich in voor het televisieprogramma Boer zoekt vrouw. Wanneer drie aantrekkelijke jonge dames op zijn bedrijf neerstrijken, gaat de wind uit een heel andere hoek waaien en besluit hij zich toe te gaan leggen op toeristische nevenactiviteiten als klompendansen, boerengolf en een boerenrestaurant De rollen van de bevallige dames worden vertolkt door drie nieuwe lingen aan het firmament in Klif 12. Nenna van der Ster, Anna Trap en Lauri Brons oogden hier en daar nog wat schuchter, maar dat werd wellicht ook in de hand gewerkt door het onwennige spel van tegen speler Ten Have. Ze lieten echter zien aardig te kunnen dansen en beschikken bovendien over mooie stemmen, vooral als ze samen klin ken. Als ze de komende weken de schroom van zich afschudden, kun nen de bezoekers van De Vantas jes opnieuw een leuke voorstelling tegemoet zien. Boer zoekt vrouw werd geschre ven door Margriet de Graaff en geregisseerd door Cor van Heer waarden. Wil de Leeuw kleedde de acteurs wederom prachtig aan, de techniek is in handen van Patrick Zijm. De voorstelling duurt precies een uur wordt nog de hele maand juli en augustus iedere donder dag vanaf 17.00 uur opgevoerd. De entree bedraagt €6,-. inclusief een consumptie. Voor kinderen en ouders die daarna willen blijven eten, bakken Mischa en Ineke Witte (boeren)pannenkoeken. Zondag 16 juli 2006 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.C. Barnard. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds. J. Glazema, Raad voor het Zomerwerk.é Den Hoorn: 9.30 u. ds. C.F. Klaassen. PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds F. van Helden De Cocksdorp: 11.00 u. ds. F van Helden; 19.30 u. zangdienst olv M.G. Saai, mmv kopergroep Excelsior en organist J. Tuinema. INTERKERKELIJK: 9.30 u. NH-kerk De Koog: ds. J. Glazema uit Den Burg, mmv orga nist Fokke Walstra uit Kootstertille en Frans Zegel (saxofoon). GEREFORMEERDE GEMEENTE: in gebouw Maartensker, Oosterend: 11.30 em 16.30 u. leesdienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Bun 11.30 en 17.15 u. ds. A. Koster DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. m» M. IJspeert. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. 4 A. Wesseling. Gezinsdienst, themz (De) weg met God? ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. The GospeHraj,! woord-communiedienst parochianen DEUTSCHE H. MESSE: De Koog: zon. 11.00 u.; woe. 19.30uj vrij. 19.30 u. De Cocksdorp: zat. 19.30 u. l JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openb» lezing: Wie is uw God? 10.30 Wachttorenstudie, 11.20 u.: Kies ie leven om te blijven leven. De schepping is te mooi om alleen op vakantie van te genieten. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informa tie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld 313086; 314727; 314669: 312270 Of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereik baar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord- Holland. Voor alle hulp, zorg en informa tie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage, op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meld punt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en zorgende hulp: Schoonoordsingel U Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoonom singel 44, Den Burg, tel. 0900-463651! Spreekuur elke werkdag 17.00 u. Voor vragen over ontwikkekc voeding, opvoeding en verzorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schar- oordsingel 44, Den Burg, tel. 3148F Geopend elke werkdag tussen 13.03- 14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werkda; van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg ec voor opname in verpleeg- en vezj- gingshuis: Centrum Indicatiestefc Zorg Opvragen via tel. 0229-20695 Opname op advies van huisarts of spe cialist. Mondhygiëniste: Natasja Botterra tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den tel. 312112. Maandag t/m vrijdag 8.» 17.30 u.; zaterdag 10.00-13.00 en 15.9. 17.00 u.; zon- en feestdagen 11.03 12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten diet alleen voor spoedeisende gevallen Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol- land-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. In verband met de zomervakantie haalt Scouting Texel geen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de containers naast het clubgebouw aan de Bernhardlaan. Van 16 tot 22 juli zijn de volgende straten en wegen afgesloten in ver band met werkzaamheden: Tussen Den Burg en Den Hoorn: Fontelnsweg, éénrichtingsverkeer, rij richting vanaf de Rozendijk; Smits- weg, éénrichtingsverkeer, rijnchting vanaf de Rozendijk; Kooiweg, één richtingsverkeer, rijrichting vanaf de Hemmerkooi. Nabij Oudeschild: Mid- dellandseweg, éénrichtingsverkeer, rijrichting vanaf de Schilderweg. Nabij Oosterend: De Kaai, éénrichtingsver keer, rijrichting vanaf de Genteweg. TEXELSE Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Buig Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactieetexelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl de Regelen voof het Advertentie* Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 (automjMcn; Per jaar €68,30 66,15 (automaüsöi) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Emsj Irekk 'eed lenk Vermiste en gevonden huisdiere: Dierenpension Texel, Slufterweg 216,6 Cocksdorp, tel. 311477, www.diere-p pensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: KeesomlttllKC 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp a problemen met alcohol, drugs of ar» verslavingen: bel tijdens kantooore 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonn Alcoholisten: dinsdag van 19.00 B l=c 21.00 uur in Den Helder, tel. 0"" 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Verslaving zorg Texel, De Zes 12, Den Burg V» inlichtingen, advies, consultatie er ventie, tel. 315602 of 06-3021521' www.brijder.nl. Stichting Welzijn Ouderen Tsa f Warme maaltijdvoorziening, alarmen; klusjesdienst, huishoudelijke versteldienst. Spreekuur van 9.. 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., 0 Buureton, Beatrixlaan 43, Den B 312696. Kustwacht: Voor meldingen van see r pen en zwemmers in nood: tel. 3162". Chemicaliën op het strand: Be j j; brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Tea crisisopvang huiselijk geweld, tel. 022 nO-mn-1 Han on narht horoikhaar. >e vr 321001, dag en nacht bereikbaar. Bureau Jeugdzorg: voor hulp Sf jongeren bij problemen en voor op dingsondersteuning aan ouders. Vw ie vij aanmelding, informatie en advies: Mi' j; Q/ 2223330. elke dag tussen 10.30* 12.30 uur. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprograrmü 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit hervormde If Den Hoorn 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederland; 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en r* views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (W' haling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herfialing van zondag) 21.00 u. Reggae on the move(muzs» 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) H 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten] H 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderpr (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk p«o-1 gramma, met vanaf 19.00 uf verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met.. Vandaaf Wijkie van den Berg spreektr* angsttandarts Erik Vermak' het Medisch Centrum AlkP» 20.00 u. Radio Noordholland team te m psc Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthoud*

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6